Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

27.3.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 27.3.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

areál baseballu za zimním stadionem v Chocni
10:00 - 11:45 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin

Startovné

žactvo 10 Kč
ostatní 20 Kč

Popis tratě

Délka: 7,8 km a méně
polní a lesní cesty, značné převýšení

Ceny pro vítěze

dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Choceň
Jaromír Kopecký
Mikoláše Alše 1583
565 01 Choceň
mobil 737 154 895

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

ac.chocen@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předákyně r. 2001 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2175Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:53-
2Ž2276Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:54-
3Ž2977Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:03-
4Ž21078Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:04-
5Ž21179Suchá SimonaZŠ Štefcova HK0300:02:05-
6Ž21280Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:06-
7Ž21481Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:12-
8Ž21582Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:13-
9Ž21683Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:14-
10Ž21784Milá EliškaSK Týniště nad Orlicí0100:02:15-
11Ž22385Čápová DanielaVysoké Mýto0200:02:22-
12Ž22786Dostálová TerezaVysoké Mýto0100:02:25-
13Ž22987Moravcová AndreaAC Choceň0200:02:28-
14Ž23388Hrdinová TerezaChoceň0100:02:33-
15Ž23489Králová ZuzanaTJ Svitavy0200:02:37-
16Ž23590Voženílková NikolaZŠ Štefcova HK0100:02:38-
17Ž23991Veselá MarikaAC Choceň0200:02:44-
18Ž24092Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:48-
19Ž24393Hlaváčová DorotaTJ Svitavy0300:02:51-
20Ž24494Chlupová LucieTJ Svitavy0400:02:52-
21Ž24695Mihulková JolanaAC Choceň0400:02:55-
22Ž24796Metelková MichaelaZŠ Štefcova HK0500:02:59-
23Ž24897Rudová DenisaTrusnov0200:03:04-
24Ž25798Šmerdová NellaAC Choceň0800:04:53-
Předžáci r. 2001 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2299Boháč BonifácAC Choceň0100:01:54-
2M24100Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:55-
3M25101Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:56-
4M26102Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:59-
5M27103Boháč ServácAC Choceň0200:02:00-
6M28104Navrátil JonášTJ Svitavy0100:02:01-
7M213105Svojanovský JanTJ - Svitavy0100:02:09-
8M217106Komínek VítTJ - Svitavy0200:02:15-
9M219107Němec JanAtletika Jaroměř0200:02:16-
10M220108Janeček JosefSK Týniště nad Orlicí0100:02:17-
11M221109Čáp JonášVysoké Mýto0100:02:18-
12M222110Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:19-
13M223111Skokan MartinSK Týniště nad Orlicí0200:02:22-
14M225112Mára DavidTJ - Svitavy0100:02:23-
15M226113Chytil AlešAC Choceň0200:02:24-
16M228114Verner MartinZŠ Štefcova HK0300:02:27-
17M229115Kavřík VojtěchTýniště nad Orlicí0300:02:28-
18M231116Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:30-
19M232117Podivínský MatějZŠ Štefcova HK0200:02:32-
20M235118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:38-
21M237119Bureš MartinTJ - Svitavy0300:02:39-
22M238120Hladík MichalSK Týniště nad Orlicí0200:02:42-
23M240121Hemer JaromírTrusnov0500:02:48-
24M242122Milý JaroslavSK Týniště nad Orlicí0400:02:49-
25M244123Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:52-
26M249124Kasl JosefSK Týniště nad Orlicí0100:03:07-
27M250125Kubíček AdamLitomyšl0500:03:08-
28M251126Hemer JosefTrusnov0200:03:19-
29M252127Zeman DavidTJ - Svitavy0500:03:48-
30M253128Divíšek RadimAtletika Žamberk0700:03:52-
31M254129Kábrt MartinAtletika Rtyně0600:03:58-
32M255130Šmerda SamuelAC Choceň0600:04:08-
33M256131Kubíček DavidLitomyšl0700:04:36-
Žákyně nejmladší r. 99-00 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32132Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:02:57-
2Ž36133Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:00-
3Ž39134Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:04-
4Ž311135Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:06-
5Ž313136Šedová AndreaAC Choceň9900:03:09-
6Ž314137Mihulková ViktorieAC Choceň9900:03:10-
7Ž315138Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:11-
8Ž316139Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:12-
9Ž321140Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:15-
10Ž328141Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:27-
11Ž329142Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:03:31-
12Ž331143Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:35-
13Ž332144Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:03:42-
14Ž335145Karalová LenkaTJ - Svitavy0000:03:45-
Žáci nejmladší r. 99-00 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31146Halíř PavelZŠ Štefcova HK0000:02:54-
2M32147Kučera MartinTJ - Svitavy9900:02:57-
3M34148Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:02:58-
4M35149Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:02:59-
5M36150Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:00-
6M38151Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:03-
7M310152Gregar DominikAC Choceň9900:03:05-
8M311153Požár AdamAC Choceň0000:03:06-
9M316154Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:12-
10M318155Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:13-
11M319156Divíšek JanAtletika Žamberk0000:03:14-
12M320157Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:15-
13M321158Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:15-
14M323159Bartoš MilanSK Týniště nad Orlicí0000:03:16-
15M324160Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:17-
16M325161Knypl RomanAC Choceň9900:03:19-
17M326162Čáp JanVysoké Mýto9900:03:20-
18M327163Knypl LiborAC Choceň9900:03:22-
19M330164Kvašinský MartinZŠ Štefcova HK0000:03:33-
20M332165Skokan VítekSK Týniště nad Orlicí0000:03:42-
21M334166Petrovický MartinZŠ Štefcova HK0000:03:43-
Žákyně mladší r. 97-98 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1167Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:38-
2ŽM2168Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:44-
3ŽM3169Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:46-
4ŽM4170Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:10-
5ŽM5171Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:19-
6ŽM6172Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:05:27-
7ŽM7173Márová JanaTJ - Svitavy9700:05:39-
8ŽM8174Kavříková AdélaSK Týniště nad Orlicí9700:05:45-
9ŽM9175Martincová TerezaAtletika Žamberk9800:06:04-
10ŽM10176Školníková LucieSK Týniště nad Orlicí9700:06:27-
Žáci mladší r. 97-98 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1177Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:50-
2MM2178Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:57-
3MM4179Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:18-
4MM6180Adamec MatoušAC Choceň9700:06:24-
5MM8181Vilímek VáclavAC Choceň9800:07:01-
6MM10182Král JanTJ - Svitavy9800:07:19-
Žákyně starší r. 95-96 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS3183Průšová RadkaTJ Svitavy9600:06:06-
2ŽS5184Boudová ŽanetaSokol Hradec Králové9600:06:20-
3ŽS7185Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:40-
4ŽS9186Krátká HanaLanškroun9500:07:09-
Žáci starší r. 95-96 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1187Zemkl AdamAC Vysoké Mýto9500:06:24-
2MS2188Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:34-
3MS3189Pavel JanLoko Trutnov9500:06:37-
4MS4190Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:06:38-
5MS5191Lakota AntonínAC Choceň9500:06:52-
6MS6192Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:07:01-
7MS7193Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:08:17-
8MS8194Vařeka JanŽamberk9600:08:27-
Dorostenci r. 93-94 (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1195Kalvoda VítAtletika Polička9300:13:28-
2MD2196Paukovič MatoušAC Pardubice9400:13:32-
3MD3197Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:13:42-
4MD5198Košňar FrantišekAtletika Polička9300:13:56-
5MD6199Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:14:10-
6MD7200Divíšek JanNový Věk TT9300:14:23-
7MD8201Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:14:50-
8MD9202Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:14:56-
Junioři r. 91-92 (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Vařeka MartinAC Pardubice9100:27:45101,43
2MJ1419Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:27:5999,76
3MJ1520Procházka TomášAC Pardubice9100:28:0798,81
4MJ1921Nikl LukášAC Choceň9100:28:5393,32
5MJ2722Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:30:0185,21
6MJ3223Siegel JakubAC Choceň9200:30:4180,44
7MJ4724Živný MarekOrel Orlice9100:35:1447,88
Muži A r. 90-71 (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:35101,81
2MA249Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:25:5499,35
3MA350Řemínek MatějAC Choceň8600:25:5898,84
4MA451Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:26:0897,55
5MA552Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:26:2395,61
6MA653Míšek DavidTJ sokol Hradec Králové7800:26:5990,96
7MA854Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:27:1289,28
8MA1055Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:2987,09
9MA1156Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:27:3086,96
10MA1257Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:3885,93
11MA1658Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:1181,67
12MA1759Vítek MiroslavVencl Tým7200:28:4377,53
13MA1860Doleček JosefVencl Tým7900:28:4876,89
14MA2061Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:0474,82
15MA2162Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:1373,66
16MA2363Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:4469,66
17MA2464Šmerda JakubSeishinkan Brno7600:29:4569,53
18MA2665Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:29:5767,98
19MA2866Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:1266,04
20MA2967Kalný PetrAFK Chrudim8100:30:2164,88
21MA3068Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:30:2464,49
22MA3169Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:4062,43
23MA3670Boháč JaroslavSK Polička8500:32:2848,48
24MA4171Marhold PetrChoceň7800:33:1242,80
25MA4572Krsek PavkaLanškroun7200:35:0528,21
26MA4673Gregora ZdenekLanškroun7300:35:1127,44
27MA4974Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:35:5621,63
Muži B r. 70-61 (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB925Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:20112,93
2MB2226Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:29:2798,44
3MB3327Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:5388,63
4MB3428Krátký LubošLanškroun6200:31:0387,49
5MB3529Zelený LuděkAC Náchod6100:31:4982,24
6MB3730Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:3077,57
7MB4331Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:5667,76
8MB5232Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:37:1245,40
Muži C r. 60 a starší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:06118,59
2MC2534Filip LubošAC Choceň5900:29:5399,96
3MC3835Hájek FrantišekFGT Stolany4900:32:35107,70
4MC3936Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:3981,44
5MC4037Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:1077,98
6MC4238Červ MiloslavAtletika Polička5000:33:49100,43
7MC4439Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:34:3468,61
8MC4840Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:1691,87
9MC5041Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:5887,74
10MC5142Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:0958,01
11MC5343Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:37:3648,31
12MC5444Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:38:2442,95
13MC5545Bielčik JindřichLichkov4000:38:35100,99
14MC5646Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4271,61
15MC5747Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:5899,01
Ženy A r. 94-76 (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA102Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:15:01116,93
2ZA133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:12102,04
3ZA144Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:16:3297,96
4ZA155Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:16:5693,57
5ZA166Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:17:1689,50
6ZA187Češíková EliškaSK Slatiňany8800:18:0379,95
7ZA198Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:4870,81
8ZA229Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:20:0355,57
Ženy B r. 75 a starší (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB410Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:43115,26
2ZB1111Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:2392,82
3ZB1212Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:15:2791,92
4ZB1713Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:48128,39
5ZB2014Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:19:5831,09
6ZB2115Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:20:01100,00
7ZB2316Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:20:39100,91
8ZB2417Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:23:4770,70
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2175Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:53-
2Ž2276Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:54-
1M2299Boháč BonifácAC Choceň0100:01:54-
2M24100Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:55-
3M25101Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:56-
4M26102Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:59-
5M27103Boháč ServácAC Choceň0200:02:00-
6M28104Navrátil JonášTJ Svitavy0100:02:01-
3Ž2977Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:02:03-
4Ž21078Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:04-
5Ž21179Suchá SimonaZŠ Štefcova HK0300:02:05-
6Ž21280Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:02:06-
7M213105Svojanovský JanTJ - Svitavy0100:02:09-
7Ž21481Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:12-
8Ž21582Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:13-
9Ž21683Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:14-
8M217106Komínek VítTJ - Svitavy0200:02:15-
10Ž21784Milá EliškaSK Týniště nad Orlicí0100:02:15-
9M219107Němec JanAtletika Jaroměř0200:02:16-
10M220108Janeček JosefSK Týniště nad Orlicí0100:02:17-
11M221109Čáp JonášVysoké Mýto0100:02:18-
12M222110Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:19-
11Ž22385Čápová DanielaVysoké Mýto0200:02:22-
13M223111Skokan MartinSK Týniště nad Orlicí0200:02:22-
14M225112Mára DavidTJ - Svitavy0100:02:23-
15M226113Chytil AlešAC Choceň0200:02:24-
12Ž22786Dostálová TerezaVysoké Mýto0100:02:25-
16M228114Verner MartinZŠ Štefcova HK0300:02:27-
17M229115Kavřík VojtěchTýniště nad Orlicí0300:02:28-
13Ž22987Moravcová AndreaAC Choceň0200:02:28-
18M231116Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:30-
19M232117Podivínský MatějZŠ Štefcova HK0200:02:32-
14Ž23388Hrdinová TerezaChoceň0100:02:33-
15Ž23489Králová ZuzanaTJ Svitavy0200:02:37-
16Ž23590Voženílková NikolaZŠ Štefcova HK0100:02:38-
20M235118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:38-
21M237119Bureš MartinTJ - Svitavy0300:02:39-
22M238120Hladík MichalSK Týniště nad Orlicí0200:02:42-
17Ž23991Veselá MarikaAC Choceň0200:02:44-
23M240121Hemer JaromírTrusnov0500:02:48-
18Ž24092Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:48-
24M242122Milý JaroslavSK Týniště nad Orlicí0400:02:49-
19Ž24393Hlaváčová DorotaTJ Svitavy0300:02:51-
25M244123Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:52-
20Ž24494Chlupová LucieTJ Svitavy0400:02:52-
21Ž24695Mihulková JolanaAC Choceň0400:02:55-
22Ž24796Metelková MichaelaZŠ Štefcova HK0500:02:59-
23Ž24897Rudová DenisaTrusnov0200:03:04-
26M249124Kasl JosefSK Týniště nad Orlicí0100:03:07-
27M250125Kubíček AdamLitomyšl0500:03:08-
28M251126Hemer JosefTrusnov0200:03:19-
29M252127Zeman DavidTJ - Svitavy0500:03:48-
30M253128Divíšek RadimAtletika Žamberk0700:03:52-
31M254129Kábrt MartinAtletika Rtyně0600:03:58-
32M255130Šmerda SamuelAC Choceň0600:04:08-
33M256131Kubíček DavidLitomyšl0700:04:36-
24Ž25798Šmerdová NellaAC Choceň0800:04:53-
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31146Halíř PavelZŠ Štefcova HK0000:02:54-
1Ž32132Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:02:57-
2M32147Kučera MartinTJ - Svitavy9900:02:57-
3M34148Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:02:58-
4M35149Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:02:59-
5M36150Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:00-
2Ž36133Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:00-
6M38151Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:03-
3Ž39134Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:04-
7M310152Gregar DominikAC Choceň9900:03:05-
8M311153Požár AdamAC Choceň0000:03:06-
4Ž311135Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:06-
5Ž313136Šedová AndreaAC Choceň9900:03:09-
6Ž314137Mihulková ViktorieAC Choceň9900:03:10-
7Ž315138Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:11-
9M316154Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:12-
8Ž316139Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:12-
10M318155Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:13-
11M319156Divíšek JanAtletika Žamberk0000:03:14-
12M320157Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:15-
9Ž321140Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:15-
13M321158Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:15-
14M323159Bartoš MilanSK Týniště nad Orlicí0000:03:16-
15M324160Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:17-
16M325161Knypl RomanAC Choceň9900:03:19-
17M326162Čáp JanVysoké Mýto9900:03:20-
18M327163Knypl LiborAC Choceň9900:03:22-
10Ž328141Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:27-
11Ž329142Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:03:31-
19M330164Kvašinský MartinZŠ Štefcova HK0000:03:33-
12Ž331143Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:35-
20M332165Skokan VítekSK Týniště nad Orlicí0000:03:42-
13Ž332144Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:03:42-
21M334166Petrovický MartinZŠ Štefcova HK0000:03:43-
14Ž335145Karalová LenkaTJ - Svitavy0000:03:45-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1167Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:38-
2ŽM2168Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:44-
3ŽM3169Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:46-
4ŽM4170Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:10-
5ŽM5171Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:19-
6ŽM6172Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:05:27-
7ŽM7173Márová JanaTJ - Svitavy9700:05:39-
8ŽM8174Kavříková AdélaSK Týniště nad Orlicí9700:05:45-
9ŽM9175Martincová TerezaAtletika Žamberk9800:06:04-
10ŽM10176Školníková LucieSK Týniště nad Orlicí9700:06:27-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1177Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:50-
2MM2178Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:57-
1ŽS3183Průšová RadkaTJ Svitavy9600:06:06-
3MM4179Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:18-
2ŽS5184Boudová ŽanetaSokol Hradec Králové9600:06:20-
4MM6180Adamec MatoušAC Choceň9700:06:24-
3ŽS7185Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:40-
5MM8181Vilímek VáclavAC Choceň9800:07:01-
4ŽS9186Krátká HanaLanškroun9500:07:09-
6MM10182Král JanTJ - Svitavy9800:07:19-
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1187Zemkl AdamAC Vysoké Mýto9500:06:24-
2MS2188Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:34-
3MS3189Pavel JanLoko Trutnov9500:06:37-
4MS4190Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:06:38-
5MS5191Lakota AntonínAC Choceň9500:06:52-
6MS6192Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:07:01-
7MS7193Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:08:17-
8MS8194Vařeka JanŽamberk9600:08:27-
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:35101,81
2MA249Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:25:5499,35
3MA350Řemínek MatějAC Choceň8600:25:5898,84
4MA451Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:26:0897,55
5MA552Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:26:2395,61
6MA653Míšek DavidTJ sokol Hradec Králové7800:26:5990,96
1MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:06118,59
7MA854Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:27:1289,28
1MB925Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:20112,93
8MA1055Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:2987,09
9MA1156Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:27:3086,96
10MA1257Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:3885,93
1MJ1318Vařeka MartinAC Pardubice9100:27:45101,43
2MJ1419Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:27:5999,76
3MJ1520Procházka TomášAC Pardubice9100:28:0798,81
11MA1658Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:1181,67
12MA1759Vítek MiroslavVencl Tým7200:28:4377,53
13MA1860Doleček JosefVencl Tým7900:28:4876,89
4MJ1921Nikl LukášAC Choceň9100:28:5393,32
14MA2061Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:0474,82
15MA2162Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:1373,66
2MB2226Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:29:2798,44
16MA2363Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:4469,66
17MA2464Šmerda JakubSeishinkan Brno7600:29:4569,53
2MC2534Filip LubošAC Choceň5900:29:5399,96
18MA2665Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:29:5767,98
5MJ2722Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:30:0185,21
19MA2866Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:1266,04
20MA2967Kalný PetrAFK Chrudim8100:30:2164,88
21MA3068Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:30:2464,49
22MA3169Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:4062,43
6MJ3223Siegel JakubAC Choceň9200:30:4180,44
3MB3327Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:5388,63
4MB3428Krátký LubošLanškroun6200:31:0387,49
5MB3529Zelený LuděkAC Náchod6100:31:4982,24
23MA3670Boháč JaroslavSK Polička8500:32:2848,48
6MB3730Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:3077,57
3MC3835Hájek FrantišekFGT Stolany4900:32:35107,70
4MC3936Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:3981,44
5MC4037Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:1077,98
24MA4171Marhold PetrChoceň7800:33:1242,80
6MC4238Červ MiloslavAtletika Polička5000:33:49100,43
7MB4331Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:5667,76
7MC4439Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:34:3468,61
25MA4572Krsek PavkaLanškroun7200:35:0528,21
26MA4673Gregora ZdenekLanškroun7300:35:1127,44
7MJ4724Živný MarekOrel Orlice9100:35:1447,88
8MC4840Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:1691,87
27MA4974Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:35:5621,63
9MC5041Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:5887,74
10MC5142Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:0958,01
8MB5232Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:37:1245,40
11MC5343Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:37:3648,31
12MC5444Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:38:2442,95
13MC5545Bielčik JindřichLichkov4000:38:35100,99
14MC5646Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4271,61
15MC5747Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:5899,01
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:35101,81
2MA249Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:25:5499,35
3MA350Řemínek MatějAC Choceň8600:25:5898,84
4MA451Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:26:0897,55
5MA552Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:26:2395,61
6MA653Míšek DavidTJ sokol Hradec Králové7800:26:5990,96
7MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:0690,06
8MA854Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:27:1289,28
9MB925Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2088,25
10MA1055Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:2987,09
11MA1156Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:27:3086,95
12MA1257Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:3885,93
13MJ1318Vařeka MartinAC Pardubice9100:27:4585,02
14MJ1419Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:27:5983,21
15MJ1520Procházka TomášAC Pardubice9100:28:0782,18
16MA1658Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:1181,67
17MA1759Vítek MiroslavVencl Tým7200:28:4377,53
18MA1860Doleček JosefVencl Tým7900:28:4876,89
19MJ1921Nikl LukášAC Choceň9100:28:5376,24
20MA2061Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:29:0474,82
21MA2162Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:1373,66
22MB2226Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:29:2771,85
23MA2363Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:4469,65
24MA2464Šmerda JakubSeishinkan Brno7600:29:4569,53
25MC2534Filip LubošAC Choceň5900:29:5368,50
26MA2665Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:29:5767,98
27MJ2722Hajduk DavidULKS Bystrzyca Klodzka9100:30:0167,46
28MA2866Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:1266,04
29MA2967Kalný PetrAFK Chrudim8100:30:2164,88
30MA3068Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:30:2464,49
31MA3169Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:30:4062,43
32MJ3223Siegel JakubAC Choceň9200:30:4162,30
33MB3327Buriánek RomanČeská Třebová6500:30:5360,75
34MB3428Krátký LubošLanškroun6200:31:0359,46
35MB3529Zelený LuděkAC Náchod6100:31:4953,52
36MA3670Boháč JaroslavSK Polička8500:32:2848,48
37MB3730Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:3048,22
38MC3835Hájek FrantišekFGT Stolany4900:32:3547,58
39MC3936Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:3947,06
40MC4037Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:33:1043,06
41MA4171Marhold PetrChoceň7800:33:1242,80
42MC4238Červ MiloslavAtletika Polička5000:33:4938,02
43MB4331Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:5637,12
44MC4439Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:34:3432,21
45MA4572Krsek PavkaLanškroun7200:35:0528,21
46MA4673Gregora ZdenekLanškroun7300:35:1127,44
47MJ4724Živný MarekOrel Orlice9100:35:1427,05
48MC4840Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:1626,79
49MA4974Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:35:5621,63
50MC5041Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:5821,37
51MC5142Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:0919,95
52MB5232Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:37:1211,81
53MC5343Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:37:368,72
54MC5444Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:38:243,00
55MC5545Bielčik JindřichLichkov4000:38:353,00
56MC5646Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:423,00
57MC5747Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB410Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:13:43113,45
2ZA102Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:15:0195,77
3ZB1111Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:2390,78
4ZB1212Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:15:2789,88
5ZA133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:1279,68
6ZA144Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:16:3275,14
7ZA155Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:16:5669,70
8ZA166Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:17:1665,17
9ZB1713Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:4857,91
10ZA187Češíková EliškaSK Slatiňany8800:18:0354,51
11ZA198Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:4844,31
12ZB2014Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:19:5828,45
13ZB2115Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:20:0127,77
14ZA229Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:20:0327,31
15ZB2316Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:20:3919,15
16ZB2417Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:23:473,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Běžel jsem tady poprvé, se závody nemám zkušenosti a tak jsem přemýšlel kudy se vyhnu tomu blátu, nakonec to bylo kořením závodu a v neděli, když jsem se vzpamatoval, bylo co prát. Závod pěkný, škoda, že nejsou přiloženy žádné fotky.
roman.burianek
Moc jsem se těšil na těžký lesní kros a nakonec jsme běhali po louce - takhle to vypadá jako zdrcující kritika, ale ...Chci pochválit všechny pořadatele závodu za to, že nám vůbec umožnili běžet a porvali se se zákazem startu lesem. Moc vám děkuju, škoda že jsem zaslechl, že snad ještě příští rok a kdoví jestli ještě někdy. Prosím vytrvejte, já a určitě ještě další běžci to fakt oceníme. Takže díky moc!
miroslav.neruda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód