Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru.

Nejlepší výkony

Jsou zobrazeny výkony na trati 1 km (upřesnit zobrazení si můžete zde).

# Jméno Team Kdy Výkon Kategorie Startů
1 Hübl Radek RUNSPORT Team 1.6.2016 00:04:41 MA 7
2 Hrdina Pavel AK Perná 6.6.2012 00:04:43 MA 14
3 Cink Tomáš ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:04:55 MA 7
4 Kačerovský Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:04:56 M5 26
5 Magál Jiří ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:04:59 MA 3
6 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:00 MJ 10
7 Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:01 MA 23
8 Macháček Petr SPORT Bárt Ústí nad Orlicí 3.6.2015 00:05:02 MB 12
9 Novák David AC Vysoké Mýto 30.8.2017 00:05:03 MJ 8
10 Hájek Daniel Atletika Polička 1.7.2015 00:05:04 MA 3
11 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:05:07 MA 12
12 Klička Ondřej TJ Svitavy 29.7.2009 00:05:07 MA 12
13 Štancl Daniel Sport Bárt Team 31.8.2016 00:05:08 MA 1
14 Dvořáček Adam AC Track and Field Brno 20.7.2016 00:05:10 MA 1
15 Razým Lukáš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:13 MA 3
16 Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 12.7.2017 00:05:13 MA 21
17 Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:14 M5 27
18 Turek Martin www.zakisova-skolabehu.cz 29.8.2015 00:05:14 MA 23
19 Roháček Jan Run Sport Team 3.6.2015 00:05:15 MA 7
20 Novák Lukáš HZS Ústí nad Orlicí 17.6.2009 00:05:15 MA 2
21 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:05:18 MB 13
22 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:05:19 MA 49
23 Řemínek Matěj AC Choceň 6.8.2008 00:05:19 MA 7
24 Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 29.8.2015 00:05:20 M5 10
25 Kubíček Jan Jiskra Litomyšl 7.7.2010 00:05:20 MA 2
26 Cink Martin AC Pardubice 6.6.2012 00:05:22 MJ 9
27 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 6.6.2012 00:05:23 MB 42
28 Blaha Tomáš AK ASICS Kroměříž 25.8.2010 00:05:24 MA 1
29 Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 29.8.2018 00:05:25 MA 8
30 Dobšíček Pavel SK Hronov 2.7.2008 00:05:26 MA 6
31 Klášterecký Tomáš ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:05:26 MA 2
32 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:26 MB 40
33 Machotka Dominik Activity Lanškroun 2.7.2014 00:05:27 MA 6
34 Hejl Radek Králíky 1.6.2016 00:05:27 MB 4
35 Sádecký Marek Česká Třebová Parník 27.5.2009 00:05:27 MA 9
36 Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 5.6.2019 00:05:28 MA 18
37 Pokorný David SOOB Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:28 MA 2
38 Mrklovský Miroslav STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou 6.6.2012 00:05:29 MB 3
39 Šilar Zdeněk Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:29 MA 8
40 Řehák Tomáš Lukostřelba Jablonné 7.7.2010 00:05:31 MA 7
41 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:05:31 MA 2
42 Morávek Vlastislav KUS Sopotnice 5.6.2019 00:05:31 MB 4
43 Schwarzbach Martin neregistrován 3.6.2015 00:05:35 MA 5
44 Zenkl Adam AC Vysoké Mýto 24.8.2011 00:05:36 MJ 1
45 Pocsai Sándor Čerti Kunčina 18.6.2014 00:05:36 MB 16
46 Novák Josef Brzdy Horní Čermná 3.7.2019 00:05:37 MA 4
47 Novák Petr SK Donocykl 31.5.2017 00:05:38 MC 9
48 Vacek Libor Activity Lanškroun 18.6.2014 00:05:38 MA 5
49 Vetchý Radim Activity Lanškroun 5.6.2013 00:05:41 MA 4
50 Abrahám Luděk SK Hronov 13.7.2011 00:05:41 MA 4
51 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:05:41 ZA 30
52 Jurco Patrik FbK OT 31.8.2016 00:05:42 MJ 8
53 Krunčík Pavel SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:42 MA 5
54 Moskva Roman Pasivity Žamberk 1.6.2016 00:05:44 MB 4
55 Chlup Jiří TJ Rychnov na Moravě 7.7.2010 00:05:44 MB 14
56 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:44 MC 35
57 Buriánek Tomáš SKI Klub Česká Třebová 25.8.2012 00:05:45 MA 8
58 Jančík Bořek SVARTES Hořice 29.8.2015 00:05:45 MC 1
59 Nemšák Miroslav TJ Sokol Černovír 4.7.2012 00:05:45 MB 8
60 Pátek Michal KOB Choceň 31.8.2016 00:05:47 MA 1
61 Večeře Tomáš Atletika Polička 25.8.2012 00:05:47 MA 1
62 Matoušek Denis - 24.8.2013 00:05:47 MA 1
63 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 3.5.2017 00:05:48 MA 26
64 Havran Jan ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:49 MA 7
65 Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:05:50 MJ 14
66 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 31.8.2016 00:05:51 ZJ 27
67 Ducháček Jan CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:05:51 MB 6
68 Kosuciński Slawomir Mountain Top Polanica 18.6.2014 00:05:51 MA 1
69 Moravec Jakub JM Team Letohrad 2.5.2018 00:05:52 MJ 13
70 Paleček Ondřej RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:53 M5 1
71 Telecký Josef - 11.7.2018 00:05:53 MA 4
72 Novotný Jakub HORO Česká Třebová 3.5.2017 00:05:53 MA 5
73 Kolhánek Petr JZD Česká Třebová 25.8.2012 00:05:53 MA 1
74 Filip Luboš AC Choceň 17.6.2009 00:05:53 MC 4
75 Krejčí Stanislav Jiskra Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:05:54 MD 2
76 Tlustoš Pavel LVV 29.8.2018 00:05:54 M5 1
77 Bureš Martin Česká Třebová 20.7.2016 00:05:55 MB 13
78 Kochánek Petr JZD Česká Třebová 27.5.2009 00:05:55 MA 14
79 Pávek Jiří SMC Fort Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:56 MB 25
80 Nechvíl Petr AC Choceň 4.4.2012 00:05:56 MA 1
81 Frydrych Broňa Les 12.7.2017 00:05:56 MA 2
82 Gregora Jan Activity Lanškroun 12.7.2017 00:05:57 M5 26
83 Jiroušková Jana RCR Bike Team Česká Třebová 24.8.2013 00:05:57 ZA 4
84 Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:05:58 MA 5
85 Kovář Jan FORT SMC 1.6.2016 00:05:58 MA 8
86 Mrazák Štefan Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:05:58 MJ 2
87 Siegel Josef AC Choceň 2.7.2008 00:05:59 MC 2
88 Pross David SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:59 MA 1
89 Vinduška Petr Atletika Albrechtice 6.6.2012 00:05:59 MJ 9
90 Orlich Petr FORT SMC Ústí nad Orlicí 18.6.2014 00:06:00 MC 12
91 Vaníček Josef ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.8.2008 00:06:00 MD 1
92 Kolář Michal Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:06:00 MA 8
93 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice 2.5.2018 00:06:00 MA 1
94 Simon Jakub Polička 30.5.2018 00:06:00 MJ 4
95 Vilímek Václav AC Choceň 14.5.2014 00:06:01 M5 3
96 Novák Jiří - 3.5.2017 00:06:02 MA 1
97 Sádecký Lukáš Česká Třebová Parník 29.8.2009 00:06:03 MA 5
98 Barvínek Ladislav Česká Třebová 29.8.2009 00:06:04 MA 4
99 Bielčik Petr Lichkov 6.8.2008 00:06:04 MA 2
100 Starý Tomáš Plastic Cocks 5.5.2010 00:06:05 MA 6
101 Teplý Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 29.8.2009 00:06:05 MA 1
102 Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:06:07 MA 15
103 Budina Jakub Box Club Dynamo Svitavy 6.5.2015 00:06:07 MA 4
104 Flegl Vlastimil Vrchlabí 7.5.2008 00:06:07 MA 1
105 Růžička Tomáš Cycling Team Brandýs 3.6.2015 00:06:09 MA 13
106 Hartman Karel Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:06:09 MA 11
107 Záveský Marek Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:06:10 MJ 8
108 Bednář Petr Dolní Čermná 13.7.2011 00:06:10 MJ 5
109 Kramář Michal Janov 31.5.2017 00:06:11 MA 1
110 Kalousek Josef HC Strike Libchavy 7.7.2010 00:06:11 MA 7
111 Podolský Filip Rychnov nad Kněžnou 1.6.2016 00:06:11 MA 1
112 Liška Pavel TK Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:11 MB 9
113 Válka Michal - 1.7.2015 00:06:12 MA 1
114 Klíma Petr Atletika Polička 2.4.2014 00:06:12 MA 1
115 Kalný Petr Atletika Chrudim 24.8.2011 00:06:12 MA 2
116 Glaser Václav FORT SMC Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:12 MA 1
117 Maťátko Jan Runsport.cz 5.4.2017 00:06:13 MA 1
118 Novák Jiří Petrovice 31.8.2016 00:06:13 MA 1
119 Smolák Petr BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:06:13 MJ 10
120 Elčkner Martin Notable 2.7.2014 00:06:13 MA 7
121 Punčochář Michal AČR 4.4.2012 00:06:13 MJ 2
122 Švorčík Petr ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:06:13 MA 3
123 Jadrný Lubomír Fort SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:06:13 MA 4
124 Künzel Drahomír TJ - Svitavy 29.7.2009 00:06:14 MA 2
125 Divíšek Jan Nový Věk Trusnov 1.6.2011 00:06:14 MJ 6
126 Hyksa Jakub - 31.5.2017 00:06:14 MA 5
127 Slabý Jan Tvoje máma 12.7.2017 00:06:14 MA 2
128 Macko Milan SRTG Česká Třebová 3.7.2019 00:06:15 MB 5
129 Švadlena Pavel KOB Choceň 31.8.2016 00:06:15 MB 1
130 Pilgr Luděk OB Česká Třebová 2.7.2008 00:06:17 MA 37
131 Vévodová Martina AK Perná 3.7.2013 00:06:17 ZA 6
132 Esser Miroslav Creative Dock 23.8.2014 00:06:17 MA 1
133 Beneš Michal RUNSPORT 31.5.2017 00:06:17 MA 9
134 Holubář Patrik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 11.7.2018 00:06:17 MJ 10
135 Slavík Radek Střední škola podnikání VM s.r.o. 11.7.2018 00:06:18 MC 1
136 Růžička Martin Brandýs nad Orlicí 2.5.2012 00:06:18 MA 2
137 Zachař Jiří Sruby 25.8.2012 00:06:19 MB 8
138 Gregora Zdenek Lanškroun 1.6.2011 00:06:20 MA 14
139 Klaclová Šárka SK Nové Město na Moravě 25.8.2012 00:06:20 ZJ 2
140 Hekrle František Sokol Parník Česká Třebová 2.7.2008 00:06:20 MB 1
141 Bumbálek Jiří BC Česká Třebová 3.7.2013 00:06:20 MB 7
142 Petrů Martin Choceň 18.6.2014 00:06:21 MJ 1
143 Štichauer Miroslav Peklák team 29.7.2009 00:06:21 MA 7
144 Nováková Barbora Sokol Kunvald 11.7.2018 00:06:22 ZB 7
145 Marhold Petr Choceň 17.6.2009 00:06:22 MA 11
146 Jetmar Jan Sokol Hylváty 5.5.2010 00:06:22 MA 1
147 Matuška Jaroslav AK Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:22 MA 1
148 Částek Michal Fort SMC Ústí nad Orlicí 23.8.2014 00:06:22 MA 1
149 Kovařík Zbyněk Březová nad Svitavou 24.8.2011 00:06:22 MA 4
150 Sládek Jakub Černošice 3.7.2013 00:06:22 MA 1
151 Pirkl Martin HORO Česká Třebová 3.7.2013 00:06:23 MA 3
152 Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 3.7.2019 00:06:23 MA 12
153 Moravec Jan JM Team Letohrad 3.7.2019 00:06:23 M5 9
154 Spáčil Leopold Novatop Lapierre / Letovice 2.5.2018 00:06:23 MC 2
155 Doucha Jiří Hvězda SKP Pardubice 2.5.2018 00:06:23 MB 20
156 Kolář Radim ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:06:24 MB 7
157 Hejzlar David ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 1.10.2008 00:06:24 MM 4
158 Stříhavka Jindřich AC Choceň 1.6.2011 00:06:24 MB 9
159 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 1.7.2015 00:06:25 ZC 39
160 Zajíc Jakub Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:06:25 MD 1
161 Borek Matěj ZAPPA Česká Třebová 11.7.2018 00:06:25 MJ 10
162 Krmela Pavel TJ Rychnov na Moravě 1.10.2008 00:06:26 MA 3
163 Šutera Josef Atletika Polička 4.5.2011 00:06:27 MA 1
164 Bilek Luboš Mandl 2.5.2018 00:06:27 MA 2
165 Kalous Petr SK Žamberk 7.5.2008 00:06:28 MA 23
166 Voleský Martin Orel Česká Třebová 5.5.2010 00:06:28 MJ 2
167 Martinák Jiří CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí 6.6.2012 00:06:28 MC 10
168 Čechal Jaroslav TS Letohrad 7.5.2008 00:06:29 MB 3
169 Krejčí Stanislav ASPV Těchonín 6.8.2008 00:06:30 MB 3
170 Březina Vojtěch SPEEDO 4.4.2018 00:06:32 MA 1
171 Hejkrlík Filip SK Spartak Slatiňany 29.7.2009 00:06:33 MA 3
172 Homola Petr Česká Třebová 6.8.2008 00:06:33 MA 5
173 Steklý Petr Svitavy 31.5.2017 00:06:34 MB 4
174 Vondra David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:35 MD 1
175 Živný Marek Letohrad 1.10.2008 00:06:35 MM 7
176 Kavín David Brno 2.7.2008 00:06:35 MD 1
177 Scheuer Jan Activity Lanškroun 23.8.2014 00:06:35 MB 1
178 Krátký Luboš Lanškroun 7.7.2010 00:06:35 MB 18
179 Stránský Tomáš Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:06:35 MA 2
180 Dvořák Pavel Česká Třebová 3.7.2019 00:06:35 MB 4
181 Tichý Pavel AC Náchod 31.8.2016 00:06:36 MC 7
182 Kozák Vojtěch TJ Jiskra Litomyšl 3.7.2013 00:06:36 MA 1
183 Locker Tomáš Spartak Rychnov nad Kněžnou 30.5.2018 00:06:37 MA 1
184 Kubeš David Activity Lanškroun 29.8.2015 00:06:39 MB 8
185 Johanidesová Lea Jiskra Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:39 ŽA 9
186 Pavlas Jan Atletika Albrechtice 25.8.2012 00:06:39 M5 11
187 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:06:39 ZA 14
188 Škrabánek Jaroslav SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:39 MA 2
189 Zejbrlík Dan AČR 1.6.2011 00:06:41 MJ 3
190 Ruda Stanislav HC Česká Třebová 6.6.2012 00:06:41 MA 2
191 Hruban Jan Česká Třebová 20.7.2016 00:06:41 MC 21
192 Hordějčuk Václav Peklák team 4.7.2012 00:06:42 MA 4
193 Komínek Jiří Cyklo Stratílek Litomyšl 3.7.2013 00:06:42 MJ 1
194 Kadidlo Jiří CK Slovan Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:43 MB 1
195 Sedláček Roman Activity Lanškroun 1.6.2016 00:06:43 MC 15
196 Vrtal Zbyněk Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:06:43 MJ 2
197 Chaloupka Václav - 4.4.2018 00:06:43 MA 1
198 Hájek Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:46 MA 1
199 Marhold Luboš Horní Jelení 24.8.2013 00:06:46 MA 25
200 Petr Jaromír SCHOTT Lanškroun 1.6.2016 00:06:47 MA 2
201 Blovský Viktor - 31.8.2016 00:06:47 MA 1
202 Maťátko Daniel Lodní klub Dolní Čermná 5.6.2019 00:06:47 MA 4
203 Košnar Filip Trailrun.cz 12.7.2017 00:06:47 MA 7
204 Vacek Jiří Dlouhá Třebová 3.7.2019 00:06:47 MB 9
205 Aliger Lukáš TJ SOKOL Hnátnice 3.7.2013 00:06:48 MA 1
206 Drábek Jakub AČR 1.6.2011 00:06:48 MJ 1
207 Zahálka Jan Česká Třebová 1.6.2016 00:06:49 MB 5
208 Vencl Jiří Activity Lanškroun 3.5.2017 00:06:49 MJ 4
209 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:06:50 MC 1
210 Vávra Zdeněk Peklák team 6.8.2008 00:06:51 MA 7
211 Hájek Martin Pasivity Žamberk 3.7.2019 00:06:52 MJ 5
212 Karlíček Filip FbK Orlicko Třebovsko 31.5.2017 00:06:53 M5 1
213 Borek Martin ZAPPA Česká Třebová 31.5.2017 00:06:53 MB 13
214 Netolický Milan Choceň 4.7.2012 00:06:54 MA 6
215 Hordějčuk Vít - 29.8.2009 00:06:54 MJ 2
216 Hotař Jiří Čerti Kunčina 2.4.2014 00:06:54 MB 1
217 Štarman Václav SHR Štarman 14.5.2014 00:06:54 MA 2
218 Švec Martin VK Choceň 29.8.2015 00:06:54 MA 11
219 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová 4.6.2008 00:06:55 MA 1
220 Sejkora Patrik Lanškroun 1.6.2011 00:06:55 MA 3
221 Záveský Jan Judo Česká Třebová 25.8.2012 00:06:55 M5 4
222 Špatenka Radim Plavání ČT 4.4.2018 00:06:56 MA 1
223 Válka Michael ČeskáTřebová 3.5.2017 00:06:56 MA 1
224 Hanuš Petr CHT Pardubice 3.7.2019 00:06:56 MC 2
225 Štyndl Miroslav Atletika Polička 1.10.2008 00:06:56 MC 5
226 Sejkora Karel Atletika Polička 25.8.2012 00:06:56 MA 1
227 Řemínek Štěpán AC Choceň 3.6.2015 00:06:56 MA 1
228 Švub Zdeněk Česká Třebová 25.8.2012 00:06:57 MA 5
229 Rozprým Jiří Žamberk 27.5.2009 00:06:57 MA 1
230 Simon Petr Polička 3.7.2019 00:06:57 MB 10
231 Škop Milan Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ 31.8.2016 00:06:57 MB 1
232 Leszkow Petr MK Hlinsko 17.6.2009 00:06:58 MD 17
233 Krsek Pavka Lanškroun 7.7.2010 00:06:59 MA 2
234 Hájek František FGT Stolany 17.6.2009 00:06:59 MD 2
235 Skuček Pavel BE Orlica 30.8.2017 00:07:00 MA 2
236 Poslušný Pavel Vysoké Mýto 3.7.2019 00:07:00 MA 1
237 Gregora Milan Lanškroun 7.7.2010 00:07:00 MA 4
238 Bier Lukáš jednokolka.cz 29.8.2009 00:07:00 MA 1
239 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 2.7.2014 00:07:01 MB 5
240 Razým Jan ISCAREX Česká Třebová 29.4.2009 00:07:01 MC 1
241 Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:01 ZA 30
242 Svoboda Ludvík SRTG Česká Třebová 5.6.2019 00:07:01 MB 5
243 Číž Ondřej Jen Blbni Team 3.7.2019 00:07:01 MA 5
244 Krátká Anna SKP Hvězda Pardubice 29.7.2009 00:07:02 ZB 2
245 Kalous Tomáš Žamberk 23.8.2014 00:07:02 MC 8
246 Belobrad Ivan Žamberk 2.4.2014 00:07:02 MB 5
247 Kyncl Tomáš Česká Třebová 4.7.2012 00:07:03 MA 14
248 Klusoň Jaromír - 30.8.2017 00:07:03 MC 1
249 Barvínková Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:07:04 ZB 8
250 Ducháček Bedřich ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:07:04 MB 20
251 Kumpošt Jaroslav ASU 4.4.2012 00:07:04 MA 1
252 Navrátil Pavel GoMango 5.6.2019 00:07:05 MA 1
253 Šimek Petr Řetůvka 3.7.2019 00:07:05 MB 2
254 Ráb Pavel Česká Třebová 12.7.2017 00:07:06 MD 10
255 Skalický Josef Activity Lanškroun Farma Žichlínek 31.5.2017 00:07:06 MC 1
256 Mimra Jiří Kostelec nad Orlicí 2.7.2014 00:07:07 MA 2
257 Kukaň Tomáš Daredevil's 6.4.2016 00:07:07 MA 1
258 Kněžour Jakub Loko Borohrádek 31.8.2016 00:07:08 M5 2
259 Fandel Michal AČR 2.5.2012 00:07:08 MJ 1
260 Půlpán Roman KOB Choceň 31.8.2016 00:07:09 MC 1
261 Nunvář Rostislav - 30.8.2017 00:07:10 MA 2
262 Šilarová Michaela Activity Lanškroun 29.8.2018 00:07:10 Z5 15
263 Dvořáček Jan Trailrun.cz 1.6.2016 00:07:11 MA 9
264 Ondráček Martin Pro-Music Prolog Bike Trutnov 29.8.2015 00:07:11 MB 1
265 Matějka Jiří Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:07:11 MA 1
266 Škrkoň Petr Techplast Team 6.6.2012 00:07:11 MA 2
267 Linhart Tomáš Bouchači z Jelenice 1.7.2015 00:07:11 MB 7
268 Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:07:11 ZC 33
269 Horáček Martin Peklák team 4.6.2008 00:07:12 MA 1
270 Furik Jan neregistrován 17.6.2009 00:07:12 MA 1
271 Hampl Alois Ostrov 6.5.2015 00:07:12 MB 10
272 Křivka Pavel neregistrován 27.5.2009 00:07:12 MA 2
273 Spilko Zdeněk Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:13 MC 2
274 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:07:13 ZB 13
275 Kubišta Oto TJ Dlouhá Třebová 29.7.2009 00:07:13 MC 27
276 Miškolci Tadeáš TJ Atletika Lanškroun 3.7.2019 00:07:13 M5 8
277 Sobotka Vlastimil Vysoké Mýto 3.7.2019 00:07:14 MA 3
278 Pražák Tomáš Jiskra Hylváty Kuželky 1.7.2015 00:07:14 MB 3
279 Kalousová Eliška Vencl Tým Ústí n. Orlicí 2.7.2014 00:07:14 Z5 3
280 Petráž David Česká Třebová 23.8.2014 00:07:14 MA 1
281 Dostál Tomáš Bystré 2.4.2014 00:07:15 MA 1
282 Kalousová Alena Žamberk 18.6.2014 00:07:15 ZA 7
283 Vaňous Jan Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:07:15 MB 2
284 Vaculík Miroslav TJ - Svitavy 25.8.2010 00:07:15 MA 10
285 Pospíšil Tomáš GENARO 4.4.2018 00:07:15 MB 1
286 Vodička Stanislav - 31.8.2016 00:07:15 MA 2
287 Hájek Václav Česká Třebová 24.8.2011 00:07:16 MA 2
288 Kučera Zdeněk AC Náchod 29.8.2015 00:07:17 MD 6
289 Machalík Stanislav Česká Třebová 1.6.2016 00:07:17 MA 5
290 Ehrig Rudolf ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:07:17 MD 12
291 Hronová Markéta Czech Tri k. Team 12.7.2017 00:07:18 ZA 3
292 Groš Štefan SK Valašského Království 29.8.2015 00:07:18 MC 1
293 Marek Dalimil ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:18 MC 4
294 Novák Josef TJ Svitavy 5.4.2017 00:07:19 MA 2
295 Hypešová Natálie TJ Sokol Jaroměř 3.6.2015 00:07:20 Z5 12
296 Krabáč Václav AČR 4.4.2012 00:07:20 MJ 1
297 Fojtíková Hana Žamberk 3.6.2015 00:07:22 ZB 13
298 Černoch Michal FC Dlouhoňovice 6.4.2016 00:07:22 MA 3
299 Knotek Ondřej neregistrován 4.5.2011 00:07:23 MJ 1
300 Sojkora Patrik Lanškroun 7.4.2010 00:07:23 MA 1
301 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 2.7.2008 00:07:23 MD 52
302 Vebr David SKI alpin klub HS 2.4.2014 00:07:23 MB 1
303 Vebr Michal Česká Třebová 11.7.2018 00:07:23 MB 12
304 Šafář Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 24.8.2011 00:07:24 MD 25
305 Petraš Pavel FbK OT 6.6.2012 00:07:25 M5 1
306 Roleček Milan Pěčín 4.7.2012 00:07:25 MA 1
307 Lehká Jana TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.7.2016 00:07:25 ZB 5
308 Topinková Lenka AC Moravská Slavia Brno 13.7.2011 00:07:26 ZB 5
309 Adámek Karel neregistrován 27.5.2009 00:07:27 MA 2
310 Dušek Tomáš Brzdy Horní Čermná 1.6.2011 00:07:29 MA 4
311 Horký Filip Daredevil's 6.4.2016 00:07:29 MJ 1
312 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 3.7.2013 00:07:29 MC 8
313 Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 2.5.2018 00:07:29 MA 4
314 Pavlík Petr Horní Jelení 29.8.2015 00:07:31 MA 1
315 Roháček Michal XC Sport.cz 18.6.2014 00:07:31 MC 4
316 Cvrček Jáchym Planeta ZEMĚ 3.7.2019 00:07:31 M5 15
317 Kučera Jan Česká Třebová 2.4.2014 00:07:32 M5 11
318 Sadílek Jindřich Activity Lanškroun 1.7.2015 00:07:32 MB 11
319 Stříhavková Petra AC Choceň 1.6.2011 00:07:33 ZA 12
320 Václavková Hana Dlouhá Třebová 12.7.2017 00:07:33 ZJ 4
321 Hledík Jan NUTMI 3.7.2019 00:07:34 MA 2
322 Mlynář Petr Orel Dolní Dobrouč 3.7.2013 00:07:35 MB 3
323 Štěpán Pavel Lokomotiva Česká Třebová 3.7.2013 00:07:35 MA 8
324 Jelénková Iva Atletiko Zdiby 1.7.2015 00:07:35 ZA 4
325 Bubeníček Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:07:35 MJ 1
326 Kalousová Tereza Ústí nad Orlicí 31.8.2016 00:07:35 ZJ 1
327 Prchal David Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:36 MA 1
328 Spilko Ondřej BK Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:37 M5 2
329 Drs Michal AČR 2.5.2012 00:07:37 MJ 2
330 Němec Radek Litomyšl 3.5.2017 00:07:37 MB 11
331 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:07:38 MD 1
332 Maryško Lukáš neregistrován 4.5.2016 00:07:38 MA 1
333 Červ Miloslav Atletika Polička 24.8.2011 00:07:38 MD 34
334 Felcman Petr Feli FC 1.10.2008 00:07:38 MA 1
335 Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:07:39 ŽC 18
336 Křivohlávek Miroslav - 7.7.2010 00:07:39 MB 12
337 Fiala Vojtěch FbK OT 6.6.2012 00:07:39 M5 2
338 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 3.7.2019 00:07:39 ZB 18
339 Fišer David Tvoje máma 12.7.2017 00:07:40 MA 2
340 Cvrček Martin Divoká Šárka 1.7.2015 00:07:40 MA 10
341 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:07:40 ZB 39
342 Kolář Petr Česká Třebová 17.6.2009 00:07:41 MB 1
343 Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 1.7.2015 00:07:41 MD 9
344 Klusoň Oldřich Dannyho smečka 5.6.2019 00:07:41 MA 6
345 Mlynář Vlastimil Orel Dolní Dobrouč 1.6.2011 00:07:42 MB 12
346 Nedoma Ondřej trailrun.cz 29.8.2015 00:07:42 MA 2
347 Kunčár Zdeněk neregistrován 2.7.2008 00:07:42 MA 2
348 Marhold Stanislav Choceň 7.4.2010 00:07:42 MB 1
349 Švejda Roman Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:07:43 MA 1
350 Langner Martin Universtitat Postdam 11.7.2018 00:07:44 MA 1
351 Pávek Miloš Little Peacock 6.6.2012 00:07:44 MA 1
352 Kolda Jiří Opatov 1.6.2016 00:07:44 MB 2
353 Martincová Kristýna SKI Klub Česká Třebová 7.5.2008 00:07:44 ŽDJ 1
354 Ilgner Jan FbK OT 6.6.2012 00:07:44 MA 2
355 Felcman Petr Česká Třebová 29.8.2009 00:07:44 LB 1
356 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 7.7.2010 00:07:45 MB 49
357 Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 24.8.2013 00:07:46 ZA 21
358 Jirásková Hanka ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:07:47 ŽDJ 1
359 Němec Jiří Jehnědí 12.7.2017 00:07:47 MA 2
360 Hrušková Darina ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:07:47 ZB 16
361 Kremeň Martin Svitavy 11.7.2018 00:07:48 MA 2
362 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 2.7.2014 00:07:48 ZA 3
363 Kosačík František neregistrován 4.4.2012 00:07:48 MA 2
364 Chudý Martin Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:49 MA 1
365 Hájková Ludmila CET (OB Česká Třebová) 3.7.2019 00:07:49 ZB 4
366 Kubát Radek Česká Třebová 5.6.2019 00:07:50 MB 1
367 Pešek Miroslav - 31.8.2016 00:07:50 MA 2
368 Kyncl Jiří Česká Třebová 29.8.2009 00:07:50 LB 1
369 Müller Tomáš Jen blbni 2.7.2014 00:07:50 MA 2
370 Zeman Břetislav BHLT 1.6.2011 00:07:50 MA 8
371 Kvasničková Petra SKI Klub Česká Třebová 4.6.2008 00:07:50 ŽJ 2
372 Sonntag Štěpán neregistrován 2.4.2014 00:07:51 M5 1
373 Škop Jiří Dětské ZOO 29.8.2018 00:07:51 MB 1
374 Grunwwald Jiří - 30.8.2017 00:07:51 MA 1
375 Šmehlík Ondřej OSŽ 3.7.2013 00:07:54 MA 2
376 Pirkl Jaroslav Česká Třebová 31.8.2016 00:07:56 MB 5
377 Heger Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:07:56 MA 1
378 Michalovič Štěpán FC Žamberk 4.4.2012 00:07:56 MD 1
379 Škrabal Richard Linhartice 4.4.2012 00:07:56 MA 1
380 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:07:57 ZC 55
381 Kalná Jitka Atletika Chrudim 24.8.2011 00:07:57 ZB 1
382 Novák Jan SOU Skalka 6.4.2011 00:07:57 MJ 1
383 Krumer Miroslav Ostrov 27.5.2009 00:07:59 MD 5
384 Hendrychová Petra Eden Litoměřice 25.8.2012 00:07:59 ZA 1
385 Bryška Tomáš Svitavy 3.6.2015 00:07:59 MA 2
386 Pokorný Vlastislav Žampach 30.5.2018 00:07:59 MD 3
387 Kačena Martin 3DFitness - Žamberk 14.5.2014 00:08:00 MB 1
388 Lišková Růžena Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:08:01 ZB 4
389 Šachová Šárka Česká Třebová 5.6.2019 00:08:01 ZA 1
390 Ludwig Marcel Spolek Bobina Olomouc 5.6.2019 00:08:01 MA 2
391 Kovářová Anna OB Česká Třebová 3.7.2019 00:08:02 ZB 6
392 Dostálová Petra Lanškroun 29.8.2015 00:08:02 ZB 9
393 Leszkow Josef MK Hlinsko 3.7.2013 00:08:02 MD 9
394 Obstová Kateřina Activity Lanškroun 29.8.2015 00:08:03 Z5 8
395 Hnízdil Martin - 20.7.2016 00:08:03 MA 1
396 Friml Jiří NUTMI 5.6.2019 00:08:04 MA 3
397 Rábová Martina Česká Třebová 2.5.2018 00:08:04 ZA 12
398 Kvasnička Petr Peklák team 4.6.2008 00:08:04 MB 2
399 Václavek Zdeněk Dlouhá Třebová 6.6.2012 00:08:04 MB 2
400 Záveský Richard Orel Česká Třebová 27.5.2009 00:08:04 MB 1
401 Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:08:05 ZA 19
402 Klimeš Jiří AC Náchod 5.4.2017 00:08:06 MC 1
403 Hruša Zdeněk Jirčany 3.7.2013 00:08:07 MD 1
404 Dolog Pavol Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:08:07 MB 2
405 Šustek František Česká Třebová 30.8.2017 00:08:07 MA 1
406 Jetmarová Ester Sokol Hylváty 2.5.2018 00:08:08 ZC 5
407 Vala Ondřej - 4.4.2018 00:08:08 MA 1
408 Černohousová Monika Žamberk 12.7.2017 00:08:08 Z5 1
409 Novotný Petr CTB Brandýs 3.6.2015 00:08:08 MA 4
410 Pavelcová Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:08:09 ZC 3
411 Ježek Ondřej TJ Sokol Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:08:11 MA 1
412 Dostál Miroslav BUDO KLUB Lanškroun 3.7.2013 00:08:11 MA 1
413 Záveská Anna KOB Dobruška 25.8.2012 00:08:12 ZA 5
414 Pastyřík Tomáš - 11.7.2018 00:08:13 MA 1
415 Krátká Hana Lanškroun 18.6.2014 00:08:14 ZJ 21
416 Novák David VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:08:15 M5 1
417 Šperka Pavel Svitavy 31.8.2016 00:08:16 MB 1
418 Částková Eva Bežecký klub Částkovi 23.8.2014 00:08:16 ZA 1
419 Černý Petr neregistrován 2.4.2014 00:08:16 MJ 2
420 Gerla Luboš neregistrován 17.6.2009 00:08:17 MB 1
421 Čípa Jiří OB Česká Třebová 4.6.2008 00:08:17 MC 1
422 Gregorová Lucia - 29.8.2018 00:08:17 ZA 1
423 Peterková Veronika TJ Svitavy 25.8.2010 00:08:18 ZA 4
424 Pirkl Michal - 2.6.2010 00:08:19 MA 2
425 Machalíková Veronika Česká Třebová 1.6.2016 00:08:19 ZA 14
426 Zajíc Jan Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:08:20 MC 8
427 Šumberová Lucie Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:08:20 ZB 5
428 Volf Břetislav Atletika Albrechtice 17.6.2009 00:08:21 MC 18
429 Sklenářová Eva Ústí nad Orlicí 17.6.2009 00:08:21 ZA 11
430 Smoláková Jiřina BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:08:21 ZB 10
431 Hoffman David Mandl 11.7.2018 00:08:21 MB 1
432 Matějka Petr JBT Team 30.8.2017 00:08:22 MA 2
433 Sejkora Daniel ZŠ Trstenice 5.6.2019 00:08:22 M5 1
434 Kyncl Jan - 29.8.2009 00:08:22 LB 2
435 Kvasničková Radka SKI Klub Česká Třebová 2.7.2014 00:08:22 ZC 1
436 Čížová Barbora - 1.7.2015 00:08:23 ZJ 1
437 Kolbe Martin - 30.8.2017 00:08:24 MA 1
438 Svoboda Petr - 30.8.2017 00:08:24 MB 1
439 Rybenská Jitka AFK Chrudim 2.7.2008 00:08:25 ZA 1
440 Bendová Ilona Česká Třebová 1.7.2015 00:08:25 ZA 2
441 Plíva Roman Sokol Česká Třebová 4.5.2011 00:08:25 MA 1
442 Jílek Vojta Babka Oldříš 29.8.2009 00:08:26 MA 1
443 Hrudová Tereza FbK OT 2.5.2012 00:08:26 Z5 1
444 Růžičková Kateřina SRTG Česká Třebová 5.6.2019 00:08:28 Z5 3
445 Bečka Miloslav PJ Ústí nad Labem 30.5.2018 00:08:28 MD 1
446 Novotný Jan HORO Česká Třebová 5.4.2017 00:08:29 MC 1
447 Hejkrlík Antonín HEJ HEJ HEJ Litomyšl 18.6.2014 00:08:32 MD 4
448 Balcarová Petra ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:08:32 ZA 3
449 Dolejš Zuzana Česká Třebová 11.7.2018 00:08:33 ZB 1
450 Svobodová Anna NUTMI 3.7.2019 00:08:33 Z5 3
451 Vilhelm Václav Přívrat 4.5.2011 00:08:34 MD 4
452 Vytlačil Marek Česká Třebová 24.8.2013 00:08:36 MA 2
453 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 2.7.2008 00:08:36 MC 20
454 Rejman Zdeněk VVSC Česká Třebová 27.5.2009 00:08:36 MC 4
455 Peterka Pavel SKB Česká Třebová 5.5.2010 00:08:37 MA 1
456 Krsková Tereza Lanškroun 20.7.2016 00:08:39 ZA 1
457 Vacková Alice Lanškroun 2.4.2014 00:08:41 ZA 1
458 Gregorová Lenka Activity Lanškroun 6.4.2016 00:08:41 ZJ 10
459 Šafr Jiří Vysoké Mýto 3.7.2019 00:08:41 MB 1
460 Šťovíček Petr Sokol Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:42 M5 1
461 Kučera Jan - 29.8.2009 00:08:42 MA 1
462 Smoláková Valérie BK Vysoké Mýto 27.5.2009 00:08:43 ŽJ 10
463 Doležal Radek VDA Česká Třebová 4.5.2011 00:08:43 MJ 1
464 Šedová Jana AC Choceň 6.4.2016 00:08:44 ZB 1
465 Dolejšová Zuzana - 30.8.2017 00:08:44 ZA 1
466 Bielčik Jindřich Lichkov 6.8.2008 00:08:46 MD 21
467 Jančík Jan KRP 4.5.2016 00:08:46 MB 1
468 Havelka Miloslav ISCAREX Česká Třebová 2.4.2014 00:08:46 MA 3
469 Friml Jiří - 29.8.2018 00:08:47 MA 2
470 Pánková Pavlína - 6.4.2016 00:08:48 ZJ 1
471 Černohous Zdeněk Žamberk 12.7.2017 00:08:48 MB 1
472 Průšová Radka TJ Svitavy 5.4.2017 00:08:49 ZA 1
473 Sýkora Pavel neregistrován 24.8.2013 00:08:49 MB 1
474 Kantová Olga Spona Teplice 13.7.2011 00:08:51 ZA 1
475 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov nad Kněžnou 3.7.2013 00:08:52 MC 2
476 Klaclová Renata ISCAREX Česká Třebová 15.5.2013 00:08:52 ZD 9
477 Pešek Kamil OB Česká Třebová 25.8.2010 00:08:53 MA 1
478 Jirsa Josef Česká Třebová 2.7.2008 00:08:55 MA 1
479 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:08:56 MC 17
480 Hauptová Kristýna neregistrována 5.6.2019 00:08:57 ZA 2
481 Šlachtová Ivana Studénka 29.8.2015 00:08:57 ZA 1
482 Sedláčková Alžběta neregistrována 1.6.2011 00:08:58 ZA 1
483 Matějková Jana Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:58 ZA 1
484 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:09:00 MD 31
485 Tučný Jan MK Pardubice 29.8.2015 00:09:00 MD 1
486 Pazderová Alena Vysoké Mýto 30.5.2018 00:09:00 ZB 22
487 Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 3.7.2019 00:09:02 ZD 1
488 Hordějčuková Anežka Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:04 ŽJ 1
489 Bomberová Miroslava - 20.7.2016 00:09:05 ZA 1
490 Voclová Radka - 3.6.2015 00:09:06 ZJ 2
491 Holubová Iva BK Vysoké Mýto 6.4.2011 00:09:06 ZJ 1
492 Škop Ji - 5.4.2017 00:09:06 MB 1
493 Chaloupková Marie ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:09:08 ZC 4
494 Chudá Klára Choceň 6.4.2016 00:09:08 ZA 1
495 Pokorný Jan SRK Rychnov 31.5.2017 00:09:09 MC 2
496 Horáčková Pavla AC Moravská Slavia Brno 29.8.2015 00:09:09 ZB 9
497 Rossi Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:09:10 ZD 18
498 Havel Zdeněk - 29.8.2015 00:09:10 MA 1
499 Skalický Miroslav Vysoké Mýto 29.8.2018 00:09:10 MC 3
500 Raisová Dana FbK OT 4.7.2012 00:09:11 ZJ 1
501 Hendrych Karel Eden Litoměřice 25.8.2012 00:09:12 MA 1
502 Táfl Lukáš České Heřmanice 29.7.2009 00:09:12 MA 1
503 Velecký Jindřich Notable 2.7.2014 00:09:13 MB 1
504 Volfová Gabriela Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:09:13 ZA 1
505 Palán Jan neregistrován 24.8.2013 00:09:14 MA 1
506 Klusoňová Iveta - 31.8.2016 00:09:14 ZA 2
507 Motyčková Kateřina Babiččiných mazánků 12.7.2017 00:09:14 ZB 1
508 Hejkrlíková Iva HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:16 ZA 4
509 Krátký Ondřej VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:16 MJ 1
510 Rosendorfová Pavlína ZŠ a MŠ Trstěnice 5.6.2019 00:09:17 Z5 1
511 Radiměřská Veronika BK Vysoké Mýto 25.8.2010 00:09:17 ŽJ 3
512 Koutníková Eva - 20.7.2016 00:09:20 ZB 1
513 Bignell Petra neregistrována 29.7.2009 00:09:21 LB 1
514 Flídr Marek Česká Třebová 29.8.2015 00:09:22 MA 1
515 Sychrová Hana - 30.8.2017 00:09:24 ZC 1
516 Horák František ČD CARGO 31.5.2017 00:09:24 MB 1
517 Lebeda Martin Extrém Team Hylváty 6.4.2016 00:09:24 MB 1
518 Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 30.5.2018 00:09:25 Z5 47
519 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 29.8.2009 00:09:26 ZC 50
520 Drymlová Alena Skalka 25.8.2012 00:09:27 ZC 1
521 Hubinková Veronika ZŠ Trstěnice 5.6.2019 00:09:27 Z5 1
522 Hašková Kateřina neregistrována 2.4.2014 00:09:30 ZA 1
523 Sokolová Olga ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:09:30 ŽC 1
524 Hrnčíř Jindřich VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:31 MJ 1
525 Křičenský Michal ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:32 MJ 1
526 Krátký Josef KP BKÚ Mělník 29.7.2009 00:09:32 MB 1
527 Hordějčuk Jakub Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:35 MA 1
528 Šejnoha Pavel Česká Třebová 25.8.2010 00:09:37 MA 1
529 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:09:37 MD 10
530 Dobroucký Martin sport Bárt 4.6.2008 00:09:37 MA 1
531 Hrišková Jana ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:09:37 ZB 5
532 Sucháčková Karolína Česká Třebová 5.6.2019 00:09:37 Z5 18
533 Vrátná Veronika Judo Česká Třebová 2.5.2018 00:09:39 ZJ 1
534 Diblíková Kristýna AČR 1.6.2011 00:09:40 ZJ 1
535 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:09:41 ŽC 29
536 Pešková Jana OB Česká Třebová 20.7.2016 00:09:41 ZA 1
537 Malá Tereza NUTMI 5.6.2019 00:09:43 ZA 2
538 Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 7.7.2010 00:09:44 ŽJ 1
539 Skalická Hana Lanškroun 2.4.2014 00:09:45 ZA 1
540 Kusá Marie Vorvaňky s.r.o. 31.8.2016 00:09:45 ZB 2
541 Hejkrlíková Věra HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:46 ZD 4
542 Faltusová Kristýna Atletika Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:46 ZJ 1
543 Svobodová Renata NUTMI 3.7.2019 00:09:49 ZB 4
544 Brychtová Romana Cerekvice nad Loučnou 3.5.2017 00:09:50 ZB 1
545 Svoboda Jan ČD CARGO 31.5.2017 00:09:50 MA 1
546 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:09:51 ZD 1
547 Pilgrová Natalia Česká Třebová 3.7.2019 00:09:53 ZB 1
548 Benešová Marcela Notable 18.6.2014 00:09:58 ZA 4
549 Zavřelová Olga SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:10:04 ZC 3
550 Wendlig Miroslav Luková 13.7.2011 00:10:06 MC 11
551 Nováková Lucie - 30.8.2017 00:10:07 ZJ 1
552 Tobiška Karel neregistrován 24.8.2013 00:10:09 MB 1
553 Černohousová Michaela SK Žamberk 12.7.2017 00:10:09 ZA 2
554 Klusoňová Adéla - 30.8.2017 00:10:09 ZA 1
555 Král Josef ISCAREX Česká Třebová 1.10.2008 00:10:12 MD 6
556 Vytlačilová Aneta Česká Třebová 5.6.2019 00:10:14 ZA 5
557 Brádle Václav Sokol Chuchelná 23.8.2014 00:10:14 ME 3
558 Pecinová Jana - 30.8.2017 00:10:15 ZC 1
559 Švestková Aneta SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:10:15 ZA 1
560 Růžičková Lucie - 29.8.2015 00:10:16 Z5 1
561 Herclíková Jaroslava Česká Třebová 2.5.2012 00:10:19 ZB 14
562 Moník Milan MT Smiřice 31.8.2016 00:10:20 MB 1
563 Kosárová Petra SRTG Česká Třebová 5.6.2019 00:10:21 ZB 4
564 Kostřicová Blanka Česká Třebová 4.6.2008 00:10:25 ŽC 31
565 Minaříková Iva Horní Jelení 29.8.2015 00:10:25 ZB 1
566 Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 3.7.2019 00:10:26 ME 5
567 Petrová Lucie Vorvaňky s.r.o. 20.7.2016 00:10:29 ZB 2
568 Borková Adéla Brzdy Horní Čermná 20.7.2016 00:10:30 ZB 9
569 Kubíček Jan Litomyšl 29.8.2009 00:10:31 LB 1
570 Sedláčková Hedvika Activity Lanškroun 14.5.2014 00:10:34 ZC 5
571 Katzerová Mirka neregistrována 4.7.2012 00:10:41 ZD 1
572 Rossi Otto ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:10:47 ME 15
573 Benda Michael - 1.4.2015 00:10:51 MB 1
574 Topinka Roman HZS HMP 3.5.2017 00:10:51 MB 1
575 Vaňousová Aneta neregistrována 24.8.2013 00:10:56 ZJ 1
576 Lexová Michaela FbK OT 2.5.2012 00:10:59 ZA 1
577 Telecká Petra Spartan Race Svitavy 5.6.2019 00:11:01 ZA 1
578 Papáček Radek neregistrován 17.6.2009 00:11:19 MB 1
579 Doseděl Marek Banín 25.8.2012 00:11:22 MA 1
580 Šafařík Tomáš - 1.4.2015 00:11:25 MB 1
581 Kalousek Jan KČT Žamberk 1.10.2008 00:11:26 MD 1
582 Hamplová Anna BK Vysoké Mýto 29.4.2009 00:11:31 ŽJ 1
583 Adamec Pavel Trailrun.cz 1.4.2015 00:11:32 MA 1
584 Štantejská Markéta - 3.7.2013 00:12:26 ZB 1
585 Tůmová Lenka Báječné ženy v běhu 2.4.2014 00:12:27 ZC 1
586 Kubíček Josef neregistrován 17.6.2009 00:13:11 LB 1
587 Kučerová Barbora ZŠ Trstenice 5.6.2019 00:16:36 Z5 1
588 Havran Miroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:18:45 MD 4
589 Drha Luboš Liga 100 Praha 24.8.2011 00:19:49 MD 1

Zvolte si trať, kategorii, závod a stiskněte tlačítko "Zobrazit" níže

Pro přechod na jednotlivé výsledky závodu kliněte na datum konání vybraného závodu.

Kategorie
Označit: |
Trať
Závody
Označit: |
Další nastavení
Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč