Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Pekelný kilometr 137 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 159 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 133 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Bečičková Helena Česká Třebová - Parník 3
Vytlačilová Aneta Česká Třebová 3
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 3
Petrová Kateřina ISCAREX Junior Česká Třebová 3
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 3
Klusoň Oldřich Dannyho smečka 3
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 3
Flídr Nikolas Česká Třebová 3
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 3
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Chrásková Leontýna ISCAREX Junior Česká Třebová 3
Hanik Maxim ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Simonová Kristýna Iscarex Česká Třebová  3
Václavíková Dita AK Slovan Moravská Třebová 3
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 3
Telecký Josef - 3
Dufková Marie Pardubice 3
Cvrček Jáchym Planeta ZEMĚ 3
Havlíková Tereza Hlinsko 3
Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun 3
Machalíková Veronika Česká Třebová 3
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 3
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 3
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 3
Číž Ondřej Jen Blbni 3
Kubátová Anna ISCAREX Junior Česká Třebová 3
Svoboda Ludvík SRTG Česká Třebová 3
Pilgr Luděk OB Česká Třebová 3
Skalická Nikol Atletika TJ Lanškroun 3
Červ Miloslav Atletika Polička 3
Klusoňová Vendula Dannyho smečka 3
Serbousková Sára ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 3
Miškolci Tadeáš TJ Atletika Lanškroun 3
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 3
Kosárová Petra SRTG Česká Třebová 3
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 3
Gregorová Anna Activity Lanškroun 3
Sadílek Ota Activity Lanškroun 3
Broulíková Alžběta - 3
Hruban Jan Česká Třebová 3
Hájková Ludmila OB Česká Třebová 3
Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 3
Budilová Anežka Habeš Česká Třebová 3
Sucháčková Karolína Česká Třebová 3
Bečička Jindřich Česká Třebová - Parník 3
Vytlačil Matěj Česká Třebová 3
Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 3
Kostřicová Blanka Česká Třebová 3
Gregorová Eliška Activity Lanškroun 3
Broulíková Amálie - 3
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Dejdarová Tereza ISCAREX junior team Česká Třebová 3
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Macko Milan SRTG Česká Třebová 3
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 3


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Pekelný kilometr137/111
2. Pekelný kilometr159/123
3. Pekelný kilometr133/106
4. Pekelný kilometr-
5. Pekelný kilometr-