Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

19.5.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 19.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4421

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Dušková Lenka8014
Fajfr František7214
Vacek Martin6914
Matyášová Jana6514
Sadílek Ota4614
Borek Viktor0412
Krátká Hana9512
Mannlová Jana8012
Bielčik Jindřich4012
Král Jindřich7312
Borková Agáta0212
Šafář Jaroslav5112
Gregora Jan0012
Dostál Ladislav5611
Vinduška Petr9311
Krátký František4311
Pavlas Jan9610
Dostálová Viktorie0310
Ožana Václav6410
Volf Břetislav5210
Vondra Jan0710
Wendlig Miroslav5310
Krátký Luboš6210
Ženčák Jaroslav6110
Sadílek Jakub0510
Červ Miloslav509
Koblížek Jindřich489
Svatoš Otakar349
Resler Filip099
Kačerovský Michal989
Dostálek Petr679
Ondrišek Josef649
Gregora Filip029
Dobšíček Pavel809
Stránská Michaela979
Stránský Aleš609
Horáček Michal759
Borek Petr709
Brychta Jakub089
Hanáková Klára028
Smolák Bedřich038
Sedláček Roman648
Sejkorová Lenka638
Šutera Josef798
Smolák Vojtěch748
Marhold Petr788
Lánová Aneta078
Kubešová Klára068
Gregorová Monika008
Kubešová Eliška038

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

předškolní dívky (trať 0,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1115Holinková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:01-
2Ž1314Musilová TerezaLanškroun9400:00:01-
3Ž1524Burešová AdélaLanškroun9500:00:01-
4Ž1736Kovaříková PetraLanškroun9400:00:01-
5Ž192Fáberová ZuzanaAtletika Jablonné nad Orlicí9600:00:01-
6Ž11120Richterová ClaudiaLanškroun9500:00:01-
7Ž11328Patočková KristýnaDolní Třešňovec9500:00:01-
8Ž11538Antesová PavlaLanškroun9500:00:01-
9Ž11713Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:01-
10Ž11921Richterová NatálieLanškroun9700:00:01-
11Ž12111Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:01-
12Ž12310Pekařová PetraSázava9800:00:01-
13Ž12531Novotná EvaLetohrad9800:00:01-
předškolní chlapci (trať 0,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1130Špičák MartinLanškroun9400:00:01-
2M1353Hrabal LadislavLanškroun9400:00:01-
3M158Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:01-
4M115Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:00:01-
5M1922Staňek OndřejOsík Litomyšl9400:00:01-
6M1113Marek JanHorní Třešňovec9500:00:01-
7M11348Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:00:01-
8M11526Schlegel MichalLanškroun9500:00:01-
9M1179Skalický TomášRudoltice9500:00:01-
10M11917Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:01-
11M12116Kuťák DavidLanškroun9500:00:01-
12M12357Šikula JosefBrno9500:00:01-
13M12532Bielčik TomášLichkov9600:00:01-
14M12723Chalupník JanSlatiňany9800:00:01-
15M12837Ouřecký TomášPardubice9700:00:01-
16M12952Kögler TomášLanškroun9800:00:01-
Žákyně 1. třída (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž217Kanišová LenkaRudoltice9300:00:01-
2Ž231Pohanová LucieLanškroun9400:00:01-
3Ž256Perchlíková VeronikaRudoltice9400:00:01-
Žáci 1. třída (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:00:01-
2M2329Kořízek PavelLanškroun9300:00:01-
3M2555Bříza VáclavŽamberk9300:00:01-
4M2756Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:00:01-
5M2818Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:00:01-
6M2950Sita JaroslavLanškroun9400:00:01-
7M21025Ulrich OndřejDolní Třešňovec9400:00:01-
8M2114Marek JiříHorní Třešňovec9300:00:01-
9M21234Květenský DanielLubník9300:00:01-
10M21319Holinka JanOrel Česká Třebová9400:00:01-
11M21451Knoll TomášLanškroun9300:00:01-
12M21512Macháček DominikRudoltice9400:00:01-
Žákyně 2. třída (trať 0,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3150Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:00:01-
2Ž3248Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:01-
3Ž3333Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:00:01-
4Ž342Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:00:01-
5Ž3532Beltachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:00:01-
6Ž3615Moutelíková IvaRudoltice9300:00:01-
7Ž3729Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:00:01-
8Ž3822Klementová ŽanetaLanškroun9300:00:01-
9Ž3916Skalická SabinaRudoltice9300:00:01-
10Ž31017Málková HanaRudoltice9300:00:01-
11Ž31173Válková BarboraLanškroun9200:00:01-
Žáci 2. třída (trať 0,250 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3175Šeda JanSruby9300:00:01-
2M3321Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:01-
3M3531Musil StanislavLanškroun9300:00:01-
4M3717Adamec KarelATC Nekoř9300:00:01-
5M3967Felcman PetrSKI Česká Třebová9300:00:01-
6M31182Vašíček JaroslavLanškroun9200:00:01-
7M31316Žíla MarekLanškroun9300:00:01-
8M31530Mareš DavidRudoltice9300:00:01-
9M3178Šikula JiříBrno9200:00:01-
Žákyně 3. třída (trať 0,250 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM153Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:00:01-
2ŽM352Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:00:01-
3ŽM56Bosáková MartinaLanškroun9100:00:01-
4ŽM779Ryšavá DenisaDamníkov9200:00:01-
5ŽM921Pechlíková AndreaRudoltice9100:00:01-
6ŽM1110Matějková LucieSázava9200:00:01-
7ŽM1339Markytánová PetraLanškroun9200:00:01-
8ŽM1599Kovaříková KamilaLanškroun9200:00:01-
9ŽM1719Stránská IvaRudoltice9100:00:01-
Žáci 3. třída (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM136Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:00:01-
2MM360Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:00:01-
3MM59Fáber RobertAtletika Jablonné9100:00:01-
4MM713Konečný PatrikLanškroun9100:00:01-
5MM943Šrámek MichalLanškroun9100:00:01-
6MM112Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:00:01-
7MM1335Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:00:01-
8MM1559Staněk TomášOsík Litomyšl9200:00:01-
9MM171Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:00:01-
10MM1910Křičenský MichalJablonné nad Orlicí9200:00:01-
11MM2128Jetleb MartinRudoltice9100:00:01-
12MM2345Markytán JosefLanškroun9100:00:01-
Žákyně 4. třída (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS155Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:00:01-
2ŽS3100Hepnarová MichaelaLanškroun9100:00:01-
3ŽS54Halbrštátová SoňaAtletika Albrechtice9100:00:01-
4ŽS764Baboráková TerezaAC Choceň9100:00:01-
5ŽS925Brokešová BlankaLanškroun9000:00:01-
6ŽS111Sontáková LenkaLanškroun 00:00:01-
7ŽS1312Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:00:01-
8ŽS153Dobšíčková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:00:01-
9ŽS1762Burešová TerezaLanškroun9000:00:01-
10ŽS1981Špičáková MichaelaLanškroun9000:00:01-
11ŽS2122Mertová LucieRudoltice9000:00:01-
Žáci 4. třída (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS119Skalický JiříLanškroun9100:00:01-
2MS34Danačík TomášLanškroun9000:00:01-
3MS551Skalický PavelLanškroun9000:00:01-
4MS742Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:01-
5MS923Vytlačil MarekČeská Třebová9100:00:01-
6MS1144Calda RobinDolní Třešňovec9000:00:01-
7MS1338Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:00:01-
8MS1520Ingr MichalLanškroun9000:00:01-
9MS1715Václavský LukášLanškroun9100:00:01-
10MS1937Kuchta JakubOrel Česká Třebová9100:00:01-
11MS2198Vaško JakubČeská Třebová9000:00:01-
12MS2347Čajnák VojtěchHasiči Lanškroun9100:00:01-
Žákyně 5.- 6. třída (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD156Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:00:01-
2ŽD396Paďourová IvetaZŠ Výprachtice9000:00:01-
3ŽD584Hortová PetraHorní Čermná8900:00:01-
4ŽD76Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:00:01-
5ŽD968Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:00:01-
6ŽD115Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:00:01-
7ŽD1389Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:00:01-
8ŽD1527Brokešová KateřinaLanškroun8900:00:01-
9ŽD1766Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:00:01-
10ŽD1926Perchlíková SimonaRudoltice9000:00:01-
11ŽD218Buřvalová HanaLanškroun9000:00:01-
12ŽD2311Knollová KláraLanškroun8900:00:01-
Žáci 5.- 6. třída (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD194Fuglíček AntonínŽichlínek8900:00:01-
2MD374Boháč LubošPolička8800:00:01-
3MD561Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:00:01-
4MD754Buriánek TomášČeská Třebová8900:00:01-
5MD985Dušek RichardHorní Čermná8900:00:01-
6MD1140Sygeryč DanielAC Choceň8900:00:01-
7MD1363Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:00:01-
8MD157Němec OndřejLanškroun8900:00:01-
9MD1720Fořt DominikLanškroun8900:00:01-
10MD1941Janouch KarelAC Choceň8900:00:01-
11MD2118Rek ZdeněkLanškroun9100:00:01-
12MD235Skyba MartinBrno8900:00:01-
13MD2514Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:00:01-
14MD2723Sochor LukášRudoltice9000:00:01-
15MD2824Mareš FilipHasiči Lanškroun9000:00:01-
16MD2995Strohner MichalŽichlínek8900:00:01-
17MD3049Konek JosefRudoltice8900:00:01-
18MD3172Ulrich TomášLanškroun8900:00:01-
19MD3246Mimra TomášHasiči Lanškroun8900:00:01-
Žákyně 7.- 9. třída (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM177Ryšová GabrielaDamníkov8700:00:01-
2ŽM387Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:00:01-
3ŽM571Rychtaříková IvaAC Choceň8500:00:01-
4ŽM788Čechalová HanaTS Letohrad8600:00:01-
5ŽM97Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:00:01-
6ŽM113Skybová LucieARC Brno8700:00:01-
7ŽM1370Kurková AndreaAC Choceň8700:00:01-
8ŽM1597Paďourová RenataSokol Výprachtice8700:00:01-
9ŽM1776Šedová VeronikaSokol Česká Třebová8700:00:01-
10ŽM1924Fišerová MichaelaLanškroun8600:00:01-
11ŽM2134Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:00:01-
12ŽM2369Podhorníková MartinaAC Choceň8600:00:01-
13ŽM2513Sontáková KláraSkuhrov8800:00:01-
-ŽM-58Bílá MarkétaSKI Česká Třebová87DNF-
Žáci 7.- 9. třída (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM180Marcinčin JakubLSG Letohrad8600:00:01-
2MM225Dostál PetrHC PD Šumperk8500:00:01-
3MM383Budina LiborKlášterec nad Orlicí8500:00:01-
4MM491Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:00:01-
5MM593Potužník OndřejÚstí nad Orlicí8600:00:01-
6MM692Kubásek OndřejÚstí nad Orlicí8500:00:01-
7MM711Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:00:01-
8MM818Novotný MichalATC Nekoř8700:00:01-
9MM965Řemínek MatějAC Choceň8600:00:01-
10MM1086Horta MartinDD Horní Čermná8600:00:01-
11MM1190Krejsar JiříDamníkov8700:00:01-
Dorostenci 16-17 let (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1654Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:25:2496,80
2MD1812Vacek TomášAtletika Jablonné8300:25:2796,40
3MD2188Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:25:5892,27
4MD2327Berger JanAK Moravská Třebová8400:26:1490,13
5MD2443Carvan MartinLanškroun8300:26:4286,40
6MD3328Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:28:2372,93
7MD3935Boháč JaroslavSK Polička8500:29:0667,20
Dorostenky 16-17 let (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4439Skybová LucieARC Brno8700:29:52108,17
2ŽD5375Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:3896,82
3ŽD5434Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:31:5595,00
4ŽD6160Strnadová BlankaLanškroun8400:34:0780,87
5ŽD6763Šolcová PavlínaLanškroun8200:38:5250,37
Muži A (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Dobšíček Pavel2 B Tým8000:22:17104,39
2MA233Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:22:5498,98
3MA441Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:1096,63
4MA540Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:5989,47
5MA659Adamec JosefATC Nekoř8100:24:0388,88
6MA837Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:09106,80
7MA1071Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:24:2485,81
8MA1157Strnad VladimírATC Letohrad7700:24:4682,59
9MA1476Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:25:1578,35
10MA1547Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:25:2377,18
11MA2079Bříza VáclavŽamberk7000:25:5672,35
12MA2561Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:26:5963,13
13MA2655Kaspar JanFEL Praha7100:27:0562,25
14MA2783Ouřecký MilošPardubice6700:27:1860,35
15MA3052Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:27:3657,72
16MA3184Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:27:5554,94
17MA3448Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:2750,26
18MA3874Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:28:5745,87
19MA4332Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:29:3563,33
20MA4562Skyba MartinBrno6200:29:5437,53
21MA4887Chládek JaroslavLanškroun6800:30:4530,07
22MA5592Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:2315,73
Muži B (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB350Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:00109,22
2MB730Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:24:0799,95
3MB1370Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:25:1390,83
4MB1768Papáček JanOseva Choceň5400:25:2689,03
5MB1964Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:5285,44
6MB2180Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:25:5884,61
7MB2951Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:27:2872,17
8MB3591Zajíc JanKRB Chrudim5300:28:3063,59
9MB3686Potůček JiříVelké Přítočno5300:28:3463,04
10MB3766Netušil PavelŽamberk5200:28:5160,69
11MB4638Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:3346,59
12MB6045Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:33:3321,71
Muži C (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1G3931Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:24:11112,29
2G31229Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:25:03105,56
3G33256Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:0482,15
4G340144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:0873,87
5G34249Bielčík JindřichLichkov 00:29:32124,29
6G34958Koblížek JindřichŽamberk4800:30:5160,54
7G35236Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:31:2855,76
8G35681Krumer MiroslavOstrov4900:32:3646,96
9G36682Kalousek JanKČT Žamberk4100:37:4275,71
10G36853Kalous VladimírŽamberk4300:59:280,00
Ženy A (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA2846Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:27:20121,35
2ŽA5185Šedová JanaAC Choceň7300:31:2195,10
3ŽA5873Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:33:0783,55
4ŽA6272Dušková LenkaLanškroun8000:34:1276,47
5ŽA6378Ouřecká RenátaPardubice7000:35:2868,19
6ŽA6490Řehořová PetraSázava7800:36:0464,27
Ženy B (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4167Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:29:23106,23
2ZB4768Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6400:30:4097,77
3ZB5077Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:30:5696,01
4ZB5742Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:0282,16
5ZB5969Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:33:2279,96
6ZB6565Dostálová EvaSvitavy5900:36:2659,74
Podnikatelé, sponzoři (trať 1,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M194Ondríšek JosefLanškroun6400:06:17-
2M295Danačík IvoXXX 00:06:42-
3M396Klement JiříXXX6700:07:49-
4M493Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:08:05-
5M597Koblížek JindřichŽamberk4800:08:07-
6M681Krumer MiroslavOstrov4900:08:10-
7M7144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:11-
Trať 0,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
4M115Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:00:01-
1M1130Špičák MartinLanškroun9400:00:01-
1Ž1115Holinková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:01-
2M1353Hrabal LadislavLanškroun9400:00:01-
2Ž1314Musilová TerezaLanškroun9400:00:01-
3M158Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:01-
3Ž1524Burešová AdélaLanškroun9500:00:01-
4Ž1736Kovaříková PetraLanškroun9400:00:01-
5M1922Staňek OndřejOsík Litomyšl9400:00:01-
5Ž192Fáberová ZuzanaAtletika Jablonné nad Orlicí9600:00:01-
6Ž11120Richterová ClaudiaLanškroun9500:00:01-
6M1113Marek JanHorní Třešňovec9500:00:01-
7Ž11328Patočková KristýnaDolní Třešňovec9500:00:01-
7M11348Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:00:01-
8Ž11538Antesová PavlaLanškroun9500:00:01-
8M11526Schlegel MichalLanškroun9500:00:01-
9Ž11713Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:01-
9M1179Skalický TomášRudoltice9500:00:01-
10Ž11921Richterová NatálieLanškroun9700:00:01-
10M11917Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:01-
11Ž12111Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:01-
11M12116Kuťák DavidLanškroun9500:00:01-
12Ž12310Pekařová PetraSázava9800:00:01-
12M12357Šikula JosefBrno9500:00:01-
13M12532Bielčik TomášLichkov9600:00:01-
13Ž12531Novotná EvaLetohrad9800:00:01-
14M12723Chalupník JanSlatiňany9800:00:01-
15M12837Ouřecký TomášPardubice9700:00:01-
16M12952Kögler TomášLanškroun9800:00:01-
Trať 0,150 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž217Kanišová LenkaRudoltice9300:00:01-
1M2149Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:00:01-
2Ž231Pohanová LucieLanškroun9400:00:01-
2M2329Kořízek PavelLanškroun9300:00:01-
3Ž256Perchlíková VeronikaRudoltice9400:00:01-
3M2555Bříza VáclavŽamberk9300:00:01-
4M2756Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:00:01-
5M2818Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:00:01-
6M2950Sita JaroslavLanškroun9400:00:01-
7M21025Ulrich OndřejDolní Třešňovec9400:00:01-
8M2114Marek JiříHorní Třešňovec9300:00:01-
9M21234Květenský DanielLubník9300:00:01-
10M21319Holinka JanOrel Česká Třebová9400:00:01-
11M21451Knoll TomášLanškroun9300:00:01-
12M21512Macháček DominikRudoltice9400:00:01-
Trať 0,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3150Černá KristýnaSKI ISCAREX Česká Třebová9300:00:01-
2Ž3248Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:01-
3Ž3333Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:00:01-
4Ž342Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:00:01-
5Ž3532Beltachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:00:01-
6Ž3615Moutelíková IvaRudoltice9300:00:01-
7Ž3729Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:00:01-
8Ž3822Klementová ŽanetaLanškroun9300:00:01-
9Ž3916Skalická SabinaRudoltice9300:00:01-
10Ž31017Málková HanaRudoltice9300:00:01-
11Ž31173Válková BarboraLanškroun9200:00:01-
Trať 0,250 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM153Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:00:01-
1M3175Šeda JanSruby9300:00:01-
2M3321Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:01-
2ŽM352Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:00:01-
3ŽM56Bosáková MartinaLanškroun9100:00:01-
3M3531Musil StanislavLanškroun9300:00:01-
4ŽM779Ryšavá DenisaDamníkov9200:00:01-
4M3717Adamec KarelATC Nekoř9300:00:01-
5M3967Felcman PetrSKI Česká Třebová9300:00:01-
5ŽM921Pechlíková AndreaRudoltice9100:00:01-
6ŽM1110Matějková LucieSázava9200:00:01-
6M31182Vašíček JaroslavLanškroun9200:00:01-
7ŽM1339Markytánová PetraLanškroun9200:00:01-
7M31316Žíla MarekLanškroun9300:00:01-
8ŽM1599Kovaříková KamilaLanškroun9200:00:01-
8M31530Mareš DavidRudoltice9300:00:01-
9ŽM1719Stránská IvaRudoltice9100:00:01-
9M3178Šikula JiříBrno9200:00:01-
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS119Skalický JiříLanškroun9100:00:01-
1ŽD156Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:00:01-
2MS34Danačík TomášLanškroun9000:00:01-
2ŽD396Paďourová IvetaZŠ Výprachtice9000:00:01-
3ŽD584Hortová PetraHorní Čermná8900:00:01-
3MS551Skalický PavelLanškroun9000:00:01-
4MS742Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:01-
4ŽD76Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:00:01-
5MS923Vytlačil MarekČeská Třebová9100:00:01-
5ŽD968Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:00:01-
6MS1144Calda RobinDolní Třešňovec9000:00:01-
6ŽD115Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:00:01-
7ŽD1389Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:00:01-
7MS1338Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:00:01-
8MS1520Ingr MichalLanškroun9000:00:01-
8ŽD1527Brokešová KateřinaLanškroun8900:00:01-
9ŽD1766Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:00:01-
9MS1715Václavský LukášLanškroun9100:00:01-
10MS1937Kuchta JakubOrel Česká Třebová9100:00:01-
10ŽD1926Perchlíková SimonaRudoltice9000:00:01-
11ŽD218Buřvalová HanaLanškroun9000:00:01-
11MS2198Vaško JakubČeská Třebová9000:00:01-
12MS2347Čajnák VojtěchHasiči Lanškroun9100:00:01-
12ŽD2311Knollová KláraLanškroun8900:00:01-
Trať 0,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM177Ryšová GabrielaDamníkov8700:00:01-
1MD194Fuglíček AntonínŽichlínek8900:00:01-
2ŽM387Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:00:01-
2MD374Boháč LubošPolička8800:00:01-
3ŽM571Rychtaříková IvaAC Choceň8500:00:01-
3MD561Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:00:01-
4ŽM788Čechalová HanaTS Letohrad8600:00:01-
4MD754Buriánek TomášČeská Třebová8900:00:01-
5MD985Dušek RichardHorní Čermná8900:00:01-
5ŽM97Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:00:01-
6ŽM113Skybová LucieARC Brno8700:00:01-
6MD1140Sygeryč DanielAC Choceň8900:00:01-
7MD1363Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:00:01-
7ŽM1370Kurková AndreaAC Choceň8700:00:01-
8ŽM1597Paďourová RenataSokol Výprachtice8700:00:01-
8MD157Němec OndřejLanškroun8900:00:01-
9ŽM1776Šedová VeronikaSokol Česká Třebová8700:00:01-
9MD1720Fořt DominikLanškroun8900:00:01-
10ŽM1924Fišerová MichaelaLanškroun8600:00:01-
10MD1941Janouch KarelAC Choceň8900:00:01-
11MD2118Rek ZdeněkLanškroun9100:00:01-
11ŽM2134Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:00:01-
12ŽM2369Podhorníková MartinaAC Choceň8600:00:01-
12MD235Skyba MartinBrno8900:00:01-
13ŽM2513Sontáková KláraSkuhrov8800:00:01-
13MD2514Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:00:01-
14MD2723Sochor LukášRudoltice9000:00:01-
15MD2824Mareš FilipHasiči Lanškroun9000:00:01-
16MD2995Strohner MichalŽichlínek8900:00:01-
17MD3049Konek JosefRudoltice8900:00:01-
18MD3172Ulrich TomášLanškroun8900:00:01-
19MD3246Mimra TomášHasiči Lanškroun8900:00:01-
Trať 0,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM180Marcinčin JakubLSG Letohrad8600:00:01-
2MM225Dostál PetrHC PD Šumperk8500:00:01-
3MM383Budina LiborKlášterec nad Orlicí8500:00:01-
4MM491Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:00:01-
5MM593Potužník OndřejÚstí nad Orlicí8600:00:01-
6MM692Kubásek OndřejÚstí nad Orlicí8500:00:01-
7MM711Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:00:01-
8MM818Novotný MichalATC Nekoř8700:00:01-
9MM965Řemínek MatějAC Choceň8600:00:01-
10MM1086Horta MartinDD Horní Čermná8600:00:01-
11MM1190Krejsar JiříDamníkov8700:00:01-
Trať 1,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M194Ondríšek JosefLanškroun6400:06:17-
2M295Danačík IvoXXX 00:06:42-
3M396Klement JiříXXX6700:07:49-
4M493Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:08:05-
5M597Koblížek JindřichŽamberk4800:08:07-
6M681Krumer MiroslavOstrov4900:08:10-
7M7144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:11-
Trať 6,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Dobšíček Pavel2 B Tým8000:22:17104,39
2MA233Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:22:5498,98
1MB350Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:00109,22
3MA441Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:1096,63
4MA540Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:5989,47
5MA659Adamec JosefATC Nekoř8100:24:0388,88
2MB730Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:24:0799,95
6MA837Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:09106,80
1G3931Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:24:11112,29
7MA1071Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:24:2485,81
8MA1157Strnad VladimírATC Letohrad7700:24:4682,59
2G31229Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:25:03105,56
3MB1370Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:25:1390,83
9MA1476Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:25:1578,35
10MA1547Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:25:2377,18
1MD1654Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:25:2496,80
4MB1768Papáček JanOseva Choceň5400:25:2689,03
2MD1812Vacek TomášAtletika Jablonné8300:25:2796,40
5MB1964Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:5285,44
11MA2079Bříza VáclavŽamberk7000:25:5672,35
6MB2180Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:25:5884,61
3MD2188Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:25:5892,27
4MD2327Berger JanAK Moravská Třebová8400:26:1490,13
5MD2443Carvan MartinLanškroun8300:26:4286,40
12MA2561Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:26:5963,13
13MA2655Kaspar JanFEL Praha7100:27:0562,25
14MA2783Ouřecký MilošPardubice6700:27:1860,35
1ŽA2846Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:27:20121,35
7MB2951Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:27:2872,17
15MA3052Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:27:3657,72
16MA3184Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:27:5554,94
3G33256Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:0482,15
6MD3328Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:28:2372,93
17MA3448Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:2750,26
8MB3591Zajíc JanKRB Chrudim5300:28:3063,59
9MB3686Potůček JiříVelké Přítočno5300:28:3463,04
10MB3766Netušil PavelŽamberk5200:28:5160,69
18MA3874Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:28:5745,87
7MD3935Boháč JaroslavSK Polička8500:29:0667,20
4G340144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:0873,87
1ZB4167Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:29:23106,23
5G34249Bielčík JindřichLichkov 00:29:32124,29
19MA4332Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:29:3563,33
1ŽD4439Skybová LucieARC Brno8700:29:52108,17
20MA4562Skyba MartinBrno6200:29:5437,53
11MB4638Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:3346,59
2ZB4768Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6400:30:4097,77
21MA4887Chládek JaroslavLanškroun6800:30:4530,07
6G34958Koblížek JindřichŽamberk4800:30:5160,54
3ZB5077Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:30:5696,01
2ŽA5185Šedová JanaAC Choceň7300:31:2195,10
7G35236Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:31:2855,76
2ŽD5375Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:3896,82
3ŽD5434Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:31:5595,00
22MA5592Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:2315,73
8G35681Krumer MiroslavOstrov4900:32:3646,96
4ZB5742Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:0282,16
3ŽA5873Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:33:0783,55
5ZB5969Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:33:2279,96
12MB6045Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:33:3321,71
4ŽD6160Strnadová BlankaLanškroun8400:34:0780,87
4ŽA6272Dušková LenkaLanškroun8000:34:1276,47
5ŽA6378Ouřecká RenátaPardubice7000:35:2868,19
6ŽA6490Řehořová PetraSázava7800:36:0464,27
6ZB6565Dostálová EvaSvitavy5900:36:2659,74
9G36682Kalousek JanKČT Žamberk4100:37:4275,71
5ŽD6763Šolcová PavlínaLanškroun8200:38:5250,37
10G36853Kalous VladimírŽamberk4300:59:280,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód