Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Dobrouč - Strážný

3.9.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Dobrouč - Strážný
  • datum konání: 3.9.2016
  • zobrazeno již 731x
  • místo konání: Dolní Dobrouč u základní školy
  • GPS: 49.99259N, 16.49754E

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

emailem nebo na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km (Junioři, juniorky, muži E, ženy D a lidový běh - 7,25 km)
Převýšení: 450 m (265 m)
Trasa vede od startu (366 m.n.m.) po místní asfaltové cestě kolem Malovy lípy, dále po polní a lesní cestě do Kubova dolu, pokračuje stoupáním po louce Hutperkem a po lesní cestě k Havířským dírám a na vrchol Strážného (584 m.n.m.), odkud se lesem nad Horákovou kaplí sbíhá znovu do Kubova dolu a tento okruh absolvují běžci (všechny kategorie kromě juniorek, juniorů, mužů E, žen D a lidového běhu) ještě jednou s cílem opět v místě startu.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v hodnotě 15.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Jednota Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 408
Kontakt: Vlastimil Mlynář, tel: 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1345Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:27:28105,51
2MJ2301Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:28:2199,25
3MJ3329Křeček JiříAtletika Kolín9800:28:5595,24
4MJ7309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:35:5445,79
5MJ8327Moravec JakubOrel Orlice9900:36:2941,66
6MJ9310Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:40:2014,40
Muži A (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:45:30115,02
2MA5246Dryml MojmírRunsport Team8600:50:5692,93
3MA6245Adamec MilanOrel Vyškov7700:51:0992,05
4MA10233Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:52:3985,95
5MA11226Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:52:4285,75
6MA12240Budínr JakubČeská Třebová9200:52:4485,61
7MA13234Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:53:0584,19
8MA16203Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:55:2075,04
9MA21267Živný MarekOrel Orlice9100:57:0967,66
10MA25235Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0559,80
11MA26227Frydrych BroňaLes8900:59:5456,48
12MA34228Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:03:2941,91
13MA39238Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7901:05:1334,86
-MA-255Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka79DNF-
Muži B (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2215Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:29108,07
2MB3237Hejl RadekKrálíky7200:48:5198,30
3MB4257Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:49:5993,62
4MB8239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:5285,85
5MB9261Kašpařík TomášSK Přerov7500:52:0085,30
6MB17249Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:4769,68
7MB22223Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:57:2463,00
8MB23231Doležal MartinSPS Sázava7000:57:5161,14
9MB29241Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:01:1347,24
10MB30201Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:4245,25
11MB31218Hampl AloisOstrov7001:02:1343,11
12MB32205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:03:0039,88
13MB33262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:2238,36
14MB42252Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:08:3816,62
15MB47254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5611,25
16MB51265Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:11:543,13
17MB53258Bednář MartinDolní Dobrouč7101:12:593,00
Muži C (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:28110,76
2MC14210Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:54:4198,94
3MC20251Scheuer JanActivity Lanškroun6600:57:0290,30
4MC35213Skyba MartinOrel Židenice6201:03:3266,40
5MC36204Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:03:3965,97
6MC37247Kobliha MilanLRS Vyškov5701:04:2363,27
7MC40225Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:05:1460,15
8MC41222Valenta MichalPrales Tužín6201:07:4351,02
9MC45202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:09:3843,97
10MC55214Kresta RomanOrel Židenice6501:13:3329,57
11MC60260Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:24:403,00
12MC61230Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:27:543,00
Muži D (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15211Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:55:09118,59
2MD24209Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:01109,16
3MD44208Brtník JiříOrel Obřany5201:09:1472,26
4MD46253Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:09:5470,07
5MD56206Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:0456,36
Muži E (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5312Krátký FrantišekKrálíky4300:33:59128,66
2ME10311Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:1292,27
3ME12323Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:4979,08
4ME20324Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:1541,60
5ME23338Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:0312,35
Juniorky (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4314Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:03150,16
2ZJ13328Šinkovská Markéta-9900:44:4484,13
3ZJ15315Richtrová NikolaČervená9900:48:3365,71
4ZJ16340Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:49:2861,29
5ZJ17341Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:0957,99
6ZJ19308Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:50:3955,58
7ZJ21334Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:51:5949,14
Ženy A (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27207Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:00:20128,49
2ZA52256Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:12:3193,86
3ZA57220Habásková LenkaLysá nad Labem8901:18:1377,65
Ženy B (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:49117,08
2ZB28232Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:00:42104,58
3ZB43236Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:5178,34
4ZB48242Frišová KateřinaČerti Kunčina7901:10:4472,28
5ZB54212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:13:1564,17
6ZB59244Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:23:2131,66
Ženy C (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC18266Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:12123,89
2ZC38250Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:2798,03
3ZC49248Jirásková EvaLanškroun6401:10:4978,08
4ZC50263Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:2776,10
5ZC58243Málková AnnaOrel Vyškov6301:23:2038,86
6ZC62221Šternerová HanaHradec Králové6301:31:5012,22
Ženy D (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6317Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:03130,29
2ZD11333Dvořáková EvaProstějov5500:42:0895,99
3ZD14316Ehrenbergerová MartaČervená5700:46:4473,72
4ZD18307Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:3555,08
5ZD22302Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:3735,55
Trať 7,25 km, 265 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1345Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:27:28105,51
2MJ2301Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:28:2199,25
3MJ3329Křeček JiříAtletika Kolín9800:28:5595,24
1ZJ4314Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:03150,16
1ME5312Krátký FrantišekKrálíky4300:33:59128,66
1ZD6317Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:03130,29
4MJ7309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:35:5445,79
5MJ8327Moravec JakubOrel Orlice9900:36:2941,66
6MJ9310Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:40:2014,40
2ME10311Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:1292,27
2ZD11333Dvořáková EvaProstějov5500:42:0895,99
3ME12323Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:4979,08
2ZJ13328Šinkovská Markéta-9900:44:4484,13
3ZD14316Ehrenbergerová MartaČervená5700:46:4473,72
3ZJ15315Richtrová NikolaČervená9900:48:3365,71
4ZJ16340Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:49:2861,29
5ZJ17341Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:0957,99
4ZD18307Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:3555,08
6ZJ19308Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:50:3955,58
4ME20324Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:1541,60
7ZJ21334Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:51:5949,14
5ZD22302Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:3735,55
5ME23338Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:0312,35
Trať 12 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:45:30115,02
1MB2215Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:29108,07
2MB3237Hejl RadekKrálíky7200:48:5198,30
3MB4257Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:49:5993,62
2MA5246Dryml MojmírRunsport Team8600:50:5692,93
3MA6245Adamec MilanOrel Vyškov7700:51:0992,05
1MC7219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:28110,76
4MB8239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:5285,85
5MB9261Kašpařík TomášSK Přerov7500:52:0085,30
4MA10233Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:52:3985,95
5MA11226Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:52:4285,75
6MA12240Budínr JakubČeská Třebová9200:52:4485,61
7MA13234Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:53:0584,19
2MC14210Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:54:4198,94
1MD15211Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:55:09118,59
8MA16203Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:55:2075,04
6MB17249Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:4769,68
1ZC18266Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:12123,89
1ZB19224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:49117,08
3MC20251Scheuer JanActivity Lanškroun6600:57:0290,30
9MA21267Živný MarekOrel Orlice9100:57:0967,66
7MB22223Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:57:2463,00
8MB23231Doležal MartinSPS Sázava7000:57:5161,14
2MD24209Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:01109,16
10MA25235Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0559,80
11MA26227Frydrych BroňaLes8900:59:5456,48
1ZA27207Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:00:20128,49
2ZB28232Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:00:42104,58
9MB29241Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:01:1347,24
10MB30201Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:4245,25
11MB31218Hampl AloisOstrov7001:02:1343,11
12MB32205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:03:0039,88
13MB33262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:2238,36
12MA34228Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:03:2941,91
4MC35213Skyba MartinOrel Židenice6201:03:3266,40
5MC36204Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:03:3965,97
6MC37247Kobliha MilanLRS Vyškov5701:04:2363,27
2ZC38250Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:2798,03
13MA39238Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7901:05:1334,86
7MC40225Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:05:1460,15
8MC41222Valenta MichalPrales Tužín6201:07:4351,02
14MB42252Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:08:3816,62
3ZB43236Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:5178,34
3MD44208Brtník JiříOrel Obřany5201:09:1472,26
9MC45202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:09:3843,97
4MD46253Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:09:5470,07
15MB47254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5611,25
4ZB48242Frišová KateřinaČerti Kunčina7901:10:4472,28
3ZC49248Jirásková EvaLanškroun6401:10:4978,08
4ZC50263Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:2776,10
16MB51265Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:11:543,13
2ZA52256Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:12:3193,86
17MB53258Bednář MartinDolní Dobrouč7101:12:593,00
5ZB54212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:13:1564,17
10MC55214Kresta RomanOrel Židenice6501:13:3329,57
5MD56206Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:0456,36
3ZA57220Habásková LenkaLysá nad Labem8901:18:1377,65
5ZC58243Málková AnnaOrel Vyškov6301:23:2038,86
6ZB59244Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:23:2131,66
11MC60260Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:24:403,00
12MC61230Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:27:543,00
6ZC62221Šternerová HanaHradec Králové6301:31:5012,22
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:45:30106,15
2MB2215Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:29101,96
3MB3237Hejl RadekKrálíky7200:48:5191,88
4MB4257Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:49:5987,05
5MA5246Dryml MojmírRunsport Team8600:50:5683,01
6MA6245Adamec MilanOrel Vyškov7700:51:0982,08
7MC7219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:2880,73
8MB8239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:5279,03
9MB9261Kašpařík TomášSK Přerov7500:52:0078,46
10MA10233Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:52:3975,69
11MA11226Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:52:4275,48
12MA12240Budínr JakubČeská Třebová9200:52:4475,34
13MA13234Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:53:0573,85
14MC14210Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:54:4167,03
15MD15211Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:55:0965,04
16MA16203Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:55:2064,26
17MB17249Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:4762,34
18MC20251Scheuer JanActivity Lanškroun6600:57:0257,02
19MA21267Živný MarekOrel Orlice9100:57:0956,52
20MB22223Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:57:2455,46
21MB23231Doležal MartinSPS Sázava7000:57:5153,54
22MD24209Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:0152,83
23MA25235Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0548,28
24MA26227Frydrych BroňaLes8900:59:5444,80
25MB29241Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:01:1339,20
26MB30201Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:4237,14
27MB31218Hampl AloisOstrov7001:02:1334,93
28MB32205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:03:0031,60
29MB33262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:2230,04
30MA34228Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:03:2929,54
31MC35213Skyba MartinOrel Židenice6201:03:3229,33
32MC36204Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:03:3928,83
33MC37247Kobliha MilanLRS Vyškov5701:04:2325,70
34MA39238Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7901:05:1322,15
35MC40225Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:05:1422,08
36MC41222Valenta MichalPrales Tužín6201:07:4311,50
37MB42252Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:08:387,60
38MD44208Brtník JiříOrel Obřany5201:09:145,04
39MC45202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:09:383,34
40MD46253Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:09:543,00
41MB47254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:563,00
42MB51265Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:11:543,00
43MB53258Bednář MartinDolní Dobrouč7101:12:593,00
44MC55214Kresta RomanOrel Židenice6501:13:333,00
45MD56206Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:043,00
46MC60260Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:24:403,00
47MC61230Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:27:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC18266Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:12105,48
2ZB19224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:49103,35
3ZA27207Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:00:2091,17
4ZB28232Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:00:4289,90
5ZC38250Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:2776,93
6ZB43236Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:5161,70
7ZB48242Frišová KateřinaČerti Kunčina7901:10:4455,18
8ZC49248Jirásková EvaLanškroun6401:10:4954,89
9ZC50263Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:2752,70
10ZA52256Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:12:3149,00
11ZB54212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:13:1546,47
12ZA57220Habásková LenkaLysá nad Labem8901:18:1329,28
13ZC58243Málková AnnaOrel Vyškov6301:23:2011,57
14ZB59244Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:23:2111,51
15ZC62221Šternerová HanaHradec Králové6301:31:503,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Závod se mi líbil. Trať v rozmanitém, členitém terénu a přitom bez záludností. Vhodně umístěná občerstvovačka. Dobré zázemí u startu a cíle. Brzo i kompletní výsledky. Karel
trejbalkarel
:*
vrfe

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód