Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů

7.9.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů
  • datum konání: 7.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

emailem nebo na místě od 8:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka a převýšení: 11,3 km / 430 m (junioři, juniorky a příchozí 7 km / 260 m)
polní a lesní cesty, terén

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v hodnotě 15.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://strazny.webnode.cz/

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:25:1835
2MJ25Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:3231
3MJ36Nováček OndřejOrel Kuřim9700:28:3827
4MJ47Machotka DominikLanškroun9400:29:0424
5MJ58Nehybka JosefOrel Židenice9500:29:1522
6MJ69Dušek MartinOOB TJ Sokol Žamberk9600:30:1920
Muži A (trať 11,5 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA510Juránek StanislavOrel Židenice8700:48:1035
2MA611Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:48:2731
3MA812Toušek PetrAC Praha 18908000:50:0727
4MA913Štumpf EduardFitness team Sokol Kunvald8000:50:1524
5MA1014Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:50:2222
6MA1715Holubec MiroslavOstrov7600:53:1820
7MA1916Řehák JanDolní Dobrouč8800:53:4819
8MA2717Roleček MilanPěčín7600:55:5818
9MA4418Hronek JaroslavOrel Obřany9101:05:2917
Muži B (trať 11,5 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB119Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:5835
2MB220Vítek MiroslavVencl team Ústí n O.7200:45:4231
3MB321Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5927
4MB422Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:47:3224
5MB1223Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:52:1022
6MB1624Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:53:0520
7MB2125Scheuer JanActivity Lanškroun6600:53:5919
8MB2226Belobrad IvanŽamberk6600:54:1118
9MB2327Kalous Tomᚎamberk6400:54:1817
10MB2828Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:56:3516
11MB3029Gregora MilanActivity Lanškroun7100:57:0115
12MB3230Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:2114
13MB3531Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:00:3413
14MB3632Mika IvoOrel Obřany6601:00:5412
15MB3733Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6901:01:2411
16MB4534Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:0610
17MB5935Snášel MiroslavHnátnice7201:16:449
Muži C (trať 11,5 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC736Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:2735
2MC1337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:1331
3MC1438Skalický JosefPepaSka Žichlínek6200:52:2027
4MC2039Valenta MichalPrales Tužín6200:53:5824
5MC2540Krátký LubošLanškroun6200:54:5722
6MC3141Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:57:0920
7MC3442Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:00:0819
8MC4143Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:03:1718
9MC4644Kobliha MilanLRS Vyškov5701:09:2417
10MC5145Juránek StanislavOrel Židenice5601:11:1416
Muži D (trať 11,5 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1146Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:0635
2MD1547Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:5831
3MD4048Brtník JiříOrel Obřany5201:03:1327
4MD5349Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:12:4924
5MD5850Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:16:2922
Muži E (trať 11,5 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4851Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:1235
2ME5652Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:15:1031
3ME6153Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:27:1427
Juniorky (trať 7 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ71Matyášová AnežkaDolní Dobrouč9700:41:5435
2ZJ82Krátká HanaLanškroun9500:42:4431
3ZJ93Stejskalová TerezaLetohrad9700:42:4927
Ženy A (trať 11,5 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4254Adamová EvaBílovice nad Svitavou8701:04:0235
2ZA5755Kalousová AlenaŽamberk8001:15:4331
Ženy B (trať 11,5 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2456Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:2435
2ZB2957Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:4831
3ZB3358Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:00:0427
Ženy C (trať 11,5 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2659Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:3835
2ZC3860Jirásková EvaLanškroun6401:01:3331
3ZC4961Řeháková KvětaDolní Dobrouč6201:10:1427
4ZC5062Slabáková LenkaOrel Židenice6601:10:4424
5ZC6063Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:21:5822
6ZC6264Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:36:2720
Ženy D (trať 11,5 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1865Paulů BlankaVrchlabí5400:53:2235
2ZD3966Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:1331
3ZD4367Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:04:1627
4ZD4768Dvořáková EvaProstějov5501:09:2524
5ZD5269Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:4922
6ZD5470Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:12:5620
7ZD5571Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:13:4019
Trať 7 km, 260 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:25:1835
2MJ25Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:3231
3MJ36Nováček OndřejOrel Kuřim9700:28:3827
4MJ47Machotka DominikLanškroun9400:29:0424
5MJ58Nehybka JosefOrel Židenice9500:29:1522
6MJ69Dušek MartinOOB TJ Sokol Žamberk9600:30:1920
1ZJ71Matyášová AnežkaDolní Dobrouč9700:41:5435
2ZJ82Krátká HanaLanškroun9500:42:4431
3ZJ93Stejskalová TerezaLetohrad9700:42:4927
Trať 11,5 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB119Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:5835
2MB220Vítek MiroslavVencl team Ústí n O.7200:45:4231
3MB321Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5927
4MB422Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:47:3224
1MA510Juránek StanislavOrel Židenice8700:48:1035
2MA611Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:48:2731
1MC736Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:2735
3MA812Toušek PetrAC Praha 18908000:50:0727
4MA913Štumpf EduardFitness team Sokol Kunvald8000:50:1524
5MA1014Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:50:2222
1MD1146Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:0635
5MB1223Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:52:1022
2MC1337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:1331
3MC1438Skalický JosefPepaSka Žichlínek6200:52:2027
2MD1547Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:5831
6MB1624Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:53:0520
6MA1715Holubec MiroslavOstrov7600:53:1820
1ZD1865Paulů BlankaVrchlabí5400:53:2235
7MA1916Řehák JanDolní Dobrouč8800:53:4819
4MC2039Valenta MichalPrales Tužín6200:53:5824
7MB2125Scheuer JanActivity Lanškroun6600:53:5919
8MB2226Belobrad IvanŽamberk6600:54:1118
9MB2327Kalous Tomᚎamberk6400:54:1817
1ZB2456Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:2435
5MC2540Krátký LubošLanškroun6200:54:5722
1ZC2659Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:3835
8MA2717Roleček MilanPěčín7600:55:5818
10MB2828Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:56:3516
2ZB2957Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:4831
11MB3029Gregora MilanActivity Lanškroun7100:57:0115
6MC3141Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:57:0920
12MB3230Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:2114
3ZB3358Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:00:0427
7MC3442Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:00:0819
13MB3531Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:00:3413
14MB3632Mika IvoOrel Obřany6601:00:5412
15MB3733Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6901:01:2411
2ZC3860Jirásková EvaLanškroun6401:01:3331
2ZD3966Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:1331
3MD4048Brtník JiříOrel Obřany5201:03:1327
8MC4143Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:03:1718
1ZA4254Adamová EvaBílovice nad Svitavou8701:04:0235
3ZD4367Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:04:1627
9MA4418Hronek JaroslavOrel Obřany9101:05:2917
16MB4534Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:0610
9MC4644Kobliha MilanLRS Vyškov5701:09:2417
4ZD4768Dvořáková EvaProstějov5501:09:2524
1ME4851Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:1235
3ZC4961Řeháková KvětaDolní Dobrouč6201:10:1427
4ZC5062Slabáková LenkaOrel Židenice6601:10:4424
10MC5145Juránek StanislavOrel Židenice5601:11:1416
5ZD5269Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:4922
4MD5349Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:12:4924
6ZD5470Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:12:5620
7ZD5571Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:13:4019
2ME5652Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:15:1031
2ZA5755Kalousová AlenaŽamberk8001:15:4331
5MD5850Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:16:2922
17MB5935Snášel MiroslavHnátnice7201:16:449
5ZC6063Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:21:5822
3ME6153Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:27:1427
6ZC6264Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:36:2720
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB119Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:5835
2MB220Vítek MiroslavVencl team Ústí n O.7200:45:4231
3MB321Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:5927
4MB422Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:47:3224
5MA510Juránek StanislavOrel Židenice8700:48:1022
6MA611Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:48:2720
7MC736Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:2719
8MA812Toušek PetrAC Praha 18908000:50:0718
9MA913Štumpf EduardFitness team Sokol Kunvald8000:50:1517
10MA1014Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:50:2216
11MD1146Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:0615
12MB1223Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:52:1014
13MC1337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:1313
14MC1438Skalický JosefPepaSka Žichlínek6200:52:2012
15MD1547Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:5811
16MB1624Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:53:0510
17MA1715Holubec MiroslavOstrov7600:53:189
18MA1916Řehák JanDolní Dobrouč8800:53:488
19MC2039Valenta MichalPrales Tužín6200:53:587
20MB2125Scheuer JanActivity Lanškroun6600:53:596
21MB2226Belobrad IvanŽamberk6600:54:115
22MB2327Kalous Tomᚎamberk6400:54:184
23MC2540Krátký LubošLanškroun6200:54:573
24MA2717Roleček MilanPěčín7600:55:582
25MB2828Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:56:351
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1865Paulů BlankaVrchlabí5400:53:2235
2ZB2456Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:2431
3ZC2659Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:55:3827
4ZB2957Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:4824
5ZB3358Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:00:0422
6ZC3860Jirásková EvaLanškroun6401:01:3320
7ZD3966Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:1319
8ZA4254Adamová EvaBílovice nad Svitavou8701:04:0218
9ZD4367Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:04:1617
10ZD4768Dvořáková EvaProstějov5501:09:2516
11ZC4961Řeháková KvětaDolní Dobrouč6201:10:1415
12ZC5062Slabáková LenkaOrel Židenice6601:10:4414
13ZD5269Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:4913
14ZD5470Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:12:5612
15ZD5571Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:13:4011
16ZA5755Kalousová AlenaŽamberk8001:15:4310
17ZC6063Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:21:589
18ZC6264Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:36:278

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

rodinný, pohodový
pmlynar
Vše na 100 včetně počasí a vínka v atriu, jinak foto u pořadatele http://strazny.webnode.cz/ nebo na http://hedase.rajce.idnes.cz/Dolni_Dobrouc_-_Strazny_nahoru_a_dolu_7.9.2013/
roman.sedlacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód