5.12.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
2.12.2023 | Čertovský běh | 44 |
3.12.2022 | Čertovský běh | 70 |
4.12.2021 | Čertovský běh | - |
5.12.2020 | Čertovský běh | - |
7.12.2019 | Čertovský běh | 96 |
1.12.2018 | Čertovský běh | 80 |
2.12.2017 | Čertovský běh | 76 |
3.12.2016 | Čertovský běh | 90 |
5.12.2015 | Čertovský běh | 94 |
6.12.2014 | Čertovský běh | 83 |
7.12.2013 | Čertovský běh | 72 |
8.12.2012 | Čertovský běh v Damníkově | 85 |
3.12.2011 | Čertovský běh | 103 |
4.12.2010 | Čertovský běh Damníkov | 73 |
6.12.2008 | Čertovský běh | 88 |
1.12.2007 | Čertovský běh v Damníkově | 93 |
2.12.2006 | Čertovský běh, Damníkov | 93 |
3.12.2005 | Čertovský běh v Damníkově | 64 |
4.12.2004 | Čertovský běh, 21. ročník | 64 |
6.12.2003 | Čertovský běh, 20. ročník | 62 |
7.12.2002 | 19. ročník, Čertovský běh, Damníkov | 67 |
8.12.2001 | 18. ročník, Čertovský běh Damníkov | 53 |
2.12.2000 | Čertovský běh, 17. ročník | 63 |
4.12.1999 | Čertovský běh, 16. ročník | 47 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sadílek Ota | 46 | 21 |
Stránský Aleš | 60 | 19 |
Vacek Martin | 69 | 18 |
Šebek Michal | 84 | 18 |
Ptáček Ondřej | 89 | 18 |
Krupička Miroslav | 53 | 17 |
Keprtová Miloslava | 48 | 17 |
Červ Miloslav | 50 | 14 |
Švec Miroslav | 52 | 14 |
Doleček Josef | 79 | 14 |
Šafář Jaroslav | 51 | 14 |
Svatoš Otakar | 34 | 14 |
Sejkorová Lenka | 63 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 12 |
Krsek Miroslav | 49 | 12 |
Král Jindřich | 73 | 12 |
Štyndl Miroslav | 57 | 12 |
Šimůnek Jan | 82 | 12 |
Nechvíl Petr | 91 | 12 |
Ptáček Jakub | 96 | 11 |
Dušková Lenka | 80 | 11 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Ptáček František | 91 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 9 |
Ráb Pavel | 52 | 9 |
Bielčik Petr | 71 | 9 |
Kačerovský Michal | 69 | 9 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Mertová Michaela | 76 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Sontáková Lenka | 91 | 9 |
Kopecký Jan | 90 | 8 |
Wendlig Miroslav | 53 | 8 |
Pilgr Luděk | 76 | 8 |
Ptáček Josef | 87 | 8 |
Krsek Jaroslav | 51 | 8 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 8 |
Horáček Michal | 75 | 8 |
Dobšíček Pavel | 80 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Vítek Miroslav | 72 | 8 |
Scheuer Jan | 66 | 8 |
Stránská Michaela | 97 | 7 |
Černá Markéta | 70 | 7 |
Buriánek Roman | 65 | 7 |
Štochl Pavel | 85 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 20 | 77 | Vondra David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:16:09 | 101,95 |
2 | MJ | 22 | 86 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:16:19 | 99,95 |
3 | MJ | 24 | 64 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:16:28 | 98,10 |
4 | MJ | 27 | 62 | Košňar František | Atletika Polička | 93 | 00:16:43 | 95,00 |
5 | MJ | 32 | 34 | Woś Michal | LKS JSKRA JASZKOWA | 91 | 00:16:55 | 92,44 |
6 | MJ | 33 | 63 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:16:56 | 92,30 |
7 | MJ | 36 | 78 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:17:12 | 88,98 |
8 | MJ | 45 | 51 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:18:05 | 78,24 |
9 | MJ | 53 | 103 | Sloupenský Filip | TJ Damníkov | 95 | 00:18:50 | 68,96 |
10 | MJ | 66 | 104 | Ptáček Jakub | Anenská Studánka | 96 | 00:19:54 | 55,85 |
11 | MJ | 75 | 24 | Vondráček Jan | TJ Damníkov | 95 | 00:20:49 | 44,66 |
12 | MJ | 78 | 85 | Suchomel Jan | Sokol Damníkov | 95 | 00:21:10 | 40,36 |
13 | MJ | 84 | 110 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:22:32 | 23,53 |
14 | MJ | 88 | 81 | Šípek Jakub | TJ Damníkov | 99 | 00:23:07 | 16,33 |
15 | MJ | 96 | 94 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:24:13 | 2,98 |
16 | MJ | 98 | 111 | Kamaryt Lukáš | TJ Damníkov | 97 | 00:24:24 | 0,66 |
17 | MJ | 99 | 21 | Pecháček Petr | TJ Damníkov | 97 | 00:24:29 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 58 | 35 | Krsková Jana | Luková | 91 | 00:19:08 | 105,24 |
2 | ŽJ | 61 | 67 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:19:42 | 99,45 |
3 | ŽJ | 68 | 66 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:20:07 | 95,31 |
4 | ŽJ | 90 | 96 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:23:23 | 61,97 |
5 | ŽJ | 91 | 69 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:23:30 | 60,81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 9 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 00:15:21 | 101,38 |
2 | MB | 9 | 13 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:15:24 | 100,63 |
3 | MB | 11 | 11 | Ožana Václav | SK Nové Město na Moravě | 64 | 00:15:37 | 97,99 |
4 | MB | 19 | 68 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:15:56 | 93,76 |
5 | MB | 31 | 7 | Barnet Miroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 65 | 00:16:47 | 82,87 |
6 | MB | 38 | 30 | Uliasz Jerzy | LKS ISKRA Jaszkowa | 69 | 00:17:38 | 71,71 |
7 | MB | 39 | 101 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:17:42 | 71,02 |
8 | MB | 43 | 106 | Liška Pavel | Fort Ústí nad Orlicí | 63 | 00:17:52 | 68,73 |
9 | MB | 54 | 88 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:18:51 | 55,98 |
10 | MB | 60 | 74 | Dostálek Petr | Viking Králiky | 67 | 00:19:26 | 48,58 |
11 | MB | 63 | 25 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:19:45 | 44,37 |
12 | MB | 65 | 72 | Marhold Stanislav | Choceň | 66 | 00:19:54 | 42,51 |
13 | MB | 71 | 107 | Nágl Marek | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 68 | 00:20:25 | 35,69 |
14 | MB | 82 | 23 | Oszwald Günter | Sokol Damníkov | 68 | 00:21:35 | 20,72 |
15 | MB | 105 | 20 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:27:20 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 18 | 54 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:15:50 | 109,90 |
2 | MC | 23 | 90 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:16:24 | 103,13 |
3 | MC | 40 | 58 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:17:45 | 86,97 |
4 | MC | 51 | 50 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:18:46 | 69,76 |
5 | MC | 55 | 17 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:18:57 | 72,52 |
6 | MC | 59 | 97 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:19:14 | 69,16 |
7 | MC | 74 | 98 | Sadílek Václav | Albrechtice | 50 | 00:20:45 | 50,82 |
8 | MC | 77 | 60 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:21:08 | 46,33 |
9 | MC | 83 | 56 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:21:43 | 39,29 |
10 | MC | 89 | 40 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:23:13 | 21,21 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 36 | Krsek Miroslav | MK Luková | 49 | 00:16:46 | 125,60 |
2 | MD | 70 | 26 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:20:21 | 88,35 |
3 | MD | 72 | 89 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:20:34 | 86,05 |
4 | MD | 79 | 46 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:21:11 | 79,73 |
5 | MD | 94 | 39 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:23:41 | 53,71 |
6 | MD | 100 | 52 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:24:35 | 44,38 |
7 | MD | 109 | 80 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:35:32 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 34 | 47 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:16:57 | 108,55 |
2 | ZA | 44 | 37 | Kalicinska Monika | AZS AUF Wroclaw | 89 | 00:18:02 | 96,37 |
3 | ZA | 46 | 70 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:18:09 | 95,08 |
4 | ZA | 52 | 2 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:18:48 | 87,68 |
5 | ZA | 69 | 3 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:20:20 | 70,38 |
6 | ZA | 80 | 27 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:21:12 | 60,56 |
7 | ZA | 86 | 73 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:22:43 | 43,37 |
8 | ZA | 97 | 93 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:24:13 | 26,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 16 | 75 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:15:46 | 129,37 |
2 | ZB | 56 | 6 | Barnetová Denisa | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:19:02 | 94,01 |
3 | ZB | 73 | 59 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:20:38 | 76,62 |
4 | ZB | 87 | 91 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 00:23:02 | 50,74 |
5 | ZB | 93 | 22 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:23:41 | 103,83 |
6 | ZB | 101 | 87 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:24:36 | 96,17 |
7 | ZB | 102 | 18 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:24:38 | 33,29 |
8 | ZB | 103 | 29 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:24:43 | 116,69 |
9 | ZB | 106 | 82 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:28:04 | 91,86 |
10 | ZB | 107 | 16 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:28:07 | 91,45 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.