Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný - nahoru a dolů

2.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 2.9.2017
  • zobrazeno již 279x

Sociální sítě

Místo konání

u základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km a méně
Převýšení: 450 m a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice závodu ve formátu PDF

POZOR!!!Příjezd do Dolní Dobrouče od Lanškrouna bude z důvodu rekonstrukce silnice uzavřen. Objížďka vede přes Ústí nad Orlicí nebo Dolní Čermnou, počítejte se zdržením.

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.10.2020Strážný - nahoru a dolů-
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů75
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů93
3.9.2016Dolní Dobrouč - Strážný86
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84
10.9.2011Strážný - nahoru a dolů58

Statistika závodu Strážný - nahoru a dolů

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 634

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mlynář Vlastimil649
Matyášová Jana658
Mlynář Petr718
Sedláček Roman648
Černá Markéta707
Stránský Aleš607
Nechvílová Miroslava607
Čáp Bohuslav517
Tomíšek Jindřich397
Chlubna Jan847
Ožana Václav646
Vacek Martin696
Adamec Milan776
Sadílek Ota466
Hejl Radek726
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Živný Marek916
Jirásková Eva646
Vraštilová Miloslava566
Zachař Jiří725
Grätz Luděk585
Hronek Jaroslav915
Sejkorová Lenka635
Dušek Pavel705
Radiměřský Karel875
Plíva Vojtěch875
Málková Anna635
Pechek František535
Borek Petr705
Dryml Mojmír865
Hochman Zdeněk855
Krátký František434
Bogdał Paweł764
Šimůnková Pavla774
Skalický Josef624
Tlapák Jaroslav874
Dušková Lenka804
Juránek Stanislav874
Mikulecká Marcela734
Limburský Jan014
Plíva Vladimír574
Slabáková Lenka664
Sedláčková Hedvika664
Sedláček Pavel534
Dvořáková Eva554
Scheuer Jan664
Leszczynska Dominika844
Kuncová Monika994
Juránek Stanislav564

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 02.09.2017, 23:07
  • zobrazeno 1783x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Křeček JiříEleven Run Team9800:29:0935
2MJ2309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:31:5831
3MJ3320Moravec JakubOrel Orlice JM Team Letohrad9900:34:0327
4MJ5323Vencl JiříActivity Lanškroun9800:37:1624
5MJ6310Limburský JanOrel Brno Obřany0100:38:2922
6MJ12325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:0920
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:2135
2ZJ8327Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:40:4531
3ZJ10306Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:43:1327
4ZJ11317Šinkovská MarkétaČervená9900:43:5824
5ZJ13314Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:46:4522
6ZJ14313Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:47:2420
7ZJ19326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:1619
8ZJ24311Limburská EliškaOrel Obřany9900:55:2318
Muži A 20-39 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:2535
2MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5331
3MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1727
4MA7237Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:51:3024
5MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2722
6MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2120
7MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5119
8MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1118
9MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4217
10MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2816
11MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5115
12MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:2114
Muži B 40-49 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:1435
2MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2931
3MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0627
4MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3724
5MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0022
6MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5120
7MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4519
8MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0418
9MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5817
10MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:5716
Muži C 50-59 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:3535
2MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4831
3MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0227
4MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1024
5MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1322
6MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5220
7MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1119
8MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:2018
9MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:4117
10MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:5916
Muži D 60-69 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:2535
2MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:5631
3MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3327
4MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:4724
5MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:5322
Muži E 70 let a starší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4301Krátký FrantišekKrálíky4300:35:3335
2ME9305Metelka JosefSpartak Police4400:41:3231
3ME15302Bubeník JiříOrel Vyškov4400:48:0027
4ME16312Bielčik JindřichElma tým4000:49:2524
5ME17328Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:4422
6ME18308Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:1520
7ME22324Tučný JanMK Pardubice4700:53:3219
Ženy A 20-34 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:2835
2ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5231
Ženy B 35-44 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:4535
2ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0231
3ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5727
4ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5224
5ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5622
6ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1120
Ženy C 45-54 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:1635
2ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0531
3ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5327
4ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3724
5ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1022
Ženy D 55 let a starší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD20316Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:4235
2ZD21307Jurošková MilušeOrel Židenice5800:53:0931
3ZD23303Hrozová MilenaOrel LRS Vyškov5300:54:5427
Trať 7,25 km, 265 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Křeček JiříEleven Run Team9800:29:0935
2MJ2309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:31:5831
3MJ3320Moravec JakubOrel Orlice JM Team Letohrad9900:34:0327
1ME4301Krátký FrantišekKrálíky4300:35:3335
4MJ5323Vencl JiříActivity Lanškroun9800:37:1624
5MJ6310Limburský JanOrel Brno Obřany0100:38:2922
1ZJ7315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:2135
2ZJ8327Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:40:4531
2ME9305Metelka JosefSpartak Police4400:41:3231
3ZJ10306Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:43:1327
4ZJ11317Šinkovská MarkétaČervená9900:43:5824
6MJ12325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:0920
5ZJ13314Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:46:4522
6ZJ14313Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:47:2420
3ME15302Bubeník JiříOrel Vyškov4400:48:0027
4ME16312Bielčik JindřichElma tým4000:49:2524
5ME17328Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:4422
6ME18308Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:1520
7ZJ19326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:1619
1ZD20316Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:4235
2ZD21307Jurošková MilušeOrel Židenice5800:53:0931
7ME22324Tučný JanMK Pardubice4700:53:3219
3ZD23303Hrozová MilenaOrel LRS Vyškov5300:54:5427
8ZJ24311Limburská EliškaOrel Obřany9900:55:2318
Trať 12 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:2535
1MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:1435
2MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2931
2MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5331
3MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0627
3MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1727
4MA7237Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:51:3024
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:1635
5MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2722
6MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2120
1MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:3535
4MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3724
2MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4831
7MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5119
3MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0227
8MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1118
5MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0022
4MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1024
5MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1322
1MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:2535
1ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:4535
2MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:5631
6MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5220
9MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4217
3MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3327
7MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1119
10MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2816
6MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5120
11MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5115
2ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0531
7MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4519
8MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0418
2ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0231
9MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5817
8MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:2018
9MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:4117
3ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5727
4MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:4724
3ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5327
12MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:2114
1ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:2835
4ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3724
4ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5224
5ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5622
10MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:5716
10MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:5916
5ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1022
6ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1120
2ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5231
5MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:5322
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:2535
2MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:1431
3MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2927
4MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5324
5MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0622
6MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1720
7MA7237Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:51:3019
8MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2718
9MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2117
10MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:3516
11MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3715
12MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4814
13MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5113
14MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0212
15MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1111
16MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0010
17MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:109
18MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:138
19MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:257
20MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:566
21MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:525
22MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:424
23MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:333
24MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:112
25MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:281
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:1635
2ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:4531
3ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0527
4ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0224
5ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5722
6ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5320
7ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:2819
8ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3718
9ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5217
10ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5616
11ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1015
12ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1114
13ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5213

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super závod (jako každý rok :))
mordreaud
Moc pěkný závod!!!
Pechacek.Miroslav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód