Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

11.6.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 11.6.2022
  • zobrazeno již 527x
  • místo konání: Knířov u Vysokého Mýta
  • GPS: 49.92657N, 16.14458E
  • pořadatel: Orel-jednota Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Knířov (ves 3 km od Vysokého Mýta - směr Luže, Proseč)
od 9:30 hodin
hlavní závod v 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hod. (do 9:15 pro nejmladší žactvo)

Startovné

- hlavní závod 50,-
- ostatní 30,-

Popis tratě

asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Ceny pro vítěze

první tři závodníci obdrží diplom a věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
tel. 731 897 217
Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.6.2021Knířovský běh-
13.6.2020Knířovský běh-
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh123

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2541

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4315
Smoláková Dominika0011
Kopecký Libor5611
Jirásková Eva6411
Smoláková Alexandra9811
Vacek Martin6910
Sadílek Ota4610
Šimůnková Pavla7710
Stránský Aleš6010
Nechvílová Miroslava6010
Smolák Šimon0810
Šafář Jaroslav5110
Gregora Filip0210
Bielčik Jindřich409
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Razým Jan579
Borek Petr709
Boháč Pankrác069
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Brychta Jakub089
Šimůnek Jan039
Šimůnek Jan829
Borek Viktor049
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Gregorová Michaela048
Kouřil Karel728
Keprtová Miloslava488
Smoláková Jiřina698
Tomíšek Jindřich398
Kubišta Oto538
Siegel Josef588
Marhold Luboš778
Zachař Jiří727
Limburský Jan017
Červ Miloslav507
Vondra Vojtěch987
Gregorová Monika007
Svatoš Otakar347
Frydrychová Eliška017
Jiskrová Anežka967
Štyndl Miroslav577
Ducháček Bedřich597
Buriánek Roman657
Brychtová Veronika107
Borková Agáta027

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2017 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11082Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:41-
Děvčata r. 2017 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1846Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:33-
2D1928Štenclová AnnaPardubice1700:00:40-
3D11162Ondrušková KlaudieOrel Obřany1700:00:42-
4D11273Benešová AmálieVysoká Mýto1800:00:42-
5D11361Přibylová ZojaLanškroun1900:00:51-
6D11464Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:52-
Chlapci r. 2015-16 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2383Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:26-
2C2616Skalický JanTJ Slavoj Suchdol1600:00:27-
3C2727Kopecký TomášVysoké Mýto1600:00:28-
Děvčata r. 2015-16 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D219Nováčková Kateřina Nasavrky Choceň1500:00:23-
2D2276Teplá JustýnaBučina1500:00:24-
3D2460Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:00:26-
4D2539Grec JohanaOrel Vyškov1600:00:26-
Nejmladší žáci I r. 2013-14 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11290Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:26104,72
2M11554Halas MatějOrel Vyškov1300:03:3199,49
3M11763Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:03:3595,79
4M11832Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:03:3991,89
5M12037Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:4586,18
6M1218Vaculík ŠtěpánVysoké Mýto1300:03:4784,66
7M12556Halas VojtěchOrel Vyškov1300:05:203,00
Nejmladší žákyně I r. 2013-14 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1151Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:43108,41
2Z1211Kynštová AnnaChoceň1400:01:4996,73
3Z1344Boháčová NelaLezník1400:01:5094,86
4Z1425Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:01:5292,05
5Z1559Přibylová BeataSpartak Letohrad1300:01:5291,30
6Z1629Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:5388,50
7Z1721Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:5586,06
8Z1879Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:02:0958,92
9Z194Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:1645,45
10Z11069Duchoslavová TheaCerekvice n/L1400:02:1841,89
Nejmladší žáci II r. 2011-12 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2186Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:54106,26
2M2274Kabrhel ŠimonCerekvice nad Loučnou1100:03:0297,10
3M2366Dudycha DanielVysoké Mýto1100:03:0396,64
4M24140Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:0396,21
5M2622Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:1088,06
6M2738Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:03:1484,26
7M2872Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:1483,37
8M2977Teplý TobiášBučina1200:03:2077,45
9M21017Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:03:2176,45
10M21470Duchoslav LukášCerekvice1100:03:2966,95
11M22453Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:04:0527,09
Nejmladší žákyně II r. 2011-12 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2545Boháčová AdélaLezník1200:03:07113,34
2Z21124Křížková TerezaAC Vysoké Mýto1100:03:2595,09
3Z21347Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:03:2891,57
4Z2165Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:3288,06
5Z21955Halasová Anežka Orel Vyškov1100:03:4277,63
6Z22280Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:04:0059,48
7Z22381Jarošová ŠárkaLibecina1200:04:0555,17
Mladší žáci r. 2009-10 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3158Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:05:39105,42
2M3299Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:47100,71
3M3394Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:05:5993,87
4M3650Doležal AdamOrel Vyškov1000:06:2081,91
5M3995Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:06:3772,26
Mladší žákyně r. 2009-10 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3433Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:06:09103,31
2Z3543Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:06:11102,14
3Z3730Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:06:2594,55
4Z3835Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:06:2793,32
5Z310100Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:07:3060,04
6Z3113Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:09:263,00
Starší žáci r. 2007-08 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4171Krištof JanAtletika Polička0700:09:52100,85
2M4220Morávek JindřichAC Vysoké Mýto0700:09:52100,75
3M43118Mezera TomášOrel Židenice0800:09:5998,39
4M4419Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:10:0696,14
5M46105Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:10:4682,63
Starší žákyně r. 2007-08 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4926Berková DanielaAtletika Žamberk0800:11:37118,08
2Z41898Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:13:5581,92
Dorostenci r. 2005-06 (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51184Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:25:21138,13
2M529103Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:29:44110,15
3M558102Rudolecký JanOrel Žatčany0500:38:5351,72
Dorostenky r. 2005-06 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55107Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:10:35134,37
2Z510106Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:11:51114,61
3Z52468Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:15:5451,02
Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41164Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:44100,00
Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ20139Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:27:50100,00
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1130Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:22:56102,86
2MA265Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:23:03101,80
3MA3119Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:23:4895,35
4MA12162Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:26:1574,28
5MA15145Bučko PetrVysoké Mýto8400:26:3072,13
6MA16121Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:26:3571,41
7MA2789Šilar JakubDžbánov8700:29:1947,91
8MA3348Doležal PavelOrel Vyškov8400:30:2538,45
9MA38147Šťastný PatrikVysoké Mýto9900:31:2829,42
10MA4723Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:33:568,21
11MA5493Mencl MilošHradec Králové8800:37:033,00
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB534Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:24:16101,68
2MB6151Šutera JosefAtletika Polička7900:24:3199,64
3MB8120Šimek PetrŘetůvka7700:24:3898,68
4MB1478Teplý JaroslavHorse club Mário Bučina7800:26:2883,70
5MB17115Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:26:5879,61
6MB186Němec RadekLitomyšl7700:27:2875,53
7MB2685Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:28:4664,90
8MB3541Grec PavelOrel Vyškov8000:30:5048,01
9MB5967Luža TomášOrel Žatčany7400:39:563,00
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4161Hejl RadekLetohrad7200:24:00104,70
2MC7136Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:24:3599,95
3MC10132Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:25:0995,34
4MC22108Simon PetrPolička7200:28:0671,34
5MC23134Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:28:0771,20
6MC2488Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:28:2568,76
7MC30160Kalousek JanMalšovice7100:29:4557,91
8MC37124Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:31:2744,08
9MC46163Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:5132,69
10MC5218Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:35:0614,38
Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9141Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:24:56110,79
2MD13117Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:2499,66
3MD19155Siegel JosefChoceň5800:27:4489,54
4MD42138Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:32:0656,41
5MD45126Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:4651,35
6MD55156Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:37:4014,17
7MD64142Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:43:453,00
8MD65152Sedláček PavelOrel Židenice5300:45:103,00
Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME39133Ráb PavelČeská Třebová5200:31:35126,94
2ME51153Divácký PřemyslOrel Židenice4900:34:50109,13
3ME63159Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:0563,93
4ME66149Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:5642,83
5ME69154Holý JosefOrel Židenice4100:51:0819,82
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31157Benešová RenataChoceň8800:29:47124,34
2ZA40110Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:31:37113,53
3ZA60129Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:40:2062,12
Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25109Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:28:33107,09
2ZB2840Grec RadkaOrel Vyškov8400:29:34100,23
3ZB3497Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:30:4192,68
4ZB5031Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:3066,89
5ZB6152Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:41:5217,12
Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC32143Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:30:03110,54
2ZC4342Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:32:2795,41
3ZC44104Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:32:4094,05
4ZC48135Kosková SimonaČeská Třebová7100:34:0385,32
5ZC4949Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:34:1084,59
6ZC56166Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:38:1858,53
7ZC57116Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:38:5155,06
8ZC62101Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:42:2132,99
Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD21150Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:27:58121,52
2ZD3679Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:30:54102,80
3ZD53146Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:35:0975,68
4ZD67165Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:47:103,00
5ZD6875Nechvílová MiroslavaChoceň6000:48:043,00
Lidový běh (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB7125Mezera PavelBílovice nad Svitavou6800:11:14-
2LB815Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:11:27-
3LB1157Halas PetrOrel Vyškov7300:12:15-
4LB12122Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7500:12:42-
5LB1314Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:13:02-
6LB1491Mencl MilošHradec Králové8800:13:03-
7LB15127Koubová MarcelaRybník8000:13:06-
8LB16128Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:13:06-
9LB177Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:13:25-
10LB19137Buček JiříPalmovka8600:14:01-
11LB20111Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:14:04-
12LB21123Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:14:16-
13LB2296Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:14:30-
14LB23112Skalická PetraAtletika TJ Lanškroun7900:15:23-
15LB2592Menclová VeronikaDvůr Králové nad Labem0700:21:07-
16LB26114Kaplan PetrŘíčky5300:25:10-
17LB27113Kaplanová LídaŘíčky5700:25:13-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D219Nováčková Kateřina Nasavrky Choceň1500:00:23-
2D2276Teplá JustýnaBučina1500:00:24-
1C2383Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:26-
3D2460Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:00:26-
4D2539Grec JohanaOrel Vyškov1600:00:26-
2C2616Skalický JanTJ Slavoj Suchdol1600:00:27-
3C2727Kopecký TomášVysoké Mýto1600:00:28-
1D1846Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:33-
2D1928Štenclová AnnaPardubice1700:00:40-
1C11082Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:41-
3D11162Ondrušková KlaudieOrel Obřany1700:00:42-
4D11273Benešová AmálieVysoká Mýto1800:00:42-
5D11361Přibylová ZojaLanškroun1900:00:51-
6D11464Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:52-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1151Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:43108,41
2Z1211Kynštová AnnaChoceň1400:01:4996,73
3Z1344Boháčová NelaLezník1400:01:5094,86
4Z1425Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:01:5292,05
5Z1559Přibylová BeataSpartak Letohrad1300:01:5291,30
6Z1629Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:5388,50
7Z1721Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:5586,06
8Z1879Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:02:0958,92
9Z194Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:1645,45
10Z11069Duchoslavová TheaCerekvice n/L1400:02:1841,89
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2186Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:54106,26
2M2274Kabrhel ŠimonCerekvice nad Loučnou1100:03:0297,10
3M2366Dudycha DanielVysoké Mýto1100:03:0396,64
4M24140Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:0396,21
1Z2545Boháčová AdélaLezník1200:03:07113,34
5M2622Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:1088,06
6M2738Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:03:1484,26
7M2872Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:1483,37
8M2977Teplý TobiášBučina1200:03:2077,45
9M21017Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:03:2176,45
2Z21124Křížková TerezaAC Vysoké Mýto1100:03:2595,09
1M11290Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:26104,72
3Z21347Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:03:2891,57
10M21470Duchoslav LukášCerekvice1100:03:2966,95
2M11554Halas MatějOrel Vyškov1300:03:3199,49
4Z2165Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:3288,06
3M11763Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:03:3595,79
4M11832Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:03:3991,89
5Z21955Halasová Anežka Orel Vyškov1100:03:4277,63
5M12037Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:4586,18
6M1218Vaculík ŠtěpánVysoké Mýto1300:03:4784,66
6Z22280Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:04:0059,48
7Z22381Jarošová ŠárkaLibecina1200:04:0555,17
11M22453Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:04:0527,09
7M12556Halas VojtěchOrel Vyškov1300:05:203,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3158Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:05:39105,42
2M3299Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:47100,71
3M3394Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:05:5993,87
1Z3433Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:06:09103,31
2Z3543Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:06:11102,14
4M3650Doležal AdamOrel Vyškov1000:06:2081,91
3Z3730Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:06:2594,55
4Z3835Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:06:2793,32
5M3995Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:06:3772,26
5Z310100Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:07:3060,04
6Z3113Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:09:263,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4171Krištof JanAtletika Polička0700:09:52100,85
2M4220Morávek JindřichAC Vysoké Mýto0700:09:52100,75
3M43118Mezera TomášOrel Židenice0800:09:5998,39
4M4419Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:10:0696,14
1Z55107Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:10:35134,37
5M46105Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:10:4682,63
1LB7125Mezera PavelBílovice nad Svitavou6800:11:14-
2LB815Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:11:27-
1Z4926Berková DanielaAtletika Žamberk0800:11:37118,08
2Z510106Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:11:51114,61
3LB1157Halas PetrOrel Vyškov7300:12:15-
4LB12122Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7500:12:42-
5LB1314Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:13:02-
6LB1491Mencl MilošHradec Králové8800:13:03-
7LB15127Koubová MarcelaRybník8000:13:06-
8LB16128Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:13:06-
9LB177Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:13:25-
2Z41898Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:13:5581,92
10LB19137Buček JiříPalmovka8600:14:01-
11LB20111Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:14:04-
12LB21123Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:14:16-
13LB2296Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:14:30-
14LB23112Skalická PetraAtletika TJ Lanškroun7900:15:23-
3Z52468Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:15:5451,02
15LB2592Menclová VeronikaDvůr Králové nad Labem0700:21:07-
16LB26114Kaplan PetrŘíčky5300:25:10-
17LB27113Kaplanová LídaŘíčky5700:25:13-
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1130Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:22:56102,86
2MA265Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:23:03101,80
3MA3119Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:23:4895,35
1MC4161Hejl RadekLetohrad7200:24:00104,70
1MB534Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:24:16101,68
2MB6151Šutera JosefAtletika Polička7900:24:3199,64
2MC7136Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:24:3599,95
3MB8120Šimek PetrŘetůvka7700:24:3898,68
1MD9141Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:24:56110,79
3MC10132Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:25:0995,34
1M51184Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:25:21138,13
4MA12162Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:26:1574,28
2MD13117Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:2499,66
4MB1478Teplý JaroslavHorse club Mário Bučina7800:26:2883,70
5MA15145Bučko PetrVysoké Mýto8400:26:3072,13
6MA16121Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:26:3571,41
5MB17115Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:26:5879,61
6MB186Němec RadekLitomyšl7700:27:2875,53
3MD19155Siegel JosefChoceň5800:27:4489,54
1ZJ20139Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:27:50100,00
1ZD21150Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:27:58121,52
4MC22108Simon PetrPolička7200:28:0671,34
5MC23134Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:28:0771,20
6MC2488Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:28:2568,76
1ZB25109Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:28:33107,09
7MB2685Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:28:4664,90
7MA2789Šilar JakubDžbánov8700:29:1947,91
2ZB2840Grec RadkaOrel Vyškov8400:29:34100,23
2M529103Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:29:44110,15
7MC30160Kalousek JanMalšovice7100:29:4557,91
1ZA31157Benešová RenataChoceň8800:29:47124,34
1ZC32143Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:30:03110,54
8MA3348Doležal PavelOrel Vyškov8400:30:2538,45
3ZB3497Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:30:4192,68
8MB3541Grec PavelOrel Vyškov8000:30:5048,01
2ZD3679Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:30:54102,80
8MC37124Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:31:2744,08
9MA38147Šťastný PatrikVysoké Mýto9900:31:2829,42
1ME39133Ráb PavelČeská Třebová5200:31:35126,94
2ZA40110Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:31:37113,53
1MJ41164Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:44100,00
4MD42138Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:32:0656,41
2ZC4342Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:32:2795,41
3ZC44104Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:32:4094,05
5MD45126Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:4651,35
9MC46163Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:5132,69
10MA4723Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:33:568,21
4ZC48135Kosková SimonaČeská Třebová7100:34:0385,32
5ZC4949Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:34:1084,59
4ZB5031Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:3066,89
2ME51153Divácký PřemyslOrel Židenice4900:34:50109,13
10MC5218Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:35:0614,38
3ZD53146Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:35:0975,68
11MA5493Mencl MilošHradec Králové8800:37:033,00
6MD55156Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:37:4014,17
6ZC56166Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:38:1858,53
7ZC57116Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:38:5155,06
3M558102Rudolecký JanOrel Žatčany0500:38:5351,72
9MB5967Luža TomášOrel Žatčany7400:39:563,00
3ZA60129Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:40:2062,12
5ZB6152Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:41:5217,12
8ZC62101Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:42:2132,99
3ME63159Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:0563,93
7MD64142Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:43:453,00
8MD65152Sedláček PavelOrel Židenice5300:45:103,00
4ME66149Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:5642,83
4ZD67165Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:47:103,00
5ZD6875Nechvílová MiroslavaChoceň6000:48:043,00
5ME69154Holý JosefOrel Židenice4100:51:0819,82
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1130Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:22:56102,86
2MA265Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:23:03101,80
3MA3119Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:23:4895,35
4MC4161Hejl RadekLetohrad7200:24:0093,63
5MB534Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:24:1691,33
6MB6151Šutera JosefAtletika Polička7900:24:3189,18
7MC7136Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:24:3588,61
8MB8120Šimek PetrŘetůvka7700:24:3888,18
9MD9141Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:24:5685,60
10MC10132Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:25:0983,74
11M51184Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:25:2182,02
12MA12162Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:26:1574,28
13MD13117Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:2472,99
14MB1478Teplý JaroslavHorse club Mário Bučina7800:26:2872,42
15MA15145Bučko PetrVysoké Mýto8400:26:3072,13
16MA16121Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:26:3571,41
17MB17115Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:26:5868,12
18MB186Němec RadekLitomyšl7700:27:2863,82
19MD19155Siegel JosefChoceň5800:27:4461,52
20MC22108Simon PetrPolička7200:28:0658,37
21MC23134Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:28:0758,23
22MC2488Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:28:2555,65
23MB2685Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:28:4652,64
24MA2789Šilar JakubDžbánov8700:29:1947,91
25M529103Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:29:4444,33
26MC30160Kalousek JanMalšovice7100:29:4544,18
27MA3348Doležal PavelOrel Vyškov8400:30:2538,45
28MB3541Grec PavelOrel Vyškov8000:30:5034,87
29MC37124Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:31:2729,57
30MA38147Šťastný PatrikVysoké Mýto9900:31:2829,42
31ME39133Ráb PavelČeská Třebová5200:31:3528,42
32MJ41164Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:4427,13
33MD42138Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:32:0623,98
34MD45126Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:4618,24
35MC46163Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:5117,53
36MA4723Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:33:568,21
37ME51153Divácký PřemyslOrel Židenice4900:34:503,00
38MC5218Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:35:063,00
39MA5493Mencl MilošHradec Králové8800:37:033,00
40MD55156Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:37:403,00
41M558102Rudolecký JanOrel Žatčany0500:38:533,00
42MB5967Luža TomášOrel Žatčany7400:39:563,00
43ME63159Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:053,00
44MD64142Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:43:453,00
45MD65152Sedláček PavelOrel Židenice5300:45:103,00
46ME66149Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:563,00
47ME69154Holý JosefOrel Židenice4100:51:083,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ20139Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:27:50102,02
2ZD21150Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:27:58101,07
3ZB25109Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:28:3396,92
4ZB2840Grec RadkaOrel Vyškov8400:29:3489,69
5ZA31157Benešová RenataChoceň8800:29:4788,14
6ZC32143Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:30:0386,25
7ZB3497Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:30:4181,74
8ZD3679Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:30:5480,20
9ZA40110Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:31:3775,10
10ZC4342Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:32:2769,18
11ZC44104Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:32:4067,63
12ZC48135Kosková SimonaČeská Třebová7100:34:0357,79
13ZC4949Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:34:1056,97
14ZB5031Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:3054,59
15ZD53146Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:35:0949,97
16ZC56166Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:38:1827,56
17ZC57116Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:38:5123,65
18ZA60129Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:40:2013,10
19ZB6152Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:41:523,00
20ZC62101Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:42:213,00
21ZD67165Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:47:103,00
22ZD6875Nechvílová MiroslavaChoceň6000:48:043,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

vydařený mítink
josef.holy.41

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód