Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

28.7.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 28.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Dolní Lomná

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná - pekárna
10:00 hodin

Přihlášky

online s tričkem

nebo na místě od 8:00 do 9:30 hodin bez trička

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 500 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom, medaili a finanční odměnu.
Finanční ceny:
Každá kategorie: 500 – 300 – 200
Rekord tratě: 1 000
Absolutní pořadí ženy: 500 – 300 – 200
Absolutní pořadí muži: 1 000 – 700 – 500 – 300 – 200

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Marszalek
739 91 Dolní Lomná 162
tel. 602 551 462

Internetové stránky

http://www.behnakozubovou.cz/

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.7.2018Běh na Kozubovou256
30.7.2017Běh na Kozubovou262
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
27.7.2014Běh na Kozubovou261
29.7.2012Běh na Kozubovou222
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
2.8.2009Běh na Kozubovou174
27.7.2008Běh na Kozubovou148
29.7.2007Běh na Kozubovou166
30.7.2006Běh na Kozubovou152
31.7.2005Běh na Kozubovou147
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2816

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Walek Bronislav5716
Drahoš Josef5215
Zátopek Jiří6015
Gaman Jaroslav3514
Karkoška Petr7314
Lysek Jan8913
Slowioczek Roman5913
Jirásková Eva6413
Jastrzembská Jarmila6412
Vraštilová Miloslava5612
Přívětivý Miroslav5312
Sikora Jakub8412
Lipták Radim7912
Franek Alan7111
Martynek Vladislav5911
Vodička Jan4511
Žák Jiří7111
Lysek Michal9411
Kisza Václav9310
Škapa Marek7110
Podžorný Ervin4110
Kluz Miroslav7010
Tomečka Libor6210
Tučný Jan4710
Kaleta Daniel8210
Lichý Tomáš949
Kawulok Stanislav569
Wala Petr719
Tyl Josef719
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Ulich Petr689
Šokalová Ludmila569
Dvořák Pavel829
Blaha Tomáš769
Smola Josef519
Kacíř Zdeněk569
Ožana Václav648
Lysek Jakub898
Vrana Vladislav668
Kočí Tomáš628
Kisza Martin968
Groš Štefan618
Szebesta Pavel688
Kawulok Zbyšek628
Kollertová Eva838
Krejčí Lukáš768
Balko Peter448
Kufa Leon648
Jamrik Miroslav578

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9172Smetana JonášVinotéka u Karla Frenštát p. R9700:28:2670
2MJ1592Kozlovský VladimírŠSK Rožnov pod Radhoštěm9900:29:5662
3MJ28161Sonnenschein MatějX-Race Martinov9500:31:2554
4MJ2959Holoubek JanSKOB BFM9600:31:2648
5MJ31163Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:31:5244
6MJ55111Cyhan PatrikMilíkov9400:34:4040
7MJ6483Pražák VojtěchAK EZ Kopřivnice0000:35:3838
8MJ69103Solowski TobiášTJDL0100:35:5736
9MJ74140Zogata FilipFren ski team9700:36:2734
10MJ9093Jan KadaňkaŠSK Rožnov pod Radhoštěm9700:38:4432
11MJ91105Nieslanik VítekTJDL0000:38:4530
12MJ12128Michalík DanielTJ Dolní Lomná9800:42:0128
13MJ123178Tuharský ErikSalomon-Run.cz0100:42:1326
14MJ137192Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:44:0324
15MJ138155Kisza MartinTřinec9600:44:0422
16MJ14353Szmek PetrMilíkov9900:45:2120
17MJ151167Szczotka MateuszZSP Gorki Wielke9800:46:53-
18MJ152165Konderla JakubBystřice0100:47:1618
19MJ15656Kněžík JanHavířov9500:47:5916
20MJ164182Franek LukášBK SAK Karviná0200:59:5214
21MJ166138Veliký SebastianDolní Lomná0601:17:3512
Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1134Bajza JakubAK Kroměříž9000:24:5370
2MA3142Wurst MilanAK Šternberk8200:25:3662
3MA4191Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:26:2754
4MA589Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:5348
5MA1022Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:4044
6MA168Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:5840
7MA1743Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:0838
8MA19171Otevřel VítČeský Těšín8800:30:1836
9MA2650Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7900:31:1734
10MA30180Žaodlík FilipSplašení Goroli7700:31:4032
11MA32151Krupa PrzemysławMnich8300:31:5430
12MA37152Fracz TomaszCazmie PL8400:32:51-
13MA41179Waloszek Vlastislavjizdnikola.cz7800:33:1328
14MA45143Uher LukášLanžhot8300:33:3626
15MA52110Klimek KrzysztofMilików9200:34:29-
16MA53116Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:34:3124
17MA54187Borski RomanAbadžikra! - HO TJ TŽ8900:34:3422
18MA56174Rylko VojtěchMosty u Jablunkova8900:34:4120
19MA57177Tuharsky MartinSalomon-Run.cz7700:34:4518
20MA6144Bocek DavidCoffee Team7500:35:2016
21MA65130Hojdysz JiříFousáči8500:35:4914
22MA68194Tešnar MarekPetřvald7500:35:5412
23MA7136Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:36:1210
24MA75164Lysek JakubJablunkov8900:36:368
25MA81141Fukátko JanOK Lokomotiva Pardubice8100:37:306
26MA825Valtr DanielOrlová7400:37:374
27MA8635Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:38:142
28MA95190Haas MarekHavířov8800:39:212
29MA97156Kisza VáclavDolní Lomná9300:39:332
30MA10263Zápeca MiroslavValachy Leskové7800:39:532
31MA105176Podermanski DavidJablunkov9000:40:032
32MA108113Šubert PavelHoralové7400:40:222
33MA109121Marosz BřetislavOldřichovice8500:40:242
34MA11571Marosz VojtěchOldřichovice8700:41:082
35MA1204Szarowski Miroslav1. FBK Eagles Orlová7400:41:462
36MA126175Byrtus LukášMosty u Jablunkova9000:42:292
37MA140166Szczotka ArkadiuszLKS Spojnia Gorki Wielkie7400:44:57-
38MA14414Pindur RenéJablunkov7800:45:222
Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2149Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:25:2770
2MB6117Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:27:2862
3MB754Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:28:0354
4MB8183Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:28:1748
5MB11170Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:28:5944
6MB1366Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:29:3440
7MB20131Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:30:2938
8MB22118Sventek LadislavŠKP Čadca6500:30:45-
9MB2340Szebesta PavelBurik Team6800:30:5136
10MB2577Rajnoch EdvardSmilovice6600:31:1234
11MB3468Hartíg DavidSK Šafrata Bohumín7300:32:2532
12MB3670Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov6500:32:4330
13MB43157Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:33:2228
14MB4798Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:33:4526
15MB49188Lichý DušanSplašení Goroli6700:33:5924
16MB5042Kněžík RomanHavířov7200:34:0322
17MB58101Frank PavelTJ GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6800:34:5320
18MB60120Ernst TomášTJ TŽ Třinec7300:35:1018
19MB66147Březina RadomírVítkovice6700:35:5116
20MB67115Skupień MartinJablunkov7300:35:5214
21MB76162Čanecký IvanŠKP Skalité6800:36:37-
22MB83181Franek AlanBK SAK Karviná7100:37:3812
23MB10130Cupek JiříCoffee Team7000:39:5110
24MB10461Pšenica Julius-6700:39:578
25MB11610Jaracz BronislavTřinec7200:41:096
26MB11815Kufa LeonTT Třinec6400:41:234
27MB12791Bayer PetrŠSK Rožnov pod Radhoštěm6800:42:302
28MB139128Lipowski KamilKPM7100:44:232
29MB141106Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:45:052
30MB14780Tyl JosefOstrava7100:46:022
31MB15017Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:46:422
32MB155146Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:47:362
Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12125Filingr ČeněkBK F-C Kadaň6100:29:2070
2MC14158Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:29:5462
3MC1899Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:30:1454
4MC359Martynek VladislavBESKID5900:32:3948
5MC4073Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:1144
6MC4260Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:1440
7MC4645Slowioczek RomanJablunkov5900:33:4038
8MC51132Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0536
9MC5958Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:35:0134
10MC6149Skalický JosefŽichlínek6200:35:2032
11MC63154Vanta JosefSK Hronov6200:35:3130
12MC72109Kučírek PetrTřinec5800:36:1328
13MC77173Tomanec KarelVinotéka u Karla Frenštát p. R5800:36:3926
14MC87148Jaroš JánKKM Čadca6100:38:35-
15MC10331Březina LadislavOstravice6100:39:5624
16MC107145Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:40:1022
17MC10990Kobliha MilanLRS Vyškov5700:40:2420
18MC11111Skupieň JosefHranice na Moravě5700:40:2918
19MC124186Cisarik EmilKKM Čadca6000:42:22-
20MC12513Byrtus JanSokol Mistřovice5800:42:2816
21MC133123Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:3314
22MC146189Vitek MiroslavKK Trnava6200:45:42-
Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD21135Jasek TadeuszPzwla-Polska5100:30:32-
2MD2441Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:30:5570
3MD3986Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:5462
4MD44185Krsek MiroslavMK Luková4900:33:3254
5MD48136Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4748
6MD70133Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:36:0644
7MD79144Přívětivý MiroslavAK EZ Kopřivnice5300:37:1140
8MD89122Mareš BohumilLEAR Brno5100:38:4138
9MD130150Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:43:13-
10MD136159Zelinsky JerzyCieszyn5200:44:02-
11MD142137Tučný JanMK Pardubice4700:45:0936
12MD15872Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:51:0734
13MD16029Vodička JanMK Radslavice4500:51:3032
Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9974Marek FrantišekSK Hronov4100:39:4570
2ME12223Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:42:0862
3ME131160Moiczek JanCieszyn4200:43:25-
4ME145184Tomíšek JindřichObec Horní Moštěnice3900:45:3254
5ME157153Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:50:0348
Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9262Szotkowská EvaSKI Mosty9700:38:5870
2ZJ9682Pražáková AnežkaAtletický klub EZ Kopřivnice0100:39:2962
3ZJ11275Szkanderová Beata1.běžecký Jablunkov9600:40:3954
4ZJ113100Kozlovská AnežkaŠSK Rožnov pod Radhoštěm9700:40:4748
5ZJ12867Kawuloková JanaSKI Mosty9800:42:3244
6ZJ148102Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:46:1840
7ZJ16239Szotkowská GabrielaMosty u Jablunkova9700:52:3738
Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2784Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:2170
2ZA3379Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:0762
3ZA842Kukuczková PavlaHO Mosty9300:38:0554
4ZA8594Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:38:1048
5ZA88193Húdoková ŽanetaKošařiska8000:38:3944
6ZA9465Zbořilová IvanaMK Seitl Ostrava8200:39:1640
7ZA11919Skupieňová KristýnaHranice na Moravě8900:41:3138
8ZA1297Coufalová RadkaČadca7900:42:38-
9ZA13464Zápecová VěraValachy Leskové8400:43:4136
10ZA165169Alferyová PatricieBrandýs nad Labem9101:03:5234
Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3896Delingerová MarieAK Kroměříž7600:32:5270
2ZB7218Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:1362
3ZB7838Szotkowská Lucie1. běžecký Jablunkov7700:36:5354
4ZB80127Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:37:1348
5ZB93126Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6900:39:1344
6ZB11481Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:4940
7ZB11752Szmeková IvetaMilíkov7300:41:1038
8ZB159112Klaczaková MarkétaHavířov7700:51:2936
Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9878Jirásková EvaLanškroun6400:39:4170
2ZC10669Bieleszová Miluše1. běžecký Jablunkov6600:40:0662
3ZC15376Rajnochová JanaSmilovice6700:47:2054
4ZC161168Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:52:2848
Ženy D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10085Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:39:4870
2ZD13288Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:43:3162
3ZD13534Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:43:4854
4ZD14932Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:46:3048
5ZD154129Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:2744
6ZD163139Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:53:09-
Trať 5 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1134Bajza JakubAK Kroměříž9000:24:5370
1MB2149Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:25:2770
2MA3142Wurst MilanAK Šternberk8200:25:3662
3MA4191Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:26:2754
4MA589Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:5348
2MB6117Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:27:2862
3MB754Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:28:0354
4MB8183Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:28:1748
1MJ9172Smetana JonášVinotéka u Karla Frenštát p. R9700:28:2670
5MA1022Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:4044
5MB11170Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:28:5944
1MC12125Filingr ČeněkBK F-C Kadaň6100:29:2070
6MB1366Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:29:3440
2MC14158Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:29:5462
2MJ1592Kozlovský VladimírŠSK Rožnov pod Radhoštěm9900:29:5662
6MA168Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:5840
7MA1743Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:0838
3MC1899Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:30:1454
8MA19171Otevřel VítČeský Těšín8800:30:1836
7MB20131Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:30:2938
1MD21135Jasek TadeuszPzwla-Polska5100:30:32-
8MB22118Sventek LadislavŠKP Čadca6500:30:45-
9MB2340Szebesta PavelBurik Team6800:30:5136
2MD2441Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:30:5570
10MB2577Rajnoch EdvardSmilovice6600:31:1234
9MA2650Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7900:31:1734
1ZA2784Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:2170
3MJ28161Sonnenschein MatějX-Race Martinov9500:31:2554
4MJ2959Holoubek JanSKOB BFM9600:31:2648
10MA30180Žaodlík FilipSplašení Goroli7700:31:4032
5MJ31163Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:31:5244
11MA32151Krupa PrzemysławMnich8300:31:5430
2ZA3379Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:0762
11MB3468Hartíg DavidSK Šafrata Bohumín7300:32:2532
4MC359Martynek VladislavBESKID5900:32:3948
12MB3670Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov6500:32:4330
12MA37152Fracz TomaszCazmie PL8400:32:51-
1ZB3896Delingerová MarieAK Kroměříž7600:32:5270
3MD3986Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:5462
5MC4073Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:1144
13MA41179Waloszek Vlastislavjizdnikola.cz7800:33:1328
6MC4260Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:1440
13MB43157Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:33:2228
4MD44185Krsek MiroslavMK Luková4900:33:3254
14MA45143Uher LukášLanžhot8300:33:3626
7MC4645Slowioczek RomanJablunkov5900:33:4038
14MB4798Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:33:4526
5MD48136Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4748
15MB49188Lichý DušanSplašení Goroli6700:33:5924
16MB5042Kněžík RomanHavířov7200:34:0322
8MC51132Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0536
15MA52110Klimek KrzysztofMilików9200:34:29-
16MA53116Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:34:3124
17MA54187Borski RomanAbadžikra! - HO TJ TŽ8900:34:3422
6MJ55111Cyhan PatrikMilíkov9400:34:4040
18MA56174Rylko VojtěchMosty u Jablunkova8900:34:4120
19MA57177Tuharsky MartinSalomon-Run.cz7700:34:4518
17MB58101Frank PavelTJ GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6800:34:5320
9MC5958Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:35:0134
18MB60120Ernst TomášTJ TŽ Třinec7300:35:1018
20MA6144Bocek DavidCoffee Team7500:35:2016
10MC6149Skalický JosefŽichlínek6200:35:2032
11MC63154Vanta JosefSK Hronov6200:35:3130
7MJ6483Pražák VojtěchAK EZ Kopřivnice0000:35:3838
21MA65130Hojdysz JiříFousáči8500:35:4914
19MB66147Březina RadomírVítkovice6700:35:5116
20MB67115Skupień MartinJablunkov7300:35:5214
22MA68194Tešnar MarekPetřvald7500:35:5412
8MJ69103Solowski TobiášTJDL0100:35:5736
6MD70133Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:36:0644
23MA7136Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:36:1210
2ZB7218Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:1362
12MC72109Kučírek PetrTřinec5800:36:1328
9MJ74140Zogata FilipFren ski team9700:36:2734
24MA75164Lysek JakubJablunkov8900:36:368
21MB76162Čanecký IvanŠKP Skalité6800:36:37-
13MC77173Tomanec KarelVinotéka u Karla Frenštát p. R5800:36:3926
3ZB7838Szotkowská Lucie1. běžecký Jablunkov7700:36:5354
7MD79144Přívětivý MiroslavAK EZ Kopřivnice5300:37:1140
4ZB80127Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:37:1348
25MA81141Fukátko JanOK Lokomotiva Pardubice8100:37:306
26MA825Valtr DanielOrlová7400:37:374
22MB83181Franek AlanBK SAK Karviná7100:37:3812
3ZA842Kukuczková PavlaHO Mosty9300:38:0554
4ZA8594Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:38:1048
27MA8635Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:38:142
14MC87148Jaroš JánKKM Čadca6100:38:35-
5ZA88193Húdoková ŽanetaKošařiska8000:38:3944
8MD89122Mareš BohumilLEAR Brno5100:38:4138
10MJ9093Jan KadaňkaŠSK Rožnov pod Radhoštěm9700:38:4432
11MJ91105Nieslanik VítekTJDL0000:38:4530
1ZJ9262Szotkowská EvaSKI Mosty9700:38:5870
5ZB93126Kabilová MartinaACES Team Karlovy Vary6900:39:1344
6ZA9465Zbořilová IvanaMK Seitl Ostrava8200:39:1640
28MA95190Haas MarekHavířov8800:39:212
2ZJ9682Pražáková AnežkaAtletický klub EZ Kopřivnice0100:39:2962
29MA97156Kisza VáclavDolní Lomná9300:39:332
1ZC9878Jirásková EvaLanškroun6400:39:4170
1ME9974Marek FrantišekSK Hronov4100:39:4570
1ZD10085Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:39:4870
23MB10130Cupek JiříCoffee Team7000:39:5110
30MA10263Zápeca MiroslavValachy Leskové7800:39:532
15MC10331Březina LadislavOstravice6100:39:5624
24MB10461Pšenica Julius-6700:39:578
31MA105176Podermanski DavidJablunkov9000:40:032
2ZC10669Bieleszová Miluše1. běžecký Jablunkov6600:40:0662
16MC107145Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:40:1022
32MA108113Šubert PavelHoralové7400:40:222
17MC10990Kobliha MilanLRS Vyškov5700:40:2420
33MA109121Marosz BřetislavOldřichovice8500:40:242
18MC11111Skupieň JosefHranice na Moravě5700:40:2918
3ZJ11275Szkanderová Beata1.běžecký Jablunkov9600:40:3954
4ZJ113100Kozlovská AnežkaŠSK Rožnov pod Radhoštěm9700:40:4748
6ZB11481Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:4940
34MA11571Marosz VojtěchOldřichovice8700:41:082
25MB11610Jaracz BronislavTřinec7200:41:096
7ZB11752Szmeková IvetaMilíkov7300:41:1038
26MB11815Kufa LeonTT Třinec6400:41:234
7ZA11919Skupieňová KristýnaHranice na Moravě8900:41:3138
35MA1204Szarowski Miroslav1. FBK Eagles Orlová7400:41:462
12MJ12128Michalík DanielTJ Dolní Lomná9800:42:0128
2ME12223Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:42:0862
13MJ123178Tuharský ErikSalomon-Run.cz0100:42:1326
19MC124186Cisarik EmilKKM Čadca6000:42:22-
20MC12513Byrtus JanSokol Mistřovice5800:42:2816
36MA126175Byrtus LukášMosty u Jablunkova9000:42:292
27MB12791Bayer PetrŠSK Rožnov pod Radhoštěm6800:42:302
5ZJ12867Kawuloková JanaSKI Mosty9800:42:3244
8ZA1297Coufalová RadkaČadca7900:42:38-
9MD130150Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:43:13-
3ME131160Moiczek JanCieszyn4200:43:25-
2ZD13288Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:43:3162
21MC133123Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:3314
9ZA13464Zápecová VěraValachy Leskové8400:43:4136
3ZD13534Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:43:4854
10MD136159Zelinsky JerzyCieszyn5200:44:02-
14MJ137192Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:44:0324
15MJ138155Kisza MartinTřinec9600:44:0422
28MB139128Lipowski KamilKPM7100:44:232
37MA140166Szczotka ArkadiuszLKS Spojnia Gorki Wielkie7400:44:57-
29MB141106Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:45:052
11MD142137Tučný JanMK Pardubice4700:45:0936
16MJ14353Szmek PetrMilíkov9900:45:2120
38MA14414Pindur RenéJablunkov7800:45:222
4ME145184Tomíšek JindřichObec Horní Moštěnice3900:45:3254
22MC146189Vitek MiroslavKK Trnava6200:45:42-
30MB14780Tyl JosefOstrava7100:46:022
6ZJ148102Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:46:1840
4ZD14932Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:46:3048
31MB15017Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:46:422
17MJ151167Szczotka MateuszZSP Gorki Wielke9800:46:53-
18MJ152165Konderla JakubBystřice0100:47:1618
3ZC15376Rajnochová JanaSmilovice6700:47:2054
5ZD154129Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:2744
32MB155146Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:47:362
19MJ15656Kněžík JanHavířov9500:47:5916
5ME157153Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:50:0348
12MD15872Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:51:0734
8ZB159112Klaczaková MarkétaHavířov7700:51:2936
13MD16029Vodička JanMK Radslavice4500:51:3032
4ZC161168Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:52:2848
7ZJ16239Szotkowská GabrielaMosty u Jablunkova9700:52:3738
6ZD163139Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:53:09-
20MJ164182Franek LukášBK SAK Karviná0200:59:5214
10ZA165169Alferyová PatricieBrandýs nad Labem9101:03:5234
21MJ166138Veliký SebastianDolní Lomná0601:17:3512
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1134Bajza JakubAK Kroměříž9000:24:5370
2MB2149Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:25:2762
3MA3142Wurst MilanAK Šternberk8200:25:3654
4MA4191Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:26:2748
5MA589Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:5344
6MB6117Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:27:2840
7MB754Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:28:0338
8MB8183Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:28:1736
9MJ9172Smetana JonášVinotéka u Karla Frenštát p. R9700:28:2634
10MA1022Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:28:4032
11MB11170Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:28:5930
12MC12125Filingr ČeněkBK F-C Kadaň6100:29:2028
13MB1366Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:29:3426
14MC14158Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:29:5424
15MJ1592Kozlovský VladimírŠSK Rožnov pod Radhoštěm9900:29:5622
16MA168Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:5820
17MA1743Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:0818
18MC1899Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:30:1416
19MA19171Otevřel VítČeský Těšín8800:30:1814
20MB20131Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:30:2912
21MB2340Szebesta PavelBurik Team6800:30:5110
22MD2441Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:30:558
23MB2577Rajnoch EdvardSmilovice6600:31:126
24MA2650Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7900:31:174
25MJ28161Sonnenschein MatějX-Race Martinov9500:31:252

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Standa Marszalek s manželkou to prostě dělají skvěle! Ještě jedna bomba, pivo po závodě zdarma v libovolném množství.
vladmart
Díky moc! Jsme rádi, že se závod líbil. Pivo sice nebylo úplně v libovolném množství, ale je fakt, že po závodě ještě zbylo i pro pořadatele ;-)
smarszalek
Zdravím, nějaké fotky jsou na http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/Beskydy_2013_-_beh_do_vrchu_Lysa_hora_a_Kozubova http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/ Snad se odkaz podaří vložit a ne jako minule (ale mám obavy :-))
evakollertova
pivo už nepiju...snad jenom kdyby byla stejná kvalita jak za France Jósefa...to by člověk ten Kraličák vystřelil nahoru jako PRT , že ani cvičky by nestíhaly..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč