Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

4.6.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 4.6.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Vysoké Mýto

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
12.6.2004Knířovský běh51

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2357

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Smoláková Alexandra9810
Gregora Filip0210
Smoláková Dominika0010
Šafář Jaroslav5110
Kopecký Libor5610
Smolák Petr949
Sadílek Ota469
Smolák Bedřich039
Jirásková Eva649
Boháč Bonifác019
Smoláková Valérie939
Šimůnek Jan829
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Šimůnková Pavla779
Nechvíl Petr919
Kopecký Jan909
Šimůnek Jan039
Smolák Šimon089
Stránská Michaela978
Stránský Aleš608
Marhold Luboš778
Bielčik Jindřich408
Gregorová Michaela048
Borek Petr708
Brychta Jakub088
Šimůnek Jan498
Vacek Martin698
Tomíšek Jindřich398
Borek Viktor048
Razým Jan577
Mlynář Vojtěch987
Sejkorová Lenka637
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Vondra Vojtěch987
Siegel Josef587
Pilnáček Petr657
Kouřil Karel727
Borková Agáta027
Gregora Jakub987
Keprtová Miloslava487
Štyndl Miroslav577
Kubišta Oto537
Buriánek Roman657
Jiskrová Anežka967
Svatoš Otakar347
Gregorová Monika007
Štanclová Eliška947

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:46-
2Ž1339Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:54-
3Ž158Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:00:55-
4Ž1732Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:56-
5Ž187Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:58-
6Ž11028Šimková KláraOrel Vysoké Mýto0000:01:13-
7Ž11125Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:21-
8Ž11227Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:23-
9Ž11341Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:24-
10Ž11846Burešová KamilaVysoké Mýto0300:02:09-
11Ž11968Hýblová KateřinaDžbánov0100:02:56-
Předžáci do 7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1220Kučera MartinMŠ Žerotínova Vysoké Mýto9800:00:51-
2M1411Němec ŠimonBK Vysoké Mýto9900:00:54-
3M1612Procházka MichalOrlov9900:00:56-
4M1969Hýbl JanDžbánov9900:01:06-
5M11426Židek VáclavLitomyšl0200:01:36-
6M11533Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:41-
7M11644Hotový TobiášPraha0200:01:47-
8M11760Procházka DominikOrlov0300:02:04-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2134Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:4911,00
2Ž2230Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:529,00
3Ž2351Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:528,00
4Ž2410Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:01:537,00
5Ž254Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:02:306,00
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21237Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:3611,00
2M21770Švarc DavidDžbánov9700:03:559,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:0611,00
2M3343Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:099,00
3M3418Pilnáček RadomírOrel Vysoké Mýto9400:03:118,00
4M3673Svatoš JindřichSokol Džbánov9400:03:167,00
5M31024Lakota AntonínAC Choceň9500:03:236,00
6M31171Benda LukášSokol Džbánov9500:03:355,00
7M31521Frydrych JakubAC Choceň9500:03:524,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3116Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:0011,00
2Ž3517Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:159,00
3Ž3750Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:178,00
4Ž385Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:03:217,00
5Ž3913Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:226,00
6Ž31319Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:03:395,00
7Ž31452Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:434,00
8Ž31640Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:03:533,00
9Ž31848Burešová ŽanetaVysoké Mýto9400:04:352,00
10Ž3199Špačková KristinaOrel Vysoké Mýto9500:04:361,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM354Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:05:2611,00
2ŽM555Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:05:329,00
3ŽM715Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:06:018,00
4ŽM922Vitíková BarbaraZŠ Štefcova HK9200:06:117,00
5ŽM103Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:06:166,00
6ŽM1329Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:07:075,00
7ŽM1456Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:07:084,00
8ŽM1564Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:07:243,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM175Siegel JakubAC Choceň9200:05:1111,00
2MM261Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:229,00
3MM445Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:328,00
4MM642Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:497,00
5MM836Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:06:096,00
6MM1138Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:305,00
7MM1265Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:07:054,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS447Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:5311,00
2ŽS559Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:11:179,00
3ŽS657Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:11:208,00
4ŽS758Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:11:227,00
5ŽS814Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:12:436,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS180Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:1911,00
2MS278Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:489,00
3MS362Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:578,00
4MS974Řehák DavidSokol Džbánov9100:15:497,00
Dorostenci 16-17 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2921Štancl PetrOrel Vysoké Mýto8900:29:1711,00
Junioři (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1435Řemínek MatějAC Choceň8600:24:50-
2MJ1998Siegel JosefAC Choceň8600:26:31-
-MJ-83Kopecký PavelOrel Vysoké Mýto86DNF-
Muži A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Adamec JosefATC Nekoř8100:21:21-
2MA392Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:35-
3MA517Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:11-
4MA682Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:22:38-
5MA818Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:23:20-
6MA1195Bielčik PetrLichkov7100:23:46-
7MA1397Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:31-
8MA2010Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto8500:27:00-
-MA-16Podškubka ViktorJiskra Litomyšl73DNF-
Muži B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB277Siegel JosefAC Choceň5800:21:33-
2MB491Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:53-
3MB712Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:22:48-
4MB91Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:23:28-
5MB1593Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:54-
6MB1779Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:07-
7MB1884Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:15-
8MB2163Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:16-
9MB3911Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto6200:34:00-
Muži C (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12100Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:24:18-
2MC1672Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:26:04-
3MC2394Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:27:27-
4MC2831Zitko JiříKRB Chrudim5400:29:09-
5MC354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:05-
Muži D (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1085Krátký FrantišekViking Králiky4300:23:35-
2MD2586Jelínek MatějHradec Králové4200:28:21-
3MD2796Bielčik JindřichLichkov4000:29:05-
4MD3313Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:49-
5MD3490Novotný JiříKB Letohrad4500:31:43-
6MD416Kalousek JanSK Žamberk4100:38:58-
7MD4253Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:59-
Juniorky (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3867Novotná MarieOrel Vysoké Mýto8600:34:00-
Ženy A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA227Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:20-
2ZA268Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:27-
3ZA3149Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:29:55-
Ženy B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2488Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:28:09-
2ZB305Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:35-
3ZB3289Novotná EvaLetohrad4800:30:13-
4ZB3676Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:32:24-
5ZB379Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:59-
6ZB4087Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:32-
-ZB-81Keprtová MiloslavaČeská Třebová48DNF-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:46-
1M1220Kučera MartinMŠ Žerotínova Vysoké Mýto9800:00:51-
2Ž1339Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:54-
2M1411Němec ŠimonBK Vysoké Mýto9900:00:54-
3Ž158Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:00:55-
3M1612Procházka MichalOrlov9900:00:56-
4Ž1732Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:56-
5Ž187Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:58-
4M1969Hýbl JanDžbánov9900:01:06-
6Ž11028Šimková KláraOrel Vysoké Mýto0000:01:13-
7Ž11125Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:21-
8Ž11227Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:23-
9Ž11341Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:24-
5M11426Židek VáclavLitomyšl0200:01:36-
6M11533Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:41-
7M11644Hotový TobiášPraha0200:01:47-
8M11760Procházka DominikOrlov0300:02:04-
10Ž11846Burešová KamilaVysoké Mýto0300:02:09-
11Ž11968Hýblová KateřinaDžbánov0100:02:56-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2134Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:4911,00
2Ž2230Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:529,00
3Ž2351Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:528,00
4Ž2410Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:01:537,00
5Ž254Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:02:306,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3116Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:0011,00
1M321Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:0611,00
2M3343Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:099,00
3M3418Pilnáček RadomírOrel Vysoké Mýto9400:03:118,00
2Ž3517Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:159,00
4M3673Svatoš JindřichSokol Džbánov9400:03:167,00
3Ž3750Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:178,00
4Ž385Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:03:217,00
5Ž3913Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:226,00
5M31024Lakota AntonínAC Choceň9500:03:236,00
6M31171Benda LukášSokol Džbánov9500:03:355,00
1M21237Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:3611,00
6Ž31319Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:03:395,00
7Ž31452Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:434,00
7M31521Frydrych JakubAC Choceň9500:03:524,00
8Ž31640Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:03:533,00
2M21770Švarc DavidDžbánov9700:03:559,00
9Ž31848Burešová ŽanetaVysoké Mýto9400:04:352,00
10Ž3199Špačková KristinaOrel Vysoké Mýto9500:04:361,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM175Siegel JakubAC Choceň9200:05:1111,00
2MM261Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:229,00
1ŽM354Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:05:2611,00
3MM445Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:328,00
2ŽM555Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:05:329,00
4MM642Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:497,00
3ŽM715Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:06:018,00
5MM836Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:06:096,00
4ŽM922Vitíková BarbaraZŠ Štefcova HK9200:06:117,00
5ŽM103Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:06:166,00
6MM1138Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:305,00
7MM1265Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:07:054,00
6ŽM1329Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:07:075,00
7ŽM1456Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:07:084,00
8ŽM1564Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:07:243,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS180Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:1911,00
2MS278Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:489,00
3MS362Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:578,00
1ŽS447Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:5311,00
2ŽS559Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:11:179,00
3ŽS657Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:11:208,00
4ŽS758Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:11:227,00
5ŽS814Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:12:436,00
4MS974Řehák DavidSokol Džbánov9100:15:497,00
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Adamec JosefATC Nekoř8100:21:21-
1MB277Siegel JosefAC Choceň5800:21:33-
2MA392Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:35-
2MB491Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:53-
3MA517Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:22:11-
4MA682Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:22:38-
3MB712Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:22:48-
5MA818Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:23:20-
4MB91Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:23:28-
1MD1085Krátký FrantišekViking Králiky4300:23:35-
6MA1195Bielčik PetrLichkov7100:23:46-
1MC12100Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:24:18-
7MA1397Dostálek PetrASPV Těchonín6700:24:31-
1MJ1435Řemínek MatějAC Choceň8600:24:50-
5MB1593Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:54-
2MC1672Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:26:04-
6MB1779Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:07-
7MB1884Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:15-
2MJ1998Siegel JosefAC Choceň8600:26:31-
8MA2010Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto8500:27:00-
8MB2163Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:16-
1ZA227Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:20-
3MC2394Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:27:27-
1ZB2488Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:28:09-
2MD2586Jelínek MatějHradec Králové4200:28:21-
2ZA268Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:27-
3MD2796Bielčik JindřichLichkov4000:29:05-
4MC2831Zitko JiříKRB Chrudim5400:29:09-
1MD2921Štancl PetrOrel Vysoké Mýto8900:29:1711,00
2ZB305Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:35-
3ZA3149Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:29:55-
3ZB3289Novotná EvaLetohrad4800:30:13-
4MD3313Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:30:49-
5MD3490Novotný JiříKB Letohrad4500:31:43-
5MC354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:05-
4ZB3676Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:32:24-
5ZB379Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:59-
1ŽJ3867Novotná MarieOrel Vysoké Mýto8600:34:00-
9MB3911Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto6200:34:00-
6ZB4087Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:32-
6MD416Kalousek JanSK Žamberk4100:38:58-
7MD4253Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:59-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

organizačně výborně zvládnutý závod
jiri.kucera.vm
Knířovský běh nebude určitě nikdy patřit mezi ambiciózní sportovní podniky. To je ale dobře. Právě svojí dobrou organizací, prostředím a skoro rodinnou pohodou na náměstíčku v Knířově patří mezi hezké závody. Pořadatelům patří dík. Trubači byli super.
astransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód