Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

14.11.1987, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 14.11.1987
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Havlovice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro-
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2119

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4823
Brunclík Ivo5821
Šrůtek Stanislav5821
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5519
Vašíček Martin7117
Kubeček Ladislav6217
Mazač Jaroslav6816
Šmída Oldřich4815
Marek František4115
Lanta Jiří4414
Stránský Aleš6014
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Vašíček Roman7413
Čipera Radek6413
Linhart Miloš4413
Paulů Blanka5413
Havlíček Zdeněk3512
Krejcar Petr4512
Vojáček Pavel5112
Holub Petr6611
Šír Václav4811
Pechková Jana8511
Kolínek František5611
Groh Stanislav4611
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Farář Jaroslav5010
Kubečková Radka6910
Šimůnek Jan8210
Šlégr Jiří549
Čáp Bohuslav519
Balcar Luboš589
Vanta Josef629
Sadílek Ota469
Kozel Karel529
Šesták Karel719
Janata Milan859
Valenta Michal628
Libra Jiří378
Klampflová Eva648
Novotná Eva488
Lelek Vít508
Bureš Jindřich538
Krejcar Daniel758
Vacek Martin698
Plecháček Jiří448
Rücker Oldřich557

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Ženy (neomezeno) (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3959Kelnarová DanaTJ Nový Jičín6400:33:27-
2Ž4260Radwanová Kr.Polsko 00:34:05-
3Ž5261Blažková MarieSpartak Police 00:35:59-
4Ž5562Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:37:23-
5Ž6163Bubeníková J.TJ Košťálov5700:44:17-
6Ž6364Friebelová EvaSokol Havlovice6200:44:54-
Muži (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11Borůvka JiříSK Nové Město na Moravě5600:25:59-
2M22Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:26:38-
3M33Lamch C.Polsko 00:26:46-
4M44Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:26:57-
5M55Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:27:21-
6M66Wojcik M.Polsko 00:27:58-
6M67Gombita JosefCHZ Litvínov5800:27:58-
8M88Mach VáclavSokol Havlovice5500:28:11-
9M99Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:28:12-
10M1010Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:28:21-
11M1111Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:28:40-
12M1312Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:28:56-
13M1413Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:29:19-
14M1614Šmída OldřichSokol Studnice4800:29:29-
14M1615Krajč ZdeněkLokomotiva Trutnov5400:29:29-
16M1816Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:29:38-
17M1917Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:29:51-
18M2018Kavan IvanLOKO Trutnov5000:29:56-
19M2119Hladík VladislavSparta Úpice6500:30:01-
20M2320Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:30:27-
21M2421Litwin J.Polsko 00:30:42-
22M2522Dokopcky E.Polsko 00:30:53-
23M2623Bureš JindřichSokol Havlovice5300:31:09-
24M2824Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:31:18-
25M3025Cvejn JosefKČT Náchod6300:31:38-
26M3426Pekárek P.Jiskra Mladé Buky 00:32:57-
27M3627Jansa J.Sokol Velké Svatoňovice 00:33:07-
28M3828Kubrycht PavelHradec Králové 00:33:23-
29M4029Hajný ZdeněkTJ Nový Jičín5300:33:45-
30M4330Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:34:06-
31M4431Honzírek JiříUD Hamr5500:34:09-
32M4732Dufka RadimJiskra Jaroměř5300:34:48-
33M4933Fejfar JiříJilemnice5000:35:16-
34M5134Pleskač J.Sokol Velké Svatoňovice 00:35:52-
Veteráni (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MV1135Melišík MilanRH Trutnov4700:28:40-
2MV1536Biemann GötzJiskra Harrachov4300:29:26-
3MV2237Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:30:13-
4MV2738Marek FrantišekTJ Náchod4100:31:10-
5MV2939Janda PetrStudenec3700:31:25-
6MV3140Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:31:49-
7MV3241Lanta JiříSokol Havlovice4400:31:54-
8MV3342Groh StanislavSokol Dolní Branná4600:32:42-
9MV3543Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:33:02-
10MV3744Pichrt V.Baník Rtyně v Podkrkonoší 00:33:14-
11MV4145Baldrych P.Spartak Nové Město nad Metují 00:33:48-
12MV4546Weiss PetrTrutnov3900:34:20-
13MV4647Kulda OldřichBaník Žacléř4000:34:22-
14MV4848Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:35:00-
15MV5049Černý ZdeněkLokomotiva Trutnov3500:35:24-
16MV5350Poul J.Spartak Úpice 00:36:45-
17MV5451Duben KarelRH Žacléř4400:36:58-
18MV5552Cvejn J.st.Tepna Velké Poříčí 00:37:23-
19MV5753Kubrycht Pavel st.TJ Liga 100 Hradec Králové 00:38:11-
20MV5854Neumann M.Baník Rtyně v Podkrkonoší4200:38:54-
21MV5955Pitaš J.Baník Rtyně v Podkrkonoší 00:39:29-
22MV6056Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:43:22-
23MV6257Čermák JiříJiskra Vítkovice 00:44:26-
24MV6458Beníšek R.Banská Bystrica 00:44:55-
Trať 8,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11Borůvka JiříSK Nové Město na Moravě5600:25:59-
2M22Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:26:38-
3M33Lamch C.Polsko 00:26:46-
4M44Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:26:57-
5M55Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:27:21-
6M66Wojcik M.Polsko 00:27:58-
6M67Gombita JosefCHZ Litvínov5800:27:58-
8M88Mach VáclavSokol Havlovice5500:28:11-
9M99Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:28:12-
10M1010Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:28:21-
11M1111Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:28:40-
1MV1135Melišík MilanRH Trutnov4700:28:40-
12M1312Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:28:56-
13M1413Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:29:19-
2MV1536Biemann GötzJiskra Harrachov4300:29:26-
14M1615Krajč ZdeněkLokomotiva Trutnov5400:29:29-
14M1614Šmída OldřichSokol Studnice4800:29:29-
16M1816Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:29:38-
17M1917Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:29:51-
18M2018Kavan IvanLOKO Trutnov5000:29:56-
19M2119Hladík VladislavSparta Úpice6500:30:01-
3MV2237Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:30:13-
20M2320Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:30:27-
21M2421Litwin J.Polsko 00:30:42-
22M2522Dokopcky E.Polsko 00:30:53-
23M2623Bureš JindřichSokol Havlovice5300:31:09-
4MV2738Marek FrantišekTJ Náchod4100:31:10-
24M2824Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:31:18-
5MV2939Janda PetrStudenec3700:31:25-
25M3025Cvejn JosefKČT Náchod6300:31:38-
6MV3140Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:31:49-
7MV3241Lanta JiříSokol Havlovice4400:31:54-
8MV3342Groh StanislavSokol Dolní Branná4600:32:42-
26M3426Pekárek P.Jiskra Mladé Buky 00:32:57-
9MV3543Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:33:02-
27M3627Jansa J.Sokol Velké Svatoňovice 00:33:07-
10MV3744Pichrt V.Baník Rtyně v Podkrkonoší 00:33:14-
28M3828Kubrycht PavelHradec Králové 00:33:23-
1Ž3959Kelnarová DanaTJ Nový Jičín6400:33:27-
29M4029Hajný ZdeněkTJ Nový Jičín5300:33:45-
11MV4145Baldrych P.Spartak Nové Město nad Metují 00:33:48-
2Ž4260Radwanová Kr.Polsko 00:34:05-
30M4330Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:34:06-
31M4431Honzírek JiříUD Hamr5500:34:09-
12MV4546Weiss PetrTrutnov3900:34:20-
13MV4647Kulda OldřichBaník Žacléř4000:34:22-
32M4732Dufka RadimJiskra Jaroměř5300:34:48-
14MV4848Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:35:00-
33M4933Fejfar JiříJilemnice5000:35:16-
15MV5049Černý ZdeněkLokomotiva Trutnov3500:35:24-
34M5134Pleskač J.Sokol Velké Svatoňovice 00:35:52-
3Ž5261Blažková MarieSpartak Police 00:35:59-
16MV5350Poul J.Spartak Úpice 00:36:45-
17MV5451Duben KarelRH Žacléř4400:36:58-
18MV5552Cvejn J.st.Tepna Velké Poříčí 00:37:23-
4Ž5562Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:37:23-
19MV5753Kubrycht Pavel st.TJ Liga 100 Hradec Králové 00:38:11-
20MV5854Neumann M.Baník Rtyně v Podkrkonoší4200:38:54-
21MV5955Pitaš J.Baník Rtyně v Podkrkonoší 00:39:29-
22MV6056Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:43:22-
5Ž6163Bubeníková J.TJ Košťálov5700:44:17-
23MV6257Čermák JiříJiskra Vítkovice 00:44:26-
6Ž6364Friebelová EvaSokol Havlovice6200:44:54-
24MV6458Beníšek R.Banská Bystrica 00:44:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč