Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh

3.12.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 3.12.2011
  • zobrazeno již 20x
  • pořadatel: Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

délka: 4,2 km
převýšení: 150 m
povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Damníkov
Jiří Machytka
561 23 Damníkov 23
tel. 723 398 817

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

machytkova.jana@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1376

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Ptáček Ondřej8916
Keprtová Miloslava4816
Vacek Martin6915
Stránský Aleš6015
Šebek Michal8415
Svatoš Otakar3414
Krupička Miroslav5314
Švec Miroslav5213
Doleček Josef7913
Červ Miloslav5013
Šafář Jaroslav5113
Šimůnek Jan8212
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan4912
Krsek Miroslav4912
Nechvíl Petr9111
Štyndl Miroslav5711
Bielčik Jindřich4010
Dušková Lenka8010
Jirásková Eva6410
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Sejkorová Lenka639
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Ptáček Jakub968
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Dobšíček Pavel808
Kubišta Oto538
Živný Marek918
Ptáček Josef877
Vítek Miroslav727
Jirásková Bára917
Ehrig Rudolf487
Šimůnková Zdena587
Šembera Petr517
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Stránská Michaela977
Razým Jan577
Kačerovský Michal697
Kovář Jáchym966
Černá Markéta706

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ513Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:15:26108,80
2MJ910Kabrhel TomášEkol Elit TRIA9200:15:46104,64
3MJ1088Cink MartinAC Pardubice9400:15:48100,00
4MJ169Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:16:39111,49
5MJ2358Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:17:1386,56
6MJ2675Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:27102,34
7MJ3192Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:17:56136,48
8MJ4576Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:18:5386,17
9MJ5630Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:19:5275,01
10MJ6753Bednář PetrDolní Čermná9300:20:3944,09
11MJ6886Ptáček JakubAnenská Studánka9600:20:3966,16
12MJ7028Mlynář VojtěchVencl tým UO9800:20:43111,04
13MJ86100Balcar TomášAnenská Studánka9200:23:1312,28
14MJ911Stříhavka JindřichAC Choceň0000:24:16100,01
15MJ922Slavík VojtěchAC Chocen0000:24:1699,99
16MJ95101Balcar MartinAnenská Studánka9600:25:1913,27
17MJ97103Motl PetrAnenská Studánka9800:27:0852,48
18MJ102102Kaplan PavelSokol Damníkov9700:35:033,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4914Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:21100,00
2ZJ8070Pártlová DanielaAC Choceň9700:22:20100,00
Muži A 20-39 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:14:49100,86
2MA273Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:14:5399,96
3MA356Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:14:5799,18
4MA461Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:15:0896,65
5MA637Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:15:3390,98
6MA736Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:3889,95
7MA825Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:4388,80
8MA1266Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:15:5685,87
9MA1364Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8400:15:5885,51
10MA1474Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:16:0783,49
11MA1739Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:16:4973,90
12MA1949Vacek LiborACTIVITY Lanškroun8600:16:5472,98
13MA2195Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:16:5871,95
14MA2523Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:2765,54
15MA2850Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:17:5060,26
16MA3047Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:17:5559,18
17MA3281Starý TomášPlastic Cocks8700:17:5659,05
18MA3380Krmela PavelRychnov na Moravě7800:18:0058,17
19MA3551Dehner RobertACTIVITY Lanškroun7500:18:0656,80
20MA4382Sádecký MarekSDH Parník8900:18:4148,94
21MA4446Cerv PavelAtletika Policka8300:18:4448,16
22MA4799Kujínek TomášRakovník8400:19:1241,90
23MA5094Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:19:2339,60
24MA5215Krsek PavkaLanškroun7200:19:3736,28
25MA577Jarinkovič JanRokytno8000:19:5432,47
26MA6690Marhold LubošAC Chocen7700:20:3722,99
27MA7343Sadílek JindřichACTIVITY Lanškroun7300:20:5518,87
28MA7512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:2212,84
29MA8879Novák MartinPraha Krc8100:23:173,00
Muži B 40-49 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1532Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:16:14106,19
2MB1838Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:16:5099,02
3MB223Stříhavka JindřichAC Choceň7100:17:1194,78
4MB3668Bielčik PetrISRT7100:18:0983,36
5MB3933Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:18:2779,66
6MB4078Doležal MartinSPS Sázava7000:18:2879,50
7MB5148Sedláček RomanLanškroun6400:19:2767,71
8MB5396Hájek MiroslavSK P. Bezruc6500:19:3965,40
9MB6087Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:19:5661,94
10MB6184Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:5861,54
11MB6427Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:20:2356,60
12MB7693Kačerovský Michalneregistrován6900:21:2843,78
13MB7867Stolarik Liborneregistrován6900:22:0137,18
14MB8942Trbula Jiříneregistrován6900:23:2720,00
15MB966Krátký JosefTJ Svitavy6500:25:443,00
Muži C 50-59 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1162Siegel JosefAC Choceň5800:15:48110,31
2MC2072Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:16:5696,60
3MC2440Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:17:1493,09
4MC2734Martinák JiříFORT SMC Ústí nad Orlicí6000:17:4087,93
5MC3444Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0483,06
6MC4855Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:1568,79
7MC5865Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:5560,78
8MC6357Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:1756,50
9MC7297Wendlig JosefSokol Damníkov6100:20:5349,21
10MC7954Šnýdr ZábojKuboj Šternberk6100:22:0934,01
11MC8152Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:2231,35
12MC8529Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:23:1121,56
Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3824Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:12106,52
2MD4131Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:29103,39
3MD5545Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:4490,09
4MD5935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:5688,00
5MD7491Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:21:0775,50
6MD8241Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:2761,33
7MD9011Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:32143,67
8MD9821Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:113,00
9MD9971Bielčik JindřichLichkov4000:28:29110,82
10MD10369Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:1845,51
Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2977Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:17:55106,60
2ZA4285Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:3399,81
3ZA4616Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:0793,59
4ZA6259Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:1481,58
5ZA694Stříhavková PetraAC Choceň7900:20:3977,04
6ZA7126Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:20:4875,37
7ZA7798Wendligová AnnaRakovník8500:21:5763,09
8ZA848Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:5053,50
9ZA9360Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:1937,44
Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB375Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:09112,52
2ZB5483Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:39119,90
3ZB6517Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:20:3487,48
4ZB8319Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:22:3393,29
5ZB8763Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:1686,81
6ZB9420Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:20100,00
7ZB10022Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:2630,20
8ZB10118Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:3819,18
Trať 4,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:14:49100,86
2MA273Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:14:5399,96
3MA356Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:14:5799,18
4MA461Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:15:0896,65
1MJ513Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:15:26108,80
5MA637Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:15:3390,98
6MA736Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:3889,95
7MA825Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:4388,80
2MJ910Kabrhel TomášEkol Elit TRIA9200:15:46104,64
3MJ1088Cink MartinAC Pardubice9400:15:48100,00
1MC1162Siegel JosefAC Choceň5800:15:48110,31
8MA1266Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:15:5685,87
9MA1364Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8400:15:5885,51
10MA1474Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:16:0783,49
1MB1532Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:16:14106,19
4MJ169Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:16:39111,49
11MA1739Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:16:4973,90
2MB1838Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:16:5099,02
12MA1949Vacek LiborACTIVITY Lanškroun8600:16:5472,98
2MC2072Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:16:5696,60
13MA2195Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:16:5871,95
3MB223Stříhavka JindřichAC Choceň7100:17:1194,78
5MJ2358Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:17:1386,56
3MC2440Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:17:1493,09
14MA2523Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:2765,54
6MJ2675Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:27102,34
4MC2734Martinák JiříFORT SMC Ústí nad Orlicí6000:17:4087,93
15MA2850Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:17:5060,26
1ZA2977Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:17:55106,60
16MA3047Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:17:5559,18
7MJ3192Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:17:56136,48
17MA3281Starý TomášPlastic Cocks8700:17:5659,05
18MA3380Krmela PavelRychnov na Moravě7800:18:0058,17
5MC3444Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0483,06
19MA3551Dehner RobertACTIVITY Lanškroun7500:18:0656,80
4MB3668Bielčik PetrISRT7100:18:0983,36
1ZB375Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:09112,52
1MD3824Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:12106,52
5MB3933Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:18:2779,66
6MB4078Doležal MartinSPS Sázava7000:18:2879,50
2MD4131Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:29103,39
2ZA4285Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:3399,81
20MA4382Sádecký MarekSDH Parník8900:18:4148,94
21MA4446Cerv PavelAtletika Policka8300:18:4448,16
8MJ4576Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:18:5386,17
3ZA4616Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:0793,59
22MA4799Kujínek TomášRakovník8400:19:1241,90
6MC4855Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:1568,79
1ZJ4914Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:21100,00
23MA5094Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:19:2339,60
7MB5148Sedláček RomanLanškroun6400:19:2767,71
24MA5215Krsek PavkaLanškroun7200:19:3736,28
8MB5396Hájek MiroslavSK P. Bezruc6500:19:3965,40
2ZB5483Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:39119,90
3MD5545Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:4490,09
9MJ5630Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:19:5275,01
25MA577Jarinkovič JanRokytno8000:19:5432,47
7MC5865Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:5560,78
4MD5935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:5688,00
9MB6087Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:19:5661,94
10MB6184Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:5861,54
4ZA6259Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:1481,58
8MC6357Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:1756,50
11MB6427Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:20:2356,60
3ZB6517Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:20:3487,48
26MA6690Marhold LubošAC Chocen7700:20:3722,99
10MJ6753Bednář PetrDolní Čermná9300:20:3944,09
11MJ6886Ptáček JakubAnenská Studánka9600:20:3966,16
5ZA694Stříhavková PetraAC Choceň7900:20:3977,04
12MJ7028Mlynář VojtěchVencl tým UO9800:20:43111,04
6ZA7126Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:20:4875,37
9MC7297Wendlig JosefSokol Damníkov6100:20:5349,21
27MA7343Sadílek JindřichACTIVITY Lanškroun7300:20:5518,87
5MD7491Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:21:0775,50
28MA7512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:2212,84
12MB7693Kačerovský Michalneregistrován6900:21:2843,78
7ZA7798Wendligová AnnaRakovník8500:21:5763,09
13MB7867Stolarik Liborneregistrován6900:22:0137,18
10MC7954Šnýdr ZábojKuboj Šternberk6100:22:0934,01
2ZJ8070Pártlová DanielaAC Choceň9700:22:20100,00
11MC8152Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:2231,35
6MD8241Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:2761,33
4ZB8319Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:22:3393,29
8ZA848Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:5053,50
12MC8529Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:23:1121,56
13MJ86100Balcar TomášAnenská Studánka9200:23:1312,28
5ZB8763Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:1686,81
29MA8879Novák MartinPraha Krc8100:23:173,00
14MB8942Trbula Jiříneregistrován6900:23:2720,00
7MD9011Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:32143,67
14MJ911Stříhavka JindřichAC Choceň0000:24:16100,01
15MJ922Slavík VojtěchAC Chocen0000:24:1699,99
9ZA9360Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:1937,44
6ZB9420Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:20100,00
16MJ95101Balcar MartinAnenská Studánka9600:25:1913,27
15MB966Krátký JosefTJ Svitavy6500:25:443,00
17MJ97103Motl PetrAnenská Studánka9800:27:0852,48
8MD9821Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:113,00
9MD9971Bielčik JindřichLichkov4000:28:29110,82
7ZB10022Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:2630,20
8ZB10118Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:3819,18
18MJ102102Kaplan PavelSokol Damníkov9700:35:033,00
10MD10369Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:1845,51
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:14:49100,86
2MA273Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:14:5399,96
3MA356Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:14:5799,18
4MA461Miřejovský JiříVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:15:0896,65
5MJ513Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:15:2692,70
6MA637Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:15:3390,98
7MA736Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:3889,95
8MA825Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:4388,80
9MJ910Kabrhel TomášEkol Elit TRIA9200:15:4688,20
10MJ1088Cink MartinAC Pardubice9400:15:4887,75
11MC1162Siegel JosefAC Choceň5800:15:4887,68
12MA1266Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:15:5685,87
13MA1364Moravec MartinVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8400:15:5885,51
14MA1474Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:16:0783,49
15MB1532Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:16:1481,83
16MJ169Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:16:3976,30
17MA1739Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:16:4973,90
18MB1838Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:16:5073,77
19MA1949Vacek LiborACTIVITY Lanškroun8600:16:5472,98
20MC2072Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:16:5672,33
21MA2195Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:16:5871,95
22MB223Stříhavka JindřichAC Choceň7100:17:1168,99
23MJ2358Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:17:1368,59
24MC2440Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:17:1468,41
25MA2523Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:2765,54
26MJ2675Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:2765,43
27MC2734Martinák JiříFORT SMC Ústí nad Orlicí6000:17:4062,63
28MA2850Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:17:5060,26
29MA3047Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:17:5559,18
30MJ3192Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:17:5659,09
31MA3281Starý TomášPlastic Cocks8700:17:5659,05
32MA3380Krmela PavelRychnov na Moravě7800:18:0058,17
33MC3444Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:18:0457,19
34MA3551Dehner RobertACTIVITY Lanškroun7500:18:0656,80
35MB3668Bielčik PetrISRT7100:18:0956,13
36MD3824Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:1255,48
37MB3933Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:18:2751,96
38MB4078Doležal MartinSPS Sázava7000:18:2851,79
39MD4131Hájek FrantišekFGT Stolany4900:18:2951,52
40MA4382Sádecký MarekSDH Parník8900:18:4148,94
41MA4446Cerv PavelAtletika Policka8300:18:4448,16
42MJ4576Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:18:5346,25
43MA4799Kujínek TomášRakovník8400:19:1241,90
44MC4855Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:1541,21
45MA5094Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:19:2339,60
46MB5148Sedláček RomanLanškroun6400:19:2738,52
47MA5215Krsek PavkaLanškroun7200:19:3736,28
48MB5396Hájek MiroslavSK P. Bezruc6500:19:3935,92
49MD5545Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:4434,71
50MJ5630Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:19:5233,01
51MA577Jarinkovič JanRokytno8000:19:5432,47
52MC5865Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:19:5532,25
53MD5935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:5632,07
54MB6087Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:19:5632,02
55MB6184Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:5831,57
56MC6357Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:1727,45
57MB6427Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:20:2326,02
58MA6690Marhold LubošAC Chocen7700:20:3722,99
59MJ6753Bednář PetrDolní Čermná9300:20:3922,54
60MJ6886Ptáček JakubAnenská Studánka9600:20:3922,50
61MJ7028Mlynář VojtěchVencl tým UO9800:20:4321,60
62MC7297Wendlig JosefSokol Damníkov6100:20:5319,29
63MA7343Sadílek JindřichACTIVITY Lanškroun7300:20:5518,87
64MD7491Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:21:0716,27
65MA7512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:2212,84
66MB7693Kačerovský Michalneregistrován6900:21:2811,59
67MB7867Stolarik Liborneregistrován6900:22:014,15
68MC7954Šnýdr ZábojKuboj Šternberk6100:22:093,00
69MC8152Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:223,00
70MD8241Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:273,00
71MC8529Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:23:113,00
72MJ86100Balcar TomášAnenská Studánka9200:23:133,00
73MA8879Novák MartinPraha Krc8100:23:173,00
74MB8942Trbula Jiříneregistrován6900:23:273,00
75MD9011Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:323,00
76MJ911Stříhavka JindřichAC Choceň0000:24:163,00
77MJ922Slavík VojtěchAC Chocen0000:24:163,00
78MJ95101Balcar MartinAnenská Studánka9600:25:193,00
79MB966Krátký JosefTJ Svitavy6500:25:443,00
80MJ97103Motl PetrAnenská Studánka9800:27:083,00
81MD9821Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:113,00
82MD9971Bielčik JindřichLichkov4000:28:293,00
83MJ102102Kaplan PavelSokol Damníkov9700:35:033,00
84MD10369Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:183,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2977Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:17:55103,16
2ZB375Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:09100,58
3ZA4285Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:3396,26
4ZA4616Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:0789,92
5ZJ4914Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:2187,44
6ZB5483Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:3984,05
7ZA6259Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:1477,70
8ZB6517Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:20:3473,94
9ZA694Stříhavková PetraAC Choceň7900:20:3973,08
10ZA7126Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:20:4871,38
11ZA7798Wendligová AnnaRakovník8500:21:5758,88
12ZJ8070Pártlová DanielaAC Choceň9700:22:2054,56
13ZB8319Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:22:3352,14
14ZA848Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:5049,12
15ZB8763Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:1644,37
16ZA9360Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:1932,78
17ZB9420Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:2032,68
18ZB10022Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:263,00
19ZB10118Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:383,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód