Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů

6.9.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů
  • datum konání: 6.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 11,3 km (junioři, juniorky a lidový běh - 7 km)
Převýšení: 430 m (junioři, juniorky a lidový běh - 260 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Nováček OndřejOrel Kuřim9700:32:19109,87
2MJ22Gregora JakubActivity Lanškroun9800:34:1498,59
3MJ33Nehybka JosefOrel Židenice9500:35:2691,53
4MJ44Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:35:4889,38
5MJ55Toman DavidDolní Dobrouč9800:38:4372,22
6MJ66Ferdinand JakubOrel Židenice9900:39:1768,88
Muži A (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelAK Perná8800:46:07110,07
2MA22Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:48:13101,42
3MA63Juránek StanislavOrel Židenice8700:51:2188,51
4MA94Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:52:3783,30
5MA105Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:52:4782,61
6MA116Adamec MilanOrel Vyškov7700:52:5781,92
7MA127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1680,62
8MA138Roháček JanXC Sport.cz8200:53:3379,45
9MA149Krunčík PavelSKI Skuhrov n. B.8500:53:4878,42
10MA1710Živný Marek3D Fitness Race Team9100:56:0169,29
11MA2011Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:57:1164,49
12MA2212Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:58:0360,92
13MA3113Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:4449,87
14MA3214Řemínek MatějAC Choceň8601:00:4749,66
15MA3515Roleček MilanPěčín7601:02:5740,74
Muži B (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31Hejl RadekLetohrad7200:49:36102,08
2MB42Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:06100,09
3MB53Celerin MilanTAT Martin6500:50:4097,83
4MB84Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:4593,50
5MB155Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:55:1479,61
6MB166Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:3678,14
7MB197Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:56:3973,95
8MB258Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:58:4565,57
9MB339Belobrad IvanŽamberk6601:01:3654,20
10MB3410Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:02:2850,74
11MB3711Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:03:4945,36
12MB4012Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:04:2742,83
13MB4513Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:06:4033,98
Muži C (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:44115,37
2MC212Hanuš PetrCHT Pardubice6400:57:3494,55
3MC263Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:58:4990,09
4MC274Kalous Tomᚎamberk6400:59:2088,24
5MC295Šolc VítězslavBKL Machov5701:00:1884,79
6MC396Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:04:2670,04
7MC517Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:15:1631,38
8MC538Juránek StanislavOrel Židenice5601:16:5825,31
Muži D (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD301Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:00:27108,15
2MD362Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:4697,62
3MD423Červ MiloslavAtletika Polička5001:04:5094,23
4MD464Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:1670,64
5MD475Brtník JiříOrel Obřany5201:12:4269,27
6MD586Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:25:4427,90
7MD617Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:27:5920,76
Muži E (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME241Krátký FrantišekKrálíky4300:58:31136,57
2ME502Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0595,89
3ME573Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:23:1467,54
4ME624Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:29:3149,99
Juniorky (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ71Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:40:39103,70
2ZJ82Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:42:1196,30
Ženy A (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181Vévodová MartinaAK Perná9000:56:31119,07
2ZA432Kalousová AlenaŽamberk8001:05:1391,21
3ZA443Haramulová LenkaPraha 58701:05:4189,72
Ženy B (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB381Honsová HanaActivity Lanškroun7901:04:04109,26
2ZB412Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:44107,28
3ZB493Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:12:4483,46
4ZB524Škařoupková IvanaOrel Vyškov7401:15:1975,77
Ženy C (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC231Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:09117,47
2ZC282Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:00:17110,78
3ZC483Jirásková EvaLanškroun6401:12:4371,75
4ZC544Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:17:3356,58
5ZC565Málková AnnaOrel Vyškov6301:19:3750,09
6ZC636Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:31:0614,05
7ZC647Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:42:273,00
Ženy D (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD551Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:19:26111,98
2ZD592Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:26:5794,19
3ZD603Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:27:0693,83
Trať 7,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Nováček OndřejOrel Kuřim9700:32:19109,87
2MJ22Gregora JakubActivity Lanškroun9800:34:1498,59
3MJ33Nehybka JosefOrel Židenice9500:35:2691,53
4MJ44Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:35:4889,38
5MJ55Toman DavidDolní Dobrouč9800:38:4372,22
6MJ66Ferdinand JakubOrel Židenice9900:39:1768,88
1ZJ71Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:40:39103,70
2ZJ82Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:42:1196,30
Trať 12 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelAK Perná8800:46:07110,07
2MA22Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:48:13101,42
1MB31Hejl RadekLetohrad7200:49:36102,08
2MB42Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:06100,09
3MB53Celerin MilanTAT Martin6500:50:4097,83
3MA63Juránek StanislavOrel Židenice8700:51:2188,51
1MC71Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:44115,37
4MB84Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:4593,50
4MA94Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:52:3783,30
5MA105Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:52:4782,61
6MA116Adamec MilanOrel Vyškov7700:52:5781,92
7MA127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1680,62
8MA138Roháček JanXC Sport.cz8200:53:3379,45
9MA149Krunčík PavelSKI Skuhrov n. B.8500:53:4878,42
5MB155Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:55:1479,61
6MB166Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:3678,14
10MA1710Živný Marek3D Fitness Race Team9100:56:0169,29
1ZA181Vévodová MartinaAK Perná9000:56:31119,07
7MB197Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:56:3973,95
11MA2011Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:57:1164,49
2MC212Hanuš PetrCHT Pardubice6400:57:3494,55
12MA2212Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:58:0360,92
1ZC231Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:09117,47
1ME241Krátký FrantišekKrálíky4300:58:31136,57
8MB258Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:58:4565,57
3MC263Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:58:4990,09
4MC274Kalous Tomᚎamberk6400:59:2088,24
2ZC282Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:00:17110,78
5MC295Šolc VítězslavBKL Machov5701:00:1884,79
1MD301Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:00:27108,15
13MA3113Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:4449,87
14MA3214Řemínek MatějAC Choceň8601:00:4749,66
9MB339Belobrad IvanŽamberk6601:01:3654,20
10MB3410Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:02:2850,74
15MA3515Roleček MilanPěčín7601:02:5740,74
2MD362Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:4697,62
11MB3711Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:03:4945,36
1ZB381Honsová HanaActivity Lanškroun7901:04:04109,26
6MC396Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:04:2670,04
12MB4012Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:04:2742,83
2ZB412Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:44107,28
3MD423Červ MiloslavAtletika Polička5001:04:5094,23
2ZA432Kalousová AlenaŽamberk8001:05:1391,21
3ZA443Haramulová LenkaPraha 58701:05:4189,72
13MB4513Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:06:4033,98
4MD464Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:1670,64
5MD475Brtník JiříOrel Obřany5201:12:4269,27
3ZC483Jirásková EvaLanškroun6401:12:4371,75
3ZB493Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:12:4483,46
2ME502Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0595,89
7MC517Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:15:1631,38
4ZB524Škařoupková IvanaOrel Vyškov7401:15:1975,77
8MC538Juránek StanislavOrel Židenice5601:16:5825,31
4ZC544Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:17:3356,58
1ZD551Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:19:26111,98
5ZC565Málková AnnaOrel Vyškov6301:19:3750,09
3ME573Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:23:1467,54
6MD586Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:25:4427,90
2ZD592Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:26:5794,19
3ZD603Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:27:0693,83
7MD617Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:27:5920,76
4ME624Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:29:3149,99
6ZC636Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:31:0614,05
7ZC647Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:42:273,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelAK Perná8800:46:07107,76
2MA22Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:48:1399,00
3MB31Hejl RadekLetohrad7200:49:3693,24
4MB42Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:0691,15
5MB53Celerin MilanTAT Martin6500:50:4088,79
6MA63Juránek StanislavOrel Židenice8700:51:2185,94
7MC71Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:4484,34
8MB84Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:4584,28
9MA94Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:52:3780,66
10MA105Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:52:4779,97
11MA116Adamec MilanOrel Vyškov7700:52:5779,27
12MA127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1677,95
13MA138Roháček JanXC Sport.cz8200:53:3376,77
14MA149Krunčík PavelSKI Skuhrov n. B.8500:53:4875,73
15MB155Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:55:1469,75
16MB166Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:3668,23
17MA1710Živný Marek3D Fitness Race Team9100:56:0166,49
18MB197Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:56:3963,85
19MA2011Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:57:1161,63
20MC212Hanuš PetrCHT Pardubice6400:57:3460,03
21MA2212Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:58:0358,01
22ME241Krátký FrantišekKrálíky4300:58:3156,07
23MB258Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:58:4555,09
24MC263Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:58:4954,82
25MC274Kalous Tomᚎamberk6400:59:2052,66
26MC295Šolc VítězslavBKL Machov5701:00:1848,63
27MD301Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:00:2748,01
28MA3113Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:4446,83
29MA3214Řemínek MatějAC Choceň8601:00:4746,62
30MB339Belobrad IvanŽamberk6601:01:3643,21
31MB3410Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:02:2839,60
32MA3515Roleček MilanPěčín7601:02:5737,59
33MD362Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:4634,18
34MB3711Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:03:4933,97
35MC396Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:04:2631,40
36MB4012Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:04:2731,33
37MD423Červ MiloslavAtletika Polička5001:04:5029,74
38MB4513Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:06:4022,09
39MD464Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:163,00
40MD475Brtník JiříOrel Obřany5201:12:423,00
41ME502Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:053,00
42MC517Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:15:163,00
43MC538Juránek StanislavOrel Židenice5601:16:583,00
44ME573Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:23:143,00
45MD586Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:25:443,00
46MD617Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:27:593,00
47ME624Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:29:313,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181Vévodová MartinaAK Perná9000:56:31106,17
2ZC231Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:09100,57
3ZC282Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:00:1793,26
4ZB381Honsová HanaActivity Lanškroun7901:04:0480,28
5ZB412Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:4477,99
6ZA432Kalousová AlenaŽamberk8001:05:1376,34
7ZA443Haramulová LenkaPraha 58701:05:4174,74
8ZC483Jirásková EvaLanškroun6401:12:4350,61
9ZB493Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:12:4450,56
10ZB524Škařoupková IvanaOrel Vyškov7401:15:1941,70
11ZC544Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:17:3334,04
12ZD551Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:19:2627,58
13ZC565Málková AnnaOrel Vyškov6301:19:3726,95
14ZD592Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:26:573,00
15ZD603Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:27:063,00
16ZC636Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:31:063,00
17ZC647Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:42:273,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Hvězdička s jedničkou pro pořadatelé!Vše dokonalé:zázemí,občerstvení,značení tratě super,nebylo možno zabloudit.Pěkný závod v přírodě.
anna.bacova
Díky všem běžcům za účast a speciál poděkování Petrovi Svobodovi za celodenní moderování a Katapultový doprovod. Vlastik Mlynář výsledky najdete na www.snd.orlicko.cz
mlynar7
Jako vždy bez chybičky včetně počasí, to vždycky dá závodu tu správnou pohodu.
roman.sedlacek
Celkový dojem byl perfektní, vše šlapalo, jak mělo. A v občerstvení víno - dobrý nápad :-) Vše mělo spád a šlapalo tak, jak mělo. Velmi příjemně strávený den. Mírné změny trasy, abychom se nebrodili bahnem - na jedničku. A dotaz: budou fotečky?
x.lenulinek.x
Vlastík a jeho tým uspořádal závod opět na vysoké úrovni.Organizace,značení tratě i zázemí jsou bez chyby.Obtížnost tratě,které prospělo prodloužení přimo přes vrchol Strážného,by slušelo zařazení do kat.A v poháru.
vacekma
Dík pořadatelům za pěkný závod.
gregora

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód