Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

4.5.2024, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 4.5.2024
  • zobrazeno již 503x
  • místo konání: Orlovna na Orlici Letohrad
  • GPS: 49.9219933N, 16.3960590E
  • pořadatel: Orel orlice

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad

Časový pořad

  • od 8:30 prezentace
  • 10:00 start 1. kategorií
  • 12:00 hlavní trať 5 km

Přihlášky

registrace online

    Startovné

  • 100 Kč dospělí
  • 50 Kč mládež

Popis tratě

asfalt, polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

  • závod nejmenších dětí


Orel jednota Orlice
Marek Živný

Plakát závodu ve formátu PNG

Časový rozpis závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://www.letohradskapetka.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2023Letohradská pětka182
7.5.2022Letohradská pětka233
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
2.5.2020Letohradská pětka-
4.5.2019Letohradská pětka316
5.5.2018Letohradská pětka305
6.5.2017Letohradská pětka305
7.5.2016Letohradská pětka282
2.5.2015Letohradská pětka309
3.5.2014Letohradská pětka214
4.5.2013Letohradská pětka197
5.5.2012Letohradská pětka169
22.10.2011Letohradská pětka66

Statistika závodu Letohradská pětka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2652

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0412
Matyášová Jana6512
Borek Petr7012
Nechvílová Miroslava6011
Kaválek Ondřej8311
Borková Agáta0210
Dušek Pavel709
Buriánek Roman659
Šilarová Michaela019
Mannlová Jana809
Grätz Luděk589
Sejkorová Lenka639
Čáp Bohuslav518
Limburský Jan018
Halasová Anna038
Hronek Jaroslav918
Mika Ivo668
Kessnerová Martina768
Pirklová Kateřina768
Sedláček Pavel538
Novotný Luděk627
Křivohlávek Miroslav677
Pirklová Markéta797
Hejl Radek727
Fojt Leoš577
Lipenský Jiří747
Limburská Eliška997
Fojt Ondřej017
Kubišta Oto537
Halas Petr737
Bielčik Jindřich407
Tichý Miroslav017
Halasová Anežka117
Pirkl Vít107
Hubená Magdaléna117
Mlynář Vlastimil647
Fajfr František726
Šafář Jaroslav516
Dušková Lenka806
Hlaváček Zdeněk546
Špaček Martin856
Moravec Jiří966
Jandejsek Zdeněk616
Resler Filip096
Adamcová Veronika126
Brychta Jakub086
Brusenbauchová Nela086
Černá Markéta706
Krátký Luboš626
Plíva Vladimír576

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11203Štětina AlfrédAtletika Hvězda Pardubice1900:00:10-
2C12114Borek ŠimonČeská Třebová1900:00:11-
3C1473Kaválek TomášOrel Orlice1900:00:12-
4C16170Kollert David-2000:00:13-
5C18118Adamec Matěj-2100:00:14-
6C110188Voleský AlfrédOrel Česká Třebová2100:00:15-
7C112214Pauk Albert-2100:00:16-
8C114165Mrvík AdamSvitavy2100:00:17-
9C116101Záleský Štěpánek-2200:00:18-
10C118199Šítek Vilém-2200:00:19-
11C130100Baumgartl Dominik-2300:01:10-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12189Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:11-
2D14136Matyášová Veronika-1900:00:12-
3D16177Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:00:13-
4D18181Langrová EmaAtletika Lanškroun1900:00:14-
5D110216Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:15-
6D112117Adamcová Magdalénka-1900:00:16-
7D114190Fricová EmaOrel Vyškov2000:00:17-
8D11619Živčicová KlaudiaAk spartak Dubnica2000:00:18-
9D118135Matyášová Vendula-2000:00:19-
10D120202Aligerová AndělaOREL1900:00:20-
11D12126Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:21-
12D122103Špačková TamaraVichr z hor2100:00:22-
13D12375Kosková Ema-2100:00:23-
14D124201Aligerová Apolena-2100:00:24-
15D125192Přibylová EsterLanškroun2100:00:25-
16D126215Hüblová DorotkaVencl Tým Ústí n. O.1900:00:26-
17D127171Kollertová Natálie-2000:00:27-
18D12820Živčicová KláraAk spartak Dubnica2200:00:28-
19D1291Živná GabrielaOrel Orlice2100:00:29-
Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2159Čejka ŠtěpánOstrov1800:00:49-
2C22211Matuška JanOrel Žatčany1700:00:51-
3C25196Padalík VojtěchLetohrad1700:00:55-
4C26168Borovička AdamTJ Spartak Letohrad1800:00:58-
5C28125Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:59-
6C21197Svoboda FelixAtletika Žamberk1700:01:00-
7C21370Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:01-
8C214174Abraham Tobiáš-1700:01:03-
9C215138Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1800:01:11-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2290Plívová Zuzana-1700:00:51-
2D24175Hartmanová EliškaKB Letohrad1700:00:52-
3D26164Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:58-
4D2887Barvínková AnežkaAtletika Žamberk1800:00:59-
4D28172Koutníková Josefína-1800:00:59-
6D21180Matyášová MichaelaAtletika Žamberk1700:01:00-
7D215112Římalová Nela-1800:01:11-
8D217191Přibylová ZojaLanškroun1800:01:13-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12161Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:36104,00
2M13102Klement DanielLanškroun1500:01:37100,96
3M14116Holub RomanFC Holice1500:01:3997,87
4M1579Pech LukášAtletika Žamberk1500:01:4095,83
5M1771Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:4293,75
6M1867Sklenář Daniel-1600:01:4392,71
7M1984Malatek VítekAtletika Žamberk1600:01:4491,67
8M111207Malínek JanFK Letohrad1600:01:4590,62
9M11291Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:01:4689,58
10M113212Moravec MartinOrel Orlice1600:01:4788,54
11M114198Fric LukášOrel Vyškov1600:01:4887,50
12M12135Maixner EliášDolní Dobrouč1600:01:5679,17
13M12395Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:5778,12
14M12588Anikieiev OleksandrAtletika TJ Sokol Žamberk1600:01:5976,04
15M127195Kaplánek DominikTJ Atletika Lanškroun1500:02:0075,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11127Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:34104,00
2Z15126Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:4095,62
3Z19183Bothe MiriamBiatlon Letohrad1600:01:4490,36
4Z11596Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:01:4984,04
5Z116213Pauková Magdalena-1500:01:5082,98
6Z117194Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:5181,91
7Z11885Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:01:5280,85
8Z119139Burešová AnnaOrel Ústí nad Orlicí1500:01:5478,72
9Z120186Staňková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí1600:01:5577,66
10Z121111Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:5676,60
11Z124123Beranová LucieAtletika Lanškroun1600:01:5874,47
12Z12578Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:01:5973,40
13Z12792Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:02:0072,34
14Z12993Kailová ElenAtletika Žamberk1600:02:0270,21
15Z130187Kaplanová Gabriela-1500:02:0567,02
16Z131113Římalová EmaCOET1600:02:0665,96
17Z132182Langrová JolanaAtletika Lanškroun1600:02:0863,83
18Z13394Divíšková EvelínaAtletika Žamberk1600:02:1061,70
19Z13474Kaválková NikolaOrel Orlice1500:02:1853,19
20Z13563Toušková MonikaČeské Libchavy1600:02:1952,13
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2258Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:02:43104,00
2M23163Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:02:44101,39
3M2425Sedláček JakubOrel Žatčany1300:02:4798,55
4M25106Málek MatějAtletika Žamberk1400:02:4996,32
5M2636Maixner OndřejOrel Dolní Dobrouč1400:02:5095,71
6M210167Sláma Maxmilián4 Sports Team Svitavy1300:03:0288,34
7M21164Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0387,73
8M212176Hartman TomášKB Letohrad1400:03:1083,44
9M213104Hrdina Matěj Josef1. FC Žamberk1300:03:1182,82
10M21682Mařík KarelDolní Dobrouč1400:03:2077,30
11M218107Sklenka FilipAtletika TJ Sokol Žamberk1400:03:2773,01
12M219197Fric DanielOrel Vyškov1300:03:2872,39
13M22583Mařík FrantišekDolní Dobrouč1400:04:1642,94
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21204Doležalová LucieOrel Vyškov1300:02:42104,00
2Z27217Kamenická RebekaOrel Židenice1300:02:5593,98
3Z28193Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:5791,74
4Z2981Malinková SáraAtletika Žamberk1300:03:0188,27
5Z214105Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:03:1281,48
6Z215166Slámová Sofie4 Sports Team Svitavy1300:03:1380,86
7Z21798Štanderová KláraAtletika TJ Sokol Žamberk1400:03:2175,93
8Z220173Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:03:2970,99
9Z221169Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:03:3567,28
10Z22286Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:03:4958,64
11Z22389Adamcová PetraAtletika Žamberk1300:04:0747,53
12Z224178Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:04:1145,06
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31110Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:06:11104,00
2M3314Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:06:3894,72
3M3437Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:06:4591,84
4M35184Mach ŠimonOrel Česká Třebová1100:07:1084,10
5M3668Sklenář DavidAtletika Jablonné nad Orlicí1200:07:1283,56
6M38115Holub AlanAtletika Holice1100:07:4076,01
7M31013Dvořák JakubSK8 Slalom Polička1200:08:3361,73
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3262Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:06:12104,00
2Z3728Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:07:2283,18
3Z3947Burianová EliškaOrel Obřany1200:07:4177,08
4Z311210Matušková EliškaOrel Žatčany1200:08:4558,87
Starší žáci (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4199Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:08:29104,00
2M42162Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:09:0894,34
3M44205Doležal AdamOrel Vyškov1000:10:2977,42
4M47141Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:11:0269,94
5M41024Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:12:4449,90
6M413129Šítek VojtěchFK Letohrad0900:22:373,00
Starší žákyně (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43108Stratilová AnnaAtletika Žamberk1000:10:09104,00
2Z45185Veselá Nela Valentýna-0900:10:3997,07
3Z4642Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:10:4894,60
4Z4865Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:12:0481,12
5Z49121Belanyi Viktorie-0900:12:4075,21
6Z41149Trpkošová Karolína-1000:15:0551,40
7Z412180Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:15:2448,28
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51220Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:11:54104,00
2M52154Mezera TomášOrel Židenice0800:12:07100,18
3M53209Brůna MichalAlbrechtice u Lanškrouna0700:12:1198,62
4M54224Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:12:4493,00
5M55208Schless PatrikLetohrad0700:13:5283,47
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56122Sysrová Eliška-0700:15:54104,00
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14124Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:20:24104,00
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ627Dostálová Kateřina-0600:26:31104,00
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1143Hübl RadekVencl Tým Ústí n. O.8800:16:24104,00
2MA2227Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:17:3894,48
3MA351Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:17:5491,85
4MA443Kubišta MichalLetohrad9000:18:1488,82
5MA6225Dostálek VojtěchLetohrad0200:18:5284,96
6MA760Čejka PavelOstrov9000:19:0184,04
7MA956Koukola PetrIMPERO-Líšnice9000:19:2281,91
8MA1157Kovář LukášTJ Dlouhá Třebová8700:19:3081,10
9MA12336Fiedler VojtěchHnátnice8900:19:4679,47
10MA1348Krejčí MichalPísečná8500:20:0177,95
11MA1577Holovský JakubAtletika TJ Sokol Žamberk8600:20:2575,51
12MA18159Šimoník JiříOrel Židenice0100:20:5272,76
13MA20226Matoušek OndřejProskovice0300:20:5972,05
14MA21244Mareš JanOrel Dolní Čermná0000:21:0171,85
15MA23314Schless Adam-0400:21:2169,82
16MA24317Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:21:3668,29
17MA25238Harant Miroslav-0200:21:3768,19
18MA26300Valenta JosefBe positive8900:21:4067,89
19MA30323Švec MartinVK Choceň8700:21:5866,06
20MA38313Rybka Luboš-0400:22:5460,37
21MA4176Špaček MartinVichr z hor8500:23:0359,45
22MA5233Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:4648,98
23MA55243Mareš FrantišekOrel Dolní Čermná9800:25:1246,34
24MA7350Marounek Robert-8600:27:0934,45
25MA7441Hronek JaroslavOrel Obřany9100:27:3232,11
26MA81233Králík Martin-9100:28:1527,74
27MA101158Moravec JiříZŠ Letohrad U Dvora8900:31:535,59
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB544Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:18:42104,00
2MB1027Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:19:2498,26
3MB17321Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:2991,46
4MB19221Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:20:5488,24
5MB3138Hůlka RadekČeská Třebová8000:22:0781,73
6MB37133Padalík OndřejLetohrad8400:22:5177,81
7MB43131Šítek MichalKunčice7900:23:4073,44
8MB4552Šimek Radim-7800:24:1270,59
9MB53330Roleček MilanPěčín7600:24:5067,20
10MB5832Macák DanielŠumperk7800:25:2663,99
11MB59142Matuška JanOrel Žatčany8000:25:2763,90
12MB76318Košík VojtěchNové Město na Moravě7500:28:0649,73
13MB79306Grasel MichalOrlické střely7600:28:1349,11
14MB9923Sedláček FilipOrel Žatčany8400:31:0933,42
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8320Hejl RadekKrálíky7200:19:04104,00
2MC16315Bureš MartinČeská Třebová7400:20:2894,66
3MC22316Scheuer JanŠanov6600:21:1589,55
4MC2854Simon PetrBKS Polička7200:21:4785,75
5MC3330Halas PetrOrel Vyškov7300:22:2782,26
6MC42153Mezera PavelOrel Židenice6800:23:1078,50
7MC44145Kamenický PetrOrel Židenice6900:24:0873,43
8MC48218Mika IvoOrel Obřany Brno6600:24:3271,33
9MC65231Lipenský JiříFajn Tým7400:26:4459,79
10MC66312Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:4559,70
11MC72305Hanzlíček MichalOrlické střely7300:27:0857,69
12MC80140Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:28:1451,92
13MC8334Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:3250,35
14MC91329Kresta RomanOrel Židenice6500:29:4743,79
15MC94120Luža TomášOrel Žatčany7400:30:0742,05
16MC106308Mistr PavelDolní Dobrouč6500:35:2014,69
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD272Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:21:45104,00
2MD32222Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:22:08100,24
3MD39309Bláha MilanAF Křovice5700:22:5595,64
4MD40157Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:5794,48
5MD46247Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:24:1788,35
6MD51144Šolc VítězslavBKL Machov5700:24:4086,59
7MD77128Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:28:1170,42
8MD82310Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:28:2869,12
9MD86150Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:28:5267,28
10MD92239Sedlák JiříKafe Bajer5800:29:5962,15
11MD1023Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:0952,18
12MD104241Bajer MilanKafe Bajer5500:33:4544,83
13MD110246Kunc ZdeněkOrel Vyškov6000:39:1019,92
13MD110328Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:39:1019,92
15MD113156Exler Pavel3DF Žamberk5800:43:553,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME50151Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:24:35104,00
2ME60301Krupička MiroslavTJ Jiskra ÚO5300:26:0096,24
3ME70147Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:0690,76
4ME95303Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:2876,07
5ME103237Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:32:1368,95
6ME1054Sedláček PavelOrel Židenice5300:34:5857,76
7ME108235Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:4046,78
8ME112223Bielčik JindřichLichkov4000:42:1128,41
9ME114236Holý JosefOrel Židenice4100:45:0216,81
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29148Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:21:53104,00
2ZA5729Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:2485,93
3ZA67230Černohousová Martina-9100:27:0077,62
4ZA84302Koukolová ŽanetaLíšnice9300:28:3569,38
5ZA87245Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:28:5467,94
6ZA115331Pecháčková DominikaOrel Dolní Čermná0300:46:523,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB47333Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:24:30104,00
2ZB5666Richtrová HanaRun Sport Team8200:25:1598,94
3ZB61322Přibylová BlankaLanškroun8400:26:1194,13
4ZB63152Janoušková MartinaJablonné n. O.8100:26:4091,16
5ZB71229Holec IvanaTady a teď8500:27:0789,32
6ZB75130Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby8400:27:5985,78
7ZB7822Živčicová DenisaAK Spartak Dubnica8900:28:1284,90
8ZB89326Králíková ZuzanaDobří bobři8900:29:3479,32
9ZB90132Padalíková ZuzanaLetohrad8600:29:4078,91
10ZB97324Šrolerová HanaKlášterec nad Orlicí8400:30:4974,22
11ZB98137Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:30:5573,81
12ZB10069Sklenářová Pavla-8600:31:5269,93
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3412Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:22:44104,00
1ZC34232Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:44102,00
3ZC49146Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:24:3393,01
4ZC54134Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:25:0689,59
5ZC6455Simonová JanaBKS Polička7500:26:4382,48
6ZC888Zelená IrenaOREL Moravské Budějovice7600:29:0971,77
7ZC93304Hanzlíčková EvaOrlické střely7300:30:0667,60
8ZC96119Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:30:3965,18
9ZC109219Miková RenataOrel Obřany7200:38:5628,74
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD36307Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:50104,00
2ZD68160Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:27:0283,61
3ZD6921Bučková AlenaAk spartak Dubnica6600:27:0582,39
4ZD8518Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:28:3674,74
5ZD107149Nechvílová MiroslavaChoceň6000:36:5738,18
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11203Štětina AlfrédAtletika Hvězda Pardubice1900:00:10-
1D12189Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:11-
2C12114Borek ŠimonČeská Třebová1900:00:11-
2D14136Matyášová Veronika-1900:00:12-
3C1473Kaválek TomášOrel Orlice1900:00:12-
4C16170Kollert David-2000:00:13-
3D16177Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:00:13-
5C18118Adamec Matěj-2100:00:14-
4D18181Langrová EmaAtletika Lanškroun1900:00:14-
6C110188Voleský AlfrédOrel Česká Třebová2100:00:15-
5D110216Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:15-
7C112214Pauk Albert-2100:00:16-
6D112117Adamcová Magdalénka-1900:00:16-
8C114165Mrvík AdamSvitavy2100:00:17-
7D114190Fricová EmaOrel Vyškov2000:00:17-
8D11619Živčicová KlaudiaAk spartak Dubnica2000:00:18-
9C116101Záleský Štěpánek-2200:00:18-
10C118199Šítek Vilém-2200:00:19-
9D118135Matyášová Vendula-2000:00:19-
10D120202Aligerová AndělaOREL1900:00:20-
11D12126Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:21-
12D122103Špačková TamaraVichr z hor2100:00:22-
13D12375Kosková Ema-2100:00:23-
14D124201Aligerová Apolena-2100:00:24-
15D125192Přibylová EsterLanškroun2100:00:25-
16D126215Hüblová DorotkaVencl Tým Ústí n. O.1900:00:26-
17D127171Kollertová Natálie-2000:00:27-
18D12820Živčicová KláraAk spartak Dubnica2200:00:28-
19D1291Živná GabrielaOrel Orlice2100:00:29-
11C130100Baumgartl Dominik-2300:01:10-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2159Čejka ŠtěpánOstrov1800:00:49-
2C22211Matuška JanOrel Žatčany1700:00:51-
1D2290Plívová Zuzana-1700:00:51-
2D24175Hartmanová EliškaKB Letohrad1700:00:52-
3C25196Padalík VojtěchLetohrad1700:00:55-
4C26168Borovička AdamTJ Spartak Letohrad1800:00:58-
3D26164Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:58-
5C28125Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:59-
4D2887Barvínková AnežkaAtletika Žamberk1800:00:59-
4D28172Koutníková Josefína-1800:00:59-
6D21180Matyášová MichaelaAtletika Žamberk1700:01:00-
6C21197Svoboda FelixAtletika Žamberk1700:01:00-
7C21370Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:01-
8C214174Abraham Tobiáš-1700:01:03-
7D215112Římalová Nela-1800:01:11-
9C215138Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1800:01:11-
8D217191Přibylová ZojaLanškroun1800:01:13-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11127Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:34104,00
1M12161Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:36104,00
2M13102Klement DanielLanškroun1500:01:37100,96
3M14116Holub RomanFC Holice1500:01:3997,87
2Z15126Nováčková KateřinaAC Choceň1500:01:4095,62
4M1579Pech LukášAtletika Žamberk1500:01:4095,83
5M1771Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:4293,75
6M1867Sklenář Daniel-1600:01:4392,71
3Z19183Bothe MiriamBiatlon Letohrad1600:01:4490,36
7M1984Malatek VítekAtletika Žamberk1600:01:4491,67
8M111207Malínek JanFK Letohrad1600:01:4590,62
9M11291Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:01:4689,58
10M113212Moravec MartinOrel Orlice1600:01:4788,54
11M114198Fric LukášOrel Vyškov1600:01:4887,50
4Z11596Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:01:4984,04
5Z116213Pauková Magdalena-1500:01:5082,98
6Z117194Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:5181,91
7Z11885Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:01:5280,85
8Z119139Burešová AnnaOrel Ústí nad Orlicí1500:01:5478,72
9Z120186Staňková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí1600:01:5577,66
12M12135Maixner EliášDolní Dobrouč1600:01:5679,17
10Z121111Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:5676,60
13M12395Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:5778,12
11Z124123Beranová LucieAtletika Lanškroun1600:01:5874,47
14M12588Anikieiev OleksandrAtletika TJ Sokol Žamberk1600:01:5976,04
12Z12578Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:01:5973,40
15M127195Kaplánek DominikTJ Atletika Lanškroun1500:02:0075,00
13Z12792Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:02:0072,34
14Z12993Kailová ElenAtletika Žamberk1600:02:0270,21
15Z130187Kaplanová Gabriela-1500:02:0567,02
16Z131113Římalová EmaCOET1600:02:0665,96
17Z132182Langrová JolanaAtletika Lanškroun1600:02:0863,83
18Z13394Divíšková EvelínaAtletika Žamberk1600:02:1061,70
19Z13474Kaválková NikolaOrel Orlice1500:02:1853,19
20Z13563Toušková MonikaČeské Libchavy1600:02:1952,13
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21204Doležalová LucieOrel Vyškov1300:02:42104,00
1M2258Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:02:43104,00
2M23163Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:02:44101,39
3M2425Sedláček JakubOrel Žatčany1300:02:4798,55
4M25106Málek MatějAtletika Žamberk1400:02:4996,32
5M2636Maixner OndřejOrel Dolní Dobrouč1400:02:5095,71
2Z27217Kamenická RebekaOrel Židenice1300:02:5593,98
3Z28193Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:5791,74
4Z2981Malinková SáraAtletika Žamberk1300:03:0188,27
6M210167Sláma Maxmilián4 Sports Team Svitavy1300:03:0288,34
7M21164Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0387,73
8M212176Hartman TomášKB Letohrad1400:03:1083,44
9M213104Hrdina Matěj Josef1. FC Žamberk1300:03:1182,82
5Z214105Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:03:1281,48
6Z215166Slámová Sofie4 Sports Team Svitavy1300:03:1380,86
10M21682Mařík KarelDolní Dobrouč1400:03:2077,30
7Z21798Štanderová KláraAtletika TJ Sokol Žamberk1400:03:2175,93
11M218107Sklenka FilipAtletika TJ Sokol Žamberk1400:03:2773,01
12M219197Fric DanielOrel Vyškov1300:03:2872,39
8Z220173Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:03:2970,99
9Z221169Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:03:3567,28
10Z22286Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:03:4958,64
11Z22389Adamcová PetraAtletika Žamberk1300:04:0747,53
12Z224178Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:04:1145,06
13M22583Mařík FrantišekDolní Dobrouč1400:04:1642,94
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31110Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:06:11104,00
1Z3262Letenská Lucie NelaZŠ Solnice1100:06:12104,00
2M3314Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:06:3894,72
3M3437Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:06:4591,84
4M35184Mach ŠimonOrel Česká Třebová1100:07:1084,10
5M3668Sklenář DavidAtletika Jablonné nad Orlicí1200:07:1283,56
2Z3728Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:07:2283,18
6M38115Holub AlanAtletika Holice1100:07:4076,01
3Z3947Burianová EliškaOrel Obřany1200:07:4177,08
7M31013Dvořák JakubSK8 Slalom Polička1200:08:3361,73
4Z311210Matušková EliškaOrel Žatčany1200:08:4558,87
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4199Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:08:29104,00
2M42162Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:09:0894,34
1Z43108Stratilová AnnaAtletika Žamberk1000:10:09104,00
3M44205Doležal AdamOrel Vyškov1000:10:2977,42
2Z45185Veselá Nela Valentýna-0900:10:3997,07
3Z4642Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:10:4894,60
4M47141Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:11:0269,94
4Z4865Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:12:0481,12
5Z49121Belanyi Viktorie-0900:12:4075,21
5M41024Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:12:4449,90
6Z41149Trpkošová Karolína-1000:15:0551,40
7Z412180Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:15:2448,28
6M413129Šítek VojtěchFK Letohrad0900:22:373,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51220Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:11:54104,00
2M52154Mezera TomášOrel Židenice0800:12:07100,18
3M53209Brůna MichalAlbrechtice u Lanškrouna0700:12:1198,62
4M54224Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:12:4493,00
5M55208Schless PatrikLetohrad0700:13:5283,47
1Z56122Sysrová Eliška-0700:15:54104,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1143Hübl RadekVencl Tým Ústí n. O.8800:16:24104,00
2MA2227Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:17:3894,48
3MA351Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:17:5491,85
4MA443Kubišta MichalLetohrad9000:18:1488,82
1MB544Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:18:42104,00
5MA6225Dostálek VojtěchLetohrad0200:18:5284,96
6MA760Čejka PavelOstrov9000:19:0184,04
1MC8320Hejl RadekKrálíky7200:19:04104,00
7MA956Koukola PetrIMPERO-Líšnice9000:19:2281,91
2MB1027Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:19:2498,26
8MA1157Kovář LukášTJ Dlouhá Třebová8700:19:3081,10
9MA12336Fiedler VojtěchHnátnice8900:19:4679,47
10MA1348Krejčí MichalPísečná8500:20:0177,95
1MJ14124Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:20:24104,00
11MA1577Holovský JakubAtletika TJ Sokol Žamberk8600:20:2575,51
2MC16315Bureš MartinČeská Třebová7400:20:2894,66
3MB17321Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:2991,46
12MA18159Šimoník JiříOrel Židenice0100:20:5272,76
4MB19221Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:20:5488,24
13MA20226Matoušek OndřejProskovice0300:20:5972,05
14MA21244Mareš JanOrel Dolní Čermná0000:21:0171,85
3MC22316Scheuer JanŠanov6600:21:1589,55
15MA23314Schless Adam-0400:21:2169,82
16MA24317Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:21:3668,29
17MA25238Harant Miroslav-0200:21:3768,19
18MA26300Valenta JosefBe positive8900:21:4067,89
1MD272Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:21:45104,00
4MC2854Simon PetrBKS Polička7200:21:4785,75
1ZA29148Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:21:53104,00
19MA30323Švec MartinVK Choceň8700:21:5866,06
5MB3138Hůlka RadekČeská Třebová8000:22:0781,73
2MD32222Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:22:08100,24
5MC3330Halas PetrOrel Vyškov7300:22:2782,26
1ZC3412Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:22:44104,00
1ZC34232Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:44102,00
1ZD36307Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:50104,00
6MB37133Padalík OndřejLetohrad8400:22:5177,81
20MA38313Rybka Luboš-0400:22:5460,37
3MD39309Bláha MilanAF Křovice5700:22:5595,64
4MD40157Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:5794,48
21MA4176Špaček MartinVichr z hor8500:23:0359,45
6MC42153Mezera PavelOrel Židenice6800:23:1078,50
7MB43131Šítek MichalKunčice7900:23:4073,44
7MC44145Kamenický PetrOrel Židenice6900:24:0873,43
8MB4552Šimek Radim-7800:24:1270,59
5MD46247Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:24:1788,35
1ZB47333Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:24:30104,00
8MC48218Mika IvoOrel Obřany Brno6600:24:3271,33
3ZC49146Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:24:3393,01
1ME50151Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:24:35104,00
6MD51144Šolc VítězslavBKL Machov5700:24:4086,59
22MA5233Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:4648,98
9MB53330Roleček MilanPěčín7600:24:5067,20
4ZC54134Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:25:0689,59
23MA55243Mareš FrantišekOrel Dolní Čermná9800:25:1246,34
2ZB5666Richtrová HanaRun Sport Team8200:25:1598,94
2ZA5729Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:2485,93
10MB5832Macák DanielŠumperk7800:25:2663,99
11MB59142Matuška JanOrel Žatčany8000:25:2763,90
2ME60301Krupička MiroslavTJ Jiskra ÚO5300:26:0096,24
3ZB61322Přibylová BlankaLanškroun8400:26:1194,13
1ZJ627Dostálová Kateřina-0600:26:31104,00
4ZB63152Janoušková MartinaJablonné n. O.8100:26:4091,16
5ZC6455Simonová JanaBKS Polička7500:26:4382,48
9MC65231Lipenský JiříFajn Tým7400:26:4459,79
10MC66312Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:4559,70
3ZA67230Černohousová Martina-9100:27:0077,62
2ZD68160Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:27:0283,61
3ZD6921Bučková AlenaAk spartak Dubnica6600:27:0582,39
3ME70147Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:0690,76
5ZB71229Holec IvanaTady a teď8500:27:0789,32
11MC72305Hanzlíček MichalOrlické střely7300:27:0857,69
24MA7350Marounek Robert-8600:27:0934,45
25MA7441Hronek JaroslavOrel Obřany9100:27:3232,11
6ZB75130Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby8400:27:5985,78
12MB76318Košík VojtěchNové Město na Moravě7500:28:0649,73
7MD77128Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:28:1170,42
7ZB7822Živčicová DenisaAK Spartak Dubnica8900:28:1284,90
13MB79306Grasel MichalOrlické střely7600:28:1349,11
12MC80140Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:28:1451,92
26MA81233Králík Martin-9100:28:1527,74
8MD82310Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:28:2869,12
13MC8334Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:3250,35
4ZA84302Koukolová ŽanetaLíšnice9300:28:3569,38
4ZD8518Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:28:3674,74
9MD86150Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:28:5267,28
5ZA87245Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:28:5467,94
6ZC888Zelená IrenaOREL Moravské Budějovice7600:29:0971,77
8ZB89326Králíková ZuzanaDobří bobři8900:29:3479,32
9ZB90132Padalíková ZuzanaLetohrad8600:29:4078,91
14MC91329Kresta RomanOrel Židenice6500:29:4743,79
10MD92239Sedlák JiříKafe Bajer5800:29:5962,15
7ZC93304Hanzlíčková EvaOrlické střely7300:30:0667,60
15MC94120Luža TomášOrel Žatčany7400:30:0742,05
4ME95303Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:2876,07
8ZC96119Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:30:3965,18
10ZB97324Šrolerová HanaKlášterec nad Orlicí8400:30:4974,22
11ZB98137Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:30:5573,81
14MB9923Sedláček FilipOrel Žatčany8400:31:0933,42
12ZB10069Sklenářová Pavla-8600:31:5269,93
27MA101158Moravec JiříZŠ Letohrad U Dvora8900:31:535,59
11MD1023Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:0952,18
5ME103237Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:32:1368,95
12MD104241Bajer MilanKafe Bajer5500:33:4544,83
6ME1054Sedláček PavelOrel Židenice5300:34:5857,76
16MC106308Mistr PavelDolní Dobrouč6500:35:2014,69
5ZD107149Nechvílová MiroslavaChoceň6000:36:5738,18
7ME108235Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:4046,78
9ZC109219Miková RenataOrel Obřany7200:38:5628,74
13MD110328Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:39:1019,92
13MD110246Kunc ZdeněkOrel Vyškov6000:39:1019,92
8ME112223Bielčik JindřichLichkov4000:42:1128,41
15MD113156Exler Pavel3DF Žamberk5800:43:553,00
9ME114236Holý JosefOrel Židenice4100:45:0216,81
6ZA115331Pecháčková DominikaOrel Dolní Čermná0300:46:523,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1143Hübl RadekVencl Tým Ústí n. O.8800:16:24104,00
2MA2227Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:17:3894,48
3MA351Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:17:5491,85
4MA443Kubišta MichalLetohrad9000:18:1488,82
5MB544Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:18:4285,98
6MA6225Dostálek VojtěchLetohrad0200:18:5284,96
7MA760Čejka PavelOstrov9000:19:0184,04
8MC8320Hejl RadekKrálíky7200:19:0483,74
9MA956Koukola PetrIMPERO-Líšnice9000:19:2281,91
10MB1027Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:19:2481,71
11MA1157Kovář LukášTJ Dlouhá Třebová8700:19:3081,10
12MA12336Fiedler VojtěchHnátnice8900:19:4679,47
13MA1348Krejčí MichalPísečná8500:20:0177,95
14MJ14124Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:20:2475,61
15MA1577Holovský JakubAtletika TJ Sokol Žamberk8600:20:2575,51
16MC16315Bureš MartinČeská Třebová7400:20:2875,20
17MB17321Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:2975,10
18MA18159Šimoník JiříOrel Židenice0100:20:5272,76
19MB19221Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:20:5472,56
20MA20226Matoušek OndřejProskovice0300:20:5972,05
21MA21244Mareš JanOrel Dolní Čermná0000:21:0171,85
22MC22316Scheuer JanŠanov6600:21:1570,43
23MA23314Schless Adam-0400:21:2169,82
24MA24317Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:21:3668,29
25MA25238Harant Miroslav-0200:21:3768,19
26MA26300Valenta JosefBe positive8900:21:4067,89
27MD272Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:21:4567,38
28MC2854Simon PetrBKS Polička7200:21:4767,17
29MA30323Švec MartinVK Choceň8700:21:5866,06
30MB3138Hůlka RadekČeská Třebová8000:22:0765,14
31MD32222Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:22:0865,04
32MC3330Halas PetrOrel Vyškov7300:22:2763,11
33MB37133Padalík OndřejLetohrad8400:22:5160,67
34MA38313Rybka Luboš-0400:22:5460,37
35MD39309Bláha MilanAF Křovice5700:22:5560,26
36MD40157Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:5760,06
37MA4176Špaček MartinVichr z hor8500:23:0359,45
38MC42153Mezera PavelOrel Židenice6800:23:1058,74
39MB43131Šítek MichalKunčice7900:23:4055,69
40MC44145Kamenický PetrOrel Židenice6900:24:0852,85
41MB4552Šimek Radim-7800:24:1252,44
42MD46247Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:24:1751,93
43MC48218Mika IvoOrel Obřany Brno6600:24:3250,41
44ME50151Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:24:3550,10
45MD51144Šolc VítězslavBKL Machov5700:24:4049,59
46MA5233Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:4648,98
47MB53330Roleček MilanPěčín7600:24:5048,58
48MA55243Mareš FrantišekOrel Dolní Čermná9800:25:1246,34
49MB5832Macák DanielŠumperk7800:25:2644,92
50MB59142Matuška JanOrel Žatčany8000:25:2744,82
51ME60301Krupička MiroslavTJ Jiskra ÚO5300:26:0041,46
52MC65231Lipenský JiříFajn Tým7400:26:4436,99
53MC66312Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:4536,89
54ME70147Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:0634,76
55MC72305Hanzlíček MichalOrlické střely7300:27:0834,55
56MA7350Marounek Robert-8600:27:0934,45
57MA7441Hronek JaroslavOrel Obřany9100:27:3232,11
58MB76318Košík VojtěchNové Město na Moravě7500:28:0628,66
59MD77128Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:28:1128,15
60MB79306Grasel MichalOrlické střely7600:28:1327,95
61MC80140Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:28:1427,85
62MA81233Králík Martin-9100:28:1527,74
63MD82310Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:28:2826,42
64MC8334Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:3226,02
65MD86150Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:28:5223,98
66MC91329Kresta RomanOrel Židenice6500:29:4718,39
67MD92239Sedlák JiříKafe Bajer5800:29:5917,17
68MC94120Luža TomášOrel Žatčany7400:30:0716,36
69ME95303Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:2814,23
70MB9923Sedláček FilipOrel Žatčany8400:31:0910,06
71MA101158Moravec JiříZŠ Letohrad U Dvora8900:31:535,59
72MD1023Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:093,96
73ME103237Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:32:133,56
74MD104241Bajer MilanKafe Bajer5500:33:453,00
75ME1054Sedláček PavelOrel Židenice5300:34:583,00
76MC106308Mistr PavelDolní Dobrouč6500:35:203,00
77ME108235Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:403,00
78MD110246Kunc ZdeněkOrel Vyškov6000:39:103,00
78MD110328Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:39:103,00
80ME112223Bielčik JindřichLichkov4000:42:113,00
81MD113156Exler Pavel3DF Žamberk5800:43:553,00
82ME114236Holý JosefOrel Židenice4100:45:023,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29148Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:21:53104,00
2ZC34232Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:4497,12
2ZC3412Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:22:4498,12
4ZD36307Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:5095,66
5ZB47333Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:24:3088,04
6ZC49146Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:24:3387,81
7ZC54134Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:25:0685,30
8ZB5666Richtrová HanaRun Sport Team8200:25:1584,62
9ZA5729Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:2483,93
10ZB61322Přibylová BlankaLanškroun8400:26:1180,35
11ZJ627Dostálová Kateřina-0600:26:3178,83
12ZB63152Janoušková MartinaJablonné n. O.8100:26:4078,14
13ZC6455Simonová JanaBKS Polička7500:26:4377,91
14ZA67230Černohousová Martina-9100:27:0076,62
15ZD68160Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:27:0276,47
16ZD6921Bučková AlenaAk spartak Dubnica6600:27:0576,24
17ZB71229Holec IvanaTady a teď8500:27:0776,09
18ZB75130Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby8400:27:5972,12
19ZB7822Živčicová DenisaAK Spartak Dubnica8900:28:1271,13
20ZA84302Koukolová ŽanetaLíšnice9300:28:3569,38
21ZD8518Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:28:3669,31
22ZA87245Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:28:5467,94
23ZC888Zelená IrenaOREL Moravské Budějovice7600:29:0966,79
24ZB89326Králíková ZuzanaDobří bobři8900:29:3464,89
25ZB90132Padalíková ZuzanaLetohrad8600:29:4064,43
26ZC93304Hanzlíčková EvaOrlické střely7300:30:0662,45
27ZC96119Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:30:3959,94
28ZB97324Šrolerová HanaKlášterec nad Orlicí8400:30:4959,18
29ZB98137Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:30:5558,72
30ZB10069Sklenářová Pavla-8600:31:5254,38
31ZD107149Nechvílová MiroslavaChoceň6000:36:5731,15
32ZC109219Miková RenataOrel Obřany7200:38:5622,09
33ZA115331Pecháčková DominikaOrel Dolní Čermná0300:46:523,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód