Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

14.3.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 14.3.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk Trusnov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

9:00 - 10:00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

délka 10 km a méně
Silniční závod s mírně zvlněným profilem

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Nový věk TRIATLONU - Trusnov
Jaroslav Fiala
Trusnov 21
534 01 Holice v Čechách
tel. 723 532 673, 776 119 537

Internetové stránky

http://www.novyvek.cz/triatlon

E-mailová adresa

milandudek@holice.net

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž9139Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:56-
2Ž9224Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:57-
3Ž9323Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:00:58-
4Ž9574Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:59-
5Ž9825Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:06-
6Ž91043Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:07-
7Ž91179Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:08-
8Ž91285Nováková MarkétaDolní Libchavy0000:01:09-
9Ž91358Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:10-
10Ž91467Kotingová EliškaNový Věk TT Trusnov0000:01:11-
11Ž9168Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:12-
12Ž91711Awramová KatkaUW Rugby Pardubice0100:01:13-
13Ž91928Kašparová KamilaAtletika Rtyně0200:01:18-
14Ž92015Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:19-
15Ž92176Svobodová EliškaPardubice0300:01:20-
16Ž92435Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:27-
17Ž92747Rudová DenisaTrusnov0200:01:33-
18Ž929101Nováková MarkétaMěstec0400:01:53-
Žáci 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9342Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:58-
2M9578Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:59-
3M9720Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:01-
4M985Pavel TomášAtletika Rtyně0000:01:06-
5M91437Čejka JakubPardubice0000:01:11-
6M91826Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:15-
7M92291Šeda RomanAC Choceň0200:01:23-
8M92331Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:24-
9M92598Hemer JosefTrusnov0200:01:28-
10M9267Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:29-
11M92859Borek ViktorHorní Čermná0400:01:49-
12M9304Jirásek TomášPardubice0500:02:13-
13M931103Hemer JaromírTrusnov0500:02:32-
-M9-36Čejka RadekPardubice05DNF-
Žáci benjamínci 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3112Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:42-
2M3246Kašpar JosefAtletika Rtyně9900:01:46-
3M3644Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:54-
4M3816Vilímek VáclavAC Choceň9800:02:01-
5M3109Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:02:05-
6M31152Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:02:11-
7M31213Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:02:15-
8M3136Dojčan JanUW Rugby Pardubice9900:02:17-
Žákyně benjamínci 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3314Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:49-
2Ž3480Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:50-
3Ž3596Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:52-
4Ž373Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:56-
5Ž3975Svobodová EditaPardubice9800:02:04-
6Ž31494Šedová KristýnaAC Choceň9800:02:22-
7Ž31595Kroupová monikaAC Choceň9800:02:23-
8Ž31645Awramová PavlaUW Rugby Pardubice9900:02:30-
9Ž3171Dojčanová KateřinaUW Rugby Pardubice9900:02:32-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM210Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:03:49-
2ŽM319Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:52-
3ŽM483Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:59-
4ŽM562Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:14-
5ŽM648Čerenková DenisaAtletika Rtyně9600:04:20-
6ŽM772Pešková AdélaAC Choceň9600:04:23-
7ŽM892Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:24-
8ŽM1018Poláková AnnaAC Choceň9700:04:50-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM155Le Viet MilanAtletika Polička9600:03:36-
2MM92Adamec MatoušAC Choceň9700:04:29-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS956Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:59-
2ŽS1040Civišová AnnaAC Choceň9500:13:36-
3ŽS1121Krátká HanaLanškroun9500:14:21-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS177Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:09:28-
2MS286Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:00-
3MS354Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:05-
4MS438Lakota AntonínAC Choceň9500:10:09-
5MS587Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:10:14-
6MS671Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:56-
7MS763Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:11:00-
8MS864Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:13-
9MS1230Frydrych JakubAC Choceň9500:14:56-
Dorostenky (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD482Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:39-
2ZD570Valenová AdélaAtletika Polička9300:16:18-
Dorostenci (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD169Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:11:51-
2MD227Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:12:34-
3MD3127Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:13:29-
Lidový běh (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB431Hemer JindřichTrusnov7500:23:15-
2LB639Pokorný MilanSK Vraclav6400:25:33-
3LB974Střílek JiříSK Vraclav7400:29:18-
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5118Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:53120,16
2ŽJ7119Kůtová EliškaAC Choceň9000:27:1594,81
3ŽJ8142Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:28:3385,02
Junioři 19 let a mladší (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ190Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:06110,47
2MJ297Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:07100,39
3MJ3104Večeře TomášAtletika Polička9000:21:1589,14
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:00101,54
2MA2101Švarc PřemyslNový věk TT Trusnov8500:33:2099,53
3MA311Čivrný JiříAC Semily8000:33:2698,93
4MA4106Berka MartinHvězda SKP Pardubice8700:34:2792,82
5MA5129Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:34:4191,41
6MA6141Sejkora KarelAtletika Polička8800:35:0189,41
7MA9113Řemínek MatějAC Choceň8600:35:4385,20
8MA1024Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:0083,49
9MA1381Bogdał PawełMiedzygorze7600:36:3280,29
10MA15135Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:36:4379,18
11MA16147Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:36:4578,98
12MA17124Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:36:5278,28
13MA1959Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:37:0377,18
14MA23131Pusz PawelBystryca Klodzka8100:37:5272,27
15MA24125Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:38:3368,16
16MA2657Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:38:4467,06
17MA2958Maier LukášKRB Chrudim7800:39:2263,25
18MA31115Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:3062,45
19MA32107Rezek LukášNový věk TT Trusnov8600:39:4261,24
20MA34116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:3056,43
21MA3735Mocek TomášHvězda Pardubice7900:41:5547,91
22MA4385Marhold LubošChoceň7700:42:4942,50
23MA4476Marhold PetrChoceň7800:43:2139,29
24MA46149Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:43:3737,69
25MA5034Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:45:4424,96
26MA5673Čejka PavelUW Rugby Pardubice7100:48:407,32
27MA6189Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:49:530,00
28MA65144Čejka MartinPardubice7400:54:010,00
-MA-8Jirásek RadekPardubice76DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8134Holický MilanPardubice6500:35:28103,05
2MB11132Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:1298,98
3MB12121Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:36:2397,96
4MB1826Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:5894,72
5MB2023Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:1393,34
6MB2167Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:37:3990,93
7MB22126Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:37:4790,19
8MB25148Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:4085,28
9MB3560Pavel JanAtletika Rtyně6700:40:3574,64
10MB3993Krátký LubošLanškroun6200:42:1265,66
11MB42143Voleský JiříDžbánov6900:42:4862,33
12MB45123Kovařík PetrLanškroun6900:43:2658,82
13MB4778Marhold StanislavChoceň6600:43:5755,95
14MB5588Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:5434,01
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC728Siegel JosefAC Choceň5800:35:05109,59
2MC14108Filip LubošAC Choceň5900:36:40101,00
3MC27103Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:4889,42
4MC2815Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:5488,87
5MC30105Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:2785,89
6MC3379Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:2380,82
7MC41109Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:2469,88
8MC4998Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:45:1954,05
-MC-43Sedlák JiříPřelouč58DNF-
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD48112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:58111,03
2MD524Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:4199,36
3MD57111Bielčik JindřichLichkov4000:48:5789,61
4MD58110Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:0688,97
5MD6425Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:0067,91
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME60133Fiala JaroslavNový Věk TT Trusnov3800:49:28100,00
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38145Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:05106,02
2ZA40139Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:18105,02
3ZA51114Hemerová JitkaVenango Praha7700:45:4788,96
4ZA54117Stříhavková PetraAC Choceň7900:47:3180,97
5ZA6391Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:53:1654,47
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB36137Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:40:54127,12
2ZB59128Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:2591,12
3ZB6247Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:51:3881,75
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC53140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:55135,33
2ZC66122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:11100,00
3ZC67146Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:00103,45
4ZC68120Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:08:0261,22
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž9139Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:56-
2Ž9224Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:57-
1M9342Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:58-
3Ž9323Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:00:58-
4Ž9574Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:59-
2M9578Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:59-
3M9720Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:01-
5Ž9825Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:06-
4M985Pavel TomášAtletika Rtyně0000:01:06-
6Ž91043Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:07-
7Ž91179Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:08-
8Ž91285Nováková MarkétaDolní Libchavy0000:01:09-
9Ž91358Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:10-
10Ž91467Kotingová EliškaNový Věk TT Trusnov0000:01:11-
5M91437Čejka JakubPardubice0000:01:11-
11Ž9168Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:12-
12Ž91711Awramová KatkaUW Rugby Pardubice0100:01:13-
6M91826Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:15-
13Ž91928Kašparová KamilaAtletika Rtyně0200:01:18-
14Ž92015Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:19-
15Ž92176Svobodová EliškaPardubice0300:01:20-
7M92291Šeda RomanAC Choceň0200:01:23-
8M92331Martinec OndřejNový věk TT Trusnov0300:01:24-
16Ž92435Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:01:27-
9M92598Hemer JosefTrusnov0200:01:28-
10M9267Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:29-
17Ž92747Rudová DenisaTrusnov0200:01:33-
11M92859Borek ViktorHorní Čermná0400:01:49-
18Ž929101Nováková MarkétaMěstec0400:01:53-
12M9304Jirásek TomášPardubice0500:02:13-
13M931103Hemer JaromírTrusnov0500:02:32-
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3112Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:42-
2M3246Kašpar JosefAtletika Rtyně9900:01:46-
1Ž3314Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:49-
2Ž3480Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:50-
3Ž3596Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:52-
3M3644Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:54-
4Ž373Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:56-
4M3816Vilímek VáclavAC Choceň9800:02:01-
5Ž3975Svobodová EditaPardubice9800:02:04-
5M3109Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:02:05-
6M31152Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:02:11-
7M31213Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:02:15-
8M3136Dojčan JanUW Rugby Pardubice9900:02:17-
6Ž31494Šedová KristýnaAC Choceň9800:02:22-
7Ž31595Kroupová monikaAC Choceň9800:02:23-
8Ž31645Awramová PavlaUW Rugby Pardubice9900:02:30-
9Ž3171Dojčanová KateřinaUW Rugby Pardubice9900:02:32-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM155Le Viet MilanAtletika Polička9600:03:36-
1ŽM210Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:03:49-
2ŽM319Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:52-
3ŽM483Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:59-
4ŽM562Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:14-
5ŽM648Čerenková DenisaAtletika Rtyně9600:04:20-
6ŽM772Pešková AdélaAC Choceň9600:04:23-
7ŽM892Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:24-
2MM92Adamec MatoušAC Choceň9700:04:29-
8ŽM1018Poláková AnnaAC Choceň9700:04:50-
Trať 2,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS177Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:09:28-
2MS286Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:00-
3MS354Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:05-
4MS438Lakota AntonínAC Choceň9500:10:09-
5MS587Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:10:14-
6MS671Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:56-
7MS763Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:11:00-
8MS864Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:13-
1ŽS956Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:11:59-
2ŽS1040Civišová AnnaAC Choceň9500:13:36-
3ŽS1121Krátká HanaLanškroun9500:14:21-
9MS1230Frydrych JakubAC Choceň9500:14:56-
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD169Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:11:51-
2MD227Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:12:34-
3MD3127Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:13:29-
1ZD482Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:39-
2ZD570Valenová AdélaAtletika Polička9300:16:18-
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ190Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:19:06110,47
2MJ297Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:07100,39
3MJ3104Večeře TomášAtletika Polička9000:21:1589,14
1LB431Hemer JindřichTrusnov7500:23:15-
1ŽJ5118Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:53120,16
2LB639Pokorný MilanSK Vraclav6400:25:33-
2ŽJ7119Kůtová EliškaAC Choceň9000:27:1594,81
3ŽJ8142Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:28:3385,02
3LB974Střílek JiříSK Vraclav7400:29:18-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:00101,54
2MA2101Švarc PřemyslNový věk TT Trusnov8500:33:2099,53
3MA311Čivrný JiříAC Semily8000:33:2698,93
4MA4106Berka MartinHvězda SKP Pardubice8700:34:2792,82
5MA5129Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:34:4191,41
6MA6141Sejkora KarelAtletika Polička8800:35:0189,41
1MC728Siegel JosefAC Choceň5800:35:05109,59
1MB8134Holický MilanPardubice6500:35:28103,05
7MA9113Řemínek MatějAC Choceň8600:35:4385,20
8MA1024Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:0083,49
2MB11132Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:1298,98
3MB12121Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:36:2397,96
9MA1381Bogdał PawełMiedzygorze7600:36:3280,29
2MC14108Filip LubošAC Choceň5900:36:40101,00
10MA15135Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:36:4379,18
11MA16147Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:36:4578,98
12MA17124Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:36:5278,28
4MB1826Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:5894,72
13MA1959Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:37:0377,18
5MB2023Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:1393,34
6MB2167Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:37:3990,93
7MB22126Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:37:4790,19
14MA23131Pusz PawelBystryca Klodzka8100:37:5272,27
15MA24125Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:38:3368,16
8MB25148Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:4085,28
16MA2657Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:38:4467,06
3MC27103Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:4889,42
4MC2815Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:5488,87
17MA2958Maier LukášKRB Chrudim7800:39:2263,25
5MC30105Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:2785,89
18MA31115Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:3062,45
19MA32107Rezek LukášNový věk TT Trusnov8600:39:4261,24
6MC3379Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:2380,82
20MA34116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:3056,43
9MB3560Pavel JanAtletika Rtyně6700:40:3574,64
1ZB36137Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:40:54127,12
21MA3735Mocek TomášHvězda Pardubice7900:41:5547,91
1ZA38145Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:05106,02
10MB3993Krátký LubošLanškroun6200:42:1265,66
2ZA40139Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:18105,02
7MC41109Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:2469,88
11MB42143Voleský JiříDžbánov6900:42:4862,33
22MA4385Marhold LubošChoceň7700:42:4942,50
23MA4476Marhold PetrChoceň7800:43:2139,29
12MB45123Kovařík PetrLanškroun6900:43:2658,82
24MA46149Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:43:3737,69
13MB4778Marhold StanislavChoceň6600:43:5755,95
1MD48112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:58111,03
8MC4998Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:45:1954,05
25MA5034Dojčan IvošUW Rugby Pardubice7300:45:4424,96
3ZA51114Hemerová JitkaVenango Praha7700:45:4788,96
2MD524Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:4199,36
1ZC53140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:55135,33
4ZA54117Stříhavková PetraAC Choceň7900:47:3180,97
14MB5588Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:47:5434,01
26MA5673Čejka PavelUW Rugby Pardubice7100:48:407,32
3MD57111Bielčik JindřichLichkov4000:48:5789,61
4MD58110Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:0688,97
2ZB59128Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:2591,12
1ME60133Fiala JaroslavNový Věk TT Trusnov3800:49:28100,00
27MA6189Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:49:530,00
3ZB6247Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:51:3881,75
5ZA6391Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:53:1654,47
5MD6425Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:0067,91
28MA65144Čejka MartinPardubice7400:54:010,00
2ZC66122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:11100,00
3ZC67146Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:00103,45
4ZC68120Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:08:0261,22

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Běh Okolo Trusnova jsem běžel poprvé. Trať je zvolená skvěle, mile mě překvapil skoro nulový provoz. Na trati jsem potkal pouze jedno auto, které zůstalo stát vzorně u krajnice. Počasí jste měli objednané výborně a samozřejmě musím pochválit zázemí i organizátory závodu. Také mě potěšily fotky, které byly po pár hodinkách na webu. Ještě dodávám, že s doprovodným vozidlem v podobě pohřebního vozu jsem se ještě nikdy nesetkal - jednička s hvezdičkou za originální nápad. Díky za hezkou sobotu. Lukáš Maier - KRB Chrudim
Lmaier
Perfektní závod, kvalitně objednané počasí, perfektní organizace. S pohřebním vozem jsem se již setkal na Běchovicích, zatím jsem však jeho služeb nevyužil. Co není může být.
avramov

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód