Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

7.5.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 7.5.2016
  • zobrazeno již 437x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E
  • pořadatel: Orel Orlice

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě 8:30 - 11:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč, mládež 30 Kč

Popis tratě

asfaltové a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Leták pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz/

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.5.2024Letohradská pětka252
6.5.2023Letohradská pětka182
7.5.2022Letohradská pětka233
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
2.5.2020Letohradská pětka-
4.5.2019Letohradská pětka316
5.5.2018Letohradská pětka305
6.5.2017Letohradská pětka305
2.5.2015Letohradská pětka309
3.5.2014Letohradská pětka214
4.5.2013Letohradská pětka197
5.5.2012Letohradská pětka169
22.10.2011Letohradská pětka66

Statistika závodu Letohradská pětka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2622

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6512
Borek Petr7012
Borek Viktor0412
Kaválek Ondřej8311
Nechvílová Miroslava6011
Borková Agáta0210
Sejkorová Lenka639
Dušek Pavel709
Buriánek Roman659
Šilarová Michaela019
Mannlová Jana809
Grätz Luděk589
Sedláček Pavel538
Čáp Bohuslav518
Limburský Jan018
Halasová Anna038
Hronek Jaroslav918
Kessnerová Martina768
Mika Ivo668
Pirklová Kateřina768
Tichý Miroslav017
Halasová Anežka117
Pirkl Vít107
Hubená Magdaléna117
Mlynář Vlastimil647
Křivohlávek Miroslav677
Novotný Luděk627
Pirklová Markéta797
Hejl Radek727
Fojt Leoš577
Lipenský Jiří747
Limburská Eliška997
Fojt Ondřej017
Kubišta Oto537
Bielčik Jindřich407
Halas Petr737
Keprtová Miloslava486
Holubář Patrik006
Halas Hynek106
Sontáková Lenka916
Kaválková Nikola156
Halas Vojtěch056
Serbousková Sára046
Barvínková Romana796
Hubený Jakub136
Kalousek Jan136
Juránek Stanislav566
Padalík Ondřej846
Roleček Milan766
Fajfr František726

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C112Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:09-
2C1223Černoch TomášDlouhoňovice1100:00:10-
3C13219Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:11-
3C1372Cahel DanielSK Joudes1200:00:11-
5C111216Jansa ŠtěpánSk Velký Hájek1100:00:14-
6C11245Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:16-
7C11366Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:17-
8C115211Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:19-
8C11574Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:19-
10C11719Hubený JakubOrel Orlice1300:00:21-
11C1181Mitvalský AdamŽamberk1500:00:22-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1346Němcová NatálieLitomyšl1100:00:11-
2D16224Krejčová AnetaBiatlon Letohrad1100:00:12-
2D1686Kožnarová JanaŽamberk1100:00:12-
2D16226Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:12-
2D1620Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:12-
6D110228Frydrychová MarieLukavice1200:00:13-
7D11450Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:18-
8D119225Malínková SáraLetohrad1400:00:24-
9D120227Adamcová ValérieLetohrad1400:00:25-
9D12088Hejlová EllaLetohrad1300:00:25-
11D12287Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:37-
Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2142Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:41-
1C2168Víťazka DominikTJ Dlouhá Třebová0900:00:41-
3C2329Čapek MatyášOrel Vyškov0900:00:43-
4C25208Brychta DavidCerekvice0900:00:45-
4C2578Fenik MatoušAtletika Žamberk0900:00:45-
6C2857Šítek VojtěchHasiči Letohrad0900:00:46-
7C21026Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:47-
8C213252Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:49-
9C21677Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:50-
10C21776Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:51-
11C21959Topinka TobiášACTIVITY Lanškroun1000:00:55-
12C2203Fojt LukášOrel Obřany0900:00:56-
13C223213Horák DavidOrel Silůvky1000:01:06-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2475Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:44-
2D2591Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:45-
3D2832Jankovičová DenisaTJ Spartak Letohrad0900:00:46-
4D21090Chalupníková ValerieAtletika Kolín1000:00:47-
5D212212Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:48-
6D213209Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:49-
6D21389Tomanová MajaOrel Vyškov1000:00:49-
8D21849Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:52-
9D221231Pirklová PatricieLetohrad0900:00:58-
9D22173Cahelová NelaSK Joudes1000:00:58-
11D22424Bartošová MartinaOrel Vysoké Mýto1000:01:09-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11214Horák TomášOrel Sylůvky0800:01:28105,88
2M1247Němec JakubLitomyšl0700:01:3199,26
3M1321Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:01:3394,85
4M1448Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3688,24
5M1996Pevný KryštofOrel Vyškov0700:01:4079,41
6M110247Krejčí OndřejBiatlon Letohrad0700:01:4275,00
7M111100Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4372,79
7M11185Beneš MarekSKI Skuhrov nad Bělou0800:01:4372,79
9M11579Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:4568,38
10M117210Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:01:4666,18
11M119217Jansa MatějVelký Hájek0800:01:4763,97
12M12067Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4861,76
13M1275Fojt VojtěchOrel Obřany0700:01:5350,74
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1436Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:36102,74
2Z1654Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:3898,63
2Z1669Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:3898,63
4Z1893Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:3996,58
5Z11156Chládková NikolaACTIVITY Lanškroun0700:01:4388,36
5Z1114Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:01:4388,36
7Z11592Bohuslavová EvaOrel Vyškov0700:01:4584,25
8Z117220Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:4682,19
9Z12098Hájková ZuzanaACTIVITY Lanškroun0800:01:4878,08
10Z12294Kolářová BeátaOrel Vyškov0700:01:5073,97
10Z12295Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:01:5073,97
12Z12484Barnetová ŽofieBiathlon Letohrad0800:01:5171,92
12Z124256Ptáčková Lucie-0800:01:5171,92
14Z12644Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:5269,86
15Z12852Vacková LucieRC dětský svět Lanškroun0800:01:5857,53
16Z12939Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:02:0053,42
17Z13099Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0739,04
18Z131255Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:1718,49
19Z13225Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:02:244,11
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2134Boháč PankrácAC Choceň0600:02:36106,21
2M2281Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:4397,52
3M23221Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:4496,27
4M2458Topinka JonášACTIVITY Lanškroun0500:02:4595,03
5M2731Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:0076,40
6M212126Rohovský TomášOrel Silůvky0500:03:1854,04
7M214222Tobiáš JáchymBiatlon Letohrad0600:03:2545,34
8M217250Čammr FrantišekLetohrad0600:05:253,00
9M218117Halas VojtěchOrel Vyškov0500:06:153,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2528Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:48106,90
2Z2680Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:54100,00
3Z27101Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:03:0093,10
4Z2930Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:0290,80
5Z21053Vacková VendulaLanškroun0500:03:1081,61
6Z21161Šilarová LucieLanškroun0500:03:1477,01
7Z213262Švorčíková HanaZábřeh0500:03:2070,11
8Z215215Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:2860,92
9Z21643Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:5134,48
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3170Költö MatějSpartak Letohrad0300:06:01105,74
2M3264Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:11100,36
3M3463Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:06:2393,90
4M36103Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:06:3985,29
5M3755Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:4184,22
6M3862Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:4383,14
7M3982Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:5178,83
8M31083Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:0073,99
9M311125Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:07:0571,30
10M31265Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:07:1068,61
11M31327Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:07:2262,15
12M314265Chalupník MatějZŠ Chodivická0300:07:3356,23
13M315257Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:4052,47
14M31797Bohuslav TomášOrel Vyškov0400:07:5345,47
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3351Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:06:18116,36
2Z356Svobodová BarboraOrel Obřany0400:06:36107,61
3Z316253Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:07:4176,03
4Z318121Veselá AnetaOrel Vyškov0300:08:1161,46
5Z319120Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:08:1659,03
6Z320122Radčanská TerezaOrel Vyškov0400:08:5938,14
7Z321119Havrlantová BarboraOrel Vyškov0300:09:0037,65
Starší žáci (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4135Boháč BonifácAC Choceň0100:08:13118,75
2M42124Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:09:1795,22
3M459Limburský JanOrel Obřany0100:09:4286,03
4M48259Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:10:5559,19
5M41110Tichý MiroslavOrel Obřany0100:11:1751,10
6M4178Fojt OndřejOrel Obřany0100:13:225,15
Starší žákyně (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4371Mikulová KarolínaSpartak Letohrad0100:09:21105,43
2Z4440Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:3799,88
3Z4633Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:09:5294,68
4Z4760Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:5693,29
5Z49106Derková MartinaActivity Lanškroun0100:11:0569,36
6Z410251Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:1167,28
7Z41241Chmelíčková ZuzanaBiathlon Letohrad0200:11:2562,43
8Z413254Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:11:3758,27
9Z414118Hanulíková LeonaOrel Vyškov0200:12:2143,01
10Z41522Obermajerová Gabriela3D Fitness Race team0100:12:4036,42
11Z41638Koldová PavlínaOpatov0200:12:4933,29
12Z418258Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:027,98
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51104Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:12:00110,69
2M52207Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:4399,39
3M54267Adrbolec PatrikLetohrad9900:13:1989,92
4M55102Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:13:5779,93
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511249Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:18:26111,50
2Z51711Limburská EliškaOrel Obřany9900:20:4188,50
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3287Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:14117,74
2MJ4195Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:32114,57
3MJ4012Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:5867,69
4MJ56274Vencl JiříFighting Ferrets9800:23:0855,35
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ94330Goňová NikolaLukavice9700:27:23106,67
2ZJ98157Skalická KarolínaOB Žamberk9700:28:2499,49
3ZJ104105Gregorová LenkaACTIVITY Lanškroun9800:29:1293,84
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1328Hrdina PavelAK Perná8800:16:35109,08
2MA5331Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:17:3896,99
3MA7293Šilar ZdeněkRUNSPORT Team8100:17:5493,92
4MA8273Moravec JiříOrel Orlice9600:18:3087,02
5MA10109Adamec MilanOrel Vyškov7700:18:5182,99
6MA11294Adamec JosefLetohrad8100:19:0181,07
7MA13151Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:2776,08
8MA19136Bílek LubošMandl7900:19:5171,47
9MA20147Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:20:0369,17
10MA25266Beneš MichalRUNSPORT Team8300:20:1966,10
11MA29204Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:20:4960,35
12MA32146Stejskal AlešUP9500:21:0856,70
13MA35181Janikovič DavidSDH Hůrky8500:21:2453,63
14MA36156Žižka DavidChaganela team8300:21:3451,71
15MA42206Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:0445,95
16MA47326Padalík OndřejLetohrad8400:22:4238,66
17MA50184Černoch MichalDlouhoňovice7700:22:4637,90
18MA51332Kožnar JakubŽamberk7800:22:4837,51
19MA54329Krejčí Michal-8500:23:0334,63
20MA65161Frydrych Jiří-7800:23:5125,42
21MA67305Novák PetrHSK7700:24:0921,97
22MA68203Šítek MichalLetohrad7900:24:1321,20
23MA70243Marhold LubošHorní Jelení7700:24:2119,67
24MA76193Vebr MichalČeská Třebová7800:24:4914,29
25MA77298Štěpánek DavidJamné nad Orlicí8700:24:5313,53
26MA78130Chaloupka Jan-9000:25:0012,18
27MA80155Hrdina RadekAť žije Potštejn!7900:25:0810,65
28MA111142Janda MarekČEZ8300:30:533,00
29MA113182Šnebergr Janklasnekoř9300:30:563,00
30MA116190Kaválek OndřejOrel Orlice8300:31:313,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2288Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:55112,73
2MB6279Hejl RadekKrálíky7200:17:46103,32
3MB14197Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:19:3183,95
3MB14272Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:3183,95
5MB16269Horák PetrOrel Silůvky7600:19:3583,21
6MB17291Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:3982,47
7MB21113Toman IgorOrel Vyškov7200:20:0577,68
8MB23264Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1276,38
9MB25202Fenik MartinŽamberk7600:20:1975,09
10MB27108Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:20:2673,80
11MB33286Pražák TomášJiskra Hylváty7100:21:1964,02
12MB37154Roleček MilanPěčín7600:21:4359,59
13MB43148Hartman KarelSK Týniště7100:22:0555,54
14MB45300Hladký JiříOrel Židenice7500:22:1254,24
15MB49295Zpěvák JiříDolní Čermná6700:22:4448,34
16MB53333Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:22:5845,76
17MB55192Kolda JiříOpatov7300:23:0444,65
18MB62200Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:3339,30
19MB66158Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:0633,21
20MB71199Cahel DanielSDH Heřmanice7600:24:3028,78
21MB75112Halas PetrOrel Vyškov7300:24:4725,65
22MB91185Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:27:043,00
23MB123144Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:063,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9187Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:45108,02
2MC18335Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:4597,78
3MC22334Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:0694,20
4MC24152Krátký LubošLanškroun6200:20:1792,32
5MC28336Svoboda PetrAC Pardubice6000:20:3189,93
6MC38275Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:21:4776,96
7MC39138Kalous Tomáš3D Fitness Race team6400:21:5375,94
8MC41131Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0074,74
9MC58292Novotný Luděk3D Fitness Race team6200:23:1262,46
10MC61284Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2859,73
11MC69115Kunc JosefOrel Vyškov6000:24:1751,37
12MC74141Kresta RomanOrel Židenice6500:24:4047,44
13MC79323Kaška Zdeněksk. Kyšperk6400:25:0143,86
14MC88289Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:26:1231,74
15MC106324Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:033,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD44278Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:08104,71
2MD46277Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:31101,32
3MD60270Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:2193,97
4MD81145Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:25:2276,18
5MD96139Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:28:0951,62
6MD125297Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:403,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME31271Krátký FrantišekKrálíky4300:21:03131,75
2ME85285Hruša ZdeněkJirčany4600:25:3495,65
3ME99283Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:2772,60
4ME107140Bielčik JindřichLichkov4000:30:0459.68
5ME108276Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:1158,75
6ME110299Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:2656,75
7ME115201Maycner VaclavTišnov Orel Čebín4100:31:1949,69
8ME121132Holý JosefOrel Židenice4100:33:0435,70
9ME126129Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:0311,86
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12153Vévodová MartinaAK Perná9000:19:10132,73
2ZA63304Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:3494,33
3ZA86290Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:26:0172,95
4ZA87135Smetanová KláraCTB9000:26:1071,64
5ZA89301Trojáková Martina-9000:26:3268,44
6ZA90149Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:26:4266,98
7ZA101327Padalíková Zuzana-8600:28:4948,51
8ZA102134Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:28:5347,93
9ZA113183Halbrštátová AnnaMistrovice9200:30:5630,04
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB34263Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:23109,60
2ZB52268Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:22:5296,39
3ZB56223Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0894,01
4ZB59137Kalousová Alena3D Fitness Race team8000:23:1692,83
5ZB63248Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:3490,16
6ZB72205Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:24:3281,55
7ZB73306Barnetová MonikaLetohrad8100:24:3581,10
8ZB83186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:3272,64
8ZB83111Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:25:3272,64
10ZB93198Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:2056,62
11ZB95218Jansová BlankaVelký Hajek7700:27:5751,13
12ZB97114Kolářová JanaOrel Vyškov7800:28:1248,90
13ZB10317Svobodová MartinaOrel Obřany7500:29:0640,89
14ZB117143Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:4716,99
15ZB118159Chládková StanislavaACTIVITY Lanškroun7600:31:4816,84
16ZB124110Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:233,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30127Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:52118,77
2ZC48325Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:43102,70
3ZC82116Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:25:3078,53
4ZC92189Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:1163,91
5ZC100150Kolářová MarieOrel Praha 46400:28:3651,60
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD105321Ehrebergerová MartaLetohrad5700:29:55102,75
2ZD108128Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:11100,99
3ZD112296Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:5496,26
4ZD118133Jurošková MilušeOrel Židenice5800:31:4890,33
5ZD120162Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:4184,51
6ZD122303Halbrštátová Jaroslava-5600:33:4177,91
7ZD127188Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:5150,44
Lidový běh - Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM313Boháč PankrácAC Choceň0600:12:50-
2LM615Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:14:36-
3LM7194Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:16:19-
4LM8196Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:16:34-
5LM1016Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:18:13-
6LM12260Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:18:35-
7LM15280Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:19:38-
Lidový běh - Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ9302Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:16:59-
2LZ13261Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:18:37-
3LZ1414Zejdová EvaOrel Brno-Obřany8300:18:48-
4LZ1618Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:20:17-
5LZ18123Trojancová LenkaOrel Vyškov7800:22:48-
6LZ19281Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:23:51-
7LZ20282Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:24:32-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C112Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:09-
2C1223Černoch TomášDlouhoňovice1100:00:10-
3C1372Cahel DanielSK Joudes1200:00:11-
3C13219Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:11-
1D1346Němcová NatálieLitomyšl1100:00:11-
2D1686Kožnarová JanaŽamberk1100:00:12-
2D16224Krejčová AnetaBiatlon Letohrad1100:00:12-
2D16226Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:12-
2D1620Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:12-
6D110228Frydrychová MarieLukavice1200:00:13-
5C111216Jansa ŠtěpánSk Velký Hájek1100:00:14-
6C11245Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:16-
7C11366Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:17-
7D11450Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:18-
8C11574Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:19-
8C115211Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:19-
10C11719Hubený JakubOrel Orlice1300:00:21-
11C1181Mitvalský AdamŽamberk1500:00:22-
8D119225Malínková SáraLetohrad1400:00:24-
9D120227Adamcová ValérieLetohrad1400:00:25-
9D12088Hejlová EllaLetohrad1300:00:25-
11D12287Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:37-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11214Horák TomášOrel Sylůvky0800:01:28105,88
2M1247Němec JakubLitomyšl0700:01:3199,26
3M1321Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:01:3394,85
1Z1436Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:36102,74
4M1448Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3688,24
2Z1669Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:3898,63
2Z1654Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:3898,63
4Z1893Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:3996,58
5M1996Pevný KryštofOrel Vyškov0700:01:4079,41
6M110247Krejčí OndřejBiatlon Letohrad0700:01:4275,00
7M111100Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4372,79
7M11185Beneš MarekSKI Skuhrov nad Bělou0800:01:4372,79
5Z1114Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:01:4388,36
5Z11156Chládková NikolaACTIVITY Lanškroun0700:01:4388,36
7Z11592Bohuslavová EvaOrel Vyškov0700:01:4584,25
9M11579Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:4568,38
10M117210Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:01:4666,18
8Z117220Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:4682,19
11M119217Jansa MatějVelký Hájek0800:01:4763,97
12M12067Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4861,76
9Z12098Hájková ZuzanaACTIVITY Lanškroun0800:01:4878,08
10Z12294Kolářová BeátaOrel Vyškov0700:01:5073,97
10Z12295Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:01:5073,97
12Z124256Ptáčková Lucie-0800:01:5171,92
12Z12484Barnetová ŽofieBiathlon Letohrad0800:01:5171,92
14Z12644Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:5269,86
13M1275Fojt VojtěchOrel Obřany0700:01:5350,74
15Z12852Vacková LucieRC dětský svět Lanškroun0800:01:5857,53
16Z12939Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:02:0053,42
17Z13099Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0739,04
18Z131255Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:1718,49
19Z13225Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:02:244,11
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2134Boháč PankrácAC Choceň0600:02:36106,21
2M2281Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:4397,52
3M23221Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:4496,27
4M2458Topinka JonášACTIVITY Lanškroun0500:02:4595,03
1Z2528Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:48106,90
2Z2680Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:54100,00
3Z27101Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:03:0093,10
5M2731Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:0076,40
4Z2930Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:0290,80
5Z21053Vacková VendulaLanškroun0500:03:1081,61
6Z21161Šilarová LucieLanškroun0500:03:1477,01
6M212126Rohovský TomášOrel Silůvky0500:03:1854,04
7Z213262Švorčíková HanaZábřeh0500:03:2070,11
7M214222Tobiáš JáchymBiatlon Letohrad0600:03:2545,34
8Z215215Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:03:2860,92
9Z21643Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:5134,48
8M217250Čammr FrantišekLetohrad0600:05:253,00
9M218117Halas VojtěchOrel Vyškov0500:06:153,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3170Költö MatějSpartak Letohrad0300:06:01105,74
2M3264Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:11100,36
1Z3351Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:06:18116,36
3M3463Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:06:2393,90
2Z356Svobodová BarboraOrel Obřany0400:06:36107,61
4M36103Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:06:3985,29
5M3755Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:4184,22
6M3862Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:4383,14
7M3982Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:5178,83
8M31083Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:0073,99
9M311125Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:07:0571,30
10M31265Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:07:1068,61
11M31327Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:07:2262,15
12M314265Chalupník MatějZŠ Chodivická0300:07:3356,23
13M315257Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:4052,47
3Z316253Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:07:4176,03
14M31797Bohuslav TomášOrel Vyškov0400:07:5345,47
4Z318121Veselá AnetaOrel Vyškov0300:08:1161,46
5Z319120Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:08:1659,03
6Z320122Radčanská TerezaOrel Vyškov0400:08:5938,14
7Z321119Havrlantová BarboraOrel Vyškov0300:09:0037,65
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4135Boháč BonifácAC Choceň0100:08:13118,75
2M42124Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:09:1795,22
1Z4371Mikulová KarolínaSpartak Letohrad0100:09:21105,43
2Z4440Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:3799,88
3M459Limburský JanOrel Obřany0100:09:4286,03
3Z4633Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:09:5294,68
4Z4760Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:5693,29
4M48259Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:10:5559,19
5Z49106Derková MartinaActivity Lanškroun0100:11:0569,36
6Z410251Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:1167,28
5M41110Tichý MiroslavOrel Obřany0100:11:1751,10
7Z41241Chmelíčková ZuzanaBiathlon Letohrad0200:11:2562,43
8Z413254Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:11:3758,27
9Z414118Hanulíková LeonaOrel Vyškov0200:12:2143,01
10Z41522Obermajerová Gabriela3D Fitness Race team0100:12:4036,42
11Z41638Koldová PavlínaOpatov0200:12:4933,29
6M4178Fojt OndřejOrel Obřany0100:13:225,15
12Z418258Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:027,98
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51104Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:12:00110,69
2M52207Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:4399,39
1LM313Boháč PankrácAC Choceň0600:12:50-
3M54267Adrbolec PatrikLetohrad9900:13:1989,92
4M55102Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:13:5779,93
2LM615Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:14:36-
3LM7194Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:16:19-
4LM8196Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:16:34-
1LZ9302Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:16:59-
5LM1016Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:18:13-
1Z511249Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:18:26111,50
6LM12260Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:18:35-
2LZ13261Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:18:37-
3LZ1414Zejdová EvaOrel Brno-Obřany8300:18:48-
7LM15280Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:19:38-
4LZ1618Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:20:17-
2Z51711Limburská EliškaOrel Obřany9900:20:4188,50
5LZ18123Trojancová LenkaOrel Vyškov7800:22:48-
6LZ19281Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:23:51-
7LZ20282Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:24:32-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1328Hrdina PavelAK Perná8800:16:35109,08
1MB2288Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:55112,73
1MJ3287Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:14117,74
2MJ4195Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:32114,57
2MA5331Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:17:3896,99
2MB6279Hejl RadekKrálíky7200:17:46103,32
3MA7293Šilar ZdeněkRUNSPORT Team8100:17:5493,92
4MA8273Moravec JiříOrel Orlice9600:18:3087,02
1MC9187Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:45108,02
5MA10109Adamec MilanOrel Vyškov7700:18:5182,99
6MA11294Adamec JosefLetohrad8100:19:0181,07
1ZA12153Vévodová MartinaAK Perná9000:19:10132,73
7MA13151Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:2776,08
3MB14197Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:19:3183,95
3MB14272Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:3183,95
5MB16269Horák PetrOrel Silůvky7600:19:3583,21
6MB17291Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:3982,47
2MC18335Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:4597,78
8MA19136Bílek LubošMandl7900:19:5171,47
9MA20147Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:20:0369,17
7MB21113Toman IgorOrel Vyškov7200:20:0577,68
3MC22334Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:0694,20
8MB23264Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1276,38
4MC24152Krátký LubošLanškroun6200:20:1792,32
9MB25202Fenik MartinŽamberk7600:20:1975,09
10MA25266Beneš MichalRUNSPORT Team8300:20:1966,10
10MB27108Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:20:2673,80
5MC28336Svoboda PetrAC Pardubice6000:20:3189,93
11MA29204Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:20:4960,35
1ZC30127Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:52118,77
1ME31271Krátký FrantišekKrálíky4300:21:03131,75
12MA32146Stejskal AlešUP9500:21:0856,70
11MB33286Pražák TomášJiskra Hylváty7100:21:1964,02
1ZB34263Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:23109,60
13MA35181Janikovič DavidSDH Hůrky8500:21:2453,63
14MA36156Žižka DavidChaganela team8300:21:3451,71
12MB37154Roleček MilanPěčín7600:21:4359,59
6MC38275Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:21:4776,96
7MC39138Kalous Tomáš3D Fitness Race team6400:21:5375,94
3MJ4012Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:5867,69
8MC41131Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0074,74
15MA42206Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:0445,95
13MB43148Hartman KarelSK Týniště7100:22:0555,54
1MD44278Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:08104,71
14MB45300Hladký JiříOrel Židenice7500:22:1254,24
2MD46277Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:31101,32
16MA47326Padalík OndřejLetohrad8400:22:4238,66
2ZC48325Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:43102,70
15MB49295Zpěvák JiříDolní Čermná6700:22:4448,34
17MA50184Černoch MichalDlouhoňovice7700:22:4637,90
18MA51332Kožnar JakubŽamberk7800:22:4837,51
2ZB52268Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:22:5296,39
16MB53333Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:22:5845,76
19MA54329Krejčí Michal-8500:23:0334,63
17MB55192Kolda JiříOpatov7300:23:0444,65
4MJ56274Vencl JiříFighting Ferrets9800:23:0855,35
3ZB56223Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0894,01
9MC58292Novotný Luděk3D Fitness Race team6200:23:1262,46
4ZB59137Kalousová Alena3D Fitness Race team8000:23:1692,83
3MD60270Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:2193,97
10MC61284Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2859,73
18MB62200Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:3339,30
2ZA63304Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:3494,33
5ZB63248Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:3490,16
20MA65161Frydrych Jiří-7800:23:5125,42
19MB66158Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:0633,21
21MA67305Novák PetrHSK7700:24:0921,97
22MA68203Šítek MichalLetohrad7900:24:1321,20
11MC69115Kunc JosefOrel Vyškov6000:24:1751,37
23MA70243Marhold LubošHorní Jelení7700:24:2119,67
20MB71199Cahel DanielSDH Heřmanice7600:24:3028,78
6ZB72205Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:24:3281,55
7ZB73306Barnetová MonikaLetohrad8100:24:3581,10
12MC74141Kresta RomanOrel Židenice6500:24:4047,44
21MB75112Halas PetrOrel Vyškov7300:24:4725,65
24MA76193Vebr MichalČeská Třebová7800:24:4914,29
25MA77298Štěpánek DavidJamné nad Orlicí8700:24:5313,53
26MA78130Chaloupka Jan-9000:25:0012,18
13MC79323Kaška Zdeněksk. Kyšperk6400:25:0143,86
27MA80155Hrdina RadekAť žije Potštejn!7900:25:0810,65
4MD81145Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:25:2276,18
3ZC82116Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:25:3078,53
8ZB83111Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:25:3272,64
8ZB83186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:3272,64
2ME85285Hruša ZdeněkJirčany4600:25:3495,65
3ZA86290Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:26:0172,95
4ZA87135Smetanová KláraCTB9000:26:1071,64
14MC88289Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:26:1231,74
5ZA89301Trojáková Martina-9000:26:3268,44
6ZA90149Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:26:4266,98
22MB91185Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:27:043,00
4ZC92189Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:1163,91
10ZB93198Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:2056,62
1ZJ94330Goňová NikolaLukavice9700:27:23106,67
11ZB95218Jansová BlankaVelký Hajek7700:27:5751,13
5MD96139Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:28:0951,62
12ZB97114Kolářová JanaOrel Vyškov7800:28:1248,90
2ZJ98157Skalická KarolínaOB Žamberk9700:28:2499,49
3ME99283Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:2772,60
5ZC100150Kolářová MarieOrel Praha 46400:28:3651,60
7ZA101327Padalíková Zuzana-8600:28:4948,51
8ZA102134Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:28:5347,93
13ZB10317Svobodová MartinaOrel Obřany7500:29:0640,89
3ZJ104105Gregorová LenkaACTIVITY Lanškroun9800:29:1293,84
1ZD105321Ehrebergerová MartaLetohrad5700:29:55102,75
15MC106324Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:033,00
4ME107140Bielčik JindřichLichkov4000:30:0459.68
2ZD108128Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:11100,99
5ME108276Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:1158,75
6ME110299Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:2656,75
28MA111142Janda MarekČEZ8300:30:533,00
3ZD112296Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:5496,26
9ZA113183Halbrštátová AnnaMistrovice9200:30:5630,04
29MA113182Šnebergr Janklasnekoř9300:30:563,00
7ME115201Maycner VaclavTišnov Orel Čebín4100:31:1949,69
30MA116190Kaválek OndřejOrel Orlice8300:31:313,00
14ZB117143Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:4716,99
15ZB118159Chládková StanislavaACTIVITY Lanškroun7600:31:4816,84
4ZD118133Jurošková MilušeOrel Židenice5800:31:4890,33
5ZD120162Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:4184,51
8ME121132Holý JosefOrel Židenice4100:33:0435,70
6ZD122303Halbrštátová Jaroslava-5600:33:4177,91
23MB123144Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:063,00
16ZB124110Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:233,00
6MD125297Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:403,00
9ME126129Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:0311,86
7ZD127188Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:5150,44
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1328Hrdina PavelAK Perná8800:16:35103,88
2MB2288Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:5599,93
3MJ3287Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:1496,19
4MJ4195Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:3292,64
5MA5331Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:17:3891,46
6MB6279Hejl RadekKrálíky7200:17:4689,88
7MA7293Šilar ZdeněkRUNSPORT Team8100:17:5488,30
8MA8273Moravec JiříOrel Orlice9600:18:3081,21
9MC9187Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:4578,25
10MA10109Adamec MilanOrel Vyškov7700:18:5177,07
11MA11294Adamec JosefLetohrad8100:19:0175,10
12MA13151Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:2769,97
13MB14197Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:19:3169,19
13MB14272Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:3169,19
15MB16269Horák PetrOrel Silůvky7600:19:3568,40
16MB17291Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:3967,61
17MC18335Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:4566,43
18MA19136Bílek LubošMandl7900:19:5165,24
19MA20147Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:20:0362,88
20MB21113Toman IgorOrel Vyškov7200:20:0562,48
21MC22334Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:0662,29
22MB23264Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1261,10
23MC24152Krátký LubošLanškroun6200:20:1760,12
24MB25202Fenik MartinŽamberk7600:20:1959,72
24MA25266Beneš MichalRUNSPORT Team8300:20:1959,72
26MB27108Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:20:2658,34
27MC28336Svoboda PetrAC Pardubice6000:20:3157,36
28MA29204Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:20:4953,81
29ME31271Krátký FrantišekKrálíky4300:21:0351,05
30MA32146Stejskal AlešUP9500:21:0850,07
31MB33286Pražák TomášJiskra Hylváty7100:21:1947,90
32MA35181Janikovič DavidSDH Hůrky8500:21:2446,91
33MA36156Žižka DavidChaganela team8300:21:3444,94
34MB37154Roleček MilanPěčín7600:21:4343,17
35MC38275Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:21:4742,38
36MC39138Kalous Tomáš3D Fitness Race team6400:21:5341,20
37MJ4012Štěpánek RadekOrel Obřany9700:21:5840,21
38MC41131Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0039,82
39MA42206Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:0439,03
40MB43148Hartman KarelSK Týniště7100:22:0538,83
41MD44278Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:0838,24
42MB45300Hladký JiříOrel Židenice7500:22:1237,45
43MD46277Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:3133,71
44MA47326Padalík OndřejLetohrad8400:22:4231,54
45MB49295Zpěvák JiříDolní Čermná6700:22:4431,14
46MA50184Černoch MichalDlouhoňovice7700:22:4630,75
47MA51332Kožnar JakubŽamberk7800:22:4830,35
48MB53333Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:22:5828,38
49MA54329Krejčí Michal-8500:23:0327,40
50MB55192Kolda JiříOpatov7300:23:0427,20
51MJ56274Vencl JiříFighting Ferrets9800:23:0826,41
52MC58292Novotný Luděk3D Fitness Race team6200:23:1225,62
53MD60270Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:2123,85
54MC61284Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2822,47
55MB62200Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:3321,48
56MA65161Frydrych Jiří-7800:23:5117,94
57MB66158Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:0614,98
58MA67305Novák PetrHSK7700:24:0914,39
59MA68203Šítek MichalLetohrad7900:24:1313,60
60MC69115Kunc JosefOrel Vyškov6000:24:1712,81
61MA70243Marhold LubošHorní Jelení7700:24:2112,02
62MB71199Cahel DanielSDH Heřmanice7600:24:3010,25
63MC74141Kresta RomanOrel Židenice6500:24:408,28
64MB75112Halas PetrOrel Vyškov7300:24:476,90
65MA76193Vebr MichalČeská Třebová7800:24:496,50
66MA77298Štěpánek DavidJamné nad Orlicí8700:24:535,72
67MA78130Chaloupka Jan-9000:25:004,34
68MC79323Kaška Zdeněksk. Kyšperk6400:25:014,14
69MA80155Hrdina RadekAť žije Potštejn!7900:25:083,00
70MD81145Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:25:223,00
71ME85285Hruša ZdeněkJirčany4600:25:343,00
72MC88289Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:26:123,00
73MB91185Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:27:043,00
74MD96139Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:28:093,00
75ME99283Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:273,00
76MC106324Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:033,00
77ME107140Bielčik JindřichLichkov4000:30:043.00
78ME108276Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:113,00
79ME110299Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:263,00
80MA111142Janda MarekČEZ8300:30:533,00
81MA113182Šnebergr Janklasnekoř9300:30:563,00
82ME115201Maycner VaclavTišnov Orel Čebín4100:31:193,00
83MA116190Kaválek OndřejOrel Orlice8300:31:313,00
84ME121132Holý JosefOrel Židenice4100:33:043,00
85MB123144Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:34:063,00
86MD125297Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:34:403,00
87ME126129Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12153Vévodová MartinaAK Perná9000:19:10112,75
2ZC30127Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:5296,15
3ZB34263Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:2391,10
4ZC48325Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:4378,07
5ZB52268Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:22:5276,61
6ZB56223Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0874,00
7ZB59137Kalousová Alena3D Fitness Race team8000:23:1672,70
8ZB63248Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:3469,77
8ZA63304Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:3469,77
10ZB72205Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:24:3260,33
11ZB73306Barnetová MonikaLetohrad8100:24:3559,84
12ZC82116Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:25:3050,88
13ZB83111Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:25:3250,56
13ZB83186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:3250,56
15ZA86290Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:26:0145,83
16ZA87135Smetanová KláraCTB9000:26:1044,37
17ZA89301Trojáková Martina-9000:26:3240,79
18ZA90149Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:26:4239,16
19ZC92189Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:1134,44
20ZB93198Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:2032,97
21ZJ94330Goňová NikolaLukavice9700:27:2332,48
22ZB95218Jansová BlankaVelký Hajek7700:27:5726,95
23ZB97114Kolářová JanaOrel Vyškov7800:28:1224,50
24ZJ98157Skalická KarolínaOB Žamberk9700:28:2422,55
25ZC100150Kolářová MarieOrel Praha 46400:28:3620,60
26ZA101327Padalíková Zuzana-8600:28:4918,48
27ZA102134Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:28:5317,83
28ZB10317Svobodová MartinaOrel Obřany7500:29:0615,71
29ZJ104105Gregorová LenkaACTIVITY Lanškroun9800:29:1214,74
30ZD105321Ehrebergerová MartaLetohrad5700:29:557,73
31ZD108128Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:115,13
32ZD112296Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:543,00
33ZA113183Halbrštátová AnnaMistrovice9200:30:563,00
34ZB117143Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:473,00
35ZB118159Chládková StanislavaACTIVITY Lanškroun7600:31:483,00
35ZD118133Jurošková MilušeOrel Židenice5800:31:483,00
37ZD120162Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:413,00
38ZD122303Halbrštátová Jaroslava-5600:33:413,00
39ZB124110Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:233,00
40ZD127188Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:513,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 43%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 55%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 55%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
70%

Názory na závod

Organizace - katastrofa, zvláště prezentace. čekat skoro hodinovou frontu na přihlášení, to jsem ještě nezažil. Jinak krásný závod.
jakub
Chci se omluvit všem závodníkům za komplikace které byly v sobotu na závodech, jak se říká: Když se to se*e tak pořádně. Doufám, že vás to neodradí a za rok znovu přijdete. Slibuji vám, že se z letošních chyb poučíme a za rok vše napravíme. Jsme přeci jen lidi a jak se ukázalo tak i technika není všemocná. Přeji vám hodně naběhaných kilometrů bez zranění a těším se na setkání na dalších závodech ;-)
zivnymarek
Hrůza !!!!!!!!jdi se někdy podívat,jak se má pořádat běžecký závod...a ten kecal s mikrofonem ??????-toho vyžeň Ach joooooo opravdu odstrašující případ ...Ota.
ota.la
Mě osobně se závod moc líbil, to že s organizací při prezentaci byly potíže je pravda, ale nikdo nenadával a nějak se to zvládlo. Samotný běh a trať byly skvělé. Prostě kdo nic nedělá nic nepokazí.
m.rolecek
...závod byl fain,technika může selhat jakákoli...raději by mikrofon měl třímat borec slova,tohle teda byla dost bída..ztotožňuji se s Otou...Lenka
rossile
V životě jsem na žádném závodě nebyl, takže nevím jak mají vypadat. Asi se budu muset jet na školení k neomylným borcům z Lanškrouna. Pane Sadílek nikdo vás nenutí zúčastnit se takového hrůza závodu, takže příště prosím vás klidně zůstaňte doma a nebudete se muset rozčilovat s takovými nulami jako jsme my. Vaše celkem pravidelná účast (4/6) značí, že to u nás zas tak strašné nebude. No nic, nebudu si kazit den, poučím se z chyb a zkusím to za rok znovu.
zivnymarek1
Nebilo to tak špatné Ota S.
neomylný.borec
přesně tak , Marku. Co budou běžci říkat na fakt, až budou muset už jen za běžný závod solit několikanásobně více, než je tomu teď a jak už tomu běžně i je .Všechno to totiž k tomu spěje. Pak budeme rádi za jakýkoliv vůbec zorganizovaný závod, kde pořadatel to má jako hoby či politickou čárku za pořádání sportovní akce, tudíž veškeré náklady bere na sebe a nepodniká na úkor běžců.
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód