Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Strážný, nahoru a dolů

8.9.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný, nahoru a dolů
  • datum konání: 8.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin na místě

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka a převýšení: 11,3 km / 430 m (junioři, juniorky a příchozí 7 km / 260 m)
polní a lesní cesty, terén

Ceny pro vítěze

věcné a finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.9.2024Strážný nahorů a dolů-
4.9.2021Strážný nahoru a dolu54
3.10.2020Strážný - nahoru a dolů-
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů75
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů93
2.9.2017Strážný - nahoru a dolů74
3.9.2016Dolní Dobrouč - Strážný86
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71

Statistika závodu Strážný, nahoru a dolů

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 620

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mlynář Vlastimil649
Mlynář Petr719
Čáp Bohuslav518
Nechvílová Miroslava608
Černá Markéta707
Sedláček Roman647
Matyášová Jana657
Tomíšek Jindřich396
Borek Petr706
Vacek Martin696
Chlubna Jan846
Sadílek Ota466
Jirásková Eva646
Živný Marek916
Dušek Pavel706
Stránský Aleš606
Adamec Milan776
Hejl Radek726
Sejkorová Lenka636
Grätz Luděk586
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Zachař Jiří725
Ožana Václav645
Pechek František535
Hronek Jaroslav915
Vraštilová Miloslava565
Scheuer Jan665
Málková Anna635
Krátký František435
Tlapák Jaroslav875
Dryml Mojmír865
Hochman Zdeněk855
Radiměřský Karel875
Šimůnková Pavla774
Maříková Zuzana974
Plíva Vojtěch874
Dvořáková Eva554
Scherrer Jaroslav604
Limburský Jan014
Plíva Vladimír574
Kuncová Monika994
Sedláčková Hedvika664
Dušková Lenka804
Nehybka Josef954
Juránek Stanislav564
Juránek Stanislav874
Dvořák Pavel824
Slabáková Lenka664
Kunc Josef604

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2309Nehybka JosefOrel Židenice Brno9500:32:18102,45
2MJ3308Dušek MartinOBB TJ Sokol Žamberk9600:33:0697,55
Muži A (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1226Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:41:53102,54
2MA2205Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:16100,73
3MA3213Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:43:0796,73
4MA6271Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:46:5079,20
5MA7254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:0777,87
6MA8272Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:48:1672,45
7MA10231Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:48:5269,62
8MA11225Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:50:0563,88
9MA14255Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0359,32
10MA15244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:51:1258,62
11MA17261Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:0454,53
12MA18284Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:52:0554,45
13MA19281Juránek ŠtěpánOrel Židenice Brno9000:52:4351,47
14MA24263Holubec MiroslavOstrov7600:54:0045,42
15MA29219Halas PetrOrel Drnovice7300:55:4037,56
16MA33262Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:57:2829,07
17MA39232Roleček MilanPěčín7600:59:4318,47
18MA41266Pavlát MartinŽamberk8901:00:1016,34
19MA47276Kalous PetrSK Žamberk7701:02:077,15
20MA57215Hronek JaroslavOrel Obřany9101:07:373,00
21MA65235Hrdina LukášClub Atletismo Bilbao7601:10:323,00
Muži B (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4206Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:57116,40
2MB13229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:4097,56
3MB22268Zachař JiříOrel Vysoké Mýto Sruby7200:53:3386,04
4MB25252Sedláček RomanLanškroun6400:54:1283,44
5MB26234Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:54:4381,38
6MB31285Scheuer JanActivity Lanškroun6600:56:5172,85
7MB35223Belobrad IvanŽamberk6600:57:3370,06
8MB42277Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:1259,47
9MB43283Chejnovský LubošDolní Dobrouč6401:00:3857,74
10MB46224Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7001:02:0152,21
11MB49288Donát VáclavSokol Hylváty6501:02:5048,95
12MB52260Svoboda FilipLetohrad7101:03:3346,08
13MB58237Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:07:3829,77
Muži C (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5207Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:31111,76
2MC12210Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:2995,71
3MC16245Vanta JosefSK Hronov6200:51:1692,54
4MC23228Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:5182,08
5MC37282Skalický JosefŽichlínek6200:58:3363,06
6MC38286Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:2359,69
7MC40204Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:59:5157,80
Muži D (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28220Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:26108,30
2MD32227Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:11102,25
3MD44269Červ MiloslavAtletika Polička5001:00:5389,45
4MD48222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:02:4283,17
5MD54233Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:05:1074,64
6MD59287Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:07:5465,19
7MD66274Vilhelm VáclavPřívrat5101:10:4955,10
8MD72216Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:20:0423,11
Muži E (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME50243Marek FrantišekSK Hronov4101:03:08112,88
2ME62265Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:09:2794,15
3ME63242Bielčik JindřichLichkov4001:09:5192,97
4ME64209Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:0792,18
5ME67238Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:11:5886,70
6ME73214Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:5460,22
Juniorky (trať 7 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8310Kolomá KateřinaASK Slavia Praha9400:49:01100,03
2ZJ9311Vondráčková DenisaASK Slavia Praha9400:49:0299,97
Ženy A (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA21256Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:19116,47
2ZA27211Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:10110,10
3ZA55240Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:4973,44
4ZA68270Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:14:3543,26
Ženy B (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9247Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:48:46116,07
2ZB20203Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:49100,80
3ZB34212Lukášová ZlataAC Falcon Rokycany6800:57:3083,13
4ZB36239Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:57:5281,75
5ZB51264Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:2660,75
6ZB56273Černá MarkétaLanškroun7001:06:2149,75
Ženy C (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30259Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:31133,62
2ZC60221Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:5999,87
3ZC71248Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:19:1966,51
4ZC74217Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:3642,12
5ZC75249Sedláčková HedvikaLanškroun6601:28:4738,64
Ženy D (trať 11,3 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD45246Vacková HanaSK Hronov5601:01:55109,73
2ZD53267Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové-orientační běh5201:04:00103,33
3ZD61253Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:09:2086,94
4ZD69218Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:0869,12
5ZD70230Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:4161,28
Lidový běh (trať 7 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB11Řehák JanDolní Dobrouč8800:31:50-
2LB42Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:33:32-
3LB53Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:36:15-
4LB64Slabáková LenkaOrel Židenice6600:44:09-
5LB75Řeháková KvětaDolní Dobrouč6200:46:00-
Trať 7 km, 260 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB11Řehák JanDolní Dobrouč8800:31:50-
1MJ2309Nehybka JosefOrel Židenice Brno9500:32:18102,45
2MJ3308Dušek MartinOBB TJ Sokol Žamberk9600:33:0697,55
2LB42Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:33:32-
3LB53Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:36:15-
4LB64Slabáková LenkaOrel Židenice6600:44:09-
5LB75Řeháková KvětaDolní Dobrouč6200:46:00-
1ZJ8310Kolomá KateřinaASK Slavia Praha9400:49:01100,03
2ZJ9311Vondráčková DenisaASK Slavia Praha9400:49:0299,97
Trať 11,3 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1226Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:41:53102,54
2MA2205Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:16100,73
3MA3213Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:43:0796,73
1MB4206Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:57116,40
1MC5207Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:31111,76
4MA6271Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:46:5079,20
5MA7254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:0777,87
6MA8272Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:48:1672,45
1ZB9247Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:48:46116,07
7MA10231Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:48:5269,62
8MA11225Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:50:0563,88
2MC12210Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:2995,71
2MB13229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:4097,56
9MA14255Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0359,32
10MA15244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:51:1258,62
3MC16245Vanta JosefSK Hronov6200:51:1692,54
11MA17261Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:0454,53
12MA18284Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:52:0554,45
13MA19281Juránek ŠtěpánOrel Židenice Brno9000:52:4351,47
2ZB20203Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:49100,80
1ZA21256Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:19116,47
3MB22268Zachař JiříOrel Vysoké Mýto Sruby7200:53:3386,04
4MC23228Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:5182,08
14MA24263Holubec MiroslavOstrov7600:54:0045,42
4MB25252Sedláček RomanLanškroun6400:54:1283,44
5MB26234Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:54:4381,38
2ZA27211Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:10110,10
1MD28220Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:26108,30
15MA29219Halas PetrOrel Drnovice7300:55:4037,56
1ZC30259Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:31133,62
6MB31285Scheuer JanActivity Lanškroun6600:56:5172,85
2MD32227Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:11102,25
16MA33262Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:57:2829,07
3ZB34212Lukášová ZlataAC Falcon Rokycany6800:57:3083,13
7MB35223Belobrad IvanŽamberk6600:57:3370,06
4ZB36239Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:57:5281,75
5MC37282Skalický JosefŽichlínek6200:58:3363,06
6MC38286Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:2359,69
17MA39232Roleček MilanPěčín7600:59:4318,47
7MC40204Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:59:5157,80
18MA41266Pavlát MartinŽamberk8901:00:1016,34
8MB42277Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:1259,47
9MB43283Chejnovský LubošDolní Dobrouč6401:00:3857,74
3MD44269Červ MiloslavAtletika Polička5001:00:5389,45
1ZD45246Vacková HanaSK Hronov5601:01:55109,73
10MB46224Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7001:02:0152,21
19MA47276Kalous PetrSK Žamberk7701:02:077,15
4MD48222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:02:4283,17
11MB49288Donát VáclavSokol Hylváty6501:02:5048,95
1ME50243Marek FrantišekSK Hronov4101:03:08112,88
5ZB51264Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:2660,75
12MB52260Svoboda FilipLetohrad7101:03:3346,08
2ZD53267Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové-orientační běh5201:04:00103,33
5MD54233Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:05:1074,64
3ZA55240Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:4973,44
6ZB56273Černá MarkétaLanškroun7001:06:2149,75
20MA57215Hronek JaroslavOrel Obřany9101:07:373,00
13MB58237Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:07:3829,77
6MD59287Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:07:5465,19
2ZC60221Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:5999,87
3ZD61253Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:09:2086,94
2ME62265Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:09:2794,15
3ME63242Bielčik JindřichLichkov4001:09:5192,97
4ME64209Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:0792,18
21MA65235Hrdina LukášClub Atletismo Bilbao7601:10:323,00
7MD66274Vilhelm VáclavPřívrat5101:10:4955,10
5ME67238Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:11:5886,70
4ZA68270Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:14:3543,26
4ZD69218Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:0869,12
5ZD70230Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:4161,28
3ZC71248Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:19:1966,51
8MD72216Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:20:0423,11
6ME73214Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:5460,22
4ZC74217Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:3642,12
5ZC75249Sedláčková HedvikaLanškroun6601:28:4738,64
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1226Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:41:53102,54
2MA2205Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:16100,73
3MA3213Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:43:0796,73
4MB4206Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5783,37
5MC5207Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:3180,70
6MA6271Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:46:5079,20
7MA7254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:0777,87
8MA8272Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:48:1672,45
9MA10231Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:48:5269,62
10MA11225Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:50:0563,88
11MC12210Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:2962,00
12MB13229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:4061,13
13MA14255Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:51:0359,32
14MA15244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:51:1258,62
15MC16245Vanta JosefSK Hronov6200:51:1658,30
16MA17261Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:0454,53
17MA18284Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:52:0554,45
18MA19281Juránek ŠtěpánOrel Židenice Brno9000:52:4351,47
19MB22268Zachař JiříOrel Vysoké Mýto Sruby7200:53:3347,54
20MC23228Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:5146,12
21MA24263Holubec MiroslavOstrov7600:54:0045,42
22MB25252Sedláček RomanLanškroun6400:54:1244,47
23MB26234Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:54:4342,04
24MD28220Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:2638,66
25MA29219Halas PetrOrel Drnovice7300:55:4037,56
26MB31285Scheuer JanActivity Lanškroun6600:56:5131,98
27MD32227Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1130,41
28MA33262Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:57:2829,07
29MB35223Belobrad IvanŽamberk6600:57:3328,68
30MC37282Skalický JosefŽichlínek6200:58:3323,97
31MC38286Jandejsek ZdeněkStudené6100:59:2320,04
32MA39232Roleček MilanPěčín7600:59:4318,47
33MC40204Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:59:5117,84
34MA41266Pavlát MartinŽamberk8901:00:1016,34
35MB42277Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:1216,19
36MB43283Chejnovský LubošDolní Dobrouč6401:00:3814,14
37MD44269Červ MiloslavAtletika Polička5001:00:5312,96
38MB46224Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7001:02:017,62
39MA47276Kalous PetrSK Žamberk7701:02:077,15
40MD48222Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:02:424,40
41MB49288Donát VáclavSokol Hylváty6501:02:503,77
42ME50243Marek FrantišekSK Hronov4101:03:083,00
43MB52260Svoboda FilipLetohrad7101:03:333,00
44MD54233Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:05:103,00
45MA57215Hronek JaroslavOrel Obřany9101:07:373,00
46MB58237Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:07:383,00
47MD59287Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:07:543,00
48ME62265Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:09:273,00
49ME63242Bielčik JindřichLichkov4001:09:513,00
50ME64209Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:10:073,00
51MA65235Hrdina LukášClub Atletismo Bilbao7601:10:323,00
52MD66274Vilhelm VáclavPřívrat5101:10:493,00
53ME67238Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:11:583,00
54MD72216Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:20:043,00
55ME73214Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9247Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:48:46111,10
2ZB20203Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:4995,42
3ZA21256Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:1993,48
4ZA27211Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:1086,31
5ZC30259Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:3181,08
6ZB34212Lukášová ZlataAC Falcon Rokycany6800:57:3077,28
7ZB36239Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:57:5275,86
8ZD45246Vacková HanaSK Hronov5601:01:5560,17
9ZB51264Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:2654,29
10ZD53267Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové-orientační běh5201:04:0052,10
11ZA55240Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:4945,06
12ZB56273Černá MarkétaLanškroun7001:06:2143,00
13ZC60221Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:07:5936,67
14ZD61253Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:09:2031,44
15ZA68270Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:14:3511,10
16ZD69218Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:088,97
17ZD70230Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:413,00
18ZC71248Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:19:193,00
19ZC74217Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:363,00
20ZC75249Sedláčková HedvikaLanškroun6601:28:473,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výborně připravený a zorganizovaný závod.
vacekma
Názorná ukázka, jak za 50Kč startovného udělat malý zázrak. Perfektní organizace i zázemí. Rodinná atmosféra jako bonus,.
radamb
Souhlasím ! Závody v Dolní Dobrouči mají svou neopakovatelnou atmosféru a pořadatelé doslova čarují. Už se těším, jak napřesrok zase sem snad přijedu, neb nemůžu být všude. A že rád bych byl. Musím totiž využívat neobvyklé pohostinnosti těch všech pořadatelů, kteří nepojali běhy mimo dráhu jako možnost k obohacení. Není na tom asi nic špatného,obohacovat se na úkor jiného, ale v této sportovní branži to nemám rád. Proto bych chtěl také poukázat na dalšího pořadatele z Vysočiny, který již po mnoho let a ročníků nabízí svým běžcům naprosté maximum toho, co je schopen z toho skromného. A to mě na tom fascinuje ! Můžeme v těchto dnech jasně vidět, jak rostou po republice nové a nové závody . Hlavně u těch populárních distancí jako je " desítka " , půl maraton nebo maraton . Za účelem vysokého startovného a zřejmým bysnysem . A proto my , dlouholetí běžci , musíme v těchto chvílích pečlivě vybírat ty pořadatele a závody, kteří se tak nějak o nás starají právě již mnoho těch ročníků zpět, někde již celá desetiletí , a kde pořadatel využívá jiných možností jak zorganizovat závod než vysokým startovným. V tomto případě se jedná o Hlineckou 25km . Za 50kč jsme zde mohli získat naprosto vše z toho, co potřebuje skromný běžec a ještě cosi navíc. Rád bych, aby Hlinecká 25 nabyla opět těch obřích rozměrů , a která vždy v minulosti sama sobě už tím svým " obřím " pojetím přinášela radost mnoha běžcům. Je vedena po okresních silnicích Vysočiny a dokonce nás zavede až do chráněného území pod žďárskými vrchy . Svým profilem zase tak těžká není, známe z Iscarex cup daleko náročnější závody, zato ale dlouhá, dlouhá, předlouhá.. Chlubit se svou účastí v minulosti můžou takoví běžci jako je Jirka Čivrný, který tady drží dodnes i traťák, jak z dob minulých, tak i krátce po 89roku . Tleskejme proto pořadatelům, kteří mají na paměti hlavně blaho samotného běžce , a my běžci, zase my jim to oplácejme tou naší účastí. Lze lehce totiž rozlišit, který z nich to s námi myslí upřímně a který pojal to pořadatelství jako nový druh podnikání v bězích mimo dráhu !!..ahoooj !
turistickybezec
Jeden ze závodů, který se řadí mezi nejlépe připravené, není co dodat ...
01roman01

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód