Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

7.10.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 7.10.2017
  • zobrazeno již 722x
  • místo konání: Horní Heřmanice, hřiště
  • GPS: 49.96212N, 16.71044E
  • pořadatel: Cross Country Team - Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice – hřiště
9:30 - 11:15 hodin

Přihlášky

online ZDE
nebo na místě od 8:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo zdarma pro předem přihlášené přes internet do 6.10.2017 12:00 hodin, po tomto termínu a při prezentaci 20,- Kč.
Dorost a dospělí 100,- Kč pro předem přihlášené do 6.10.2017 12:00 hodin, po tomto termínu a při prezentaci 130,- Kč.
startovné je možné uhradit při prezentaci nebo bankovním převodem na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků
v ceně startovného je zahrnuto občerstvení v cíli a pro dospělé polévka

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Tratě pro předškolácké kategorie jsou situovány v prostoru hřiště. Ostatní tratě pro žákovské kategorie a starší vedou převážně po loukách a polních cestách.

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu.
Všechny děti k kategorii mrňata obdrží po doběhu do cíle drobný dárek.
Hodnota věcných cen celkem cca 6.000, finančních cen 2.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.xct.cz/hermanicka-osmicka-2010-rozpis

E-mailová adresa

jaroslav.knapek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.9.2021Heřmanická osmička-
27.9.2020Heřmanická osmička-
29.9.2019Heřmanická osmička194
6.10.2018Heřmanická osmička156
1.10.2016Heřmanická Osmička126
10.10.2015Heřmanická Osmička136
14.9.2014Heřmanická osmička104
22.9.2013Heřmanická osmička117
23.9.2012Heřmanická osmička158
25.9.2011Heřmanická osmička146
19.9.2010Heřmanická OSMIČKA10

Statistika závodu Heřmanická osmička

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1147

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor049
Borková Agáta029
Gregora Filip029
Serbousková Sára048
Resler Filip098
Borek Petr708
Jirásková Eva648
Krátká Hana957
Krátký Luboš627
Knápek Šimon077
Knápková Anežka107
Gregora Zdenek736
Buriánek Roman656
Borková Adéla756
Stránský Aleš606
Sadílek Ota466
Tempír Tomáš776
Keprtová Miloslava486
Nechvíl Petr916
Tempír František496
Nechvílová Miroslava606
Dušková Lenka806
Költö Matěj036
Bílá Ella095
Moravec Jakub995
Hypešová Natálie995
Belobrad Ivan665
Chládková Nikola075
Dostálek Petr675
Hanáková Klára025
Stránská Adéla915
Kumpoštová Andrea055
Költö Tobias105
Derková Martina015
Hlaváček Zdeněk545
Hamplová Tereza055
Kačerovský Michal985
Miřejovský Jiří795
Knápková Rozálie135
Reslerová Veronika065
Brychtová Veronika104
Bubeníček Jiří514
Petr Rostislav144
Kumpošt Radovan084
Beranová Anna114
Moskvová Agáta054
Kristek Jiří674
Černá Markéta704
Krátká Anna694
Barvínek Daniel064

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata 3 let a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01313Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:14-
2D02311Petr RostislavČeská Třebová1400:00:14-
3D03320Nunová Mia-1400:00:17-
4D04163Václavský LukášVýprachtice1500:00:18-
5D05349Knápková TerezaŠtíty1400:00:20-
6D06309Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:21-
7D07310Beran JakubHorní Heřmanice1400:03:10-
Chlapci 5 let a mladší (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12304Klein RadimSK Štíty1300:00:41-
2C13323Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:43-
3C15308Teichmann MartinLanškroun1200:00:46-
4C17314Dušek AdamKB Letohrad1200:00:50-
5C19307Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:00:54-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11302Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:32-
2D14322Nunová Natálie-1300:00:46-
3D16301Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:00:49-
4D18347Václavská Ema Mária-1300:00:53-
Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C24185Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:17-
2C26149Dušek OndřejTJ SPARTAK Letohrad1000:02:20-
3C27148Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:21-
4C29182Költö TobiasXCT Horní Heřmanice1000:02:24-
5C210168Kubín ZdeněkTJ SPARTAK Letohrad1100:02:26-
6C211150Suchodol KryštofTJ SPARTAK Letohrad1100:02:29-
7C214147Janíček OndřejJaníčkovi1100:02:35-
8C21731Dresler LukášHorní Heřmanice1100:02:54-
9C219103Nun TomášHorní Heřmanice1000:03:31-
Děvčata 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2142Málková LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:02:08-
2D2237Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:09-
3D2333Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:02:13-
4D2532Knápková AnežkaTJ SPARTAK Letohrad1000:02:20-
5D2835Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:24-
6D21215Prchalová MagdalénaTJ SPARTAK Letohrad1000:02:32-
7D21340Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:02:34-
8D21541Krejčová AnetaLetohrad1100:02:38-
9D21634Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:02:41-
10D21839Beranová AnnaXCT Horní Heřmanice1100:03:25-
Nejmladší žáci I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11129Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:06100,95
2M12139Hanuš AdamTJ SPARTAK Letohrad0800:04:07100,30
3M13127Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:0898,76
4M14140Jansa MatějTJ SPARTAK Letohrad0800:04:1295,51
5M15124Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:2089,59
6M16133Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:2287,80
7M18141Kubín JanTJ SPARTAK Letohrad0800:04:3081,63
8M110143Šedivý EliášTJ SPARTAK Letohrad0800:04:3775,71
9M112199Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4073,11
10M114137Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:4469,71
11M117132Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:4767,35
12M120173Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:5263,70
13M121145Moravec VojtěchTJ SPARTAK Letohrad0800:04:5362,56
14M122138Nový JakubTJ SPARTAK Letohrad0900:04:5561,35
15M123181Suchodol LukášKlášterec nad Orlicí0800:04:5759,64
16M124125Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:5858,51
17M126135Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:0255,50
18M128136Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:0850,15
19M129126Skala RadimAtletika Jablonné nad Orlicí0800:05:1148,04
20M130123Adamec FilipTJ Spartak Letohard0800:05:1644,23
21M133131Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:05:3330,35
Nejmladší žákyně I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1743Štruncová EllaTJ SPARTAK Letohrad0800:04:29103,30
2Z19186Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:33100,44
3Z11121Jedličková TerezaSK Žamberk0800:04:3896,26
4Z11329Grossmannová LucieTJ SPARTAK Letohrad0800:04:4293,77
5Z115350Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4591,72
6Z11623Matějková SabinaMatějkovi0800:04:4690,62
7Z11825Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:04:4889,30
8Z11927Barnetová ŽofieTJ SPARTAK Letohrad0800:04:4988,71
9Z125196Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:0080,65
10Z12728Faltusová EmaTJ SPARTAK Letohrad0800:05:0576,55
11Z13126Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1767,97
12Z132319Semerádová BarunkaLanškroun0900:05:2959,03
13Z1343Stará EmmaTJ SPARTAK Letohrad0900:05:4348,70
14Z1354Ferancová VendulaTJ SPARTAK Letohrad0900:05:5341,30
15Z13620Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:06:0136,09
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21184Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:52104,67
2M22348Mikiska FilipKB Letohrad0600:05:0099,11
3M23116Barvínek DanielTJ SPARTAK Letohrad0600:05:0496,22
4M24120Málek MichaelTJ SPARTAK Letohrad0700:05:1191,66
5M25119Knápek ŠimonTJ SPARTAK Letohrad0700:05:1191,39
6M26102Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:1489,85
7M28112Suchodol ŠtěpánTJ SPARTAK Letohrad0600:05:1986,49
8M29200Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:05:1986,02
9M211115Suchomel FrantišekTJ SPARTAK Letohrad0600:05:2085,55
10M213113Nový TomášTJ SPARTAK Letohrad0600:05:2582,13
11M223324Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:06:0058,64
12M224104Stejskal JanSK Žamberk - Kanoisti0600:06:0853,48
13M226105Exler ŠtěpánSK Žamberk - Kanoisti0700:06:1548,98
14M227111Doležal MatyášSokol Klášterec nad Orlicí0700:06:1747,44
15M228117Tobiáš JáchymTJ SPARTAK Letohrad0600:06:2343,41
16M232101Kubeš FilipHK Lanškroun0600:06:5522,01
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z276Matějková Viktoria ElaLubník0700:05:18101,04
2Z210194Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:05:20100,10
3Z2122Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:05:2298,85
4Z214189Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:05:3093,72
5Z215187Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:05:3193,41
6Z21610Kubová LucieTJ SPARTAK Letohrad0600:05:3789,53
7Z21718Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad0700:05:4783,15
8Z2189Lánová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:05:4982,15
9Z2198Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4981,65
10Z22011Kožnarová JulieTJ SPARTAK Letohrad0600:05:5280,27
11Z22119Marešová EliškaTJ SPARTAK Letohrad0700:05:5677,83
12Z22212Bergmanová KateřinaTJ SPARTAK Letohrad0600:05:5876,20
13Z22517Hegerová RozálieTJ SPARTAK Letohrad0700:06:0969,70
14Z2291Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:3354,18
15Z23014Dočekalová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:06:3553,43
16Z23113Hovadová AnetaTJ SPARTAK Letohrad0600:06:4249,05
17Z23316Dvořáková TerezaTJ SPARTAK Letohrad0700:07:1329,22
18Z2347Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:07:4012,58
19Z235321Nunová Markéta-0700:07:468,95
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31179Gregor JanTJ SPARTAK Letohrad0400:07:58101,21
2M32175Rybka LukášTJ SPARTAK Letohrad0400:08:0199,96
3M33169Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:0398,83
4M34177Škrobánek JaroslavTJ SPARTAK Letohrad0400:08:0996,63
5M35190Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:08:2191,50
6M36180Fišer RadekTJ SPARTAK Letohrad0500:08:2589,84
7M37192Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2888,67
8M38193Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:08:3585,46
9M310198Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:3984,00
10M311171Indrák Petr DamianSK Žamberk - Kanoisté0400:08:4083,71
11M312178Schless AdamTJ SPARTAK Letohrad0400:08:4880,38
12M314172Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:08:5079,30
13M315188Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:5278,46
14M317174Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:08:5776,67
15M320176Suchodol VítTJ SPARTAK Letohrad0400:09:0573,34
16M322166Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:2365,72
17M332170Topinka JonášActivity Lanškroun0500:12:413,00
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z39195Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:38103,25
2Z313158Moskvová AgátaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:4999,04
3Z316160Kubíčková AdélaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:5397,71
4Z317156Grossmannová KláraTJ SPARTAK Letohrad0400:08:5796,34
5Z319157Marková NikolaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:5995,28
6Z321165Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:09:1788,59
7Z323155Kánská LucieTJ SPARTAK Letohrad0400:09:2784,91
8Z324197Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:09:2884,41
9Z325159Kubíčková ZuzanaTJ SPARTAK Letohrad0500:09:3282,97
10Z326164Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:09:3880,46
11Z327151Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:09:4278,94
12Z328162Suchodolová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0500:10:1566,48
13Z329153Málková KarolínaSK Žamberk - Kanoisti0400:10:4455,46
14Z330154Málková NikolaSK Žamberk - Kanoisti0400:10:4654,74
15Z331161Šrolerová JanaTJ SPARTAK Letohrad0500:11:0447,87
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41215Költö MatějTJ SPARTAK Letohrad0300:12:37109,47
2M42213Dvořák MartinTJ SPARTAK Letohrad0300:13:3095,97
3M43217Veselý JaroslavTJ SPARTAK Letohrad0300:13:3694,56
4M44210Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:4392,82
5M45214Harcula MichalTJ SPARTAK Letohrad0300:13:5689,42
6M46152Kapoun JanAtletika Polička0300:14:0886,32
7M47216Bryscejn OndřejTJ SPARTAK Letohrad0300:14:4178,18
8M49212Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0200:14:4676,97
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z48204Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:14:43102,38
2Z410207Mikysková SvatavaTJ SPARTAK Letohrad0300:14:5998,87
3Z411209Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:14:5998,75
4Z412205Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:5985,37
5Z413206Burešová KarolínaTJ SPARTAK Letohrad0300:16:3477,69
6Z414208Škrobánková ViolaTJ SPARTAK Letohrad0300:17:2765,80
7Z415202Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:18:1954,03
8Z416203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:5033,61
Dorostenci (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5120Derková MartinaActivity Lanškroun0100:24:15100,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ224Hock JanTJ Dukla Praha9800:30:58116,32
2MJ10118Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:33:25101,74
3MJ1721Stejskal JakubSK Žamberk - Kanoisti9800:36:4581,95
4MJ2423Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:39:3365,37
Juniorky 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4219Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:52:34100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Hübl RadekVencl Tým8800:29:10111,15
2MA3146Hradecký Jaromír-8500:31:2596,54
3MA6110Jor MartinRunsport team8700:32:0492,31
4MA75Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:0592,18
5MA1218Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:33:5680,24
6MA1526Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:36:1565,26
7MA2039Živný Marek3D Fitness race team9100:38:2251,56
8MA2236Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:39:0846,60
9MA2835Vávra Lukáš-8800:40:2438,33
10MA3033Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:3730,46
11MA31191Šustek FrantišekČeská Třebová8300:42:0627,30
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB417Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:51103,26
2MB814Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:32:2399,90
3MB913Fliedr TomášF- BIKE KLUB SÁDEK7600:32:5396,83
4MB14122Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0776,83
5MB1812Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:36:5372,17
6MB197Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:0464,84
7MB2127Hampl AloisOstrov7000:38:3861,26
8MB3416Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2631,69
9MB3615Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:098,72
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC510Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:54111,22
2MC1111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4999,83
3MC13108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:4088,95
4MC239Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:2366,95
5MC27134Krátký LubošTJ Lanškroun6200:39:5463,84
6MC3528Jedlička VáclavSK Žamberk6100:44:1138,49
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18Ráb PavelČeská Třebová5200:29:50123,82
2MD330Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:35:1392,06
3MD438Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:3384,13
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5121Bielčik JindřichElma Tým4000:41:08100,00
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA25128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:39:40112,86
2ZA2625Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:39:51112,02
3ZA3732Faltusová LudmilaXCT Horní Heřmanice9000:47:4075,12
4ZA38109Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:48:0473,29
5ZA40167Šponiarová Lucie-8700:49:1967,35
6ZA4134Vávrová Radka-9000:49:4265,55
Ženy B 35-44 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB163Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:22117,47
2ZB2929Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:4995,19
3ZB324Šedová Jana---7300:42:2387,34
4ZB3322Semerádová Naďa-7700:42:2886,88
5ZB39144Olenočinová Hana-7400:48:3156,51
6ZB432Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:53:4330,42
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2183Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:18100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD640Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:42:31106,88
2ZD737Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:3393,12
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01313Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:14-
2D02311Petr RostislavČeská Třebová1400:00:14-
3D03320Nunová Mia-1400:00:17-
4D04163Václavský LukášVýprachtice1500:00:18-
5D05349Knápková TerezaŠtíty1400:00:20-
6D06309Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:21-
7D07310Beran JakubHorní Heřmanice1400:03:10-
Trať 0,18 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11302Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:32-
1C12304Klein RadimSK Štíty1300:00:41-
2C13323Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:43-
2D14322Nunová Natálie-1300:00:46-
3C15308Teichmann MartinLanškroun1200:00:46-
3D16301Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:00:49-
4C17314Dušek AdamKB Letohrad1200:00:50-
4D18347Václavská Ema Mária-1300:00:53-
5C19307Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:00:54-
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11129Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:06100,95
2M12139Hanuš AdamTJ SPARTAK Letohrad0800:04:07100,30
3M13127Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:0898,76
4M14140Jansa MatějTJ SPARTAK Letohrad0800:04:1295,51
5M15124Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:2089,59
6M16133Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:2287,80
1Z1743Štruncová EllaTJ SPARTAK Letohrad0800:04:29103,30
7M18141Kubín JanTJ SPARTAK Letohrad0800:04:3081,63
2Z19186Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:33100,44
8M110143Šedivý EliášTJ SPARTAK Letohrad0800:04:3775,71
3Z11121Jedličková TerezaSK Žamberk0800:04:3896,26
9M112199Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4073,11
4Z11329Grossmannová LucieTJ SPARTAK Letohrad0800:04:4293,77
10M114137Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:04:4469,71
5Z115350Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4591,72
6Z11623Matějková SabinaMatějkovi0800:04:4690,62
11M117132Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:4767,35
7Z11825Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:04:4889,30
8Z11927Barnetová ŽofieTJ SPARTAK Letohrad0800:04:4988,71
12M120173Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:5263,70
13M121145Moravec VojtěchTJ SPARTAK Letohrad0800:04:5362,56
14M122138Nový JakubTJ SPARTAK Letohrad0900:04:5561,35
15M123181Suchodol LukášKlášterec nad Orlicí0800:04:5759,64
16M124125Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:5858,51
9Z125196Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:0080,65
17M126135Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:0255,50
10Z12728Faltusová EmaTJ SPARTAK Letohrad0800:05:0576,55
18M128136Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:0850,15
19M129126Skala RadimAtletika Jablonné nad Orlicí0800:05:1148,04
20M130123Adamec FilipTJ Spartak Letohard0800:05:1644,23
11Z13126Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1767,97
12Z132319Semerádová BarunkaLanškroun0900:05:2959,03
21M133131Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:05:3330,35
13Z1343Stará EmmaTJ SPARTAK Letohrad0900:05:4348,70
14Z1354Ferancová VendulaTJ SPARTAK Letohrad0900:05:5341,30
15Z13620Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:06:0136,09
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21184Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:52104,67
2M22348Mikiska FilipKB Letohrad0600:05:0099,11
3M23116Barvínek DanielTJ SPARTAK Letohrad0600:05:0496,22
4M24120Málek MichaelTJ SPARTAK Letohrad0700:05:1191,66
5M25119Knápek ŠimonTJ SPARTAK Letohrad0700:05:1191,39
6M26102Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:1489,85
1Z276Matějková Viktoria ElaLubník0700:05:18101,04
7M28112Suchodol ŠtěpánTJ SPARTAK Letohrad0600:05:1986,49
8M29200Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:05:1986,02
2Z210194Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:05:20100,10
9M211115Suchomel FrantišekTJ SPARTAK Letohrad0600:05:2085,55
3Z2122Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:05:2298,85
10M213113Nový TomášTJ SPARTAK Letohrad0600:05:2582,13
4Z214189Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:05:3093,72
5Z215187Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:05:3193,41
6Z21610Kubová LucieTJ SPARTAK Letohrad0600:05:3789,53
7Z21718Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad0700:05:4783,15
8Z2189Lánová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:05:4982,15
9Z2198Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4981,65
10Z22011Kožnarová JulieTJ SPARTAK Letohrad0600:05:5280,27
11Z22119Marešová EliškaTJ SPARTAK Letohrad0700:05:5677,83
12Z22212Bergmanová KateřinaTJ SPARTAK Letohrad0600:05:5876,20
11M223324Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:06:0058,64
12M224104Stejskal JanSK Žamberk - Kanoisti0600:06:0853,48
13Z22517Hegerová RozálieTJ SPARTAK Letohrad0700:06:0969,70
13M226105Exler ŠtěpánSK Žamberk - Kanoisti0700:06:1548,98
14M227111Doležal MatyášSokol Klášterec nad Orlicí0700:06:1747,44
15M228117Tobiáš JáchymTJ SPARTAK Letohrad0600:06:2343,41
14Z2291Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:3354,18
15Z23014Dočekalová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:06:3553,43
16Z23113Hovadová AnetaTJ SPARTAK Letohrad0600:06:4249,05
16M232101Kubeš FilipHK Lanškroun0600:06:5522,01
17Z23316Dvořáková TerezaTJ SPARTAK Letohrad0700:07:1329,22
18Z2347Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:07:4012,58
19Z235321Nunová Markéta-0700:07:468,95
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31179Gregor JanTJ SPARTAK Letohrad0400:07:58101,21
2M32175Rybka LukášTJ SPARTAK Letohrad0400:08:0199,96
3M33169Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:0398,83
4M34177Škrobánek JaroslavTJ SPARTAK Letohrad0400:08:0996,63
5M35190Seidl LukášRychnov nad Kněžnou0500:08:2191,50
6M36180Fišer RadekTJ SPARTAK Letohrad0500:08:2589,84
7M37192Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2888,67
8M38193Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:08:3585,46
1Z39195Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:38103,25
9M310198Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:3984,00
10M311171Indrák Petr DamianSK Žamberk - Kanoisté0400:08:4083,71
11M312178Schless AdamTJ SPARTAK Letohrad0400:08:4880,38
2Z313158Moskvová AgátaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:4999,04
12M314172Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:08:5079,30
13M315188Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:5278,46
3Z316160Kubíčková AdélaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:5397,71
4Z317156Grossmannová KláraTJ SPARTAK Letohrad0400:08:5796,34
14M317174Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:08:5776,67
5Z319157Marková NikolaTJ SPARTAK Letohrad0500:08:5995,28
15M320176Suchodol VítTJ SPARTAK Letohrad0400:09:0573,34
6Z321165Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:09:1788,59
16M322166Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:2365,72
7Z323155Kánská LucieTJ SPARTAK Letohrad0400:09:2784,91
8Z324197Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:09:2884,41
9Z325159Kubíčková ZuzanaTJ SPARTAK Letohrad0500:09:3282,97
10Z326164Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:09:3880,46
11Z327151Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:09:4278,94
12Z328162Suchodolová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0500:10:1566,48
13Z329153Málková KarolínaSK Žamberk - Kanoisti0400:10:4455,46
14Z330154Málková NikolaSK Žamberk - Kanoisti0400:10:4654,74
15Z331161Šrolerová JanaTJ SPARTAK Letohrad0500:11:0447,87
17M332170Topinka JonášActivity Lanškroun0500:12:413,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41215Költö MatějTJ SPARTAK Letohrad0300:12:37109,47
2M42213Dvořák MartinTJ SPARTAK Letohrad0300:13:3095,97
3M43217Veselý JaroslavTJ SPARTAK Letohrad0300:13:3694,56
4M44210Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:4392,82
5M45214Harcula MichalTJ SPARTAK Letohrad0300:13:5689,42
6M46152Kapoun JanAtletika Polička0300:14:0886,32
7M47216Bryscejn OndřejTJ SPARTAK Letohrad0300:14:4178,18
1Z48204Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:14:43102,38
8M49212Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0200:14:4676,97
2Z410207Mikysková SvatavaTJ SPARTAK Letohrad0300:14:5998,87
3Z411209Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:14:5998,75
4Z412205Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:5985,37
5Z413206Burešová KarolínaTJ SPARTAK Letohrad0300:16:3477,69
6Z414208Škrobánková ViolaTJ SPARTAK Letohrad0300:17:2765,80
7Z415202Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:18:1954,03
8Z416203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:5033,61
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5120Derková MartinaActivity Lanškroun0100:24:15100,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18Ráb PavelČeská Třebová5200:29:50123,82
1ZC2183Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:32:18100,00
2MD330Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:35:1392,06
3MD438Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:3384,13
1ME5121Bielčik JindřichElma Tým4000:41:08100,00
1ZD640Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:42:31106,88
2ZD737Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:3393,12
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Hübl RadekVencl Tým8800:29:10111,15
1MJ224Hock JanTJ Dukla Praha9800:30:58116,32
2MA3146Hradecký Jaromír-8500:31:2596,54
1MB417Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:51103,26
1MC510Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:54111,22
3MA6110Jor MartinRunsport team8700:32:0492,31
4MA75Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:0592,18
2MB814Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:32:2399,90
3MB913Fliedr TomášF- BIKE KLUB SÁDEK7600:32:5396,83
2MJ10118Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:33:25101,74
2MC1111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4999,83
5MA1218Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:33:5680,24
3MC13108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:4088,95
4MB14122Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0776,83
6MA1526Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:36:1565,26
1ZB163Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:22117,47
3MJ1721Stejskal JakubSK Žamberk - Kanoisti9800:36:4581,95
5MB1812Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:36:5372,17
6MB197Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:0464,84
7MA2039Živný Marek3D Fitness race team9100:38:2251,56
7MB2127Hampl AloisOstrov7000:38:3861,26
8MA2236Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:39:0846,60
4MC239Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:2366,95
4MJ2423Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:39:3365,37
1ZA25128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:39:40112,86
2ZA2625Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:39:51112,02
5MC27134Krátký LubošTJ Lanškroun6200:39:5463,84
9MA2835Vávra Lukáš-8800:40:2438,33
2ZB2929Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:4995,19
10MA3033Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:3730,46
11MA31191Šustek FrantišekČeská Třebová8300:42:0627,30
3ZB324Šedová Jana---7300:42:2387,34
4ZB3322Semerádová Naďa-7700:42:2886,88
8MB3416Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2631,69
6MC3528Jedlička VáclavSK Žamberk6100:44:1138,49
9MB3615Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:098,72
3ZA3732Faltusová LudmilaXCT Horní Heřmanice9000:47:4075,12
4ZA38109Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:48:0473,29
5ZB39144Olenočinová Hana-7400:48:3156,51
5ZA40167Šponiarová Lucie-8700:49:1967,35
6ZA4134Vávrová Radka-9000:49:4265,55
1ZJ4219Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:52:34100,00
6ZB432Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:53:4330,42
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Hübl RadekVencl Tým8800:29:10108,85
2MJ224Hock JanTJ Dukla Praha9800:30:5897,08
3MA3146Hradecký Jaromír-8500:31:2594,07
4MB417Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:5191,27
5MC510Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:5490,90
6MA6110Jor MartinRunsport team8700:32:0489,79
7MA75Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:0589,66
8MB814Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:32:2387,71
9MB913Fliedr TomášF- BIKE KLUB SÁDEK7600:32:5384,45
10MJ10118Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:33:2580,97
11MC1111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4978,29
12MA1218Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:33:5677,57
13MC13108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:4066,24
14MB14122Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:0763,23
15MA1526Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:36:1562,40
16MJ1721Stejskal JakubSK Žamberk - Kanoisti9800:36:4559,10
17MB1812Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:36:5358,28
18MB197Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:0450,52
19MA2039Živný Marek3D Fitness race team9100:38:2248,54
20MB2127Hampl AloisOstrov7000:38:3846,71
21MA2236Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:39:0843,52
22MC239Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:2341,87
23MJ2423Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:39:3340,79
24MC27134Krátký LubošTJ Lanškroun6200:39:5438,43
25MA2835Vávra Lukáš-8800:40:2435,15
26MA3033Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:3727,19
27MA31191Šustek FrantišekČeská Třebová8300:42:0623,98
28MB3416Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:2615,34
29MC3528Jedlička VáclavSK Žamberk6100:44:1110,35
30MB3615Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:093,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB163Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:22111,69
2ZA25128Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:39:4094,61
3ZA2625Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:39:5193,69
4ZB2929Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:4988,70
5ZB324Šedová Jana---7300:42:2380,61
6ZB3322Semerádová Naďa-7700:42:2880,13
7ZA3732Faltusová LudmilaXCT Horní Heřmanice9000:47:4053,19
8ZA38109Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:48:0451,19
9ZB39144Olenočinová Hana-7400:48:3148,80
10ZA40167Šponiarová Lucie-8700:49:1944,66
11ZA4134Vávrová Radka-9000:49:4242,69
12ZJ4219Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:52:3427,84
13ZB432Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:53:4321,88

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód