Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

8.8.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 8.8.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

Hostinec u Bobše Černovír

Čas prvního startu v 10:00 hodin
Čas hlavního závodu v 11:30 hodin

Přihlášky

Hostinec u Bobše Černovír od 9:00 hodin

Startovné

40,- Kč

Popis tratě

Délka hlavního závodu 4,770 Km
Další tratě : 80, 120, 400, 600, 1000 m

Terén je členitý, asfaltový, lesní a polní cesty.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 7000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Adresa organizátora:
TJ Sokol Černovír
Miroslav Nemšák
Černovír 68
562 01 Ústí nad Orlicí
Telefon: +420 607 558 436

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.8.2020Černovírský kros-
18.8.2019Černovírský kros123
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros49
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 2348

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8817
Bielčik Jindřich4013
Mannlová Jana8012
Borková Agáta0212
Krupička Miroslav5312
Nemšáková Anna0212
Šafář Jaroslav5112
Svatoš Otakar3412
Borek Viktor0412
Jirásková Eva6412
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6911
Borek Petr7011
Nemšák Miroslav6911
Jelínková Magdalena4511
Keprtová Miloslava4811
Sejkorová Lenka6311
Matyášová Jana6511
Vondra Vojtěch9810
Tomíšek Jindřich399
Ing. Moravec Martin849
Šimůnek Jan039
Brychta Jakub089
Stránský Aleš609
Bubeníček Jiří519
Nechvíl Petr919
Elčkner Lukáš019
Frydrychová Eliška019
Červ Miloslav509
Krátká Anna699
Boháč Bonifác019
Šimůnek Jan498
Frydrych Bedřich038
Sadílek Ota468
Serbousková Sára048
Bogdał Paweł768
Kubišta Oto538
Vacarda Vladimír598
Hrdinová Kateřina008
Marhold Luboš778
Hruša Zdeněk468
Boháč Pankrác068
Sontáková Lenka917
Marholdová Aneta077
Kubelka Tomáš937
Řemínek Matěj867
Merta Jaroslav357
Dušková Lenka807
Horáček Michal757
Ouřecká Renáta707

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2007 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P11127Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
2P1289Kravar MartinČeské Budějovice0700:00:01-
3P1374Elčner NickTJ Sokol Černovír0700:00:01-
4P14131Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
5P15144Brychta JakubChoceň0800:00:01-
6P16133Komrska BenediktNymburk0800:00:01-
7P17115Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
8P18112Jánová TerezaČeská Třebová0700:00:01-
9P19132Komrska BartolomějNymburk0800:00:01-
-P1-130Plašil OndřejČernovír07DNF-
Předškoláci r. 2005-2006 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P2785Carbová AdélaTJ Hutvald0500:00:27-
2P21184Gabriš DominikHelvíkovice SK0500:00:29-
3P213149Pořický DavidČernovír0600:00:37-
4P215136Valterová Klára-0600:00:39-
-P2-54Křivohlávek David-06DNF-
-P2-161Angelucci NoemiČernovír05DNF-
Žákyně nejmladší r. 2003-2004 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11145Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:00:22-
2Ž1572Elčknerová JanaTJ Sokol Černovír0400:00:27-
3Ž18126Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:28-
Žáci nejmladší r. 2003-2004 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12108Martinec OndřejTT Nový Věk0300:00:24-
2M1387Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:24-
3M14128Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:25-
4M16140Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:27-
5M1998Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:28-
6M110107Procházka TomášTJ Sokol Hnátnice0400:00:29-
7M11291Falta JakubHutvald0400:00:31-
8M114150Marhold StanislavChoceň0400:00:37-
Žákyně nejmladší r. 2001-2002 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž215137Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:27-
2Ž21761Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:28-
3Ž218141Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:29-
4Ž22378Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:32-
5Ž22969Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:39-
6Ž23099Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:40-
7Ž231104Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:44-
8Ž232111Hegrová SáraČernovír0200:01:47-
9Ž23368Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:49-
Žáci nejmladší r. 2001-2002 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M28106Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:22-
2M21071Elčkner LukášTJ Sokol Černovír0100:01:23-
3M21382Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:25-
4M221135Navrátil JonášTJ Svitavy0100:01:31-
5M227101Hrdina TomášTJ Sokol Černovír0200:01:37-
6M22859Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:38-
Žákyně nejmladší r. 1999-2000 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31146Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:18-
2Ž3457Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:01:19-
3Ž3680Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:20-
4Ž31063Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:01:23-
5Ž31977Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:29-
6Ž32056Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:01:30-
7Ž321120Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:31-
8Ž323100Hrdinová KateřinaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:01:32-
9Ž32579Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:33-
10Ž32676Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:34-
Žáci nejmladší r. 1999-2000 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3160Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:01:18-
2M3365Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:19-
3M3483Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:19-
4M3764Miler AdamAtletika Jaroměř0000:01:21-
5M3895Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:22-
6M31281Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:24-
7M313105Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:25-
8M315147Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:27-
Žákyně mladší r. 1997-1998 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM293Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:16-
2ŽM3122Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:19-
3ŽM5119Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:26-
Žáci mladší r. 1997-1998 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM158Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:02:01-
2MM3125Mlynář VojtěchDolní Dobrouč9800:02:19-
3MM673Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:02:27-
Žákyně starší r. 1995-1996 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS497Krátká HanaLanškroun9500:04:36-
2ŽS5153Carbová LucieTJ Sokol Černovír9600:05:08-
3ŽS6152Nemšáková RomanaTJ Sokol Černovír9500:05:17-
Žáci starší r. 1995-1996 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1142Lakota AntonínAC Choceň9500:03:28-
2MS2103Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:03:38-
3MS3143Frydrych JakubAC Choceň9500:04:25-
Muži A (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:36100,40
2MA266Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:37100,20
3MA360Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:16:4199,40
4MA472Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:2390,98
5MA5158Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:33109,35
6MA858Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:17:5085,57
7MA9147Fajfr FrantišekŽamberk7200:18:0782,16
8MA10122Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:1081,56
9MA12161Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:18:2279,16
10MA13153Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:2578,56
11MA15139Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:2977,76
12MA1693Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3797,77
13MA1757Bielčik PetrISRT7100:18:3875,95
14MA19100Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:18:4674,35
15MA20115Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:5672,34
16MA2183Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:18:5772,14
17MA22156Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:19:0492,88
18MA23150Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:19:1867,94
19MA24119Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:19:2167,33
20MA2773Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:2466,73
21MA3168Maťátko DanielBoat club Dolní Čermná8600:20:0758,12
22MA32117Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:0881,29
23MA41110Stříhavka JindřichAC Choceň7100:21:3041,48
24MA4376Boháč JaroslavPolička8500:21:5137,27
25MA44126Marhold PetrChoceň7800:21:5237,07
26MA4896Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:22:2730,06
27MA49146Kalous PetrSK Žamberk7700:22:3528,46
28MA60145Marhold LubošChoceň7700:23:1221,04
29MA7194Dostál VratislavZAPPA Česká Třebová7600:25:433,00
30MA73157Mudruňka MarekUhersko9000:26:223,00
31MA89125Cvrček MartinAtletika Polička7900:30:253,00
Muži B (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7134Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:44106,02
2MB14105Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:18:2698,36
3MB18143Nemšák MiroslavTJ Černovír6900:18:4195,62
4MB25167Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:19:2288,15
5MB26138Buriánek RomanČeská Třebová6500:19:2387,97
6MB2992Hanuš MartinChoceň7000:19:3585,78
7MB3095Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:19:5083,04
8MB3477Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:3475,02
9MB4097Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:1367,91
10MB4571Hodek RomanSokol Kunvald7000:22:0358,80
11MB57129Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:0447,68
12MB59102Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:1046,58
13MB64113Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:23:4839,65
14MB6955Křivohlávek Miroslav-6700:25:0525,62
15MB8463Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:083,00
Muži C (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6124Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:40115,33
2MC2865Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:2796,69
3MC33166Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:20:1787,98
4MC4285Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:3774,04
5MC4774Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:1966,72
6MC51137Dlabka LudvíkSpolek dobrovolých lýžařů6000:22:5161,15
7MC5464Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:5760,10
8MC5854Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0958,01
9MC66168Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:2045,64
10MC7061Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:1835,54
11MC72140Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:26:0128,05
Muži D (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD38128Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:06110,48
2MD50162Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:4296,11
3MD55151Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:0093,41
4MD6580Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:5784,88
5MD67127Hruša ZdeněkJirčany4600:24:3579,19
6MD8175Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:27:3452,40
7MD8756Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:3035,03
Muži E (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME76120Bielčik JindřichLichkov4000:26:54105,27
2ME8370Tomíšek JindřichStřechy Macháček Říkovice3900:27:4698,99
3ME8591Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:28:1395,74
4ME8886Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:2479,93
5ME9298Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:51:023,00
Ženy A (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36164Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:47108,10
2ZA37155Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:21:02111,08
3ZA39149Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:10104,57
4ZA52123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:5294,61
5ZA5367Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:22:5494,31
6ZA56103Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0287,33
7ZA61154Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:1585,33
8ZA6288Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:2483,94
9ZA68109Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:4371,79
10ZA75116Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:26:4659,58
11ZA7884Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:27:2047,63
12ZA86142Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:28:2238,09
Ženy B (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11165Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:14133,06
2ZB3579Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:45110,02
3ZB74114Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:3356,92
4ZB7781Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:27:0552,03
Ženy C (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC46104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:07118,80
2ŽC63136Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:37106,51
3ŽC79107Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:24116,31
4ŽC80118Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:27:3074,69
5ŽC8289Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:37114,86
6ŽC90121Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:5829,90
7ŽC91160Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:2968,83
Ženy D 55 let a starší (trať 4,77 km, 290 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P11127Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
2P1289Kravar MartinČeské Budějovice0700:00:01-
3P1374Elčner NickTJ Sokol Černovír0700:00:01-
4P14131Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
5P15144Brychta JakubChoceň0800:00:01-
6P16133Komrska BenediktNymburk0800:00:01-
7P17115Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
8P18112Jánová TerezaČeská Třebová0700:00:01-
9P19132Komrska BartolomějNymburk0800:00:01-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11145Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:00:22-
1M12108Martinec OndřejTT Nový Věk0300:00:24-
2M1387Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:24-
3M14128Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:25-
2Ž1572Elčknerová JanaTJ Sokol Černovír0400:00:27-
4M16140Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:27-
1P2785Carbová AdélaTJ Hutvald0500:00:27-
3Ž18126Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:28-
5M1998Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:28-
6M110107Procházka TomášTJ Sokol Hnátnice0400:00:29-
2P21184Gabriš DominikHelvíkovice SK0500:00:29-
7M11291Falta JakubHutvald0400:00:31-
3P213149Pořický DavidČernovír0600:00:37-
8M114150Marhold StanislavChoceň0400:00:37-
4P215136Valterová Klára-0600:00:39-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31146Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:18-
1M3160Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:01:18-
2M3365Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:19-
2Ž3457Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:01:19-
3M3483Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:19-
3Ž3680Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:20-
4M3764Miler AdamAtletika Jaroměř0000:01:21-
5M3895Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:22-
1M28106Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:22-
2M21071Elčkner LukášTJ Sokol Černovír0100:01:23-
4Ž31063Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:01:23-
6M31281Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:24-
7M313105Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:25-
3M21382Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:25-
1Ž215137Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:27-
8M315147Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:27-
2Ž21761Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:28-
3Ž218141Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:29-
5Ž31977Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:29-
6Ž32056Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:01:30-
7Ž321120Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:31-
4M221135Navrátil JonášTJ Svitavy0100:01:31-
8Ž323100Hrdinová KateřinaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:01:32-
4Ž22378Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:32-
9Ž32579Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:33-
10Ž32676Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:34-
5M227101Hrdina TomášTJ Sokol Černovír0200:01:37-
6M22859Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:38-
5Ž22969Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:39-
6Ž23099Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:40-
7Ž231104Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:44-
8Ž232111Hegrová SáraČernovír0200:01:47-
9Ž23368Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:49-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM158Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:02:01-
1ŽM293Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:16-
2MM3125Mlynář VojtěchDolní Dobrouč9800:02:19-
2ŽM3122Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:19-
3ŽM5119Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:26-
3MM673Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:02:27-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1142Lakota AntonínAC Choceň9500:03:28-
2MS2103Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:03:38-
3MS3143Frydrych JakubAC Choceň9500:04:25-
1ŽS497Krátká HanaLanškroun9500:04:36-
2ŽS5153Carbová LucieTJ Sokol Černovír9600:05:08-
3ŽS6152Nemšáková RomanaTJ Sokol Černovír9500:05:17-
Trať 4,77 km, 290 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:36100,40
2MA266Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:37100,20
3MA360Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:16:4199,40
4MA472Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:2390,98
5MA5158Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:33109,35
1MC6124Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:40115,33
1MB7134Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:44106,02
6MA858Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:17:5085,57
7MA9147Fajfr FrantišekŽamberk7200:18:0782,16
8MA10122Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:1081,56
1ZB11165Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:14133,06
9MA12161Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:18:2279,16
10MA13153Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:2578,56
2MB14105Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:18:2698,36
11MA15139Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:2977,76
12MA1693Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3797,77
13MA1757Bielčik PetrISRT7100:18:3875,95
3MB18143Nemšák MiroslavTJ Černovír6900:18:4195,62
14MA19100Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:18:4674,35
15MA20115Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:5672,34
16MA2183Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:18:5772,14
17MA22156Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:19:0492,88
18MA23150Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:19:1867,94
19MA24119Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:19:2167,33
4MB25167Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:19:2288,15
5MB26138Buriánek RomanČeská Třebová6500:19:2387,97
20MA2773Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:2466,73
2MC2865Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:2796,69
6MB2992Hanuš MartinChoceň7000:19:3585,78
7MB3095Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:19:5083,04
21MA3168Maťátko DanielBoat club Dolní Čermná8600:20:0758,12
22MA32117Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:0881,29
3MC33166Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:20:1787,98
8MB3477Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:3475,02
2ZB3579Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:45110,02
1ZA36164Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:47108,10
2ZA37155Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:21:02111,08
1MD38128Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:06110,48
3ZA39149Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:10104,57
9MB4097Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:1367,91
23MA41110Stříhavka JindřichAC Choceň7100:21:3041,48
4MC4285Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:3774,04
24MA4376Boháč JaroslavPolička8500:21:5137,27
25MA44126Marhold PetrChoceň7800:21:5237,07
10MB4571Hodek RomanSokol Kunvald7000:22:0358,80
1ŽC46104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:07118,80
5MC4774Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:1966,72
26MA4896Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:22:2730,06
27MA49146Kalous PetrSK Žamberk7700:22:3528,46
2MD50162Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:4296,11
6MC51137Dlabka LudvíkSpolek dobrovolých lýžařů6000:22:5161,15
4ZA52123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:5294,61
5ZA5367Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:22:5494,31
7MC5464Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:5760,10
3MD55151Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:0093,41
6ZA56103Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0287,33
11MB57129Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:0447,68
8MC5854Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0958,01
12MB59102Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:1046,58
28MA60145Marhold LubošChoceň7700:23:1221,04
7ZA61154Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:1585,33
8ZA6288Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:2483,94
2ŽC63136Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:37106,51
13MB64113Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:23:4839,65
4MD6580Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:5784,88
9MC66168Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:2045,64
5MD67127Hruša ZdeněkJirčany4600:24:3579,19
9ZA68109Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:4371,79
14MB6955Křivohlávek Miroslav-6700:25:0525,62
10MC7061Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:1835,54
29MA7194Dostál VratislavZAPPA Česká Třebová7600:25:433,00
11MC72140Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:26:0128,05
30MA73157Mudruňka MarekUhersko9000:26:223,00
3ZB74114Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:3356,92
10ZA75116Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:26:4659,58
1ME76120Bielčik JindřichLichkov4000:26:54105,27
4ZB7781Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:27:0552,03
11ZA7884Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:27:2047,63
3ŽC79107Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:24116,31
4ŽC80118Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:27:3074,69
6MD8175Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:27:3452,40
5ŽC8289Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:37114,86
2ME8370Tomíšek JindřichStřechy Macháček Říkovice3900:27:4698,99
15MB8463Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:083,00
3ME8591Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:28:1395,74
12ZA86142Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:28:2238,09
7MD8756Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:3035,03
4ME8886Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:2479,93
31MA89125Cvrček MartinAtletika Polička7900:30:253,00
6ŽC90121Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:5829,90
7ŽC91160Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:2968,83
5ME9298Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:51:023,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:36100,40
2MA266Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:37100,20
3MA360Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:16:4199,40
4MA472Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:2390,98
5MA5158Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:3388,98
6MC6124Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:4087,58
7MB7134Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:4486,77
8MA858Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:17:5085,57
9MA9147Fajfr FrantišekŽamberk7200:18:0782,16
10MA10122Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:1081,56
11MA12161Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:18:2279,16
12MA13153Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:2578,56
13MB14105Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:18:2678,36
14MA15139Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:2977,76
15MA1693Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:3776,15
16MA1757Bielčik PetrISRT7100:18:3875,95
17MB18143Nemšák MiroslavTJ Černovír6900:18:4175,35
18MA19100Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:18:4674,35
19MA20115Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:5672,34
20MA2183Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:18:5772,14
21MA22156Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:19:0470,74
22MA23150Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:19:1867,94
23MA24119Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:19:2167,33
24MB25167Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:19:2267,13
25MB26138Buriánek RomanČeská Třebová6500:19:2366,93
26MA2773Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:2466,73
27MC2865Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:2766,13
28MB2992Hanuš MartinChoceň7000:19:3564,53
29MB3095Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:19:5061,52
30MA3168Maťátko DanielBoat club Dolní Čermná8600:20:0758,12
31MA32117Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:20:0857,92
32MC33166Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:20:1756,11
33MB3477Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:3452,71
34MD38128Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:0646,29
35MB4097Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:1344,89
36MA41110Stříhavka JindřichAC Choceň7100:21:3041,48
37MC4285Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:3740,08
38MA4376Boháč JaroslavPolička8500:21:5137,27
39MA44126Marhold PetrChoceň7800:21:5237,07
40MB4571Hodek RomanSokol Kunvald7000:22:0334,87
41MC4774Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:22:1931,66
42MA4896Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:22:2730,06
43MA49146Kalous PetrSK Žamberk7700:22:3528,46
44MD50162Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:4227,05
45MC51137Dlabka LudvíkSpolek dobrovolých lýžařů6000:22:5125,25
46MC5464Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:5724,05
47MD55151Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:0023,45
48MB57129Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:0422,65
49MC5854Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0921,64
50MB59102Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:1021,44
51MA60145Marhold LubošChoceň7700:23:1221,04
52MB64113Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:23:4813,83
53MD6580Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:5712,02
54MC66168Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:207,41
55MD67127Hruša ZdeněkJirčany4600:24:354,41
56MB6955Křivohlávek Miroslav-6700:25:053,00
57MC7061Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:183,00
58MA7194Dostál VratislavZAPPA Česká Třebová7600:25:433,00
59MC72140Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:26:013,00
60MA73157Mudruňka MarekUhersko9000:26:223,00
61ME76120Bielčik JindřichLichkov4000:26:543,00
62MD8175Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:27:343,00
63ME8370Tomíšek JindřichStřechy Macháček Říkovice3900:27:463,00
64MB8463Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:083,00
65ME8591Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:28:133,00
66MD8756Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:303,00
67ME8886Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:243,00
68MA89125Cvrček MartinAtletika Polička7900:30:253,00
69ME9298Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:51:023,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11165Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:14116,95
2ZB3579Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:4591,69
3ZA36164Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:4791,36
4ZA37155Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:21:0288,85
5ZA39149Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:21:1087,51
6ŽC46104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:0777,97
7ZA52123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:5270,44
8ZA5367Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:22:5470,11
9ZA56103Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0268,77
10ZA61154Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:1566,59
11ZA6288Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:2465,09
12ŽC63136Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:3762,91
13ZA68109Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:4351,87
14ZB74114Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:3333,46
15ZA75116Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:26:4631,29
16ZB7781Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:27:0528,11
17ZA7884Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:27:2025,60
18ŽC79107Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:2424,93
19ŽC80118Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:27:3023,93
20ŽC8289Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:3722,76
21ZA86142Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:28:2215,23
22ŽC90121Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:583,00
23ŽC91160Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:293,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Omylem jsem dnes na závodech sbalil s sebou cizí dětskou bundu, která byla vedle našich věcí. Je to dětská bunda tmavomodrá v kombinaci se šedivou, značka T GO, velikost 158. Omlouvám se, kontakt na mě : 724 288 255. Jinak závod se moc líbil!!
mlynar7
U dětských kategorií 2001 a mladší je asi špatně přenesen čas - sekundy jsou jako minuty a desetiny sekund jako sekundy. PB
jampb
omluva - 2003 a mladší PB
jampb
opraveny casy u detskych kategorii
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód