Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh

6.12.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 6.12.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 10:15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 4,2 km
Převýšení: 220 m
Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce.

Ceny pro vítěze

putovní Pohár starostů
tři v kategorii Čertovské balíčky
finanční prémie (podminkou tři startující v kategorii)
finanční prémie za traťové rekordy
účastnické diplomy
další ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Machytka
561 23 Damníkov 23
tel. 723 398 817

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://kurty.xv.cz

E-mailová adresa

kaja.fabian@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.12.2020Čertovský běh-
7.12.2019Čertovský běh96
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1567

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4620
Vacek Martin6917
Stránský Aleš6017
Šebek Michal8417
Keprtová Miloslava4817
Ptáček Ondřej8917
Krupička Miroslav5316
Švec Miroslav5214
Šafář Jaroslav5114
Svatoš Otakar3414
Doleček Josef7914
Červ Miloslav5014
Král Jindřich7312
Krsek Miroslav4912
Štyndl Miroslav5712
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Jirásková Eva6412
Šimůnek Jan4912
Sejkorová Lenka6311
Dušková Lenka8011
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Kubišta Oto539
Kačerovský Michal699
Ptáček František919
Ptáček Jakub969
Borek Petr708
Ráb Pavel528
Dobšíček Pavel808
Ptáček Josef878
Živný Marek918
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Vítek Miroslav728
Sedláček Roman648
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Buriánek Roman657
Šembera Petr517
Šimůnková Zdena587
Kovář Jáchym967
Kopecký Libor567
Pilgr Luděk767
Černá Markéta707
Matyášová Jana657
Razým Jan577

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ102Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:16:17104,57
2MJ138Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:16:31101,77
3MJ1867Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:1293,66
4MJ2025Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:17:2191,88
5MJ2130Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:17:2291,56
6MJ2315Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:17:2690,90
7MJ2728Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:17:5884,42
8MJ333Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:18:2579,04
9MJ4326Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:19:4962,22
10MJ461Živný MarekLetohrad9100:20:1157,78
11MJ5624Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:5548,99
12MJ6429Ptáček JakubAnenská Studánka9600:21:5836,39
13MJ6520Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:22:0634,77
14MJ6789Vondráček Janneregistrován9500:22:1433,31
15MJ7627Suchomel JanSokol Damníkov9500:23:4814,44
16MJ785Šípek JakubTJ Damníkov9900:24:335,36
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3961Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:32104,69
2ŽJ4122Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:19:46102,41
3ŽJ5280Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:4392,90
4ŽJ6139Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:3085,07
5ŽJ6879Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:1677,35
6ŽJ7223Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:23:0469,39
7ŽJ7343Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:1667,34
8ŽJ7521Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:23:3364,53
9ŽJ7710Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:2955,12
10ŽJ8382Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:1148,20
Muži A 20-39 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:53107,03
2MA237Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:3298,62
3MA413Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:15:5294,34
4MA634Bogdał LukaszMiedzygorze8200:16:0691,23
5MA751Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:1090,37
6MA862Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:1190,28
7MA1116Bielčik PetrLichkov7100:16:2487,43
8MA1232Bogdał PawełMiedzygorze7600:16:2886,52
9MA1435Pusz PawelBystryca Klodzka8100:16:4083,99
10MA1614Mrklovský MiroslavSTALAK7200:16:5181,61
11MA1933Bogdał RomanMiedzygorze7900:17:1775,97
12MA2452Dehner RobertLanškroun7500:17:3871,41
13MA2548Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:17:4170,74
14MA2819Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:18:0366,10
15MA3069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:1663,26
16MA3242Chlup JiříTJ Rychnov7000:18:1762,92
17MA3441Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:18:3060,24
18MA3658Malčík MichalLanškroun7500:18:5355,12
19MA4084Marhold PetrChoceň7800:19:4344,44
20MA4485Marhold LubošChoceň7700:19:5541,89
21MA4771Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:2236,05
22MA5381Skalický PetrLanškroun7300:20:4331,45
23MA6083Borek PetrHorní Čermná7000:21:2422,61
24MA7053Sadílek JindřichAtletika Albrechtice7300:22:572,55
25MA7154Potužník Jiříneregistrován8200:22:592,10
26MA8050Motyčka RichardTJ Damníkov7100:24:490,00
27MA8444Stolarik Liborneregistrován6900:26:250,00
Muži B 40-49 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB540Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:15:54108,81
2MB968Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:15104,62
3MB266Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:17:4586,58
4MB3187Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:18:1780,14
5MB3836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:2267,23
6MB4576Mach PetrAtletika Polička6400:19:5760,10
7MB5488Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:20:5448,65
Muži C 50-59 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC346Siegel JosefAC Choceň5800:15:40109,65
2MC1556Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:16:4596,56
3MC174Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:5893,79
4MC2918Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:18:0979,40
5MC3765Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:0368,46
6MC4986Sadílek VáclavAlbrechtice5000:20:3250,60
7MC5057Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:3749,44
8MC5177Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:4248,45
9MC6259Malčík BronislavLanškroun5600:21:5034,63
10MC6945Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:2926,83
11MC8173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:500,00
Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4278Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:48106,38
2MD4875Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:2999,71
3MD5711Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:0493,92
4MD6317Bielčik JindřichLichkov4000:21:5485,83
5MD8649Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:3829,74
6MD8831Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:36100,00
Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA229Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:23127,64
2ZA5563Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:5592,64
3ZA6670Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1379,72
Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3512Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:18:40116,94
2ZB5860Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:1092,37
3ZB5955Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:2090,70
4ZB7447Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:2370,61
5ZB797Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:42107,09
6ZB8266Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:06114,33
7ZB8564Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:26:3192,91
8ZB8772Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:28:5885,67
Trať 4,2 km, 220 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:53107,03
2MA237Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:3298,62
1MC346Siegel JosefAC Choceň5800:15:40109,65
3MA413Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:15:5294,34
1MB540Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:15:54108,81
4MA634Bogdał LukaszMiedzygorze8200:16:0691,23
5MA751Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:1090,37
6MA862Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:1190,28
2MB968Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:15104,62
1MJ102Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:16:17104,57
7MA1116Bielčik PetrLichkov7100:16:2487,43
8MA1232Bogdał PawełMiedzygorze7600:16:2886,52
2MJ138Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:16:31101,77
9MA1435Pusz PawelBystryca Klodzka8100:16:4083,99
2MC1556Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:16:4596,56
10MA1614Mrklovský MiroslavSTALAK7200:16:5181,61
3MC174Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:5893,79
3MJ1867Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:1293,66
11MA1933Bogdał RomanMiedzygorze7900:17:1775,97
4MJ2025Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:17:2191,88
5MJ2130Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:17:2291,56
1ZA229Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:23127,64
6MJ2315Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:17:2690,90
12MA2452Dehner RobertLanškroun7500:17:3871,41
13MA2548Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:17:4170,74
3MB266Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:17:4586,58
7MJ2728Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:17:5884,42
14MA2819Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:18:0366,10
4MC2918Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:18:0979,40
15MA3069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:1663,26
4MB3187Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:18:1780,14
16MA3242Chlup JiříTJ Rychnov7000:18:1762,92
8MJ333Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:18:2579,04
17MA3441Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:18:3060,24
1ZB3512Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:18:40116,94
18MA3658Malčík MichalLanškroun7500:18:5355,12
5MC3765Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:0368,46
5MB3836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:2267,23
1ŽJ3961Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:32104,69
19MA4084Marhold PetrChoceň7800:19:4344,44
2ŽJ4122Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:19:46102,41
1MD4278Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:48106,38
9MJ4326Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:19:4962,22
20MA4485Marhold LubošChoceň7700:19:5541,89
6MB4576Mach PetrAtletika Polička6400:19:5760,10
10MJ461Živný MarekLetohrad9100:20:1157,78
21MA4771Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:2236,05
2MD4875Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:2999,71
6MC4986Sadílek VáclavAlbrechtice5000:20:3250,60
7MC5057Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:3749,44
8MC5177Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:4248,45
3ŽJ5280Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:4392,90
22MA5381Skalický PetrLanškroun7300:20:4331,45
7MB5488Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:20:5448,65
2ZA5563Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:5592,64
11MJ5624Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:5548,99
3MD5711Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:0493,92
2ZB5860Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:1092,37
3ZB5955Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:2090,70
23MA6083Borek PetrHorní Čermná7000:21:2422,61
4ŽJ6139Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:3085,07
9MC6259Malčík BronislavLanškroun5600:21:5034,63
4MD6317Bielčik JindřichLichkov4000:21:5485,83
12MJ6429Ptáček JakubAnenská Studánka9600:21:5836,39
13MJ6520Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:22:0634,77
3ZA6670Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1379,72
14MJ6789Vondráček Janneregistrován9500:22:1433,31
5ŽJ6879Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:1677,35
10MC6945Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:2926,83
24MA7053Sadílek JindřichAtletika Albrechtice7300:22:572,55
25MA7154Potužník Jiříneregistrován8200:22:592,10
6ŽJ7223Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:23:0469,39
7ŽJ7343Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:1667,34
4ZB7447Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:2370,61
8ŽJ7521Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:23:3364,53
15MJ7627Suchomel JanSokol Damníkov9500:23:4814,44
9ŽJ7710Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:2955,12
16MJ785Šípek JakubTJ Damníkov9900:24:335,36
5ZB797Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:42107,09
26MA8050Motyčka RichardTJ Damníkov7100:24:490,00
11MC8173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:500,00
6ZB8266Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:06114,33
10ŽJ8382Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:1148,20
27MA8444Stolarik Liborneregistrován6900:26:250,00
7ZB8564Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:26:3192,91
5MD8649Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:3829,74
8ZB8772Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:28:5885,67
6MD8831Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:36100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód