Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

22.9.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 22.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice - hřiště
9:30 - 12:00 hodin

Přihlášky

online přihláška zde
prezentace v místě startu od 8:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo zdarma
Dorost a dospělí 50,- Kč pro předem přihlášené do 19. 9. 2012 23:00 hodin, po tomto termínu a při prezentaci 100,- Kč
Startovné předem zašlete na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků.

Popis tratě

délka: 8 km a méně

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu.
Všechny předškolní děti (věk do 7 let) obdrží po doběhu do cíle drobný dárek.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.xct.cz/

E-mailová adresa

jaroslav.knapek@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.9.2021Heřmanická osmička-
27.9.2020Heřmanická osmička-
29.9.2019Heřmanická osmička194
6.10.2018Heřmanická osmička156
7.10.2017Heřmanická osmička205
1.10.2016Heřmanická Osmička126
10.10.2015Heřmanická Osmička136
14.9.2014Heřmanická osmička104
23.9.2012Heřmanická osmička158
25.9.2011Heřmanická osmička146
19.9.2010Heřmanická OSMIČKA10

Statistika závodu Heřmanická osmička

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1235

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip029
Borek Viktor049
Borková Agáta029
Borek Petr708
Jirásková Eva648
Serbousková Sára048
Resler Filip098
Krátká Hana957
Krátký Luboš627
Knápek Šimon077
Knápková Anežka107
Dušková Lenka806
Költö Matěj036
Gregora Zdenek736
Buriánek Roman656
Stránský Aleš606
Borková Adéla756
Sadílek Ota466
Tempír Tomáš776
Keprtová Miloslava486
Nechvíl Petr916
Tempír František496
Nechvílová Miroslava606
Kumpoštová Andrea055
Költö Tobias105
Derková Martina015
Hlaváček Zdeněk545
Hamplová Tereza055
Kačerovský Michal985
Miřejovský Jiří795
Knápková Rozálie135
Reslerová Veronika065
Bílá Ella095
Moravec Jakub995
Hypešová Natálie995
Belobrad Ivan665
Chládková Nikola075
Dostálek Petr675
Hanáková Klára025
Stránská Adéla915
Vondra Vojtěch984
Heger Šimon084
Dostálek Šimon Josef104
Vetchý Kryštof044
Jadrný Lubomír734
Petrová Štěpánka074
Klementová Luisa064
Kovář Jáchym964
Chlup Tomáš004
Vacek Michal044

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1137Uchytil MiroslavTJ Slavoj Pacov1000:00:13-
2C123Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:15-
3C13101Riedlová Eliškaneregistrována1000:00:18-
4C14104Jirásková Apolenaneregistrována1100:00:24-
5C15105Beranová AnnaXCT Horní Heřmanice1100:00:30-
6C16119Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:00:54-
Chlapci 4-6 let (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Knapek Šimonxct0700:01:08-
2C2222Suchodol OndřejBiatlon OEZ Letohrad0700:01:09-
3C2313Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:01:14-
4C2634Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:01:18-
5C27109Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:29-
6C292Vávra Šimonxct.cz0800:01:38-
7C211103Jirásek JiříLanškroun0800:01:52-
8C21226Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:55-
9C21329Chládek Jonáš JanHorní Heřmanice0900:02:13-
Děvčata 4-6 let (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2431Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:16-
2D2528Chládková Nikolaneregistrována0700:01:17-
3D28107Opravilová LucieVyšehoří0700:01:31-
4D21032Kubíčková Barboraneregistrována0700:01:52-
Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M118Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:15109,60
2M139Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:02:2497,06
3M157Suk LukášFbš Hattrick Brno0400:02:2793,34
4M1623Suchodol VítBiatlon OEZ Letohrad0400:02:2891,59
5M18116Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:02:3384,44
6M110114Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:5553,68
7M112106Opravil VojtěchVyšehoří0500:03:0440,79
8M11340Riedl Vojtěchneregistrován0600:03:0835,44
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:15111,42
2Z1410Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:02:2598,66
3Z1712Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:3189,93
4Z1933Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:02:4668,76
5Z111108Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:5556,18
Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:18104,24
2M2338Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:21100,54
3M2521Költö MatějOEZ Letohrad0300:03:2795,22
4M21136Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:5170,68
5M21314Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:1348,96
Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24113Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:25108,63
2Z2627Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:29104,76
3Z2835Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:4886,61
4Z212115Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:04:0273,43
5Z215102Lerchová KateřinaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:2651,33
Mladší žáci (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3120Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:48106,67
2M34117Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:1293,33
Mladší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z326Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:03:19114,48
2Z3719Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:3698,73
3Z3925Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4986,78
4Z31024Chládková KarolínaSokol Horní Heřmanice0000:03:4986,03
5Z31411Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:2553,00
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41118Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:07:49100,00
Starší žákyně (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4215Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:53107,83
2Z43111Obstová KateřinaLanškroun9900:05:54107,05
3Z45112Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:3485,12
4Z4617Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4281,03
5Z4716Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:07:3551,72
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5154Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:14:31133,10
2M5232Pavlas JanActivity Lanškroun9600:17:18100,99
3M5349Knápek MatějLK Šumperk9600:20:2165,91
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5138Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:17:24100,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2661Machotka DominikLanškroun9400:38:21100,00
Juniorky 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4653Krátká HanaLanškroun9500:47:29100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:11108,74
2MA237Nechvíl PetrHC Choceň9100:31:4798,55
3MA458Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:4292,71
4MA930Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:3380,98
5MA2326Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:5060,18
6MA3110Opravil PavelVyšehoří7500:40:1145,34
7MA3434Tempír TomášSokol Štíty7700:40:3442,86
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:50105,92
2MB524Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:47100,21
3MB757Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:4993,88
4MB82Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:34:2690,14
5MB125Chlup JiříActivity Lanškroun7000:35:4382,29
6MB1313Kristek JiříRETIA Pardubice6700:36:0080,52
7MB1445Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0580,03
8MB159Dostálek PetrASPV Těchonín6700:36:0879,72
9MB1659Zachař JiříSruby7200:36:1479,17
10MB1922Souček JanŠumperk6500:36:5275,23
11MB2112Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:37:2771,72
12MB2460Pocsai SándorČerti Kunčina7000:37:5169,33
13MB2516Gregora MilanActivity Lanškroun7100:38:1466,96
14MB2750Belobrad IvanŽamberk6600:38:3265,10
15MB3251Kunčár ZdeněkLanškroun7300:40:2453,74
16MB3347Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:40:3252,96
17MB4114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2035,80
18MB4246Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:43:4033,82
19MB4941Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:50:383,00
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC621Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk6100:33:21109,60
2MC1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:2997,45
3MC1748Knápek LubomírLK Šumperk5900:36:1692,95
4MC1852Krátký LubošLanškroun6200:36:3291,41
5MC3762Skalický JosefŽichlínek6200:41:5660,60
-MC-29Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54DNF-
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2235Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:36119,28
2MD4031Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4494,63
3MD4428Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:3086,09
4MD4533Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:45:4879,88
5MD5117Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:51:5550,43
-MD-23Wendlig MiroslavLuková53DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:05103,08
2ME5419Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:54:4496,92
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:59117,98
2ZA2927Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4598,32
3ZA3643Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:41:3483,70
4ZA4856Pivíková VeronikaČeská Třebová8100:49:5640,09
Ženy B 35-44 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2040Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:37:17108,87
2ZB306Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:49101,01
3ZB3544Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:40:5690,12
4ZB388Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7700:41:5884,80
5ZB433Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:0374,20
6ZB5515Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:55:1516,75
Ženy C 45-54 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2855Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:34129,11
2ZC3920Jirásková EvaLanškroun6400:42:30111,60
3ZC5339Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1859,30
4ZC5636Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:03:5216,88
Ženy D 55 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD477Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:48:26104,69
2ZD5018Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:4695,31
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1137Uchytil MiroslavTJ Slavoj Pacov1000:00:13-
2C123Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:15-
3C13101Riedlová Eliškaneregistrována1000:00:18-
4C14104Jirásková Apolenaneregistrována1100:00:24-
5C15105Beranová AnnaXCT Horní Heřmanice1100:00:30-
6C16119Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:00:54-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Knapek Šimonxct0700:01:08-
2C2222Suchodol OndřejBiatlon OEZ Letohrad0700:01:09-
3C2313Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:01:14-
1D2431Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:16-
2D2528Chládková Nikolaneregistrována0700:01:17-
4C2634Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:01:18-
5C27109Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:29-
3D28107Opravilová LucieVyšehoří0700:01:31-
6C292Vávra Šimonxct.cz0800:01:38-
4D21032Kubíčková Barboraneregistrována0700:01:52-
7C211103Jirásek JiříLanškroun0800:01:52-
8C21226Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:55-
9C21329Chládek Jonáš JanHorní Heřmanice0900:02:13-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M118Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:15109,60
1Z12110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:15111,42
2M139Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:02:2497,06
2Z1410Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:02:2598,66
3M157Suk LukášFbš Hattrick Brno0400:02:2793,34
4M1623Suchodol VítBiatlon OEZ Letohrad0400:02:2891,59
3Z1712Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:3189,93
5M18116Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:02:3384,44
4Z1933Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:02:4668,76
6M110114Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:5553,68
5Z111108Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:5556,18
7M112106Opravil VojtěchVyšehoří0500:03:0440,79
8M11340Riedl Vojtěchneregistrován0600:03:0835,44
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:18104,24
1Z326Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:03:19114,48
2M2338Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:21100,54
1Z24113Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:25108,63
3M2521Költö MatějOEZ Letohrad0300:03:2795,22
2Z2627Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:29104,76
2Z3719Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:3698,73
3Z2835Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:4886,61
3Z3925Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4986,78
4Z31024Chládková KarolínaSokol Horní Heřmanice0000:03:4986,03
4M21136Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:5170,68
4Z212115Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:04:0273,43
5M21314Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:1348,96
5Z31411Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:2553,00
5Z215102Lerchová KateřinaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:2651,33
Trať 1,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3120Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:48106,67
1Z4215Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:53107,83
2Z43111Obstová KateřinaLanškroun9900:05:54107,05
2M34117Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:1293,33
3Z45112Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:3485,12
4Z4617Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4281,03
5Z4716Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:07:3551,72
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41118Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:07:49100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5138Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:17:24100,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5154Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:14:31133,10
2M5232Pavlas JanActivity Lanškroun9600:17:18100,99
3M5349Knápek MatějLK Šumperk9600:20:2165,91
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:11108,74
2MA237Nechvíl PetrHC Choceň9100:31:4798,55
1MB34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:50105,92
3MA458Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:4292,71
2MB524Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:47100,21
1MC621Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk6100:33:21109,60
3MB757Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:4993,88
4MB82Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:34:2690,14
4MA930Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:3380,98
1ZA1025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:59117,98
2MC1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:2997,45
5MB125Chlup JiříActivity Lanškroun7000:35:4382,29
6MB1313Kristek JiříRETIA Pardubice6700:36:0080,52
7MB1445Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0580,03
8MB159Dostálek PetrASPV Těchonín6700:36:0879,72
9MB1659Zachař JiříSruby7200:36:1479,17
3MC1748Knápek LubomírLK Šumperk5900:36:1692,95
4MC1852Krátký LubošLanškroun6200:36:3291,41
10MB1922Souček JanŠumperk6500:36:5275,23
1ZB2040Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:37:17108,87
11MB2112Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:37:2771,72
1MD2235Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:36119,28
5MA2326Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:5060,18
12MB2460Pocsai SándorČerti Kunčina7000:37:5169,33
13MB2516Gregora MilanActivity Lanškroun7100:38:1466,96
1MJ2661Machotka DominikLanškroun9400:38:21100,00
14MB2750Belobrad IvanŽamberk6600:38:3265,10
1ZC2855Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:34129,11
2ZA2927Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4598,32
2ZB306Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:49101,01
6MA3110Opravil PavelVyšehoří7500:40:1145,34
15MB3251Kunčár ZdeněkLanškroun7300:40:2453,74
16MB3347Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:40:3252,96
7MA3434Tempír TomášSokol Štíty7700:40:3442,86
3ZB3544Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:40:5690,12
3ZA3643Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:41:3483,70
5MC3762Skalický JosefŽichlínek6200:41:5660,60
4ZB388Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7700:41:5884,80
2ZC3920Jirásková EvaLanškroun6400:42:30111,60
2MD4031Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4494,63
17MB4114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2035,80
18MB4246Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:43:4033,82
5ZB433Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:0374,20
3MD4428Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:3086,09
4MD4533Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:45:4879,88
1ZJ4653Krátká HanaLanškroun9500:47:29100,00
1ZD477Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:48:26104,69
4ZA4856Pivíková VeronikaČeská Třebová8100:49:5640,09
19MB4941Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:50:383,00
2ZD5018Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:4695,31
5MD5117Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:51:5550,43
1ME521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:05103,08
3ZC5339Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1859,30
2ME5419Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:54:4496,92
6ZB5515Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:55:1516,75
4ZC5636Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:03:5216,88
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:11106,98
2MA237Nechvíl PetrHC Choceň9100:31:4796,69
3MB34Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:5096,33
4MA458Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:4290,80
5MB524Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:4790,33
6MC621Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk6100:33:2186,68
7MB757Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:4983,69
8MB82Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:34:2679,77
9MA930Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:3378,96
10MC1111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:2973,06
11MB125Chlup JiříActivity Lanškroun7000:35:4371,53
12MB1313Kristek JiříRETIA Pardubice6700:36:0069,67
13MB1445Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0569,16
14MB159Dostálek PetrASPV Těchonín6700:36:0868,83
15MB1659Zachař JiříSruby7200:36:1468,26
16MC1748Knápek LubomírLK Šumperk5900:36:1668,02
17MC1852Krátký LubošLanškroun6200:36:3266,29
18MB1922Souček JanŠumperk6500:36:5264,13
19MB2112Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:37:2760,44
20MD2235Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:3659,48
21MA2326Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:5057,97
22MB2460Pocsai SándorČerti Kunčina7000:37:5157,93
23MB2516Gregora MilanActivity Lanškroun7100:38:1455,44
24MJ2661Machotka DominikLanškroun9400:38:2154,73
25MB2750Belobrad IvanŽamberk6600:38:3253,49
26MA3110Opravil PavelVyšehoří7500:40:1142,99
27MB3251Kunčár ZdeněkLanškroun7300:40:2441,58
28MB3347Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:40:3240,75
29MA3434Tempír TomášSokol Štíty7700:40:3440,49
30MC3762Skalický JosefŽichlínek6200:41:5631,78
31MD4031Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:4426,68
32MB4114Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2022,75
33MB4246Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:43:4020,67
34MD4428Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:3015,32
35MD4533Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:45:487,04
36MB4941Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:50:383,00
37MD5117Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:51:553,00
38ME521Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:053,00
39ME5419Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:54:443,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:59110,63
2ZB2040Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:37:1798,14
3ZC2855Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:3491,23
4ZA2927Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4590,18
5ZB306Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:4989,84
6ZB3544Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:40:5678,35
7ZA3643Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:41:3474,97
8ZB388Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7700:41:5872,73
9ZC3920Jirásková EvaLanškroun6400:42:3069,84
10ZB433Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:0361,53
11ZJ4653Krátká HanaLanškroun9500:47:2942,93
12ZD477Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:48:2637,74
13ZA4856Pivíková VeronikaČeská Třebová8100:49:5629,60
14ZD5018Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:4625,15
15ZC5339Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:185,94
16ZB5515Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:55:153,00
17ZC5636Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:03:523,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód