Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

23.5.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 23.5.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

Zámecký vrch u Lanškrouna
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

v místě startu
od 8:30 do 9:25 hodin (děti)
od 8:30 do 11:00 hodin (dospělí)

Startovné

dospělí 50 Kč
děti zdarma

Popis tratě

členitá trať v terénu
délka hlavního závodu 6,3 km, dětské tratě 100 - 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Atletika Albrechtice
Palackého 649
563 01 Lanškroun
tel. 465 323 671

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

ota.la@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu-
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 4426

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6914
Fajfr František7214
Matyášová Jana6514
Sadílek Ota4614
Dušková Lenka8014
Bielčik Jindřich4012
Král Jindřich7312
Borková Agáta0212
Šafář Jaroslav5112
Gregora Jan0012
Krátká Hana9512
Borek Viktor0412
Mannlová Jana8012
Vinduška Petr9311
Krátký František4311
Dostál Ladislav5611
Dostálová Viktorie0310
Ožana Václav6410
Vondra Jan0710
Volf Břetislav5210
Wendlig Miroslav5310
Krátký Luboš6210
Ženčák Jaroslav6110
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Kačerovský Michal989
Gregora Filip029
Dostálek Petr679
Ondrišek Josef649
Dobšíček Pavel809
Stránský Aleš609
Stránská Michaela979
Horáček Michal759
Brychta Jakub089
Borek Petr709
Červ Miloslav509
Koblížek Jindřich489
Resler Filip099
Svatoš Otakar349
Krumer Miroslav498
Scheuer Jan668
Jadrný Lubomír738
Černá Markéta708
Sadílek Filip088
Vindušková Barbara018
Dostál Tadeáš068
Gregora Jakub988
Sontáková Lenka918
Jirásková Eva648
Mertová Michaela768

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolačky (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1137Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
2Ž1318Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
3Ž1522Chládková AnetaLanškroun0200:00:01-
4Ž1724Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
5Ž1954Pazderková NicoleLanškroun0200:00:01-
6Ž11160Selicharová GabrielaPraha0200:00:01-
7Ž11332Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
8Ž11543Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
9Ž11756Lauterbachová NikolaŽamberk0300:00:01-
10Ž11952Svobodová EliškaPardubice0300:00:01-
11Ž12116Klírová KateřinaRudoltice0300:00:01-
12Ž12368Dolečková EliškaLuková0200:00:01-
13Ž12531Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:01-
14Ž12746Kokešová MagdalénaLanškroun 00:00:01-
15Ž12926Pokorná BarboraLanškroun0500:00:01-
16Ž13140Sýkorová VeronikaLanškroun 00:00:01-
17Ž13370Vacková VendulaLanškroun0500:00:01-
18Ž13511Kotasová TerezaLanškroun 00:00:01-
19Ž1373Krovická LucieZlín0500:00:01-
20Ž13963Dehnerová DominikaLanškroun 00:00:01-
21Ž14142Kuťáková KláraLanškroun0500:00:01-
22Ž14347Janů MonikaRudoltice 00:00:01-
23Ž14535Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
24Ž14762Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:01-
25Ž14964Langerová KristýnaLanškroun0500:00:01-
26Ž15165Hájková BarboraLanškroun0600:00:01-
Předškoláci (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1141Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
2M1328Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:01-
3M1512Koller PetrRudoltice 00:00:01-
4M1719Patočka JakubLanškroun0200:00:01-
5M1967Dvořák FilipLiuková0300:00:01-
6M11134Gildain DanielSázava0300:00:01-
7M11358Roubal JiříLanškroun0300:00:01-
8M11550Janů RadimRudoltice0300:00:01-
9M11739Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
10M11955Zelinka LukášLanškroun0300:00:01-
11M1219Kotas FilipLanškroun 00:00:01-
12M12329Zachař DennisÚstí nad Orlicí 00:00:01-
13M12545Kolomý JonášMŠ Rudoltice0400:00:01-
14M12713Bezdíček VojtěchLanškroun 00:00:01-
15M1292Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
16M13125Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:01-
17M13359Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
18M13561Vlček PetrLanškroun0400:00:01-
19M13766Janek MatyášLanškroun0400:00:01-
20M13951Časný DenisRudoltice0500:00:01-
21M14127Stehlík AntonínLanškroun0500:00:01-
22M14369Jáneš PavelLanškroun 00:00:01-
23M1451Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:00:01-
24M14715Dostál TadeášBUDO klub Lanškroun0600:00:01-
25M14953Hrynečko JacopoLanškroun0500:00:01-
26M15144Sejkora SebastiánLanškroun0600:00:01-
27M15348Vondra JanLanškroun0700:00:01-
28M15449Karský MartinLanškroun 00:00:01-
29M15523Sadílek JakubAtletika Albrechtice0500:00:01-
30M15657Zelinka AdamRychnov na Moravě 00:00:01-
31M15733Kubíček AdamLitomyšl0500:00:01-
1. třída - dívky (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21100Jánešová MichaelaLanškroun0100:00:01-
2Ž2386Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
3Ž2564Konečná ZuzanaLanškroun0100:00:01-
4Ž2774Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:01-
5Ž2965Jurečková AlenaBrno0100:00:01-
6Ž21175Kollertová NellaLanškroun0100:00:01-
7Ž21389Jakešová PavlaŽichlínek 00:00:01-
1. třída - chlapci (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2127Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:01-
2M2314Pokorný OndřejLanškroun0200:00:01-
3M2511Jílek VilémZŠ Rudoltice 00:00:01-
4M2728Doleček JanLanškroun0200:00:01-
5M2910Prokop DanielZŠ Rudoltice 00:00:01-
6M21135Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
7M21320Kubec AdamLanškroun 00:00:01-
8M2152Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
9M21645Štěpánek JiříTatenice 00:00:01-
10M21717Vondra JanČeská Třebová0200:00:01-
2. třída - dívky (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3183Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
2Ž3278Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:01-
3Ž3366Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:01-
4Ž3499Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
5Ž3580Marková KristýnaLanškroun0000:00:01-
6Ž3668Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
7Ž3772Marková SabinaLanškroun 00:00:01-
8Ž3877Reslerová KateřinaLanškroun0100:00:01-
2. třída - chlapci (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3139Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:01-
2M331Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:01-
3M3515Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
4M3713Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:00:01-
5M3941Brýdl OndřejBrno0000:00:01-
6M31144Sadovský FilipLanškroun0100:00:01-
7M3125Pavlas LadislavLanškroun0000:00:01-
8M31331Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:01-
9M31432Svatoš AlešSKI klub Česká Třebová0100:00:01-
10M31542Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:01-
11M31643Marek VojtěchLanškroun 00:00:01-
3. třída - dívky (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4159Snítilová ZuzanaLanškroun9900:00:01-
2Ž4376Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:00:01-
3Ž4554Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:00:01-
4Ž4767Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:01-
5Ž4987Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:01-
3. třída - chlapci (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Čada JakubLanškroun9900:00:01-
2M4324Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:01-
3M4512Konušík PavelRudoltice0000:00:01-
4M4716Jurečka MartinBílovice nad Svitavou9900:00:01-
5M4946Štěpánek PetrTatenice 00:00:01-
4. třída - dívky (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5169Kubínová JanaLanškroun9800:00:01-
2Ž5370Konečná KristýnaLanškroun9700:00:01-
3Ž5552Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:01-
4Ž5771Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:01-
5Ž5963Chládková NatalieSokol Výprachtice9900:00:01-
6Ž51151Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
7Ž51288Kleslová TerezaRudoltice9900:00:01-
4. třída - chlapci (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5121Marek MatyášLanškroun9900:00:01-
2M5318Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:00:01-
3M5529Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:00:01-
4M5719Kačerovský MichalZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
5M599Urban DanielRudoltice9800:00:01-
6M51140Brýdl ZdeněkBrno9900:00:01-
7M51322Hrabal TomášZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
8M51525Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:00:01-
9M5178Tejkl RadekRudoltice9900:00:01-
5.-6. třída - dívky (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž6155Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:00:01-
2Ž6379Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:01-
3Ž6562Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:00:01-
4Ž6785Svobodová EditaPardubice9800:00:01-
5Ž6981Glaserová EliškaSki klub Česká Třebová9700:00:01-
6Ž61161Pokorná AndreaLanškroun9700:00:01-
7Ž61357Bajusová LucieRudoltice9800:00:01-
8Ž61556Žáčková TerezaRudoltice 00:00:01-
9Ž61758Jílková BarboraRudoltice 00:00:01-
10Ž61960Kaupová NelaSázava9600:00:01-
-Ž6-97Králová TerezaSázava DNF-
5.-6. třída - chlapci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6126Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:01-
2M6333Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:00:01-
3M6530Roček RadimRudoltice9600:00:01-
4M676Hašek DavidLanškroun9700:00:01-
5M6948Knoll ZdeněkDolní Třešňovec 00:00:01-
6M61190Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:00:01-
7M61223Lechnýř ZdeněkLanškroun9700:00:01-
8M61347Vondra MartinDolní Třešňovec9600:00:01-
9M61434Kuťák DanielLanškroun9700:00:01-
10M61549Knoll MartinLanškroun9800:00:01-
7.-9. třída - dívky (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž7182Langrová LudmilaŽichlínek9300:00:01-
2Ž7350Linková MarkétaLanškroun9400:00:01-
3Ž7584Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:00:01-
4Ž7753Szlamová LucieLanškroun9400:00:01-
5Ž7973Krátká HanaLanškroun9500:00:01-
7.-9. třída - chlapci (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7138Böhm PatricChoceň9500:00:01-
2M724Pavlas JanLanškroun9600:00:01-
3M737Zechovský JanLanškroun9500:00:01-
4M7437Chládek MartinLanškroun9400:00:01-
5M7536Chládek AdamLanškroun9500:00:01-
Dorostenci 16-17 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD421Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:29:5996,34
2MD5760Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:31:4184,79
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2128Živný MarekOrel Orlice9100:27:19114,45
2MJ5312Ouřecký MilošZemědělská škola Lanškroun9100:31:0289,21
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:20103,37
2MA376Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:23:5398,74
3MA416Zajac LeszekWalbrzych8300:23:5997,89
4MA653Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:24:1695,51
5MA947Dobšíček PavelSK Hronov8000:24:4691,29
6MA1024Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:25:1986,66
7MA1136Mařík JiříMP Žamberk7200:25:3384,69
8MA1255Rozprým JiříŽamberk7700:25:4283,43
9MA1425Barvínek LadislavČeská Třebová7700:25:5381,88
10MA1542Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:0280,62
11MA1713Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:26:1279,21
12MA1874Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:5273,60
13MA2448Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:2968,40
14MA2675Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:27:5864,33
15MA2832Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:28:0463,48
16MA3359Kalous PetrSK Žamberk7700:28:4957,16
17MA3562Krsek PavkaLanškroun7200:29:0554,92
18MA3640Marhold PetrChoceň7800:29:0854,49
19MA387Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:29:2951,54
20MA4138Dostál PetrMoravská Třebová8500:29:5248,31
21MA4441Gregora ZdenekLanškroun7300:30:0646,35
22MA4622Sejkora PatrikLanškroun7800:30:0945,93
23MA4758Marhold LubošChoceň7700:30:1545,08
24MA506Vondra Janneregistrován7500:30:4241,29
25MA515Marek Petrneregistrován7300:30:4840,45
26MA5478Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:31:1137,22
26MA5468Netušil MichalLanškroun7600:31:1137,22
28MA563Borek PetrHorní Čermná7000:31:2335,53
29MA6052Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:32:1927,67
30MA6631Kubíček LukášLitomyšl7700:33:1519,80
31MA7164Křivohlávek Davidneregistrován8900:35:231,83
32MA7334Sadílek JindřichAtletika Albrechtice7300:35:570,00
33MA7733Sirový Zdeněkneregistrován7301:01:210,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB220Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:32104,48
2MB521Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:1498,66
3MB845Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:24:2796,86
4MB1950Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:27:0475,12
5MB2354Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:27:2372,49
6MB3161Beznoska KamilČermná6300:28:3063,21
7MB3218Dostálek PetrViking Králiky6700:28:3562,52
8MB3777Ondrišek JosefLanškroun6400:29:2555,60
9MB422Krátký LubošLanškroun6200:29:5950,89
10MB4429Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:0649,92
11MB488Richter PavelLanšrkoun6400:30:3246,32
12MB7066Vacek VítVITIS TEAM Lanškroun6900:34:0716,55
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC715Filip LubošAC Choceň5900:24:26114,55
2MC2056Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:27:1892,79
3MC2117Zajac LeszekWalbrzych5000:27:1992,66
4MC2563Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:4988,87
5MC2926Černý VladimírHAC Praha5200:28:0986,34
6MC3037Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:2584,31
7MC3946Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:29:3775,21
8MC5257Sadílek VáclavAlbrechtice5000:31:0164,58
9MC6451Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:33:0548,89
10MC6810Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:5043,20
Muži D 60 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1545Krátký FrantišekViking Králiky4300:26:02121,99
2MD4030Hájek FrantišekFGT Stolany4900:29:3997,26
3MD5870Krumer MiroslavOstrov4900:32:0480,74
4MD6144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:2078,92
5MD6373Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:5774,70
6MD6914Koblížek JindřichSK Žamberk4800:34:0367,18
7MD7627Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:48100,00
Dorostenky 16-17 let (trať 6,3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ654Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:33:12107,35
2ŽJ7272Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:35:4492,65
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1343Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:49118,30
2ZA3423Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:5097,07
3ZA4965Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:3684,63
4ZA6771Stříhavková PetraAC Choceň7900:33:4462,58
5ZA7439Marholdová LucieChoceň8300:36:2144,16
-ZA-67Matlasová LindaKnihovna Lanškroun79DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2649Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:27:58119,21
2ZB5911Ouřecká RenátaLetohrad7000:32:1691,42
3ZB6219Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:32:3589,37
Ženy C 45 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7569Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:44:00100,00
Sponzoři a podnikatelé (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB143Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:06:55-
1LB11Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:55-
3LB373Krumer MiroslavOstrov4900:08:25-
4LB440Bielčik JindřichLichkov4000:09:20-
5LB536Kristková MarkétaPetr Skala8400:10:18-
6LB644Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:10:21-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1141Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
1Ž1137Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
2M1328Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:01-
2Ž1318Dostálová ViktorieLanškroun0300:00:01-
3Ž1522Chládková AnetaLanškroun0200:00:01-
3M1512Koller PetrRudoltice 00:00:01-
4M1719Patočka JakubLanškroun0200:00:01-
4Ž1724Svatošová JulieRudoltice0300:00:01-
5M1967Dvořák FilipLiuková0300:00:01-
5Ž1954Pazderková NicoleLanškroun0200:00:01-
6Ž11160Selicharová GabrielaPraha0200:00:01-
6M11134Gildain DanielSázava0300:00:01-
7M11358Roubal JiříLanškroun0300:00:01-
7Ž11332Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
8Ž11543Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
8M11550Janů RadimRudoltice0300:00:01-
9M11739Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
9Ž11756Lauterbachová NikolaŽamberk0300:00:01-
10M11955Zelinka LukášLanškroun0300:00:01-
10Ž11952Svobodová EliškaPardubice0300:00:01-
11Ž12116Klírová KateřinaRudoltice0300:00:01-
11M1219Kotas FilipLanškroun 00:00:01-
12Ž12368Dolečková EliškaLuková0200:00:01-
12M12329Zachař DennisÚstí nad Orlicí 00:00:01-
13Ž12531Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:01-
13M12545Kolomý JonášMŠ Rudoltice0400:00:01-
14Ž12746Kokešová MagdalénaLanškroun 00:00:01-
14M12713Bezdíček VojtěchLanškroun 00:00:01-
15M1292Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:00:01-
15Ž12926Pokorná BarboraLanškroun0500:00:01-
16M13125Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:01-
16Ž13140Sýkorová VeronikaLanškroun 00:00:01-
17Ž13370Vacková VendulaLanškroun0500:00:01-
17M13359Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
18M13561Vlček PetrLanškroun0400:00:01-
18Ž13511Kotasová TerezaLanškroun 00:00:01-
19Ž1373Krovická LucieZlín0500:00:01-
19M13766Janek MatyášLanškroun0400:00:01-
20M13951Časný DenisRudoltice0500:00:01-
20Ž13963Dehnerová DominikaLanškroun 00:00:01-
21Ž14142Kuťáková KláraLanškroun0500:00:01-
21M14127Stehlík AntonínLanškroun0500:00:01-
22Ž14347Janů MonikaRudoltice 00:00:01-
22M14369Jáneš PavelLanškroun 00:00:01-
23Ž14535Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
23M1451Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:00:01-
24M14715Dostál TadeášBUDO klub Lanškroun0600:00:01-
24Ž14762Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:01-
25Ž14964Langerová KristýnaLanškroun0500:00:01-
25M14953Hrynečko JacopoLanškroun0500:00:01-
26M15144Sejkora SebastiánLanškroun0600:00:01-
26Ž15165Hájková BarboraLanškroun0600:00:01-
27M15348Vondra JanLanškroun0700:00:01-
28M15449Karský MartinLanškroun 00:00:01-
29M15523Sadílek JakubAtletika Albrechtice0500:00:01-
30M15657Zelinka AdamRychnov na Moravě 00:00:01-
31M15733Kubíček AdamLitomyšl0500:00:01-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2127Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:01-
1Ž21100Jánešová MichaelaLanškroun0100:00:01-
2Ž2386Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
2M2314Pokorný OndřejLanškroun0200:00:01-
3Ž2564Konečná ZuzanaLanškroun0100:00:01-
3M2511Jílek VilémZŠ Rudoltice 00:00:01-
4M2728Doleček JanLanškroun0200:00:01-
4Ž2774Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:01-
5M2910Prokop DanielZŠ Rudoltice 00:00:01-
5Ž2965Jurečková AlenaBrno0100:00:01-
6Ž21175Kollertová NellaLanškroun0100:00:01-
6M21135Hepnar JiříLanškroun0200:00:01-
7Ž21389Jakešová PavlaŽichlínek 00:00:01-
7M21320Kubec AdamLanškroun 00:00:01-
8M2152Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:01-
9M21645Štěpánek JiříTatenice 00:00:01-
10M21717Vondra JanČeská Třebová0200:00:01-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3183Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
2Ž3278Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:01-
3Ž3366Chrobáková KarolínaLanškroun0000:00:01-
4Ž3499Vacková TerezaLanškroun0100:00:01-
5Ž3580Marková KristýnaLanškroun0000:00:01-
6Ž3668Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:01-
7Ž3772Marková SabinaLanškroun 00:00:01-
8Ž3877Reslerová KateřinaLanškroun0100:00:01-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4159Snítilová ZuzanaLanškroun9900:00:01-
1M3139Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:01-
2Ž4376Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:00:01-
2M331Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:01-
3Ž4554Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:00:01-
3M3515Chrobák AdamLanškroun0000:00:01-
4Ž4767Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:01-
4M3713Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:00:01-
5Ž4987Hrdinová KarolínaLanškroun0000:00:01-
5M3941Brýdl OndřejBrno0000:00:01-
6M31144Sadovský FilipLanškroun0100:00:01-
7M3125Pavlas LadislavLanškroun0000:00:01-
8M31331Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:01-
9M31432Svatoš AlešSKI klub Česká Třebová0100:00:01-
10M31542Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:01-
11M31643Marek VojtěchLanškroun 00:00:01-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5169Kubínová JanaLanškroun9800:00:01-
1M413Čada JakubLanškroun9900:00:01-
2M4324Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:01-
2Ž5370Konečná KristýnaLanškroun9700:00:01-
3Ž5552Kolomá KarolínaRudoltice9900:00:01-
3M4512Konušík PavelRudoltice0000:00:01-
4M4716Jurečka MartinBílovice nad Svitavou9900:00:01-
4Ž5771Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:01-
5M4946Štěpánek PetrTatenice 00:00:01-
5Ž5963Chládková NatalieSokol Výprachtice9900:00:01-
6Ž51151Kuběnková MarkétaZŠ Rudoltice9800:00:01-
7Ž51288Kleslová TerezaRudoltice9900:00:01-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž6155Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:00:01-
1M5121Marek MatyášLanškroun9900:00:01-
2M5318Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:00:01-
2Ž6379Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:01-
3M5529Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:00:01-
3Ž6562Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:00:01-
4M5719Kačerovský MichalZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
4Ž6785Svobodová EditaPardubice9800:00:01-
5Ž6981Glaserová EliškaSki klub Česká Třebová9700:00:01-
5M599Urban DanielRudoltice9800:00:01-
6M51140Brýdl ZdeněkBrno9900:00:01-
6Ž61161Pokorná AndreaLanškroun9700:00:01-
7Ž61357Bajusová LucieRudoltice9800:00:01-
7M51322Hrabal TomášZŠ Smetanova Lanškroun9800:00:01-
8M51525Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:00:01-
8Ž61556Žáčková TerezaRudoltice 00:00:01-
9M5178Tejkl RadekRudoltice9900:00:01-
9Ž61758Jílková BarboraRudoltice 00:00:01-
10Ž61960Kaupová NelaSázava9600:00:01-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6126Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:01-
1Ž7182Langrová LudmilaŽichlínek9300:00:01-
2M6333Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:00:01-
2Ž7350Linková MarkétaLanškroun9400:00:01-
3Ž7584Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:00:01-
3M6530Roček RadimRudoltice9600:00:01-
4Ž7753Szlamová LucieLanškroun9400:00:01-
4M676Hašek DavidLanškroun9700:00:01-
5Ž7973Krátká HanaLanškroun9500:00:01-
5M6948Knoll ZdeněkDolní Třešňovec 00:00:01-
6M61190Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:00:01-
7M61223Lechnýř ZdeněkLanškroun9700:00:01-
8M61347Vondra MartinDolní Třešňovec9600:00:01-
9M61434Kuťák DanielLanškroun9700:00:01-
10M61549Knoll MartinLanškroun9800:00:01-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7138Böhm PatricChoceň9500:00:01-
2M724Pavlas JanLanškroun9600:00:01-
3M737Zechovský JanLanškroun9500:00:01-
4M7437Chládek MartinLanškroun9400:00:01-
5M7536Chládek AdamLanškroun9500:00:01-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB143Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:06:55-
1LB11Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:55-
3LB373Krumer MiroslavOstrov4900:08:25-
4LB440Bielčik JindřichLichkov4000:09:20-
5LB536Kristková MarkétaPetr Skala8400:10:18-
6LB644Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:10:21-
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:20103,37
1MB220Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:32104,48
2MA376Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:23:5398,74
3MA416Zajac LeszekWalbrzych8300:23:5997,89
2MB521Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:1498,66
4MA653Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:24:1695,51
1MC715Filip LubošAC Choceň5900:24:26114,55
3MB845Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:24:2796,86
5MA947Dobšíček PavelSK Hronov8000:24:4691,29
6MA1024Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:25:1986,66
7MA1136Mařík JiříMP Žamberk7200:25:3384,69
8MA1255Rozprým JiříŽamberk7700:25:4283,43
1ZA1343Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:49118,30
9MA1425Barvínek LadislavČeská Třebová7700:25:5381,88
10MA1542Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:0280,62
1MD1545Krátký FrantišekViking Králiky4300:26:02121,99
11MA1713Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:26:1279,21
12MA1874Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:5273,60
4MB1950Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:27:0475,12
2MC2056Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:27:1892,79
3MC2117Zajac LeszekWalbrzych5000:27:1992,66
1MJ2128Živný MarekOrel Orlice9100:27:19114,45
5MB2354Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:27:2372,49
13MA2448Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:2968,40
4MC2563Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:4988,87
1ZB2649Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:27:58119,21
14MA2675Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:27:5864,33
15MA2832Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:28:0463,48
5MC2926Černý VladimírHAC Praha5200:28:0986,34
6MC3037Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:2584,31
6MB3161Beznoska KamilČermná6300:28:3063,21
7MB3218Dostálek PetrViking Králiky6700:28:3562,52
16MA3359Kalous PetrSK Žamberk7700:28:4957,16
2ZA3423Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:5097,07
17MA3562Krsek PavkaLanškroun7200:29:0554,92
18MA3640Marhold PetrChoceň7800:29:0854,49
8MB3777Ondrišek JosefLanškroun6400:29:2555,60
19MA387Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:29:2951,54
7MC3946Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:29:3775,21
2MD4030Hájek FrantišekFGT Stolany4900:29:3997,26
20MA4138Dostál PetrMoravská Třebová8500:29:5248,31
1MD421Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:29:5996,34
9MB422Krátký LubošLanškroun6200:29:5950,89
21MA4441Gregora ZdenekLanškroun7300:30:0646,35
10MB4429Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:0649,92
22MA4622Sejkora PatrikLanškroun7800:30:0945,93
23MA4758Marhold LubošChoceň7700:30:1545,08
11MB488Richter PavelLanšrkoun6400:30:3246,32
3ZA4965Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:3684,63
24MA506Vondra Janneregistrován7500:30:4241,29
25MA515Marek Petrneregistrován7300:30:4840,45
8MC5257Sadílek VáclavAlbrechtice5000:31:0164,58
2MJ5312Ouřecký MilošZemědělská škola Lanškroun9100:31:0289,21
26MA5478Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:31:1137,22
26MA5468Netušil MichalLanškroun7600:31:1137,22
28MA563Borek PetrHorní Čermná7000:31:2335,53
2MD5760Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:31:4184,79
3MD5870Krumer MiroslavOstrov4900:32:0480,74
2ZB5911Ouřecká RenátaLetohrad7000:32:1691,42
29MA6052Teichman FrantišekTG tisk Lanškroun7400:32:1927,67
4MD6144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:2078,92
3ZB6219Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:32:3589,37
5MD6373Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:5774,70
9MC6451Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:33:0548,89
1ŽJ654Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:33:12107,35
30MA6631Kubíček LukášLitomyšl7700:33:1519,80
4ZA6771Stříhavková PetraAC Choceň7900:33:4462,58
10MC6810Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:5043,20
6MD6914Koblížek JindřichSK Žamberk4800:34:0367,18
12MB7066Vacek VítVITIS TEAM Lanškroun6900:34:0716,55
31MA7164Křivohlávek Davidneregistrován8900:35:231,83
2ŽJ7272Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:35:4492,65
32MA7334Sadílek JindřichAtletika Albrechtice7300:35:570,00
5ZA7439Marholdová LucieChoceň8300:36:2144,16
1ŽC7569Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:44:00100,00
7MD7627Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:48100,00
33MA7733Sirový Zdeněkneregistrován7301:01:210,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód