Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kleť

10.6.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kleť
  • datum konání: 10.6.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Český Krumlov

Sociální sítě

Místo konání

Český Krumlov, Domoradice, Střelnice Policie ČR
11:30 hodin

Přihlášky

Správní budova policejní střelnice Český Krumlov, Domoradice, ( bývalé vojenské cvičiště u obce Vyšný ) od 09.00 hod. do 11.00 hod.

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 534 m
POZOR! Nová trať - běh terénem!

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží věcné ceny a diplom.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Turek
Nad Cihelnou 603
382 32 Velešín
tel. 725 464 112

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

osmanjirka@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ492Mikšl MiroslavMercury České Budějovice9901:07:4370
Muži A (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA268Csirik JiříAtletika Písek9200:51:3470
2MA358Hájek DanielSKP České Budějovice8800:52:1662
3MA425Koranda DavidTrisk České Budějovice 00:52:2454
4MA656Vejvara PavelCyklo Jiřička České Budějovice7900:52:5748
5MA745Šatra MichalJesenice8500:53:2144
6MA84Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7700:53:3940
7MA969Krátký ZdeněkLibiš7800:53:5538
8MA1038Friček MartinŠumava7900:54:1936
9MA1150Soukup JosefAtletika Písek8500:54:2834
10MA1460Kubeš TomášKamenný Újezd Sokol 00:55:2432
11MA1921Abrahám LuděkSK Hronov7500:56:3330
12MA2086Koubek JiříSpartak Praha 48400:56:5628
13MA2540Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:59:3626
14MA3344Slezák Petrbezeckaskola.cz7401:02:2624
15MA4249Čížek PetrBZK Praha7901:06:1922
16MA4685Vácha PetrMirkovice 01:07:0720
17MA5429Klimeš PetrVJČ8501:09:4618
18MA5613Janů Romanneregistrován 01:11:2316
19MA6042Marchal Stanislav SKP Český Krumlov8501:15:1314
20MA6865Patč AntonínSKP Český Krumlov8501:17:5412
21MA6988Flašar JanCHKO Blanský Les8601:18:1410
22MA8175Vorel MichalOrlando Bananas 01:29:598
23MA8554Candra Zbyněkneregistrován 01:33:006
Muži B (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1361Uhlíř RadekTrisk České Budějovice 00:55:2270
2MB1580Krejčí KarelTrisk České Budějovice7200:55:4462
3MB1619Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:55:5354
4MB1789Petrou JanSKI klub Velešín6400:56:0748
5MB1841Hommer Romanneregistrován 00:56:1444
6MB2133Lácha PavelBH Triatlon České Budějovice6900:57:0240
7MB2270Turek JiříSKP Český Krumlov7000:58:2738
8MB2753Zíma JosefBH Triatlon České Budějovice6500:59:4636
9MB2863Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice6600:59:5434
10MB2931Šustr PavelLiga 2000 Tábor6601:00:3532
11MB3652Teringl RadekTJOB České Budějovice 01:03:0030
12MB4379Vávra MartinHořice6301:06:4728
13MB445Chavík PetrČeský Krumlov 01:06:5626
14MB4562Čaloud MilanSK Větřní6901:07:0124
15MB4848Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6801:07:2122
16MB501Mikšl RostislavMercury České Budějovice7201:07:4420
17MB5532Hajný RomanSKP Č. Budějovice6801:10:2318
18MB587Kalkuš Radekneregistrován 01:13:2316
19MB7066Hlaváček PetrSKP Český Krumlov6901:18:2314
20MB776Shon Janneregistrován 01:25:1312
Muži C (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:1370
2MC2427Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:59:1362
3MC3112Zrno VladimírBanes Pacov5301:01:3154
4MC3416Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:2948
5MC3584Vopat JanAC Český Krumlov5401:02:4144
6MC3746Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6101:03:1040
7MC4083Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:05:1538
8MC4136Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:06:0936
9MC4710Valenta MichalHZS Praha6201:07:0834
10MC5182Voráček KarelCyklo Velešín6201:07:5932
11MC5234Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:08:5030
12MC5374Vorel JanOrlando Bananas 01:09:3228
13MC7514Šiman KarelKarpo Czech 01:21:5426
14MC8773Chlad JaroslavTC Dvořák České Budějovice6001:34:4124
Muži D (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3228Pillar LadislavTatran Lomnice nad Lužnicí5201:01:5970
2MD388Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:03:1362
3MD5767Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:11:5154
4MD5971Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5201:14:2548
5MD633Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:16:3944
6MD6730Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:17:4240
7MD7478Scheinherr JiříBlatná5101:21:3938
8MD7917Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:25:5136
9MD8072Dvořák PetrTC Dvořák České Budějovice5001:28:5234
10MD8823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:38:5532
Muži E (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6235Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:16:2970
2ME8247Milfait JiříSokol Dobříš4101:30:3162
Juniorky (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7259Uhlířová MiroslavaČeské Budějovice9301:19:4270
Ženy A (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA557Schorná Matyášová PavlaCZE8000:52:2970
2ZA1237Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:55:0262
3ZA2387Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:58:4554
4ZA3981Krejčová PetraTrisk České Budějovice7901:04:5948
5ZA6526Kopečná Petraneregistrována 01:17:1544
6ZA6643Slezáková MiriamBěžecká škola CZ 01:17:2940
7ZA7639Hanušová EliškaSvětlík8201:25:0938
8ZA8655Vacková LudmilaSKP Český Krumlov 01:33:0136
Ženy B (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2664Candrová JanaBH Triatlon Č Budějovice7500:59:4270
2ZB7177Procházková IvonaBlatná7501:18:3462
3ZB7351Flíčková Aliceneregistrována7501:20:5254
Ženy C (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6120Jirásková EvaLanškroun6401:15:5570
2ZC8476Vorlová DanaOrlando Bananas6501:32:2162
3ZC8924Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:43:5954
Ženy D (trať 10 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD309Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:00:4470
2ZD6411Procházková IrenaTJ Háje5701:16:4962
3ZD7815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:25:5054
4ZD8318Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:32:2048
Trať 10 km, 534 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:1370
1MA268Csirik JiříAtletika Písek9200:51:3470
2MA358Hájek DanielSKP České Budějovice8800:52:1662
3MA425Koranda DavidTrisk České Budějovice 00:52:2454
1ZA557Schorná Matyášová PavlaCZE8000:52:2970
4MA656Vejvara PavelCyklo Jiřička České Budějovice7900:52:5748
5MA745Šatra MichalJesenice8500:53:2144
6MA84Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7700:53:3940
7MA969Krátký ZdeněkLibiš7800:53:5538
8MA1038Friček MartinŠumava7900:54:1936
9MA1150Soukup JosefAtletika Písek8500:54:2834
2ZA1237Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:55:0262
1MB1361Uhlíř RadekTrisk České Budějovice 00:55:2270
10MA1460Kubeš TomášKamenný Újezd Sokol 00:55:2432
2MB1580Krejčí KarelTrisk České Budějovice7200:55:4462
3MB1619Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:55:5354
4MB1789Petrou JanSKI klub Velešín6400:56:0748
5MB1841Hommer Romanneregistrován 00:56:1444
11MA1921Abrahám LuděkSK Hronov7500:56:3330
12MA2086Koubek JiříSpartak Praha 48400:56:5628
6MB2133Lácha PavelBH Triatlon České Budějovice6900:57:0240
7MB2270Turek JiříSKP Český Krumlov7000:58:2738
3ZA2387Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:58:4554
2MC2427Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:59:1362
13MA2540Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:59:3626
1ZB2664Candrová JanaBH Triatlon Č Budějovice7500:59:4270
8MB2753Zíma JosefBH Triatlon České Budějovice6500:59:4636
9MB2863Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice6600:59:5434
10MB2931Šustr PavelLiga 2000 Tábor6601:00:3532
1ZD309Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:00:4470
3MC3112Zrno VladimírBanes Pacov5301:01:3154
1MD3228Pillar LadislavTatran Lomnice nad Lužnicí5201:01:5970
14MA3344Slezák Petrbezeckaskola.cz7401:02:2624
4MC3416Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:2948
5MC3584Vopat JanAC Český Krumlov5401:02:4144
11MB3652Teringl RadekTJOB České Budějovice 01:03:0030
6MC3746Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6101:03:1040
2MD388Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:03:1362
4ZA3981Krejčová PetraTrisk České Budějovice7901:04:5948
7MC4083Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:05:1538
8MC4136Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:06:0936
15MA4249Čížek PetrBZK Praha7901:06:1922
12MB4379Vávra MartinHořice6301:06:4728
13MB445Chavík PetrČeský Krumlov 01:06:5626
14MB4562Čaloud MilanSK Větřní6901:07:0124
16MA4685Vácha PetrMirkovice 01:07:0720
9MC4710Valenta MichalHZS Praha6201:07:0834
15MB4848Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6801:07:2122
1MJ492Mikšl MiroslavMercury České Budějovice9901:07:4370
16MB501Mikšl RostislavMercury České Budějovice7201:07:4420
10MC5182Voráček KarelCyklo Velešín6201:07:5932
11MC5234Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:08:5030
12MC5374Vorel JanOrlando Bananas 01:09:3228
17MA5429Klimeš PetrVJČ8501:09:4618
17MB5532Hajný RomanSKP Č. Budějovice6801:10:2318
18MA5613Janů Romanneregistrován 01:11:2316
3MD5767Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:11:5154
18MB587Kalkuš Radekneregistrován 01:13:2316
4MD5971Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5201:14:2548
19MA6042Marchal Stanislav SKP Český Krumlov8501:15:1314
1ZC6120Jirásková EvaLanškroun6401:15:5570
1ME6235Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:16:2970
5MD633Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:16:3944
2ZD6411Procházková IrenaTJ Háje5701:16:4962
5ZA6526Kopečná Petraneregistrována 01:17:1544
6ZA6643Slezáková MiriamBěžecká škola CZ 01:17:2940
6MD6730Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:17:4240
20MA6865Patč AntonínSKP Český Krumlov8501:17:5412
21MA6988Flašar JanCHKO Blanský Les8601:18:1410
19MB7066Hlaváček PetrSKP Český Krumlov6901:18:2314
2ZB7177Procházková IvonaBlatná7501:18:3462
1ZJ7259Uhlířová MiroslavaČeské Budějovice9301:19:4270
3ZB7351Flíčková Aliceneregistrována7501:20:5254
7MD7478Scheinherr JiříBlatná5101:21:3938
13MC7514Šiman KarelKarpo Czech 01:21:5426
7ZA7639Hanušová EliškaSvětlík8201:25:0938
20MB776Shon Janneregistrován 01:25:1312
3ZD7815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:25:5054
8MD7917Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:25:5136
9MD8072Dvořák PetrTC Dvořák České Budějovice5001:28:5234
22MA8175Vorel MichalOrlando Bananas 01:29:598
2ME8247Milfait JiříSokol Dobříš4101:30:3162
4ZD8318Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:32:2048
2ZC8476Vorlová DanaOrlando Bananas6501:32:2162
23MA8554Candra Zbyněkneregistrován 01:33:006
8ZA8655Vacková LudmilaSKP Český Krumlov 01:33:0136
14MC8773Chlad JaroslavTC Dvořák České Budějovice6001:34:4124
10MD8823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:38:5532
3ZC8924Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:43:5954
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA557Schorná Matyášová PavlaCZE8000:52:2970
2ZA1237Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:55:0262
3ZA2387Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:58:4554
4ZB2664Candrová JanaBH Triatlon Č Budějovice7500:59:4248
5ZD309Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:00:4444
6ZA3981Krejčová PetraTrisk České Budějovice7901:04:5940
7ZC6120Jirásková EvaLanškroun6401:15:5538
8ZD6411Procházková IrenaTJ Háje5701:16:4936
9ZA6526Kopečná Petraneregistrována01:17:1534
10ZA6643Slezáková MiriamBěžecká škola CZ01:17:2932
11ZB7177Procházková IvonaBlatná7501:18:3430
12ZJ7259Uhlířová MiroslavaČeské Budějovice9301:19:4228
13ZB7351Flíčková Aliceneregistrována7501:20:5226
14ZA7639Hanušová EliškaSvětlík8201:25:0924
15ZD7815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:25:5022
16ZD8318Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:32:2020
17ZC8476Vorlová DanaOrlando Bananas6501:32:2118
18ZA8655Vacková LudmilaSKP Český Krumlov01:33:0116
19ZC8924Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:43:5914

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód