Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

29.7.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 29.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Dolní Lomná

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná - pekárna
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 500 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom, medaili a finanční odměnu.
Finanční ceny:
Každá kategorie: 500 – 300 – 200
Rekord tratě: 1 000
Absolutní pořadí ženy:
500 – 300 – 200
Absolutní pořadí muži:
1 000 – 700 - 500 – 300 – 200
V cílí bohatá tombola v hodnotě 15 000 Kč – každý účastník obdrží tričko!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Marszalek
739 91 Dolní Lomná 162
tel. 602 551 462

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.tjdolnilomna.cz

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.7.2018Běh na Kozubovou256
30.7.2017Běh na Kozubovou262
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
27.7.2014Běh na Kozubovou261
28.7.2013Běh na Kozubovou166
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
2.8.2009Běh na Kozubovou174
27.7.2008Běh na Kozubovou148
29.7.2007Běh na Kozubovou166
30.7.2006Běh na Kozubovou152
31.7.2005Běh na Kozubovou147
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2760

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Wálek Bronislav5716
Drahoš Josef5215
Zátopek Jiří6015
Karkoška Petr7314
Gaman Jaroslav3514
Slowioczek Roman5913
Jirásková Eva6413
Lysek Jan8913
Přívětivý Miroslav5312
Sikora Jakub8412
Lipták Radim7912
Jastrzembská Jarmila6412
Vraštilová Miloslava5612
Franek Alan7111
Martynek Vladislav5911
Vodička Jan4511
Žák Jiří7111
Lysek Michal9411
Kluz Miroslav7010
Tomečka Libor6210
Tučný Jan4710
Kaleta Daniel8210
Kisza Václav9310
Škapa Marek7110
Podžorný Ervin4110
Kacíř Zdeněk569
Lichý Tomáš949
Kawulok Stanislav569
Wala Petr719
Tyl Josef719
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Ulich Petr689
Šokalová Ludmila569
Dvořák Pavel829
Blaha Tomáš769
Smola Josef519
Krejčí Lukáš768
Kollertová Eva838
Kufa Leon648
Balko Peter448
Jamrik Miroslav578
Bielesz David978
Šrůtek Stanislav588
Merta Jaroslav358
Ožana Václav648
Lysek Jakub898
Kočí Tomáš628
Vrana Vladislav668
Kisza Martin968

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ210Lepiarz SylwesterPolska Montrial8300:25:13-
2MJ1431Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:28:0670
3MJ1687Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:28:3062
4MJ1829Bechný MichalVinotéka u Karla - Frenštát9400:28:4154
5MJ19182Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:28:4648
6MJ224Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:29:0044
7MJ24126Rucki BartłomniejNKS Trójnics Beskidzka9500:29:14-
8MJ31100Lanc VojtěchTřinec9800:30:1140
9MJ34129Skurzok TomaszNKS Trójnics Beskidzka9500:30:19-
10MJ4137Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:30:5438
11MJ483Holek PetrSK Nové Město na Moravě9700:32:0536
12MJ4982Bielesz DavidLyžaři Třinec TJ9700:32:1334
13MJ665Klouda MartinSK Nové Město na Moravě9700:33:3632
14MJ67119Sznapka ZbyšekSC Bystřice9400:33:4430
15MJ77115Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:34:2728
16MJ902Urbaczka MatějTřinec9600:35:5026
17MJ94181Pavel TomášAtletika Rtyně Podkrkonoši0000:36:0924
18MJ10121Filipek SebastianOB Třinec0000:36:5222
19MJ10369Kisza VáclavTJ Dolní Lomná9300:36:5620
20MJ109178Czeczotka Marek1. běžečký Jablunkov9800:37:1918
21MJ118118Konvička MartinSC Bystřice9500:37:4716
22MJ12660Lubojacki Jan1. běžečký Jablunkov0200:38:3214
22MJ126158Szotkowski Ondřej1. běžečký Jablunkov9900:38:3214
24MJ1417Tkadlec JanSK Nové Město na Moravě9800:39:3310
25MJ14312Michalík DanielTJ Dolní Lomná9800:39:448
26MJ15370Kisza MartinTJ Dolní Lomná9600:40:566
27MJ162180Bielesz JakubChomutov9800:41:424
28MJ165187Lištvan MatiášTřinec9900:42:152
29MJ171148Konderla JakubBystřice0100:42:492
30MJ17771Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:43:212
31MJ179143Kotzur RadekSpartak Jablunkov9700:43:352
32MJ193151Wala VojtěchFA Havířov9900:46:452
33MJ194185Szczotka MateuszLKS Spojnia Górki9800:46:59-
34MJ196171Szaktula FrantišekMosty u Jablunkova0400:47:472
35MJ203171Franek OndraBK SAK Ložiska Karvina0000:50:122
36MJ204154Greger JakubFA Havířov9900:50:592
37MJ213120Franek LukášBK SAK Ložiska Karvina0200:55:252
38MJ220161Szotkowski Radek1. běžečký Jablunkov0401:01:022
39MJ222170Szaktula MichalMosty u Jablunkova0101:02:052
Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1164Berka MartinAC Syner Turnov8500:24:3870
2MA39Wosik DanielRDM Montrail Sport Nerwork8000:25:15-
3MA4177Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:25:2462
4MA546Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:25:5954
5MA6174Berka RadimKozákov8200:26:0448
6MA8112Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:5344
7MA1358Martynek JakubSKI Mosty9000:28:0040
8MA15147Sikora JakubRossignol Racing Team8400:28:0938
9MA17178Vyhnička KamilMarin PB7900:28:38-
10MA21141Kupka AntonKKM Čadca7600:28:57-
11MA2978Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:30:0236
12MA30194Otevřel VítČeský Těšín8800:30:0834
13MA33184Kantor IvoFC IRP Český Těšín9000:30:1732
14MA3455Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:30:1930
14MA34110Pryszcz PatrikKošařiska7800:30:1930
16MA3835Lipták RadimPepaTeam Frýdek-Místek7900:30:4726
17MA3995Karkoška PetrBK SAK Ložiska Karvina7300:30:5224
18MA42188Žajdlík FilipTřinec7700:30:5922
19MA4322Kyrych JakubTJ Dolní Lomná9100:31:2020
20MA4436Mitura KarelJakl Karviná9100:31:2718
21MA50157Žuška MarcelHO Baník Karviná8300:32:1716
22MA51101Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:32:2214
23MA54165Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:3612
24MA57122Čopjan PavelLepus.cz8500:32:5810
25MA5896Hartig DavidSK Šafrata Bohumín7300:33:048
26MA59175Letko MiroslavMarin PB8100:33:07-
27MA63116Zogata Andrzej1. běžečký Jablunkov8600:33:266
28MA7039Krupa BogdanHO TJ TŽ - Abadžikra8400:33:564
29MA7245Klimek KrzysztofMilikow9200:34:032
30MA7686Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:34:242
31MA7823Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:34:322
32MA7940Hojdysz JiříFousáči8500:34:442
33MA81149Lysek JakubJablunkov8900:34:562
34MA9144Hamrozi MartinTřinec7700:35:532
35MA93199Pešnar MarekYogi Ostrava7500:36:012
36MA96121Zajíc JosefLepus.cz7600:36:212
37MA97117Tuharski MartinSalomon run.cz7700:36:252
38MA102176Vích PetrOlomouc7300:36:532
39MA104168Marosz BřetislavOldřichovice8500:37:032
40MA119120Klus TomášHO Třinec7800:37:532
41MA130159Szotkowski Andřej1. běžečký Jablunkov7300:38:482
42MA131134Dvořák MiroslavHorká nad Moravou7300:38:512
43MA13548Žídek RobertOstrava7800:39:042
44MA15238Moravec ZdeněkTraged Team Brno8100:40:542
45MA161186Szczotka ArkadiuszLKS Spojnia Górki7400:41:38-
46MA164110Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:092
47MA166167Marosz VojtěchOldřichovice8700:42:262
48MA17168Krzyžanek RostislavHorní Lomná9000:42:492
49MA17689Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:43:152
50MA18663Štefek Radim1. běžečký Jablunkov7400:44:362
51MA197172Tyleček PetrTyling7500:47:492
Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7139Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:4670
2MB9179Kovářik LubošMarin PB6600:27:16-
3MB1028Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:27:3262
4MB118Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:27:3954
5MB12140Jurčík JánKKM Čadca6800:27:56-
6MB20196Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:5048
7MB2327Szebesta PavelBurik Team6800:29:0344
8MB27173Cienciala TomášAdroit.cz7000:29:5140
9MB45150Wala PetrBK SAK Ložiska Karvina7100:31:2838
10MB68195Mazur MartinČeský Těšín7100:33:4736
11MB7193Rajnoch EdvardSmilovice6600:34:0234
12MB74183Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:34:1732
13MB83163Kněžík RomanBalaž Extreme Team Ostrava7200:35:1330
14MB8767Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov6500:35:2528
15MB8992Lichý DušanGuty6700:35:4626
16MB99132Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karvina6600:36:4124
17MB100142Kotzur RadomírJablunkov6800:36:4622
18MB10691Rudický RadovanMK Seitl Ostrava6900:37:0520
19MB116173Franek AlanBK SAK Ložiska Karvina7100:37:4118
20MB120116Pastor RichardMK Seitl Ostrava7100:37:5816
21MB12577Heczko IgorHO Mosty6600:38:2814
22MB13272Cupek JiříCoffee Team7000:38:5812
23MB13862Lubojacki Kamil1. běžečký Jablunkov7100:39:1510
24MB139144Lazar PeterAK Žilina6500:39:20-
25MB142131Silnoušek JiříŠternberk7200:39:408
26MB14633Kufa LeonTřinec6400:40:276
27MB170114Žebrák ZbyněkSKOB Ostrava7100:42:484
28MB17497Ritscher TomAmateur Nordhausen6600:43:10-
29MB18714Nadož RadekBohumín6500:44:382
30MB1891Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:45:292
31MB19180Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:46:312
32MB195191Tyl JosefTJ Dolní Lomná7100:47:012
33MB200104Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:49:032
34MB216106Bárta TomašSvědci Kozubovi6600:56:202
Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2556Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:29:1770
2MC32138Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:30:1362
3MC40105Martynek VladislavSKI Mosty5900:30:5354
4MC46200Orlicki StasiuPolsko5900:31:47-
5MC47176Sobek MiroslavPúchov5600:31:52-
6MC5575Vanta JosefSK Hronov6200:32:4248
7MC5642Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:32:5444
8MC62193Slowioczek RomanMK Seitl Ostrava5900:33:2240
9MC6817Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:4738
10MC82133Kravčík MiroslavBK SAK Ložiska Karvina5300:34:5936
11MC84175Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:35:1534
12MC88136Tomečka LiborCetris Hranice6200:35:3332
13MC9232Tomanec KarelVinotéka u Karla - Frenštát5800:35:5630
14MC10894Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5700:37:16-
15MC110155Byrtus JanSokol Mistřovice5800:37:2128
16MC112198Balošák VladimírŠKP Čadca5900:37:23-
17MC11720Jamrik MiroslavOrlová5700:37:4626
18MC12154Groš ŠtefanFrenštát p.R.6100:38:1124
19MC12419Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:38:2422
20MC133114Kawulok StanislavDolní Lomná5600:39:0020
21MC15484Novotný JiříBK SAK Ložiska Karvina5900:41:0018
Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2811Jasek TadeuszZywiec5100:29:59-
2MD53145Sviták StanislavMK Seitl Ostrava5000:32:3470
3MD6553Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:33:3462
4MD7524Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:34:2054
5MD9551Kvita JosefMK Kopřivnice5100:36:1548
6MD10473Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:37:0344
7MD11526Vodička JanS.K. Salix Grymov4500:37:3540
8MD12381Bednařík JiříLBK Kopřivnice4500:38:2038
9MD134135Chytil VladimírDD Všechovice5000:39:0236
10MD173119Beskydský DědekKlub Důchodců4500:43:0434
11MD178111Jacko JanGascontrol Havířov5100:43:3332
12MD18288Zeliński JerzyCieszyn5200:43:57-
13MD19264Navara PetrMK Kopřivnice4500:46:4430
14MD202190Drahoš JosefSoŠ Jablunkov5200:50:0028
15MD20749Krejčí JosefPepaTeam Frýdek-Místek4900:51:5826
Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12299Marek FrantišekSK Hronov4100:38:1770
2ME12841Podžorný ErvinČeský Těšín4100:38:3762
3ME16990Moiček JanCieszyn4200:42:4754
4ME181192Tomíšek JindřichŘíkovice3900:43:4948
5ME20598Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:0744
6ME21043Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:53:3140
7ME218177Słowiaczek PavelBocanovice4000:58:49-
Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ85127Kaczmarzyk DorotaNKS Trójwieś Beskidzka9600:35:21-
2ZJ107128Łacek AnnaNKS Trójwieś Beskidzka9600:37:11-
3ZJ111189Szotkowska EvaSKI Mosty9700:37:2270
4ZJ114123Haltof EwaHurikán PEKADO9400:37:3062
5ZJ135153Kawuloková JanaSKI Mosty9800:39:0454
6ZJ1446Otavová KarolínaSK Nové Město na Moravě9700:39:5048
7ZJ14774Martynková NikolSKI Mosty0000:40:3244
8ZJ15183Chlebiková Aneta1. běžečký Jablunkov9700:40:5240
9ZJ15576Wróblewská AnnaSKI Mosty9900:41:0138
10ZJ15659Lubojacká Ivana1. běžečký Jablunkov9800:41:0936
11ZJ15725Kawuloková JuliaTJ Dolní Lomná0000:41:2134
12ZJ15965Šimurdová Michaela1. běžečký Jablunkov0200:41:2432
13ZJ16347Lubojacka Adéla1. běžečký Jablunkov0100:41:4430
14ZJ16730Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:42:2728
15ZJ18013Zogatová DominikaBukovec9700:43:4426
16ZJ18561Štefková Iva1. běžečký Jablunkov0000:44:3524
17ZJ198124Kaufamnová IvanaTřinec9700:47:5622
18ZJ199174Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:48:1020
19ZJ20952Czechová AdélaDolní Lomná0100:53:2918
20ZJ214102Oczadla NikolSvědci Kozubovi9900:56:1716
21ZJ215103Oczadla KarolílinaSvědci Kozubovi0300:56:1914
22ZJ219162Szotkowska Gabriela1. běžečký Jablunkov9701:00:2312
23ZJ221152Kawuloková PetraSKI Mosty9701:01:3110
Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA37117Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:30:3070
2ZA5215Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:32:2462
3ZA61109Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:1254
4ZA73137Novotná MartinaRusava Bike team8800:34:1548
5ZA11357Szpyrcová Renata1. běžečký Jablunkov9100:37:2544
6ZA13785Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8100:39:0540
7ZA140118Sůvová BarboraDK Lokomotiva Pardubice8700:39:2338
8ZA145156Nastulczyková BarbaraHO Baník Karviná8300:40:0936
9ZA14934Skupieňová KristýnaHranice8900:40:4434
10ZA160113Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:3532
11ZA175197Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:43:1330
12ZA184172Waclawková UrszulaTJ Dolní Lomná7900:44:3028
Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26115Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:29:1970
2ZB6079Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:1062
3ZB64180Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:33:2754
4ZB80160Szotkowska Lucie1. běžečký Jablunkov7700:34:5448
5ZB98130Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:36:3144
6ZB188179Czeczotková Helena1. běžečký Jablunkov7400:45:2340
7ZB208166Lenčová JanaBezno6900:53:2338
8ZB217169Szaktulová MichaelaMosty u Jablunkova7700:58:4636
Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC85199Balošáková AnnaStará Bystrica6100:35:21-
2ZC12966Bieleszová Miluše1. běžečký Jablunkov6600:38:3870
3ZC150125Jirásková EvaLanškroun6400:40:4562
4ZC158111Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:41:2254
5ZC190146Jastrzembská JarmilaOB Třinec6400:45:4448
6ZC211112Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:2644
Ženy D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD14816Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:4170
2ZD168113Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:42:3062
3ZD183107Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:2354
4ZD20118Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:5248
5ZD206108Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:51:36-
6ZD21250Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:54:5944
Trať 5 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1164Berka MartinAC Syner Turnov8500:24:3870
1MJ210Lepiarz SylwesterPolska Montrial8300:25:13-
2MA39Wosik DanielRDM Montrail Sport Nerwork8000:25:15-
3MA4177Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:25:2462
4MA546Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:25:5954
5MA6174Berka RadimKozákov8200:26:0448
1MB7139Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:4670
6MA8112Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:5344
2MB9179Kovářik LubošMarin PB6600:27:16-
3MB1028Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:27:3262
4MB118Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:27:3954
5MB12140Jurčík JánKKM Čadca6800:27:56-
7MA1358Martynek JakubSKI Mosty9000:28:0040
2MJ1431Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:28:0670
8MA15147Sikora JakubRossignol Racing Team8400:28:0938
3MJ1687Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:28:3062
9MA17178Vyhnička KamilMarin PB7900:28:38-
4MJ1829Bechný MichalVinotéka u Karla - Frenštát9400:28:4154
5MJ19182Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:28:4648
6MB20196Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:5048
10MA21141Kupka AntonKKM Čadca7600:28:57-
6MJ224Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:29:0044
7MB2327Szebesta PavelBurik Team6800:29:0344
7MJ24126Rucki BartłomniejNKS Trójnics Beskidzka9500:29:14-
1MC2556Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:29:1770
1ZB26115Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:29:1970
8MB27173Cienciala TomášAdroit.cz7000:29:5140
1MD2811Jasek TadeuszZywiec5100:29:59-
11MA2978Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:30:0236
12MA30194Otevřel VítČeský Těšín8800:30:0834
8MJ31100Lanc VojtěchTřinec9800:30:1140
2MC32138Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:30:1362
13MA33184Kantor IvoFC IRP Český Těšín9000:30:1732
14MA34110Pryszcz PatrikKošařiska7800:30:1930
14MA3455Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:30:1930
9MJ34129Skurzok TomaszNKS Trójnics Beskidzka9500:30:19-
1ZA37117Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:30:3070
16MA3835Lipták RadimPepaTeam Frýdek-Místek7900:30:4726
17MA3995Karkoška PetrBK SAK Ložiska Karvina7300:30:5224
3MC40105Martynek VladislavSKI Mosty5900:30:5354
10MJ4137Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:30:5438
18MA42188Žajdlík FilipTřinec7700:30:5922
19MA4322Kyrych JakubTJ Dolní Lomná9100:31:2020
20MA4436Mitura KarelJakl Karviná9100:31:2718
9MB45150Wala PetrBK SAK Ložiska Karvina7100:31:2838
4MC46200Orlicki StasiuPolsko5900:31:47-
5MC47176Sobek MiroslavPúchov5600:31:52-
11MJ483Holek PetrSK Nové Město na Moravě9700:32:0536
12MJ4982Bielesz DavidLyžaři Třinec TJ9700:32:1334
21MA50157Žuška MarcelHO Baník Karviná8300:32:1716
22MA51101Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:32:2214
2ZA5215Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:32:2462
2MD53145Sviták StanislavMK Seitl Ostrava5000:32:3470
23MA54165Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:3612
6MC5575Vanta JosefSK Hronov6200:32:4248
7MC5642Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:32:5444
24MA57122Čopjan PavelLepus.cz8500:32:5810
25MA5896Hartig DavidSK Šafrata Bohumín7300:33:048
26MA59175Letko MiroslavMarin PB8100:33:07-
2ZB6079Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:1062
3ZA61109Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:1254
8MC62193Slowioczek RomanMK Seitl Ostrava5900:33:2240
27MA63116Zogata Andrzej1. běžečký Jablunkov8600:33:266
3ZB64180Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:33:2754
3MD6553Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:33:3462
13MJ665Klouda MartinSK Nové Město na Moravě9700:33:3632
14MJ67119Sznapka ZbyšekSC Bystřice9400:33:4430
10MB68195Mazur MartinČeský Těšín7100:33:4736
9MC6817Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:4738
28MA7039Krupa BogdanHO TJ TŽ - Abadžikra8400:33:564
11MB7193Rajnoch EdvardSmilovice6600:34:0234
29MA7245Klimek KrzysztofMilikow9200:34:032
4ZA73137Novotná MartinaRusava Bike team8800:34:1548
12MB74183Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:34:1732
4MD7524Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:34:2054
30MA7686Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:34:242
15MJ77115Zogata FilipTJ Dolní Lomná9700:34:2728
31MA7823Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:34:322
32MA7940Hojdysz JiříFousáči8500:34:442
4ZB80160Szotkowska Lucie1. běžečký Jablunkov7700:34:5448
33MA81149Lysek JakubJablunkov8900:34:562
10MC82133Kravčík MiroslavBK SAK Ložiska Karvina5300:34:5936
13MB83163Kněžík RomanBalaž Extreme Team Ostrava7200:35:1330
11MC84175Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:35:1534
1ZC85199Balošáková AnnaStará Bystrica6100:35:21-
1ZJ85127Kaczmarzyk DorotaNKS Trójwieś Beskidzka9600:35:21-
14MB8767Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov6500:35:2528
12MC88136Tomečka LiborCetris Hranice6200:35:3332
15MB8992Lichý DušanGuty6700:35:4626
16MJ902Urbaczka MatějTřinec9600:35:5026
34MA9144Hamrozi MartinTřinec7700:35:532
13MC9232Tomanec KarelVinotéka u Karla - Frenštát5800:35:5630
35MA93199Pešnar MarekYogi Ostrava7500:36:012
17MJ94181Pavel TomášAtletika Rtyně Podkrkonoši0000:36:0924
5MD9551Kvita JosefMK Kopřivnice5100:36:1548
36MA96121Zajíc JosefLepus.cz7600:36:212
37MA97117Tuharski MartinSalomon run.cz7700:36:252
5ZB98130Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:36:3144
16MB99132Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karvina6600:36:4124
17MB100142Kotzur RadomírJablunkov6800:36:4622
18MJ10121Filipek SebastianOB Třinec0000:36:5222
38MA102176Vích PetrOlomouc7300:36:532
19MJ10369Kisza VáclavTJ Dolní Lomná9300:36:5620
39MA104168Marosz BřetislavOldřichovice8500:37:032
6MD10473Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:37:0344
18MB10691Rudický RadovanMK Seitl Ostrava6900:37:0520
2ZJ107128Łacek AnnaNKS Trójwieś Beskidzka9600:37:11-
14MC10894Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5700:37:16-
20MJ109178Czeczotka Marek1. běžečký Jablunkov9800:37:1918
15MC110155Byrtus JanSokol Mistřovice5800:37:2128
3ZJ111189Szotkowska EvaSKI Mosty9700:37:2270
16MC112198Balošák VladimírŠKP Čadca5900:37:23-
5ZA11357Szpyrcová Renata1. běžečký Jablunkov9100:37:2544
4ZJ114123Haltof EwaHurikán PEKADO9400:37:3062
7MD11526Vodička JanS.K. Salix Grymov4500:37:3540
19MB116173Franek AlanBK SAK Ložiska Karvina7100:37:4118
17MC11720Jamrik MiroslavOrlová5700:37:4626
21MJ118118Konvička MartinSC Bystřice9500:37:4716
40MA119120Klus TomášHO Třinec7800:37:532
20MB120116Pastor RichardMK Seitl Ostrava7100:37:5816
18MC12154Groš ŠtefanFrenštát p.R.6100:38:1124
1ME12299Marek FrantišekSK Hronov4100:38:1770
8MD12381Bednařík JiříLBK Kopřivnice4500:38:2038
19MC12419Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:38:2422
21MB12577Heczko IgorHO Mosty6600:38:2814
22MJ12660Lubojacki Jan1. běžečký Jablunkov0200:38:3214
22MJ126158Szotkowski Ondřej1. běžečký Jablunkov9900:38:3214
2ME12841Podžorný ErvinČeský Těšín4100:38:3762
2ZC12966Bieleszová Miluše1. běžečký Jablunkov6600:38:3870
41MA130159Szotkowski Andřej1. běžečký Jablunkov7300:38:482
42MA131134Dvořák MiroslavHorká nad Moravou7300:38:512
22MB13272Cupek JiříCoffee Team7000:38:5812
20MC133114Kawulok StanislavDolní Lomná5600:39:0020
9MD134135Chytil VladimírDD Všechovice5000:39:0236
43MA13548Žídek RobertOstrava7800:39:042
5ZJ135153Kawuloková JanaSKI Mosty9800:39:0454
6ZA13785Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8100:39:0540
23MB13862Lubojacki Kamil1. běžečký Jablunkov7100:39:1510
24MB139144Lazar PeterAK Žilina6500:39:20-
7ZA140118Sůvová BarboraDK Lokomotiva Pardubice8700:39:2338
24MJ1417Tkadlec JanSK Nové Město na Moravě9800:39:3310
25MB142131Silnoušek JiříŠternberk7200:39:408
25MJ14312Michalík DanielTJ Dolní Lomná9800:39:448
6ZJ1446Otavová KarolínaSK Nové Město na Moravě9700:39:5048
8ZA145156Nastulczyková BarbaraHO Baník Karviná8300:40:0936
26MB14633Kufa LeonTřinec6400:40:276
7ZJ14774Martynková NikolSKI Mosty0000:40:3244
1ZD14816Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:4170
9ZA14934Skupieňová KristýnaHranice8900:40:4434
3ZC150125Jirásková EvaLanškroun6400:40:4562
8ZJ15183Chlebiková Aneta1. běžečký Jablunkov9700:40:5240
44MA15238Moravec ZdeněkTraged Team Brno8100:40:542
26MJ15370Kisza MartinTJ Dolní Lomná9600:40:566
21MC15484Novotný JiříBK SAK Ložiska Karvina5900:41:0018
9ZJ15576Wróblewská AnnaSKI Mosty9900:41:0138
10ZJ15659Lubojacká Ivana1. běžečký Jablunkov9800:41:0936
11ZJ15725Kawuloková JuliaTJ Dolní Lomná0000:41:2134
4ZC158111Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:41:2254
12ZJ15965Šimurdová Michaela1. běžečký Jablunkov0200:41:2432
10ZA160113Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:3532
45MA161186Szczotka ArkadiuszLKS Spojnia Górki7400:41:38-
27MJ162180Bielesz JakubChomutov9800:41:424
13ZJ16347Lubojacka Adéla1. běžečký Jablunkov0100:41:4430
46MA164110Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:092
28MJ165187Lištvan MatiášTřinec9900:42:152
47MA166167Marosz VojtěchOldřichovice8700:42:262
14ZJ16730Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:42:2728
2ZD168113Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:42:3062
3ME16990Moiček JanCieszyn4200:42:4754
27MB170114Žebrák ZbyněkSKOB Ostrava7100:42:484
29MJ171148Konderla JakubBystřice0100:42:492
48MA17168Krzyžanek RostislavHorní Lomná9000:42:492
10MD173119Beskydský DědekKlub Důchodců4500:43:0434
28MB17497Ritscher TomAmateur Nordhausen6600:43:10-
11ZA175197Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:43:1330
49MA17689Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:43:152
30MJ17771Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:43:212
11MD178111Jacko JanGascontrol Havířov5100:43:3332
31MJ179143Kotzur RadekSpartak Jablunkov9700:43:352
15ZJ18013Zogatová DominikaBukovec9700:43:4426
4ME181192Tomíšek JindřichŘíkovice3900:43:4948
12MD18288Zeliński JerzyCieszyn5200:43:57-
3ZD183107Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:2354
12ZA184172Waclawková UrszulaTJ Dolní Lomná7900:44:3028
16ZJ18561Štefková Iva1. běžečký Jablunkov0000:44:3524
50MA18663Štefek Radim1. běžečký Jablunkov7400:44:362
29MB18714Nadož RadekBohumín6500:44:382
6ZB188179Czeczotková Helena1. běžečký Jablunkov7400:45:2340
30MB1891Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:45:292
5ZC190146Jastrzembská JarmilaOB Třinec6400:45:4448
31MB19180Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:46:312
13MD19264Navara PetrMK Kopřivnice4500:46:4430
32MJ193151Wala VojtěchFA Havířov9900:46:452
33MJ194185Szczotka MateuszLKS Spojnia Górki9800:46:59-
32MB195191Tyl JosefTJ Dolní Lomná7100:47:012
34MJ196171Szaktula FrantišekMosty u Jablunkova0400:47:472
51MA197172Tyleček PetrTyling7500:47:492
17ZJ198124Kaufamnová IvanaTřinec9700:47:5622
18ZJ199174Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:48:1020
33MB200104Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:49:032
4ZD20118Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:5248
14MD202190Drahoš JosefSoŠ Jablunkov5200:50:0028
35MJ203171Franek OndraBK SAK Ložiska Karvina0000:50:122
36MJ204154Greger JakubFA Havířov9900:50:592
5ME20598Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:0744
5ZD206108Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:51:36-
15MD20749Krejčí JosefPepaTeam Frýdek-Místek4900:51:5826
7ZB208166Lenčová JanaBezno6900:53:2338
19ZJ20952Czechová AdélaDolní Lomná0100:53:2918
6ME21043Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:53:3140
6ZC211112Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:2644
6ZD21250Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:54:5944
37MJ213120Franek LukášBK SAK Ložiska Karvina0200:55:252
20ZJ214102Oczadla NikolSvědci Kozubovi9900:56:1716
21ZJ215103Oczadla KarolílinaSvědci Kozubovi0300:56:1914
34MB216106Bárta TomašSvědci Kozubovi6600:56:202
8ZB217169Szaktulová MichaelaMosty u Jablunkova7700:58:4636
7ME218177Słowiaczek PavelBocanovice4000:58:49-
22ZJ219162Szotkowska Gabriela1. běžečký Jablunkov9701:00:2312
38MJ220161Szotkowski Radek1. běžečký Jablunkov0401:01:022
23ZJ221152Kawuloková PetraSKI Mosty9701:01:3110
39MJ222170Szaktula MichalMosty u Jablunkova0101:02:052
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1164Berka MartinAC Syner Turnov8500:24:3870
2MA4177Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:25:2462
3MA546Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:25:5954
4MA6174Berka RadimKozákov8200:26:0448
5MB7139Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:4644
6MA8112Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:5340
7MB1028Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:27:3238
8MB118Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:27:3936
9MA1358Martynek JakubSKI Mosty9000:28:0034
10MJ1431Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:28:0632
11MA15147Sikora JakubRossignol Racing Team8400:28:0930
12MJ1687Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:28:3028
13MJ1829Bechný MichalVinotéka u Karla - Frenštát9400:28:4126
14MJ19182Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:28:4624
15MB20196Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:5022
16MJ224Žák MartinSK Nové Město na Moravě9600:29:0020
17MB2327Szebesta PavelBurik Team6800:29:0318
18MC2556Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:29:1716
19MB27173Cienciala TomášAdroit.cz7000:29:5114
20MA2978Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:30:0212
21MA30194Otevřel VítČeský Těšín8800:30:0810
22MJ31100Lanc VojtěchTřinec9800:30:118
23MC32138Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:30:136
24MA33184Kantor IvoFC IRP Český Těšín9000:30:174
25MA3455Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9200:30:192
25MA34110Pryszcz PatrikKošařiska7800:30:192
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26115Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:29:1970
2ZA37117Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:30:3062
3ZA5215Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:32:2454
4ZB6079Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:1048
5ZA61109Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:1244
6ZB64180Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:33:2740
7ZA73137Novotná MartinaRusava Bike team8800:34:1538
8ZB80160Szotkowska Lucie1. běžečký Jablunkov7700:34:5436
9ZB98130Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:36:3134
10ZJ111189Szotkowska EvaSKI Mosty9700:37:2232
11ZA11357Szpyrcová Renata1. běžečký Jablunkov9100:37:2530
12ZJ114123Haltof EwaHurikán PEKADO9400:37:3028
13ZC12966Bieleszová Miluše1. běžečký Jablunkov6600:38:3826
14ZJ135153Kawuloková JanaSKI Mosty9800:39:0424
15ZA13785Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava8100:39:0522
16ZA140118Sůvová BarboraDK Lokomotiva Pardubice8700:39:2320
17ZJ1446Otavová KarolínaSK Nové Město na Moravě9700:39:5018
18ZA145156Nastulczyková BarbaraHO Baník Karviná8300:40:0916
19ZJ14774Martynková NikolSKI Mosty0000:40:3214
20ZD14816Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:4112
21ZA14934Skupieňová KristýnaHranice8900:40:4410
22ZC150125Jirásková EvaLanškroun6400:40:458
23ZJ15183Chlebiková Aneta1. běžečký Jablunkov9700:40:526
24ZJ15576Wróblewská AnnaSKI Mosty9900:41:014
25ZJ15659Lubojacká Ivana1. běžečký Jablunkov9800:41:092

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Byl jsem zde poprvé, ale naprosto skvělý závod, celý v přírodě a nádherná trasa, příroda nádherná. Takže naprosto bez chyb, přeji pořadatelům ještě mnoho stejně pěkných závodů a podobnou hezkou účast. Pěkné, závodníci mohou jen děkovat.
Marek679
Pořadatelům díky za organizaci, účast byla nečekaná! Prosím o opravu z Kolcertové na Evu Kollertovou z MT Nové Město nad Metují. Děkuji za započítání bodíků :-) Evina
evakollertova
Dobrý večer, pokud je zpět z dovolené človíček, který má na starosti zpracovávání výsledků, prosím o opravu z Kolcertové na Evu Kollertovou z MT Nové Město nad Metují. Nerada bych o bodíky přišla:-) Díky moc, Evina Kollertová
p.ulich
Kollertova opravena.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód