Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh

5.12.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 5.12.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

9.30 - 10.15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

délka 4,2 km
Celý úsek vede po silnici. Po startu asi po 400 m se odbočí na silnici směrem Moravská Třebová a po dalších 2 km se odbočí na Anenskou Studánku. Cíl v po prudkém stoupání hned na počátku malého ocecního náměstí.

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 7.000 Kč
finanční v hodnotě 4.200 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ SOKOL DAMNÍKOV
Jiří Machytka
Damníkov 23
561 23 Damníkov
tel. 723 398 817

Internetové stránky

http://kurty.xv.cz/index_soubory/certovsky_beh.htm

E-mailová adresa

karel.fabian.kafa@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1370

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Keprtová Miloslava4816
Ptáček Ondřej8916
Vacek Martin6915
Stránský Aleš6015
Šebek Michal8415
Krupička Miroslav5314
Svatoš Otakar3414
Šafář Jaroslav5113
Švec Miroslav5213
Doleček Josef7913
Červ Miloslav5013
Krsek Miroslav4912
Šimůnek Jan8212
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan4912
Nechvíl Petr9111
Štyndl Miroslav5711
Jirásková Eva6410
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Dušková Lenka8010
Sejkorová Lenka639
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Dobšíček Pavel808
Kubišta Oto538
Živný Marek918
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Ptáček Jakub968
Horáček Michal758
Ehrig Rudolf487
Šimůnková Zdena587
Šembera Petr517
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Stránská Michaela977
Razým Jan577
Kačerovský Michal697
Ptáček Josef877
Vítek Miroslav727
Jirásková Bára917
Vytlačilová Lenka846
Krátký Josef656

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2077Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:16:09101,95
2MJ2286Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1999,95
3MJ2464Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:16:2898,10
4MJ2762Košňar FrantišekAtletika Polička9300:16:4395,00
5MJ3234Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:16:5592,44
6MJ3363Kalvoda VítAtletika Polička9300:16:5692,30
7MJ3678Živný MarekOrel Orlice9100:17:1288,98
8MJ4551Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:18:0578,24
9MJ53103Sloupenský FilipTJ Damníkov9500:18:5068,96
10MJ66104Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:5455,85
11MJ7524Vondráček JanTJ Damníkov9500:20:4944,66
12MJ7885Suchomel JanSokol Damníkov9500:21:1040,36
13MJ84110Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:22:3223,53
14MJ8881Šípek JakubTJ Damníkov9900:23:0716,33
15MJ9694Stříhavka JindřichAC Choceň0000:24:132,98
16MJ98111Kamaryt LukášTJ Damníkov9700:24:240,66
17MJ9921Pecháček PetrTJ Damníkov9700:24:290,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5835Krsková JanaLuková9100:19:08105,24
2ŽJ6167Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:4299,45
3ŽJ6866Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:0795,31
4ŽJ9096Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:2361,97
5ŽJ9169Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:3060,81
Muži A 20-39 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:35102,06
2MA2100Řemínek MatějAC Choceň8600:14:42100,48
3MA395Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:14:5697,47
4MA448Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:15:0395,79
5MA549Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:15:1194,00
6MA61Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:2091,92
7MA855Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:15:2391,18
8MA1031Bogdał PawełMiedzygorze7600:15:2790,34
9MA1212Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:15:3887,96
10MA1319Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:15:4087,46
11MA1442Bogdał RomanMiedzygorze7900:15:4087,40
12MA1561Myška JiříAtletika Polička7300:15:4286,90
13MA1745Fajfr FrantišekŽamberk7200:15:4785,93
14MA2144Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:16:1679,34
15MA2538Pusz PawelBystryca Klodzka8100:16:2976,33
16MA2628Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:3575,07
17MA2876Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:4373,07
18MA29105Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:16:4672,53
19MA3583Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:16:5769,95
20MA3741Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:17:3262,03
21MA414Dehner RobertLanškroun7500:17:4958,21
22MA4243Bogdał LukaszMiedzygorze8200:17:5157,71
23MA4765Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:18:1153,30
24MA4884Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:18:2150,94
25MA4933Przybytkovski AdamJiskra jazkova7000:18:3048,89
26MA5079Korejtko PetrLanškroun7600:18:4246,15
27MA5757Doležal MartinSPS Sázava7000:19:0341,44
28MA6232Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8200:19:4332,32
29MA64102Poledno Marekxxx7400:19:4831,37
30MA67109Gregora ZdenekLanškroun7300:20:0327,96
31MA7671Marhold PetrChoceň7800:20:5017,34
32MA815Sadílek JindřichAtletika Albrechtice7300:21:337,46
33MA8592Potužník Jiříneregistrován8200:22:390,00
34MA9253Šembera PetrTJ Sokol Damníkov7800:23:400,00
35MA9510Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:23:580,00
36MA10415Motyčka RichardTJ Damníkov7100:25:190,00
37MA1088Halva TomášTJ Damníkov8300:32:480,00
Muži B 40-49 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB79Holický MilanPardubice6500:15:21101,38
2MB913Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:24100,63
3MB1111Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:15:3797,99
4MB1968Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:5693,76
5MB317Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:16:4782,87
6MB3830Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:17:3871,71
7MB39101Buriánek RomanČeská Třebová6500:17:4271,02
8MB43106Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6300:17:5268,73
9MB5488Krátký LubošLanškroun6200:18:5155,98
10MB6074Dostálek PetrViking Králiky6700:19:2648,58
11MB6325Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:19:4544,37
12MB6572Marhold StanislavChoceň6600:19:5442,51
13MB71107Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:20:2535,69
14MB8223Oszwald GünterSokol Damníkov6800:21:3520,72
15MB10520Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:27:200,00
Muži C 50-59 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1854Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:15:50109,90
2MC2390Siegel JosefAC Choceň5800:16:24103,13
3MC4058Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:4586,97
4MC5150Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:4669,76
5MC5517Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:5772,52
6MC5997Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:1469,16
7MC7498Sadílek VáclavAlbrechtice5000:20:4550,82
8MC7760Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:0846,33
9MC8356Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:21:4339,29
10MC8940Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:1321,21
Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3036Krsek MiroslavMK Luková4900:16:46125,60
2MD7026Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:20:2188,35
3MD7289Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:3486,05
4MD7946Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:1179,73
5MD9439Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:23:4153,71
6MD10052Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:3544,38
7MD10980Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:32100,00
Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3447Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:16:57108,55
2ZA4437Kalicinska MonikaAZS AUF Wroclaw8900:18:0296,37
3ZA4670Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:18:0995,08
4ZA522Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:4887,68
5ZA693Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:20:2070,38
6ZA8027Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:1260,56
7ZA8673Marholdová LucieChoceň8300:22:4343,37
8ZA9793Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:1326,42
Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1675Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:46129,37
2ZB566Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:19:0294,01
3ZB7359Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:3876,62
4ZB8791Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:0250,74
5ZB9322Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:23:41103,83
6ZB10187Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:3696,17
7ZB10218Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:24:3833,29
8ZB10329Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:24:43116,69
9ZB10682Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:28:0491,86
10ZB10716Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:28:0791,45
Trať 4,2 km, 220 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:35102,06
2MA2100Řemínek MatějAC Choceň8600:14:42100,48
3MA395Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:14:5697,47
4MA448Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:15:0395,79
5MA549Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:15:1194,00
6MA61Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:2091,92
1MB79Holický MilanPardubice6500:15:21101,38
7MA855Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:15:2391,18
2MB913Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:24100,63
8MA1031Bogdał PawełMiedzygorze7600:15:2790,34
3MB1111Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:15:3797,99
9MA1212Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:15:3887,96
10MA1319Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:15:4087,46
11MA1442Bogdał RomanMiedzygorze7900:15:4087,40
12MA1561Myška JiříAtletika Polička7300:15:4286,90
1ZB1675Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:46129,37
13MA1745Fajfr FrantišekŽamberk7200:15:4785,93
1MC1854Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:15:50109,90
4MB1968Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:5693,76
1MJ2077Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:16:09101,95
14MA2144Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:16:1679,34
2MJ2286Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1999,95
2MC2390Siegel JosefAC Choceň5800:16:24103,13
3MJ2464Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:16:2898,10
15MA2538Pusz PawelBystryca Klodzka8100:16:2976,33
16MA2628Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:3575,07
4MJ2762Košňar FrantišekAtletika Polička9300:16:4395,00
17MA2876Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:4373,07
18MA29105Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:16:4672,53
1MD3036Krsek MiroslavMK Luková4900:16:46125,60
5MB317Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:16:4782,87
5MJ3234Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:16:5592,44
6MJ3363Kalvoda VítAtletika Polička9300:16:5692,30
1ZA3447Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:16:57108,55
19MA3583Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:16:5769,95
7MJ3678Živný MarekOrel Orlice9100:17:1288,98
20MA3741Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:17:3262,03
6MB3830Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:17:3871,71
7MB39101Buriánek RomanČeská Třebová6500:17:4271,02
3MC4058Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:4586,97
21MA414Dehner RobertLanškroun7500:17:4958,21
22MA4243Bogdał LukaszMiedzygorze8200:17:5157,71
8MB43106Liška PavelFort Ústí nad Orlicí6300:17:5268,73
2ZA4437Kalicinska MonikaAZS AUF Wroclaw8900:18:0296,37
8MJ4551Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:18:0578,24
3ZA4670Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:18:0995,08
23MA4765Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:18:1153,30
24MA4884Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:18:2150,94
25MA4933Przybytkovski AdamJiskra jazkova7000:18:3048,89
26MA5079Korejtko PetrLanškroun7600:18:4246,15
4MC5150Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:18:4669,76
4ZA522Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:4887,68
9MJ53103Sloupenský FilipTJ Damníkov9500:18:5068,96
9MB5488Krátký LubošLanškroun6200:18:5155,98
5MC5517Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:5772,52
2ZB566Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:19:0294,01
27MA5757Doležal MartinSPS Sázava7000:19:0341,44
1ŽJ5835Krsková JanaLuková9100:19:08105,24
6MC5997Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:1469,16
10MB6074Dostálek PetrViking Králiky6700:19:2648,58
2ŽJ6167Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:4299,45
28MA6232Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova8200:19:4332,32
11MB6325Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:19:4544,37
29MA64102Poledno Marekxxx7400:19:4831,37
12MB6572Marhold StanislavChoceň6600:19:5442,51
10MJ66104Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:5455,85
30MA67109Gregora ZdenekLanškroun7300:20:0327,96
3ŽJ6866Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:0795,31
5ZA693Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:20:2070,38
2MD7026Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:20:2188,35
13MB71107Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:20:2535,69
3MD7289Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:3486,05
3ZB7359Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:3876,62
7MC7498Sadílek VáclavAlbrechtice5000:20:4550,82
11MJ7524Vondráček JanTJ Damníkov9500:20:4944,66
31MA7671Marhold PetrChoceň7800:20:5017,34
8MC7760Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:0846,33
12MJ7885Suchomel JanSokol Damníkov9500:21:1040,36
4MD7946Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:1179,73
6ZA8027Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:1260,56
32MA815Sadílek JindřichAtletika Albrechtice7300:21:337,46
14MB8223Oszwald GünterSokol Damníkov6800:21:3520,72
9MC8356Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:21:4339,29
13MJ84110Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:22:3223,53
33MA8592Potužník Jiříneregistrován8200:22:390,00
7ZA8673Marholdová LucieChoceň8300:22:4343,37
4ZB8791Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:0250,74
14MJ8881Šípek JakubTJ Damníkov9900:23:0716,33
10MC8940Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:1321,21
4ŽJ9096Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:2361,97
5ŽJ9169Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:3060,81
34MA9253Šembera PetrTJ Sokol Damníkov7800:23:400,00
5ZB9322Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:23:41103,83
5MD9439Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:23:4153,71
35MA9510Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:23:580,00
15MJ9694Stříhavka JindřichAC Choceň0000:24:132,98
8ZA9793Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:1326,42
16MJ98111Kamaryt LukášTJ Damníkov9700:24:240,66
17MJ9921Pecháček PetrTJ Damníkov9700:24:290,00
6MD10052Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:3544,38
6ZB10187Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:3696,17
7ZB10218Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:24:3833,29
8ZB10329Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:24:43116,69
36MA10415Motyčka RichardTJ Damníkov7100:25:190,00
15MB10520Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:27:200,00
9ZB10682Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:28:0491,86
10ZB10716Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:28:0791,45
37MA1088Halva TomášTJ Damníkov8300:32:480,00
7MD10980Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:32100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód