Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2019

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun11---300:03:45.70
2Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10---500:03:56.69
3Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí10---300:04:05.01
4Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun10---500:04:12.65
5Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová10---300:04:19.70
6Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová11---400:04:21.41
7Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová11---300:04:40.56
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová10---500:03:49.24
2Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun11---500:04:04.97
3Gregorová AnnaActivity Lanškroun10---500:04:11.28
4Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová10---500:04:12.22
5Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová11---400:04:17.40
6Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová10---300:04:23.72
7Chrásková LeontýnaISCAREX Junior team Česká Třebová10---300:04:40.48
8Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová11---400:04:40.67
9Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová10---400:04:50.70
10Petrová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová10---300:04:53.75
11Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11---300:04:55.42
12Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun11---400:05:11.92
13Klusoňová VendulaDannyho smečka11---300:06:45.07
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---400:03:00.77
2Rašner JiříTJ Šumperk08---400:03:16.94
3Řehák LubomírActivity Lanškroun09---400:03:23.14
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---300:03:16.75
2Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08---300:03:42.32
3Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09---400:03:47.17
4Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová08---400:04:03.26
5Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová09---300:04:04.54
6Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---400:05:11.38
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová06---300:09:26.97
2Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová07---400:09:52.55
3Hanik MaximISCAREX Junior team Česká Třebová07---400:10:31.04
4Hájek DominikOB Česká Třebová06---300:10:45.79
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová07---400:10:24.91
2Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06---400:11:00.80
3Borková JohankaISCAREX Junior team Česká Třebová07---300:11:03.31
4Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun07---500:11:51.47
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Havlík LukášSKI klub Hlinsko04---500:07:43.27
2Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04---400:08:53.11
3Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05---300:09:04.29
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová04---400:09:40.84
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04---500:11:23.72
3Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí05---300:13:43.40
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02---300:20:16.21
2Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun10---500:22:06.16
3Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10---400:22:35.75
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svobodová AnnaNUTMI03---400:26:03.43
2Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová07---300:27:32.57
3Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:32:24.95
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájek MartinPasivity Žamberk01---400:19:25.45
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tlapák JaroslavČeská Třebová87---300:16:11.80
2Novák JosefBrzdy Horní Čermná97---400:16:43.25
3Telecký Josef-82---400:17:51.13
4Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---300:19:17.57
5Moravec JakubJM Team Letohrad99---300:19:22.85
6Radiměřský KarelAtletika Polička87---400:19:35.22
7Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---500:21:02.59
8Číž OndřejJen Blbni Team83---400:21:15.41
9Sobotka VlastimilVysoké Mýto99---400:21:43.03
10Kouba TomášSokol Česká Třebová80---300:22:51.79
11Klusoň OldřichDannyho smečka80---300:23:36.29
12Friml JiříNUTMI96---300:24:32.45
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Morávek VlastislavKUS Sopotnice76---300:16:38.97
2Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74---400:18:23.29
3Macko MilanSRTG Česká Třebová72---500:18:49.26
4Dvořák PavelČeská Třebová75---400:19:43.44
5Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71---300:19:56.30
6Vacek JiříDlouhá Třebová77---500:20:50.77
7Svoboda LudvíkNUTMI73---500:20:56.53
8Simon PetrPolička72---300:21:19.79
9Šimek PetrŘetůvka77---300:21:22.96
10Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---400:23:24.91
11Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ79---400:23:29.98
12Němec RadekLitomyšl77---300:23:42.44
13Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---500:27:11.62
14Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová75---300:27:36.90
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---300:17:08.37
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---300:18:58.22
3Tichý PavelAC Náchod63---300:20:15.35
4Sedláček RomanActivity Lanškroun64---400:20:31.01
5Hruban JanČeská Třebová66---500:22:09.46
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52---300:22:42.56
2Štyndl MiroslavAtletika Polička57---300:23:05.88
3Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58---500:28:19.90
4Červ MiloslavAtletika Polička50---500:29:57.77
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krumer MiroslavMK Ostrov49---300:27:54.57
2Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48---300:32:12.93
3Sadílek OtaActivity Lanškroun46---500:32:16.85
4Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---300:39:29.35
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rábová MartinaČeská Třebová92---400:24:59.26
2Hauptová Kristýnaneregistrována97---300:26:35.56
3Vytlačilová AnetaČeská Třebová95---400:30:39.16
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84---300:22:47.47
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---500:23:08.89
3Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)75---400:23:43.72
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---500:23:48.25
5Machalíková VeronikaČeská Třebová84---400:26:30.29
6Pazderová AlenaVysoké Mýto75---400:29:20.75
7Svobodová RenataNUTMI76---400:29:54.05
8Kosárová PetraSRTG Česká Třebová78---400:31:19.52
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65---400:20:22.16
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---300:23:38.91
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64---300:25:32.67
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---400:27:05.27
3Kostřicová BlankaČeská Třebová61---400:33:15.01
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---300:38:52.38


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.4.20191. Pekelný kilometr137
24.4.20192. Pekelný kilometr159
5.6.20193. Pekelný kilometr133
3.7.20194. Pekelný kilometr124
28.8.20195. Pekelný kilometr149