Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

7.5.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 7.5.2022
  • zobrazeno již 356x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč - hlavní závod
30 Kč - ostatní

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Od staršího žactva vedou tratě po asfaltových a polních cestách, do mladšího žactva po louce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Časový rozpis ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.5.2024Letohradská pětka-
6.5.2023Letohradská pětka182
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
2.5.2020Letohradská pětka-
4.5.2019Letohradská pětka316
5.5.2018Letohradská pětka305
6.5.2017Letohradská pětka305
7.5.2016Letohradská pětka282
2.5.2015Letohradská pětka309
3.5.2014Letohradská pětka214
4.5.2013Letohradská pětka197
5.5.2012Letohradská pětka169
22.10.2011Letohradská pětka66

Statistika závodu Letohradská pětka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2419

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6511
Kaválek Ondřej8311
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Nechvílová Miroslava6010
Borková Agáta0210
Buriánek Roman659
Šilarová Michaela019
Sejkorová Lenka639
Limburský Jan018
Dušek Pavel708
Kessnerová Martina768
Grätz Luděk588
Mannlová Jana808
Limburská Eliška997
Pirklová Kateřina767
Sedláček Pavel537
Pirkl Vít107
Hubená Magdaléna117
Pirklová Markéta797
Fojt Leoš577
Čáp Bohuslav517
Halasová Anna037
Fojt Ondřej017
Mlynář Vlastimil647
Křivohlávek Miroslav677
Mika Ivo667
Hronek Jaroslav917
Tichý Miroslav017
Bielčik Jindřich406
Resler Filip096
Moravec Jiří966
Šafář Jaroslav516
Adamcová Veronika126
Halasová Anežka116
Halas Hynek106
Brychta Jakub086
Halas Vojtěch056
Plíva Vladimír576
Brusenbauchová Nela086
Krátký Luboš626
Fajfr František726
Novotný Luděk626
Dušková Lenka806
Holubář Patrik006
Keprtová Miloslava486
Hejl Radek726
Barvínková Romana796
Halas Petr736
Serbousková Sára046

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti - chlapci - r. 2017 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11103Matuška JanOrel Žatčany1700:00:13-
2C14162Moravec František-1800:00:15-
3C16195Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:16-
4C1787Tipelt TadeášLetohrad - Orlice1700:00:17-
5C18168Skalický FrantišekOrel Orlice1700:00:17-
6C110131Moravec Ondřej-1800:00:18-
7C112141Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1900:00:24-
8C11311Kaválek Tomáš Orel Orlice1900:00:28-
-C1-163Moravec Jiří-19DNF-
Předškolní děti - dívky - r. 2017 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1210Kavalková EliškaOrel Orlice1700:00:14-
2D1382Barvínková AnežkaAtletika Žamberk1800:00:14-
3D15164Marcinčínová MarianaOrel Orlice1700:00:16-
4D19167Fiedlerová Beáta-1800:00:18-
5D111130Bílková Evelína-1900:00:19-
6D11494Skalická AgátaOrel Orlice1800:00:32-
7D1151Živná Gabriela3D Fitness race team2100:00:39-
8D116100Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:43-
9D117192Marková ElaTurecký sporťák2000:01:22-
Školní děti - chlapci - r. 2015-16 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2441Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:00:53-
2C2668Malinek JanFK Letohrad1600:00:54-
3C28196Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:56-
4C21069Dušek SebastianFK Letohrad1500:00:56-
5C211139Malátek Vítek-1600:00:57-
6C21262Skalický JanDejvice1600:00:59-
7C213123Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:02-
8C214161Moravec Martin-1600:01:03-
9C21595Skalický MatoušOrel Orlice1600:01:05-
10C21674Kalous JáchymSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:14-
Školní děti - dívky - r. 2015-16 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2176Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:48-
2D2265Býčková VeronikaOrel Domanín1500:00:50-
3D23132Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:52-
4D25148Houdková EmílieChoceň1600:00:53-
5D2783Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:00:54-
6D29134Bothé Miriam-1600:00:56-
7D21712Kavalková NikolaOrel Orlice1500:01:14-
8D218153Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1500:01:16-
Minipřípravka - chlapci - r. 2013-14 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11135Sedláček JakubOrel Žatčany1300:01:37102,13
2M1284Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:01:38101,17
3M1436Halas MatějOrel Vyškov1300:01:4096,70
4M1566Řepa FrantišekOrel Domanín1300:01:4095,39
5M19125Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:4585,04
6M110191Jordán VojtěchŽamberk1400:01:4683,50
7M11392Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:4977,97
8M11599Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:5074,67
9M117147Houdek TobiášChoceň1400:01:5369,60
10M118173Skalický VojtěchOrel Orlice1400:01:5566,28
11M11946Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:5761,59
12M120177Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:02:0250,26
13M12645Vincenec VojtěchAtletika Žamberk1300:02:1033,82
14M13038Halas VojtěchOrel Vyškov1300:02:410,00
Minipřípravka - dívky - r. 2013-14 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1321Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:39104,91
2Z1698Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:01:4398,48
3Z1761Boháčová NelaLezník1400:01:4496,61
3Z1790Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:4496,61
5Z111124Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:4789,31
6Z112169Malínková SáraLetohrad1300:01:4888,07
7Z114149Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4985,63
8Z116133Katzerová SabinaLetohrad1400:01:5280,38
9Z121165Marcinčínová ŠárkaOrel Orlice1400:02:0457,06
10Z12242Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:02:0553,75
11Z123126Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:0652,52
12Z12443Koblížková EvaAletika Žamberk1400:02:0751,42
13Z12544Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:0848,96
14Z12773Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:1043,79
15Z128158Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:02:1437,24
16Z129106Šítková AdélaFK Letohrad1400:02:2319,64
Přípravka - chlapci - r. 2011-12 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:02:49100,91
2M22176Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:02:49100,43
3M2489Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:02:5198,66
4M25129Mrklovský JanSokol Kameničná1200:02:5297,70
5M2863Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:02:5791,17
6M29109Moravec MatějSpartak Letohrad1200:02:5988,38
7M21070Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:03:0087,65
8M21191Katzer TomášSpartak Letohrad1200:03:0186,87
9M219151Zajíček PetrOrel Domanín1100:03:3644,86
10M22188Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:03:4534,04
Přípravka - dívky - r. 2011-12 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2377Boháčová AdélaLezník1200:02:51104,35
2Z268Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:02:5697,83
2Z2647Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:02:5697,83
4Z212110Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:03:0488,72
5Z21337Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:0687,05
6Z21458Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:1675,14
7Z21548Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:03:1774,39
8Z21697Adamcová VeronikaVencl Tým - INOB1200:03:1873,25
9Z21749Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:03:2070,29
10Z218159Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:03:3454,94
11Z22040Honzátková Pavla-1100:03:3948,39
12Z22259Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:4739,56
13Z223102Matoušková EliškaOrel Žatčany1200:04:0221,86
Mladší žáci - r. 2009-10 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:59101,29
2M32170Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:06:00100,95
3M33105Šítek VojtěchFK Letohrad0900:06:0597,77
4M34122Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:06:0896,31
5M3531Suchý AdamSK Svratka1000:06:1493,14
6M3732Veselý Jan KB Letohrad1000:06:3481,73
7M31033Veselý JakubKB Letohrad1000:06:4675,43
8M311120Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:06:4874,10
9M31285Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:06:4973,66
10M31360Duraja VojtěchOrel Obřany0900:07:0266,21
11M31486Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:07:0763,81
12M31522Doležal AdamOrel Vyškov1000:07:3349,11
13M317112Čožík MarekOrel Domanín0900:07:4045,16
14M32079Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:07:5835,43
15M321117Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:08:0630,75
16M322118Hladiš ŠimonOrel Domanín1000:08:0730,47
17M324136Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:08:593,00
Mladší žákyně - r. 2009-10 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36156Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:30102,62
2Z3893Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:06:3898,77
3Z39101Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:06:3898,61
4Z31657Kopecká CecílieOB Žamberk0900:07:3470,27
5Z31851Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:07:4166,39
6Z319127Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:07:4763,43
7Z323171Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:08:2743,45
8Z32571Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:10:003,00
Starší žáci - r. 2007-08 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41113Hladiš JosefOrel Domanín0700:09:26124,59
2M44137Kuchař AdamOrel Domanín0700:09:50117,15
3M48111Čožík Tomáš JanOrel Domanín0800:13:0058,26
Starší žákyně - r. 2007-08 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4253Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:09:37103,63
2Z43121Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:39102,95
3Z45187Jančaříková KarolínaOrel Židenice - UNI Brno0800:10:0793,42
4Z4652Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:10:1391,38
5Z4781Berková DanielaAtletika Žamberk0800:10:4879,47
Dorostenci - r. 2005-06 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51189Hájek DominikVencl tým UO0600:13:05128,60
2M53172Rudolecký JanOrel Žatčany0500:17:2771,40
Dorostenky - r. 2005-06 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5216Bělinová SimonaOrel jednota Ústí nad Orlicí0600:14:20139,00
2Z54116Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:18:2992,39
3Z5515Krycnerová MichaelaOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:20:3668,61
4Z5619Plívová TerezaOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:20:5864,49
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13223Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:20:18106,46
2MJ19214Schless AdamBiatlon Letohrad0400:21:1996,77
2MJ19215Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:21:1996,77
4MJ3880Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:23:0579,93
5MJ53226Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:3066,42
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ58245Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:08113,64
2ZJ69115Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:27:4793,99
3ZJ7056Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:28:0092,38
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1207Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:16:05113,83
2MA3208Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:17:2997,62
3MA525Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:18:1688,55
4MA6240Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:18:4283,54
5MA7230Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:18:5481,22
6MA10233Hájek Martin3D Fitness RT0100:20:0168,30
7MA14197Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:20:2064,63
8MA15231Kalousek JiříČervená Voda9500:20:3262,32
9MA16199Šebek MichalČeská Třebová8400:20:3561,74
10MA176Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:20:4659,61
11MA21221Špaček MartinVichr z hor8500:21:2053,05
12MA23237Vaško AdamČubej Cycling Cartel8900:21:2352,48
13MA2613Vítek MichalRMT Dlouhoňovice 8500:21:4847,65
14MA32181Padalík OndřejLetohrad8400:22:1442,64
15MA40243Andrš PetrOB Žamberk8400:23:1031,83
16MA4223Doležal PavelOrel Vyškov8400:23:2528,94
17MA51144Sedláček FilipOrel Žatčany8400:24:1818,71
18MA899Kaválek OndřejOrel Orlice8300:49:173,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2217Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:17:02112,36
2MB4142Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:18:01101,53
3MB934Šimek PetrŘetůvka7700:19:2586,11
4MB2539Halas PetrOrel Vyškov7300:21:4260,95
5MB33114Kosík MichalOrel Domanín7600:22:1754,53
6MB35119Tříska MichalOrel Domanín7900:22:3251,77
7MB44107Šítek MichalKunčice7900:23:4538,37
8MB45138Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:23:4738,00
9MB48236Kolda JiříOpatov7300:23:5736,17
10MB49238Roleček MilanPěčín7600:24:0335,07
11MB55152Zajíček PetrOrel Domanín7600:24:4128,09
12MB59193Marek PetrTurecký sporťák8000:25:0922,95
13MB61203Klusoň OldřichDannyho smečka8000:25:2520,01
14MB78146Luža TomášOrel Žatčany7400:30:213,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8220Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:19:09109,08
2MC11128Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:20:0599,78
3MC18212Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:20:5791,14
4MC22224Jančařík PetrOrel Židenice - ZB Winner6800:21:2187,15
5MC24201Simon PetrPolička7200:21:3984,16
6MC28213Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:21:5980,84
7MC34239Kalousek JanMalšovice7100:22:2177,18
8MC47222Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:5661,40
9MC56225Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:24:5252,09
10MC64227Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:4243,78
11MC68235Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:27:1528,33
12MC7364Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:28:4812,88
13MC80219Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:30:533,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29218Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:22:01104,05
2MD31184Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:06103,31
3MD41228Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:1892,63
4MD43242Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:23:3689,96
5MD63211Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:25:3572,31
6MD67194Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:5061,19
7MD76232Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5933,15
8MD84186Sedláček PavelOrel Židenice5300:32:557,05
9MD87182Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:38:163,00
10MD88205Kunc JosefOrel Vyškov6000:43:133,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME65185Divácký PřemyslOrel Židenice4900:26:07118,56
2ME75216Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:29:2695,52
3ME79244Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:4985,91
4ME82229Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:4379,66
5ME86234Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:3852,45
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27202Kristejn AlžbětaMistrovice9000:21:53113,32
2ZA46241Goňová NikolaOB Žamberk9700:23:4996,82
3ZA5427Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:3889,86
4ZA57198Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:25:0386,30
5ZA71150Kuchařová LucieOrel Domanín0100:28:2158,15
6ZA72204Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:28:4554,74
7ZA7726Hlaváčková Pavla-9200:30:0543,36
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3728Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:22:56104,82
2ZB3954Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:07103,26
3ZB52157Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:24:2791,91
4ZB6055Dufková ŠárkaAtletika Žamberk8100:25:1385,39
5ZB74180Padalíková ZuzanaLetohrad8600:29:0652,34
6ZB83183Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:32:3922,13
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12188Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:20:15118,79
2ZC3629Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:3398,21
3ZC50209Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:24:1583,00
4ZC62190Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:25:3271,51
5ZC6624Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:26:4560,63
6ZC81178Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:30:5523,34
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD30206Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:04145,33
2ZD85210Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:35:0054,67
Lidový běh - Muži (trať 1,5 km - Lidový běh)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1175Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:07:20-
2LM2174Štěch OndřejOrel Dolní Dobrouč8100:07:21-
3LM3140Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:07:23-
4LM417Kada JiříOrel jednota Ústí nad Orlicí0000:07:57-
5LM5104Matuška Jan-8000:08:27-
6LM678Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:08:33-
7LM14166Jordán Vít-0900:11:37-
Lidový běh - Ženy (trať 1,5 km - Lidový běh)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ7108Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:08:36-
2LZ8143Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:08:37-
3LZ9145Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:08:46-
4LZ1075Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:08:50-
5LZ11154Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:08:51-
6LZ1267Indrová Martina-7900:09:51-
7LZ1318Kadová MarieOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:10:49-
8LZ1514Kaválková LucieOrel Orlice9200:14:19-
9LZ16160Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:15:38-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11103Matuška JanOrel Žatčany1700:00:13-
1D1210Kavalková EliškaOrel Orlice1700:00:14-
2D1382Barvínková AnežkaAtletika Žamberk1800:00:14-
2C14162Moravec František-1800:00:15-
3D15164Marcinčínová MarianaOrel Orlice1700:00:16-
3C16195Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:16-
4C1787Tipelt TadeášLetohrad - Orlice1700:00:17-
5C18168Skalický FrantišekOrel Orlice1700:00:17-
4D19167Fiedlerová Beáta-1800:00:18-
6C110131Moravec Ondřej-1800:00:18-
5D111130Bílková Evelína-1900:00:19-
7C112141Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1900:00:24-
8C11311Kaválek Tomáš Orel Orlice1900:00:28-
6D11494Skalická AgátaOrel Orlice1800:00:32-
7D1151Živná Gabriela3D Fitness race team2100:00:39-
8D116100Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:43-
9D117192Marková ElaTurecký sporťák2000:01:22-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2176Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:48-
2D2265Býčková VeronikaOrel Domanín1500:00:50-
3D23132Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:52-
1C2441Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:00:53-
4D25148Houdková EmílieChoceň1600:00:53-
2C2668Malinek JanFK Letohrad1600:00:54-
5D2783Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:00:54-
3C28196Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:56-
6D29134Bothé Miriam-1600:00:56-
4C21069Dušek SebastianFK Letohrad1500:00:56-
5C211139Malátek Vítek-1600:00:57-
6C21262Skalický JanDejvice1600:00:59-
7C213123Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:02-
8C214161Moravec Martin-1600:01:03-
9C21595Skalický MatoušOrel Orlice1600:01:05-
10C21674Kalous JáchymSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:14-
7D21712Kavalková NikolaOrel Orlice1500:01:14-
8D218153Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1500:01:16-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11135Sedláček JakubOrel Žatčany1300:01:37102,13
2M1284Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:01:38101,17
1Z1321Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:39104,91
3M1436Halas MatějOrel Vyškov1300:01:4096,70
4M1566Řepa FrantišekOrel Domanín1300:01:4095,39
2Z1698Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:01:4398,48
3Z1790Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:4496,61
3Z1761Boháčová NelaLezník1400:01:4496,61
5M19125Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:4585,04
6M110191Jordán VojtěchŽamberk1400:01:4683,50
5Z111124Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:4789,31
6Z112169Malínková SáraLetohrad1300:01:4888,07
7M11392Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:4977,97
7Z114149Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4985,63
8M11599Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:5074,67
8Z116133Katzerová SabinaLetohrad1400:01:5280,38
9M117147Houdek TobiášChoceň1400:01:5369,60
10M118173Skalický VojtěchOrel Orlice1400:01:5566,28
11M11946Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:5761,59
12M120177Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:02:0250,26
9Z121165Marcinčínová ŠárkaOrel Orlice1400:02:0457,06
10Z12242Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:02:0553,75
11Z123126Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:0652,52
12Z12443Koblížková EvaAletika Žamberk1400:02:0751,42
13Z12544Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:0848,96
13M12645Vincenec VojtěchAtletika Žamberk1300:02:1033,82
14Z12773Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:1043,79
15Z128158Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:02:1437,24
16Z129106Šítková AdélaFK Letohrad1400:02:2319,64
14M13038Halas VojtěchOrel Vyškov1300:02:410,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:02:49100,91
2M22176Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:02:49100,43
1Z2377Boháčová AdélaLezník1200:02:51104,35
3M2489Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:02:5198,66
4M25129Mrklovský JanSokol Kameničná1200:02:5297,70
2Z268Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:02:5697,83
2Z2647Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:02:5697,83
5M2863Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:02:5791,17
6M29109Moravec MatějSpartak Letohrad1200:02:5988,38
7M21070Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:03:0087,65
8M21191Katzer TomášSpartak Letohrad1200:03:0186,87
4Z212110Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:03:0488,72
5Z21337Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:0687,05
6Z21458Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:1675,14
7Z21548Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:03:1774,39
8Z21697Adamcová VeronikaVencl Tým - INOB1200:03:1873,25
9Z21749Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:03:2070,29
10Z218159Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:03:3454,94
9M219151Zajíček PetrOrel Domanín1100:03:3644,86
11Z22040Honzátková Pavla-1100:03:3948,39
10M22188Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:03:4534,04
12Z22259Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:4739,56
13Z223102Matoušková EliškaOrel Žatčany1200:04:0221,86
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:59101,29
2M32170Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:06:00100,95
3M33105Šítek VojtěchFK Letohrad0900:06:0597,77
4M34122Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:06:0896,31
5M3531Suchý AdamSK Svratka1000:06:1493,14
1Z36156Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:30102,62
6M3732Veselý Jan KB Letohrad1000:06:3481,73
2Z3893Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:06:3898,77
3Z39101Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:06:3898,61
7M31033Veselý JakubKB Letohrad1000:06:4675,43
8M311120Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:06:4874,10
9M31285Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:06:4973,66
10M31360Duraja VojtěchOrel Obřany0900:07:0266,21
11M31486Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:07:0763,81
12M31522Doležal AdamOrel Vyškov1000:07:3349,11
4Z31657Kopecká CecílieOB Žamberk0900:07:3470,27
13M317112Čožík MarekOrel Domanín0900:07:4045,16
5Z31851Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:07:4166,39
6Z319127Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:07:4763,43
14M32079Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:07:5835,43
15M321117Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:08:0630,75
16M322118Hladiš ŠimonOrel Domanín1000:08:0730,47
7Z323171Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:08:2743,45
17M324136Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:08:593,00
8Z32571Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:10:003,00
Trať 1,5 km - Lidový běh
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1175Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:07:20-
2LM2174Štěch OndřejOrel Dolní Dobrouč8100:07:21-
3LM3140Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:07:23-
4LM417Kada JiříOrel jednota Ústí nad Orlicí0000:07:57-
5LM5104Matuška Jan-8000:08:27-
6LM678Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:08:33-
1LZ7108Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:08:36-
2LZ8143Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:08:37-
3LZ9145Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:08:46-
4LZ1075Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:08:50-
5LZ11154Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:08:51-
6LZ1267Indrová Martina-7900:09:51-
7LZ1318Kadová MarieOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:10:49-
7LM14166Jordán Vít-0900:11:37-
8LZ1514Kaválková LucieOrel Orlice9200:14:19-
9LZ16160Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:15:38-
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41113Hladiš JosefOrel Domanín0700:09:26124,59
1Z4253Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:09:37103,63
2Z43121Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:39102,95
2M44137Kuchař AdamOrel Domanín0700:09:50117,15
3Z45187Jančaříková KarolínaOrel Židenice - UNI Brno0800:10:0793,42
4Z4652Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:10:1391,38
5Z4781Berková DanielaAtletika Žamberk0800:10:4879,47
3M48111Čožík Tomáš JanOrel Domanín0800:13:0058,26
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51189Hájek DominikVencl tým UO0600:13:05128,60
1Z5216Bělinová SimonaOrel jednota Ústí nad Orlicí0600:14:20139,00
2M53172Rudolecký JanOrel Žatčany0500:17:2771,40
2Z54116Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:18:2992,39
3Z5515Krycnerová MichaelaOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:20:3668,61
4Z5619Plívová TerezaOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:20:5864,49
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1207Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:16:05113,83
1MB2217Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:17:02112,36
2MA3208Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:17:2997,62
2MB4142Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:18:01101,53
3MA525Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:18:1688,55
4MA6240Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:18:4283,54
5MA7230Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:18:5481,22
1MC8220Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:19:09109,08
3MB934Šimek PetrŘetůvka7700:19:2586,11
6MA10233Hájek Martin3D Fitness RT0100:20:0168,30
2MC11128Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:20:0599,78
1ZC12188Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:20:15118,79
1MJ13223Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:20:18106,46
7MA14197Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:20:2064,63
8MA15231Kalousek JiříČervená Voda9500:20:3262,32
9MA16199Šebek MichalČeská Třebová8400:20:3561,74
10MA176Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:20:4659,61
3MC18212Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:20:5791,14
2MJ19214Schless AdamBiatlon Letohrad0400:21:1996,77
2MJ19215Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:21:1996,77
11MA21221Špaček MartinVichr z hor8500:21:2053,05
4MC22224Jančařík PetrOrel Židenice - ZB Winner6800:21:2187,15
12MA23237Vaško AdamČubej Cycling Cartel8900:21:2352,48
5MC24201Simon PetrPolička7200:21:3984,16
4MB2539Halas PetrOrel Vyškov7300:21:4260,95
13MA2613Vítek MichalRMT Dlouhoňovice 8500:21:4847,65
1ZA27202Kristejn AlžbětaMistrovice9000:21:53113,32
6MC28213Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:21:5980,84
1MD29218Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:22:01104,05
1ZD30206Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:04145,33
2MD31184Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:06103,31
14MA32181Padalík OndřejLetohrad8400:22:1442,64
5MB33114Kosík MichalOrel Domanín7600:22:1754,53
7MC34239Kalousek JanMalšovice7100:22:2177,18
6MB35119Tříska MichalOrel Domanín7900:22:3251,77
2ZC3629Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:3398,21
1ZB3728Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:22:56104,82
4MJ3880Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:23:0579,93
2ZB3954Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:07103,26
15MA40243Andrš PetrOB Žamberk8400:23:1031,83
3MD41228Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:1892,63
16MA4223Doležal PavelOrel Vyškov8400:23:2528,94
4MD43242Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:23:3689,96
7MB44107Šítek MichalKunčice7900:23:4538,37
8MB45138Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:23:4738,00
2ZA46241Goňová NikolaOB Žamberk9700:23:4996,82
8MC47222Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:5661,40
9MB48236Kolda JiříOpatov7300:23:5736,17
10MB49238Roleček MilanPěčín7600:24:0335,07
3ZC50209Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:24:1583,00
17MA51144Sedláček FilipOrel Žatčany8400:24:1818,71
3ZB52157Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:24:2791,91
5MJ53226Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:3066,42
3ZA5427Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:3889,86
11MB55152Zajíček PetrOrel Domanín7600:24:4128,09
9MC56225Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:24:5252,09
4ZA57198Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:25:0386,30
1ZJ58245Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:08113,64
12MB59193Marek PetrTurecký sporťák8000:25:0922,95
4ZB6055Dufková ŠárkaAtletika Žamberk8100:25:1385,39
13MB61203Klusoň OldřichDannyho smečka8000:25:2520,01
4ZC62190Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:25:3271,51
5MD63211Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:25:3572,31
10MC64227Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:4243,78
1ME65185Divácký PřemyslOrel Židenice4900:26:07118,56
5ZC6624Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:26:4560,63
6MD67194Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:5061,19
11MC68235Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:27:1528,33
2ZJ69115Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:27:4793,99
3ZJ7056Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:28:0092,38
5ZA71150Kuchařová LucieOrel Domanín0100:28:2158,15
6ZA72204Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:28:4554,74
12MC7364Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:28:4812,88
5ZB74180Padalíková ZuzanaLetohrad8600:29:0652,34
2ME75216Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:29:2695,52
7MD76232Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5933,15
7ZA7726Hlaváčková Pavla-9200:30:0543,36
14MB78146Luža TomášOrel Žatčany7400:30:213,00
3ME79244Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:4985,91
13MC80219Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:30:533,00
6ZC81178Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:30:5523,34
4ME82229Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:4379,66
6ZB83183Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:32:3922,13
8MD84186Sedláček PavelOrel Židenice5300:32:557,05
2ZD85210Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:35:0054,67
5ME86234Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:3852,45
9MD87182Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:38:163,00
10MD88205Kunc JosefOrel Vyškov6000:43:133,00
18MA899Kaválek OndřejOrel Orlice8300:49:173,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1207Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:16:05109,29
2MB2217Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:17:0298,02
3MA3208Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:17:2992,69
4MB4142Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:18:0186,36
5MA525Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:18:1683,40
6MA6240Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:18:4278,26
7MA7230Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:18:5475,89
8MC8220Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:19:0972,92
9MB934Šimek PetrŘetůvka7700:19:2569,76
10MA10233Hájek Martin3D Fitness RT0100:20:0162,65
11MC11128Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:20:0561,86
12MJ13223Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:20:1859,29
13MA14197Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:20:2058,89
14MA15231Kalousek JiříČervená Voda9500:20:3256,52
15MA16199Šebek MichalČeská Třebová8400:20:3555,93
16MA176Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:20:4653,75
17MC18212Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:20:5751,58
18MJ19214Schless AdamBiatlon Letohrad0400:21:1947,23
18MJ19215Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:21:1947,23
20MA21221Špaček MartinVichr z hor8500:21:2047,04
21MC22224Jančařík PetrOrel Židenice - ZB Winner6800:21:2146,84
22MA23237Vaško AdamČubej Cycling Cartel8900:21:2346,44
23MC24201Simon PetrPolička7200:21:3943,28
24MB2539Halas PetrOrel Vyškov7300:21:4242,69
25MA2613Vítek MichalRMT Dlouhoňovice 8500:21:4841,50
26MC28213Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:21:5939,33
27MD29218Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:22:0138,93
28MD31184Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:0637,94
29MA32181Padalík OndřejLetohrad8400:22:1436,36
30MB33114Kosík MichalOrel Domanín7600:22:1735,77
31MC34239Kalousek JanMalšovice7100:22:2134,98
32MB35119Tříska MichalOrel Domanín7900:22:3232,81
33MJ3880Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:23:0526,28
34MA40243Andrš PetrOB Žamberk8400:23:1025,30
35MD41228Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:1823,72
36MA4223Doležal PavelOrel Vyškov8400:23:2522,33
37MD43242Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:23:3620,16
38MB44107Šítek MichalKunčice7900:23:4518,38
39MB45138Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:23:4717,98
40MC47222Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:5616,21
41MB48236Kolda JiříOpatov7300:23:5716,01
42MB49238Roleček MilanPěčín7600:24:0314,82
43MA51144Sedláček FilipOrel Žatčany8400:24:1811,86
44MJ53226Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:309,49
45MB55152Zajíček PetrOrel Domanín7600:24:417,31
46MC56225Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:24:525,14
47MB59193Marek PetrTurecký sporťák8000:25:093,00
48MB61203Klusoň OldřichDannyho smečka8000:25:253,00
49MD63211Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:25:353,00
50MC64227Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:423,00
51ME65185Divácký PřemyslOrel Židenice4900:26:073,00
52MD67194Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:503,00
53MC68235Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:27:153,00
54MC7364Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:28:483,00
55ME75216Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:29:263,00
56MD76232Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:593,00
57MB78146Luža TomášOrel Žatčany7400:30:213,00
58ME79244Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:493,00
59MC80219Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:30:533,00
60ME82229Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:433,00
61MD84186Sedláček PavelOrel Židenice5300:32:553,00
62ME86234Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:383,00
63MD87182Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:38:163,00
64MD88205Kunc JosefOrel Vyškov6000:43:133,00
65MA899Kaválek OndřejOrel Orlice8300:49:173,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12188Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:20:15110,75
2ZA27202Kristejn AlžbětaMistrovice9000:21:5395,48
3ZD30206Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:0493,77
4ZC3629Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:3389,25
5ZB3728Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:22:5685,67
6ZB3954Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0783,96
7ZA46241Goňová NikolaOB Žamberk9700:23:4977,41
8ZC50209Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:24:1573,36
9ZB52157Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:24:2771,50
10ZA5427Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:3869,78
11ZA57198Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:25:0365,89
12ZJ58245Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:0865,11
13ZB6055Dufková ŠárkaAtletika Žamberk8100:25:1364,33
14ZC62190Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:25:3261,37
15ZC6624Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:26:4550,00
16ZJ69115Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:27:4740,34
17ZJ7056Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:28:0038,32
18ZA71150Kuchařová LucieOrel Domanín0100:28:2135,05
19ZA72204Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:28:4531,31
20ZB74180Padalíková ZuzanaLetohrad8600:29:0628,04
21ZA7726Hlaváčková Pavla-9200:30:0518,85
22ZC81178Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:30:5511,06
23ZB83183Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:32:393,00
24ZD85210Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:35:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód