Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

24.5.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 24.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

zámeček u Lanškrouna
děti od 9:30, hlavní závod v 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30, děti do 9.25, hlavní závod do 11:00 hodin

Startovné

dospělí a dorost 30 Kč
děti zdarma

Popis tratě

Délka: 6,3 km a méně
Terénní běh po lučních a lesních cestách se třemi seběhy a třemi náročnými výběhy. Děti běží zámeckou alejí do kopce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ota Sadílek
Palackého 649
563 01 Lanškroun
tel. 465 323 671, 465 355 718

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

ota.la@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4356

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6514
Sadílek Ota4614
Dušková Lenka8014
Vacek Martin6914
Fajfr František7214
Borková Agáta0212
Šafář Jaroslav5112
Gregora Jan0012
Krátká Hana9512
Borek Viktor0412
Mannlová Jana8012
Bielčik Jindřich4012
Král Jindřich7312
Krátký František4311
Dostál Ladislav5611
Vinduška Petr9311
Wendlig Miroslav5310
Krátký Luboš6210
Ženčák Jaroslav6110
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Dostálová Viktorie0310
Ožana Václav6410
Vondra Jan0710
Volf Břetislav5210
Dobšíček Pavel809
Stránská Michaela979
Stránský Aleš609
Horáček Michal759
Brychta Jakub089
Borek Petr709
Červ Miloslav509
Koblížek Jindřich489
Resler Filip099
Svatoš Otakar349
Kačerovský Michal989
Ondrišek Josef649
Gregora Filip029
Dostálek Petr679
Černá Markéta708
Sadílek Filip088
Vindušková Barbara018
Dostál Tadeáš068
Gregora Jakub988
Sontáková Lenka918
Jirásková Eva648
Mertová Michaela768
Nechvíl Petr918
Hanáková Klára028
Smolák Bedřich038

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1182Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:01-
2Ž136Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:01-
3Ž1551Jurečková AlenaBílovice nad Svitavou0100:00:01-
4Ž1776Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
5Ž1989Konečná ZuzanaLanškroun0100:00:01-
6Ž11175Hanáková KláraRychnov nad Kněžnou0200:00:01-
7Ž11371Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:01-
8Ž11512Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:01-
9Ž11729Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
10Ž11944Selicharová GabrielaPraha0200:00:01-
11Ž12152Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
12Ž12392Roušová AdélaSvitavy0200:00:01-
13Ž12597Klírová KateřinaRudoltice0300:00:01-
14Ž12780Hýblová VeronikaLanškroun0300:00:01-
15Ž12934Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
16Ž13161Sejkorová VeronikaLanškroun0300:00:01-
17Ž13332Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:01-
18Ž13564Šemberová JanaLanškroun0300:00:01-
19Ž1371Havelková ErokaLanškroun0400:00:01-
20Ž13919Vacková VendulaLanškroun0500:00:01-
21Ž14198Moravcová RadkaJamné nad Orlicí0400:00:01-
22Ž14337Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
23Ž14510Krovická LucieZlín0500:00:01-
24Ž14777Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
25Ž14946Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:01-
26Ž15193Langerová KristýnaLanškroun0500:00:01-
27Ž15396Netolická StellaLanškroun0500:00:01-
28Ž15542Hájková BarboraLanškroun0600:00:01-
29Ž15785Blaško SáraÚstí nad Orlicí0500:00:01-
30Ž15948Kubínová AdrianaLanškroun0500:00:01-
-Ž1-66Kuttichová KateřinaLanškroun01DNF-
-Ž1-91Svobodová EliškaPardubice03DNF-
Předžáci (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1136Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
2M1362Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:01-
3M1573Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
4M172Havelka RadimLanškroun0100:00:01-
5M1972Kostelecký JanLanškroun0200:00:01-
6M11153Abrahám LuděkAtletika Jablonné n. O.0200:00:01-
7M11335Coural JaroslavVír0200:00:01-
8M11513Syrový PetrAtletika Albrechtice0200:00:01-
9M11724Skala DanLanškroun0100:00:01-
10M11918Kadrnoška PavelLanškroun0200:00:01-
11M12130Doleček JanLanškroun0200:00:01-
12M12358Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
13M12514Beneš PavelLanškroun0200:00:01-
14M12716Markytán JanLanškroun0200:00:01-
15M12917Parent MatějLanškroun0200:00:01-
16M13178Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:01-
17M13315Klímek ŠimonRudoltice0200:00:01-
18M13538Gildain DanielSázava0300:00:01-
19M13763Hudec DanielProstějov0200:00:01-
20M13931Patočka JakubLanškroun0200:00:01-
21M14194Šembera VítekLanškroun0200:00:01-
22M14388Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:00:01-
23M14587Roubal JiříLanškroun0300:00:01-
24M14739Vondra JanČeská Třebová0200:00:01-
25M14933Smolák BedřichLanškroun0300:00:01-
26M1519Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
27M15347Jančar OliverLanškroun0500:00:01-
28M1554Kolmý JonášMŠ Rudoltice0400:00:01-
29M15745Chalupník JakubMŠ Slatiňany0400:00:01-
30M15960Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
31M16165Janek MatyášLanškroun0400:00:01-
32M16225Zedníček AloisLanškroun0400:00:01-
33M16383Vlček PetrLanškroun0400:00:01-
34M16484Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
35M16595Časný DenisLanškroun0500:00:01-
36M16679Buriánek ŠimonHradec Králové0400:00:01-
37M16754Stehlík AntonínLanškroun0500:00:01-
38M1683Sadílek JakubAtletika Albrechtice0500:00:01-
39M16955Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:01-
40M17081Buriánek MatoušHradec Králové0600:00:01-
41M17174Hrynečko JacopoLanškroun0500:00:01-
42M17259Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:00:01-
43M17328Dostál TadeášLanškroun0600:00:01-
44M17486Semerád VáclavLanškroun0500:00:01-
45M17590Vondra JanLanškroun0700:00:01-
Žákyně 1. třída (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2151Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
2Ž2338Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
3Ž2554Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:01-
4Ž2722Selicharová MichaelaPraha0000:00:01-
5Ž29891Pakolíková MarieRudoltice0100:00:01-
6Ž21172Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:00:01-
7Ž21398Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
8Ž215791Šánová BarboraLanškroun0000:00:01-
9Ž21777Jančarová AdélaLanškroun0000:00:01-
10Ž21963Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
11Ž22170Vavřínová AnnaLanškroun0100:00:01-
12Ž223841Roušová AdrianaSvitavy0000:00:01-
13Ž22597Reslerová KateřinaLanškroun0100:00:01-
Žáci 1. třída (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2168Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
2M2372Kavín MichaelSebranice0100:00:01-
3M2530Kolomý AdamLanškroun0000:00:01-
4M2713Stichauer PavelZŠ Rudoltice0000:00:01-
5M2987Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
6M2112Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:01-
7M213871Sadovský FilipLanškroun0100:00:01-
8M21571Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
9M21750Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:01-
10M21969Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
11M22182Pavlas LadislavLanškroun0000:00:01-
12M22334Hagemann IngmarLanškroun0100:00:01-
13M22599Karský JaroslavLanškroun0100:00:01-
Žákyně 2. třída (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2118Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:01-
2Ž2242Pokorná AnnaLanškroun9900:00:01-
3Ž2345Pospíšilová NikolaLanškroun0000:00:01-
4Ž24100Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:01-
5Ž25801Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:01-
6Ž2676Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:01-
7Ž2784Kotková KateřinaOpatov0000:00:01-
8Ž28901Pakolíková LídaRudoltice0000:00:01-
-Ž2-36Gregorová MonikaLanškroun00DNF-
Žáci 2. třída (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:01-
2M2374Čada JakubLanškroun9900:00:01-
3M2524Kubín LukášAlbrechtice9900:00:01-
4M2752Chalupník MatějSlatiňany9900:00:01-
5M2992Jursa MiroslavRudoltice9900:00:01-
6M21189Doležal DavidSPS Sázava0000:00:01-
7M21358Vavřín KarelLanškroun9900:00:01-
8M2156Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:01-
9M21785Krč TomášLanškroun0000:00:01-
10M21815Zedníček AntonínLanškroun9900:00:01-
11M21995Chlup TomášTJ Rychnov0000:00:01-
12M2209Boščík MatějZŠ Rudoltice9900:00:01-
13M2217Boščík DanielZŠ Rudoltice9900:00:01-
14M22262Jurečka MartinBílovice nad Svitavou9900:00:01-
Žákyně 3. třída (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3135Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:01-
2Ž3314Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
3Ž355Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:01-
4Ž3781Pavlasová MarieLanškroun9900:00:01-
5Ž3933Chládková NatalieSokol Výprachtice9900:00:01-
6Ž31178Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:01-
7Ž3133Havelková KristýnaLanškroun9800:00:01-
8Ž31594Dolečková PatricieRudoltice9900:00:01-
Žáci 3. třída (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:00:01-
2M3339Gregora JakubLanškroun9800:00:01-
3M3566Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:01-
4M3717Kačerovský MichalZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
5M3993Calda JakubMezilesí9800:00:01-
6M31177Kelbl JanBrno9800:00:01-
Žákyně 4. třída (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31711Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:01-
2Ž33821Svobodová EditaPardubice9800:00:01-
3Ž3529Krátká LucieLanškroun9800:00:01-
4Ž3759Kubínová JanaLanškroun9800:00:01-
5Ž3961Medvid KarinaLanč9700:00:01-
6Ž31185Chrobáková AnetaLanškroun9700:00:01-
7Ž313781Jursová NatálieRudoltice9700:00:01-
8Ž31496Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:01-
9Ž31592Janková DominikaLanškroun9800:00:01-
Žáci 4. třída (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3186Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:00:01-
2M3360Kögler TomášZŠ Jiráskova Lanškroun9800:00:01-
3M3581Vondra MartinLanškroun9600:00:01-
4M3790Vitouch JakubSázava9700:00:01-
5M3983Knoll MartinLanškroun9800:00:01-
Žákyně 5.-6. třída (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4141Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:00:01-
2Ž4332Couralová SimonaJiskra Vír9600:00:01-
3Ž4531Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:00:01-
4Ž4756Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:01-
5Ž494Hrdinová AdélaAtletika Albrechtice9700:00:01-
6Ž411731Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:01-
7Ž41227Richterová ClaudiaLanškroun9500:00:01-
8Ž41326Krátká HanaLanškroun9500:00:01-
9Ž41416Benešová MichaelaLanškroun9600:00:01-
10Ž41549Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:00:01-
11Ž416881Glaserová EliškaSki klub Česká Třebová9700:00:01-
12Ž41740Málková PavlaZŠ Rudoltice9600:00:01-
13Ž41847Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:01-
14Ž419911Parolková MichaelaRudoltice9600:00:01-
15Ž4208Málková KateřinaZŠ Rudoltice9700:00:01-
Žáci 5.-6. třída (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4153Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:00:01-
2M4388Václavek JanDlouhá Třebová9600:00:01-
3M4520Roček RadimRudoltice9600:00:01-
4M4764Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:00:01-
5M4991Doležal OndřejSázava9600:00:01-
6M41183Pavlas JanLanškroun9600:00:01-
7M41325Kubín TomášAlbrechtice9500:00:01-
8M41544Chládek AdamLanškroun9500:00:01-
9M41719Svatoš DenisZŠ Rudoltice9700:00:01-
Žákyně 7.-9. třída (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5180Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:00:01-
2Ž5379Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:00:01-
3Ž5521Trkalová AnetaMěsto Ústí nad Orlicí9300:00:01-
4Ž57751Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:00:01-
5Ž5974Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:00:01-
6Ž51167Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:00:01-
7Ž513861Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9500:00:01-
8Ž51565Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:00:01-
Žáci 7.-9. třída (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5155Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:00:01-
2M5248Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:01-
3M5375Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:00:01-
4M5473Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:00:01-
5M5576Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:01-
6M5646Chládek MartinLanškroun9400:00:01-
7M5737Chládek DanielTJ Sokol Výprachtice9400:00:01-
Dorostenci 16-17 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD841Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:24:25114,01
2MD2238Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:26:3497,63
3MD5936Balogh MarekDAŠ Horní Maršov9300:31:1462,08
4MD6489Ouřecký MilošZemědělská škola Lanškroun9100:31:4458,27
Dorostenky 16-17 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7711Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:32:4693,70
2ŽD831Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:34:4381,43
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3512Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:27:4788,36
2MJ4788Pechanec PavelJavorník9000:29:5072,75
3MJ53100Živný MarekLetohrad9100:30:2867,92
4MJ6258Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:31:3859,04
5MJ8932Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:36:1523,87
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:22:45104,81
2MA226Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:23:02102,38
3MA561Dobšíček PavelSK Hronov8000:24:0992,80
4MA757Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:2390,80
5MA945Bogdał RomanMiedzygorze7900:24:3988,51
6MA1068Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:4487,80
7MA1183Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:24:5686,08
8MA1295Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:25:2482,08
9MA1352Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:25:3380,79
10MA1427Šutera JosefAtletika Polička7900:25:3480,65
10MA1442Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:25:3480,65
12MA1747Bogdał PawełMiedzygorze7600:25:5377,93
13MA1834Řemínek MatějAC Choceň8600:26:0076,93
14MA2094Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:26:1774,50
15MA2213Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:26:3472,07
16MA2499Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:5069,78
17MA2546Bogdał LukaszMiedzygorze8200:26:5369,35
18MA2624Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:26:5868,64
19MA3248Zelinger MichalLanškroun6900:27:3363,63
20MA33700Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:27:3962,77
21MA39462Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:28:3754,48
22MA406Stříhavka JindřichAC Choceň7100:28:3854,34
23MA4297Netušil MichalLanškroun7600:28:5352,19
24MA4863Marhold LubošChoceň7700:29:5443,47
25MA5180Krsek PavkaLanškroun7200:30:1840,04
26MA5562Marhold PetrChoceň7800:30:5035,46
27MA5618Sejkora PatrikLanškroun7800:30:5634,60
28MA6931Pavlas JakubLanškroun8700:32:1123,88
29MA7067Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:32:1623,16
30MA7872Vacek TomášLanškroun7000:32:5317,87
31MA8773Vacek VítVITIS TEAM Lanškroun6900:35:370,00
32MA9516Ptáček Jiříxxx7000:39:100,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB330Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:23:50101,57
2MB423Holický MilanAFK Pardubice6500:23:59100,32
3MB640Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:1598,10
4MB2775Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:27:0175,07
5MB3084Dostálek PetrASPV Těchonín6700:27:2272,16
6MB34980Ondrišek JosefLanškroun6400:27:4668,83
7MB3837Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:0965,63
8MB41650Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:4960,08
9MB4574Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:29:3154,26
10MB4671Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:29:3753,42
11MB4915Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:29:5950,37
12MB525Krátký LubošLanškroun6200:30:2746,48
13MB7219Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:32:1930,94
14MB9954Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:41:380,00
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1943Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:26:13107,23
2MC3125Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:2598,41
3MC3785Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:5894,36
4MC4366Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:29:0785,91
5MC6050Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:31:2169,49
6MC7377Krumer MiroslavOstrov4900:32:3560,42
7MC7914Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:33:1255,88
8MC8821Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:36:0634,56
9MC93730Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:4622,30
10MC10082Wendlig MiroslavSokol Luková5300:45:550,00
Muži D 60 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1617Krátký FrantišekViking Králiky4300:25:40116,16
2MD3635Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:50100,64
3MD5076Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:1683,21
4MD6310Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:4272,94
5MD6878Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:0869,84
6MD8149Bielčik JindřichLichkov4000:34:1554,68
7MD8255Koblížek JindřichSK Žamberk4800:34:3352,53
8MD9091Novotný JiříKB Letohrad4500:37:1433,31
9MD9722Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:5913,61
10MD10179Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:51100,00
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5460Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:30:32107,76
2ŽJ662Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:32:0098,53
3ŽJ853Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:35:2377,23
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2151Jiroušková JanaDTC Litomyšl7900:26:19104,18
2ZA289Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:0598,47
3ZA2993Moravcová KláraKB OEZ Letohrad8300:27:1497,35
4ZA4453Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:1582,35
5ZA5728Schauerová LenkaAtletika Polička8800:31:0968,21
6ZA614Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:3265,36
7ZA6729Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:0261,64
8ZA7581Krsková HanaSpinningcentrumEva Lanškroun8100:32:3857,17
9ZA7669Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:32:4056,92
10ZA8496Matlasová LindaKnihovna Lanškroun7900:34:5440,31
11ZA867Stříhavková PetraAC Choceň7900:35:3635,10
12ZA9286Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:37:4419,22
13ZA9892Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:40:180,12
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6587Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:31:51104,00
2ZB7159Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:18101,23
3ZB8056Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:2194,77
4ZB9164Hrišková JanaČeská Třebová7100:37:2969,33
Ženy C 45 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5833Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:31:11117,20
2ŽC7439Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:32:37108,79
3ŽC9420Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:3374,01
4ŽC968Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:4866,68
Podnikatelé (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1211Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:44-
2LB2266Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:06:49-
3LB3297Fryauf JanGY Lanškroun8900:07:07-
4LB4277Krumer MiroslavKamenictví Ostrov4900:08:39-
5LB5221Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:07-
6LB6259Jirásková EvaSpinning centrum EVA Lanškroun6400:09:42-
7LB7258Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:09:53-
8LB8222Syrová HanaAuto Agro Lanškroun8900:10:47-
9LB9223Jungová AdélaAuto Agro Lanškroun8900:10:48-
10LB10210Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:10:48-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1136Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
1Ž1182Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:01-
2Ž136Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:01-
2M1362Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:01-
3M1573Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
3Ž1551Jurečková AlenaBílovice nad Svitavou0100:00:01-
4Ž1776Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
4M172Havelka RadimLanškroun0100:00:01-
5Ž1989Konečná ZuzanaLanškroun0100:00:01-
5M1972Kostelecký JanLanškroun0200:00:01-
6Ž11175Hanáková KláraRychnov nad Kněžnou0200:00:01-
6M11153Abrahám LuděkAtletika Jablonné n. O.0200:00:01-
7M11335Coural JaroslavVír0200:00:01-
7Ž11371Kulhánková NikolaLanškroun0200:00:01-
8M11513Syrový PetrAtletika Albrechtice0200:00:01-
8Ž11512Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:01-
9Ž11729Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
9M11724Skala DanLanškroun0100:00:01-
10M11918Kadrnoška PavelLanškroun0200:00:01-
10Ž11944Selicharová GabrielaPraha0200:00:01-
11M12130Doleček JanLanškroun0200:00:01-
11Ž12152Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
12Ž12392Roušová AdélaSvitavy0200:00:01-
12M12358Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
13M12514Beneš PavelLanškroun0200:00:01-
13Ž12597Klírová KateřinaRudoltice0300:00:01-
14Ž12780Hýblová VeronikaLanškroun0300:00:01-
14M12716Markytán JanLanškroun0200:00:01-
15M12917Parent MatějLanškroun0200:00:01-
15Ž12934Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
16M13178Chlup OndřejTJ Rychnov0300:00:01-
16Ž13161Sejkorová VeronikaLanškroun0300:00:01-
17M13315Klímek ŠimonRudoltice0200:00:01-
17Ž13332Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:01-
18M13538Gildain DanielSázava0300:00:01-
18Ž13564Šemberová JanaLanškroun0300:00:01-
19Ž1371Havelková ErokaLanškroun0400:00:01-
19M13763Hudec DanielProstějov0200:00:01-
20Ž13919Vacková VendulaLanškroun0500:00:01-
20M13931Patočka JakubLanškroun0200:00:01-
21M14194Šembera VítekLanškroun0200:00:01-
21Ž14198Moravcová RadkaJamné nad Orlicí0400:00:01-
22M14388Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:00:01-
22Ž14337Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
23M14587Roubal JiříLanškroun0300:00:01-
23Ž14510Krovická LucieZlín0500:00:01-
24Ž14777Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
24M14739Vondra JanČeská Třebová0200:00:01-
25M14933Smolák BedřichLanškroun0300:00:01-
25Ž14946Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:01-
26Ž15193Langerová KristýnaLanškroun0500:00:01-
26M1519Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
27M15347Jančar OliverLanškroun0500:00:01-
27Ž15396Netolická StellaLanškroun0500:00:01-
28Ž15542Hájková BarboraLanškroun0600:00:01-
28M1554Kolmý JonášMŠ Rudoltice0400:00:01-
29M15745Chalupník JakubMŠ Slatiňany0400:00:01-
29Ž15785Blaško SáraÚstí nad Orlicí0500:00:01-
30Ž15948Kubínová AdrianaLanškroun0500:00:01-
30M15960Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
31M16165Janek MatyášLanškroun0400:00:01-
32M16225Zedníček AloisLanškroun0400:00:01-
33M16383Vlček PetrLanškroun0400:00:01-
34M16484Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
35M16595Časný DenisLanškroun0500:00:01-
36M16679Buriánek ŠimonHradec Králové0400:00:01-
37M16754Stehlík AntonínLanškroun0500:00:01-
38M1683Sadílek JakubAtletika Albrechtice0500:00:01-
39M16955Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:01-
40M17081Buriánek MatoušHradec Králové0600:00:01-
41M17174Hrynečko JacopoLanškroun0500:00:01-
42M17259Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:00:01-
43M17328Dostál TadeášLanškroun0600:00:01-
44M17486Semerád VáclavLanškroun0500:00:01-
45M17590Vondra JanLanškroun0700:00:01-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2168Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
1Ž2151Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
2Ž2338Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
2M2372Kavín MichaelSebranice0100:00:01-
3Ž2554Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:01-
3M2530Kolomý AdamLanškroun0000:00:01-
4Ž2722Selicharová MichaelaPraha0000:00:01-
4M2713Stichauer PavelZŠ Rudoltice0000:00:01-
5Ž29891Pakolíková MarieRudoltice0100:00:01-
5M2987Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
6M2112Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:01-
6Ž21172Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:00:01-
7M213871Sadovský FilipLanškroun0100:00:01-
7Ž21398Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
8M21571Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
8Ž215791Šánová BarboraLanškroun0000:00:01-
9M21750Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:01-
9Ž21777Jančarová AdélaLanškroun0000:00:01-
10M21969Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
10Ž21963Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
11M22182Pavlas LadislavLanškroun0000:00:01-
11Ž22170Vavřínová AnnaLanškroun0100:00:01-
12Ž223841Roušová AdrianaSvitavy0000:00:01-
12M22334Hagemann IngmarLanškroun0100:00:01-
13M22599Karský JaroslavLanškroun0100:00:01-
13Ž22597Reslerová KateřinaLanškroun0100:00:01-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2118Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:01-
2Ž2242Pokorná AnnaLanškroun9900:00:01-
3Ž2345Pospíšilová NikolaLanškroun0000:00:01-
4Ž24100Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:01-
5Ž25801Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:01-
6Ž2676Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:01-
7Ž2784Kotková KateřinaOpatov0000:00:01-
8Ž28901Pakolíková LídaRudoltice0000:00:01-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3135Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:01-
1M2110Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:01-
2M2374Čada JakubLanškroun9900:00:01-
2Ž3314Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
3Ž355Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:01-
3M2524Kubín LukášAlbrechtice9900:00:01-
4M2752Chalupník MatějSlatiňany9900:00:01-
4Ž3781Pavlasová MarieLanškroun9900:00:01-
5M2992Jursa MiroslavRudoltice9900:00:01-
5Ž3933Chládková NatalieSokol Výprachtice9900:00:01-
6Ž31178Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:01-
6M21189Doležal DavidSPS Sázava0000:00:01-
7Ž3133Havelková KristýnaLanškroun9800:00:01-
7M21358Vavřín KarelLanškroun9900:00:01-
8M2156Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:01-
8Ž31594Dolečková PatricieRudoltice9900:00:01-
9M21785Krč TomášLanškroun0000:00:01-
10M21815Zedníček AntonínLanškroun9900:00:01-
11M21995Chlup TomášTJ Rychnov0000:00:01-
12M2209Boščík MatějZŠ Rudoltice9900:00:01-
13M2217Boščík DanielZŠ Rudoltice9900:00:01-
14M22262Jurečka MartinBílovice nad Svitavou9900:00:01-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:00:01-
1Ž31711Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:01-
2Ž33821Svobodová EditaPardubice9800:00:01-
2M3339Gregora JakubLanškroun9800:00:01-
3M3566Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:01-
3Ž3529Krátká LucieLanškroun9800:00:01-
4Ž3759Kubínová JanaLanškroun9800:00:01-
4M3717Kačerovský MichalZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
5Ž3961Medvid KarinaLanč9700:00:01-
5M3993Calda JakubMezilesí9800:00:01-
6M31177Kelbl JanBrno9800:00:01-
6Ž31185Chrobáková AnetaLanškroun9700:00:01-
7Ž313781Jursová NatálieRudoltice9700:00:01-
8Ž31496Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:01-
9Ž31592Janková DominikaLanškroun9800:00:01-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3186Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:00:01-
1Ž4141Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:00:01-
2M3360Kögler TomášZŠ Jiráskova Lanškroun9800:00:01-
2Ž4332Couralová SimonaJiskra Vír9600:00:01-
3Ž4531Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:00:01-
3M3581Vondra MartinLanškroun9600:00:01-
4Ž4756Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:01-
4M3790Vitouch JakubSázava9700:00:01-
5Ž494Hrdinová AdélaAtletika Albrechtice9700:00:01-
5M3983Knoll MartinLanškroun9800:00:01-
6Ž411731Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:01-
7Ž41227Richterová ClaudiaLanškroun9500:00:01-
8Ž41326Krátká HanaLanškroun9500:00:01-
9Ž41416Benešová MichaelaLanškroun9600:00:01-
10Ž41549Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:00:01-
11Ž416881Glaserová EliškaSki klub Česká Třebová9700:00:01-
12Ž41740Málková PavlaZŠ Rudoltice9600:00:01-
13Ž41847Pospíšilová KláraLanškroun9600:00:01-
14Ž419911Parolková MichaelaRudoltice9600:00:01-
15Ž4208Málková KateřinaZŠ Rudoltice9700:00:01-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4153Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:00:01-
1Ž5180Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:00:01-
2M4388Václavek JanDlouhá Třebová9600:00:01-
2Ž5379Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:00:01-
3Ž5521Trkalová AnetaMěsto Ústí nad Orlicí9300:00:01-
3M4520Roček RadimRudoltice9600:00:01-
4M4764Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:00:01-
4Ž57751Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:00:01-
5M4991Doležal OndřejSázava9600:00:01-
5Ž5974Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:00:01-
6Ž51167Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:00:01-
6M41183Pavlas JanLanškroun9600:00:01-
7Ž513861Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9500:00:01-
7M41325Kubín TomášAlbrechtice9500:00:01-
8M41544Chládek AdamLanškroun9500:00:01-
8Ž51565Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:00:01-
9M41719Svatoš DenisZŠ Rudoltice9700:00:01-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5155Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:00:01-
2M5248Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:01-
3M5375Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:00:01-
4M5473Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:00:01-
5M5576Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:01-
6M5646Chládek MartinLanškroun9400:00:01-
7M5737Chládek DanielTJ Sokol Výprachtice9400:00:01-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1211Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:44-
2LB2266Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:06:49-
3LB3297Fryauf JanGY Lanškroun8900:07:07-
4LB4277Krumer MiroslavKamenictví Ostrov4900:08:39-
5LB5221Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:07-
6LB6259Jirásková EvaSpinning centrum EVA Lanškroun6400:09:42-
7LB7258Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:09:53-
8LB8222Syrová HanaAuto Agro Lanškroun8900:10:47-
9LB9223Jungová AdélaAuto Agro Lanškroun8900:10:48-
10LB10210Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:10:48-
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:22:45104,81
2MA226Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:23:02102,38
1MB330Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:23:50101,57
2MB423Holický MilanAFK Pardubice6500:23:59100,32
3MA561Dobšíček PavelSK Hronov8000:24:0992,80
3MB640Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:24:1598,10
4MA757Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:2390,80
1MD841Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:24:25114,01
5MA945Bogdał RomanMiedzygorze7900:24:3988,51
6MA1068Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:4487,80
7MA1183Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:24:5686,08
8MA1295Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:25:2482,08
9MA1352Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:25:3380,79
10MA1442Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:25:3480,65
10MA1427Šutera JosefAtletika Polička7900:25:3480,65
1MD1617Krátký FrantišekViking Králiky4300:25:40116,16
12MA1747Bogdał PawełMiedzygorze7600:25:5377,93
13MA1834Řemínek MatějAC Choceň8600:26:0076,93
1MC1943Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:26:13107,23
14MA2094Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:26:1774,50
1ZA2151Jiroušková JanaDTC Litomyšl7900:26:19104,18
15MA2213Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:26:3472,07
2MD2238Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:26:3497,63
16MA2499Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:5069,78
17MA2546Bogdał LukaszMiedzygorze8200:26:5369,35
18MA2624Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:26:5868,64
4MB2775Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:27:0175,07
2ZA289Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:27:0598,47
3ZA2993Moravcová KláraKB OEZ Letohrad8300:27:1497,35
5MB3084Dostálek PetrASPV Těchonín6700:27:2272,16
2MC3125Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:2598,41
19MA3248Zelinger MichalLanškroun6900:27:3363,63
20MA33700Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:27:3962,77
6MB34980Ondrišek JosefLanškroun6400:27:4668,83
1MJ3512Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:27:4788,36
2MD3635Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:50100,64
3MC3785Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:5894,36
7MB3837Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:0965,63
21MA39462Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:28:3754,48
22MA406Stříhavka JindřichAC Choceň7100:28:3854,34
8MB41650Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:4960,08
23MA4297Netušil MichalLanškroun7600:28:5352,19
4MC4366Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:29:0785,91
4ZA4453Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:1582,35
9MB4574Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:29:3154,26
10MB4671Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:29:3753,42
2MJ4788Pechanec PavelJavorník9000:29:5072,75
24MA4863Marhold LubošChoceň7700:29:5443,47
11MB4915Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:29:5950,37
3MD5076Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:1683,21
25MA5180Krsek PavkaLanškroun7200:30:1840,04
12MB525Krátký LubošLanškroun6200:30:2746,48
3MJ53100Živný MarekLetohrad9100:30:2867,92
1ŽJ5460Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:30:32107,76
26MA5562Marhold PetrChoceň7800:30:5035,46
27MA5618Sejkora PatrikLanškroun7800:30:5634,60
5ZA5728Schauerová LenkaAtletika Polička8800:31:0968,21
1ŽC5833Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:31:11117,20
3MD5936Balogh MarekDAŠ Horní Maršov9300:31:1462,08
5MC6050Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:31:2169,49
6ZA614Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:31:3265,36
4MJ6258Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:31:3859,04
4MD6310Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:4272,94
4MD6489Ouřecký MilošZemědělská škola Lanškroun9100:31:4458,27
1ZB6587Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:31:51104,00
2ŽJ662Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:32:0098,53
7ZA6729Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:0261,64
5MD6878Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:0869,84
28MA6931Pavlas JakubLanškroun8700:32:1123,88
29MA7067Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:32:1623,16
2ZB7159Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:18101,23
13MB7219Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:32:1930,94
6MC7377Krumer MiroslavOstrov4900:32:3560,42
2ŽC7439Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:32:37108,79
8ZA7581Krsková HanaSpinningcentrumEva Lanškroun8100:32:3857,17
9ZA7669Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:32:4056,92
1ŽD7711Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:32:4693,70
30MA7872Vacek TomášLanškroun7000:32:5317,87
7MC7914Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:33:1255,88
3ZB8056Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:2194,77
6MD8149Bielčik JindřichLichkov4000:34:1554,68
7MD8255Koblížek JindřichSK Žamberk4800:34:3352,53
2ŽD831Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:34:4381,43
10ZA8496Matlasová LindaKnihovna Lanškroun7900:34:5440,31
3ŽJ853Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:35:2377,23
11ZA867Stříhavková PetraAC Choceň7900:35:3635,10
31MA8773Vacek VítVITIS TEAM Lanškroun6900:35:370,00
8MC8821Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:36:0634,56
5MJ8932Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:36:1523,87
8MD9091Novotný JiříKB Letohrad4500:37:1433,31
4ZB9164Hrišková JanaČeská Třebová7100:37:2969,33
12ZA9286Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:37:4419,22
9MC93730Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:4622,30
3ŽC9420Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:3374,01
32MA9516Ptáček Jiříxxx7000:39:100,00
4ŽC968Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:4866,68
9MD9722Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:5913,61
13ZA9892Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:40:180,12
14MB9954Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:41:380,00
10MC10082Wendlig MiroslavSokol Luková5300:45:550,00
10MD10179Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:51100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 63%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Byl jsem tam poprvé a moc se mi tam líbilo, budu se rád vracet. Skvělá trať a organizátorům děkuji, že objednali pěkné počasí.
michal.javorek
Pěkná trať bez motorových vozidel. Příjemné prostředí a přátelská atmosféra. Zajímaly by mě předběžné výsledky po doběhnutí.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód