Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2019

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10---400:04:08.40
2Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun10---500:04:21.40
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová10---300:03:54.41
2Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová10---300:04:12.22
3Gregorová AnnaActivity Lanškroun10---300:04:14.65
4Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun11---300:04:21.77
5Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová10---300:04:23.72
6Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová11---300:04:25.78
7Chrásková LeontýnaISCAREX Junior team Česká Třebová10---300:04:40.48
8Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová11---300:04:49.32
9Petrová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová10---300:04:53.75
10Klusoňová VendulaDannyho smečka11---300:06:45.07
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírActivity Lanškroun09---300:03:29.23
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová06---300:09:26.97
2Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová07---300:10:09.47
3Hanik MaximISCAREX Junior team Česká Třebová07---300:10:36.01
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06---300:11:25.72
2Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun07---300:12:25.54
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Havlík LukášSKI klub Hlinsko04---300:07:48.67
2Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04---300:09:00.67
3Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05---300:09:04.29
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová04---300:09:46.09
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04---300:11:37.00
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Telecký Josef-82---300:17:51.13
2Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---300:21:33.41
3Číž OndřejJen Blbni83---300:21:49.47
4Klusoň OldřichDannyho smečka80---300:23:36.29
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Macko MilanSRTG Česká Třebová72---300:19:30.12
2Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová73---300:20:59.42
3Vacek JiříDlouhá Třebová77---300:22:15.69
4Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---300:24:13.04
5Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---300:27:44.97
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---300:17:08.37
2Hruban JanČeská Třebová66---300:23:19.77
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58---300:29:21.25
2Červ MiloslavAtletika Polička50---300:30:33.68
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity Lanškroun46---300:33:28.26
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová AnetaČeská Třebová95---300:31:03.91
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---300:23:31.63
2Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)75---300:24:11.66
3Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---300:24:16.94
4Machalíková VeronikaČeská Třebová84---300:26:55.75
5Kosárová PetraSRTG Česká Třebová78---300:31:39.16
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65---300:20:40.00
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---300:27:06.40
2Kostřicová BlankaČeská Třebová61---300:33:15.01


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.4.20191. Pekelný kilometr137
24.4.20192. Pekelný kilometr159
5.6.20193. Pekelný kilometr133

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
3.7.20194. Pekelný kilometr
28.8.20195. Pekelný kilometr