hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr

ročník 2010

Celkové pořadí poháru

Předškolní děti

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraČeská Třebová04---300:01:39.66
2Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová04---500:01:43.15
3Gregorová MichaelaLanškroun04---300:02:11.75
4Marhold StanislavChoceň04---300:02:15.88
5Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---300:02:40.45
6Zachová AnetaPeklák team05---300:03:06.87
7Zahálková LucieČeská Třebová05---300:03:11.34
8Klaclová Michaela-06---300:03:16.80
9Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová06---400:03:23.92
10Marholdová AnetaChoceň07---500:03:54.67

Žáci I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sokol TomášISCAREX Česká Třebová00---300:03:59.69
2Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí02---500:04:20.01
3Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí00---400:04:24.17
4Gregora FilipAtletika Albrechtice02---300:04:33.75
5Fedra FrantišekKlepačov00---300:04:37.23
6Borek MatějZAPPA Česká Třebová00---300:04:42.07
7Gregora JanAtletika Albrechtice00---300:04:42.82
8Štichauer JakubPeklák team03---300:05:12.31
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03---500:06:10.16

Žákyně I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí00---500:04:17.76
2Gregorová MonikaAtletika Albrechtice00---400:04:41.73
3Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí00---300:04:50.60
4Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí01---400:04:56.72
5Štichauerová EliškaPeklák team01---300:05:06.46
6Vraspírová DanielaČeská Třebová02---300:05:06.50
7Zachová MarkétaPeklák team01---400:05:37.20
8Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad01---300:05:45.23
9Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:05:49.52

Žáci II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová98---400:10:43.52
2Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí99---500:12:06.53
3Fedra JakubKlepačov98---300:13:29.95

Žákyně II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97---400:10:22.10
2Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí99---500:11:17.26
3Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto98---400:12:03.09
4Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí99---300:14:13.81
5Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí99---300:14:39.60

Dorostenci a junioři 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Divíšek JanNový Věk TT93---300:19:25.72
2Smolák PetrBK Vysoké Mýto94---300:20:05.22

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75---300:15:44.88
2Klička OndřejTJ Svitavy88---500:15:50.83
3Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---500:16:43.82
4Řehák TomášLukostřelba Jablonné79---400:16:46.60
5Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79---500:18:32.23
6Starý TomášPlastic Cocks87---300:18:49.25
7Kalousek JosefHC Strike Libchavy75---400:19:10.04
8Gregora ZdenekLanškroun73---400:20:20.54
9Kalous PetrSK Žamberk77---400:20:32.45
10Gregora MilanLanškroun71---400:21:51.46
11Marhold LubošChoceň77---500:22:49.81

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---500:16:36.50
2Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě70---400:17:41.16
3Ducháček JanÚstí nad Orlicí68---400:17:54.09
4Krátký LubošLanškroun62---400:20:22.26
5Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:23:47.48
6Křivohlávek MiroslavOrlice67---400:24:14.03

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---400:17:15.60
2Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová53---400:21:59.07
3Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60---400:23:11.88
4Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---400:23:30.16
5Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59---300:24:32.29
6Volf BřetislavAtletika Albrechtice52---300:25:58.69

Muži D 60 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová48---400:23:22.98
2Sadílek OtaAtletika Albrechtice46---500:23:53.32
3Červ MiloslavAtletika Polička50---500:23:56.66
4Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---300:29:45.98
5Bielčik JindřichLichkov40---300:29:58.34

Dorostenky a juniorky 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91---400:22:14.82
2Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto93---300:27:46.74
3Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto92---300:28:50.30
4Krátká HanaLanškroun95---400:28:56.61

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80---500:20:42.65
2Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84---300:21:17.26
3Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78---400:25:18.64
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---300:25:21.57

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šumberová LucieOrel Česká Třebová72---400:25:22.71
2Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto69---400:27:02.81

Ženy C 45 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---400:22:50.69
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64---400:23:05.09
3Sejkorová LenkaČeská Třebová63---500:27:44.88
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---400:29:54.18
5Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58---400:32:28.98

Štafety

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick---400:14:18.20
2KompotiKompoti---400:14:49.42
3ISCAREX BISCAREX Česká Třebová---300:14:55.50
4OSUO TEAMOSUO TEAM---300:15:06.87
5ISCAREX CISCAREX Česká Třebová---300:18:00.52


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.4.20101. Pekelný kilometr87
5.5.20102. Pekelný kilometr117
2.6.20103. Pekelný kilometr76
7.7.20104. Pekelný kilometr76
25.8.20105. Pekelný kilometr97