31.7.2011, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
29.7.2018 | Běh na Kozubovou | 256 |
30.7.2017 | Běh na Kozubovou | 262 |
31.7.2016 | Běh na Kozubovou | 254 |
26.7.2015 | Běh na Kozubovou | 210 |
27.7.2014 | Běh na Kozubovou | 261 |
28.7.2013 | Běh na Kozubovou | 166 |
29.7.2012 | Běh na Kozubovou | 222 |
1.8.2010 | Běh na Kozubovou | 181 |
2.8.2009 | Běh na Kozubovou | 174 |
27.7.2008 | Běh na Kozubovou | 148 |
29.7.2007 | Běh na Kozubovou | 166 |
30.7.2006 | Běh na Kozubovou | 152 |
31.7.2005 | Běh na Kozubovou | 147 |
1.8.2004 | Běh na Kozubovou | 116 |
31.8.2003 | Běh na Kozubovou | 104 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Wálek Bronislav | 57 | 16 |
Zátopek Jiří | 60 | 15 |
Drahoš Josef | 52 | 15 |
Karkoška Petr | 73 | 14 |
Gaman Jaroslav | 35 | 14 |
Lysek Jan | 89 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 13 |
Slowioczek Roman | 59 | 13 |
Lipták Radim | 79 | 12 |
Jastrzembská Jarmila | 64 | 12 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 12 |
Přívětivý Miroslav | 53 | 12 |
Sikora Jakub | 84 | 12 |
Žák Jiří | 71 | 11 |
Franek Alan | 71 | 11 |
Martynek Vladislav | 59 | 11 |
Vodička Jan | 45 | 11 |
Lysek Michal | 94 | 11 |
Kluz Miroslav | 70 | 10 |
Podžorný Ervin | 41 | 10 |
Škapa Marek | 71 | 10 |
Kaleta Daniel | 82 | 10 |
Kisza Václav | 93 | 10 |
Tomečka Libor | 62 | 10 |
Tučný Jan | 47 | 10 |
Kacíř Zdeněk | 56 | 9 |
Ulich Petr | 68 | 9 |
Šokalová Ludmila | 56 | 9 |
Lichý Tomáš | 94 | 9 |
Kawulok Stanislav | 56 | 9 |
Wala Petr | 71 | 9 |
Krejčí Josef | 49 | 9 |
Sikora Robin | 90 | 9 |
Blaha Tomáš | 76 | 9 |
Dvořák Pavel | 82 | 9 |
Smola Josef | 51 | 9 |
Tyl Josef | 71 | 9 |
Kollertová Eva | 83 | 8 |
Krejčí Lukáš | 76 | 8 |
Kufa Leon | 64 | 8 |
Jamrik Miroslav | 57 | 8 |
Ožana Václav | 64 | 8 |
Bielesz David | 97 | 8 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 8 |
Groš Štefan | 61 | 8 |
Szebesta Pavel | 68 | 8 |
Lysek Jakub | 89 | 8 |
Vrana Vladislav | 66 | 8 |
Kočí Tomáš | 62 | 8 |
Kisza Martin | 96 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 13 | Žák Jiří | Technika Brno Extreme | 71 | 00:26:00 | 70 |
2 | MB | 10 | 129 | Petráš Rostislav | Novojický Kotouč | 65 | 00:26:59 | 62 |
3 | MB | 14 | 162 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:27:36 | 54 |
4 | MB | 22 | 22 | Pop Tomáš | MK Kopřivnice | 71 | 00:28:43 | 48 |
5 | MB | 26 | 11 | Ožana Václav | SK Nové Město na Moravě | 64 | 00:28:58 | 44 |
6 | MB | 52 | 71 | Cienciala Tomáš | Záhoří | 70 | 00:32:53 | 40 |
7 | MB | 54 | 164 | Wala Petr | BK SAK Ložiska Karviná | 71 | 00:33:03 | 38 |
8 | MB | 67 | 123 | Kudrna Pavel | EPS Kunovice | 68 | 00:34:21 | 36 |
9 | MB | 72 | 18 | Lichý Dušan | Guty | 67 | 00:34:33 | 34 |
10 | MB | 74 | 69 | Kočí Tomáš | Mosty u Jablunkova | 62 | 00:34:40 | 32 |
11 | MB | 81 | 145 | Kawulok Zbyšek | TJ Dolní Lomná | 62 | 00:35:20 | 30 |
12 | MB | 94 | 10 | Cupek Jiří | Coffee Team | 70 | 00:37:25 | 28 |
13 | MB | 96 | 48 | Bartoň Roman | Sedliště | 65 | 00:37:53 | 26 |
14 | MB | 100 | 120 | Heczko Igor | HO Mosty | 66 | 00:38:14 | 24 |
15 | MB | 107 | 63 | Lubojacki Kamil | 1. běžecký Jablunkov | 71 | 00:38:38 | 22 |
16 | MB | 126 | 87 | Tyl Josef | Ostrava | 71 | 00:42:28 | 20 |
17 | MB | 127 | 47 | Kantor Roman | Orientační běh Třinec | 65 | 00:42:31 | 18 |
18 | MB | 139 | 153 | Franek Alan | BK SAK Karviná | 71 | 00:45:20 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 18 | 96 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:28:07 | 70 |
2 | MC | 19 | 33 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:28:18 | 62 |
3 | MC | 23 | 6 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:28:46 | 54 |
4 | MC | 25 | 128 | Vaněk Petr | AC Praha | 61 | 00:28:57 | 48 |
5 | MC | 36 | 19 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:30:39 | 44 |
6 | MC | 43 | 82 | Kacíř Zdeněk | Loučná | 56 | 00:31:54 | 40 |
7 | MC | 45 | 4 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:31:59 | 38 |
8 | MC | 46 | 161 | Balošák Vladimír | ŠKP Čadca | 59 | 00:32:05 | - |
9 | MC | 47 | 130 | Slowioczek Roman | MK Seitl Ostrava | 59 | 00:32:06 | 36 |
10 | MC | 49 | 112 | Walek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 00:32:09 | 34 |
11 | MC | 57 | 25 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:33:09 | 32 |
12 | MC | 61 | 31 | Kravčík Miroslav | BK SAK Karviná | 53 | 00:33:52 | 30 |
13 | MC | 90 | 94 | Slivka Jan | KKM Čadca | 57 | 00:36:47 | - |
14 | MC | 92 | 38 | Měřínský Jaroslav | AK Perná | 61 | 00:37:04 | 28 |
15 | MC | 111 | 109 | Tvrzník Petr | 1. běžecký Jablunkov | 56 | 00:39:18 | 26 |
16 | MC | 112 | 65 | Švidernoch Milan | X-AIR Ostrava | 58 | 00:39:19 | 24 |
17 | MC | 114 | 36 | Jamrik Miroslav | Orlová | 57 | 00:39:29 | 22 |
18 | MC | 117 | 66 | Kawulok Stanislav | TJ Dolní Lomná | 56 | 00:39:54 | 20 |
19 | MC | 123 | 72 | Želińsky Jerzy | Cieszyn | 52 | 00:41:07 | 18 |
20 | MC | 143 | 108 | Drahoš Josef | SOŠ Jablunkov | 52 | 00:45:54 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 38 | 29 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:30:55 | 70 |
2 | MD | 77 | 46 | Smola Josef | MK Seitl Ostrava | 51 | 00:35:01 | 62 |
3 | MD | 79 | 30 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:35:13 | 54 |
4 | MD | 85 | 8 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:36:01 | 48 |
5 | MD | 91 | 3 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:36:52 | 44 |
6 | MD | 99 | 40 | Kaleta Karel | Hrádek ve Slezsku | 43 | 00:38:11 | 40 |
7 | MD | 103 | 21 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 00:38:19 | 38 |
8 | MD | 121 | 139 | Beskydský Dědek | Klub důchodců | 45 | 00:40:43 | 36 |
9 | MD | 122 | 73 | Moiček Jan | Cieszyn | 42 | 00:40:53 | 34 |
10 | MD | 124 | 34 | Balko Peter | STK Frýdlant nad Ostravicí | 44 | 00:41:33 | 32 |
11 | MD | 129 | 7 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:43:05 | 30 |
12 | MD | 142 | 154 | Jacko Ján | Gascontrol | 51 | 00:45:44 | 28 |
13 | MD | 154 | 75 | Krejčí Josef | Pepa Team Frýdek Místek | 49 | 00:50:14 | 26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 108 | 79 | Podžorný Ervin | Český Těšín | 41 | 00:39:03 | 70 |
2 | ME | 134 | 147 | Tomíšek Jindřich | Obec Říkovice | 39 | 00:44:33 | 62 |
3 | ME | 138 | 89 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:45:03 | 54 |
4 | ME | 152 | 74 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 00:49:43 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 71 | 97 | Bieleszová Dominika | TJ TŽ Třinec | 94 | 00:34:30 | 70 |
2 | ZJ | 97 | 61 | Lubojacká Ivana | 1. běžecký Jablunkov | 98 | 00:38:01 | 62 |
3 | ZJ | 128 | 136 | Kawuloková Jana | SKI Mosty | 98 | 00:42:36 | 54 |
4 | ZJ | 130 | 135 | Molinová Radka | 1. běžecký Jablunkov | 98 | 00:43:14 | 48 |
5 | ZJ | 131 | 55 | Štefková Iva | 1. běžecký Jablunkov | 00 | 00:43:16 | 44 |
6 | ZJ | 141 | 67 | Samcová Romana | 1. běžecký Jablunkov | 97 | 00:45:30 | 40 |
7 | ZJ | 147 | 49 | Kosová Štěpánka | Orientační běh Třinec | 94 | 00:46:58 | 38 |
8 | ZJ | 150 | 58 | Waclawková Izabela | TJ Dolní Lomná | 01 | 00:49:13 | 36 |
9 | ZJ | 151 | 105 | Bílková Blanka | 1. běžecký Jablunkov | 97 | 00:49:42 | 34 |
10 | ZJ | 153 | 106 | Czechová Adéla | 1. běžecký Jablunkov | 01 | 00:49:45 | 32 |
11 | ZJ | 158 | 137 | Kawuloková Petra | SKI Mosty | 97 | 00:53:43 | 30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 39 | 28 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:31:19 | 70 |
2 | ZA | 60 | 101 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:33:42 | 62 |
3 | ZA | 69 | 110 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:34:24 | 54 |
4 | ZA | 76 | 116 | Szotkowská Lucie | Mosty u Jablunkova | 77 | 00:34:46 | 48 |
5 | ZA | 110 | 163 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 00:39:09 | 44 |
6 | ZA | 119 | 103 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:40:16 | 40 |
7 | ZA | 133 | 2 | Kohutová Veronika | Orlová | 89 | 00:43:20 | 38 |
8 | ZA | 135 | 143 | Juřičková Kamila | HK Skála Štoky | 77 | 00:44:39 | 36 |
9 | ZA | 144 | 91 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 00:45:57 | 34 |
10 | ZA | 155 | 57 | Waclawková Uršula | TJ Dolní Lomná | 79 | 00:50:20 | 32 |
11 | ZA | 161 | 127 | Szkatulová Michaela | Mosty u Jablunkova | 77 | 01:00:09 | 30 |
12 | ZA | 162 | 149 | Krupová Lucie | HO TJ TŽ Třinec | 84 | 01:00:49 | 28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 53 | 5 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:33:01 | 70 |
2 | ZB | 73 | 37 | Doubková Kateřina | AK Perná | 72 | 00:34:35 | 62 |
3 | ZB | 89 | 45 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:36:31 | 54 |
4 | ZB | 98 | 78 | Wiesnerová Lenka | SP Police nad Metují | 69 | 00:38:04 | 48 |
5 | ZB | 102 | 83 | Martikánová Alice | Horolezci FM | 76 | 00:38:18 | 44 |
6 | ZB | 156 | 150 | Lenčová Jana | Bezno | 69 | 00:50:21 | 40 |
7 | ZB | 163 | 134 | Tylečková Zdeňka | Tyling | 75 | 01:12:05 | 38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 82 | 160 | Balošáková Anna | ŠKP Čadca | 61 | 00:35:36 | - |
2 | ZC | 95 | 20 | Ottová Radka | TJ Maratonstav Úpice | 66 | 00:37:38 | 70 |
3 | ZC | 109 | 119 | Svidrová Marcela | TJ TŽ Třinec | 64 | 00:39:08 | 62 |
4 | ZC | 113 | 35 | Procházková Irena | TJ Háje Praha | 57 | 00:39:24 | 54 |
5 | ZC | 116 | 107 | Bieleszová Miluše | SOŠ Jablunkov | 66 | 00:39:44 | 48 |
6 | ZC | 125 | 81 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:41:59 | 44 |
7 | ZC | 146 | 132 | Jastrzembská Jarmila | Orientační běh Třinec | 64 | 00:46:51 | 40 |
8 | ZC | 159 | 159 | Mamáková Vlasta | Helcmanovce | 62 | 00:53:53 | 38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 101 | 27 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:38:16 | 70 |
2 | ZD | 145 | 23 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:46:18 | 62 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
prochazkova