Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

22.10.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 22.10.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2149Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:01-
2C233Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-
3C2517Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
4C2750Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:00:01-
5C2921Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
6C21051Mikula DaliborSpartak OEZ Letohrad1000:00:01-
Děvčata r. 2004 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2114Škorpíková VeronikaOrel Orlice0600:00:01-
2D2353Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:00:01-
3D2554Vosecká Nikolneregistrována0800:00:01-
4D2752Bryscejnová MarietaOEZ Letohrad0700:00:01-
Žáci mladší r. 1999-2003 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Papáček OndřejSpartak OEZ Letohrad9900:02:42-
2M2233Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:52-
3M2334Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:54-
4M2538Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:03:02-
5M2736Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:04-
6M286Vychytil Prokopneregistrován9900:03:04-
7M21711Moravec JanOrel Orlice0200:03:40-
8M21848Dvořák MartinTJ SPARTAK OEZ Letohrad0300:03:46-
9M21935Jordan ŠimonSpartak OEZ Letohrad9900:03:46-
10M22047Hrdina KryštofSpartak OEZ Letohrad0300:04:00-
11M22146Bryscejn OndřejSpartak OEZ Letohrad0300:04:17-
Žákyně mladší r. 1999-2003 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2439Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:56-
2Z2622Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:03:03-
3Z2942Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:07-
4Z21045Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:09-
5Z21140Peřinová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:15-
6Z21241Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:17-
7Z2137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:17-
8Z21444Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:19-
9Z21524Švecová KristýnaOrel Orlice0000:03:24-
10Z21643Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:32-
Žáci starší r. 1996-1998 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:04:34-
2M4212Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:04:35-
3M4356Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:04:39-
4M4457Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:04:59-
5M461Jedlička Dominikneregistrován9800:05:33-
6M4731Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:05:38-
7M4815Škorpík AdamOrel Orlice9600:05:40-
8M41116Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:05:50-
Žákyně starší r. 1996-1998 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4529Faltusová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:05:33-
2Z4927Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:05:46-
3Z41028Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:05:50-
4Z41230Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:06:09-
5Z41326Fajfrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9700:06:36-
6Z41425Švecová PavlínaOrel Orlice9600:06:40-
Dorostenci (trať 2,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5110Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:10:23-
2M525Vychytil Vojtěchneregistrován9400:10:27-
Juniorky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1163Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:22:13-
Muži A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:17:41-
2MA258Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:18:43-
3MA319Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:46-
4MA413Skalický LukášOrel Orlice8900:19:42-
5MA561Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:50-
6MA670Skalický JiříOrel Orlice8600:20:25-
7MA812Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:21:11-
8MA959Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:15-
9MA184Kaválek OndřejOrel Orlice8300:31:04-
Muži B 35 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB764Vejběra JanCyklo POKR HK6600:20:31-
2MB129Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:48-
3MB1318Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:49-
4MB1567Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:04-
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1055Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:21:48-
2ZA1462Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:39-
3ZA162Švecová BarboraOrel Orlice9000:27:24-
Ženy B 35 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1766Vejběrová EvaCyklo POKR HK7600:28:57-
2ZB1920Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:22-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2149Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:01-
1D2114Škorpíková VeronikaOrel Orlice0600:00:01-
2C233Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-
2D2353Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:00:01-
3C2517Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
3D2554Vosecká Nikolneregistrována0800:00:01-
4D2752Bryscejnová MarietaOEZ Letohrad0700:00:01-
4C2750Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:00:01-
5C2921Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
6C21051Mikula DaliborSpartak OEZ Letohrad1000:00:01-
Trať 2,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5110Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:10:23-
2M525Vychytil Vojtěchneregistrován9400:10:27-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód