Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

26.8.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 26.8.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

start hlavního závodu u Obecního úřadu Dolní Morava, juniorky a lidový běh na 8. kilometru tratě hlavního závodu poblíž Tvarožních děr
11.00 hodin

Přihlášky

sportoviště Areál snů Dolní Morava, kde proběhne i slavnostní vyhlášení vítězů
9.00 - 10.30 hodin

Startovné

150 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod 13 km, jniorky a lidový běh 5 km
Převýšení: hlavní závod 963 m, juniorky a lidový běh 520 m
Trať vede převážně po lesních cestách.

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v jednotlivých kategoriích v celkové hodnotě 80.000,- Kč. Tombola v hodnotě 30.000,- Kč. Prémie za překonání traťového rekordu 1.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Iscarex, s.r.o.
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3645

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Tempír František4914
Pechek František5314
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Kebrle Milan7513
Mertová Michaela7612
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Hrdina Pavel8811
Leszkow Petr4411
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Šír Václav4811
Stránská Adéla9111
Pucholt Jiří5910
Blaha Tomáš7610
Poduška Josef6210
Šimůnková Zdena5810
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Pucholt Tomáš9410
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Klášterecký Tomáš8110
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799
Šafář Jaroslav519
Šalplachta Jindřich479
Žák Jiří719
Mannlová Jana809
Krejčí Stanislav639
Jančařík Petr689
Ožana Václav649
Král Jindřich739
Volf Břetislav529
Horáček Michal759
Krupka Milan569
Křenek Miroslav508
Tučný Jan478
Hofmanová Veronika788
Špacír Ladislav558
Vévodová Martina908

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1298Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8801:03:07103,02
2MJ1353Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8901:03:27102,02
3MJ23188Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:05:4294,96
4MJ25147Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:06:2192,96
5MJ27109Večeře TomášAtletika Polička9001:06:5291,31
6MJ31165Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8901:07:3489,14
7MJ4071Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:10:2980,02
8MJ437Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8701:10:5678,65
9MJ46110Červ JakubAtletika Polička8901:11:4476,15
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:33104,19
2MA24Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:58:5399,64
3MA35Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:5596,17
4MA4136Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:00:4193,55
5MA56Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:1091,87
6MA6166Novotný ViktorFENIX Jeseník8201:01:2391,18
7MA788Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7101:01:2691,00
8MA9130Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8601:01:5489,38
9MA14102Razým LukášISCAREX Česká Třebová7901:03:4982,88
10MA16101Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:03:5982,31
11MA17184Adamec MilanOrel Vyškov7701:04:1081,70
12MA22155Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8601:05:3376,97
13MA2489Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:05:4876,13
14MA26156Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7301:06:2973,83
15MA2878Oberländer JanSokol Senohraby7501:07:0371,89
16MA29100Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:07:1271,39
17MA3499Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8401:09:2363,92
18MA3682Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:09:4362,80
19MA38180Kolek PetrOB Česká Třebová7501:10:0361,67
20MA39141Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:1161,23
21MA42138Minařík MartinTTC Olomouc6701:10:3959,65
22MA44132Sedláček TomášSKOB Beta Třinec8601:11:1857,41
23MA4551Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:11:3356,57
24MA47142Tempir TomášTJ Sokol Štíty7701:12:0754,63
25MA48191Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7501:12:1654,15
26MA49121Šplíchal JanTJ Starkoč8301:12:4152,69
27MA51135Schejbal PetrLiberec7101:13:1850,62
28MA52134Valter DaliborJablonec nad Nisou6901:13:2550,19
29MA54140Repáň PavelX-AIR Ostrava7301:13:4848,90
30MA5760Suchánek LukášKHB Radegast7901:14:0448,01
31MA5810Žák TomášAC Pardubice8501:14:0847,79
32MA5970Novotný JiříKateřinky7101:14:2047,09
33MA60183Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7601:14:2346,91
34MA6476Kováčik Jozef-8301:15:2443,48
35MA66182Kristek JiříRetia Pardubice6701:15:4042,55
36MA673Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:16:2939,76
37MA6925Rabiňák MartinNiedzwiedz7901:16:5538,32
38MA7434Jančařík PetrAAC Brno6801:17:5834,76
39MA7890Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:18:5731,41
40MA83172Kalous PetrSK Žamberk7701:20:1427,00
41MA8636Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:20:4025,56
42MA8715Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:20:4725,17
43MA88115Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:0024,42
44MA89118Závodnik MartinISCARTOP Brno7901:21:0224,31
45MA9157Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:2123,23
46MA10069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:22:4818,26
47MA101146Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:22:5318,00
48MA102111Beneš MichalAtletika Polička7801:23:0717,23
49MA104128Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:23:5714,39
50MA108173Řoutil LadislavŠternberské listy8101:24:4011,91
51MA110139Kalianko ŠtěpánTTC Olomouc7501:25:0410,58
52MA11268Floriš PetrSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7201:25:507,98
53MA11446Heger JiříSmart Team6901:26:226,15
54MA120171Vaněk PetrOlomouc7001:27:342,08
55MA133124Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8401:30:510,00
56MA135125Debicki WojciechFila team7901:31:180,00
57MA136126Zgagacz PawelNamyslow7001:31:380,00
58MA154174Rašner TomášRELAX Olomouc6901:37:340,00
59MA162192Rikan VáclavVelké Opatovice7301:42:440,00
60MA16995Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7601:57:150,00
-MA-84Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice83DNF-
-MA-103Vodák JiříSmart Team Olomouc71DNF-
-MA-291Slušný Tomáš-73DNF-
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8119Čotov IvanLubná6601:01:43101,13
2MB1033Poduška JosefAC TEPO Kladno6201:01:58100,33
3MB1197Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6401:02:3298,54
4MB1532Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:5594,09
5MB2024Holub PetrPeTe Adr team6601:04:5790,74
6MB21157Holub MiroslavBukovice6601:05:1789,69
7MB32169Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:07:3482,28
8MB35189Ševčík PavelZombie Ostrava6101:09:3076,09
9MB41176Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:10:3372,67
10MB53160Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6301:13:3363,02
11MB5562Mrva PavelPopovice6001:13:4962,19
12MB62104Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:14:4659,13
13MB6374Jindra DavidACOH Praha6001:15:2057,25
14MB72162Tichý PavelAC Náchod6301:17:4249,67
15MB79177Tomšů PetrMlýn Janderov6401:19:1344,77
16MB84123Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:20:1841,29
17MB95149Dvorský LadislavOstrava6501:22:1135,20
18MB10377Vokřál Vladimírneregistrován6501:23:1032,06
19MB11155Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6001:25:1225,47
20MB115129Sedlák JiříPřelouč5801:27:0219,60
21MB11728Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:27:1518,91
22MB11981Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:27:2718,25
23MB13196Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:29:5210,44
24MB13727Pucholt JiříSokol Unhošť5901:32:172,67
25MB14056Pečenka LiborKHB Radegast6101:32:530,75
26MB161175Hrabec JosefEkolux Mikulov6101:41:060,00
-MB-305Matůš Adam Sk Hanušovice60DNF-
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC199Smrčka MilošBK Říčany5401:04:30108,74
2MC3317Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:07:5598,59
3MC3783Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:5592,67
4MC5018Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:12:4584,25
5MC5679Tempír FrantišekSokol Štíty4901:13:5181,02
6MC6192Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:14:3278,98
7MC6894Krupka MilanTJ Rumburk5601:16:4872,27
8MC7391Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:17:5169,15
9MC77107Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:18:4366,55
10MC93179Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:21:5956,87
11MC9454Růžička KarelČeská Ves5601:22:0456,62
12MC96108Ondruš JanSK Týniště nad Orlicí5501:22:1755,98
13MC105161Kučera ZdeněkAC Náchod5501:23:5850,99
14MC10719Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4701:24:1350,27
15MC113143Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:25:5945,00
16MC12149Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:27:5039,53
17MC122167Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:28:1138,49
18MC12563Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:29:1035,60
19MC126122Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:29:1035,58
20MC13067Krejsa VáclavBering Praha5201:29:4333,95
21MC13866Tučný JanMK Pardubice4701:32:3325,52
22MC14126Bumbálek LubošHO Kamzík Sedlčany5501:32:5324,57
23MC143116Jiráska JanKrálíky5601:33:3022,71
24MC145151Švrček JiříOstrava5301:34:2719,89
25MC14748Volf BřetislavLanškroun5201:34:5418,56
26MC1511Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:37:0412,15
27MC156186Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:39:245,22
28MC159112Veselý MilanSokol Kolín4801:40:272,11
29MC16723Michler PetrLiga 100 Praha5501:49:240,00
30MC172145Rücker OldřichLhota5502:01:120,00
-MC-287Jersan LeošT lab s.r.o.48DNF-
-MC-137Šebek JindřichFort SMS Ústí nad Orlicí56DNF-
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD70159Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:17:13102,55
2MD75114Fus JanWKB PIAST, Polsko4101:18:11100,07
3MD80152Leszkow PetrMK Hlinsko4401:19:1497,38
4MD90148Biemann GötzJiskra Harrachov4301:21:0992,49
5MD97164Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4601:22:1889,54
6MD9814Groh StanislavAC Vrchlabí4601:22:2189,40
7MD9912Marek FrantišekČervený Kostelec4101:22:3089,04
8MD10639Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:24:0884,85
9MD124144Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:28:5072,85
10MD12764Vodička JanŠela Sport Přerov4501:29:1971,60
11MD13993Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:32:3863,12
12MD14447Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:33:4760,17
13MD148187Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:35:1256,56
14MD15013Linhart MilošAC Náchod4401:36:4952,40
15MD15280Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:37:1251,42
16MD16622Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:49:1620,59
17MD17059Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:59:130,00
-MD-292Šafařík LadislavT lab s.r.o.46DNF-
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12920Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:29:37113,29
2ME146190Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:34:31103,06
3ME16465Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:43:5083,66
4ME168178Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:51:3167,66
5ME17150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:00:1149,57
6ME173163Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2802:03:2342,92
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ430Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:36:21106,19
2ŽJ5105Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:37:14101,47
3ŽJ845Vévodová MartinaAK Perná9000:38:5792,34
4ŽJ1158Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:0281,19
5ŽJ15131Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:42:3672,88
6ŽJ2131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:1253,71
7ŽJ24158Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:46:3351,78
8ŽJ48150Kohutová VeronikaOrlová8901:38:150,00
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18120Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7301:04:11114,15
2ZA30117Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:07:25104,78
3ZA65127Mostecká JanaPSK Olymp Praha8201:15:3681,07
4ZA7685Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:3872,28
5ZA81113Twardochleb BarbaraPolska8001:19:2769,90
6ZA9242Bečková LucieAtletika Albrechtice8101:21:2364,34
7ZA10941Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:24:4854,42
8ZA11611Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:27:0647,77
9ZA12829Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:29:2241,20
10ZA132133Zatloukalová LenkaSk Prostějov8501:30:0239,28
11ZA15338Popovová MartinaSNB Praha7401:37:1818,22
12ZA158168Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:39:5710,55
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8235Jančaříková LenkaAAC Brno7001:19:54106,36
2ZB8572Mališová KarlaUSK Praha6001:20:23105,16
3ZB11840Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:27:1688,49
4ZB12386Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:28:2585,69
5ZB1498Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:35:2668,70
6ZB157185Klimešová AlenaBukovice6301:39:3358,69
7ZB163153Rubínová KateřinaASPV Mokrá - Horákov6701:43:0550,14
8ZB165181Minaříková JanaLiga 100 Olomouc6601:46:2242,17
9ZB174154Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:06:050,00
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7187Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:17122,52
2ŽC134106Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:30:5491,27
3ŽC142170Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:33:0686,21
4ŽC15521Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:38:4873,14
5ŽC16016Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:41:0168,02
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1303Pigula SebastianULKS MlodzikPolska8800:33:37-
2LB2301Pankowski LukaszULKS MlodzikPolska9000:34:02-
3LB3302Roskosz BartoszULKS MlodzikPolska8900:34:47-
4LB6304Vévoda IvanSokol Švábenice6000:37:45-
5LB7280Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:38:09-
6LB9271Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:40:12-
7LB10268Jindra AdamTJ Sokol Stodůlky9000:40:57-
8LB12272Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:41:25-
9LB13279Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:53-
10LB14298Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí5900:42:32-
11LB16299Večeřová MichaelaSmart Team8100:43:29-
12LB17269Martínek TomášSmart team Olomouc9100:44:21-
13LB18262Moravec Milan-8400:44:23-
14LB19300Říha PetrSmart Team6800:45:06-
15LB20263Medková Eva-8000:45:45-
16LB22270Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:46:14-
17LB23266Leszkow MartinMK Hlinsko7200:46:26-
18LB25297Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:19-
19LB26278Krabec DušanKrálíky6400:48:37-
20LB27264Pucholt TomášSokol Unhošť9400:49:22-
21LB28275Jeníčková HanaNový Věk TT Trusnov5900:49:48-
22LB29294Lacná JindřiškaOstrava5200:50:50-
23LB30284Miles Jiříneregistrován4200:51:46-
24LB31274Velechovský JiříSAZS Králíky5500:54:27-
25LB32288Zatloukalová Lucie-9200:56:31-
26LB33265Pucholtová LenkaUnhošť9200:58:30-
27LB34290Zatloukal Ladislav-7000:59:01-
28LB35289Zatloukal Jakub 9500:59:22-
29LB36283Závodníková HelenaMoravec Benešov5701:00:41-
30LB37282Závodník ViktorMoravec Benešov, cykl. odd. krále Boleslava 15401:00:43-
31LB38277Čumpelík VladimírKRB Chrudim3901:01:26-
32LB39276Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:01:28-
33LB40273Šlégrová EvaSK Autotest5501:05:09-
34LB41281Portyšová Jitka-7001:11:29-
35LB42296Maláková MiroslavaISCAREX Česká Třebová5601:15:19-
36LB43295Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:43-
37LB44267Vodičková Milada-4701:20:15-
38LB45293Michlerová Vlasta-5401:26:57-
39LB46285Gryčová Margita 7101:31:38-
40LB47286Gryč Jan 7101:31:39-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1303Pigula SebastianULKS MlodzikPolska8800:33:37-
2LB2301Pankowski LukaszULKS MlodzikPolska9000:34:02-
3LB3302Roskosz BartoszULKS MlodzikPolska8900:34:47-
1ŽJ430Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:36:21106,19
2ŽJ5105Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:37:14101,47
4LB6304Vévoda IvanSokol Švábenice6000:37:45-
5LB7280Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:38:09-
3ŽJ845Vévodová MartinaAK Perná9000:38:5792,34
6LB9271Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:40:12-
7LB10268Jindra AdamTJ Sokol Stodůlky9000:40:57-
4ŽJ1158Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:0281,19
8LB12272Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:41:25-
9LB13279Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:53-
10LB14298Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí5900:42:32-
5ŽJ15131Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:42:3672,88
11LB16299Večeřová MichaelaSmart Team8100:43:29-
12LB17269Martínek TomášSmart team Olomouc9100:44:21-
13LB18262Moravec Milan-8400:44:23-
14LB19300Říha PetrSmart Team6800:45:06-
15LB20263Medková Eva-8000:45:45-
6ŽJ2131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:1253,71
16LB22270Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:46:14-
17LB23266Leszkow MartinMK Hlinsko7200:46:26-
7ŽJ24158Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:46:3351,78
18LB25297Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:19-
19LB26278Krabec DušanKrálíky6400:48:37-
20LB27264Pucholt TomášSokol Unhošť9400:49:22-
21LB28275Jeníčková HanaNový Věk TT Trusnov5900:49:48-
22LB29294Lacná JindřiškaOstrava5200:50:50-
23LB30284Miles Jiříneregistrován4200:51:46-
24LB31274Velechovský JiříSAZS Králíky5500:54:27-
25LB32288Zatloukalová Lucie-9200:56:31-
26LB33265Pucholtová LenkaUnhošť9200:58:30-
27LB34290Zatloukal Ladislav-7000:59:01-
28LB35289Zatloukal Jakub 9500:59:22-
29LB36283Závodníková HelenaMoravec Benešov5701:00:41-
30LB37282Závodník ViktorMoravec Benešov, cykl. odd. krále Boleslava 15401:00:43-
31LB38277Čumpelík VladimírKRB Chrudim3901:01:26-
32LB39276Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:01:28-
33LB40273Šlégrová EvaSK Autotest5501:05:09-
34LB41281Portyšová Jitka-7001:11:29-
35LB42296Maláková MiroslavaISCAREX Česká Třebová5601:15:19-
36LB43295Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:43-
37LB44267Vodičková Milada-4701:20:15-
38LB45293Michlerová Vlasta-5401:26:57-
39LB46285Gryčová Margita 7101:31:38-
40LB47286Gryč Jan 7101:31:39-
8ŽJ48150Kohutová VeronikaOrlová8901:38:150,00
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:33104,19
2MA24Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:58:5399,64
3MA35Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:5596,17
4MA4136Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:00:4193,55
5MA56Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:1091,87
6MA6166Novotný ViktorFENIX Jeseník8201:01:2391,18
7MA788Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7101:01:2691,00
1MB8119Čotov IvanLubná6601:01:43101,13
8MA9130Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8601:01:5489,38
2MB1033Poduška JosefAC TEPO Kladno6201:01:58100,33
3MB1197Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6401:02:3298,54
1MJ1298Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8801:03:07103,02
2MJ1353Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8901:03:27102,02
9MA14102Razým LukášISCAREX Česká Třebová7901:03:4982,88
4MB1532Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:5594,09
10MA16101Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:03:5982,31
11MA17184Adamec MilanOrel Vyškov7701:04:1081,70
1ZA18120Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7301:04:11114,15
1MC199Smrčka MilošBK Říčany5401:04:30108,74
5MB2024Holub PetrPeTe Adr team6601:04:5790,74
6MB21157Holub MiroslavBukovice6601:05:1789,69
12MA22155Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8601:05:3376,97
3MJ23188Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:05:4294,96
13MA2489Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:05:4876,13
4MJ25147Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:06:2192,96
14MA26156Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7301:06:2973,83
5MJ27109Večeře TomášAtletika Polička9001:06:5291,31
15MA2878Oberländer JanSokol Senohraby7501:07:0371,89
16MA29100Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:07:1271,39
2ZA30117Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:07:25104,78
6MJ31165Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8901:07:3489,14
7MB32169Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:07:3482,28
2MC3317Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:07:5598,59
17MA3499Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8401:09:2363,92
8MB35189Ševčík PavelZombie Ostrava6101:09:3076,09
18MA3682Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:09:4362,80
3MC3783Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:5592,67
19MA38180Kolek PetrOB Česká Třebová7501:10:0361,67
20MA39141Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:1161,23
7MJ4071Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:10:2980,02
9MB41176Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:10:3372,67
21MA42138Minařík MartinTTC Olomouc6701:10:3959,65
8MJ437Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8701:10:5678,65
22MA44132Sedláček TomášSKOB Beta Třinec8601:11:1857,41
23MA4551Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:11:3356,57
9MJ46110Červ JakubAtletika Polička8901:11:4476,15
24MA47142Tempir TomášTJ Sokol Štíty7701:12:0754,63
25MA48191Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7501:12:1654,15
26MA49121Šplíchal JanTJ Starkoč8301:12:4152,69
4MC5018Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:12:4584,25
27MA51135Schejbal PetrLiberec7101:13:1850,62
28MA52134Valter DaliborJablonec nad Nisou6901:13:2550,19
10MB53160Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6301:13:3363,02
29MA54140Repáň PavelX-AIR Ostrava7301:13:4848,90
11MB5562Mrva PavelPopovice6001:13:4962,19
5MC5679Tempír FrantišekSokol Štíty4901:13:5181,02
30MA5760Suchánek LukášKHB Radegast7901:14:0448,01
31MA5810Žák TomášAC Pardubice8501:14:0847,79
32MA5970Novotný JiříKateřinky7101:14:2047,09
33MA60183Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7601:14:2346,91
6MC6192Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:14:3278,98
12MB62104Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:14:4659,13
13MB6374Jindra DavidACOH Praha6001:15:2057,25
34MA6476Kováčik Jozef-8301:15:2443,48
3ZA65127Mostecká JanaPSK Olymp Praha8201:15:3681,07
35MA66182Kristek JiříRetia Pardubice6701:15:4042,55
36MA673Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:16:2939,76
7MC6894Krupka MilanTJ Rumburk5601:16:4872,27
37MA6925Rabiňák MartinNiedzwiedz7901:16:5538,32
1MD70159Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:17:13102,55
1ŽC7187Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:17122,52
14MB72162Tichý PavelAC Náchod6301:17:4249,67
8MC7391Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:17:5169,15
38MA7434Jančařík PetrAAC Brno6801:17:5834,76
2MD75114Fus JanWKB PIAST, Polsko4101:18:11100,07
4ZA7685Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:3872,28
9MC77107Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:18:4366,55
39MA7890Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:18:5731,41
15MB79177Tomšů PetrMlýn Janderov6401:19:1344,77
3MD80152Leszkow PetrMK Hlinsko4401:19:1497,38
5ZA81113Twardochleb BarbaraPolska8001:19:2769,90
1ZB8235Jančaříková LenkaAAC Brno7001:19:54106,36
40MA83172Kalous PetrSK Žamberk7701:20:1427,00
16MB84123Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:20:1841,29
2ZB8572Mališová KarlaUSK Praha6001:20:23105,16
41MA8636Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:20:4025,56
42MA8715Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:20:4725,17
43MA88115Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:0024,42
44MA89118Závodnik MartinISCARTOP Brno7901:21:0224,31
4MD90148Biemann GötzJiskra Harrachov4301:21:0992,49
45MA9157Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:2123,23
6ZA9242Bečková LucieAtletika Albrechtice8101:21:2364,34
10MC93179Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:21:5956,87
11MC9454Růžička KarelČeská Ves5601:22:0456,62
17MB95149Dvorský LadislavOstrava6501:22:1135,20
12MC96108Ondruš JanSK Týniště nad Orlicí5501:22:1755,98
5MD97164Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4601:22:1889,54
6MD9814Groh StanislavAC Vrchlabí4601:22:2189,40
7MD9912Marek FrantišekČervený Kostelec4101:22:3089,04
46MA10069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:22:4818,26
47MA101146Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:22:5318,00
48MA102111Beneš MichalAtletika Polička7801:23:0717,23
18MB10377Vokřál Vladimírneregistrován6501:23:1032,06
49MA104128Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:23:5714,39
13MC105161Kučera ZdeněkAC Náchod5501:23:5850,99
8MD10639Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:24:0884,85
14MC10719Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4701:24:1350,27
50MA108173Řoutil LadislavŠternberské listy8101:24:4011,91
7ZA10941Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:24:4854,42
51MA110139Kalianko ŠtěpánTTC Olomouc7501:25:0410,58
19MB11155Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6001:25:1225,47
52MA11268Floriš PetrSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7201:25:507,98
15MC113143Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:25:5945,00
53MA11446Heger JiříSmart Team6901:26:226,15
20MB115129Sedlák JiříPřelouč5801:27:0219,60
8ZA11611Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:27:0647,77
21MB11728Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:27:1518,91
3ZB11840Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:27:1688,49
22MB11981Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:27:2718,25
54MA120171Vaněk PetrOlomouc7001:27:342,08
16MC12149Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:27:5039,53
17MC122167Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:28:1138,49
4ZB12386Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:28:2585,69
9MD124144Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:28:5072,85
18MC12563Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:29:1035,60
19MC126122Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:29:1035,58
10MD12764Vodička JanŠela Sport Přerov4501:29:1971,60
9ZA12829Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:29:2241,20
1ME12920Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:29:37113,29
20MC13067Krejsa VáclavBering Praha5201:29:4333,95
23MB13196Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:29:5210,44
10ZA132133Zatloukalová LenkaSk Prostějov8501:30:0239,28
55MA133124Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8401:30:510,00
2ŽC134106Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:30:5491,27
56MA135125Debicki WojciechFila team7901:31:180,00
57MA136126Zgagacz PawelNamyslow7001:31:380,00
24MB13727Pucholt JiříSokol Unhošť5901:32:172,67
21MC13866Tučný JanMK Pardubice4701:32:3325,52
11MD13993Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:32:3863,12
25MB14056Pečenka LiborKHB Radegast6101:32:530,75
22MC14126Bumbálek LubošHO Kamzík Sedlčany5501:32:5324,57
3ŽC142170Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:33:0686,21
23MC143116Jiráska JanKrálíky5601:33:3022,71
12MD14447Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:33:4760,17
24MC145151Švrček JiříOstrava5301:34:2719,89
2ME146190Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:34:31103,06
25MC14748Volf BřetislavLanškroun5201:34:5418,56
13MD148187Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:35:1256,56
5ZB1498Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:35:2668,70
14MD15013Linhart MilošAC Náchod4401:36:4952,40
26MC1511Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:37:0412,15
15MD15280Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:37:1251,42
11ZA15338Popovová MartinaSNB Praha7401:37:1818,22
58MA154174Rašner TomášRELAX Olomouc6901:37:340,00
4ŽC15521Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:38:4873,14
27MC156186Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:39:245,22
6ZB157185Klimešová AlenaBukovice6301:39:3358,69
12ZA158168Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:39:5710,55
28MC159112Veselý MilanSokol Kolín4801:40:272,11
5ŽC16016Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:41:0168,02
26MB161175Hrabec JosefEkolux Mikulov6101:41:060,00
59MA162192Rikan VáclavVelké Opatovice7301:42:440,00
7ZB163153Rubínová KateřinaASPV Mokrá - Horákov6701:43:0550,14
3ME16465Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:43:5083,66
8ZB165181Minaříková JanaLiga 100 Olomouc6601:46:2242,17
16MD16622Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:49:1620,59
29MC16723Michler PetrLiga 100 Praha5501:49:240,00
4ME168178Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:51:3167,66
60MA16995Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7601:57:150,00
17MD17059Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:59:130,00
5ME17150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:00:1149,57
30MC172145Rücker OldřichLhota5502:01:120,00
6ME173163Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2802:03:2342,92
9ZB174154Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:06:050,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Není co vytknout, opět výborná organizace!
sport
Jsem navýsost spokojený, takhle by to mělo vypadat (mám se ještě dost co učit). Zbývá jen dodat: DÍKY!
jmaja
Byli jsme letos podruhé a opět super. Jen jedna malá poznámka - osobní věci blíž k cíli. Díky Petr, SMART team
periha
Perfektně připravený závod
dvorsky.ladislav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód