Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kleť

19.6.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kleť
  • datum konání: 19.6.2011
  • zobrazeno již 12x
  • pořadatel: SK Český Krumlov

Sociální sítě

Místo konání

střelnice Policie ČR, Domoradice, Český Krumlov
11:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 11:00 hodin v místě startu

Startovné

juniorky, junioři a dospělí - 60 Kč

Popis tratě

délka: 11,5 km
převýšení: 534 m

Ceny pro vítěze

první 3 v kategorii obdrží pohár a diplom, všichni účastníci závodu obdrží upomínkový předmět

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SK Český Krumlov o.s.
Jiří Turek
Tovární 165
381 01 Český Krumlov
mobil 725 464 112

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

behnaklet@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 22.06.2011, 08:24
  • zobrazeno 2075x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ140Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:48:3735
2MJ915Csirik JiříČeská spořitelna specialized9200:50:5731
3MJ6269Adamíček DominikČeský Krumlov 01:07:5627
4MJ641Mikšl MiroslavSlávie České Budějovice9901:08:0724
Muži A (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA320Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:48:5835
2MA53Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7700:49:2131
3MA786Flašar JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8600:50:2227
4MA849Valíček RadekSKI Strakonice7400:50:3324
5MA1150Gregor JanVelešín7900:52:0822
6MA1780Vejvara PavelCyklo Jiřička České Budějovice7900:53:4820
7MA202Mikšl RostislavMercury České Budějovice7200:54:5319
8MA2214Varga TomášMK České Budějovice7300:55:2218
9MA2381Šmíd JanSKI Polevsko8200:56:1917
10MA2932Dvořák JanVelešín 00:59:2716
11MA3255Plánek KarelŠutri Prachatice7601:01:0715
12MA3724Coufal PatrikHospic Prachatice7501:01:1914
13MA3831Frnka JanVelešín 01:01:2413
14MA4053Plánek JanPrachatice7201:01:2912
15MA4864Vorel MichalČeský Krumlov 01:04:0511
16MA5065Vácha PetrMirkovice 01:05:0210
17MA5535Čapek FrantišekSK Oslov 01:05:439
18MA5639Beran JiříČeský Krumlov 01:05:578
19MA5930Dubský RomanSK Přibyslav7801:07:147
20MA6051Školoudík JakubČeský Krumlov 01:07:316
21MA6544Kopačka JanHostinec u Ještěrky 01:08:085
22MA6738Průcha JakubČeský Krumlov8501:08:454
23MA7178Gregor RadekTáčekistán7401:09:443
24MA7279Říha MichalKřemže7301:09:472
25MA7445Průša MiroslavDynín 01:11:321
26MA8172Dráb ZbyněkDobrá Voda - na vlastní pěst 01:15:151
Muži B (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB237Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7100:48:5335
2MB434Soukup RadomírAC Tábor6800:49:1031
3MB611Jansa JiříAtletika Písek6600:50:1127
4MB1222Holický MilanPardubice6500:52:5224
5MB1352Uhlíř RadekTrisk České Budějovice 00:53:0322
6MB147Turek JiříSKP Český Krumlov7000:53:1720
7MB1856Mondek JosefSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6600:54:4019
8MB2570Jančář StanislavSK Čtyři Dvory České Budějovice6700:57:1318
9MB2675Petrou JanSKI klub Velešín6400:57:4717
10MB3085Medek RomanBH Triatlon České Budějovice6501:01:0216
11MB3188Procházka RadekTrisk České Budějovice7001:01:0315
12MB3384Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:01:0814
13MB4173Mikolášek ArnoštNákří6501:01:4813
14MB4360Pinl MichalRudolfov6801:02:4812
15MB4543Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6801:03:2411
16MB4623Miler LubošStrunkovice nad Blanicí6501:03:4210
17MB4787Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6401:04:049
18MB4982Voráček KarelCyklo Velešín6201:04:158
19MB5274Pláteník LadislavDolní Třebonín 01:05:197
20MB5367Kroupa EvženBoršovský běžecký klub 01:05:296
21MB5466Malát JanBoršov nad Vltavou6901:05:405
22MB5868Čaloud MilanBobo Team Větřní6901:06:144
23MB6171Chavík PetrČeský Krumlov 01:07:493
24MB6876Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:09:242
25MB7061Hajný RomanRudolfov6801:09:331
26MB7558Bumba LiborKamenictví Bumba ČB6801:12:521
27MB8225Hlaváček PetrSK Český Krumlov6901:15:261
28MB8354Koptík PetrHospic Prachatice 01:15:401
29MB8759Juda JosefKamenictví Bumba České Budějovice6501:26:111
Muži C (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1047Vaněk PetrAC Praha6100:51:2435
2MC1513Tík FrantišekVodňanská drůbež5700:53:2031
3MC1641Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:53:2427
4MC1910Rodina BohuslavAtletika Písek5900:54:5024
5MC2136Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6100:55:0222
6MC2419Kaván LubomírChřibská6100:56:2320
7MC2718Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:58:1819
8MC369Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:01:1518
9MC3946Smetana JiříČiko Český Krumlov5301:01:2817
10MC4228Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:02:3716
11MC4462Vorel JanČeský Krumlov 01:02:4915
12MC7383Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5201:10:1314
Muži D (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3429Svoboda VáclavSŽDC České Budějovice4901:01:0935
2MD3548Valíček VáclavČZ Strakonice5001:01:1031
3MD578Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:06:1227
4MD6316Leszkow JosefMK Hlinsko5101:08:0224
5MD6617Leszkow PetrMK Hlinsko4401:08:4022
6MD774Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:13:4320
7MD7926Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:14:3919
8MD845Langmajer JiříOpera Plzeň4601:19:5018
9MD8627Hájíček FrantišekAVC Praha5101:24:1417
Muži E (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7612Putschögl JaroslavSokol Písek3901:12:5835
2ME8042Pálkovič VladislavBobo Team Větřní3901:15:1031
Juniorky (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2821Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:58:3335
2ZA5133Příhodová KláraTJ Neratovice8801:05:1631
3ZA6977Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:09:2527
Ženy B (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7863Vorlová DanaČeský Krumlov6501:14:0935
2ZB8857Bumbová MartinaKamenictví Bumba ČB6901:26:3031
Ženy C (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D (trať 11,5 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD856Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:5535
Trať 11,5 km, 534 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ140Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:48:3735
1MB237Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7100:48:5335
1MA320Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:48:5835
2MB434Soukup RadomírAC Tábor6800:49:1031
2MA53Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7700:49:2131
3MB611Jansa JiříAtletika Písek6600:50:1127
3MA786Flašar JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8600:50:2227
4MA849Valíček RadekSKI Strakonice7400:50:3324
2MJ915Csirik JiříČeská spořitelna specialized9200:50:5731
1MC1047Vaněk PetrAC Praha6100:51:2435
5MA1150Gregor JanVelešín7900:52:0822
4MB1222Holický MilanPardubice6500:52:5224
5MB1352Uhlíř RadekTrisk České Budějovice 00:53:0322
6MB147Turek JiříSKP Český Krumlov7000:53:1720
2MC1513Tík FrantišekVodňanská drůbež5700:53:2031
3MC1641Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:53:2427
6MA1780Vejvara PavelCyklo Jiřička České Budějovice7900:53:4820
7MB1856Mondek JosefSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6600:54:4019
4MC1910Rodina BohuslavAtletika Písek5900:54:5024
7MA202Mikšl RostislavMercury České Budějovice7200:54:5319
5MC2136Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6100:55:0222
8MA2214Varga TomášMK České Budějovice7300:55:2218
9MA2381Šmíd JanSKI Polevsko8200:56:1917
6MC2419Kaván LubomírChřibská6100:56:2320
8MB2570Jančář StanislavSK Čtyři Dvory České Budějovice6700:57:1318
9MB2675Petrou JanSKI klub Velešín6400:57:4717
7MC2718Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:58:1819
1ZA2821Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:58:3335
10MA2932Dvořák JanVelešín 00:59:2716
10MB3085Medek RomanBH Triatlon České Budějovice6501:01:0216
11MB3188Procházka RadekTrisk České Budějovice7001:01:0315
11MA3255Plánek KarelŠutri Prachatice7601:01:0715
12MB3384Luberda PetrDVtech.cz České Budějovice6501:01:0814
1MD3429Svoboda VáclavSŽDC České Budějovice4901:01:0935
2MD3548Valíček VáclavČZ Strakonice5001:01:1031
8MC369Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:01:1518
12MA3724Coufal PatrikHospic Prachatice7501:01:1914
13MA3831Frnka JanVelešín 01:01:2413
9MC3946Smetana JiříČiko Český Krumlov5301:01:2817
14MA4053Plánek JanPrachatice7201:01:2912
13MB4173Mikolášek ArnoštNákří6501:01:4813
10MC4228Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:02:3716
14MB4360Pinl MichalRudolfov6801:02:4812
11MC4462Vorel JanČeský Krumlov 01:02:4915
15MB4543Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6801:03:2411
16MB4623Miler LubošStrunkovice nad Blanicí6501:03:4210
17MB4787Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6401:04:049
15MA4864Vorel MichalČeský Krumlov 01:04:0511
18MB4982Voráček KarelCyklo Velešín6201:04:158
16MA5065Vácha PetrMirkovice 01:05:0210
2ZA5133Příhodová KláraTJ Neratovice8801:05:1631
19MB5274Pláteník LadislavDolní Třebonín 01:05:197
20MB5367Kroupa EvženBoršovský běžecký klub 01:05:296
21MB5466Malát JanBoršov nad Vltavou6901:05:405
17MA5535Čapek FrantišekSK Oslov 01:05:439
18MA5639Beran JiříČeský Krumlov 01:05:578
3MD578Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:06:1227
22MB5868Čaloud MilanBobo Team Větřní6901:06:144
19MA5930Dubský RomanSK Přibyslav7801:07:147
20MA6051Školoudík JakubČeský Krumlov 01:07:316
23MB6171Chavík PetrČeský Krumlov 01:07:493
3MJ6269Adamíček DominikČeský Krumlov 01:07:5627
4MD6316Leszkow JosefMK Hlinsko5101:08:0224
4MJ641Mikšl MiroslavSlávie České Budějovice9901:08:0724
21MA6544Kopačka JanHostinec u Ještěrky 01:08:085
5MD6617Leszkow PetrMK Hlinsko4401:08:4022
22MA6738Průcha JakubČeský Krumlov8501:08:454
24MB6876Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:09:242
3ZA6977Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:09:2527
25MB7061Hajný RomanRudolfov6801:09:331
23MA7178Gregor RadekTáčekistán7401:09:443
24MA7279Říha MichalKřemže7301:09:472
12MC7383Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5201:10:1314
25MA7445Průša MiroslavDynín 01:11:321
26MB7558Bumba LiborKamenictví Bumba ČB6801:12:521
1ME7612Putschögl JaroslavSokol Písek3901:12:5835
6MD774Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:13:4320
1ZB7863Vorlová DanaČeský Krumlov6501:14:0935
7MD7926Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:14:3919
2ME8042Pálkovič VladislavBobo Team Větřní3901:15:1031
26MA8172Dráb ZbyněkDobrá Voda - na vlastní pěst 01:15:151
27MB8225Hlaváček PetrSK Český Krumlov6901:15:261
28MB8354Koptík PetrHospic Prachatice 01:15:401
8MD845Langmajer JiříOpera Plzeň4601:19:5018
1ZD856Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:5535
9MD8627Hájíček FrantišekAVC Praha5101:24:1417
29MB8759Juda JosefKamenictví Bumba České Budějovice6501:26:111
2ZB8857Bumbová MartinaKamenictví Bumba ČB6901:26:3031
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2821Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:58:3335
2ZA5133Příhodová KláraTJ Neratovice8801:05:1631
3ZA6977Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:09:2527
4ZB7863Vorlová DanaČeský Krumlov6501:14:0924
5ZD856Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:5522
6ZB8857Bumbová MartinaKamenictví Bumba ČB6901:26:3020

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód