Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavská 10

7.4.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavská 10
  • datum konání: 7.4.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ - Svitavy

Sociální sítě

Místo konání

Svitavský stadion
14:30 - 16:00 hodin

Přihlášky

zasílejte na níže uvedený email
uzávěrka přihlášek je 6. 4. ve 12:00 hodin

Prezentace:

od 13:00 hodin v hlavní tríbuně

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Trať vede po 1,2 km dlouhém asfaltovém okruhu na in-line bruslení mimo dopravní provoz. Okruh je mírně zvlněný.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Marek
U Stadionu 937/17
568 02 Svitavy
tel. 602 946 655

Internetové stránky:

Svitavská 10

E-mailová adresa

smernice@smernice.cz

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 22)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Mahovský FrantišekAC Moravská Slavia Brno8300:32:30103,72
2MA220Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:01100,60
3MA321Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:5095,67
4MA422Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:2885,81
5MA523Sejkora KarelAtletika Polička8800:35:3585,10
6MA624Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:3784,90
7MA725Šutera JosefAtletika Polička7900:35:5583,09
8MA826Bogdał RomanULKS Bystrczyca Kłodzka7900:36:0182,49
9MA927Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:36:08100,00
10MA1128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1680,98
11MA1229Pusz PawelULKS Bystrczyca Kłodzka8100:37:0476,14
12MA1530Kala MilanORBEA Svitavy7800:37:2574,03
13MA1631Bogdał PawełULKS Bystrczyca Kłodzka7600:37:2873,73
14MA1932Šebek MichalTJ Jiskra Litomyšl8400:38:5864,67
15MA2033Teplý JaroslavTJ Jiskra Litomyšl7800:39:0364,17
16MA2634Barvínek LadislavČeská Třebová7700:40:4753,70
17MA2935Janikovič JanRokytno8000:41:3149,27
18MA3536Vrána FilipBrno - Jundrov7600:43:2437,90
19MA4037Hynek TomášFbK Svitavy9100:45:3324,91
20MA4138Brýdl LukášFbK Svitavy8600:45:3724,51
21MA4439Říha DavidFbK Svitavy9200:46:0721,49
22MA4640Dejdar LukášAC Vysoké Mýto8100:47:2014,14
23MA4841Vomočil MarekFbK Svitavy8400:48:406,09
24MA4942Prudil JosefFbK Svitavy8400:48:415,99
25MA5143Peterka IvoSvitavy7500:49:433,00
26MA5244Skácelík JiříFbK Svitavy8600:50:173,00
26MA5245Čáp PetrFbK Svitavy8500:50:173,00
28MA6146Hnát RenéFbK Svitavy7500:54:053,00
28MA6147Musil LukášFbK Svitavy8300:54:053,00
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1048Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:13106,84
2MB1349Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:37:14101,42
3MB1450Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:37:20102,93
4MB1751Žila MilošBystré6200:37:5999,50
5MB1852Moravčík ZdeněkORBEA Svitavy6200:38:2197,57
6MB2053Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:39:0391,73
7MB2254Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:1490,76
8MB2355Onderka AloisPraha 86900:39:3389,07
9MB2556Dostálek PetrNosáč6700:40:0985,87
10MB2757Smolka JosefBrno7000:40:5781,60
11MB3058Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:41:5276,71
12MB3259Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:42:30131,50
13MB3460Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:43:1571,70
14MB3761Horký PetrSvitavy6500:44:2663,02
15MB3862Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:4061,78
16MB4263Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:45:4158,86
17MB5764Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:45100,00
18MB5865Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:52:5317,96
19MB6066Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:53:4316,45
20MB6367Vážanský MojmírArktida Brno4900:54:2084,58
21MB6468Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:54:3083,92
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA281Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:08110,49
2ZA332Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:43:13100,90
3ZA433Stříhavková PetraAC Choceň7900:45:5388,61
4ZA454Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:4684,54
5ZA505Szucsova MonikaBrno7900:49:1872,87
6ZA556Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:50:5065,80
7ZA567Marková LadislavaSCS Mirva Svitavy7800:51:2762,96
8ZA598Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:53:0855,21
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB249Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:01110,70
2ZB3110Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:05100,92
3ZB3611Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:26115,14
4ZB3912Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:4488,38
5ZB4713Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:4873,88
6ZB5414Botošová LenkaSvitavy6400:50:3384,86
7ZB6515Plašilová LenkaZnojmo7500:59:3418,21
8ZB6616Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:40100,00
-ZB-17Fischerová JanaHradec Králové67DNF-
-ZB-18Murguová MirkaBrno74DNF-
Lidový běh (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB169Horký MartinSvitavy9300:04:17-
2LB270Suchánek PetrBike club Svitavy7700:04:23-
3LB371Rot KarelBike club Svitavy6900:04:25-
4LB472Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:26-
5LB573Slavík VojtěchAC Chcoceň0000:04:28-
6LB674Hanyk MichalAC Turnov0200:04:35-
7LB775Marek JakubSvitavy9700:04:57-
8LB876Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:04:59-
9LB977Rot MichalBike club Svitavy9700:05:00-
10LB1078Vrána JakubBrno0200:05:01-
11LB1179Koukalová NatálieTJ Svitavy9900:05:21-
12LB1280Karalová LenkaTJ Svitavy0000:05:27-
13LB1381Tesařová ZuzanaTJ Svitavy0000:05:28-
13LB1382Žíla DanielBystré9900:05:28-
15LB1583Stříhavková EliškaAC Choceň0200:05:31-
16LB1684Boháč LubomírPolička6100:05:38-
17LB1886Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:41-
18LB1785Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:05:42-
19LB1987Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:05:45-
20LB2088Habige PatrikČeská Třebová0400:05:50-
21LB2189Hanyková ZuzanaAC Turnov7400:05:53-
22LB2290Hanyk RomanAC Turnov0400:06:12-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB169Horký MartinSvitavy9300:04:17-
2LB270Suchánek PetrBike club Svitavy7700:04:23-
3LB371Rot KarelBike club Svitavy6900:04:25-
4LB472Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:26-
5LB573Slavík VojtěchAC Chcoceň0000:04:28-
6LB674Hanyk MichalAC Turnov0200:04:35-
7LB775Marek JakubSvitavy9700:04:57-
8LB876Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:04:59-
9LB977Rot MichalBike club Svitavy9700:05:00-
10LB1078Vrána JakubBrno0200:05:01-
11LB1179Koukalová NatálieTJ Svitavy9900:05:21-
12LB1280Karalová LenkaTJ Svitavy0000:05:27-
13LB1381Tesařová ZuzanaTJ Svitavy0000:05:28-
13LB1382Žíla DanielBystré9900:05:28-
15LB1583Stříhavková EliškaAC Choceň0200:05:31-
16LB1684Boháč LubomírPolička6100:05:38-
18LB1785Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:05:42-
17LB1886Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:41-
19LB1987Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:05:45-
20LB2088Habige PatrikČeská Třebová0400:05:50-
21LB2189Hanyková ZuzanaAC Turnov7400:05:53-
22LB2290Hanyk RomanAC Turnov0400:06:12-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Mahovský FrantišekAC Moravská Slavia Brno8300:32:30103,72
2MA220Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:01100,60
3MA321Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:5095,67
4MA422Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:2885,81
5MA523Sejkora KarelAtletika Polička8800:35:3585,10
6MA624Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:3784,90
7MA725Šutera JosefAtletika Polička7900:35:5583,09
8MA826Bogdał RomanULKS Bystrczyca Kłodzka7900:36:0182,49
9MA927Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:36:08100,00
1MB1048Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:13106,84
10MA1128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1680,98
11MA1229Pusz PawelULKS Bystrczyca Kłodzka8100:37:0476,14
2MB1349Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:37:14101,42
3MB1450Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:37:20102,93
12MA1530Kala MilanORBEA Svitavy7800:37:2574,03
13MA1631Bogdał PawełULKS Bystrczyca Kłodzka7600:37:2873,73
4MB1751Žila MilošBystré6200:37:5999,50
5MB1852Moravčík ZdeněkORBEA Svitavy6200:38:2197,57
14MA1932Šebek MichalTJ Jiskra Litomyšl8400:38:5864,67
6MB2053Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:39:0391,73
15MA2033Teplý JaroslavTJ Jiskra Litomyšl7800:39:0364,17
7MB2254Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:1490,76
8MB2355Onderka AloisPraha 86900:39:3389,07
1ZB249Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:01110,70
9MB2556Dostálek PetrNosáč6700:40:0985,87
16MA2634Barvínek LadislavČeská Třebová7700:40:4753,70
10MB2757Smolka JosefBrno7000:40:5781,60
1ZA281Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:08110,49
17MA2935Janikovič JanRokytno8000:41:3149,27
11MB3058Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:41:5276,71
2ZB3110Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:05100,92
12MB3259Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:42:30131,50
2ZA332Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:43:13100,90
13MB3460Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:43:1571,70
18MA3536Vrána FilipBrno - Jundrov7600:43:2437,90
3ZB3611Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:26115,14
14MB3761Horký PetrSvitavy6500:44:2663,02
15MB3862Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:4061,78
4ZB3912Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:4488,38
19MA4037Hynek TomášFbK Svitavy9100:45:3324,91
20MA4138Brýdl LukášFbK Svitavy8600:45:3724,51
16MB4263Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:45:4158,86
3ZA433Stříhavková PetraAC Choceň7900:45:5388,61
21MA4439Říha DavidFbK Svitavy9200:46:0721,49
4ZA454Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:4684,54
22MA4640Dejdar LukášAC Vysoké Mýto8100:47:2014,14
5ZB4713Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:4873,88
23MA4841Vomočil MarekFbK Svitavy8400:48:406,09
24MA4942Prudil JosefFbK Svitavy8400:48:415,99
5ZA505Szucsova MonikaBrno7900:49:1872,87
25MA5143Peterka IvoSvitavy7500:49:433,00
26MA5245Čáp PetrFbK Svitavy8500:50:173,00
26MA5244Skácelík JiříFbK Svitavy8600:50:173,00
6ZB5414Botošová LenkaSvitavy6400:50:3384,86
6ZA556Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:50:5065,80
7ZA567Marková LadislavaSCS Mirva Svitavy7800:51:2762,96
17MB5764Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:45100,00
18MB5865Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:52:5317,96
8ZA598Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:53:0855,21
19MB6066Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:53:4316,45
28MA6146Hnát RenéFbK Svitavy7500:54:053,00
28MA6147Musil LukášFbK Svitavy8300:54:053,00
20MB6367Vážanský MojmírArktida Brno4900:54:2084,58
21MB6468Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:54:3083,92
7ZB6515Plašilová LenkaZnojmo7500:59:3418,21
8ZB6616Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:40100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Mahovský FrantišekAC Moravská Slavia Brno8300:32:30103,72
2MA220Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:01100,60
3MA321Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:5095,67
4MA422Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:2885,81
5MA523Sejkora KarelAtletika Polička8800:35:3585,10
6MA624Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:3784,90
7MA725Šutera JosefAtletika Polička7900:35:5583,09
8MA826Bogdał RomanULKS Bystrczyca Kłodzka7900:36:0182,49
9MA927Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:36:0881,78
10MB1048Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:1381,28
11MA1128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1680,98
12MA1229Pusz PawelULKS Bystrczyca Kłodzka8100:37:0476,14
13MB1349Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:37:1475,14
14MB1450Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:37:2074,53
15MA1530Kala MilanORBEA Svitavy7800:37:2574,03
16MA1631Bogdał PawełULKS Bystrczyca Kłodzka7600:37:2873,73
17MB1751Žila MilošBystré6200:37:5970,61
18MB1852Moravčík ZdeněkORBEA Svitavy6200:38:2168,39
19MA1932Šebek MichalTJ Jiskra Litomyšl8400:38:5864,67
20MA2033Teplý JaroslavTJ Jiskra Litomyšl7800:39:0364,17
20MB2053Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:39:0364,17
22MB2254Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:1463,06
23MB2355Onderka AloisPraha 86900:39:3361,15
24MB2556Dostálek PetrNosáč6700:40:0957,52
25MA2634Barvínek LadislavČeská Třebová7700:40:4753,70
26MB2757Smolka JosefBrno7000:40:5752,69
27MA2935Janikovič JanRokytno8000:41:3149,27
28MB3058Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:41:5247,16
29MB3259Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:42:3043,33
30MB3460Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:43:1538,80
31MA3536Vrána FilipBrno - Jundrov7600:43:2437,90
32MB3761Horký PetrSvitavy6500:44:2631,66
33MB3862Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:4030,25
34MA4037Hynek TomášFbK Svitavy9100:45:3324,91
35MA4138Brýdl LukášFbK Svitavy8600:45:3724,51
36MB4263Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:45:4124,11
37MA4439Říha DavidFbK Svitavy9200:46:0721,49
38MA4640Dejdar LukášAC Vysoké Mýto8100:47:2014,14
39MA4841Vomočil MarekFbK Svitavy8400:48:406,09
40MA4942Prudil JosefFbK Svitavy8400:48:415,99
41MA5143Peterka IvoSvitavy7500:49:433,00
42MA5244Skácelík JiříFbK Svitavy8600:50:173,00
42MA5245Čáp PetrFbK Svitavy8500:50:173,00
44MB5764Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:453,00
45MB5865Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:52:533,00
46MB6066Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:53:433,00
47MA6146Hnát RenéFbK Svitavy7500:54:053,00
47MA6147Musil LukášFbK Svitavy8300:54:053,00
49MB6367Vážanský MojmírArktida Brno4900:54:203,00
50MB6468Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:54:303,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB249Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:01105,17
2ZA281Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:0899,73
3ZB3110Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:0595,10
4ZA332Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:43:1389,59
5ZB3611Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:2688,53
6ZB3912Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:4482,20
7ZA433Stříhavková PetraAC Choceň7900:45:5376,60
8ZA454Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:4672,30
9ZB4713Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:4867,27
10ZA505Szucsova MonikaBrno7900:49:1859,97
11ZB5414Botošová LenkaSvitavy6400:50:3353,88
12ZA556Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:50:5052,50
13ZA567Marková LadislavaSCS Mirva Svitavy7800:51:2749,50
14ZA598Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:53:0841,30
15ZB6515Plašilová LenkaZnojmo7500:59:349,98
16ZB6616Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:403,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód