Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Úpice - Dlouhé záhony

19.11.1988, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Úpice - Dlouhé záhony
  • datum konání: 19.11.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Úpice - Dlouhé záhony

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1854

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4821
Šrutek Stanislav5820
Pechek František5318
Brunclík Ivo5818
Friebelová Eva6218
Mach Václav5517
Vašíček Martin7116
Mazač Jaroslav6816
Kubeček Ladislav6215
Stránský Aleš6014
Marek František4114
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Lanta Jiří4412
Čipera Radek6412
Kolínek František5612
Holub Petr6611
Vašíček Roman7411
Paulů Blanka5411
Havlíček Zdeněk3511
Nečas Josef5811
Šír Václav4811
Groh Stanislav4610
Krejcar Petr4510
Vacková Hana5610
Kozel Karel529
Šimůnek Jan829
Balcar Luboš589
Libra Jiří379
Pechková Jana859
Grohová Jaroslava519
Vanta Josef629
Vojáček Pavel519
Tomíček Josef598
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Vacek Martin698
Šesták Karel718
Kubečková Radka698
Šlégr Jiří548
Soukup Ladislav588
Plecháček Jiří448
Losman Miroslav517
Klimeš Bedřich567
Farář Jaroslav507
Valenta Michal627
Janata Milan857
Cejzlar Roman717
Čáp Bohuslav517
Bureš Jindřich537

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:31:46-
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:31:47-
3MA33Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:31:48-
4MA44Lamch C.Polsko 00:32:13-
5MA55Melichar PavelSoBatň7100:32:24-
6MA66Šimek P.Loko Česká Třebová 00:32:32-
7MA77Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:32:47-
8MA88Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:32:54-
9MA99Novotný J.SoHavlovice 00:32:59-
10MA1010Malski J.POL 00:33:01-
11MA1111Swodlzyk J.POL 00:33:17-
12MA1212Ocieps A.POL 00:33:18-
13MA1313Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:33:25-
14MA1414Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:33:59-
15MA1615Koukol ZdeněkTJ ČKost6100:34:15-
16MA1716Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:34:25-
17MA1917Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:34:29-
18MA2018Czerny B.POL 00:34:31-
19MA2119Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:34:42-
20MA2320Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:34:55-
21MA2421Dombinski J.POL6500:34:59-
22MA2622Holubec LubošLoko Trutnov6800:35:19-
23MA2823Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:35:28-
24MA2924Bureš JindřichSokol Havlovice5300:35:48-
25MA3225Pavelka JaroslavSpartak Police nad Metují 00:36:02-
26MA3326Šklíba KarelSokol Havlovice5000:36:09-
27MA3427Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:36:13-
28MA3528Kolář Z.Loko Česká Třebová 00:36:18-
29MA3629Borowski J.POL 00:36:22-
30MA3930Balcar PavelRH Žižkov Praha5600:36:42-
31MA4131Miniaszek J.POL 00:37:15-
32MA4232Palkowski J.POL 00:37:16-
33MA4333Šidlík J.Slovan Špindlerův Mlýn 00:37:21-
34MA4634Klepš A.Slovan Špindlerův Mlýn 00:37:51-
35MA4735Sturm PetrJiskra StMěsto5200:37:53-
36MA4836Kislozowski A.POL 00:38:03-
37MA4937Praszelek R.POL 00:38:10-
38MA5038Walczuk W.POL 00:38:25-
39MA5139Šlégr JiříSoBatň5400:38:31-
40MA5340Oscuzek A.POL 00:38:39-
41MA5541Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:18-
42MA5642Soukup LadislavSokol Poniklá5800:39:22-
43MA5743Mystek B.POL 00:39:30-
44MA6144Nynek P.Sj Žižel 00:40:18-
45MA6245Bárta PavelSokol Havlovice5400:40:20-
46MA6346Ryšavý J.TJ Jilemnice 00:40:28-
47MA6447Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:40:43-
48MA6548Kurcsowski K.POL 00:40:44-
49MA6649Balcar LubošVŠZ Praha5800:40:53-
50MA7150Komáček V.InJil 00:41:19-

Muži B (trať 9,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1551Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:01-
2MB1852Melišík MilanRH Trutnov4700:34:28-
3MB2253Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:34:47-
4MB2754Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:35:20-
5MB3155Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:35:58-
6MB3756Dočkal ZdeněkTJ Náchod4000:36:27-
7MB3857Berger JanČKD Hronov4700:36:39-
8MB4058Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:37:03-
9MB4361Koláčny M.Jiskra Machov 00:37:21-
10MB4559Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:37:46-
11MB6060Kaspzak MarianPOL4600:40:12-
12MB6762Melichar V.SoBatň4200:41:01-
13MB6863Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:41:04-
14MB7064Plecháček JiříKvěta Mělník4400:41:10-
15MB7265Polej JiříTJ ČKD Hronov4600:41:34-
16MB7368Filip Z.POL 00:41:47-
16MB7366Marczak S.POL 00:41:47-
18MB7567Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:41:55-
19MB8569Zajíc ZdeněkTJ Jilemnice4300:44:18-
20MB8670Mašek JaroslavSokol Havlovice4400:44:21-
21MB8871Kubrycht PavelDPHK 00:45:55-
22MB8972Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:49:13-
23MB9273Novák JanJiskra N ový Bydžov4100:50:06-

Muži C (trať 9,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2584Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:35:17-
2MC3085Šusterka VáclavSparta Praha3800:35:53-
3MC5286Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:38:33-
4MC5487Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:38:55-
5MC6988Čistota JindřichŠkoda České Budějovice3600:41:06-
6MC7689César MiličSokol Silůvky3400:42:11-
7MC7990Burda ZdislavPOL 00:42:59-
8MC8091Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:43:00-
9MC8192Domanský IvoLokomotiva Kladno3800:43:30-
10MC8493Lanta JiříLO Hronov3400:44:13-
11MC9094Fek M.POL 00:49:16-
12MC9395Beníšek R.SO Bystř 00:50:13-
13MC9696Blecha JiříSp Vrchlabí3700:53:24-
14MC9797Kedzierski K.POL 00:53:45-

Ženy A (trať 9,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5774Jonczyková J.POL 00:39:30-
2ZA5975Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:39:41-
3ZA7776Prouzová RenataODPM Náchod6600:42:15-
4ZA7877Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:42:46-
5ZA8278Blažková MarieSpartak Police 00:43:37-
6ZA8379Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:44:09-
7ZA8780Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:45:49-
8ZA9181Friebelová EvaSokol Havlovice6200:49:25-
9ZA9482Borawska B.POL 00:50:28-
9ZA9483Mendrebová I.POL 00:50:28-

Trať 9,500 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:31:46-
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:31:47-
3MA33Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:31:48-
4MA44Lamch C.Polsko 00:32:13-
5MA55Melichar PavelSoBatň7100:32:24-
6MA66Šimek P.Loko Česká Třebová 00:32:32-
7MA77Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:32:47-
8MA88Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:32:54-
9MA99Novotný J.SoHavlovice 00:32:59-
10MA1010Malski J.POL 00:33:01-
11MA1111Swodlzyk J.POL 00:33:17-
12MA1212Ocieps A.POL 00:33:18-
13MA1313Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:33:25-
14MA1414Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:33:59-
1MB1551Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:01-
15MA1615Koukol ZdeněkTJ ČKost6100:34:15-
16MA1716Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:34:25-
2MB1852Melišík MilanRH Trutnov4700:34:28-
17MA1917Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:34:29-
18MA2018Czerny B.POL 00:34:31-
19MA2119Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:34:42-
3MB2253Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:34:47-
20MA2320Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:34:55-
21MA2421Dombinski J.POL6500:34:59-
1MC2584Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:35:17-
22MA2622Holubec LubošLoko Trutnov6800:35:19-
4MB2754Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:35:20-
23MA2823Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:35:28-
24MA2924Bureš JindřichSokol Havlovice5300:35:48-
2MC3085Šusterka VáclavSparta Praha3800:35:53-
5MB3155Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:35:58-
25MA3225Pavelka JaroslavSpartak Police nad Metují 00:36:02-
26MA3326Šklíba KarelSokol Havlovice5000:36:09-
27MA3427Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:36:13-
28MA3528Kolář Z.Loko Česká Třebová 00:36:18-
29MA3629Borowski J.POL 00:36:22-
6MB3756Dočkal ZdeněkTJ Náchod4000:36:27-
7MB3857Berger JanČKD Hronov4700:36:39-
30MA3930Balcar PavelRH Žižkov Praha5600:36:42-
8MB4058Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:37:03-
31MA4131Miniaszek J.POL 00:37:15-
32MA4232Palkowski J.POL 00:37:16-
9MB4361Koláčny M.Jiskra Machov 00:37:21-
33MA4333Šidlík J.Slovan Špindlerův Mlýn 00:37:21-
10MB4559Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:37:46-
34MA4634Klepš A.Slovan Špindlerův Mlýn 00:37:51-
35MA4735Sturm PetrJiskra StMěsto5200:37:53-
36MA4836Kislozowski A.POL 00:38:03-
37MA4937Praszelek R.POL 00:38:10-
38MA5038Walczuk W.POL 00:38:25-
39MA5139Šlégr JiříSoBatň5400:38:31-
3MC5286Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:38:33-
40MA5340Oscuzek A.POL 00:38:39-
4MC5487Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:38:55-
41MA5541Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:18-
42MA5642Soukup LadislavSokol Poniklá5800:39:22-
1ZA5774Jonczyková J.POL 00:39:30-
43MA5743Mystek B.POL 00:39:30-
2ZA5975Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:39:41-
11MB6060Kaspzak MarianPOL4600:40:12-
44MA6144Nynek P.Sj Žižel 00:40:18-
45MA6245Bárta PavelSokol Havlovice5400:40:20-
46MA6346Ryšavý J.TJ Jilemnice 00:40:28-
47MA6447Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:40:43-
48MA6548Kurcsowski K.POL 00:40:44-
49MA6649Balcar LubošVŠZ Praha5800:40:53-
12MB6762Melichar V.SoBatň4200:41:01-
13MB6863Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:41:04-
5MC6988Čistota JindřichŠkoda České Budějovice3600:41:06-
14MB7064Plecháček JiříKvěta Mělník4400:41:10-
50MA7150Komáček V.InJil 00:41:19-
15MB7265Polej JiříTJ ČKD Hronov4600:41:34-
16MB7368Filip Z.POL 00:41:47-
16MB7366Marczak S.POL 00:41:47-
18MB7567Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:41:55-
6MC7689César MiličSokol Silůvky3400:42:11-
3ZA7776Prouzová RenataODPM Náchod6600:42:15-
4ZA7877Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:42:46-
7MC7990Burda ZdislavPOL 00:42:59-
8MC8091Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:43:00-
9MC8192Domanský IvoLokomotiva Kladno3800:43:30-
5ZA8278Blažková MarieSpartak Police 00:43:37-
6ZA8379Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:44:09-
10MC8493Lanta JiříLO Hronov3400:44:13-
19MB8569Zajíc ZdeněkTJ Jilemnice4300:44:18-
20MB8670Mašek JaroslavSokol Havlovice4400:44:21-
7ZA8780Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:45:49-
21MB8871Kubrycht PavelDPHK 00:45:55-
22MB8972Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:49:13-
11MC9094Fek M.POL 00:49:16-
8ZA9181Friebelová EvaSokol Havlovice6200:49:25-
23MB9273Novák JanJiskra N ový Bydžov4100:50:06-
12MC9395Beníšek R.SO Bystř 00:50:13-
9ZA9483Mendrebová I.POL 00:50:28-
9ZA9482Borawska B.POL 00:50:28-
13MC9696Blecha JiříSp Vrchlabí3700:53:24-
14MC9797Kedzierski K.POL 00:53:45-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód