Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný nahoru a dolu

4.9.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný nahoru a dolu
  • datum konání: 4.9.2021
  • zobrazeno již 506x
  • místo konání: Dolní Dobrouč u základní školy
  • GPS: 49.99259N, 16.49754E
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

u kostela a základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Trať velmi členitá vede převážněpo polních a lesních cestách

Ceny pro vítěze

finanční, věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.9.2022Strážný nahoru a dolů-
3.10.2020Strážný - nahoru a dolů-
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů75
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů93
2.9.2017Strážný - nahoru a dolů74
3.9.2016Dolní Dobrouč - Strážný86
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84

Statistika závodu Strážný nahoru a dolu

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 650

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mlynář Petr719
Mlynář Vlastimil649
Čáp Bohuslav518
Nechvílová Miroslava608
Matyášová Jana657
Černá Markéta707
Sedláček Roman647
Stránský Aleš606
Adamec Milan776
Hejl Radek726
Sejkorová Lenka636
Grätz Luděk586
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Tomíšek Jindřich396
Borek Petr706
Vacek Martin696
Chlubna Jan846
Sadílek Ota466
Jirásková Eva646
Živný Marek916
Dušek Pavel706
Krátký František435
Tlapák Jaroslav875
Dryml Mojmír865
Hochman Zdeněk855
Radiměřský Karel875
Zachař Jiří725
Ožana Václav645
Pechek František535
Hronek Jaroslav915
Vraštilová Miloslava565
Scheuer Jan665
Málková Anna635
Juránek Stanislav874
Dvořák Pavel824
Slabáková Lenka664
Kunc Josef604
Skalický Josef624
Sedláček Pavel534
Šimůnek Jan824
Brtník Jiří524
Krátká Anna694
Šimůnková Pavla774
Maříková Zuzana974
Plíva Vojtěch874
Dvořáková Eva554
Scherrer Jaroslav604
Limburský Jan014
Kuncová Monika994

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1301Šolc JanBKL Machov0400:32:03116,36
2MJ2314Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:35:3596,12
3MJ4311Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:37:0587,52
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6316Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:38:18120,22
2ZJ13317Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:46:5579,78
Muži A 20-39 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1215Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:46:38104,54
2MA2235Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:47:16101,89
3MA4207Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:49:1593,57
4MA6205Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:50:4787,15
5MA8206Šebek PavelStachy8900:53:0077,86
6MA11222Gorlier EtienneLyon, Francie8800:55:1168,70
7MA19233Najman ZdeněkLetohrad, Kunčice9501:02:4237,20
8MA29232Živný MarekOrel - 3D Fitness Race Team9101:18:493,00
Muži B 40-49 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3212Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:48:40107,66
2MB5226Malátek AntonínPardubice7700:50:01102,33
3MB9213Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:53:0890,01
4MB14214Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:56:5475,12
5MB17216Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7201:00:2661,16
6MB18236Simon PetrPolička7201:02:0654,57
7MB24224Němec RadekLitomyšl7701:06:2337,64
8MB28211Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8101:15:053,26
Muži C 50-59 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7208Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:51:14109,64
2MC10209Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:53:24101,59
3MC13230Hanuš Petr3D Fitness RT6400:56:5188,77
4MC15221Scheuer JanLanškroun6600:58:1383,69
5MC20220Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:02:5366,35
6MC22210Mlynář PetrDolní Dobrouč 5297101:03:3064,06
7MC31231Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:20:523,00
8MC32227Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:30:463,00
Muži D 60-69 let (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3320Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:48105,49
2MD5302Šolc VítězslavBKL Machov5700:37:38101,09
3MD7308Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:39:0593,42
4MD11305Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:44:0866,73
5MD12323Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:44:4563,47
6MD15303Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:47:5846,47
7MD19325Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:52:0025,15
Muži E 70 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8361Krátký FrantišekKrálíky4300:39:14122,21
2ME10306Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:43:43101,89
3ME17312Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:49:2775,91
4ME18313Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:49:3675,23
5ME21310Vít ČestmírHradec Králové4500:58:5632,93
Ženy A 20-34 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16201Pokorná EvaBrno8700:58:59134,23
2ZA27218Chaloupková BarboraRun Team Široký Důl8701:14:3090,62
3ZA30204Malá PéťaDolní Dobrouč 5059201:20:0075,16
Ženy B 35-44 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12203Kaniová EliškaTeam LightBIKE Lipová Lázně8500:56:09121,49
2ZB21217Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:03:2098,66
3ZB25225Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8001:09:1579,85
Ženy C 45-54 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC23228Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:05:06107,89
2ZC26234Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:10:2792,11
Ženy D 55 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9318Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:43:25114,44
2ZD14324Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:47:5795,06
3ZD16307Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:49:0190,50
4ZD20309Šternerová HanaHradec Králové6300:57:5752,32
5ZD22315Nechvílová MiroslavaChoceň6001:04:0725,96
Trať 7,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1301Šolc JanBKL Machov0400:32:03116,36
2MJ2314Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:35:3596,12
1MD3320Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:48105,49
3MJ4311Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:37:0587,52
2MD5302Šolc VítězslavBKL Machov5700:37:38101,09
1ZJ6316Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:38:18120,22
3MD7308Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:39:0593,42
1ME8361Krátký FrantišekKrálíky4300:39:14122,21
1ZD9318Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:43:25114,44
2ME10306Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:43:43101,89
4MD11305Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:44:0866,73
5MD12323Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:44:4563,47
2ZJ13317Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:46:5579,78
2ZD14324Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:47:5795,06
6MD15303Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:47:5846,47
3ZD16307Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:49:0190,50
3ME17312Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:49:2775,91
4ME18313Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:49:3675,23
7MD19325Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:52:0025,15
4ZD20309Šternerová HanaHradec Králové6300:57:5752,32
5ME21310Vít ČestmírHradec Králové4500:58:5632,93
5ZD22315Nechvílová MiroslavaChoceň6001:04:0725,96
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1215Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:46:38104,54
2MA2235Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:47:16101,89
1MB3212Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:48:40107,66
3MA4207Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:49:1593,57
2MB5226Malátek AntonínPardubice7700:50:01102,33
4MA6205Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:50:4787,15
1MC7208Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:51:14109,64
5MA8206Šebek PavelStachy8900:53:0077,86
3MB9213Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:53:0890,01
2MC10209Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:53:24101,59
6MA11222Gorlier EtienneLyon, Francie8800:55:1168,70
1ZB12203Kaniová EliškaTeam LightBIKE Lipová Lázně8500:56:09121,49
3MC13230Hanuš Petr3D Fitness RT6400:56:5188,77
4MB14214Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:56:5475,12
4MC15221Scheuer JanLanškroun6600:58:1383,69
1ZA16201Pokorná EvaBrno8700:58:59134,23
5MB17216Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7201:00:2661,16
6MB18236Simon PetrPolička7201:02:0654,57
7MA19233Najman ZdeněkLetohrad, Kunčice9501:02:4237,20
5MC20220Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:02:5366,35
2ZB21217Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:03:2098,66
6MC22210Mlynář PetrDolní Dobrouč 5297101:03:3064,06
1ZC23228Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:05:06107,89
7MB24224Němec RadekLitomyšl7701:06:2337,64
3ZB25225Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8001:09:1579,85
2ZC26234Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:10:2792,11
2ZA27218Chaloupková BarboraRun Team Široký Důl8701:14:3090,62
8MB28211Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8101:15:053,26
8MA29232Živný MarekOrel - 3D Fitness Race Team9101:18:493,00
3ZA30204Malá PéťaDolní Dobrouč 5059201:20:0075,16
7MC31231Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:20:523,00
8MC32227Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:30:463,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1215Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:46:38103,74
2MA2235Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:47:16101,08
3MB3212Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:48:4095,18
4MA4207Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:49:1592,73
5MB5226Malátek AntonínPardubice7700:50:0189,50
6MA6205Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:50:4786,28
7MC7208Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:51:1484,38
8MA8206Šebek PavelStachy8900:53:0076,95
9MB9213Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:53:0876,39
10MC10209Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:53:2475,26
11MA11222Gorlier EtienneLyon, Francie8800:55:1167,76
12MC13230Hanuš Petr3D Fitness RT6400:56:5160,74
13MB14214Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:56:5460,53
14MC15221Scheuer JanLanškroun6600:58:1354,99
15MB17216Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7201:00:2645,66
16MB18236Simon PetrPolička7201:02:0638,65
17MA19233Najman ZdeněkLetohrad, Kunčice9501:02:4236,12
18MC20220Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:02:5335,35
19MC22210Mlynář PetrDolní Dobrouč 5297101:03:3032,76
20MB24224Němec RadekLitomyšl7701:06:2320,62
21MB28211Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8101:15:053,00
22MA29232Živný MarekOrel - 3D Fitness Race Team9101:18:493,00
23MC31231Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:20:523,00
24MC32227Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:30:463,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12203Kaniová EliškaTeam LightBIKE Lipová Lázně8500:56:09111,23
2ZA16201Pokorná EvaBrno8700:58:59101,70
3ZB21217Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:03:2087,08
4ZC23228Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:05:0681,14
5ZB25225Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8001:09:1567,18
6ZC26234Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:10:2763,15
7ZA27218Chaloupková BarboraRun Team Široký Důl8701:14:3049,53
8ZA30204Malá PéťaDolní Dobrouč 5059201:20:0031,04

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód