Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

14.9.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 14.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice – hřiště
Dětské a žákovské kategorie od 9:30 hodin
Kategorie dospělých a dorostu v 12:00

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin
nebo předem ZDE

Startovné

Děti a žactvo zdarma pro předem přihlášené přes internet do 10.9.2014 23:00hod, po tomto termínu a při prezentaci 20,- Kč.
Dorost a dospělí 50,- Kč pro předem přihlášené do 10.9.2014 23:00hod, po tomto termínu a při prezentaci 100,- Kč.
Startovné předem zašlete na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků v ceně startovného je zahrnuto občerstvení.

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Závod dorostu a dospělých se běží na 2 km okruhu (převýšení jednoho 2 km okruhu je 40 m) Závody dětí a žactva se běží na okruzích 250 m a 1000 m s minimálním převýšením.

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu.
Všechny předškolní děti (věk do 7 let) obdrží po doběhu do cíle drobný dárek.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.xct.cz/hermanicka-osmicka-2010-rozpis

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata r. 2011 a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1124Janíček Ondřej-1100:00:31-
2X1225Janíčková Šárka-1100:00:32-
3X1329Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:38-
4X14109Dostálková Barbora AnnaUhlířský Důl1200:00:49-
Předškolní chlapci r. 2008-2010 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1111Kumpošt Radovan4. Česká Třebová0800:01:05-
2C1412Költö TobiasXCT.CZ1000:01:59-
3C1534Tempír LukášHejčín1000:02:07-
Předškolní dívky r. 2008-2010 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D126Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:01:13-
2D1326Knápková AnežkaXCT.CZ1000:01:54-
Nejmladší žáci I r. 2005-2007 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M127Knápek Šimonxct0700:02:19104,18
2M143Dostál TadeášBudo klub Lanškroun0600:02:2498,26
3M1535Minář Lukáš-0600:02:2497,56
4M1627Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:2596,38
5M11436Hladík Tomáš-0700:05:243,00
Nejmladší žákyně I r. 2005-2007 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z118Hamplová TerezaOstrov0500:02:16111,46
2Z1310Kumpoštová Andrea4. Česká Třebová0500:02:22103,54
3Z1713Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:3685,00
4Z1837Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:4572,33
5Z1917Chládková Nikolaneregistrována0700:02:4670,97
6Z1109Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:5557,82
7Z1115Hájková BarboraVK Lanškroun0600:02:5854,20
8Z112104Nováková EliškaArtemis Libchavy0600:03:0347,43
9Z113105Chládková Tereza-0500:03:2023,84
Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2214Költö MatějKB Letohrad0300:03:25107,10
2M2416Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:3398,90
3M262Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:3994,00
4M281Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:4785,68
5M21021Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:0668,54
Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:36107,96
2Z274Dostálová ViktorieBudo klub Lanškroun0300:03:39105,11
3Z2931Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:0086,93
4Z21239Minářová MichaelaSK Štíty0300:04:3951,84
Mladší žáci (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:43120,63
2M32108Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:05:49117,91
3M3819Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:3661,46
Mladší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3118Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:16121,15
2Z33103Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:31107,41
3Z31122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1171,44
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4128Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:31111,62
2M4215Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:53103,33
3M4320Moravec JakubJM Team Letohrad9900:09:4385,06
Starší žákyně (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43107Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:06:10105,65
2Z4440Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:14103,53
3Z4533Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:3890,82
4Z46101Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4089,72
5Z47106Chládková KarolínaTJ Sokol Městečko Trnávka0000:07:2466,81
6Z49102Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:4555,81
7Z41023Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:08:2335,44
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5134Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:14:51112,10
2M5228Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:36102,57
3M5326Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:5885,33
4M5435Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka9800:17:1581,81
5M5521Gregora JakubActivity Lanškroun9800:17:2679,51
6M56153Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:19:1756,10
Dorostenky (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ63Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:32:56100,00
Juniorky 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3545Krátká HanaLanškroun9500:47:10100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:31:12103,36
2MA223Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:41100,35
3MA332Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:1996,29
4MA550Machotka DominikActivity Lanškroun9400:32:4693,47
5MA736Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:1190,81
6MA848Vacek LiborActivity Lanškroun8600:33:5586,23
7MA930Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:1883,77
8MA11156Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:35:3475,87
9MA216Tempír JiříSokol Štíty7500:39:1252,93
10MA2311Tempír TomášHejčín7700:40:0447,44
11MA30160Cacek Tomáš-9400:43:1926,96
12MA33152Franko Martin-8000:46:0010,02
13MA3933Vebr MichalČeská Třebová7800:49:123,00
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:21119,85
2MB1413Dostálek PetrUhlířský Důl6700:37:0293,77
3MB1719Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:2286,38
4MB1840Belobrad IvanŽamberk6600:38:2985,73
5MB2042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:38:5883,05
6MB348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:3940,29
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10158Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:01108,15
2MC1229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:47103,92
3MC1944Krátký LubošLanškroun6200:38:4387,93
4MC2247Kalous Tomᚎamberk6400:39:3782,92
5MC24151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:1979,14
6MC2527Roháček MichalXC Sport.cz Nordic Team6100:40:4077,17
Muži D 60 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:29116,09
2MD2624Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:41:4095,56
3MD2918Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:0888,34
4MD3637Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:47:2067,74
5MD3725Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:48:0663,94
6MD3814Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:2862,12
7MD4022Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:50:07111,64
8MD4443Bielčik JindřichLichkov4000:53:2199,48
9MD455Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:1088,88
10MD4715Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:57:4582,97
11MD5049Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:41:353,00
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA13155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:33133,66
2ZA2846Kalousová AlenaŽamberk8000:42:23107,11
3ZA4338Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:52:5459,23
Ženy B 35 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB16154Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:04151,89
2ZB27159Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:44108,36
3ZB312Dostálová PetraLanškroun7800:44:0597,50
4ZB3210Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:44:4994,13
5ZB4116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:44108,78
6ZB4217Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:51:52104,54
7ZB4639Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:56:3686,68
8ZB487Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:5833,75
9ZB49157Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:04:4448,11
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1124Janíček Ondřej-1100:00:31-
2X1225Janíčková Šárka-1100:00:32-
3X1329Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:38-
4X14109Dostálková Barbora AnnaUhlířský Důl1200:00:49-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1111Kumpošt Radovan4. Česká Třebová0800:01:05-
1D126Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:01:13-
2D1326Knápková AnežkaXCT.CZ1000:01:54-
2C1412Költö TobiasXCT.CZ1000:01:59-
3C1534Tempír LukášHejčín1000:02:07-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z118Hamplová TerezaOstrov0500:02:16111,46
1M127Knápek Šimonxct0700:02:19104,18
2Z1310Kumpoštová Andrea4. Česká Třebová0500:02:22103,54
2M143Dostál TadeášBudo klub Lanškroun0600:02:2498,26
3M1535Minář Lukáš-0600:02:2497,56
4M1627Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:2596,38
3Z1713Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:3685,00
4Z1837Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:4572,33
5Z1917Chládková Nikolaneregistrována0700:02:4670,97
6Z1109Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:5557,82
7Z1115Hájková BarboraVK Lanškroun0600:02:5854,20
8Z112104Nováková EliškaArtemis Libchavy0600:03:0347,43
9Z113105Chládková Tereza-0500:03:2023,84
5M11436Hladík Tomáš-0700:05:243,00
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3118Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:16121,15
1M2214Költö MatějKB Letohrad0300:03:25107,10
2Z33103Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:31107,41
2M2416Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:3398,90
1Z25110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:36107,96
3M262Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:3994,00
2Z274Dostálová ViktorieBudo klub Lanškroun0300:03:39105,11
4M281Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:4785,68
3Z2931Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:0086,93
5M21021Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:0668,54
3Z31122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1171,44
4Z21239Minářová MichaelaSK Štíty0300:04:3951,84
Trať 1,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:43120,63
2M32108Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:05:49117,91
1Z43107Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:06:10105,65
2Z4440Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:14103,53
3Z4533Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:3890,82
4Z46101Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4089,72
5Z47106Chládková KarolínaTJ Sokol Městečko Trnávka0000:07:2466,81
3M3819Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:3661,46
6Z49102Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:4555,81
7Z41023Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:08:2335,44
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4128Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:31111,62
2M4215Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:53103,33
3M4320Moravec JakubJM Team Letohrad9900:09:4385,06
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5134Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:14:51112,10
2M5228Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:36102,57
3M5326Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:5885,33
4M5435Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka9800:17:1581,81
5M5521Gregora JakubActivity Lanškroun9800:17:2679,51
6M56153Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:19:1756,10
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:31:12103,36
2MA223Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:41100,35
3MA332Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:1996,29
1MB44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:21119,85
4MA550Machotka DominikActivity Lanškroun9400:32:4693,47
1MJ63Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:32:56100,00
5MA736Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:1190,81
6MA848Vacek LiborActivity Lanškroun8600:33:5586,23
7MA930Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:1883,77
1MC10158Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:01108,15
8MA11156Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:35:3475,87
2MC1229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:47103,92
1ZA13155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:33133,66
2MB1413Dostálek PetrUhlířský Důl6700:37:0293,77
1MD159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:29116,09
1ZB16154Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:04151,89
3MB1719Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:2286,38
4MB1840Belobrad IvanŽamberk6600:38:2985,73
3MC1944Krátký LubošLanškroun6200:38:4387,93
5MB2042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:38:5883,05
9MA216Tempír JiříSokol Štíty7500:39:1252,93
4MC2247Kalous Tomᚎamberk6400:39:3782,92
10MA2311Tempír TomášHejčín7700:40:0447,44
5MC24151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:1979,14
6MC2527Roháček MichalXC Sport.cz Nordic Team6100:40:4077,17
2MD2624Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:41:4095,56
2ZB27159Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:44108,36
2ZA2846Kalousová AlenaŽamberk8000:42:23107,11
3MD2918Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:0888,34
11MA30160Cacek Tomáš-9400:43:1926,96
3ZB312Dostálová PetraLanškroun7800:44:0597,50
4ZB3210Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:44:4994,13
12MA33152Franko Martin-8000:46:0010,02
6MB348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:3940,29
1ZJ3545Krátká HanaLanškroun9500:47:10100,00
4MD3637Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:47:2067,74
5MD3725Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:48:0663,94
6MD3814Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:2862,12
13MA3933Vebr MichalČeská Třebová7800:49:123,00
7MD4022Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:50:07111,64
5ZB4116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:44108,78
6ZB4217Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:51:52104,54
3ZA4338Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:52:5459,23
8MD4443Bielčik JindřichLichkov4000:53:2199,48
9MD455Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:1088,88
7ZB4639Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:56:3686,68
10MD4715Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:57:4582,97
8ZB487Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:5833,75
9ZB49157Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:04:4448,11
11MD5049Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:41:353,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:31:12103,36
2MA223Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:41100,35
3MA332Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:1996,29
4MB44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:2196,06
5MA550Machotka DominikActivity Lanškroun9400:32:4693,47
6MJ63Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:32:5692,40
7MA736Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:1190,81
8MA848Vacek LiborActivity Lanškroun8600:33:5586,23
9MA930Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:1883,77
10MC10158Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:0179,28
11MA11156Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:35:3475,87
12MC1229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:4774,41
13MB1413Dostálek PetrUhlířský Důl6700:37:0266,54
14MD159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:2963,76
15MB1719Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:2258,17
16MB1840Belobrad IvanŽamberk6600:38:2957,43
17MC1944Krátký LubošLanškroun6200:38:4356,01
18MB2042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:38:5854,40
19MA216Tempír JiříSokol Štíty7500:39:1252,93
20MC2247Kalous Tomᚎamberk6400:39:3750,25
21MA2311Tempír TomášHejčín7700:40:0447,44
22MC24151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:1945,90
23MC2527Roháček MichalXC Sport.cz Nordic Team6100:40:4043,63
24MD2624Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:41:4037,39
25MD2918Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:0828,12
26MA30160Cacek Tomáš-9400:43:1926,96
27MA33152Franko Martin-8000:46:0010,02
28MB348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:395,99
29MD3637Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:47:203,00
30MD3725Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:48:063,00
31MD3814Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:283,00
32MA3933Vebr MichalČeská Třebová7800:49:123,00
33MD4022Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:50:073,00
34MD4443Bielčik JindřichLichkov4000:53:213,00
35MD455Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:103,00
36MD4715Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:57:453,00
37MD5049Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:41:353,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA13155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:33111,52
2ZB16154Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:04103,67
3ZB27159Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:4484,80
4ZA2846Kalousová AlenaŽamberk8000:42:2381,44
5ZB312Dostálová PetraLanškroun7800:44:0572,61
6ZB3210Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:44:4968,82
7ZJ3545Krátká HanaLanškroun9500:47:1056,77
8ZB4116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:4438,33
9ZB4217Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:51:5232,52
10ZA4338Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:52:5427,18
11ZB4639Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:56:368,09
12ZB487Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:583,00
13ZB49157Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:04:443,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód