Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2021

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ14---200:03:05.95
2Hlaváček Daniel-13---200:03:57.69
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek13---200:03:32.94
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10---200:02:25.43
2Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová11---200:02:27.19
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová10---200:02:23.67
2Skalická NelaAtletika tj Lanškroun11---200:02:48.84
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová09---200:05:41.46
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09---200:06:26.96
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová09---200:07:21.74
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04---200:12:42.69
2Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10---200:14:06.56
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sucháčková KarolínaČeská Třebová08---200:19:49.37
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí01---200:10:52.43
2Turek JiříSTG Česká Třebová00---200:12:02.83
3Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí83---200:12:48.97
4Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí83---200:12:50.49
5Řemínek MatějAC Choceň86---200:13:11.77
6Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL90---200:13:31.74
7Košnar FilipDRILLO TEAM91---200:14:31.14
8Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---200:15:35.39
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky80---200:12:12.31
2Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí79---200:12:33.26
3Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---200:15:16.49
4Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ79---200:16:17.77
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---200:13:17.45
2Kalousek JanMalšovice71---200:14:29.86
3Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---200:18:40.62
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52---200:15:26.21
2Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová53---200:16:35.33
3Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58---200:21:11.93
4Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.53---200:22:36.90
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity Lanškroun46---200:22:56.05
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šebková MartinaČeská Třebová92---200:17:56.69
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová84---200:15:53.67
2Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová77---200:17:35.92
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pirklová KateřinaŠneci v běhu76---200:16:18.18
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65---200:14:22.21
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---200:18:37.25
3Kostřicová BlankaČeská Třebová61---200:22:47.98


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.6.20214. Pekelný kilometr79
18.8.20215. Pekelný kilometr105