Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavská 10

4.4.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavská 10
  • datum konání: 4.4.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Svitavský stadion
10:45 - muži, 11:45 - ženy

Přihlášky

emailem do 3.4.2015 do 18:00 na níže uvedený email

Startovné

50 Kč

Popis tratě

silniční běh na in-line okruhu Svitavského stadionu. Start běhu na 10 km je v prostoru startu na 50 m na atletické dráze, následuje 600 m po atletickém oválu, 8 x 1140 m na mírně zvlněném in-linovém okruhu.

Ceny pro vítěze

Ve všech kategoriích jsou připraveny věcné ceny pro první tři závodníky.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Marek
tel. 602 94 66 55

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Plakát pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

marek.josef@email.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M155Křivánek RichardRELAX-FIT.CZ TEAM0600:04:14127,60
2M11616Bryška TomášAtletika Svitavy0700:05:0990,27
3M11818Marek LukášTJ Svitavy0700:05:2182,13
4M11919Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:05:2579,41
Nejmladší žákyně I (trať 1,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11617Červená VeronikaAtletika Polička0600:05:09138,78
2Z12222Trnková EmaPolička0600:06:15104,35
3Z12323Lorencová Hana-0700:07:4656,87
Nejmladší žáci II (trať 1,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M266Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:22117,63
2M21010Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:35108,58
3M21920Hanyk RomanAC Turnov0400:05:2573,78
Nejmladší žákyně II (trať 1,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z244Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:10112,50
2Z288Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:2998,25
3Z21111Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:4189,25
4Z21313Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:05:0075,00
5Z21414Chlupová LucieTJ Svitavy0400:05:0372,75
6Z21515Stodolová VeronikaTJ Svitavy0500:05:0472,00
Mladší žáci (trať 1,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Hanyk MichalAC Turnov0200:03:48105,96
2M322Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:50104,26
3M333Marek JakubTJ Svitavy0300:04:0789,79
4M367Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:2277,02
5M31212Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:04:5548,94
Mladší žákyně (trať 1,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z399Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:32120,46
2Z32121Krušinová JanaTJ Svitavy0300:05:3479,54
Starší žáci (trať 2,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Chlup TomášActivity Lanškroun0000:10:43100,00
Starší žákyně (trať 2,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z411Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:10:43100,00
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5121Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:28105,70
2M5222Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:54100,59
3M5359Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:2993,71
4M5619Makovský DominikSBS Hlinsko9800:21:4443,56
5M5723Trnka PavelAtletika Polička9900:21:4842,77
Dorostenky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56730Švancarová LenkaMirva Svitavy9800:56:56100,00
Junioři 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ416Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:32:46123,15
2MJ1718Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:3896,88
3MJ2915Jureček MichalCotkytle9600:40:4679,97
4MJ5017Kukaň Tomáš-9600:46:5946,42
5MJ6314Horký Filip-9700:52:2916,73
Juniorky 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7125Svobodová Jolanta-9701:05:22102,02
2ZJ7224Rozlívková Magdalena-9701:06:4297,98
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8500:32:12101,37
2MA211Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:25100,03
3MA331Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:32:3998,59
4MA640Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:5590,78
5MA743Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:35:1182,97
6MA942Hrdina PavelAK Perná8800:35:1882,25
7MA1029Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:4979,06
8MA1139Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:5978,03
9MA158Šterc JiříRELAX-FIT.CZ TEAM9000:37:2269,50
10MA187Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:5266,42
11MA1910Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:38:0565,08
12MA225Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:4261,27
13MA243Dryml MojmírRunSport Team8600:39:1857,57
14MA3047Lorenz MarekBaláž Extreme Team Ostrava7900:40:4848,32
15MA319Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:41:1145,96
16MA3530Richter VladislavFbK Svitavy9200:42:2338,55
17MA3644Glanowski MarekULKS Bystrica (Polsko)8700:42:2738,14
18MA3950Elčkner MartinČeská Třebová8600:43:2132,59
19MA4233Šmarda DominikFbK Svitavy9500:44:2526,01
20MA446Pícha TomášSBS Hlinsko8100:46:0515,73
21MA4745Jírů BohumilBřezová nad Svitavou7600:46:1714,50
22MA5034Brýdl LukášFbK Svitavy8600:46:5910,18
23MA5319Bortoš OndřejFbK Svitavy9200:47:089,25
24MA5446Skácelík JiříFbK Svitavy8600:47:208,02
25MA5548Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:363,00
26MA612Bok IvanČsOL Ústí nad Orlicí8800:51:393,00
27MA7038Bolhaj Martin-7801:01:473,00
-MA-36Zálabský JanAC Pardubice89DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB525Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:52111,14
2MB837Podškubka ViktorTJ Jiskra Litomyšl7300:35:1797,25
3MB1250Hejl RadekLetohrad7200:36:1691,60
4MB1323Dvořáček JiříRELAX-FIT.CZ TEAM6800:36:4988,44
5MB1428Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:1685,86
6MB2020Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:2479,35
7MB2355Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:5176,76
8MB2532Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:39:4171,97
9MB2713Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7400:40:2767,57
10MB3212Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:41:5259,43
11MB3761Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:3755,12
12MB4021Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:43:3449,66
13MB4322Antoš MarekSvitavy6800:46:0435,29
14MB4453Provazník MilanPolička6600:46:0535,20
15MB6881Rozlívka Libor-6800:59:233,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1651Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:30105,59
2MC2149Žila MilošBystré u Poličky6200:38:28100,58
3MC2657Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:4693,84
4MC3880Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:43:0876,38
5MC5641Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:4547,26
6MC5752Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:49:3243,20
-MC-60Kalous TomášRunSport Team64DNF-
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD498Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:24108,50
2MD53Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:32107,25
3MD899Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:5984,25
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME92Bielčik JindřichLichkov4000:26:43102,40
2ME101Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:2297,60
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2828Vévodová MartinaAK Perná9000:40:28121,65
2ZA4615Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:46:0896,67
3ZA5716Turbaková KateřinaSebranice u Litomyšle9400:49:3281,68
4ZA6510Kaciánová Olga-8100:54:0561,63
5ZA699Hejkrlíková IvaJiříkov8200:59:3237,61
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3358Divišová SilvieAK Trnovice7500:42:15112,50
2ZB4820Marková LadislavaSK Orbea Svitavy7800:46:2693,93
3ZB4929Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3193,57
4ZB526Dostálová PetraLanškroun7800:47:0391,20
5ZB5913Mezuláníková Lenka-7600:51:2371,97
6ZB6014Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:51:2471,89
7ZB644Boudníková VěraRELAX-FIT.CZ TEAM7500:52:3966,35
8ZB667Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:5756,14
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3454Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:21116,36
2ZC415Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:40110,65
3ZC6218Botošová LenkaBike Club Svitavy6400:52:2172,99
4ZC7356Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:12:533,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1126Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:28:26129,40
2ZD1227Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:1470,60
Trať 1,14 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Hanyk MichalAC Turnov0200:03:48105,96
2M322Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:50104,26
3M333Marek JakubTJ Svitavy0300:04:0789,79
1Z244Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:10112,50
1M155Křivánek RichardRELAX-FIT.CZ TEAM0600:04:14127,60
4M367Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:2277,02
1M266Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:22117,63
2Z288Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:2998,25
1Z399Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:32120,46
2M21010Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:35108,58
3Z21111Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:4189,25
5M31212Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:04:5548,94
4Z21313Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:05:0075,00
5Z21414Chlupová LucieTJ Svitavy0400:05:0372,75
6Z21515Stodolová VeronikaTJ Svitavy0500:05:0472,00
2M11616Bryška TomášAtletika Svitavy0700:05:0990,27
1Z11617Červená VeronikaAtletika Polička0600:05:09138,78
3M11818Marek LukášTJ Svitavy0700:05:2182,13
4M11919Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:05:2579,41
3M21920Hanyk RomanAC Turnov0400:05:2573,78
2Z32121Krušinová JanaTJ Svitavy0300:05:3479,54
2Z12222Trnková EmaPolička0600:06:15104,35
3Z12323Lorencová Hana-0700:07:4656,87
Trať 2,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z411Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:10:43100,00
1M412Chlup TomášActivity Lanškroun0000:10:43100,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5121Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:28105,70
2M5222Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:54100,59
3M5359Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:2993,71
1MD498Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:24108,50
2MD53Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:32107,25
4M5619Makovský DominikSBS Hlinsko9800:21:4443,56
5M5723Trnka PavelAtletika Polička9900:21:4842,77
3MD899Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:5984,25
1ME92Bielčik JindřichLichkov4000:26:43102,40
2ME101Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:2297,60
1ZD1126Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:28:26129,40
2ZD1227Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:1470,60
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8500:32:12101,37
2MA211Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:25100,03
3MA331Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:32:3998,59
1MJ416Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:32:46123,15
1MB525Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:52111,14
4MA640Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:5590,78
5MA743Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:35:1182,97
2MB837Podškubka ViktorTJ Jiskra Litomyšl7300:35:1797,25
6MA942Hrdina PavelAK Perná8800:35:1882,25
7MA1029Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:4979,06
8MA1139Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:5978,03
3MB1250Hejl RadekLetohrad7200:36:1691,60
4MB1323Dvořáček JiříRELAX-FIT.CZ TEAM6800:36:4988,44
5MB1428Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:1685,86
9MA158Šterc JiříRELAX-FIT.CZ TEAM9000:37:2269,50
1MC1651Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:30105,59
2MJ1718Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:3896,88
10MA187Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:5266,42
11MA1910Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:38:0565,08
6MB2020Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:2479,35
2MC2149Žila MilošBystré u Poličky6200:38:28100,58
12MA225Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:4261,27
7MB2355Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:5176,76
13MA243Dryml MojmírRunSport Team8600:39:1857,57
8MB2532Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:39:4171,97
3MC2657Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:4693,84
9MB2713Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7400:40:2767,57
1ZA2828Vévodová MartinaAK Perná9000:40:28121,65
3MJ2915Jureček MichalCotkytle9600:40:4679,97
14MA3047Lorenz MarekBaláž Extreme Team Ostrava7900:40:4848,32
15MA319Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:41:1145,96
10MB3212Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:41:5259,43
1ZB3358Divišová SilvieAK Trnovice7500:42:15112,50
1ZC3454Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:21116,36
16MA3530Richter VladislavFbK Svitavy9200:42:2338,55
17MA3644Glanowski MarekULKS Bystrica (Polsko)8700:42:2738,14
11MB3761Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:3755,12
4MC3880Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:43:0876,38
18MA3950Elčkner MartinČeská Třebová8600:43:2132,59
12MB4021Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:43:3449,66
2ZC415Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:40110,65
19MA4233Šmarda DominikFbK Svitavy9500:44:2526,01
13MB4322Antoš MarekSvitavy6800:46:0435,29
20MA446Pícha TomášSBS Hlinsko8100:46:0515,73
14MB4453Provazník MilanPolička6600:46:0535,20
2ZA4615Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:46:0896,67
21MA4745Jírů BohumilBřezová nad Svitavou7600:46:1714,50
2ZB4820Marková LadislavaSK Orbea Svitavy7800:46:2693,93
3ZB4929Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3193,57
4MJ5017Kukaň Tomáš-9600:46:5946,42
22MA5034Brýdl LukášFbK Svitavy8600:46:5910,18
4ZB526Dostálová PetraLanškroun7800:47:0391,20
23MA5319Bortoš OndřejFbK Svitavy9200:47:089,25
24MA5446Skácelík JiříFbK Svitavy8600:47:208,02
25MA5548Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:363,00
5MC5641Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:4547,26
6MC5752Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:49:3243,20
3ZA5716Turbaková KateřinaSebranice u Litomyšle9400:49:3281,68
5ZB5913Mezuláníková Lenka-7600:51:2371,97
6ZB6014Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:51:2471,89
26MA612Bok IvanČsOL Ústí nad Orlicí8800:51:393,00
3ZC6218Botošová LenkaBike Club Svitavy6400:52:2172,99
5MJ6314Horký Filip-9700:52:2916,73
7ZB644Boudníková VěraRELAX-FIT.CZ TEAM7500:52:3966,35
4ZA6510Kaciánová Olga-8100:54:0561,63
8ZB667Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:5756,14
1Z56730Švancarová LenkaMirva Svitavy9800:56:56100,00
15MB6881Rozlívka Libor-6800:59:233,00
5ZA699Hejkrlíková IvaJiříkov8200:59:3237,61
27MA7038Bolhaj Martin-7801:01:473,00
1ZJ7125Svobodová Jolanta-9701:05:22102,02
2ZJ7224Rozlívková Magdalena-9701:06:4297,98
4ZC7356Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:12:533,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8500:32:12101,37
2MA211Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:25100,03
3MA331Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:32:3998,59
4MJ416Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:32:4697,88
5MB525Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:5297,26
6MA640Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:5590,78
7MA743Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:35:1182,97
8MB837Podškubka ViktorTJ Jiskra Litomyšl7300:35:1782,35
9MA942Hrdina PavelAK Perná8800:35:1882,25
10MA1029Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:4979,06
11MA1139Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:5978,03
12MB1250Hejl RadekLetohrad7200:36:1676,29
13MB1323Dvořáček JiříRELAX-FIT.CZ TEAM6800:36:4972,89
14MB1428Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:1670,12
15MA158Šterc JiříRELAX-FIT.CZ TEAM9000:37:2269,50
16MC1651Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:3068,68
17MJ1718Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:3867,85
18MA187Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:5266,42
19MA1910Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:38:0565,08
20MB2020Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:2463,13
21MC2149Žila MilošBystré u Poličky6200:38:2862,71
22MA225Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:4261,27
23MB2355Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:5160,35
24MA243Dryml MojmírRunSport Team8600:39:1857,57
25MB2532Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:39:4155,21
26MC2657Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:4654,69
27MB2713Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7400:40:2750,48
28MJ2915Jureček MichalCotkytle9600:40:4648,53
29MA3047Lorenz MarekBaláž Extreme Team Ostrava7900:40:4848,32
30MA319Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:41:1145,96
31MB3212Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:41:5241,74
32MA3530Richter VladislavFbK Svitavy9200:42:2338,55
33MA3644Glanowski MarekULKS Bystrica (Polsko)8700:42:2738,14
34MB3761Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:3737,11
35MC3880Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:43:0833,93
36MA3950Elčkner MartinČeská Třebová8600:43:2132,59
37MB4021Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:43:3431,25
38MA4233Šmarda DominikFbK Svitavy9500:44:2526,01
39MB4322Antoš MarekSvitavy6800:46:0415,83
40MA446Pícha TomášSBS Hlinsko8100:46:0515,73
40MB4453Provazník MilanPolička6600:46:0515,73
42MA4745Jírů BohumilBřezová nad Svitavou7600:46:1714,50
43MA5034Brýdl LukášFbK Svitavy8600:46:5910,18
43MJ5017Kukaň Tomáš-9600:46:5910,18
45MA5319Bortoš OndřejFbK Svitavy9200:47:089,25
46MA5446Skácelík JiříFbK Svitavy8600:47:208,02
47MA5548Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:363,00
48MC5641Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:453,00
49MC5752Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:49:323,00
50MA612Bok IvanČsOL Ústí nad Orlicí8800:51:393,00
51MJ6314Horký Filip-9700:52:293,00
52MB6881Rozlívka Libor-6800:59:233,00
53MA7038Bolhaj Martin-7801:01:473,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2828Vévodová MartinaAK Perná9000:40:28105,86
2ZB3358Divišová SilvieAK Trnovice7500:42:1597,31
3ZC3454Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:2196,83
4ZC415Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:4090,51
5ZA4615Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:46:0878,68
6ZB4820Marková LadislavaSK Orbea Svitavy7800:46:2677,24
7ZB4929Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3176,84
8ZB526Dostálová PetraLanškroun7800:47:0374,28
9ZA5716Turbaková KateřinaSebranice u Litomyšle9400:49:3262,37
10ZB5913Mezuláníková Lenka-7600:51:2353,49
11ZB6014Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:51:2453,41
12ZC6218Botošová LenkaBike Club Svitavy6400:52:2148,85
13ZB644Boudníková VěraRELAX-FIT.CZ TEAM7500:52:3947,41
14ZA6510Kaciánová Olga-8100:54:0540,54
15ZB667Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:5736,38
16Z56730Švancarová LenkaMirva Svitavy9800:56:5626,87
17ZA699Hejkrlíková IvaJiříkov8200:59:3214,39
18ZJ7125Svobodová Jolanta-9701:05:223,00
19ZJ7224Rozlívková Magdalena-9701:06:423,00
20ZC7356Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:12:533,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 50%
Značení závodu: 58%
Vyhlášení výsledků: 34%
Zpracování výsledků: 36%
Ceny vítězům: 42%
Celkový dojem ze závodu: 45%

Závod hodnotilo celkem 14 návštěvníků.
Celkové hodnocení
45%

Názory na závod

V pohodě závod bez zbytečných bullshitů. Pro mě je jen radost se takových účastnit. Nejsme v Praze ;) Díky moc.
geo.ivan.bok
Smekám před každým, kdo dokáže zorganizovat závod, ale pokud nedokáže dodržet to, co slíbil v propozicích, tak by žádný závod pořádat neměl. Je to jenom velká kaňka jinak skvělých závodů v Iscarex cupu.
a.pravda
Asi všechny finance vyplácali na to, aby tam dostali kohúta!
č.kun
Letos bylo největším problémem zpracování výsledků a s tím související vyhlášení, to je třeba si přiznat. Zajímalo by mě však, co z propozic nebylo dodrženo?
ondrej.klicka
Pohodový závod, trochu zdlouhavá prezentace na startu - trochu jsme vymrzli, na výsledky se chvíli čekalo, a asi tam byl časový šotek, ale výsledky na Iscarexu byly OK, takže v pořádku. Jinak super značení každého kilometru, zásadně si hlídám časy na jednotlivých kilometrech, takže kola nemusím řešit :)
roman.sedlacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód