Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

12.6.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 12.6.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Knířov u Vysokého Mýta - u školy
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.45 hodin

Přihlášky

od 8.00 do 9.30 hodin v místě startu

Startovné

20,- Kč

Popis tratě

Asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu.
Délka 6,5 km

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Petr Smolák
Jiráskova 482/IV.
Vysoké Mýto
566 01
Tel. zam.: 465 471 803
Mobil: 777 051 225

E-mailová adresa

smolakpetr@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.6.2020Knířovský běh-
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2418

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4314
Smoláková Dominika0011
Kopecký Libor5611
Smoláková Alexandra9811
Sadílek Ota4610
Gregora Filip0210
Jirásková Eva6410
Šafář Jaroslav5110
Vacek Martin699
Smolák Petr949
Smolák Bedřich039
Stránský Aleš609
Boháč Bonifác019
Bielčik Jindřich409
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Šimůnková Pavla779
Šimůnek Jan829
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Kopecký Jan909
Šimůnek Jan039
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Smolák Šimon089
Marhold Luboš778
Razým Jan578
Gregorová Michaela048
Tomíšek Jindřich398
Borek Petr708
Kouřil Karel728
Keprtová Miloslava488
Brychta Jakub088
Borek Viktor048
Mlynář Vojtěch987
Červ Miloslav507
Štanclová Eliška947
Gregora Jakub987
Svatoš Otakar347
Sejkorová Lenka637
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Gregorová Monika007
Štyndl Miroslav577
Vondra Vojtěch987
Frydrychová Eliška017
Ducháček Bedřich597
Jiskrová Anežka967
Borková Agáta027
Pilnáček Petr657

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1160Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:35-
2Ž127Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:37-
3Ž1344Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:37-
3Ž131Vaňková HanaBK Vysoké Mýto9700:00:37-
5Ž1711Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:00:44-
6Ž1831Ptáčková MarieOrel Vysoké Mýto9900:00:46-
7Ž1910Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:48-
8Ž11145Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:56-
9Ž11212Šimková KláraOrel Vysoké Mýto0000:00:57-
10Ž11420Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:34-
Předžáci do 7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1548Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:00:39-
2M1622Kučera MartinSokol Vysoké Mýto9800:00:41-
3M11059Hýbl JanDžbánov9900:00:49-
4M11328Metelka OndřejHradec Králové0100:01:29-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2123Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:55-
2Ž2234Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:57-
3Ž2358Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:59-
4Ž2433Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:00-
5Ž252Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:02:02-
6Ž2621Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:02:04-
7Ž2730Ptáčková LucieOrel Vysoké Mýto9500:02:24-
8Ž2814Špačková KristinaOrel Vysoké Mýto9500:02:25-
9Ž2915Karlová MarkétaHradec Králové9600:02:33-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2825Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:21-
2M2917Lakota AntonínAC Choceň9500:03:27-
3M21054Vaněk JakubBK Vysoké Mýto9500:03:28-
4M21140Jiříček JanZŠ Jiráskova VM9500:03:29-
5M21946Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:00-
6M22018Frydrych JakubAC Choceň9500:04:01-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3127Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:59-
2M3524Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:08-
3M361Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:16-
4M3749Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:19-
5M31353Majvald TadeášOrel Orlice9400:03:34-
6M31461Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:36-
7M31547Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:03:37-
8M31732Blažek TomášTiS Vilhelm Frýdek Místek9400:03:39-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3236Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:02-
2Ž3335Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:05-
3Ž3437Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:06-
4Ž3129Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:33-
5Ž31629Holická MartinaPardubice9300:03:38-
6Ž3185Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:03:58-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM739Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:05:55-
2ŽM942Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:57-
3ŽM1063Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:06:01-
4ŽM1126Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:18-
5ŽM1238Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:06:29-
6ŽM1441Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:06:43-
7ŽM1513Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:07:16-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM151Siegel JakubAC Choceň9200:05:33-
2MM256Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:34-
3MM350Kubíček MarcelOrel Žďár nad Sázavou9200:05:44-
4MM443Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:05:52-
5MM555Koukal MichalZŠ Javornického VM9100:05:54-
6MM652Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:55-
7MM864Mohelník PetrAtletika Polička9200:05:56-
8MM1365Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:06:34-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS216Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:10:34-
2ŽS357Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:12:02-
3ŽS419Kůtová EliškaAC Choceň9000:12:41-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS162Večeře TomášAtletika Polička9000:09:05-
Dorostenci 16-17 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD199Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:26:0395,60
2MD2110Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:26:1294,42
Dorostenky 16-17 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD568Novotná KarolínaJeseník8800:13:08-
Junioři (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1232Siegel JosefAC Choceň8600:24:13109,98
2MJ4258Švec ZdeněkOrel Vysoké Mýto8600:29:1870,10
Muži A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Dobšíček PavelSK Hronov8000:20:54103,29
2MA247Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:21:2598,43
3MA349Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:21:2698,27
4MA446Uchytil MilanHvězda Pardubice7400:21:4595,29
5MA551Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:5094,51
6MA614Kaválek TomášOrel Orlice8100:21:5993,10
7MA764Blaha TomášKroměříž7600:22:0492,31
8MA96Holický MilanPardubice6500:22:3886,98
9MA1024Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:4186,51
10MA1111Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:4676,31
11MA167Mikelka OskarSKM Vraclav7800:25:0563,92
12MA1862Adamec JosefNekoř8100:26:0254,98
13MA3615Kaválek OndřejOrel Orlice8300:28:4030,20
14MA4319Vaněk JiříVysoké Mýto6500:29:5218,90
15MA4422Hýbl JosefDžbánov7400:30:1714,98
16MA5026Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:31:313,37
Muži B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB825Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:23114,25
2MB1418Skyba MartinBarnex Sport6200:24:3795,71
3MB1748Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:1890,04
4MB2321Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:3279,81
5MB2529Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:3571,09
6MB2616Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:4569,71
7MB4760Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:30:5044,12
8MB4963Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto6200:31:0641,91
Muži C (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:24:21109,68
2MC2030Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:26:1195,35
3MC2238Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:26:1494,96
4MC2436Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:27:1886,63
5MC2912Zitko JiříKRB Chrudim5400:27:5881,42
6MC333Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:3077,25
7MC3459Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:28:3776,34
8MC3553Koblížek JindřichŽamberk4800:28:3976,07
9MC388Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:28:4675,16
10MC4145Krumer MiroslavOstrov4900:29:1072,04
11MC4613Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:30:3560,96
12MC5340Novotný JiříKB Letohrad4500:32:1348,20
13MC5454Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:0141,95
14MC5842Novotný RadovanJeseník5400:37:297,03
15MC604Kopecký JanOrel Vysoké Mýto4900:44:140,00
Muži D (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2752Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:27:53104,17
2MD3744Bielčik JindřichLichkov4000:28:4398,32
3MD3934Jelínek MatějHradec Králové4200:28:5097,50
4MD4856Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:5782,64
5MD5237Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:31:5376,08
6MD5633Frinta VladimírLuže3800:33:4962,50
Juniorky (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2817Skybová LucieARC Brno8700:27:54100,00
Ženy A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA155Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:24:38117,12
2ZA301Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:5992,25
3ZA3239Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:28:1290,64
4ZA4027Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:5884,95
Ženy B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3128Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:28:02112,87
2ZB4555Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:1897,74
3ZB5161Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:3389,39
4ZB5557Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:1977,60
5ZB5735Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:0952,01
6ZB5941Novotná - PastaJeseník5400:38:2343,78
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1160Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:35-
2Ž127Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:37-
3Ž1344Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:37-
3Ž131Vaňková HanaBK Vysoké Mýto9700:00:37-
1M1548Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:00:39-
2M1622Kučera MartinSokol Vysoké Mýto9800:00:41-
5Ž1711Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:00:44-
6Ž1831Ptáčková MarieOrel Vysoké Mýto9900:00:46-
7Ž1910Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:48-
3M11059Hýbl JanDžbánov9900:00:49-
8Ž11145Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:56-
9Ž11212Šimková KláraOrel Vysoké Mýto0000:00:57-
4M11328Metelka OndřejHradec Králové0100:01:29-
10Ž11420Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:34-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2123Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:55-
2Ž2234Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:57-
3Ž2358Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:59-
4Ž2433Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:00-
5Ž252Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:02:02-
6Ž2621Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:02:04-
7Ž2730Ptáčková LucieOrel Vysoké Mýto9500:02:24-
8Ž2814Špačková KristinaOrel Vysoké Mýto9500:02:25-
9Ž2915Karlová MarkétaHradec Králové9600:02:33-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS162Večeře TomášAtletika Polička9000:09:05-
1ŽS216Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:10:34-
2ŽS357Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:12:02-
3ŽS419Kůtová EliškaAC Choceň9000:12:41-
1ŽD568Novotná KarolínaJeseník8800:13:08-
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Dobšíček PavelSK Hronov8000:20:54103,29
2MA247Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:21:2598,43
3MA349Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:21:2698,27
4MA446Uchytil MilanHvězda Pardubice7400:21:4595,29
5MA551Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:5094,51
6MA614Kaválek TomášOrel Orlice8100:21:5993,10
7MA764Blaha TomášKroměříž7600:22:0492,31
1MB825Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:23114,25
8MA96Holický MilanPardubice6500:22:3886,98
9MA1024Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:4186,51
10MA1111Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:4676,31
1MJ1232Siegel JosefAC Choceň8600:24:13109,98
1MC1343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:24:21109,68
2MB1418Skyba MartinBarnex Sport6200:24:3795,71
1ZA155Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:24:38117,12
11MA167Mikelka OskarSKM Vraclav7800:25:0563,92
3MB1748Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:1890,04
12MA1862Adamec JosefNekoř8100:26:0254,98
1MD199Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:26:0395,60
2MC2030Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:26:1195,35
2MD2110Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:26:1294,42
3MC2238Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:26:1494,96
4MB2321Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:3279,81
4MC2436Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:27:1886,63
5MB2529Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:3571,09
6MB2616Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:4569,71
1MD2752Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:27:53104,17
1ŽJ2817Skybová LucieARC Brno8700:27:54100,00
5MC2912Zitko JiříKRB Chrudim5400:27:5881,42
2ZA301Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:5992,25
1ZB3128Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:28:02112,87
3ZA3239Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:28:1290,64
6MC333Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:3077,25
7MC3459Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:28:3776,34
8MC3553Koblížek JindřichŽamberk4800:28:3976,07
13MA3615Kaválek OndřejOrel Orlice8300:28:4030,20
2MD3744Bielčik JindřichLichkov4000:28:4398,32
9MC388Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:28:4675,16
3MD3934Jelínek MatějHradec Králové4200:28:5097,50
4ZA4027Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:5884,95
10MC4145Krumer MiroslavOstrov4900:29:1072,04
2MJ4258Švec ZdeněkOrel Vysoké Mýto8600:29:1870,10
14MA4319Vaněk JiříVysoké Mýto6500:29:5218,90
15MA4422Hýbl JosefDžbánov7400:30:1714,98
2ZB4555Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:1897,74
11MC4613Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:30:3560,96
7MB4760Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:30:5044,12
4MD4856Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:5782,64
8MB4963Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto6200:31:0641,91
16MA5026Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:31:313,37
3ZB5161Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:3389,39
5MD5237Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:31:5376,08
12MC5340Novotný JiříKB Letohrad4500:32:1348,20
13MC5454Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:0141,95
4ZB5557Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:1977,60
6MD5633Frinta VladimírLuže3800:33:4962,50
5ZB5735Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:0952,01
14MC5842Novotný RadovanJeseník5400:37:297,03
6ZB5941Novotná - PastaJeseník5400:38:2343,78
15MC604Kopecký JanOrel Vysoké Mýto4900:44:140,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

vynikající
jiri.kucera.vm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód