Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

19.5.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 19.5.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
9.30 - 11.30 hodin

Přihlášky

děti od 8.30 hodin, hlavní závod od 10.30 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč pouze dospělí

Popis tratě

Délka: hlavní závod 6,3 km, ostatní méně
polní a lesní cesty; tři výběhy a tři náročné seběhy

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě: 20.000 Kč. Finanční ceny v hodnotě: 15.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ota Sadílek
Palackého 649
563 01 Lanškroun
Telefon: 465 323 671

E-mailová adresa

ota@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu-
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu218
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 4622

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6515
Sadílek Ota4615
Fajfr František7215
Vacek Martin6915
Dušková Lenka8014
Bielčik Jindřich4013
Mannlová Jana8013
Král Jindřich7313
Šafář Jaroslav5113
Gregora Jan0013
Borek Viktor0412
Dostál Ladislav5612
Vinduška Petr9312
Krátká Hana9512
Borková Agáta0212
Volf Břetislav5211
Krátký František4311
Ožana Václav6411
Dobšíček Pavel8010
Dostálová Viktorie0310
Wendlig Miroslav5310
Vondra Jan0710
Horáček Michal7510
Krátký Luboš6210
Ženčák Jaroslav6110
Sadílek Jakub0510
Stránský Aleš6010
Koblížek Jindřich4810
Pavlas Jan9610
Dostálek Petr6710
Stránská Michaela9710
Resler Filip099
Svatoš Otakar349
Gregorová Monika009
Kačerovský Michal989
Gregora Filip029
Sontáková Lenka919
Gregora Jakub989
Ondrišek Josef649
Jirásková Eva649
Borek Petr709
Krumer Miroslav499
Brychta Jakub089
Mertová Michaela769
Červ Miloslav509
Sedláček Roman648
Sejkorová Lenka638
Buriánek Tomáš898
Marhold Petr788
Kubešová Eliška038

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ13Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
2PZ334Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:01-
3PZ56Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
4PZ722Šánová BarboraLanškroun0000:00:01-
5PZ948Jančarová AdélaLanškroun0000:00:01-
6PZ1152Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
7PZ1319Jurečková AlenaBrno0100:00:01-
8PZ1515Šumberová NatálkaOrel Česká Třebová0100:00:01-
9PZ1743Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:01-
10PZ1912Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
11PZ2140Kollertová NellaLanškroun0100:00:01-
12PZ2318Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:00:01-
13PZ2530Reslerová KateřinaLanškroun0100:00:01-
14PZ2720Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
15PZ2947Kuttichová KateřinaLanškroun0100:00:01-
16PZ3132Sejkorová VeronikaLanškroun0300:00:01-
17PZ3337Pokorná BarboraLanškroun0500:00:01-
18PZ3513Dostálová TerezaLanškroun0600:00:01-
19PZ3758Langerová KristýnaLanškroun0500:00:01-
20PZ3951Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:00:01-
21PZ4129Vacková VendulaLanškroun0500:00:01-
Předžáci (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM15Kolomý AdamLanškroun0000:00:01-
2PM336Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:01-
3PM511Štichauer PavelRudoltice0000:00:01-
4PM71Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:01-
5PM956Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
6PM1142Hacura TomášHorolezecký klub Sevoutky0000:00:01-
7PM1328Pavlas LadislavLanškroun0000:00:01-
8PM1535Vybíral FilipLanškroun0200:00:01-
9PM1744Rovenský VojtěchLanškroun9900:00:01-
10PM1953Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
11PM2127Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
12PM2316Parent MatějLanškroun0200:00:01-
13PM252Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:01-
14PM2710Kárský JaroslavLanškroun0100:00:01-
15PM2939Pokorný OndřejLanškroun0200:00:01-
16PM3149Patočka JakubDolní Třešňovec0200:00:01-
17PM3350Syrový PetrAtletika Albrechtice0200:00:01-
18PM3545Roubal JiříLanškroun0300:00:01-
19PM3725Pfeiffer MichalRybníky Lanškroun0200:00:01-
20PM3926Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
21PM418Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:01-
22PM4323Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
23PM4431Haislar MiroslavLanškroun0400:00:01-
24PM4546Jančár OliverLanškroun0500:00:01-
25PM4654Brýdl OndřejBrno0000:00:01-
26PM479Vlček PetrLanškroun0400:00:01-
27PM487Chalupník JakubSlatiňany0400:00:01-
28PM4959Janek MatyášLanškroun0400:00:01-
29PM5014Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:01-
30PM5121Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:01-
31PM5217Křivka AdamLanškroun0500:00:01-
32PM534Sadílek JakubLanškroun0500:00:01-
33PM5461Langer MatyášLanškroun0300:00:01-
Žákyně 1. třída (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1119Pokorná AnnaLanškroun9900:00:01-
2Ž1327Pospíšilová NikolaLanškroun0000:00:01-
3Ž1560Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:01-
4Ž1792Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:01-
5Ž1968Kotková KateřinaOpatov0000:00:01-
6Ž11165Gregorová MonikaLanškroun0000:00:01-
7Ž1136Zsirayová KarolínaRudoltice0000:00:01-
Žáci 1. třída (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1129Chalupník MatějSlatiňany9900:00:01-
2M1378Krč TomášLanškroun0000:00:01-
3M1550Doležal DavidSPS Sázava0000:00:01-
4M1761Jurečka MartinBrno9900:00:01-
5M1975Vázler VojtěchRudoltice9900:00:01-
6M11152Konušík PavelRudoltice0000:00:01-
Žákyně 2. třída (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2153Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
2Ž2295Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:01-
3Ž2367Pavlasová MarieLanškroun9900:00:01-
4Ž2496Chlárová NatálieVýprachtice9900:00:01-
5Ž2554Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:01-
6Ž2697Pecháčková RenataLanškroun9900:00:01-
7Ž2773Kleslová TerezaLanškroun9900:00:01-
8Ž2881Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:00:01-
Žáci 2. třída (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M215Kačerovský MichalZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
2M2362Gregora JakubLanškroun9800:00:01-
3M2570Calda JakubMezilesí9800:00:01-
4M271Brýdl ZdeněkBrno9900:00:01-
5M2942Hrabal TomášZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
6M21143Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:01-
7M21394Popelík JanLanškroun9800:00:01-
8M21591Kunčár Lukáš-9900:00:01-
9M2177Fišer JanLanškroun9800:00:01-
10M219100Vybíral JakubLanškroun9800:00:01-
Žákyně 3. třída (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3190Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:01-
2Ž3387Kubínová JanaLanškroun9800:00:01-
3Ž3524Krátká LucieLanškroun9800:00:01-
4Ž3793Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:01-
5Ž398Lechnýřová VeronikaLanškroun9700:00:01-
6Ž31111Chrobáková AnetaLanškroun9700:00:01-
7Ž31364Budinová NatálieLanškroun9700:00:01-
8Ž31588Medvid KarinaLanškroun9700:00:01-
9Ž31789Konečná KristýnaLanškroun9700:00:01-
10Ž31999Čírtková ŠárkaRudoltice9800:00:01-
-Ž3-58Pekařová PetraLanškroun98DNF-
Žáci 3. třída (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3159Sadovský MatějLanškroun9700:00:01-
2M3316Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:00:01-
3M3598Lechnýř ZdeněkLanškroun9700:00:01-
4M379Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:00:01-
5M3935Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:00:01-
6M31133Kögler TomášZŠ Jiráskova Lanškroun9800:00:01-
7M31280Kuťák DanielLanškroun9700:00:01-
8M31328Chalupník JanSlatiňany9800:00:01-
Žákyně 4. třída (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4174Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:00:01-
2Ž4325Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:01-
3Ž4526Kleinová PavlínaLanškroun9700:00:01-
4Ž4785Pokorná AndreaLanškroun9700:00:01-
5Ž4932Perchlíková DenisaRudoltice9700:00:01-
Žáci 4. třída (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4156Václavek JanDlouhá Třebová9600:00:01-
2M4334Roček RadimRudoltice9600:00:01-
3M4545Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:00:01-
4M4722Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:00:01-
5M4966Svatoš DenisZŠ Rudoltice9700:00:01-
6M41176Vybíral JanTřebařov9600:00:01-
Žákyně 5.-6. třída (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5171Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:00:01-
2Ž5372Caldová AdélaMezilesí9400:00:01-
3Ž5521Krátká HanaLanškroun9500:00:01-
4Ž574Linková MarkétaLanškroun9400:00:01-
5Ž592Stasiowská VendulaLanškroun9400:00:01-
6Ž51115Ambrožová NikolaLanškroun9400:00:01-
7Ž51379Kresanová NelaZŠ Dobrovského Lanškroun9400:00:01-
8Ž5146Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:00:01-
9Ž5153Uhlířová JanaLanškroun9500:00:01-
10Ž51631Perchlíková KateřinaZŠ Smetanova Lanškroun9400:00:01-
11Ž51798Patočková KristýnaLanškroun9600:00:01-
12Ž51855Hronková KarinLanškroun9500:00:01-
Žáci 5.-6. třída (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5186Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:01-
2M5318Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:00:01-
3M5540Vlček DavidLanškroun9400:00:01-
4M5751Doležal OndřejSPS Sázava9600:00:01-
5M5969Chládek AdamLanškroun9500:00:01-
6M51182Kuťák DavidLanškroun9500:00:01-
Žákyně 7.-9. třída (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž7110Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:00:01-
2Ž7346Trkalová AnetaJiskra Ústí nad Orlicí9300:00:01-
3Ž757Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:00:01-
4Ž778Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:00:01-
5Ž7941Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:00:01-
6Ž71144Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:00:01-
7Ž71317Tejchmanová AlexandraFenix Ski team Jeseník9300:00:01-
8Ž71449Marková DanielaSPS Sázava9300:00:01-
9Ž71577Vybíralová LucieGymnázium Moravská Třebová9400:00:01-
10Ž71684Macháčková LudmilaLanškroun9300:00:01-
Žáci 7.-9. třída (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7136Mohelník PetrAtletika Polička9200:00:01-
2M7230Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:01-
3M7383Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:00:01-
4M7414Fellner AdamFenix Jeseník9300:00:01-
5M7548Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:00:01-
6M7647Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:00:01-
7M7763Dočekal OndřejAK Noves Žďár nad Sázavou9200:00:01-
8M785Hanuš PetrChoceň9200:00:01-
9M7920Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:00:01-
10M71039Božák MartinZŠ Smetanova Lanškroun9200:00:01-
11M71138Hronek PetrZŠ Dobrovského Lanškroun9400:00:01-
12M71237Bareš JaroslavZŠ Smetanova Lanškroun9200:00:01-
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6434Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:19102,41
2ZD693Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:32:5798,54
3ZD8222Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:3776,12
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD549Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:23:30104,17
2MD1251Zapalač DušanFenix Jeseník9000:25:0191,53
3MD2388Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:26:4876,67
4MD2853Šmerda TomášFenix Ski team Jeseník9100:27:1373,19
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ780Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:23:54100,83
2MJ1054Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:24:3695,00
3MJ26100Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:27:0574,31
4MJ3087Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:27:2471,67
Muži A (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:22:00105,88
2MA266Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:22:37100,44
3MA483Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:2393,68
4MA635Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:3392,21
5MA872Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:0188,09
6MA1445Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:1377,50
7MA1757Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:25:2276,18
8MA1894Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:26:0569,85
9MA1978Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:26:1069,12
10MA2199Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:26:4064,71
11MA3125Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:27:2757,79
12MA3475Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:28:1251,18
13MA3664Netušil MichalLanškroun7600:28:1650,59
14MA3893Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:3747,50
15MA4436Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:29:1841,47
16MA4796Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:29:4737,21
17MA5013Heger MichalMoravská Třebová8100:29:5536,03
18MA5186Dostál PetrMoravská Třebová8500:30:1932,50
19MA5282Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:3530,15
20MA5495Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:5227,65
21MA5890Langr Roman-7600:31:2922,21
22MA6070Sejkora PatrikLanškroun7800:32:0317,21
23MA7191Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:33:255,15
Muži B (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB355Čotov IvanLubná6600:23:20108,87
2MB1138Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:3998,09
3MB1531Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:25:1693,04
4MB1673Stránský TomášSparta Praha6500:25:2192,35
5MB2074Dostálek PetrASPV Těchonín6700:26:3282,66
6MB2292Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:26:4381,16
7MB2418Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:26:5379,80
8MB2543Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:0378,43
9MB3247Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:0869,56
10MB4041Ondrišek JosefLanškroun6400:28:4464,64
11MB4133Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:28:4864,10
12MB4865Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:29:4855,90
13MB4976Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:29:4955,77
14MB5762Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:31:1843,62
15MB5971Krátký LubošLanškroun6200:31:3541,30
16MB6259Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:32:1336,11
17MB8777Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:39:570,00
Muži C (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2716Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:07103,03
2MC2967Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:19101,57
3MC3381Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:1095,40
4MC352Černý VladimírHAC Praha5200:28:1494,92
5MC3729Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:28:3092,98
6MC394Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:3991,89
7MC4315Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:1487,65
8MC5379Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:3977,36
9MC5597Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:30:5675,30
10MC6821Volf BřetislavLanškroun5200:32:5361,14
11MC7761Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:1351,45
12MC8126Velechovský JiříSAZS Králíky5500:35:3241,89
13MC8340Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:2328,45
14MC8869Wendlig MiroslavSokol Tatobyty5300:40:404,60
Muži D (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1314Krátký FrantišekViking Králiky4300:25:08130,53
2MD5668Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:1389,51
3MD6689Bielčik JindřichLichkov4000:32:3879,96
4MD7228Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:33:27138,54
5MD7550Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:34:0270,52
6MD7627Herbst ManfredJeseník4100:34:0570,18
7MD8417Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:38:4139,16
8MD9063Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:2561,46
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6730Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:32:5299,05
2ŽJ7332Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:33:4693,55
3ŽJ8519Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:5262,36
Ženy A (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA912Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:24:35122,93
2ZA4256Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:0390,76
3ZA4560Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:29:4086,31
4ZA6598Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:32:3165,79
5ZA7037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:0561,70
6ZA7985Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:34:2951,62
7ZA8052Hubálková HanaSpinning centrum EVA Lanškroun8100:34:5248,86
-ZA-58Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice78DNF-
Ženy B (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4646Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:29:46110,44
2ZB6184Schneiderová BedřiškaMoravská Třebová6500:32:1195,05
3ZB6320Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:1694,52
4ZB7439Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:5783,80
5ZB7842Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:34:2480,93
6ZB8624Tomacová IvaJeseník6400:39:4646,75
Ženy C (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC8948Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:24100,00
Místní podnikatelé a sponzoři (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB181Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:07:01-
2LB232Krsek PavkaLanškroun7200:07:17-
3LB390Langr RomanTalang7600:07:32-
4LB491Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:08:00-
5LB598Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:01-
6LB637Matlasová LindaKnihovna7900:08:12-
7LB789Vacek VítVITIS TEAM6900:08:32-
8LB860Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:09:26-
9LB974Hepnarová MichaelaVITIS TEAM9100:09:48-
10LB1068Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:09:51-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ13Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
1PM15Kolomý AdamLanškroun0000:00:01-
2PM336Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:01-
2PZ334Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:01-
3PM511Štichauer PavelRudoltice0000:00:01-
3PZ56Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
4PM71Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:01-
4PZ722Šánová BarboraLanškroun0000:00:01-
5PM956Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
5PZ948Jančarová AdélaLanškroun0000:00:01-
6PM1142Hacura TomášHorolezecký klub Sevoutky0000:00:01-
6PZ1152Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
7PM1328Pavlas LadislavLanškroun0000:00:01-
7PZ1319Jurečková AlenaBrno0100:00:01-
8PM1535Vybíral FilipLanškroun0200:00:01-
8PZ1515Šumberová NatálkaOrel Česká Třebová0100:00:01-
9PZ1743Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:01-
9PM1744Rovenský VojtěchLanškroun9900:00:01-
10PZ1912Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
10PM1953Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
11PZ2140Kollertová NellaLanškroun0100:00:01-
11PM2127Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
12PZ2318Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:00:01-
12PM2316Parent MatějLanškroun0200:00:01-
13PZ2530Reslerová KateřinaLanškroun0100:00:01-
13PM252Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:01-
14PZ2720Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
14PM2710Kárský JaroslavLanškroun0100:00:01-
15PM2939Pokorný OndřejLanškroun0200:00:01-
15PZ2947Kuttichová KateřinaLanškroun0100:00:01-
16PM3149Patočka JakubDolní Třešňovec0200:00:01-
16PZ3132Sejkorová VeronikaLanškroun0300:00:01-
17PM3350Syrový PetrAtletika Albrechtice0200:00:01-
17PZ3337Pokorná BarboraLanškroun0500:00:01-
18PM3545Roubal JiříLanškroun0300:00:01-
18PZ3513Dostálová TerezaLanškroun0600:00:01-
19PM3725Pfeiffer MichalRybníky Lanškroun0200:00:01-
19PZ3758Langerová KristýnaLanškroun0500:00:01-
20PZ3951Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:00:01-
20PM3926Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
21PM418Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:01-
21PZ4129Vacková VendulaLanškroun0500:00:01-
22PM4323Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
23PM4431Haislar MiroslavLanškroun0400:00:01-
24PM4546Jančár OliverLanškroun0500:00:01-
25PM4654Brýdl OndřejBrno0000:00:01-
26PM479Vlček PetrLanškroun0400:00:01-
27PM487Chalupník JakubSlatiňany0400:00:01-
28PM4959Janek MatyášLanškroun0400:00:01-
29PM5014Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:01-
30PM5121Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:01-
31PM5217Křivka AdamLanškroun0500:00:01-
32PM534Sadílek JakubLanškroun0500:00:01-
33PM5461Langer MatyášLanškroun0300:00:01-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1119Pokorná AnnaLanškroun9900:00:01-
1M1129Chalupník MatějSlatiňany9900:00:01-
2M1378Krč TomášLanškroun0000:00:01-
2Ž1327Pospíšilová NikolaLanškroun0000:00:01-
3M1550Doležal DavidSPS Sázava0000:00:01-
3Ž1560Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:01-
4Ž1792Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:01-
4M1761Jurečka MartinBrno9900:00:01-
5Ž1968Kotková KateřinaOpatov0000:00:01-
5M1975Vázler VojtěchRudoltice9900:00:01-
6M11152Konušík PavelRudoltice0000:00:01-
6Ž11165Gregorová MonikaLanškroun0000:00:01-
7Ž1136Zsirayová KarolínaRudoltice0000:00:01-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2153Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
2Ž2295Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:01-
3Ž2367Pavlasová MarieLanškroun9900:00:01-
4Ž2496Chlárová NatálieVýprachtice9900:00:01-
5Ž2554Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:01-
6Ž2697Pecháčková RenataLanškroun9900:00:01-
7Ž2773Kleslová TerezaLanškroun9900:00:01-
8Ž2881Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:00:01-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M215Kačerovský MichalZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
1Ž3190Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:01-
2Ž3387Kubínová JanaLanškroun9800:00:01-
2M2362Gregora JakubLanškroun9800:00:01-
3Ž3524Krátká LucieLanškroun9800:00:01-
3M2570Calda JakubMezilesí9800:00:01-
4Ž3793Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:01-
4M271Brýdl ZdeněkBrno9900:00:01-
5Ž398Lechnýřová VeronikaLanškroun9700:00:01-
5M2942Hrabal TomášZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
6Ž31111Chrobáková AnetaLanškroun9700:00:01-
6M21143Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:01-
7Ž31364Budinová NatálieLanškroun9700:00:01-
7M21394Popelík JanLanškroun9800:00:01-
8Ž31588Medvid KarinaLanškroun9700:00:01-
8M21591Kunčár Lukáš-9900:00:01-
9Ž31789Konečná KristýnaLanškroun9700:00:01-
9M2177Fišer JanLanškroun9800:00:01-
10M219100Vybíral JakubLanškroun9800:00:01-
10Ž31999Čírtková ŠárkaRudoltice9800:00:01-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4174Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:00:01-
1M3159Sadovský MatějLanškroun9700:00:01-
2M3316Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:00:01-
2Ž4325Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:01-
3Ž4526Kleinová PavlínaLanškroun9700:00:01-
3M3598Lechnýř ZdeněkLanškroun9700:00:01-
4M379Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:00:01-
4Ž4785Pokorná AndreaLanškroun9700:00:01-
5M3935Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:00:01-
5Ž4932Perchlíková DenisaRudoltice9700:00:01-
6M31133Kögler TomášZŠ Jiráskova Lanškroun9800:00:01-
7M31280Kuťák DanielLanškroun9700:00:01-
8M31328Chalupník JanSlatiňany9800:00:01-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5171Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:00:01-
1M4156Václavek JanDlouhá Třebová9600:00:01-
2M4334Roček RadimRudoltice9600:00:01-
2Ž5372Caldová AdélaMezilesí9400:00:01-
3M4545Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:00:01-
3Ž5521Krátká HanaLanškroun9500:00:01-
4Ž574Linková MarkétaLanškroun9400:00:01-
4M4722Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:00:01-
5M4966Svatoš DenisZŠ Rudoltice9700:00:01-
5Ž592Stasiowská VendulaLanškroun9400:00:01-
6M41176Vybíral JanTřebařov9600:00:01-
6Ž51115Ambrožová NikolaLanškroun9400:00:01-
7Ž51379Kresanová NelaZŠ Dobrovského Lanškroun9400:00:01-
8Ž5146Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:00:01-
9Ž5153Uhlířová JanaLanškroun9500:00:01-
10Ž51631Perchlíková KateřinaZŠ Smetanova Lanškroun9400:00:01-
11Ž51798Patočková KristýnaLanškroun9600:00:01-
12Ž51855Hronková KarinLanškroun9500:00:01-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7136Mohelník PetrAtletika Polička9200:00:01-
2M7230Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:01-
3M7383Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:00:01-
4M7414Fellner AdamFenix Jeseník9300:00:01-
5M7548Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:00:01-
6M7647Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:00:01-
7M7763Dočekal OndřejAK Noves Žďár nad Sázavou9200:00:01-
8M785Hanuš PetrChoceň9200:00:01-
9M7920Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:00:01-
10M71039Božák MartinZŠ Smetanova Lanškroun9200:00:01-
11M71138Hronek PetrZŠ Dobrovského Lanškroun9400:00:01-
12M71237Bareš JaroslavZŠ Smetanova Lanškroun9200:00:01-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB181Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:07:01-
2LB232Krsek PavkaLanškroun7200:07:17-
3LB390Langr RomanTalang7600:07:32-
4LB491Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:08:00-
5LB598Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:01-
6LB637Matlasová LindaKnihovna7900:08:12-
7LB789Vacek VítVITIS TEAM6900:08:32-
8LB860Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:09:26-
9LB974Hepnarová MichaelaVITIS TEAM9100:09:48-
10LB1068Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:09:51-
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:22:00105,88
2MA266Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:22:37100,44
1MB355Čotov IvanLubná6600:23:20108,87
3MA483Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:2393,68
1MD549Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:23:30104,17
4MA635Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:3392,21
1MJ780Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:23:54100,83
5MA872Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:0188,09
1ZA912Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:24:35122,93
2MJ1054Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:24:3695,00
2MB1138Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:3998,09
2MD1251Zapalač DušanFenix Jeseník9000:25:0191,53
1MD1314Krátký FrantišekViking Králiky4300:25:08130,53
6MA1445Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:1377,50
3MB1531Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:25:1693,04
4MB1673Stránský TomášSparta Praha6500:25:2192,35
7MA1757Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:25:2276,18
8MA1894Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:26:0569,85
9MA1978Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:26:1069,12
5MB2074Dostálek PetrASPV Těchonín6700:26:3282,66
10MA2199Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:26:4064,71
6MB2292Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:26:4381,16
3MD2388Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:26:4876,67
7MB2418Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:26:5379,80
8MB2543Čechal JaroslavTS Letohrad6100:27:0378,43
3MJ26100Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:27:0574,31
1MC2716Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:07103,03
4MD2853Šmerda TomášFenix Ski team Jeseník9100:27:1373,19
2MC2967Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:19101,57
4MJ3087Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:27:2471,67
11MA3125Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:27:2757,79
9MB3247Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:0869,56
3MC3381Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:1095,40
12MA3475Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:28:1251,18
4MC352Černý VladimírHAC Praha5200:28:1494,92
13MA3664Netušil MichalLanškroun7600:28:1650,59
5MC3729Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:28:3092,98
14MA3893Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:3747,50
6MC394Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:3991,89
10MB4041Ondrišek JosefLanškroun6400:28:4464,64
11MB4133Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:28:4864,10
2ZA4256Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:0390,76
7MC4315Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:29:1487,65
15MA4436Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:29:1841,47
3ZA4560Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:29:4086,31
1ZB4646Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:29:46110,44
16MA4796Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:29:4737,21
12MB4865Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:29:4855,90
13MB4976Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:29:4955,77
17MA5013Heger MichalMoravská Třebová8100:29:5536,03
18MA5186Dostál PetrMoravská Třebová8500:30:1932,50
19MA5282Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:3530,15
8MC5379Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:3977,36
20MA5495Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:5227,65
9MC5597Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:30:5675,30
2MD5668Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:1389,51
14MB5762Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:31:1843,62
21MA5890Langr Roman-7600:31:2922,21
15MB5971Krátký LubošLanškroun6200:31:3541,30
22MA6070Sejkora PatrikLanškroun7800:32:0317,21
2ZB6184Schneiderová BedřiškaMoravská Třebová6500:32:1195,05
16MB6259Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:32:1336,11
3ZB6320Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:1694,52
1ZD6434Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:19102,41
4ZA6598Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:32:3165,79
3MD6689Bielčik JindřichLichkov4000:32:3879,96
1ŽJ6730Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:32:5299,05
10MC6821Volf BřetislavLanškroun5200:32:5361,14
2ZD693Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:32:5798,54
5ZA7037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:0561,70
23MA7191Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:33:255,15
4MD7228Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:33:27138,54
2ŽJ7332Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:33:4693,55
4ZB7439Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:33:5783,80
5MD7550Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:34:0270,52
6MD7627Herbst ManfredJeseník4100:34:0570,18
11MC7761Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:1351,45
5ZB7842Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:34:2480,93
6ZA7985Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:34:2951,62
7ZA8052Hubálková HanaSpinning centrum EVA Lanškroun8100:34:5248,86
12MC8126Velechovský JiříSAZS Králíky5500:35:3241,89
3ZD8222Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:3776,12
13MC8340Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:2328,45
7MD8417Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:38:4139,16
3ŽJ8519Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:5262,36
6ZB8624Tomacová IvaJeseník6400:39:4646,75
17MB8777Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:39:570,00
14MC8869Wendlig MiroslavSokol Tatobyty5300:40:404,60
1ŽC8948Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:24100,00
8MD9063Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:2561,46

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Příjemná a členitá trať
závodník
vse super,priste jdu opet
pafka.krsek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód