Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

5.5.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 5.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Orlice

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad, Orlovna na Orlici
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 11:00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč - dospělí
30 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Trať vede z větší části po polních a lesních cestách.

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.masteride.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211129Najman FrantišekTJ Sokol Hradec Králové0600:00:01-
2C21535Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
3C216106Knápek ŠimonTJ Jiskra Králiky0700:00:01-
4C21752Tichý AdamOrel Obřany0600:00:01-
5C21858Matějíček ŠtěpánOrel Dolní dobrouč0700:00:01-
6C21924Zucha JonášSpartak OEZ Letohrad0600:00:01-
7C22057Matějíček ŠimonOREL Dolní Dobrouč0800:00:01-
8C221136Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:00:01-
9C222118Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:01-
10C22395Vychytil PatrikOrel0700:00:01-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2130Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:00:01-
2D2229Mostková AgátaSpartak OEZ Letohrad0500:00:01-
3D234Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:01-
4D2453Miková JulieOrel Obřany0600:00:01-
4D2434Škorpíková VeronikaOrel Orlice0600:00:01-
6D2655Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:01-
7D2796Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:01-
8D2811Vetchá RozálieLanškroun0700:00:01-
9D2931Zuchová RáchelSpartak OEZ Letohrad0800:00:01-
10D21054Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:01-
11D21126Dvořáková TerezaSpartak OEZ Letohrad0700:00:01-
12D213134Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:01-
13D21474Rolečková IvaPěčín0600:00:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:40104,88
2M12105Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:41100,00
3M1328Kosek LukášSpartak OEZ Letohrad0300:00:4295,12
4M1598Smolák BedřichLanškroun0300:00:4390,24
5M1612Vetchý KryštofLanškroun0400:00:4485,37
6M1725Dvořák MartinSpartak OEZ Letohrad0300:00:4580,49
7M1813Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:00:4680,00
8M1951Tichý VojtěchOrel Obřany0300:00:4679,51
9M11036Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:4679,02
10M1116Konývka ŠimonSki klub Ústí nad Orlicí0300:00:4678,54
11M11278Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:4675,61
12M11427Zucha ÁronSpartak OEZ Letohrad0400:00:4773,17
13M11533Roleček MichalSpartak OEZ Letohrad0300:00:4772,68
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1317Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:42116,06
2Z112138Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:00:4698,54
3Z11667Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:4985,40
4Z11794Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:00:5559,12
Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:23101,23
2M2260Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2499,98
3M2366Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:2498,79
4M2515Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:3183,71
5M2111Jakubec FilipOrel dolní dobrouč0200:01:4255,92
6M21248Tichý MiroslavOrel Obřany0100:01:4354,89
7M2138Vondra JanVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:5038,42
8M21432Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:5037,34
9M21577Moravec JanOrel Orlice0200:01:5036,31
10M21649Limburský JanOrel Obřany0100:01:5231,73
11M21747Halas TomášOrel Obřany0200:01:5428,06
Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z245Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:29102,74
2Z2661Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3199,30
3Z277Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:3197,96
4Z2850Miková DominikaOrel Obřany0200:01:3394,25
5Z2981Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:3687,64
6Z21022Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:01:4079,51
Mladší žáci (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3118Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:02:23110,29
2M3264Dvorský Danielneregistrován9900:02:3495,27
3M3321Gregor TomášMARS Svratka0000:02:3594,43
4M3491Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:02:3693,03
5M3789Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:02:4580,90
6M31080Vychytil ProkopTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:0356,62
Mladší žákyně (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3519Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:41105,05
2Z3659Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:43102,27
3Z3893Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:02:5192,68
4Z3970Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:5291,78
5Z311140Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:0675,03
6Z31246Limburská EliškaOrel Obřany9900:03:1168,64
7Z31345Bojanovská KláraOrel Obřany9900:03:2551,55
8Z31444Miková EliškaOrel Obřany0000:03:5713,06
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41125Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:04:38100,44
2M4290Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:38100,04
3M43107Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:04:3999,52
4M4456Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:5488,75
5M4668Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:0382,45
6M479Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2169,48
7M41043Halas JiříOrel Obřany9700:08:383,00
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45137Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:57122,15
2Z48117Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:05:4493,97
3Z492Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:0183,88
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5179Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:11:59107,25
2M52153Dušek MartinOB TJ Sokol Žamberk9600:12:5392,75
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5399Krátká HanaLanškroun9500:14:52100,00
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7123Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:19:07110,76
2MJ12157Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:58102,28
3MJ26110Kalčík LiborOrel Židenice9300:21:3186,96
4MJ31161Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:22:17-
5MJ3685Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun9300:22:5473,22
6MJ4986Rebhán DavidSDH Dolní Čermná9300:24:4355,21
7MJ55167Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:25:13-
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ67177Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:27:31-
2ZJ8242Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:36:46100,00
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:25102,84
2MA238Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:34101,15
3MA6165Rajda PavelBaláž Extreme Team OV7400:19:0396,01
4MA8128Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:1793,46
5MA9163Vaško AdamŽamberk8900:19:4288,98
6MA10101Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:19:5087,60
7MA16113Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:20:2182,02
8MA19135Hejzlar DavidABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí8900:20:4577,80
9MA20151Nechvíl LukášChoceň8300:20:4877,18
10MA22132Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:21:0474,44
11MA2714Vetchý RadimLanškroun7500:21:3768,46
12MA29162Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:5565,24
13MA30111Živný MarekOrel Orlice9100:21:5964,48
14MA4371Hronek JaroslavOrel Obřany9100:23:5244,30
15MA44164Jirčík Miroslav3D fitnes Žamberk7600:24:0542,13
16MA56155Kačena MartinŽamberk7400:25:3526,06
17MA5873Roleček MilanPěčín7600:25:5622,20
18MA8483Kaválek OndřejOrel Orlice8300:45:493,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3148Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:18:40104,97
2MB5152Fajfr František3D fitnes Žamberk7200:18:52102,91
3MB11169Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:5492,12
4MB1416Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5891,37
5MB17159Donát VáclavSokol Hylváty6500:20:2387,05
6MB18144Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:20:3385,40
7MB21124Zachař JiříSruby Orel Vysoké Mýto7200:20:5980,78
8MB2882Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:4772,48
9MB3463Mika IvoOrel Obřany6600:22:3963,42
10MB35112Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:5061,42
11MB4175Bielčik PetrMT Novák7100:23:4951,29
12MB47116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:24:1546,68
13MB4872Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:2445,05
14MB5788Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:4830,42
15MB59171Ráž DanielASPV Veltrusy7200:26:2024,90
16MB65160Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:27:2014,41
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:50108,65
2MC13103Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:5897,09
3MC15145Žila MilošBystré u Poličky6200:20:1594,26
4MC2397Krátký LubošLanškroun6200:21:0485,90
5MC24173Tarant JiříPraha 105800:21:1484,25
6MC37156Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:5866,56
7MC38158Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:23:0465,52
8MC39176Jandejsek ZdeněkStudené6100:23:0864,97
9MC53120Prčík AntonínOrel Hodonín5500:25:0944,47
Muži D 60 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2587Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:21:26110,67
2MD323Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:22:24102,14
3MD45119Brtník JiříOchoz5200:24:0687,19
4MD5162Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:5779,68
5MD5220Dušek JanSokol Verměřovice5100:24:5879,49
6MD60143Bielčik JindřichLichkov4000:26:32146,05
7MD61121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:3964,56
8MD64142Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:03143,06
9MD71174Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1841,22
10MD75109Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:5917,55
11MD77108Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:34:103,00
12MD85146Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:4910,88
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA42154Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:49106,28
2ZA50139Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:4798,41
3ZA5476Koutská PetraJavornice8700:25:0995,31
4ZA63172Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:0080,30
5ZA66127Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:27:2277,30
6ZA70147Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:28:1170,73
7ZA8384Matyášová LucieOrel Orlice9200:45:493,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB40166Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:08114,63
2ZB4639Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:08106,61
3ZB68122Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:27:3678,76
4ZB69170Rážová JiřinaASPV Veltrusy7200:28:0874,52
5ZB8041Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:34:3522,85
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC33175Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:30128,60
2ZC62102Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4895,91
3ZC72149Nechvílová MiroslavaChoceň6000:29:2975,49
4ZC73114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:59114,07
5ZC74104Klaclová RenataČeská Třebová5800:30:2568,37
6ZC76115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:4642,86
7ZC78141Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:3185,93
8ZC7940Fučíková HanaOrel Obřany6700:34:3336,89
9ZC81168Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:0233,17
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:40104,88
2M12105Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:41100,00
1Z1317Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:42116,06
3M1328Kosek LukášSpartak OEZ Letohrad0300:00:4295,12
4M1598Smolák BedřichLanškroun0300:00:4390,24
5M1612Vetchý KryštofLanškroun0400:00:4485,37
6M1725Dvořák MartinSpartak OEZ Letohrad0300:00:4580,49
7M1813Vencl FilipTJ Sokol Ústí nad Orlicí0300:00:4680,00
8M1951Tichý VojtěchOrel Obřany0300:00:4679,51
9M11036Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:4679,02
10M1116Konývka ŠimonSki klub Ústí nad Orlicí0300:00:4678,54
2Z112138Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:00:4698,54
11M11278Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:4675,61
12M11427Zucha ÁronSpartak OEZ Letohrad0400:00:4773,17
13M11533Roleček MichalSpartak OEZ Letohrad0300:00:4772,68
3Z11667Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:4985,40
4Z11794Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:00:5559,12
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:23101,23
2M2260Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2499,98
3M2366Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:2498,79
1Z245Jansová DenisaSKI klub Ústí nad Orlicí0200:01:29102,74
4M2515Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:3183,71
2Z2661Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3199,30
3Z277Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:3197,96
4Z2850Miková DominikaOrel Obřany0200:01:3394,25
5Z2981Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:01:3687,64
6Z21022Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:01:4079,51
5M2111Jakubec FilipOrel dolní dobrouč0200:01:4255,92
6M21248Tichý MiroslavOrel Obřany0100:01:4354,89
7M2138Vondra JanVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:5038,42
8M21432Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:5037,34
9M21577Moravec JanOrel Orlice0200:01:5036,31
10M21649Limburský JanOrel Obřany0100:01:5231,73
11M21747Halas TomášOrel Obřany0200:01:5428,06
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3118Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:02:23110,29
2M3264Dvorský Danielneregistrován9900:02:3495,27
3M3321Gregor TomášMARS Svratka0000:02:3594,43
4M3491Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:02:3693,03
1Z3519Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:02:41105,05
2Z3659Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:43102,27
5M3789Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:02:4580,90
3Z3893Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:02:5192,68
4Z3970Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:02:5291,78
6M31080Vychytil ProkopTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:0356,62
5Z311140Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:0675,03
6Z31246Limburská EliškaOrel Obřany9900:03:1168,64
7Z31345Bojanovská KláraOrel Obřany9900:03:2551,55
8Z31444Miková EliškaOrel Obřany0000:03:5713,06
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41125Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:04:38100,44
2M4290Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:38100,04
3M43107Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:04:3999,52
4M4456Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:5488,75
1Z45137Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:57122,15
5M4668Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:0382,45
6M479Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2169,48
2Z48117Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:05:4493,97
3Z492Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:0183,88
7M41043Halas JiříOrel Obřany9700:08:383,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5179Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:11:59107,25
2M52153Dušek MartinOB TJ Sokol Žamberk9600:12:5392,75
1Z5399Krátká HanaLanškroun9500:14:52100,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:25102,84
2MA238Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:34101,15
1MB3148Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:18:40104,97
1MC4131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:50108,65
2MB5152Fajfr František3D fitnes Žamberk7200:18:52102,91
3MA6165Rajda PavelBaláž Extreme Team OV7400:19:0396,01
1MJ7123Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:19:07110,76
4MA8128Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:1793,46
5MA9163Vaško AdamŽamberk8900:19:4288,98
6MA10101Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:19:5087,60
3MB11169Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:5492,12
2MJ12157Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:58102,28
2MC13103Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:5897,09
4MB1416Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5891,37
3MC15145Žila MilošBystré u Poličky6200:20:1594,26
7MA16113Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:20:2182,02
5MB17159Donát VáclavSokol Hylváty6500:20:2387,05
6MB18144Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:20:3385,40
8MA19135Hejzlar DavidABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí8900:20:4577,80
9MA20151Nechvíl LukášChoceň8300:20:4877,18
7MB21124Zachař JiříSruby Orel Vysoké Mýto7200:20:5980,78
10MA22132Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:21:0474,44
4MC2397Krátký LubošLanškroun6200:21:0485,90
5MC24173Tarant JiříPraha 105800:21:1484,25
1MD2587Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:21:26110,67
3MJ26110Kalčík LiborOrel Židenice9300:21:3186,96
11MA2714Vetchý RadimLanškroun7500:21:3768,46
8MB2882Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:4772,48
12MA29162Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:5565,24
13MA30111Živný MarekOrel Orlice9100:21:5964,48
4MJ31161Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:22:17-
2MD323Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:22:24102,14
1ZC33175Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:30128,60
9MB3463Mika IvoOrel Obřany6600:22:3963,42
10MB35112Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:5061,42
5MJ3685Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun9300:22:5473,22
6MC37156Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:5866,56
7MC38158Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:23:0465,52
8MC39176Jandejsek ZdeněkStudené6100:23:0864,97
1ZB40166Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:08114,63
11MB4175Bielčik PetrMT Novák7100:23:4951,29
1ZA42154Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:49106,28
14MA4371Hronek JaroslavOrel Obřany9100:23:5244,30
15MA44164Jirčík Miroslav3D fitnes Žamberk7600:24:0542,13
3MD45119Brtník JiříOchoz5200:24:0687,19
2ZB4639Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:08106,61
12MB47116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:24:1546,68
13MB4872Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:2445,05
6MJ4986Rebhán DavidSDH Dolní Čermná9300:24:4355,21
2ZA50139Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:4798,41
4MD5162Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:5779,68
5MD5220Dušek JanSokol Verměřovice5100:24:5879,49
9MC53120Prčík AntonínOrel Hodonín5500:25:0944,47
3ZA5476Koutská PetraJavornice8700:25:0995,31
7MJ55167Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:25:13-
16MA56155Kačena MartinŽamberk7400:25:3526,06
14MB5788Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:4830,42
17MA5873Roleček MilanPěčín7600:25:5622,20
15MB59171Ráž DanielASPV Veltrusy7200:26:2024,90
6MD60143Bielčik JindřichLichkov4000:26:32146,05
7MD61121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:3964,56
2ZC62102Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4895,91
4ZA63172Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:0080,30
8MD64142Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:03143,06
16MB65160Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:27:2014,41
5ZA66127Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:27:2277,30
1ZJ67177Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:27:31-
3ZB68122Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:27:3678,76
4ZB69170Rážová JiřinaASPV Veltrusy7200:28:0874,52
6ZA70147Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:28:1170,73
9MD71174Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1841,22
3ZC72149Nechvílová MiroslavaChoceň6000:29:2975,49
4ZC73114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:59114,07
5ZC74104Klaclová RenataČeská Třebová5800:30:2568,37
10MD75109Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:5917,55
6ZC76115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:4642,86
11MD77108Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:34:103,00
7ZC78141Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:3185,93
8ZC7940Fučíková HanaOrel Obřany6700:34:3336,89
5ZB8041Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:34:3522,85
9ZC81168Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:0233,17
2ZJ8242Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:36:46100,00
7ZA8384Matyášová LucieOrel Orlice9200:45:493,00
18MA8483Kaválek OndřejOrel Orlice8300:45:493,00
12MD85146Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:4910,88
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:18:25101,51
2MA238Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:3499,81
3MB3148Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:18:4098,68
4MC4131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:5096,97
5MB5152Fajfr František3D fitnes Žamberk7200:18:5296,56
6MA6165Rajda PavelBaláž Extreme Team OV7400:19:0394,64
7MJ7123Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:19:0793,96
8MA8128Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:1792,07
9MA9163Vaško AdamŽamberk8900:19:4287,56
10MA10101Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:19:5086,17
11MB11169Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:5485,42
12MJ12157Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:5884,73
13MC13103Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:5884,71
14MB1416Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5884,64
15MC15145Žila MilošBystré u Poličky6200:20:1581,70
16MA16113Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:20:2180,55
17MB17159Donát VáclavSokol Hylváty6500:20:2380,19
18MB18144Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:20:3378,48
19MA19135Hejzlar DavidABK-BRAVO Jablonné nad Orlicí8900:20:4576,30
20MA20151Nechvíl LukášChoceň8300:20:4875,68
21MB21124Zachař JiříSruby Orel Vysoké Mýto7200:20:5973,71
22MA22132Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:21:0472,92
23MC2397Krátký LubošLanškroun6200:21:0472,84
24MC24173Tarant JiříPraha 105800:21:1471,08
25MD2587Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:21:2668,86
26MJ26110Kalčík LiborOrel Židenice9300:21:3168,04
27MA2714Vetchý RadimLanškroun7500:21:3766,90
28MB2882Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:4765,14
29MA29162Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:5563,66
30MA30111Živný MarekOrel Orlice9100:21:5962,90
31MD323Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:22:2458,45
32MB3463Mika IvoOrel Obřany6600:22:3955,79
33MB35112Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:5053,73
34MJ3685Marek MichalSKP Duha Fort Lanškroun9300:22:5453,09
35MC37156Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:22:5852,32
36MC38158Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:23:0451,21
37MC39176Jandejsek ZdeněkStudené6100:23:0850,62
38MB4175Bielčik PetrMT Novák7100:23:4943,27
39MA4371Hronek JaroslavOrel Obřany9100:23:5242,58
40MA44164Jirčík Miroslav3D fitnes Žamberk7600:24:0540,40
41MD45119Brtník JiříOchoz5200:24:0640,20
42MB47116Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:24:1538,52
43MB4872Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:2436,84
44MJ4986Rebhán DavidSDH Dolní Čermná9300:24:4333,47
45MD5162Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:5731,03
46MD5220Dušek JanSokol Verměřovice5100:24:5830,79
47MC53120Prčík AntonínOrel Hodonín5500:25:0928,87
48MA56155Kačena MartinŽamberk7400:25:3524,21
49MB5788Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:4821,73
50MA5873Roleček MilanPěčín7600:25:5620,33
51MB59171Ráž DanielASPV Veltrusy7200:26:2016,03
52MD60143Bielčik JindřichLichkov4000:26:3213,91
53MD61121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:3912,56
54MD64142Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:038,35
55MB65160Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:27:205,20
56MD71174Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:183,00
57MD75109Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:593,00
58MD77108Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:34:103,00
59MA8483Kaválek OndřejOrel Orlice8300:45:493,00
60MD85146Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:493,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC33175Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:30105,54
2ZB40166Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:08100,18
3ZA42154Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:4994,28
4ZB4639Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:0891,53
5ZA50139Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:4785,93
6ZA5476Koutská PetraJavornice8700:25:0982,64
7ZC62102Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4868,46
8ZA63172Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:27:0066,70
9ZA66127Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:27:2263,51
10ZB68122Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:27:3661,51
11ZB69170Rážová JiřinaASPV Veltrusy7200:28:0856,94
12ZA70147Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:28:1156,53
13ZC72149Nechvílová MiroslavaChoceň6000:29:2945,29
14ZC73114Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:5940,98
15ZC74104Klaclová RenataČeská Třebová5800:30:2537,21
16ZC76115Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:468,27
17ZC78141Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:313,00
18ZC7940Fučíková HanaOrel Obřany6700:34:333,00
19ZB8041Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:34:353,00
20ZC81168Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:023,00
21ZJ8242Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:36:463,00
22ZA8384Matyášová LucieOrel Orlice9200:45:493,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 84%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Zdravim, prosim o opravu v kategorii mladsi zaci, spatne uvedene jmeno Urban Matias je ve skutecnosti Urban Matyas, TJ Jiskra UO, v tuto chvili je v celkovem evidovan dvakrat. Dekuji jakub urban
jakub.urban
tento zavod byl dobry
mourek321
Dobrý den, prosím o opravu ve výsledcích chlapců do 7 let. Knápek Šimon,startovní číslo 106 se umístil na 3.místě.Děkuji
knapkova
Urban a Knapek opraveni.
team
po závodech zbyl v Orlovně stříbrný tachometr Author, kdyby ho někdo postrádal nechť se ozve
zivnymarek
Dobrý den.Prosím o opravu ve výsledcích starších žáků.Na druhém místě se umístil Dvorský Daniel.Ne Dvanský Daniel.Děkuji
thedriger

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód