Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

28.5.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 28.5.2022
  • zobrazeno již 354x
  • místo konání: Zámeček v Rudolticích u Lanškrouna
  • GPS: 49.90207N, 16.58274E
  • pořadatel: ACTIVITY Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
od 9:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč, děti zdarma

Popis tratě

Délka: 6,3 km a méně
téměř celá trať v terénu, prudké seběhy a výběhy, závěrečný výběh 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Plakát závodu ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2021Běh do Zámeckého vrchu-
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu-
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu218
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 5117

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6917
Matyášová Jana6517
Fajfr František7216
Sadílek Ota4616
Dušková Lenka8015
Mannlová Jana8015
Bielčik Jindřich4014
Šafář Jaroslav5114
Gregora Jan0014
Dostál Ladislav5614
Král Jindřich7314
Krátký František4313
Vinduška Petr9313
Borek Viktor0413
Borková Agáta0212
Krátká Hana9512
Stránský Aleš6012
Volf Břetislav5212
Dobšíček Pavel8011
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Jirásková Eva6411
Krátký Luboš6211
Stránská Michaela9711
Koblížek Jindřich4811
Dostálek Petr6711
Sontáková Lenka9111
Wendlig Miroslav5311
Vondra Jan0710
Mertová Michaela7610
Gregorová Monika0010
Ženčák Jaroslav6110
Borek Petr7010
Gregora Jakub9810
Gregora Filip0210
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Dostálová Viktorie0310
Scheuer Jan669
Stránská Adéla919
Krupička Miroslav539
Vacková Tereza019
Dostál Tadeáš069
Resler Filip099
Sedláček Roman649
Brychta Jakub089
Buriánek Tomáš899
Ondrišek Josef649
Ducháček Bedřich599
Jánešová Michaela019

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1163Plch Tadeáš-1800:00:02-
2C1272Musil Tobiáš-1700:00:02-
3C1475Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:03-
4C1648Biler Matouš-1700:00:03-
5C1754Klofáč Jan-1700:00:04-
6C1966Nerad Maxim-1700:00:04-
7C1112Vosecký JáchymČeský Brod1800:00:05-
8C11231Brom MatyášBromíci Týn nad Vltavou1800:00:05-
9C11446Škeřík Kryštof-1800:00:06-
10C11628Hanyš Ondřej-1800:00:06-
11C118173Hájek MartinČeská Třebová1800:00:07-
12C12012Vašíček MatějStrážná1700:00:07-
13C122158Kopecký Kristián-1800:00:08-
14C12459Zeman Tadeáš-1800:00:08-
15C12655Dostálek RadimČerti Kunčina1800:00:09-
16C12858Marek Michal-1900:00:09-
17C130169Vetchý MikulášTJ Lanškroun1900:00:09-
18C13247Romportl Vojtěch-1800:00:10-
19C13473Pfeifer Teodor-1900:00:10-
20C13661Orság Oliver-1900:00:11-
21C138159Sita Vítězslav-1800:00:11-
22C14011Vašíček JanStrážná2000:00:12-
23C14252Kroulík MatyášOrlické Podhůří - Říčky1900:00:12-
24C14450Kollert David-2000:00:13-
25C14774Pfeifer Oliver-2100:00:14-
-C1-34Krystl Eliáš-19DNF-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D13131Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:00:03-
2D15107Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:03-
3D1881Polanská Štěpánka-1700:00:04-
4D110155Janíčková KristýnaLanškroun1700:00:05-
5D113113Havlíková EmilyLanškroun1700:00:05-
6D11578Kvačková Marie-1700:00:06-
7D11780Stejskalová Lili-1700:00:06-
8D119124Koutníková JosefínaLanškroun1800:00:07-
9D121163Netušilová Žofie-1800:00:07-
10D123118Orság Sofie-1700:00:08-
11D125156Černušáková Luisa-1800:00:08-
12D127141Gajdová Mia-1800:00:09-
13D129161Marková Adéla-1900:00:09-
14D131139Minářová Eliška-1900:00:10-
15D13385Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:10-
16D13591Přibylová Zoja-1800:00:11-
17D137125Bednárová Natálie-1900:00:11-
18D139138Hublová DorotkaRun Sport Team1900:00:12-
19D14195Jarošová Johanka-2000:00:12-
20D14369Malčiková Kateřina-1800:00:12-
21D145111Krupičková ElenChoceň1900:00:13-
22D146137Moravcová EliškaLetohrad2000:00:14-
23D148110Kollertová Natálie-2000:00:14-
-D1-126Marešová Valerie-17DNF-
-D1-144Nagy Emilie-21DNF-
-D1-170Ptáčková Barbora-19DNF-
-D1-1Špryncová Elen-19DNF-
-D1-102Tomešová Dorota-19DNF-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2338Klement DanielActivity Lanškroun1500:00:02-
2C2553Duchoň AlexVítějeves1500:00:03-
3C2726Picek Lukáš-1500:00:03-
4C2943Křenek TomášBiatlon Letohrad1500:00:04-
5C21129Kaplánek Dominik-1500:00:04-
6C213162Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:00:05-
7C21510Urban Jan-1600:00:05-
8C21630Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:06-
9C21851Kroulík FilipOrlické Podhůří - Říčky1600:00:06-
10C220157Kopecký Oliver-1500:00:07-
11C22333Tomeš Oliver-1600:00:07-
12C22476Ditzel Denis-1600:00:08-
13C225174Hájek AlešČeská Třebová1500:00:08-
Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2183Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:02-
2D2282Vosecká Aniča-1600:00:02-
3D2499Alexi Stella-1600:00:03-
4D26153Musilová Amálka-1500:00:03-
5D2889Přibylová AgátaBiatlon Letohrad1500:00:04-
6D210127Benešová ŠtěpánkaRudoltice1600:00:04-
7D21268Malčiková KristýnaLanškroun1500:00:04-
8D214136Bohmová EmmaLanškroun1600:00:05-
9D2176Špryncová Anežka-1600:00:06-
10D21894Jedlíská Ema-1600:00:06-
11D22071Kučerová Zuzana-1500:00:07-
12D222116Haniková Stela-1600:00:07-
13D226130Beranová LucieAtletika TJ Lanškroun1600:00:59-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11145Kysilka Filip-1400:00:57109,05
2M1314Ambrož NikolasLanškroun1400:00:59102,79
3M1645Kaplan JanPřívrat1400:01:0388,16
4M1827Picek VáclavLanškroun1300:01:0679,56
5M11137Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:0676,78
6M11225Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:0774,48
7M11562Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:0966,79
8M117165Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:1160,66
9M12335Kuťák Míra-1400:01:1644,65
10M1249Urban Viktor-1400:01:1742,55
11M1258Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1739,84
12M12644Držka Denis-1300:01:1838,21
13M12864Kubín AlexLanškroun1400:01:1837,03
14M12967Nerad Tobiáš-1300:01:1836,01
15M1337Dajč SamuelDSC1400:01:2415,90
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1286Bašková Sára-1300:00:58102,84
2Z14133Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:5999,33
3Z15134Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:0097,83
4Z1797Boháčová NelaLezník1400:01:0385,31
5Z1990Přibylová BeátaLanškroun1300:01:0677,47
6Z110112Klofáčová NatálieRudoltice1400:01:0676,35
7Z113132Langrová SofieTJ Lanškroun1400:01:0870,79
8Z114128Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:0967,55
9Z11677Kvačková Anežka-1300:01:1063,39
10Z118115Haniková Ema-1300:01:1354,46
11Z11970Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:1353,57
12Z120120Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:1448,59
13Z12198Slováková AnnaLanškroun1300:01:1545,66
14Z12284Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:1642,93
15Z127101Milerová Josefína-1300:01:1835,97
16Z130108Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:01:2029,50
17Z131104Šilarová LilianaLanškroun1300:01:2126,46
18Z132123Koutníková ViktorieBiatlon Letohrad1300:01:2123,94
19Z134129Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:01:323,00
Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2140Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:41105,16
2M2224Slovák JanLanškroun1100:01:43100,78
3M2321Svojanovský MiroslavRudoltice1100:01:4794,05
4M2415Ambrož EliášLanškroun1200:01:4988,66
5M26164Netušil TomášLanškroun1200:01:5577,90
6M2765Beneš JakubRudoltice1100:01:5773,56
7M29160Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:5970,11
8M210166Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:0460,63
9M2155Dajč MartinTSC1100:02:2518,87
Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2596Boháčová AdélaLezník1200:01:51112,03
2Z28117Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:01:58100,13
3Z211142Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:0587,84
4Z21293Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:02:1767,58
5Z21392Pekařová LilyLanškroun1200:02:2160,91
6Z214106Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:02:2553,57
7Z216119Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:3045,39
8Z217143Dúbravová Michaela-1100:02:3733,67
Mladší žáci (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3160Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:10106,99
2M3349Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:02:1697,07
3M3419Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:1795,95
4M3618Pekař Tobiáš-0900:02:2682,71
5M38151Netušil TobiášRC Lanškroun1000:02:3864,46
6M31056Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:4849,29
7M31279Baborák MatějRC Dětský svět1000:03:175,88
Mladší žákyně (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32121Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:02:14113,91
2Z35103Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:02:21103,84
3Z37135Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:3782,25
4Z39100Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:02:4472,48
5Z311122Koutníková RozárieBiatlon Letohrad0900:03:0740,33
6Z313171Dúbravová Šárka-1000:03:1825,19
Starší žáci (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4157Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:03:02106,06
2M4242Formánek Marek-0800:03:0899,46
3M4339Kollert KryštofLanškroun0800:03:1394,48
Starší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44140Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí0800:03:16102,11
2Z4587Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:1999,36
3Z46167Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:03:2098,53
4Z4788Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:2890,39
5Z48109Berková DanielaAtletika Žamberk0800:03:3286,72
6Z49105Stránská KristinaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:4969,28
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531050Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:25:24107,15
2M561081Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:25:39105,21
3M5161088Hájek DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0600:27:5887,64
4M5181079Jáneš MartinOrli Lanškroun0500:28:3682,82
5M5201102Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:28:5480,63
6M5221078Dostál TadeášOrli Lanškroun0600:29:1877,49
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5351002Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:30:57112,06
2Z5491009Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:32:5899,80
3Z5621003Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:34:5488,14
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ261018Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:29:36102,40
2MJ311080Zedníček AloisOrli Lanškroun0400:30:1997,60
-MJ-1095Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04DNF-
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ601022Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:34:25100,00
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11024Hübl RadekRun Sport Team8800:23:43109,08
2MA21053Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:25:1796,56
3MA51048Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:25:3394,36
4MA81070Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:26:1788,53
5MA111008Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:27:0482,22
6MA141075Rozmahel Vojtěch-9600:27:3977,47
7MA211063Šebek MichalČeská Třebová8400:29:0565,99
8MA231046Marek OndřejTJ Žichlínek9300:29:1964,03
9MA251015Kaplánek JiříSeš-lost8300:29:3162,48
10MA301076Valenta Josef-8900:30:1856,20
11MA321025Švestka DavidAK Račí údolí8300:30:3154,41
12MA361011Andrlík MilošSTG Česká Třebová8800:31:0749,50
13MA461012Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:32:1640,28
14MA511034Klofáč Leoš8300:33:2231,43
15MA651090Kopecký Ivo-8300:35:2814,52
16MA781086Schonbaum Lukáš-8700:42:013,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41013Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:25:28109,21
2MB101026Šimek PetrŘetůvka7700:27:0297,52
3MB131039Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:27:3693,27
4MB151058Kyncl TomášHolice7400:27:4192,66
5MB171054Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:28:2087,78
6MB281038Němec RadekLitomyšl7700:30:0574,60
7MB331057Vondra Jan-7400:30:5168,90
8MB341019Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:30:5568,37
9MB391028Netušil MichalLanškroun7600:31:2464,81
10MB421071Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:4462,36
11MB521065Barvínek MartinŽamberk8000:33:2749,48
12MB561031Koutník ZdeněkHZS Praha7900:33:5545,88
13MB611101Klusoň OldřichDannyho smečka8000:34:3441,04
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71045Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:26:06109,06
2MC91082Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:26:34105,64
3MC241049Scheuer JanActivity Lanškroun6600:29:2085,30
4MC291094Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:30:1478,78
5MC401093Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:31:3269,24
6MC671096Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:2533,50
Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD121041Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:27:11113,67
2MD191033Vacarda VladimírEleven Run Team5900:28:47102,68
3MD411066Krátký LubošTJ Lanškroun6200:31:3483,65
4MD431084Dostál LadislavMoravská Třebová5600:31:5581,23
5MD631043Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:35:0859,18
6MD701091Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:37:2343,66
7MD721056Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:38:1038,39
8MD791073Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:526,15
Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME471047Krátký FrantišekKrálíky4300:32:19132,18
2ME591059Ráb PavelČeská Třebová5200:34:10122,56
3ME811072Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:49:0345,26
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA501061Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:33:17102,42
2ZA551029Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:33:4699,55
3ZA571103Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:34:0298,02
4ZA581089Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:34:0397,86
5ZA681098Jánešová MichaelaLanškroun0100:37:0480,01
6ZA771052Hlaváčková Pavla-9200:41:1455,24
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB371030Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:31:09102,24
2ZB381097Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:31:16101,47
3ZB441036Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:32:0596,29
4ZB481037Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:32:3693,01
5ZB541040Kalousová RenataActivity Lanškroun7900:33:4086,18
6ZB641051Richtorová HanaRun Sport Team8200:35:2874,80
7ZB691099Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:37:0964,13
8ZB751032Koutníková Eva-8000:39:5646,43
-ZB-1087Schonbaumová MarkétaLanškroun84DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC531067Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:33:40112,49
2ZC661042Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:36:2497,27
3ZC711055Cinková JitkaPardubice6800:37:4090,24
4ZC741104Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:38:5882,95
Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD271016Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:44121,81
2ZD451077Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:10107,21
3ZD731068Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:1270,99
4ZD761020Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:40:3856,42
5ZD801014Nechvílová MiroslavaChoceň6000:48:536,94
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1163Plch Tadeáš-1800:00:02-
2C1272Musil Tobiáš-1700:00:02-
1D13131Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:00:03-
3C1475Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:03-
2D15107Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:03-
4C1648Biler Matouš-1700:00:03-
5C1754Klofáč Jan-1700:00:04-
3D1881Polanská Štěpánka-1700:00:04-
6C1966Nerad Maxim-1700:00:04-
4D110155Janíčková KristýnaLanškroun1700:00:05-
7C1112Vosecký JáchymČeský Brod1800:00:05-
8C11231Brom MatyášBromíci Týn nad Vltavou1800:00:05-
5D113113Havlíková EmilyLanškroun1700:00:05-
9C11446Škeřík Kryštof-1800:00:06-
6D11578Kvačková Marie-1700:00:06-
10C11628Hanyš Ondřej-1800:00:06-
7D11780Stejskalová Lili-1700:00:06-
11C118173Hájek MartinČeská Třebová1800:00:07-
8D119124Koutníková JosefínaLanškroun1800:00:07-
12C12012Vašíček MatějStrážná1700:00:07-
9D121163Netušilová Žofie-1800:00:07-
13C122158Kopecký Kristián-1800:00:08-
10D123118Orság Sofie-1700:00:08-
14C12459Zeman Tadeáš-1800:00:08-
11D125156Černušáková Luisa-1800:00:08-
15C12655Dostálek RadimČerti Kunčina1800:00:09-
12D127141Gajdová Mia-1800:00:09-
16C12858Marek Michal-1900:00:09-
13D129161Marková Adéla-1900:00:09-
17C130169Vetchý MikulášTJ Lanškroun1900:00:09-
14D131139Minářová Eliška-1900:00:10-
18C13247Romportl Vojtěch-1800:00:10-
15D13385Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:10-
19C13473Pfeifer Teodor-1900:00:10-
16D13591Přibylová Zoja-1800:00:11-
20C13661Orság Oliver-1900:00:11-
17D137125Bednárová Natálie-1900:00:11-
21C138159Sita Vítězslav-1800:00:11-
18D139138Hublová DorotkaRun Sport Team1900:00:12-
22C14011Vašíček JanStrážná2000:00:12-
19D14195Jarošová Johanka-2000:00:12-
23C14252Kroulík MatyášOrlické Podhůří - Říčky1900:00:12-
20D14369Malčiková Kateřina-1800:00:12-
24C14450Kollert David-2000:00:13-
21D145111Krupičková ElenChoceň1900:00:13-
22D146137Moravcová EliškaLetohrad2000:00:14-
25C14774Pfeifer Oliver-2100:00:14-
23D148110Kollertová Natálie-2000:00:14-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2183Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:02-
2D2282Vosecká Aniča-1600:00:02-
1C2338Klement DanielActivity Lanškroun1500:00:02-
3D2499Alexi Stella-1600:00:03-
2C2553Duchoň AlexVítějeves1500:00:03-
4D26153Musilová Amálka-1500:00:03-
3C2726Picek Lukáš-1500:00:03-
5D2889Přibylová AgátaBiatlon Letohrad1500:00:04-
4C2943Křenek TomášBiatlon Letohrad1500:00:04-
6D210127Benešová ŠtěpánkaRudoltice1600:00:04-
5C21129Kaplánek Dominik-1500:00:04-
7D21268Malčiková KristýnaLanškroun1500:00:04-
6C213162Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:00:05-
8D214136Bohmová EmmaLanškroun1600:00:05-
7C21510Urban Jan-1600:00:05-
8C21630Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:06-
9D2176Špryncová Anežka-1600:00:06-
9C21851Kroulík FilipOrlické Podhůří - Říčky1600:00:06-
10D21894Jedlíská Ema-1600:00:06-
11D22071Kučerová Zuzana-1500:00:07-
10C220157Kopecký Oliver-1500:00:07-
12D222116Haniková Stela-1600:00:07-
11C22333Tomeš Oliver-1600:00:07-
12C22476Ditzel Denis-1600:00:08-
13C225174Hájek AlešČeská Třebová1500:00:08-
13D226130Beranová LucieAtletika TJ Lanškroun1600:00:59-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11145Kysilka Filip-1400:00:57109,05
1Z1286Bašková Sára-1300:00:58102,84
2M1314Ambrož NikolasLanškroun1400:00:59102,79
2Z14133Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:5999,33
3Z15134Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:0097,83
3M1645Kaplan JanPřívrat1400:01:0388,16
4Z1797Boháčová NelaLezník1400:01:0385,31
4M1827Picek VáclavLanškroun1300:01:0679,56
5Z1990Přibylová BeátaLanškroun1300:01:0677,47
6Z110112Klofáčová NatálieRudoltice1400:01:0676,35
5M11137Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:0676,78
6M11225Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:0774,48
7Z113132Langrová SofieTJ Lanškroun1400:01:0870,79
8Z114128Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:0967,55
7M11562Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:0966,79
9Z11677Kvačková Anežka-1300:01:1063,39
8M117165Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:1160,66
10Z118115Haniková Ema-1300:01:1354,46
11Z11970Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:1353,57
12Z120120Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:1448,59
13Z12198Slováková AnnaLanškroun1300:01:1545,66
14Z12284Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:1642,93
9M12335Kuťák Míra-1400:01:1644,65
10M1249Urban Viktor-1400:01:1742,55
11M1258Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1739,84
12M12644Držka Denis-1300:01:1838,21
15Z127101Milerová Josefína-1300:01:1835,97
13M12864Kubín AlexLanškroun1400:01:1837,03
14M12967Nerad Tobiáš-1300:01:1836,01
16Z130108Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:01:2029,50
17Z131104Šilarová LilianaLanškroun1300:01:2126,46
18Z132123Koutníková ViktorieBiatlon Letohrad1300:01:2123,94
15M1337Dajč SamuelDSC1400:01:2415,90
19Z134129Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:01:323,00
Trať 0,41 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2140Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:41105,16
2M2224Slovák JanLanškroun1100:01:43100,78
3M2321Svojanovský MiroslavRudoltice1100:01:4794,05
4M2415Ambrož EliášLanškroun1200:01:4988,66
1Z2596Boháčová AdélaLezník1200:01:51112,03
5M26164Netušil TomášLanškroun1200:01:5577,90
6M2765Beneš JakubRudoltice1100:01:5773,56
2Z28117Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:01:58100,13
7M29160Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:5970,11
8M210166Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:0460,63
3Z211142Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:0587,84
4Z21293Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:02:1767,58
5Z21392Pekařová LilyLanškroun1200:02:2160,91
6Z214106Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:02:2553,57
9M2155Dajč MartinTSC1100:02:2518,87
7Z216119Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:3045,39
8Z217143Dúbravová Michaela-1100:02:3733,67
Trať 0,57 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3160Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:10106,99
1Z32121Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:02:14113,91
2M3349Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:02:1697,07
3M3419Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:1795,95
2Z35103Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:02:21103,84
4M3618Pekař Tobiáš-0900:02:2682,71
3Z37135Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:3782,25
5M38151Netušil TobiášRC Lanškroun1000:02:3864,46
4Z39100Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:02:4472,48
6M31056Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:4849,29
5Z311122Koutníková RozárieBiatlon Letohrad0900:03:0740,33
7M31279Baborák MatějRC Dětský svět1000:03:175,88
6Z313171Dúbravová Šárka-1000:03:1825,19
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4157Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:03:02106,06
2M4242Formánek Marek-0800:03:0899,46
3M4339Kollert KryštofLanškroun0800:03:1394,48
1Z44140Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí0800:03:16102,11
2Z4587Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:1999,36
3Z46167Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:03:2098,53
4Z4788Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:2890,39
5Z48109Berková DanielaAtletika Žamberk0800:03:3286,72
6Z49105Stránská KristinaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:4969,28
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11024Hübl RadekRun Sport Team8800:23:43109,08
2MA21053Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:25:1796,56
1M531050Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:25:24107,15
1MB41013Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:25:28109,21
3MA51048Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:25:3394,36
2M561081Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:25:39105,21
1MC71045Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:26:06109,06
4MA81070Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:26:1788,53
2MC91082Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:26:34105,64
2MB101026Šimek PetrŘetůvka7700:27:0297,52
5MA111008Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:27:0482,22
1MD121041Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:27:11113,67
3MB131039Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:27:3693,27
6MA141075Rozmahel Vojtěch-9600:27:3977,47
4MB151058Kyncl TomášHolice7400:27:4192,66
3M5161088Hájek DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0600:27:5887,64
5MB171054Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:28:2087,78
4M5181079Jáneš MartinOrli Lanškroun0500:28:3682,82
2MD191033Vacarda VladimírEleven Run Team5900:28:47102,68
5M5201102Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:28:5480,63
7MA211063Šebek MichalČeská Třebová8400:29:0565,99
6M5221078Dostál TadeášOrli Lanškroun0600:29:1877,49
8MA231046Marek OndřejTJ Žichlínek9300:29:1964,03
3MC241049Scheuer JanActivity Lanškroun6600:29:2085,30
9MA251015Kaplánek JiříSeš-lost8300:29:3162,48
1MJ261018Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:29:36102,40
1ZD271016Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:44121,81
6MB281038Němec RadekLitomyšl7700:30:0574,60
4MC291094Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:30:1478,78
10MA301076Valenta Josef-8900:30:1856,20
2MJ311080Zedníček AloisOrli Lanškroun0400:30:1997,60
11MA321025Švestka DavidAK Račí údolí8300:30:3154,41
7MB331057Vondra Jan-7400:30:5168,90
8MB341019Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:30:5568,37
1Z5351002Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:30:57112,06
12MA361011Andrlík MilošSTG Česká Třebová8800:31:0749,50
1ZB371030Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:31:09102,24
2ZB381097Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:31:16101,47
9MB391028Netušil MichalLanškroun7600:31:2464,81
5MC401093Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:31:3269,24
3MD411066Krátký LubošTJ Lanškroun6200:31:3483,65
10MB421071Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:4462,36
4MD431084Dostál LadislavMoravská Třebová5600:31:5581,23
3ZB441036Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:32:0596,29
2ZD451077Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:10107,21
13MA461012Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:32:1640,28
1ME471047Krátký FrantišekKrálíky4300:32:19132,18
4ZB481037Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:32:3693,01
2Z5491009Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:32:5899,80
1ZA501061Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:33:17102,42
14MA511034Klofáč Leoš8300:33:2231,43
11MB521065Barvínek MartinŽamberk8000:33:2749,48
1ZC531067Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:33:40112,49
5ZB541040Kalousová RenataActivity Lanškroun7900:33:4086,18
2ZA551029Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:33:4699,55
12MB561031Koutník ZdeněkHZS Praha7900:33:5545,88
3ZA571103Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:34:0298,02
4ZA581089Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:34:0397,86
2ME591059Ráb PavelČeská Třebová5200:34:10122,56
1ZJ601022Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:34:25100,00
13MB611101Klusoň OldřichDannyho smečka8000:34:3441,04
3Z5621003Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:34:5488,14
5MD631043Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:35:0859,18
6ZB641051Richtorová HanaRun Sport Team8200:35:2874,80
15MA651090Kopecký Ivo-8300:35:2814,52
2ZC661042Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:36:2497,27
6MC671096Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:2533,50
5ZA681098Jánešová MichaelaLanškroun0100:37:0480,01
7ZB691099Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:37:0964,13
6MD701091Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:37:2343,66
3ZC711055Cinková JitkaPardubice6800:37:4090,24
7MD721056Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:38:1038,39
3ZD731068Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:1270,99
4ZC741104Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:38:5882,95
8ZB751032Koutníková Eva-8000:39:5646,43
4ZD761020Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:40:3856,42
6ZA771052Hlaváčková Pavla-9200:41:1455,24
16MA781086Schonbaum Lukáš-8700:42:013,00
8MD791073Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:526,15
5ZD801014Nechvílová MiroslavaChoceň6000:48:536,94
3ME811072Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:49:0345,26
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11024Hübl RadekRun Sport Team8800:23:43108,69
2MA21053Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:25:1796,15
3M531050Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:25:2495,16
4MB41013Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:25:2894,59
5MA51048Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:25:3393,95
6M561081Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:25:3993,10
7MC71045Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:26:0689,59
8MA81070Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:26:1788,10
9MC91082Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:26:3485,82
10MB101026Šimek PetrŘetůvka7700:27:0282,00
11MA111008Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:27:0481,78
12MD121041Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:27:1180,80
13MB131039Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:27:3677,43
14MA141075Rozmahel Vojtěch-9600:27:3977,02
15MB151058Kyncl TomášHolice7400:27:4176,78
16M5161088Hájek DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0600:27:5874,44
17MB171054Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:28:2071,52
18M5181079Jáneš MartinOrli Lanškroun0500:28:3669,33
19MD191033Vacarda VladimírEleven Run Team5900:28:4767,88
20M5201102Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:28:5467,00
21MA211063Šebek MichalČeská Třebová8400:29:0565,51
22M5221078Dostál TadeášOrli Lanškroun0600:29:1863,66
23MA231046Marek OndřejTJ Žichlínek9300:29:1963,55
24MC241049Scheuer JanActivity Lanškroun6600:29:2063,40
25MA251015Kaplánek JiříSeš-lost8300:29:3162,00
26MJ261018Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:29:3661,24
27MB281038Němec RadekLitomyšl7700:30:0557,33
28MC291094Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:30:1456,22
29MA301076Valenta Josef-8900:30:1855,70
30MJ311080Zedníček AloisOrli Lanškroun0400:30:1955,45
31MA321025Švestka DavidAK Račí údolí8300:30:3153,91
32MB331057Vondra Jan-7400:30:5151,19
33MB341019Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:30:5550,62
34MA361011Andrlík MilošSTG Česká Třebová8800:31:0748,99
35MB391028Netušil MichalLanškroun7600:31:2446,79
36MC401093Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:31:3245,71
37MD411066Krátký LubošTJ Lanškroun6200:31:3445,49
38MB421071Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:4444,15
39MD431084Dostál LadislavMoravská Třebová5600:31:5542,65
40MA461012Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:32:1639,75
41ME471047Krátký FrantišekKrálíky4300:32:1939,40
42MA511034Klofáč Leoš8300:33:2230,88
43MB521065Barvínek MartinŽamberk8000:33:2730,29
44MB561031Koutník ZdeněkHZS Praha7900:33:5526,41
45ME591059Ráb PavelČeská Třebová5200:34:1024,46
46MB611101Klusoň OldřichDannyho smečka8000:34:3421,20
47MD631043Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:35:0816,70
48MA651090Kopecký Ivo-8300:35:2813,94
49MC671096Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:256,32
50MD701091Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:37:233,00
51MD721056Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:38:103,00
52MA781086Schonbaum Lukáš-8700:42:013,00
53MD791073Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:523,00
54ME811072Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:49:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD271016Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:44105,76
2Z5351002Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:30:5797,73
3ZB371030Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:31:0996,50
4ZB381097Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:31:1695,71
5ZB441036Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:32:0590,37
6ZD451077Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:1089,85
7ZB481037Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:32:3687,00
8Z5491009Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:32:5884,54
9ZA501061Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:33:1782,50
10ZC531067Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:33:4080,01
11ZB541040Kalousová RenataActivity Lanškroun7900:33:4079,97
12ZA551029Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:33:4679,34
13ZA571103Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:34:0277,66
14ZA581089Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:34:0377,47
15ZJ601022Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:34:2575,12
16Z5621003Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:34:5471,98
17ZB641051Richtorová HanaRun Sport Team8200:35:2868,27
18ZC661042Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:36:2462,16
19ZA681098Jánešová MichaelaLanškroun0100:37:0457,83
20ZB691099Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:37:0957,28
21ZC711055Cinková JitkaPardubice6800:37:4053,91
22ZD731068Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:1250,37
23ZC741104Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:38:5845,36
24ZB751032Koutníková Eva-8000:39:5639,07
25ZD761020Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:40:3834,50
26ZA771052Hlaváčková Pavla-9200:41:1430,56
27ZD801014Nechvílová MiroslavaChoceň6000:48:533,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód