Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

19.6.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 19.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Knířov u Vysokého Mýta
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

délka: 6,5 km a méně
asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 10.000 Kč
diplomy, medaile, dárkové balíčky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

BKVM Vysoké Mýto
Jiráskova 482/IV
566 01 Vysoké Mýto
tel. 777 051 225

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh123

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2400

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4314
Smoláková Alexandra9811
Smoláková Dominika0011
Kopecký Libor5611
Šafář Jaroslav5110
Gregora Filip0210
Sadílek Ota4610
Jirásková Eva6410
Šimůnek Jan829
Smolák Šimon089
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Vacek Martin699
Boháč Bonifác019
Bielčik Jindřich409
Smolák Petr949
Šimůnková Pavla779
Stránský Aleš609
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Šimůnek Jan039
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Gregorová Michaela048
Razým Jan578
Borek Petr708
Kouřil Karel728
Keprtová Miloslava488
Brychta Jakub088
Tomíšek Jindřich398
Ducháček Bedřich597
Vaňková Eva677
Mlynář Vojtěch987
Siegel Josef587
Štanclová Eliška947
Gregora Jakub987
Sejkorová Lenka637
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Červ Miloslav507
Gregorová Monika007
Svatoš Otakar347
Vondra Vojtěch987
Frydrychová Eliška017
Jiskrová Anežka967
Borková Agáta027

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 2003 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1545Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:31-
2Ž1830Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:36-
Předžáci r. 2003 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1129Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:25-
2M1231Novák JanSK Vysoké Mýto0300:00:26-
3M1328Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:28-
4M1460Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:30-
5M1650Borek ViktorHorní Čermná0400:00:32-
6M171Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:35-
7M1968Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:49-
8M11061Uchytil PetrKPA Pardubice0600:01:01-
9M11113Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:35-
Žákyně nejmladší II r. 2001-2002 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2143Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:50105,88
2Ž2211Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:01:53100,59
3Ž2355Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:5793,53
4Ž2414Smrčková NatálieFORTEX SKI Moravský Beroun0100:02:0186,47
5Ž2586Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:0284,71
6Ž2652Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:0677,65
7Ž2758Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:0972,35
8Ž2822Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:1463,53
Žáci nejmladší II r. 2001-2002 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2210Strouhal JakubFORTEX SKI Moravský Beroun0100:03:09102,44
2M2346Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:11100,35
3M2559Procházka AdamAtletika Žamberk0100:03:1497,21
4M284Boháč BonifácAC Choceň0100:03:1794,08
5M21017Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:2090,94
6M21326Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:2486,76
7M2223Boháč ServácAC Choceň0200:03:3377,35
8M22827Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:04:0049,13
9M22940Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:0345,99
Žákyně nejmladší I r. 1999-2000 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3735Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:16102,02
2Ž3869Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:17101,01
3Ž31147Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:2196,97
4Ž31916Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2988,89
5Ž32015Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3087,88
6Ž32336Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:3483,84
7Ž32434Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:3582,83
8Ž3256Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:3681,82
9Ž32632Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:3780,81
10Ž32724Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:03:5067,68
Žáci nejmladší I r. 1999-2000 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3141Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:07104,87
2M3476Sviták PavelAtletika Žamberk9900:03:1398,61
3M3649Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:1596,52
4M31242Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:2289,22
5M31367Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:2487,13
6M31519Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:2586,09
7M31665Daněk LukášAC Vysoké Mýto9900:03:2685,98
8M31756Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:2685,04
9M31870Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:2882,96
10M32118Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:3278,78
11M33077Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:2226,61
Žákyně mladší r. 1997-1998 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM371Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:05:30102,00
2ŽM492Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:32100,80
3ŽM585Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:3897,20
4ŽM98Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:06:0282,80
5ŽM1190Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:06:2072,00
6ŽM1251Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:4557,00
Žáci mladší r. 1997-1998 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM144Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:26103,02
2MM280Doskočil JanJiskra Litomyšl9700:05:27102,42
3MM674Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:4094,56
4MM748Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:4690,94
5MM833Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:5486,10
6MM1021Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:0977,04
Žákyně starší r. 1995-1996 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS373Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:12:01129,55
2ŽS697Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:16:1170,45
Žáci starší r. 1995-1996 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS175Pavel JanLoko Trutnov9500:09:26104,83
2MS235Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:09:5495,17
Dorostenky r. 1993-1994 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD49Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:19100,54
2ŽD57Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:12:2399,46
Dorostenci r. 1993-1994 (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1332Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:24:17108,79
2MD2681Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:25:3898,16
3MD3362Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:26:1793,04
4MD3886Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:4090,03
Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ384Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:51-
2MJ730Nechvíl PetrAC Choceň9100:23:28-
3MJ1755Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:24:34-
4MJ1918Siegel JakubAC Choceň9200:24:42-
5MJ3538Živný MarekOrel Orlice9100:26:22-
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Uchytil MilanKPA Pardubice7400:22:26-
2MA544Fajfr FrantišekSK Pardubice7200:23:13-
3MA842Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:36-
4MA978Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:23:40-
5MA1025Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:23:44-
6MA1168Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:23:56-
7MA1590Mařík JiříMP Žamberk7200:24:22-
8MA1682Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:24:28-
9MA2093Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:24:43-
9MA2039Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:24:43-
11MA2377Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:10-
12MA2798Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:25:43-
13MA3212Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:26:13-
14MA366Boháč JaroslavPolička8500:26:37-
15MA4221Gregora ZdenekLanškroun7300:27:05-
16MA4411Kalous PetrSK Žamberk7700:27:23-
17MA54100Marhold LubošChoceň7700:29:50-
18MA6372Nasku PetrVeselí nad Moravou7500:33:41-
19MA6454Severa JanVysoké Mýto8400:34:27-
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB219Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:37-
2MB413Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:23:00-
3MB1236Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:24:07-
4MB185Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:35-
5MB2087Hanuš MartinAC Choceň7000:24:43-
6MB2583Buriánek RomanČeská Třebová6500:25:18-
7MB2833Strnad TomášSK Žamberk6900:25:46-
8MB3685Novotný LuděkSK Žamberk6200:26:37-
9MB4191Voleský JiříDžbánov6900:26:54-
10MB4514Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:27:26-
11MB5053Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:43-
12MB5347Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:29:37-
13MB6171Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:32:35-
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC649Siegel JosefAC Choceň5800:23:15-
2MC2445Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:25:17-
3MC3016Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:25:53-
4MC3964Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:48-
5MC4050Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:26:53-
6MC4628Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:39-
7MC5195Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:47-
8MC5670Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:30:42-
9MC6096Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:24-
Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3137Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:01-
2MD4952Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:28:29-
3MD5261Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:24-
4MD5588Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:38-
5MD5979Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:31:24-
Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7431Bielčik JindřichLichkov4000:42:45-
Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6815Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:37:37-
2ŽJ7227Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:41:08-
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1443Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:19-
2ZA2924Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:47-
3ZA3489Čejková VěraKRB Chrudim8100:26:20-
4ZA4369Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:15-
5ZA5794Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:54-
6ZA5857Stříhavková PetraAC Choceň7900:31:07-
Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6560Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:34:35-
2ZB6992Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:38:15-
3ZB7022Záleská IvetaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:39:06-
4ZB7320Štěpánková Pavlínaneregistrována6800:42:25-
Ženy C 45 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4758Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:15-
2ŽC4867Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:28-
3ŽC6241Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:33:31-
4ŽC6610Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:35:37-
5ŽC671Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:27-
6ŽC7134Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:56-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1129Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:25-
2M1231Novák JanSK Vysoké Mýto0300:00:26-
3M1328Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:28-
4M1460Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:30-
1Ž1545Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:31-
5M1650Borek ViktorHorní Čermná0400:00:32-
6M171Boháč PankrácMěstské lesy Vysoké Mýto0600:00:35-
2Ž1830Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:36-
7M1968Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:49-
8M11061Uchytil PetrKPA Pardubice0600:01:01-
9M11113Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:35-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2143Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:50105,88
2Ž2211Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:01:53100,59
3Ž2355Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:5793,53
4Ž2414Smrčková NatálieFORTEX SKI Moravský Beroun0100:02:0186,47
5Ž2586Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:0284,71
6Ž2652Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:0677,65
7Ž2758Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:0972,35
8Ž2822Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:1463,53
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3141Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:03:07104,87
1M2210Strouhal JakubFORTEX SKI Moravský Beroun0100:03:09102,44
2M2346Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:11100,35
2M3476Sviták PavelAtletika Žamberk9900:03:1398,61
3M2559Procházka AdamAtletika Žamberk0100:03:1497,21
3M3649Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:03:1596,52
1Ž3735Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:16102,02
4M284Boháč BonifácAC Choceň0100:03:1794,08
2Ž3869Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:17101,01
5M21017Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:2090,94
3Ž31147Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:2196,97
4M31242Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:03:2289,22
6M21326Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:2486,76
5M31367Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:2487,13
6M31519Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:2586,09
7M31665Daněk LukášAC Vysoké Mýto9900:03:2685,98
8M31756Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:2685,04
9M31870Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:03:2882,96
4Ž31916Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2988,89
5Ž32015Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3087,88
10M32118Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:3278,78
7M2223Boháč ServácAC Choceň0200:03:3377,35
6Ž32336Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:03:3483,84
7Ž32434Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:03:3582,83
8Ž3256Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:03:3681,82
9Ž32632Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:3780,81
10Ž32724Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:03:5067,68
8M22827Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:04:0049,13
9M22940Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:0345,99
11M33077Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:2226,61
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM144Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:05:26103,02
2MM280Doskočil JanJiskra Litomyšl9700:05:27102,42
1ŽM371Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:05:30102,00
2ŽM492Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:32100,80
3ŽM585Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:3897,20
3MM674Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:05:4094,56
4MM748Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:4690,94
5MM833Vilímek VáclavAC Choceň9800:05:5486,10
4ŽM98Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:06:0282,80
6MM1021Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:0977,04
5ŽM1190Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:06:2072,00
6ŽM1251Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:4557,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS175Pavel JanLoko Trutnov9500:09:26104,83
2MS235Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:09:5495,17
1ŽS373Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:12:01129,55
1ŽD49Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:19100,54
2ŽD57Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:12:2399,46
2ŽS697Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:16:1170,45
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Uchytil MilanKPA Pardubice7400:22:26-
1MB219Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:37-
1MJ384Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:51-
2MB413Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:23:00-
2MA544Fajfr FrantišekSK Pardubice7200:23:13-
1MC649Siegel JosefAC Choceň5800:23:15-
2MJ730Nechvíl PetrAC Choceň9100:23:28-
3MA842Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:23:36-
4MA978Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:23:40-
5MA1025Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:23:44-
6MA1168Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:23:56-
3MB1236Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:24:07-
1MD1332Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:24:17108,79
1ZA1443Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:19-
7MA1590Mařík JiříMP Žamberk7200:24:22-
8MA1682Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:24:28-
3MJ1755Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:24:34-
4MB185Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:24:35-
4MJ1918Siegel JakubAC Choceň9200:24:42-
5MB2087Hanuš MartinAC Choceň7000:24:43-
9MA2039Bombera JiříTJ Sokol Městečko Trnávka8500:24:43-
9MA2093Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:24:43-
11MA2377Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:10-
2MC2445Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:25:17-
6MB2583Buriánek RomanČeská Třebová6500:25:18-
2MD2681Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:25:3898,16
12MA2798Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:25:43-
7MB2833Strnad TomášSK Žamberk6900:25:46-
2ZA2924Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:47-
3MC3016Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:25:53-
1MD3137Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:01-
13MA3212Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:26:13-
3MD3362Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:26:1793,04
3ZA3489Čejková VěraKRB Chrudim8100:26:20-
5MJ3538Živný MarekOrel Orlice9100:26:22-
8MB3685Novotný LuděkSK Žamberk6200:26:37-
14MA366Boháč JaroslavPolička8500:26:37-
4MD3886Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:4090,03
4MC3964Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:48-
5MC4050Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:26:53-
9MB4191Voleský JiříDžbánov6900:26:54-
15MA4221Gregora ZdenekLanškroun7300:27:05-
4ZA4369Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:15-
16MA4411Kalous PetrSK Žamberk7700:27:23-
10MB4514Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:27:26-
6MC4628Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:39-
1ŽC4758Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:15-
2ŽC4867Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:28-
2MD4952Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:28:29-
11MB5053Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:43-
7MC5195Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:47-
3MD5261Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:24-
12MB5347Radiměřský MilanVysoké Mýto6800:29:37-
17MA54100Marhold LubošChoceň7700:29:50-
4MD5588Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:38-
8MC5670Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:30:42-
5ZA5794Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:30:54-
6ZA5857Stříhavková PetraAC Choceň7900:31:07-
5MD5979Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:31:24-
9MC6096Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:24-
13MB6171Štancl LadislavBK Vysoké Mýto6200:32:35-
3ŽC6241Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:33:31-
18MA6372Nasku PetrVeselí nad Moravou7500:33:41-
19MA6454Severa JanVysoké Mýto8400:34:27-
1ZB6560Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:34:35-
4ŽC6610Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:35:37-
5ŽC671Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:27-
1ŽJ6815Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:37:37-
2ZB6992Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:38:15-
3ZB7022Záleská IvetaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:39:06-
6ŽC7134Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:56-
2ŽJ7227Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:41:08-
4ZB7320Štěpánková Pavlínaneregistrována6800:42:25-
1ME7431Bielčik JindřichLichkov4000:42:45-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód