Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

9.11.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 9.11.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Úpice - ZŠ Lány
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 11,3 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Palackého 348
542 32 Úpice
tel. 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2217

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Brunclík Ivo5822
Šrutek Stanislav5822
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5520
Vašíček Martin7118
Kubeček Ladislav6217
Mazač Jaroslav6817
Marek František4116
Šmída Oldřich4815
Stránský Aleš6015
Lanta Jiří4415
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Vašíček Roman7414
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Havlíček Zdeněk3513
Vojáček Pavel5112
Kolínek František5612
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Groh Stanislav4611
Pechková Jana8511
Sadílek Ota4610
Šimůnek Jan8210
Kozel Karel5210
Farář Jaroslav5010
Kubečková Radka6910
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Balcar Luboš5810
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Vanta Josef629
Libra Jiří379
Šesták Karel719
Janata Milan859
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Klampflová Eva648
Cejzlar Roman718
Valenta Michal628
Bureš Jindřich538
Plecháček Jiří448

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ44Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:29:44-
2MJ2121Červený JakubLOKOMOTIVA Trutnov9500:32:56-
3MJ4343Hanuš TomášVELLA CYCLING9800:40:12-
Muži A (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:27:15-
2MA22Kincl MarekSPORT Hotárek Náchod7400:28:34-
3MA77Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:31:05-
4MA1111Šolc VítězslavBKL Machov9100:31:24-
5MA2828Vašíček RomanSK Radvanice7400:34:03-
6MA3030Rücker JakubBONBON Lhota8800:34:44-
7MA3232Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9300:36:05-
8MA3636Beneš PetrHOCK8300:36:53-
Muži B (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:28:42-
2MB55Kábrt MichalRtyně7200:30:18-
3MB1717Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:32:45-
4MB1919Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:32:51-
5MB2323Vít PavelVELLA CYCLING7100:32:59-
6MB2727Štrof MichalTenis Úpice7300:33:30-
7MB2929Souček VladimírTJ Lhota Červený Kostelec7300:34:32-
8MB3838Kopecký MichalDIAGRAPH Č.Kostelec7300:38:14-
9MB4747Hanuš JiříVELLA CYCLING7200:41:16-
Muži C (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:22-
2MC88Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:31:06-
3MC99Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:18-
4MC1212Valenta MichalPrales Tužín6200:31:30-
5MC1313Tichý PavelAC Náchod6300:32:26-
6MC1515Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:31-
7MC1616Šolc VítězslavBKL Machov5700:32:37-
8MC1818Bláha MilanAF Křovice5700:32:48-
9MC2020Zelený LuděkDOMA Žďár6100:32:53-
10MC2424Vanta JosefSK Hronov6200:33:01-
11MC2525Doležal LubošCyklo Tony Dobruška5400:33:04-
12MC2626Nečas JosefÚpice5800:33:12-
13MC3434Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:36:35-
14MC3939Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:38:45-
Muži D (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1414Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:28-
2MD3535Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:36:50-
3MD4040Janový PetrAC Trial Plzeň4500:39:12-
4MD4545Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:40:36-
Muži E (trať 5,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1010Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:19-
Ženy A (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3737Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:37:19-
2ZA4848Maršíková KateřinaDobruška8900:41:36-
Ženy B (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3131Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:35:03-
2ZB3333Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:10-
3ZB4242Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:46-
Ženy C (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4141Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:15-
2ZC4646Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:40:53-
3ZC5050Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:48:14-
Ženy D (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2222Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:57-
2ZD4444Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:22-
3ZD4949Vacková HanaSokol Starkoč5600:41:56-
Trať 5,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:27:15-
2MA22Kincl MarekSPORT Hotárek Náchod7400:28:34-
1MB33Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:28:42-
1MJ44Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:29:44-
2MB55Kábrt MichalRtyně7200:30:18-
1MC66Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:22-
3MA77Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:31:05-
2MC88Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:31:06-
3MC99Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:18-
1ZJ1010Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:19-
4MA1111Šolc VítězslavBKL Machov9100:31:24-
4MC1212Valenta MichalPrales Tužín6200:31:30-
5MC1313Tichý PavelAC Náchod6300:32:26-
1MD1414Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:28-
6MC1515Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:31-
7MC1616Šolc VítězslavBKL Machov5700:32:37-
3MB1717Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:32:45-
8MC1818Bláha MilanAF Křovice5700:32:48-
4MB1919Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:32:51-
9MC2020Zelený LuděkDOMA Žďár6100:32:53-
2MJ2121Červený JakubLOKOMOTIVA Trutnov9500:32:56-
1ZD2222Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:57-
5MB2323Vít PavelVELLA CYCLING7100:32:59-
10MC2424Vanta JosefSK Hronov6200:33:01-
11MC2525Doležal LubošCyklo Tony Dobruška5400:33:04-
12MC2626Nečas JosefÚpice5800:33:12-
6MB2727Štrof MichalTenis Úpice7300:33:30-
5MA2828Vašíček RomanSK Radvanice7400:34:03-
7MB2929Souček VladimírTJ Lhota Červený Kostelec7300:34:32-
6MA3030Rücker JakubBONBON Lhota8800:34:44-
1ZB3131Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:35:03-
7MA3232Hudec ZdeněkTJ Maratonstav Úpice9300:36:05-
2ZB3333Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:10-
13MC3434Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:36:35-
2MD3535Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:36:50-
8MA3636Beneš PetrHOCK8300:36:53-
1ZA3737Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:37:19-
8MB3838Kopecký MichalDIAGRAPH Č.Kostelec7300:38:14-
14MC3939Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:38:45-
3MD4040Janový PetrAC Trial Plzeň4500:39:12-
1ZC4141Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:15-
3ZB4242Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:46-
3MJ4343Hanuš TomášVELLA CYCLING9800:40:12-
2ZD4444Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:22-
4MD4545Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:40:36-
2ZC4646Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:40:53-
9MB4747Hanuš JiříVELLA CYCLING7200:41:16-
2ZA4848Maršíková KateřinaDobruška8900:41:36-
3ZD4949Vacková HanaSokol Starkoč5600:41:56-
3ZC5050Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:48:14-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

http://vrcharivrchlabi.rajce.idnes.cz/9.11.2013_Vyhlaseni_CP_v_behu_do_vrchu_Upice/ fotky z afterparty po vyhlášení ;)
hanaklampflova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód