Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh Damníkov

4.12.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh Damníkov
  • datum konání: 4.12.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ SOKOL Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

délka 4,2 km
Celý úsek vede po silnici. Po startu asi po 400 m se odbočí na silnici směrem Moravská Třebová a po dalších 2 km se odbočí na Anenskou Studánku. Cíl v Anenské Studánce po prudkém stoupání hned na počátku malého obecního náměstí.

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 7.000 Kč
finanční v hodnotě 4.200 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ SOKOL DAMNÍKOV
Jiří Machytka
Damníkov 23
561 23 Damníkov
tel. 723 398 817

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://kurty.xv.cz

E-mailová adresa

machytkova.jana@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.12.2019Čertovský běh-
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh Damníkov

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1486

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4619
Keprtová Miloslava4817
Vacek Martin6916
Stránský Aleš6016
Šebek Michal8416
Ptáček Ondřej8916
Krupička Miroslav5315
Švec Miroslav5214
Svatoš Otakar3414
Šafář Jaroslav5113
Doleček Josef7913
Červ Miloslav5013
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Šimůnek Jan4912
Dušková Lenka8011
Štyndl Miroslav5711
Jirásková Eva6411
Bielčik Jindřich4010
Šimůnková Pavla7710
Sejkorová Lenka6310
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Ptáček Jakub969
Kubišta Oto538
Ptáček Josef878
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Kačerovský Michal698
Dobšíček Pavel808
Horáček Michal758
Živný Marek918
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Šembera Petr517
Šimůnková Zdena587
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Razým Jan577
Buriánek Roman657
Sedláček Roman647
Jirásková Bára917
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Ehrig Rudolf487
Černá Markéta707
Vítek Miroslav727

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ842Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:38108,58
2MJ148Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:17:19100,60
3MJ1861Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:18:1090,82
4MJ191Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:18:2288,60
5MJ257Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:19:0879,67
6MJ3371Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:5371,01
7MJ4659Šípek JakubTJ Damníkov9900:21:4050,57
8MJ4732Balcar TomášAnenská Studánka9200:22:1643,68
9MJ634Stříhavka JindřichAC Choceň0000:25:119,97
10MJ6756Motl PetrAnenská Studánka9800:27:173,00
Muži A 20-39 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Řemínek MatějAC Choceň8600:15:00102,97
2MA265Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:1799,14
3MA352Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:2397,89
4MA447Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:5491,08
5MA767Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:1287,18
6MA1023Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:5477,98
7MA1222Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:17:0276,25
8MA1311Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:17:0475,87
9MA1619Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:17:5065,77
10MA1726Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:18:0362,95
11MA2139Kestler AlešYogi racing Ostrava8100:18:2558,06
12MA2351Buriánek TomášČeská Třebová8900:18:3655,54
13MA2717Dehner RobertActivity Lanškroun7500:19:2644,63
14MA3429Krmela PavelRychnov na Moravě7800:19:5438,46
15MA3664Kujínek TomášPavlov8400:20:3828,82
16MA3814Krsek PavkaLanškroun7200:20:5624,87
17MA4370Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:21:2219,20
18MA4916Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:323,82
19MA623Stříhavka JindřichAC Choceň7100:25:113,00
Muži B 40-49 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB543Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:58112,90
2MB928Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:16:49102,83
3MB2066Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:2484,27
4MB2250Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:3681,92
5MB2660Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:1773,96
6MB2869Král PetrSPS Sázava6600:19:3470,68
7MB3055Doležal MartinSPS Sázava7000:19:4468,59
8MB3938Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:0353,30
9MB4162Wendlig JosefASPV Těchonín6100:21:1151,72
10MB5437Tribula JiříLanškroun6900:24:1316,07
11MB6644Stolarik Libor-6900:25:453,00
12MB6968Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:003,00
Muži C 50-59 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC646Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:59115,64
2MC115Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:16:57104,47
3MC2431Bombera JiříMoravská Třebová5500:19:0579,90
4MC3121Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:4572,24
5MC4249Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:1954,13
6MC5518Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:1420,54
7MC6830Wendlig MiroslavLuková5300:27:383,00
8MC7136Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:29:283,00
Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3557Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:31128,97
2MD5120Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:19105,48
3MD586Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:41149,69
4MD7040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0765,55
5MD7327Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:0150,31
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2958Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:38117,71
2ŽJ4533Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:21:3499,80
3ŽJ529Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:2682,49
4ŽJ5315Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:0676,23
Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1534Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:41121,76
2ZA3753Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:4690,80
3ZA4010Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:0687,44
4ZA482Stříhavková PetraAC Choceň7900:22:2074,89
5ZA5972Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:4251,04
6ZA6048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4450,81
7ZA6163Wendligová Anna152 ŽPR Rakovník8500:25:1046,32
Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3273Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:53122,90
2ZB4445Mikulecká MarcelaSloupnice7300:21:33112,15
3ZB5013Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:1293,33
4ZB5625Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:24:1783,77
5ZB5735Oszwaldová PavlínaSokol Damníkov7400:24:2087,85
6ZB6454Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:18100,24
7ZB6512Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:2299,76
8ZB7224Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:0314,48
Trať 4,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Řemínek MatějAC Choceň8600:15:00102,97
2MA265Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:1799,14
3MA352Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:2397,89
4MA447Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:5491,08
1MB543Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:58112,90
1MC646Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:59115,64
5MA767Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:1287,18
1MJ842Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:38108,58
2MB928Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:16:49102,83
6MA1023Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:5477,98
2MC115Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:16:57104,47
7MA1222Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:17:0276,25
8MA1311Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:17:0475,87
2MJ148Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:17:19100,60
1ZA1534Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:41121,76
9MA1619Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:17:5065,77
10MA1726Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:18:0362,95
3MJ1861Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:18:1090,82
4MJ191Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:18:2288,60
3MB2066Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:2484,27
11MA2139Kestler AlešYogi racing Ostrava8100:18:2558,06
4MB2250Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:3681,92
12MA2351Buriánek TomášČeská Třebová8900:18:3655,54
3MC2431Bombera JiříMoravská Třebová5500:19:0579,90
5MJ257Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:19:0879,67
5MB2660Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:1773,96
13MA2717Dehner RobertActivity Lanškroun7500:19:2644,63
6MB2869Král PetrSPS Sázava6600:19:3470,68
1ŽJ2958Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:38117,71
7MB3055Doležal MartinSPS Sázava7000:19:4468,59
4MC3121Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:4572,24
1ZB3273Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:53122,90
6MJ3371Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:5371,01
14MA3429Krmela PavelRychnov na Moravě7800:19:5438,46
1MD3557Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:31128,97
15MA3664Kujínek TomášPavlov8400:20:3828,82
2ZA3753Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:4690,80
16MA3814Krsek PavkaLanškroun7200:20:5624,87
8MB3938Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:0353,30
3ZA4010Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:0687,44
9MB4162Wendlig JosefASPV Těchonín6100:21:1151,72
5MC4249Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:1954,13
17MA4370Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:21:2219,20
2ZB4445Mikulecká MarcelaSloupnice7300:21:33112,15
2ŽJ4533Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:21:3499,80
7MJ4659Šípek JakubTJ Damníkov9900:21:4050,57
8MJ4732Balcar TomášAnenská Studánka9200:22:1643,68
4ZA482Stříhavková PetraAC Choceň7900:22:2074,89
18MA4916Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:323,82
3ZB5013Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:1293,33
2MD5120Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:19105,48
3ŽJ529Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:2682,49
4ŽJ5315Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:0676,23
10MB5437Tribula JiříLanškroun6900:24:1316,07
6MC5518Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:1420,54
4ZB5625Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:24:1783,77
5ZB5735Oszwaldová PavlínaSokol Damníkov7400:24:2087,85
3MD586Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:41149,69
5ZA5972Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:4251,04
6ZA6048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4450,81
7ZA6163Wendligová Anna152 ŽPR Rakovník8500:25:1046,32
19MA623Stříhavka JindřichAC Choceň7100:25:113,00
9MJ634Stříhavka JindřichAC Choceň0000:25:119,97
6ZB6454Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:18100,24
7ZB6512Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:2299,76
11MB6644Stolarik Libor-6900:25:453,00
10MJ6756Motl PetrAnenská Studánka9800:27:173,00
7MC6830Wendlig MiroslavLuková5300:27:383,00
12MB6968Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:003,00
4MD7040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0765,55
8MC7136Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:29:283,00
8ZB7224Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:0314,48
5MD7327Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:0150,31
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Řemínek MatějAC Choceň8600:15:00102,97
2MA265Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:1799,14
3MA352Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:2397,89
4MA447Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:5491,08
5MB543Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:5890,31
6MC646Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:5989,94
7MA767Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:1287,18
8MJ842Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:3881,55
9MB928Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:16:4979,03
10MA1023Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:5477,98
11MC115Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:16:5777,21
12MA1222Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:17:0276,25
13MA1311Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:17:0475,87
14MJ148Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:17:1972,43
15MA1619Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:17:5065,77
16MA1726Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:18:0362,95
17MJ1861Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:18:1061,28
18MJ191Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:18:2258,74
19MB2066Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:2458,22
20MA2139Kestler AlešYogi racing Ostrava8100:18:2558,06
21MB2250Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:3655,59
22MA2351Buriánek TomášČeská Třebová8900:18:3655,54
23MC2431Bombera JiříMoravská Třebová5500:19:0549,21
24MJ257Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:19:0848,56
25MB2660Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:1746,67
26MA2717Dehner RobertActivity Lanškroun7500:19:2644,63
27MB2869Král PetrSPS Sázava6600:19:3442,99
28MB3055Doležal MartinSPS Sázava7000:19:4440,65
29MC3121Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:4540,49
30MJ3371Ptáček JakubAnenská Studánka9600:19:5338,68
31MA3429Krmela PavelRychnov na Moravě7800:19:5438,46
32MD3557Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:3130,53
33MA3664Kujínek TomášPavlov8400:20:3828,82
34MA3814Krsek PavkaLanškroun7200:20:5624,87
35MB3938Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6800:21:0323,52
36MB4162Wendlig JosefASPV Těchonín6100:21:1121,74
37MC4249Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:1919,86
38MA4370Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:21:2219,20
39MJ4659Šípek JakubTJ Damníkov9900:21:4015,35
40MJ4732Balcar TomášAnenská Studánka9200:22:167,48
41MA4916Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:323,82
42MD5120Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:193,00
43MB5437Tribula JiříLanškroun6900:24:133,00
44MC5518Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:143,00
45MD586Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:413,00
46MA623Stříhavka JindřichAC Choceň7100:25:113,00
47MJ634Stříhavka JindřichAC Choceň0000:25:113,00
48MB6644Stolarik Libor-6900:25:453,00
49MJ6756Motl PetrAnenská Studánka9800:27:173,00
50MC6830Wendlig MiroslavLuková5300:27:383,00
51MB6968Krátký JosefTJ Svitavy6500:28:003,00
52MD7040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:073,00
53MC7136Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:29:283,00
54MD7327Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:013,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1534Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:41114,51
2ŽJ2958Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:19:3894,03
3ZB3273Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:5391,46
4ZA3753Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:4682,28
5ZA4010Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:0678,78
6ZB4445Mikulecká MarcelaSloupnice7300:21:3374,06
7ŽJ4533Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:21:3473,80
8ZA482Stříhavková PetraAC Choceň7900:22:2065,72
9ZB5013Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:1256,65
10ŽJ529Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:2654,23
11ŽJ5315Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:0647,17
12ZB5625Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:24:1745,39
13ZB5735Oszwaldová PavlínaSokol Damníkov7400:24:2044,83
14ZA5972Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:24:4240,91
15ZA6048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4440,66
16ZA6163Wendligová Anna152 ŽPR Rakovník8500:25:1036,00
17ZB6454Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:1834,67
18ZB6512Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:2234,02
19ZB7224Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:033,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Vážení, tato připomínka by měla spíše směřovat k pořadateli, ale už léta mi to leží v hlavě - Damníkov (360 m.nm.) Anennská Studánka (510 m.nm.). kde se bere těch 220 m převýšení? A jak dokládá fotogalerie - závodník č. 44 (ket. B) by měl být DQ pro porušení pravidla 144.2 - ta sluchátka já prostě "nepřekousnu" (zvlášť na silnici). Honza Zajíc
jan.zajic
Trať jsem měřil hodinkami a převýšení je podle záznamu 150m. Zde si můžete prohlédnout záznam: http://connect.garmin.com/activity/58753373 . O povolení sluchátek sváděli boj i cyklisté na Tour de France a funkcionáři nakonec rezignovali a jezdí s nimi. Možná, že jsou povolené jen do jednoho ucha, protože neslyšet na silnici, to je fakt hazard. V tomto případě se navíc určitě nejedná o spojení s doprovodným vozem a předávání taktických pokynů, takže jsou úplně zbytečná.... Á propos... čertovský rohy doufám zakázaný nejsou, to snad není na DQ, to bych v tom byl taky namočenej...To jen na odlehčení diskuze, Honza má samozřejmě pravdu.
ales.stransky
Záznam je možné si vpravo nahoře na modré liště přepnout do metrické soustavy :-)
stransky.ales
DQ na základě fotografie, tak to je trošku na hlavu. Každý učastník je si sám odpovědný za své zdraví. Tak si svoje emoce o diskvalifikacích ventilujte někde jinde!!! A proto se pro příště radši znúčastněte a podávejte Vaše případné humorné návrhy na DQ na místě... Jinak hezký závod ;-)
mat.morous
Pane Zajíc,priste sve namitky radsi reste na miste s poradateli,nez aby jste to ventiloval nekde na webu...a jestli usuzujete pouze z fotografii,tak e to smesne,radsi by jste se mel pristiho rocniku zucastnit,nez neco komentovat od „stolu”!
machytkova.jana

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód