Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

2.5.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 2.5.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč - dospělí
30 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Trať vede z větší části po polních a lesních cestách.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz/

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1163Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:09-
2C13101Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:10-
2C1348Pirkl VítČeská Třebová1000:00:10-
4C11037Koreček JakubHradec Králové1000:00:12-
5C113219Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:14-
6C11445Cahel DanielPraha1200:00:15-
6C11462Topinka TobiášLanškroun1000:00:15-
6C11429Horák DavidOrel Silůvky1000:00:15-
9C118167Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:16-
10C12055Paus JiříOrel Hranice1200:00:17-
11C12259Svoboda JiříDC1100:00:18-
11C122157Matějíček MatoušOrel Dolní Obrouč1100:00:18-
13C125173Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:19-
13C125107Čada Václav-1200:00:19-
15C1286Hubený JakubOrel Orlice1300:00:24-
16C12935Holovský Matyáš-1100:00:27-
17C131148Novák MichalOB Žamberk1100:01:25-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1193Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:09-
2D13113Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:10-
2D13218Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:10-
2D1344Cahelová NelaPraha1000:00:10-
5D18110Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:11-
5D1838Korečková MarkétaHradec Králové1000:00:11-
7D11025Vacková TerezaLetohrad1000:00:12-
8D11256Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:13-
9D11487Krejčová Aneta-1100:00:15-
10D1185Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:16-
11D120222Franková EmmaTwins Letohrad1100:00:17-
12D122223Franková NelaTwins Letohrad1100:00:18-
13D125134Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:19-
14D13026Barvínková EliškaLibchovi1300:00:36-
Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21116Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:40-
2C22150Zvoník Šimon1.B ZŠ 28.října Žamberk0800:00:42-
3C24111Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:43-
4C25158Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:44-
4C2530Horák TomášOrel Silůvky0800:00:44-
4C25220Hladký TadeášOrel Židenice0800:00:44-
7C28235Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:00:46-
8C210221Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:48-
9C213153Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:51-
9C213136Moskva VojtěchŽamberk0800:00:51-
9C21350Vítek JanČeská Rudná0900:00:51-
9C213115Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:51-
13C217171Fenik MatoušAtletika Žamberk0900:00:53-
14C21939Moravec VojtěchLetohrad0800:00:54-
-C2-130Dostál TomášÚstí nad Orlicí09DNF-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D22155Hájková ZuzanaVO TJ Lanškroun0800:00:42-
2D29168Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:47-
3D210129Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:48-
4D21298Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:00:50-
5D21714Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:53-
6D220159Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:55-
6D22058Svobodová KláraDC0900:00:55-
8D22222Faltusová EmaBiatlon Letohrad0800:00:57-
9D2234Pirklová Patricie-0900:01:03-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11172Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:30103,64
2M1297Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:3299,27
3M1392Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:01:3397,09
4M15234Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:01:3690,55
5M1834Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:4277,45
6M11094Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:4473,09
7M11152Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:01:4570,91
8M114126Nesládek TomášOlfin carwella Trutnov0700:01:4864,36
9M11895Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:5255,64
10M12015Tichý AdamOrel Obřany0600:01:5353,45
10M12086Krejčí Ondřej-0700:01:5353,45
10M12023Doleček VojtěchBiatlon Letohrad0600:01:5353,45
13M12690Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:01:5744,73
14M12840Moravec ŠtěpánLetohrad0600:01:5940,36
15M13121Křivohlávek MilanBiatlon Letohrad0600:02:1114,18
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z143Šťastná SáraOrel Židenice0600:01:35107,43
2Z16170Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:01:4097,30
3Z17142Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:4195,27
4Z18122Bímanová AnetaOlfin carwella Trutnov0700:01:4293,24
5Z111152Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4587,16
6Z113154Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4685,14
7Z114147Červená VeronikaDukla Polička0600:01:4881,08
8Z116143Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4979,05
9Z11791Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:5077,03
10Z118133Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:01:5272,97
11Z12024Vacková KristýnaBiatlon Letohrad0700:01:5370,95
12Z12431Horáková NikolaOrel Silůvky0600:01:5468,92
13Z12589Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:01:5664,86
14Z127108Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:01:5860,81
15Z12999Šínclová KláraOrel Troubelice0700:02:0154,73
16Z13019Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0546,62
17Z13296Hladová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:02:1232,43
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2382Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:48103,89
2M2480Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:5299,22
3M27100Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:02:5496,89
4M2827Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:5595,72
5M2912Koudelka PetrOrel Žadčany0500:03:0188,72
6M210125Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov0500:03:0386,38
7M21181Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:0584,05
8M213163Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0682,88
9M21461Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:1078,21
10M21841Schless AdamBiatlon Letohrad0400:03:1868,87
11M220236Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:03:2857,20
12M223140Kocúr VojtěchSK Lukavice0400:03:3845,53
13M228237Rohovský TomášOrel Silůvky0500:03:5822,18
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21117Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:45103,57
2Z2266Svobodová BarboraOrel Obřany - VSK Univerzita Brno0400:02:47101,19
3Z2488Marková NikolaKlub Biatlon Letohrad0500:02:5295,24
4Z26121Bímanová EliškaOlfin carwella Trutnov0500:02:5394,05
5Z211135Moskvová AgátaKlub Biatlon Letohrad0500:03:0579,76
6Z21551Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:03:1172,62
7Z21610Lužová KarolínaOrel Žadčany0500:03:1370,24
8Z217146Červená EliškaDukla Polička0400:03:1469,05
9Z218175Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:1864,29
10Z220132Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:03:2852,38
11Z222161Holubářová ViktorieKOB Ústí nad Orlicí0500:03:2951,19
12Z22436Korečková AnetaHradec Králové0500:03:3939,29
12Z22484Hovadová IvetaKlub Biatlon Letohrad0500:03:3939,29
14Z22653Něvarová AdélaQanto Energo0400:03:4334,52
15Z227118Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:03:4433,33
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Ježek DavidOrel Židenice0300:06:32104,00
2M32106Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:4398,50
3M3383Lána JanKlub Biatlon Letohrad0200:06:4597,50
4M34238Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:07:0687,00
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35102Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:07:39109,15
2Z36176Šínclová JulieOrel Troubelice0200:07:53103,33
3Z37164Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:3187,53
4Z38119Škařoupková KristýnaOrel Vyškov0200:13:063,00
Starší žáci (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Kotyza DanielOrel Židenice0000:08:13109,16
2M42103Slavík OndřejOrel Šitbořice0100:08:4696,39
3M43239Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:08:5194,45
4M46160Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:09:5669,29
5M47144Mareš JanOrel Dolní Čermná0000:10:1860,77
6M4969Limburský JanOrel Obřany0100:11:3032,90
7M41268Tichý MiroslavOrel Obřany0100:12:396,19
8M414139Kocúr MartinSK Lukavice0100:15:043,00
Starší žákyně (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44131Filipová LucieOrel Pozořice - AC Moravská Slávia0000:09:40105,26
2Z4543Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:09:48102,57
3Z4842Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:10:1992,17
4Z410231Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:3865,64
5Z411244Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:11:3965,30
6Z413225Hájková MarianaOrel Troubelice0100:12:5539,79
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51226Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:11:03113,76
2M5217Kotyza DanielOrel Židenice0000:11:42102,81
3M53104Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:5183,43
4M54240Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:13:0778,93
5M55194Ferdinand JakubOrel Brno Židenice9900:13:1476,97
6M58233Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:14:1360,39
7M59268Vencl Jiří-9800:14:3454,49
8M510145Mareš FrantišekOrel Dolní Čermná9800:14:3653,93
9M511149Moravec JakubOrel Orlice9900:14:4850,56
10M513138Kocúr OndřejSK Lukavice9800:17:0113,20
11M515224Rudisch MartinSDH Kunčice9800:19:083,00
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56162Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:13:37113,19
2Z57198Elblová BarboraOrel Židenice9900:14:06106,55
3Z512137Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:16:0180,26
4Z514199Janků JulieOrel Židenice9900:17:3957,85
5Z515190Medvedenková KarinaSDH Kunčice9800:19:0837,50
6Z51771Liburská EliškaOrel Obřany9900:19:5925,84
-Z5-73Tichá KateřinaOrel Obřany99DNF-
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ467Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:32116,40
2MJ1495Dušek MartinOB Žamberk9600:19:1498,60
3MJ35195Nováček OndřejOrel Kuřim9700:20:3284,99
4MJ57105Slavík JakubOrel Šitbořice9700:22:4561,78
5MJ64257Moravec JanHorní Čermná9700:23:2355,15
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ20183Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:28141,38
2ZJ106188Hauptová AliceHasiči Kunčice9700:26:5880,26
3ZJ110232Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:27:1278,36
4ZJ143135Kristková MichaelaAtletika Jablonná nad Orlicí9900:32:0338,84
5ZJ14474Paulíková KamilaOrel Obřany9700:32:1836,80
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:07114,22
2MA2228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:2798,85
3MA836Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:2986,94
4MA10265Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:18:3585,78
5MA12200Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:5581,94
6MA13227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:0080,98
7MA14178Adamec MilanOrel Vyškov7700:19:1478,29
8MA17217Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:1877,52
9MA18247Šťastný PřemyslSTAZEPO9200:19:2276,75
10MA19300Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:19:2576,18
11MA21132Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:19:4272,91
12MA258Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:19:5969,64
13MA26292Špringl ŠtěpánFischovi8400:20:0069,45
14MA3165Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:20:1167,34
15MA3251Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1566,57
16MA33296Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:20:1666,38
17MA369Holubec MiroslavOstrov7600:20:3862,15
18MA37172Urban Radek-9000:20:5459,08
19MA38123Bíman OndřejOlfin carwella Trutnov7900:20:5658,69
20MA3941Živný Marek3D Fitness Race team9100:20:5958,12
21MA42250Holovský Jakub-8600:21:2253,70
22MA4453Králík Martin-9100:21:2652,93
23MA4575Ondrušek PavelOrel Obřany8900:21:2752,74
24MA46179Koreček RichardNepasický Cyklo team7600:21:3251,78
25MA4957Paus AlešOrel Hranice7800:21:5247,93
26MA51283Krejčí JanZapomenutá bota8500:22:0645,24
27MA54272Pulkrábek AlešPráčata8500:22:2940,83
28MA56295Padalík OndřejDios Mio8400:22:3240,25
29MA66213Novák PetrHSK7700:23:3627,95
30MA6847Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:5224,88
31MA69277Veverka Pavel-8900:23:5324,69
32MA72269Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:0522,38
33MA74252Moravec Josef-8200:24:2119,31
34MA77237Žižka DavidLetohrad8300:24:4215,27
35MA79274Jurenka JosefOrel Orlice8300:24:4913,93
36MA8076Ondrušek VladimírOrel Obřany9200:24:5313,16
37MA8546Cahel DanielPraha7600:25:266,82
38MA90127Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov8000:25:443,36
39MA92191Franko MartinNákup Contipro8000:25:453,17
40MA101270Formánek VojtěchDolní Čermná9400:26:333,00
41MA104284Kosík MichalOrel Domanín7600:26:493,00
42MA106177Faltus Miroslav-7900:26:583,00
43MA119287Valenta RadovanBystrovice8000:28:183,00
44MA125248Tomeš KamilBystřec8700:28:533,00
45MA128254Moravec Jonáš-9000:29:043,00
46MA130294Machačný MarekDios Mio7700:29:323,00
47MA142278Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:31:423,00
48MA14920Kavalek Ondřej-8300:34:293,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB311Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:17:29102,57
2MB5262Hejl RadekLetohrad7200:17:36101,25
3MB6185Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:18:0396,17
4MB7184Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:1094,86
5MB16202Kašpařík TomášSK Přerov7500:19:1582,62
6MB23251Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:4576,98
7MB24216Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:4676,79
8MB27264Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:0173,96
9MB2828Jadrný LubomírCzech outdoor Extreme team7300:20:0273,78
10MB29256Doležal MartinSPS Sázava7000:20:0573,21
11MB42298Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:21:2258,72
12MB60166Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0239,90
13MB61180Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:0639,15
14MB63259Horna Radek3D Fitness Race team7200:23:2236,14
15MB69151Zvoník Petr100kiláci7200:23:5330,30
16MB84273Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1415,06
17MB93241Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:488,66
18MB94279Valtera MartinÚstí nad Orlicí7300:25:508,28
19MB9981Šincl PetrOrel Droubelice6900:26:223,00
20MB122141Kocúr MariánSK Lukavice6900:28:283,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:34105,64
2MC11258Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:39104,77
3MC30299Krátký LubošLanškroun6200:20:0689,59
4MC34207Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2486,45
5MC40118Kalous TomášRun sport team6400:21:0479,47
6MC41280Pavlas AntonínPřibyslav5600:21:0778,95
7MC4839Chládek JosefOB Žamberk5900:21:4672,14
8MC52197Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0968,13
9MC5564Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:22:3164,29
10MC65205Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2954,17
11MC76187Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:3542,66
12MC82285Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:1236,20
13MC1171Juránek StanislavOrel Židenice5600:27:597,07
14MC135291Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:193,00
15MC136282Novotný Přemysl3D fitness Žamberk5900:30:243,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD50230Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:58118,29
2MD7579Brtník JiříOrel Obřany5200:24:2498,16
3MD98275Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:26:1083,55
4MD108229Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:0076,65
5MD109261Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:27:0775,69
6MD111201Krňávek VojtěchJablonská liga5400:27:1674,45
7MD121245Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:2664,80
8MD14823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:1217,10
9MD15218Sobota KarelPovrly4700:46:503,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME120208Bielčik JindřichLichkov4000:28:19105,27
2ME129260Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1698,74
3ME133203Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:29:4095,99
4ME14633Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:4075,36
5ME147212Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:5466,88
6ME154193Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:01:533,00
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22182Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:43121,79
2ZA58236Kulhavá ŠárkaOK lokomotiva Pardubice9300:22:4694,23
3ZA71215Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:5483,98
4ZA72128Nesládková DagmarOlfin carwella Trutnov8200:24:0582,32
5ZA78161Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:4676,15
6ZA81243Barnetová MonikaČervená8100:25:1172,38
7ZA86297Krátká HanaLanškroun9500:25:2869,82
8ZA8770Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:25:3069,52
9ZA8966Vítová JitkaLibchavy8700:25:4167,86
10ZA102112Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:4058,98
11ZA103276Macanová Petra-8900:26:4358,52
12ZA105140Smetanová KláraÚstí nad Orlicí9000:26:5556,72
13ZA123246Jindrová EvaSTAZEPO9200:28:3741,35
14ZA12412Kudrnová Eliška-8800:28:4440,30
15ZA125249Hovádková MartinaJablonné9100:28:5338,94
16ZA137271Vágnerová MagdalénaDolní Čermná9200:30:3922,97
17ZA140289Horká JitkaFischovi8300:31:2615,89
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB59192Dostálová PetraLanškroun7800:22:57103,29
2ZB62266Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:17100,43
3ZB6732Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:4696,29
4ZB8249Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:1284,00
5ZB94281Havránková Petra-7700:25:5078,57
6ZB97120Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:26:0177,00
7ZB100210Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:2873,14
8ZB112204Hladká KláraOrel Židenice7800:27:1965,86
9ZB11360Svobodová MartinaDC7900:27:2764,71
10ZB115156Svobodová MartinaBěhej Brno.com7500:27:3064,29
11ZB116255Cahelová Hana-7700:27:5460,86
12ZB127124Bímanová AndreaOlfin carwella Trutnov7600:28:5452,29
13ZB130288Halbštátová IvanaOrlice7400:29:3246,86
14ZB13454Kolomá AndreaQanto Energo7800:29:4944,43
15ZB140165Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:2630,57
16ZB14477Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:32:1823,14
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC47121Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:35113,36
2ZC53253Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:18107,16
3ZC87114Szabová DanaOrel Vyškov6700:25:3079,49
4ZC90293Kulhavá JarmilaSpartak Rychnov6700:25:4477,47
5ZC94196Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:5076,60
6ZC114186Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:2862,48
7ZC150206Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:35:053,00
8ZC15178Fučíková HanaOrel Obřany6700:38:183,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD118211Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:14109,16
2ZD132290Horová Ivana05900:29:3999,59
3ZD138109Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:5391,25
4ZD139242Ehrenbergerová MartaČervená5700:31:1788,55
5ZD15216Sobotová MiromilaPovrly4700:46:503,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1193Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:09-
1C1163Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:09-
2C1348Pirkl VítČeská Třebová1000:00:10-
2C13101Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:10-
2D13113Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:10-
2D13218Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:10-
2D1344Cahelová NelaPraha1000:00:10-
5D18110Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:11-
5D1838Korečková MarkétaHradec Králové1000:00:11-
4C11037Koreček JakubHradec Králové1000:00:12-
7D11025Vacková TerezaLetohrad1000:00:12-
8D11256Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:13-
5C113219Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:14-
6C11462Topinka TobiášLanškroun1000:00:15-
9D11487Krejčová Aneta-1100:00:15-
6C11429Horák DavidOrel Silůvky1000:00:15-
6C11445Cahel DanielPraha1200:00:15-
10D1185Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:16-
9C118167Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:16-
10C12055Paus JiříOrel Hranice1200:00:17-
11D120222Franková EmmaTwins Letohrad1100:00:17-
12D122223Franková NelaTwins Letohrad1100:00:18-
11C12259Svoboda JiříDC1100:00:18-
11C122157Matějíček MatoušOrel Dolní Obrouč1100:00:18-
13C125173Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:19-
13D125134Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:19-
13C125107Čada Václav-1200:00:19-
15C1286Hubený JakubOrel Orlice1300:00:24-
16C12935Holovský Matyáš-1100:00:27-
14D13026Barvínková EliškaLibchovi1300:00:36-
17C131148Novák MichalOB Žamberk1100:01:25-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11172Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:30103,64
2M1297Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:3299,27
3M1392Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:01:3397,09
1Z143Šťastná SáraOrel Židenice0600:01:35107,43
4M15234Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:01:3690,55
2Z16170Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:01:4097,30
3Z17142Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:4195,27
4Z18122Bímanová AnetaOlfin carwella Trutnov0700:01:4293,24
5M1834Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:4277,45
6M11094Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:4473,09
5Z111152Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4587,16
7M11152Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:01:4570,91
6Z113154Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4685,14
7Z114147Červená VeronikaDukla Polička0600:01:4881,08
8M114126Nesládek TomášOlfin carwella Trutnov0700:01:4864,36
8Z116143Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4979,05
9Z11791Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:5077,03
9M11895Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:5255,64
10Z118133Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:01:5272,97
10M12023Doleček VojtěchBiatlon Letohrad0600:01:5353,45
11Z12024Vacková KristýnaBiatlon Letohrad0700:01:5370,95
10M12015Tichý AdamOrel Obřany0600:01:5353,45
10M12086Krejčí Ondřej-0700:01:5353,45
12Z12431Horáková NikolaOrel Silůvky0600:01:5468,92
13Z12589Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:01:5664,86
13M12690Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:01:5744,73
14Z127108Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:01:5860,81
14M12840Moravec ŠtěpánLetohrad0600:01:5940,36
15Z12999Šínclová KláraOrel Troubelice0700:02:0154,73
16Z13019Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0546,62
15M13121Křivohlávek MilanBiatlon Letohrad0600:02:1114,18
17Z13296Hladová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:02:1232,43
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21117Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:45103,57
2Z2266Svobodová BarboraOrel Obřany - VSK Univerzita Brno0400:02:47101,19
1M2382Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:48103,89
3Z2488Marková NikolaKlub Biatlon Letohrad0500:02:5295,24
2M2480Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:5299,22
4Z26121Bímanová EliškaOlfin carwella Trutnov0500:02:5394,05
3M27100Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:02:5496,89
4M2827Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:5595,72
5M2912Koudelka PetrOrel Žadčany0500:03:0188,72
6M210125Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov0500:03:0386,38
7M21181Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:0584,05
5Z211135Moskvová AgátaKlub Biatlon Letohrad0500:03:0579,76
8M213163Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0682,88
9M21461Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:1078,21
6Z21551Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:03:1172,62
7Z21610Lužová KarolínaOrel Žadčany0500:03:1370,24
8Z217146Červená EliškaDukla Polička0400:03:1469,05
10M21841Schless AdamBiatlon Letohrad0400:03:1868,87
9Z218175Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:1864,29
11M220236Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:03:2857,20
10Z220132Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:03:2852,38
11Z222161Holubářová ViktorieKOB Ústí nad Orlicí0500:03:2951,19
12M223140Kocúr VojtěchSK Lukavice0400:03:3845,53
12Z22436Korečková AnetaHradec Králové0500:03:3939,29
12Z22484Hovadová IvetaKlub Biatlon Letohrad0500:03:3939,29
14Z22653Něvarová AdélaQanto Energo0400:03:4334,52
15Z227118Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:03:4433,33
13M228237Rohovský TomášOrel Silůvky0500:03:5822,18
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Ježek DavidOrel Židenice0300:06:32104,00
2M32106Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:4398,50
3M3383Lána JanKlub Biatlon Letohrad0200:06:4597,50
4M34238Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:07:0687,00
1Z35102Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:07:39109,15
2Z36176Šínclová JulieOrel Troubelice0200:07:53103,33
3Z37164Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:3187,53
4Z38119Škařoupková KristýnaOrel Vyškov0200:13:063,00
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Kotyza DanielOrel Židenice0000:08:13109,16
2M42103Slavík OndřejOrel Šitbořice0100:08:4696,39
3M43239Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:08:5194,45
1Z44131Filipová LucieOrel Pozořice - AC Moravská Slávia0000:09:40105,26
2Z4543Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:09:48102,57
4M46160Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:09:5669,29
5M47144Mareš JanOrel Dolní Čermná0000:10:1860,77
3Z4842Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:10:1992,17
6M4969Limburský JanOrel Obřany0100:11:3032,90
4Z410231Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:3865,64
5Z411244Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:11:3965,30
7M41268Tichý MiroslavOrel Obřany0100:12:396,19
6Z413225Hájková MarianaOrel Troubelice0100:12:5539,79
8M414139Kocúr MartinSK Lukavice0100:15:043,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51226Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:11:03113,76
2M5217Kotyza DanielOrel Židenice0000:11:42102,81
3M53104Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:5183,43
4M54240Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:13:0778,93
5M55194Ferdinand JakubOrel Brno Židenice9900:13:1476,97
1Z56162Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:13:37113,19
2Z57198Elblová BarboraOrel Židenice9900:14:06106,55
6M58233Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:14:1360,39
7M59268Vencl Jiří-9800:14:3454,49
8M510145Mareš FrantišekOrel Dolní Čermná9800:14:3653,93
9M511149Moravec JakubOrel Orlice9900:14:4850,56
3Z512137Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:16:0180,26
10M513138Kocúr OndřejSK Lukavice9800:17:0113,20
4Z514199Janků JulieOrel Židenice9900:17:3957,85
11M515224Rudisch MartinSDH Kunčice9800:19:083,00
5Z515190Medvedenková KarinaSDH Kunčice9800:19:0837,50
6Z51771Liburská EliškaOrel Obřany9900:19:5925,84
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:07114,22
2MA2228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:2798,85
1MB311Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:17:29102,57
1MJ467Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:32116,40
2MB5262Hejl RadekLetohrad7200:17:36101,25
3MB6185Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:18:0396,17
4MB7184Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:1094,86
3MA836Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:2986,94
1MC9181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:34105,64
4MA10265Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:18:3585,78
2MC11258Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:39104,77
5MA12200Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:5581,94
6MA13227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:0080,98
2MJ1495Dušek MartinOB Žamberk9600:19:1498,60
7MA14178Adamec MilanOrel Vyškov7700:19:1478,29
5MB16202Kašpařík TomášSK Přerov7500:19:1582,62
8MA17217Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:1877,52
9MA18247Šťastný PřemyslSTAZEPO9200:19:2276,75
10MA19300Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:19:2576,18
1ZJ20183Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:28141,38
11MA21132Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:19:4272,91
1ZA22182Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:43121,79
6MB23251Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:4576,98
7MB24216Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:4676,79
12MA258Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:19:5969,64
13MA26292Špringl ŠtěpánFischovi8400:20:0069,45
8MB27264Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:0173,96
9MB2828Jadrný LubomírCzech outdoor Extreme team7300:20:0273,78
10MB29256Doležal MartinSPS Sázava7000:20:0573,21
3MC30299Krátký LubošLanškroun6200:20:0689,59
14MA3165Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:20:1167,34
15MA3251Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1566,57
16MA33296Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:20:1666,38
4MC34207Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2486,45
3MJ35195Nováček OndřejOrel Kuřim9700:20:3284,99
17MA369Holubec MiroslavOstrov7600:20:3862,15
18MA37172Urban Radek-9000:20:5459,08
19MA38123Bíman OndřejOlfin carwella Trutnov7900:20:5658,69
20MA3941Živný Marek3D Fitness Race team9100:20:5958,12
5MC40118Kalous TomášRun sport team6400:21:0479,47
6MC41280Pavlas AntonínPřibyslav5600:21:0778,95
11MB42298Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:21:2258,72
21MA42250Holovský Jakub-8600:21:2253,70
22MA4453Králík Martin-9100:21:2652,93
23MA4575Ondrušek PavelOrel Obřany8900:21:2752,74
24MA46179Koreček RichardNepasický Cyklo team7600:21:3251,78
1ZC47121Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:35113,36
7MC4839Chládek JosefOB Žamberk5900:21:4672,14
25MA4957Paus AlešOrel Hranice7800:21:5247,93
1MD50230Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:58118,29
26MA51283Krejčí JanZapomenutá bota8500:22:0645,24
8MC52197Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0968,13
2ZC53253Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:18107,16
27MA54272Pulkrábek AlešPráčata8500:22:2940,83
9MC5564Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:22:3164,29
28MA56295Padalík OndřejDios Mio8400:22:3240,25
4MJ57105Slavík JakubOrel Šitbořice9700:22:4561,78
2ZA58236Kulhavá ŠárkaOK lokomotiva Pardubice9300:22:4694,23
1ZB59192Dostálová PetraLanškroun7800:22:57103,29
12MB60166Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0239,90
13MB61180Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:0639,15
2ZB62266Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:17100,43
14MB63259Horna Radek3D Fitness Race team7200:23:2236,14
5MJ64257Moravec JanHorní Čermná9700:23:2355,15
10MC65205Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2954,17
29MA66213Novák PetrHSK7700:23:3627,95
3ZB6732Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:4696,29
30MA6847Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:5224,88
31MA69277Veverka Pavel-8900:23:5324,69
15MB69151Zvoník Petr100kiláci7200:23:5330,30
3ZA71215Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:5483,98
4ZA72128Nesládková DagmarOlfin carwella Trutnov8200:24:0582,32
32MA72269Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:0522,38
33MA74252Moravec Josef-8200:24:2119,31
2MD7579Brtník JiříOrel Obřany5200:24:2498,16
11MC76187Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:3542,66
34MA77237Žižka DavidLetohrad8300:24:4215,27
5ZA78161Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:4676,15
35MA79274Jurenka JosefOrel Orlice8300:24:4913,93
36MA8076Ondrušek VladimírOrel Obřany9200:24:5313,16
6ZA81243Barnetová MonikaČervená8100:25:1172,38
12MC82285Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:1236,20
4ZB8249Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:1284,00
16MB84273Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1415,06
37MA8546Cahel DanielPraha7600:25:266,82
7ZA86297Krátká HanaLanškroun9500:25:2869,82
8ZA8770Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:25:3069,52
3ZC87114Szabová DanaOrel Vyškov6700:25:3079,49
9ZA8966Vítová JitkaLibchavy8700:25:4167,86
38MA90127Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov8000:25:443,36
4ZC90293Kulhavá JarmilaSpartak Rychnov6700:25:4477,47
39MA92191Franko MartinNákup Contipro8000:25:453,17
17MB93241Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:488,66
5ZC94196Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:5076,60
5ZB94281Havránková Petra-7700:25:5078,57
18MB94279Valtera MartinÚstí nad Orlicí7300:25:508,28
6ZB97120Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:26:0177,00
3MD98275Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:26:1083,55
19MB9981Šincl PetrOrel Droubelice6900:26:223,00
7ZB100210Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:2873,14
40MA101270Formánek VojtěchDolní Čermná9400:26:333,00
10ZA102112Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:4058,98
11ZA103276Macanová Petra-8900:26:4358,52
41MA104284Kosík MichalOrel Domanín7600:26:493,00
12ZA105140Smetanová KláraÚstí nad Orlicí9000:26:5556,72
42MA106177Faltus Miroslav-7900:26:583,00
2ZJ106188Hauptová AliceHasiči Kunčice9700:26:5880,26
4MD108229Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:0076,65
5MD109261Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:27:0775,69
3ZJ110232Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:27:1278,36
6MD111201Krňávek VojtěchJablonská liga5400:27:1674,45
8ZB112204Hladká KláraOrel Židenice7800:27:1965,86
9ZB11360Svobodová MartinaDC7900:27:2764,71
6ZC114186Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:2862,48
10ZB115156Svobodová MartinaBěhej Brno.com7500:27:3064,29
11ZB116255Cahelová Hana-7700:27:5460,86
13MC1171Juránek StanislavOrel Židenice5600:27:597,07
1ZD118211Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:14109,16
43MA119287Valenta RadovanBystrovice8000:28:183,00
1ME120208Bielčik JindřichLichkov4000:28:19105,27
7MD121245Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:2664,80
20MB122141Kocúr MariánSK Lukavice6900:28:283,00
13ZA123246Jindrová EvaSTAZEPO9200:28:3741,35
14ZA12412Kudrnová Eliška-8800:28:4440,30
15ZA125249Hovádková MartinaJablonné9100:28:5338,94
44MA125248Tomeš KamilBystřec8700:28:533,00
12ZB127124Bímanová AndreaOlfin carwella Trutnov7600:28:5452,29
45MA128254Moravec Jonáš-9000:29:043,00
2ME129260Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1698,74
46MA130294Machačný MarekDios Mio7700:29:323,00
13ZB130288Halbštátová IvanaOrlice7400:29:3246,86
2ZD132290Horová Ivana05900:29:3999,59
3ME133203Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:29:4095,99
14ZB13454Kolomá AndreaQanto Energo7800:29:4944,43
14MC135291Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:193,00
15MC136282Novotný Přemysl3D fitness Žamberk5900:30:243,00
16ZA137271Vágnerová MagdalénaDolní Čermná9200:30:3922,97
3ZD138109Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:5391,25
4ZD139242Ehrenbergerová MartaČervená5700:31:1788,55
17ZA140289Horká JitkaFischovi8300:31:2615,89
15ZB140165Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:2630,57
47MA142278Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:31:423,00
4ZJ143135Kristková MichaelaAtletika Jablonná nad Orlicí9900:32:0338,84
5ZJ14474Paulíková KamilaOrel Obřany9700:32:1836,80
16ZB14477Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:32:1823,14
4ME14633Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:4075,36
5ME147212Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:5466,88
8MD14823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:1217,10
48MA14920Kavalek Ondřej-8300:34:293,00
7ZC150206Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:35:053,00
8ZC15178Fučíková HanaOrel Obřany6700:38:183,00
5ZD15216Sobotová MiromilaPovrly4700:46:503,00
9MD15218Sobota KarelPovrly4700:46:503,00
6ME154193Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:01:533,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:07110,58
2MA2228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:2794,91
3MB311Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:17:2994,52
4MJ467Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:3293,93
5MB5262Hejl RadekLetohrad7200:17:3693,14
6MB6185Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:18:0387,86
7MB7184Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:1086,48
8MA836Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:2982,76
9MC9181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:3481,78
10MA10265Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:18:3581,59
11MC11258Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:3980,80
12MA12200Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:5577,67
13MA13227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:0076,69
14MJ1495Dušek MartinOB Žamberk9600:19:1473,95
14MA14178Adamec MilanOrel Vyškov7700:19:1473,95
16MB16202Kašpařík TomášSK Přerov7500:19:1573,75
17MA17217Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:1873,16
18MA18247Šťastný PřemyslSTAZEPO9200:19:2272,38
19MA19300Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:19:2571,79
20MA21132Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:19:4268,46
21MB23251Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:4567,87
22MB24216Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:4667,68
23MA258Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:19:5965,13
24MA26292Špringl ŠtěpánFischovi8400:20:0064,94
25MB27264Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:0164,74
26MB2828Jadrný LubomírCzech outdoor Extreme team7300:20:0264,54
27MB29256Doležal MartinSPS Sázava7000:20:0563,96
28MC30299Krátký LubošLanškroun6200:20:0663,76
29MA3165Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:20:1162,78
30MA3251Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1562,00
31MA33296Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:20:1661,80
32MC34207Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2460,24
33MJ35195Nováček OndřejOrel Kuřim9700:20:3258,67
34MA369Holubec MiroslavOstrov7600:20:3857,49
35MA37172Urban Radek-9000:20:5454,36
36MA38123Bíman OndřejOlfin carwella Trutnov7900:20:5653,97
37MA3941Živný Marek3D Fitness Race team9100:20:5953,38
38MC40118Kalous TomášRun sport team6400:21:0452,40
39MC41280Pavlas AntonínPřibyslav5600:21:0751,81
40MB42298Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:21:2248,87
40MA42250Holovský Jakub-8600:21:2248,87
42MA4453Králík Martin-9100:21:2648,09
43MA4575Ondrušek PavelOrel Obřany8900:21:2747,89
44MA46179Koreček RichardNepasický Cyklo team7600:21:3246,91
45MC4839Chládek JosefOB Žamberk5900:21:4644,17
46MA4957Paus AlešOrel Hranice7800:21:5243,00
47MD50230Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:5841,82
48MA51283Krejčí JanZapomenutá bota8500:22:0640,25
49MC52197Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0939,67
50MA54272Pulkrábek AlešPráčata8500:22:2935,75
51MC5564Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:22:3135,36
52MA56295Padalík OndřejDios Mio8400:22:3235,16
53MJ57105Slavík JakubOrel Šitbořice9700:22:4532,62
54MB60166Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0229,29
55MB61180Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:0628,50
56MB63259Horna Radek3D Fitness Race team7200:23:2225,37
57MJ64257Moravec JanHorní Čermná9700:23:2325,17
58MC65205Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2924,00
59MA66213Novák PetrHSK7700:23:3622,62
60MA6847Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:5219,49
61MB69151Zvoník Petr100kiláci7200:23:5319,29
61MA69277Veverka Pavel-8900:23:5319,29
63MA72269Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:0516,94
64MA74252Moravec Josef-8200:24:2113,81
65MD7579Brtník JiříOrel Obřany5200:24:2413,22
66MC76187Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:3511,07
67MA77237Žižka DavidLetohrad8300:24:429,70
68MA79274Jurenka JosefOrel Orlice8300:24:498,33
69MA8076Ondrušek VladimírOrel Obřany9200:24:537,54
70MC82285Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:123,82
71MB84273Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:143,43
72MA8546Cahel DanielPraha7600:25:263,00
73MA90127Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov8000:25:443,00
74MA92191Franko MartinNákup Contipro8000:25:453,00
75MB93241Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:483,00
76MB94279Valtera MartinÚstí nad Orlicí7300:25:503,00
77MD98275Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:26:103,00
78MB9981Šincl PetrOrel Droubelice6900:26:223,00
79MA101270Formánek VojtěchDolní Čermná9400:26:333,00
80MA104284Kosík MichalOrel Domanín7600:26:493,00
81MA106177Faltus Miroslav-7900:26:583,00
82MD108229Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:003,00
83MD109261Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:27:073,00
84MD111201Krňávek VojtěchJablonská liga5400:27:163,00
85MC1171Juránek StanislavOrel Židenice5600:27:593,00
86MA119287Valenta RadovanBystrovice8000:28:183,00
87ME120208Bielčik JindřichLichkov4000:28:193,00
88MD121245Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:263,00
89MB122141Kocúr MariánSK Lukavice6900:28:283,00
90MA125248Tomeš KamilBystřec8700:28:533,00
91MA128254Moravec Jonáš-9000:29:043,00
92ME129260Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:163,00
93MA130294Machačný MarekDios Mio7700:29:323,00
94ME133203Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:29:403,00
95MC135291Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:193,00
96MC136282Novotný Přemysl3D fitness Žamberk5900:30:243,00
97MA142278Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:31:423,00
98ME14633Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:403,00
99ME147212Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:543,00
100MD14823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:123,00
101MA14920Kavalek Ondřej-8300:34:293,00
102MD15218Sobota KarelPovrly4700:46:503,00
103ME154193Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:01:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ20183Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:28107,79
2ZA22182Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:43105,32
3ZC47121Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:3586,89
4ZC53253Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:1879,81
5ZA58236Kulhavá ŠárkaOK lokomotiva Pardubice9300:22:4675,21
6ZB59192Dostálová PetraLanškroun7800:22:5773,40
7ZB62266Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:1770,10
8ZB6732Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:4665,33
9ZA71215Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:5464,02
10ZA72128Nesládková DagmarOlfin carwella Trutnov8200:24:0562,21
11ZA78161Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:4655,46
12ZA81243Barnetová MonikaČervená8100:25:1151,34
13ZB8249Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:1251,18
14ZA86297Krátká HanaLanškroun9500:25:2848,55
15ZC87114Szabová DanaOrel Vyškov6700:25:3048,22
15ZA8770Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:25:3048,22
17ZA8966Vítová JitkaLibchavy8700:25:4146,41
18ZC90293Kulhavá JarmilaSpartak Rychnov6700:25:4445,91
19ZC94196Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:5044,93
19ZB94281Havránková Petra-7700:25:5044,93
21ZB97120Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:26:0143,12
22ZB100210Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:2838,67
23ZA102112Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:4036,70
24ZA103276Macanová Petra-8900:26:4336,20
25ZA105140Smetanová KláraÚstí nad Orlicí9000:26:5534,23
26ZJ106188Hauptová AliceHasiči Kunčice9700:26:5833,74
27ZJ110232Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:27:1231,43
28ZB112204Hladká KláraOrel Židenice7800:27:1930,28
29ZB11360Svobodová MartinaDC7900:27:2728,96
30ZC114186Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:2828,80
31ZB115156Svobodová MartinaBěhej Brno.com7500:27:3028,47
32ZB116255Cahelová Hana-7700:27:5424,52
33ZD118211Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:1421,23
34ZA123246Jindrová EvaSTAZEPO9200:28:3717,44
35ZA12412Kudrnová Eliška-8800:28:4416,29
36ZA125249Hovádková MartinaJablonné9100:28:5314,81
37ZB127124Bímanová AndreaOlfin carwella Trutnov7600:28:5414,65
38ZB130288Halbštátová IvanaOrlice7400:29:328,39
39ZD132290Horová Ivana05900:29:397,24
40ZB13454Kolomá AndreaQanto Energo7800:29:495,60
41ZA137271Vágnerová MagdalénaDolní Čermná9200:30:393,00
42ZD138109Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:533,00
43ZD139242Ehrenbergerová MartaČervená5700:31:173,00
44ZA140289Horká JitkaFischovi8300:31:263,00
44ZB140165Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:263,00
46ZJ143135Kristková MichaelaAtletika Jablonná nad Orlicí9900:32:033,00
47ZJ14474Paulíková KamilaOrel Obřany9700:32:183,00
47ZB14477Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:32:183,00
49ZC150206Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:35:053,00
50ZC15178Fučíková HanaOrel Obřany6700:38:183,00
51ZD15216Sobotová MiromilaPovrly4700:46:503,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super akce
david.kubes
Super závod, skvělý moderátor, medvídci pro děti krásný... V hlavním závodě přes 150 lidí a výsledky díky čipům on-line na webu. Výborné využití techniky! Petr B.
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód