Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh, 17. ročník

2.12.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh, 17. ročník
  • datum konání: 2.12.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Damníkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.12.2020Čertovský běh-
7.12.2019Čertovský běh-
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh, 17. ročník

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1496

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4619
Keprtová Miloslava4817
Ptáček Ondřej8916
Vacek Martin6916
Stránský Aleš6016
Šebek Michal8416
Krupička Miroslav5315
Švec Miroslav5214
Svatoš Otakar3414
Doleček Josef7913
Červ Miloslav5013
Šafář Jaroslav5113
Nechvíl Petr9112
Šimůnek Jan4912
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan8212
Jirásková Eva6411
Dušková Lenka8011
Štyndl Miroslav5711
Bielčik Jindřich4010
Šimůnková Pavla7710
Sejkorová Lenka6310
Ptáček Jakub969
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Živný Marek918
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Kubišta Oto538
Ptáček Josef878
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Kačerovský Michal698
Dobšíček Pavel808
Horáček Michal758
Černá Markéta707
Ehrig Rudolf487
Vítek Miroslav727
Sadílek Jindřich737
Stránská Michaela977
Borek Petr707
Šimůnková Zdena587
Šembera Petr517
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Razým Jan577
Buriánek Roman657
Sedláček Roman647

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11100Vinzens OndřejFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:15:3211,00
2MJ12101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:359,00
3MJ17102Šebek MichalFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8400:16:288,00
4MJ22103Novotný JakubTJ Česká Třebová8800:18:007,00
5MJ25104Zeman LeošAnenská Studánka8800:18:406,00
6MJ27105Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:18:505,00
7MJ33106Hordějčuk VáclavTJ Česká Třebová8700:19:514,00
8MJ39107Lukesle MarekTJ Česká Třebová8800:20:273,00
9MJ53108Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:23:052,00
9MJ54109Ptáček JosefAnenská Studánka8700:23:051,00
11MJ55110Dostál JanTJ Česká Třebová8800:23:140,00
12MJ57111Matějka PetrLanškroun8900:23:520,00
13MJ59112Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:25:270,00
14MJ61113Holík LukášAnenská Studánka9400:31:320,00
Muži A (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Kratochvíl MilošHolice7500:13:51-
2MA2115Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:13:5311,00
3MA3116Dobšíček Pavel2 B Tým8000:14:149,00
4MA4117Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:14:438,00
5MA6118Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:15:057,00
5MA7119Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:056,00
7MA9120Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:15:23-
8MA10121Moravčík ZdeněkCyklo Stratílek Litomyšl7500:15:27-
9MA14122Kala MilanDTC Litomyšl7800:15:47-
10MA15123Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:16:045,00
11MA19124Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:16:48-
12MA34125Průcha PetrSokol Damníkov7700:19:564,00
13MA46126Ptáček JosefAnenská Studánka6400:21:213,00
14MA51127Šembera PetrSokol Damníkov7800:22:212,00
Muži B (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:5311,00
2MB13129Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:15:389,00
3MB16130Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:16:228,00
4MB20131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:587,00
5MB21132Hejl JanŠumperk5300:16:59-
6MB23133Dušek janVerměřovice 00:18:016,00
7MB30134Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:195,00
8MB31135Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:474,00
9MB36136Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:583,00
10MB41137Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:382,00
11MB49138Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:21:551,00
12MB58139Šembera PetrSokol Damníkov5100:23:560,00
Muži C 50 a starší (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8140Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:15:1011,00
2MC18141Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:16:449,00
3MC24142Bielčík JindřichLichkov 00:18:388,00
4MC28143Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:18:567,00
5MC32144Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:19:506,00
6MC42145Žouželka JaroslavESKIMO Zábřeh5000:20:39-
7MC43146Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:20:405,00
8MC47147Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:21:354,00
9MC50148Krůmer MiroslavOstrov4900:22:113,00
Juniorky (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4097Ruščáková MichaelaCK Lanškroun8500:20:2911,00
2ŽJ4467Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:479,00
3ŽJ6098Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:26:138,00
4ŽJ6299Kaplanová MonikaAnenská Studánka9400:31:337,00
Ženy A (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29149Jiroušková JanaSKI Klub Česká Třebová7900:19:0011,00
2ZA38150Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:20:239,00
3ZA45151Čtvrtečková PetraAC TJ Jablonné nad Orlicí6900:20:598,00
Ženy B (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26152Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:18:4611,00
2ZB35153Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:19:57-
3ZB37154Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:20:009,00
4ZB48155Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:398,00
5ZB52156Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:417,00
6ZB56157Ducháčková BronislavaSokol Řetová5800:23:276,00
7ZB63158Holíková MarieAnenská Studánka4800:31:385,00
Trať 4,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Kratochvíl MilošHolice7500:13:51-
2MA2115Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:13:5311,00
3MA3116Dobšíček Pavel2 B Tým8000:14:149,00
4MA4117Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:14:438,00
1MB5128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:5311,00
5MA6118Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:15:057,00
5MA7119Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:056,00
1MC8140Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:15:1011,00
7MA9120Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:15:23-
8MA10121Moravčík ZdeněkCyklo Stratílek Litomyšl7500:15:27-
1MJ11100Vinzens OndřejFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:15:3211,00
2MJ12101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:359,00
2MB13129Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:15:389,00
9MA14122Kala MilanDTC Litomyšl7800:15:47-
10MA15123Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:16:045,00
3MB16130Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:16:228,00
3MJ17102Šebek MichalFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8400:16:288,00
2MC18141Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:16:449,00
11MA19124Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:16:48-
4MB20131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:587,00
5MB21132Hejl JanŠumperk5300:16:59-
4MJ22103Novotný JakubTJ Česká Třebová8800:18:007,00
6MB23133Dušek janVerměřovice 00:18:016,00
3MC24142Bielčík JindřichLichkov 00:18:388,00
5MJ25104Zeman LeošAnenská Studánka8800:18:406,00
1ZB26152Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:18:4611,00
6MJ27105Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:18:505,00
4MC28143Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:18:567,00
1ZA29149Jiroušková JanaSKI Klub Česká Třebová7900:19:0011,00
7MB30134Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:195,00
8MB31135Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:474,00
5MC32144Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:19:506,00
7MJ33106Hordějčuk VáclavTJ Česká Třebová8700:19:514,00
12MA34125Průcha PetrSokol Damníkov7700:19:564,00
2ZB35153Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:19:57-
9MB36136Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:583,00
3ZB37154Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:20:009,00
2ZA38150Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:20:239,00
8MJ39107Lukesle MarekTJ Česká Třebová8800:20:273,00
1ŽJ4097Ruščáková MichaelaCK Lanškroun8500:20:2911,00
10MB41137Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:382,00
6MC42145Žouželka JaroslavESKIMO Zábřeh5000:20:39-
7MC43146Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:20:405,00
2ŽJ4467Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:479,00
3ZA45151Čtvrtečková PetraAC TJ Jablonné nad Orlicí6900:20:598,00
13MA46126Ptáček JosefAnenská Studánka6400:21:213,00
8MC47147Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:21:354,00
4ZB48155Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:398,00
11MB49138Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:21:551,00
9MC50148Krůmer MiroslavOstrov4900:22:113,00
14MA51127Šembera PetrSokol Damníkov7800:22:212,00
5ZB52156Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:417,00
9MJ53108Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:23:052,00
9MJ54109Ptáček JosefAnenská Studánka8700:23:051,00
11MJ55110Dostál JanTJ Česká Třebová8800:23:140,00
6ZB56157Ducháčková BronislavaSokol Řetová5800:23:276,00
12MJ57111Matějka PetrLanškroun8900:23:520,00
12MB58139Šembera PetrSokol Damníkov5100:23:560,00
13MJ59112Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:25:270,00
3ŽJ6098Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:26:138,00
14MJ61113Holík LukášAnenská Studánka9400:31:320,00
4ŽJ6299Kaplanová MonikaAnenská Studánka9400:31:337,00
7ZB63158Holíková MarieAnenská Studánka4800:31:385,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód