Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

22.3.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 22.3.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk Trusnov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin, max. 15 min. před startem kategorie

Startovné

dospělí 30 Kč
děti a dorost 10 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Silniční běh s menším převýšením.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Fiala
Trusnov 21
534 01 Holice v Čechách
tel. 723 532 673

E-mailová adresa

milandudek@atlas.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21103Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:00:57-
2Ž22140Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:58-
3Ž23111Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:59-
4Ž25124Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:02-
5Ž26113Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:03-
6Ž210137Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:08-
7Ž215136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:16-
8Ž216119Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:19-
9Ž217108Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:20-
10Ž219139Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:27-
11Ž22074Kotingová EliškaNový Věk TT Trusnov0000:01:28-
12Ž222150Kotingová PetraNový Věk TT Trusnov0200:01:33-
13Ž224102Rudová DenisaTrusnov0200:01:49-
14Ž228144Nováková MarkétaMěstec0400:02:25-
Žáci nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23123Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:59-
2M26129Webr MatějMUF TEAM Praha9900:01:03-
3M28120Kavín MichaelSebranice0100:01:05-
4M29107Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:06-
5M210125Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:08-
6M212149Muler FilipMnětice0000:01:13-
7M213128Čejka JakubPardubice0000:01:14-
8M214127Čejka JanPardubice0100:01:15-
9M218142Hemer JosefTrusnov0200:01:22-
10M221148Muler AntonínMnětice0200:01:32-
11M223110Vondra JanČeská Třebová0200:01:35-
12M225135Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:52-
13M226146Marhold StanislavChoceň0400:02:03-
14M227141Hemr JaromírTrusnov0500:02:18-
15M229147Muler JiříMnětice0500:02:43-
16M230145Dvořák MatějMěstec0500:02:54-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33122Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:52-
2M35109Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:00-
3M36131Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:02:08-
4M3781Vaňásek RomanJaroslav9800:02:30-
5M38101Šaloun JanAC Choceň9800:02:36-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31112Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:48-
1Ž31143Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:48-
3Ž34132Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:57-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM3106Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:04-
2ŽM4114Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:20-
3ŽM5121Civišová AnnaAC Choceň9500:04:43-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM173Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:54-
2MM2117Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:02-
-MM-134Halbrštát TomášAC Choceň96DNF-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5133Tesařová HedvikaAC Choceň9400:11:38-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1126Mašín LukášAC Pardubice9300:09:19-
2MS2116Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:09-
3MS3118Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:22-
4MS4130Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:11:37-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD189Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:11:08-
2MD259Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:11:11-
3MD346Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:21-
4MD462Volar JanNový věk TT9200:12:38-
-MD-105Mohelník PetrAtletika Polička92DNF-
Dorostenky 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD5115Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:14:36-
2ŽD648Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:15:28-
-ŽD-104Vlčková ZuzanaAtletika Polička91DNF-
Junioři 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ19Večeře TomášAtletika Polička9000:20:42122,89
2MJ744Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:26:0377,11
Muži A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1130Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:32:25102,84
2MA27Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:33:0398,99
3MA330Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:1198,18
4MA569Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:3196,15
5MA64Řemínek MatějAC Choceň8600:33:5094,22
6MA1694Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:35:5281,86
7MA1795Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:36:2278,81
8MA1855Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:3277,80
9MA1926Chlubna JanNové Město na Moravě8400:36:5375,67
10MA2011Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:37:0574,46
11MA2149Strnad VladimírATC Letohrad7700:37:1473,54
12MA2599Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:0068,88
13MA2710Šutera JosefAtletika Polička7900:38:2965,94
14MA3758Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:40:0356,41
15MA4375Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:1149,52
16MA4964Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:2242,32
17MA523Audrain SimonPoděbrady8300:43:2336,14
18MA5490Janů MarekGymnázium Holice7600:43:4533,91
19MA5542Jiroušek PavelÚstí nad Orlicí8400:43:4933,50
20MA58139Matouš PetrTýniště nad Orlicí8800:44:1730,66
21MA65136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:5626,71
22MA69116Marhold PetrChoceň7800:45:5021,24
23MA70137Marhold LubošChoceň7700:46:4315,86
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB496Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:33:2796,55
2MB793Chmelík JosefSK Polička7300:34:2091,18
3MB8108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:31102,35
4MB1183Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:0087,13
5MB1367Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:35:1298,44
6MB1476Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:1885,30
7MB1523Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:4994,91
8MB2298Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:37:1986,32
9MB235Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:3971,01
10MB2677Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:38:1067,87
11MB28101Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:38:3265,64
12MB291Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:38:5163,71
13MB31150Krutílek MarekTT Pardubice6500:39:1175,63
14MB3433Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:39:4558,24
15MB3918Sedlák PavelTT sport Stupno Slatiňany7100:40:2254,49
16MB4087Bielčik PetrLichkov7100:40:3153,57
17MB4135Kovařík PetrLanškroun6900:40:3952,76
18MB42135Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:5565,71
19MB48131Tomšů PetrMlýn Janderov6400:42:1458,17
20MB74103Smola JanKRB Chrudim6700:47:1629,35
21MB83107Pokorný MilanSK Vraclav6400:50:1312,45
22MB9374Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:56:280,00
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC957Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:32108,27
2MC1084Siegel JosefAC Choceň5800:34:41107,43
3MC1260Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:0499,20
4MC2486Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:5383,08
5MC2991Flídr JanMK Kladno5700:38:5184,30
6MC3231Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:2181,52
7MC3688Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:40:0070,96
8MC45148Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:4268,48
9MC5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:5054,73
10MC6425Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:44:5043,28
11MC68123Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:45:2340,13
12MC77145Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:47:5134,33
13MC8254Miřejovský TomášSABZO Praha6100:50:0313,41
14MC90128Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:54:140,00
15MC91147Páriš AttilaKRB Chrudim6000:54:220,00
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD35119Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:4978,93
2MD4471Švec MiroslavSokol Potštejn5200:41:2869,77
3MD476Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:0965,98
4MD5624Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:57102,15
5MD5992Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:21100,35
6MD7245Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:0787,90
7MD7981Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:48:3730,07
8MD8434Linhart MilošAC Náchod4400:51:0869,81
9MD94113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:500,00
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6615Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:5997,50
2ME6770Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:45:14114,95
3ME75111Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:2886,32
4ME7643Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:30105,68
5ME8153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:2677,47
6ME86140Vorel MilanSlatiňany4000:51:5266,51
7ME8928Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:5679,36
8ME9756Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:4235,75
9ME10017Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:21:000,00
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF10127Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:21:010,00
Juniorky 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ212Vévodová MartinaAK Perná9000:22:47113,04
2ŽJ563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:2899,22
3ŽJ621Karlová VeronikaNový Věk TT9000:25:5287,74
4ŽJ847Kůtová EliškaAC Choceň9000:27:0178,30
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3320Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:38104,79
2ZA3813Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:05102,57
3ZA4697Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:0692,64
4ZA5014Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:42:3190,59
5ZA6037Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:3180,74
6ZA628Schauerová LenkaAtletika Polička8800:44:4379,75
7ZA6336Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:44:4479,67
8ZA7182Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:46:5269,16
9ZA73129Nováková LucieISLA Pardubice7500:47:1067,68
10ZA78102Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:2161,86
11ZA88100Dobiášová PetraVlašim8100:53:4535,26
12ZA9552Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:58:1413,18
13ZA9919Sedláková LenkaSlatiňany8601:04:190,00
-ZA-2Stránská JanaPoděbrady78DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB53126Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:43:29109,59
2ZB57144Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:16106,15
3ZB8038Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1684,26
4ZB8585Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:51:4173,68
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6139Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:44:39130,14
2ŽC8779Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:26113,93
3ŽC9278Nechvílová MiroslavaChoceň6000:54:2892,79
4ŽC9680Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:3677,07
5ŽC9816Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:01:2686,07
Běh pro zdraví (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB3124Hemer JindřichTrusnov7500:23:54-
2LB4132Sedláčková MiroslavaJiskra Ústí nad Orlicí7700:24:08-
3LB972Muler JosefMnětice7500:27:21-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21103Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:00:57-
2Ž22140Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:58-
3Ž23111Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:59-
1M23123Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:59-
4Ž25124Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:02-
2M26129Webr MatějMUF TEAM Praha9900:01:03-
5Ž26113Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:03-
3M28120Kavín MichaelSebranice0100:01:05-
4M29107Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:06-
5M210125Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:08-
6Ž210137Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:08-
6M212149Muler FilipMnětice0000:01:13-
7M213128Čejka JakubPardubice0000:01:14-
8M214127Čejka JanPardubice0100:01:15-
7Ž215136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:16-
8Ž216119Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:19-
9Ž217108Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:20-
9M218142Hemer JosefTrusnov0200:01:22-
10Ž219139Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:27-
11Ž22074Kotingová EliškaNový Věk TT Trusnov0000:01:28-
10M221148Muler AntonínMnětice0200:01:32-
12Ž222150Kotingová PetraNový Věk TT Trusnov0200:01:33-
11M223110Vondra JanČeská Třebová0200:01:35-
13Ž224102Rudová DenisaTrusnov0200:01:49-
12M225135Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:52-
13M226146Marhold StanislavChoceň0400:02:03-
14M227141Hemr JaromírTrusnov0500:02:18-
14Ž228144Nováková MarkétaMěstec0400:02:25-
15M229147Muler JiříMnětice0500:02:43-
16M230145Dvořák MatějMěstec0500:02:54-
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31112Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:48-
1Ž31143Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:48-
1M33122Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:52-
3Ž34132Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:57-
2M35109Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:00-
3M36131Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:02:08-
4M3781Vaňásek RomanJaroslav9800:02:30-
5M38101Šaloun JanAC Choceň9800:02:36-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM173Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:54-
2MM2117Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:02-
1ŽM3106Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:04-
2ŽM4114Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:20-
3ŽM5121Civišová AnnaAC Choceň9500:04:43-
Trať 2,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1126Mašín LukášAC Pardubice9300:09:19-
2MS2116Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:09-
3MS3118Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:22-
4MS4130Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:11:37-
1ŽS5133Tesařová HedvikaAC Choceň9400:11:38-
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD189Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:11:08-
2MD259Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:11:11-
3MD346Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:21-
4MD462Volar JanNový věk TT9200:12:38-
1ŽD5115Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:14:36-
2ŽD648Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:15:28-
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ19Večeře TomášAtletika Polička9000:20:42122,89
1ŽJ212Vévodová MartinaAK Perná9000:22:47113,04
1LB3124Hemer JindřichTrusnov7500:23:54-
2LB4132Sedláčková MiroslavaJiskra Ústí nad Orlicí7700:24:08-
2ŽJ563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:2899,22
3ŽJ621Karlová VeronikaNový Věk TT9000:25:5287,74
2MJ744Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:26:0377,11
4ŽJ847Kůtová EliškaAC Choceň9000:27:0178,30
3LB972Muler JosefMnětice7500:27:21-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1130Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:32:25102,84
2MA27Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:33:0398,99
3MA330Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:1198,18
1MB496Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:33:2796,55
4MA569Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:3196,15
5MA64Řemínek MatějAC Choceň8600:33:5094,22
2MB793Chmelík JosefSK Polička7300:34:2091,18
3MB8108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:31102,35
1MC957Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:32108,27
2MC1084Siegel JosefAC Choceň5800:34:41107,43
4MB1183Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:0087,13
3MC1260Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:0499,20
5MB1367Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:35:1298,44
6MB1476Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:1885,30
7MB1523Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:4994,91
6MA1694Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:35:5281,86
7MA1795Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:36:2278,81
8MA1855Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:3277,80
9MA1926Chlubna JanNové Město na Moravě8400:36:5375,67
10MA2011Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:37:0574,46
11MA2149Strnad VladimírATC Letohrad7700:37:1473,54
8MB2298Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:37:1986,32
9MB235Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:3971,01
4MC2486Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:5383,08
12MA2599Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:0068,88
10MB2677Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:38:1067,87
13MA2710Šutera JosefAtletika Polička7900:38:2965,94
11MB28101Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:38:3265,64
12MB291Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:38:5163,71
5MC2991Flídr JanMK Kladno5700:38:5184,30
13MB31150Krutílek MarekTT Pardubice6500:39:1175,63
6MC3231Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:2181,52
1ZA3320Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:38104,79
14MB3433Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:39:4558,24
1MD35119Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:4978,93
7MC3688Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:40:0070,96
14MA3758Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:40:0356,41
2ZA3813Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:05102,57
15MB3918Sedlák PavelTT sport Stupno Slatiňany7100:40:2254,49
16MB4087Bielčik PetrLichkov7100:40:3153,57
17MB4135Kovařík PetrLanškroun6900:40:3952,76
18MB42135Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:5565,71
15MA4375Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:1149,52
2MD4471Švec MiroslavSokol Potštejn5200:41:2869,77
8MC45148Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:4268,48
3ZA4697Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:0692,64
3MD476Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:0965,98
19MB48131Tomšů PetrMlýn Janderov6400:42:1458,17
16MA4964Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:2242,32
4ZA5014Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:42:3190,59
9MC5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:5054,73
17MA523Audrain SimonPoděbrady8300:43:2336,14
1ZB53126Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:43:29109,59
18MA5490Janů MarekGymnázium Holice7600:43:4533,91
19MA5542Jiroušek PavelÚstí nad Orlicí8400:43:4933,50
4MD5624Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:57102,15
2ZB57144Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:16106,15
20MA58139Matouš PetrTýniště nad Orlicí8800:44:1730,66
5MD5992Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:21100,35
5ZA6037Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:3180,74
1ŽC6139Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:44:39130,14
6ZA628Schauerová LenkaAtletika Polička8800:44:4379,75
7ZA6336Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:44:4479,67
10MC6425Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:44:5043,28
21MA65136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:5626,71
1ME6615Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:5997,50
2ME6770Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:45:14114,95
11MC68123Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:45:2340,13
22MA69116Marhold PetrChoceň7800:45:5021,24
23MA70137Marhold LubošChoceň7700:46:4315,86
8ZA7182Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:46:5269,16
6MD7245Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:0787,90
9ZA73129Nováková LucieISLA Pardubice7500:47:1067,68
20MB74103Smola JanKRB Chrudim6700:47:1629,35
3ME75111Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:2886,32
4ME7643Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:30105,68
12MC77145Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:47:5134,33
10ZA78102Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:2161,86
7MD7981Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:48:3730,07
3ZB8038Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1684,26
5ME8153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:2677,47
13MC8254Miřejovský TomášSABZO Praha6100:50:0313,41
21MB83107Pokorný MilanSK Vraclav6400:50:1312,45
8MD8434Linhart MilošAC Náchod4400:51:0869,81
4ZB8585Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:51:4173,68
6ME86140Vorel MilanSlatiňany4000:51:5266,51
2ŽC8779Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:26113,93
11ZA88100Dobiášová PetraVlašim8100:53:4535,26
7ME8928Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:5679,36
14MC90128Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:54:140,00
15MC91147Páriš AttilaKRB Chrudim6000:54:220,00
3ŽC9278Nechvílová MiroslavaChoceň6000:54:2892,79
22MB9374Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:56:280,00
9MD94113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:500,00
12ZA9552Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:58:1413,18
4ŽC9680Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:3677,07
8ME9756Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:4235,75
5ŽC9816Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:01:2686,07
13ZA9919Sedláková LenkaSlatiňany8601:04:190,00
9ME10017Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:21:000,00
1MF10127Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:21:010,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 30%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód